Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-13, 13:58   #5011
zochawks
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
U mnie się sprawdza nawet nawet, ale tylko gdy dam jakiś leciutki krem pod to, lub nakładam go min. 2 godz po nałożeniu jakiegoś treściwszego. Inaczej po 3-4h zaczynam się świecić;/ Kusi mnie jeszcze mieć coś lżejszego na zmianę, ale póki co nic nie znalazłam...

Dziewczyny, kusi mnie żeby kupić sobie w końcu w czwartek Meteory w Mario powiedzcie, że mam tego nie robić, bo nie będą mi pasować, nie sprawdzą się i w ogóle
Zależy czego oczekujesz od kulek?
Masz juz swój jakiś ulubiony puder sypki/w kamieniu? Jeśli jesteś z czegoś zadowolona to się tego trzymaj.

Meteoryty utrwalają makijaż. Nie są jakoś widoczne na buzi. Matują i cera wydaje się tak hmm satynowa. Obłędnie pachną i mają niesamowitą wydajność. Piękne opakowanie i cena 219zł.

Edit Jeśli będziesz miała jakiś gó..niany podkład to one niewiele zdziałają. Ja ostatnio nałożyłam próbkę benefit WOW i dosłownie wszystko mi spływało i nawet meteoryty nie poradziły sobie z błyszczeniem i utrwaleniem makijażu.

Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-11-13 o 14:00
zochawks jest offline  
Stary 2012-11-13, 14:56   #5012
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zależy czego oczekujesz od kulek?
Masz juz swój jakiś ulubiony puder sypki/w kamieniu? Jeśli jesteś z czegoś zadowolona to się tego trzymaj.

Meteoryty utrwalają makijaż. Nie są jakoś widoczne na buzi. Matują i cera wydaje się tak hmm satynowa. Obłędnie pachną i mają niesamowitą wydajność. Piękne opakowanie i cena 219zł.

Edit Jeśli będziesz miała jakiś gó..niany podkład to one niewiele zdziałają. Ja ostatnio nałożyłam próbkę benefit WOW i dosłownie wszystko mi spływało i nawet meteoryty nie poradziły sobie z błyszczeniem i utrwaleniem makijażu.
Ulubionego właśnie nie mam - z braku laku używam bambusowego z jedwabiem z BU, bo sprawdził się u mnie najlepiej, z tym że on to tylko matuje w sumie i trzyma ten mat.

Dlatego chciałabym puder, który utrwali mi makijaż, zmatuje go, ale nie takim płaskim matem tylko nada twarzy życia, orzeźwi ją i w ogóle.
I jak tak kulki opisujesz to nie pomagasz - wypisz, wymaluj to czego potrzebuję
Myślałam nad Teint Beige...
A ile dokładnie kulki w Mario kosztują orientuje się ktoś?

A Benefit u mnie też się nie sprawdził

Przy okazji muszę się rozglądnąć za jakimś żelem do ujarzmienia moich brwi, znajdę coś godnego polecenia w Mario?

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2012-11-13, 15:05   #5013
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Hmm a ja kulek nigdy nie używałam jako puder bezpośrednio na podkład, żeby go utrwalic Moim ulubionym puder sypkim do utrwalania jest Les Voiletes mineral tez Guerlain'a Nakładam go na podkład, z później dopiero kuleczki i u mnie to wygląda ok Les voiletes to mój ukochany puder, zaraz po pudrze Diora diorkin nude również mineralnym , ale Dior ma tylko 8 gram w opakowaniu i starcza na bardzo krótko, a szkoda bo efekt na twarzy jest taki

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2012-11-13, 15:18   #5014
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

I już wszystko wiem na temat dostępności Dragonów w Sephorach.
Faktycznie są tylko w wybranych perfumeriach, tych większych, prestiżowych (cokolwiek to znaczy).
W S. w SCC kulek już nie ma, ale Pani powiedziała, ze beda mieli jeszcze drugą dostawę niedługo.
A przy okazji wreszcie miałam możliwość potestowania Dragonów i są bardzo fajne, nienachalne brokatowo. Efekt podobny do Nuitsów.
Zaś Parure Lumiere w słoiczku trzyma się świetnie od samego rana i nic mi się nie świeci. Jutro i pojutrze dalsze testy, jeśli będzie tak samo, to idę go nabyć

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 096 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-13, 15:33   #5015
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Hmm... A może zrobiłabyś zdjęcie?
Chętnie bym wypróbowała Twój sposób
Solciu, zdjęcie nie najlepsze, bo robione z ręki od tyłu, ale coś tam chyba widać:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kok2.jpg (46,0 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok.jpg (80,2 KB, 82 załadowań)

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-11-13, 15:50   #5016
Kaamisia
Raczkowanie

Chyba już nigdy nie uda mi się trafić na Beauty Boxa z Douglasa... Wyprzedają boxy chyba w godzinę!

Mam nadzieję, że maseczka Origins w listopadowym pudełku oznacza wprowadzenie marki na polski rynek
Stary 2012-11-13, 16:09   #5017
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Ulubionego właśnie nie mam - z braku laku używam bambusowego z jedwabiem z BU, bo sprawdził się u mnie najlepiej, z tym że on to tylko matuje w sumie i trzyma ten mat.

Dlatego chciałabym puder, który utrwali mi makijaż, zmatuje go, ale nie takim płaskim matem tylko nada twarzy życia, orzeźwi ją i w ogóle.
I jak tak kulki opisujesz to nie pomagasz - wypisz, wymaluj to czego potrzebuję
Myślałam nad Teint Beige...
A ile dokładnie kulki w Mario kosztują orientuje się ktoś?

A Benefit u mnie też się nie sprawdził

Przy okazji muszę się rozglądnąć za jakimś żelem do ujarzmienia moich brwi, znajdę coś godnego polecenia w Mario?
02 czyli teint beige są superowe.Ja z sypańców mogę polecić La Prairie Cellular Loose Powder lub Pryzmy Givenchy. Same meteoryty Ci wystarczą.

Co do żelu ja używam z Isadory soft brown i jest super. Można go dostać jeszcze w SuperPharm

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hmm a ja kulek nigdy nie używałam jako puder bezpośrednio na podkład, żeby go utrwalic Moim ulubionym puder sypkim do utrwalania jest Les Voiletes mineral tez Guerlain'a Nakładam go na podkład, z później dopiero kuleczki i u mnie to wygląda ok Les voiletes to mój ukochany puder, zaraz po pudrze Diora diorkin nude również mineralnym , ale Dior ma tylko 8 gram w opakowaniu i starcza na bardzo krótko, a szkoda bo efekt na twarzy jest taki
U mnie im mniej warstw tym lepiej. Krem, podkład i kulki to max co mogę nałożyć. Żadne bazy żadne dodatkowe pudry bo mi cera wtedy zaczyna się znacznie szybciej przetłuszczać.
Nikt mi jeszcze nie doradzał podkładu pudru sypkiego i na to jeszcze meteoryty.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I już wszystko wiem na temat dostępności Dragonów w Sephorach.
Faktycznie są tylko w wybranych perfumeriach, tych większych, prestiżowych (cokolwiek to znaczy).
W S. w SCC kulek już nie ma, ale Pani powiedziała, ze beda mieli jeszcze drugą dostawę niedługo.
A przy okazji wreszcie miałam możliwość potestowania Dragonów i są bardzo fajne, nienachalne brokatowo. Efekt podobny do Nuitsów.
Zaś Parure Lumiere w słoiczku trzyma się świetnie od samego rana i nic mi się nie świeci. Jutro i pojutrze dalsze testy, jeśli będzie tak samo, to idę go nabyć
Heheh kryterium podziału Sephor jest tajna niczym misja Bonda

Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:11
zochawks jest offline  
Stary 2012-11-13, 16:19   #5018
moniq_c
Zakorzenienie

dziewczyny z okazji urodzin jadę sobie pohulać do sephory i nie wiem po co
jakieś podpowiedzi?
krem podoczny by mi się przydał, ale to takie przyziemne , dawno nie zaszalałam
całe dragony mi niepotrzebne, na co więcej mogę się rzucić korzystając ze zniżki? mam kupona

PS. Ja tez zawsze używałam meteorytów na puder, na zakończenie, nigdy na sam podkład. Jakoś tak gdzies wyczytałam i tak mi zostało ...

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:22
moniq_c jest offline  
Stary 2012-11-13, 16:21   #5019
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

U mnie im mniej warstw tym lepiej. Krem, podkład i kulki to max co mogę nałożyć. Żadne bazy żadne dodatkowe pudry bo mi cera wtedy zaczyna się znacznie szybciej przetłuszczać.
Ja tam kulek nigdy nie traktowałam jako pudru wykańczającego pod podkład, mam mieszaną cere i nigdy mi sie nie przetłuszczała. Ja mam trochę obawy bo jak sam podkład nałoże na buzie to buzia nie będzie zmatowiona i będzie się blyszczeć. Jak nałoże kulki na to to boję się ze na pędzlu zostanie mi ta tłusta warstwa z podkładu i jak to się przeniesie na kulki to one stracą swoje właściwości cięzko po prostu będzie je nabrać na pędzel Dla mnie kuleczki to po prostu rozświetlacz, może kiedyś spróbuje położyć je od razu na podkład, ale nigdy nie próbowałam

Stary 2012-11-13, 16:23   #5020
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
02 czyli teint beige są superowe.Ja z sypańców mogę polecić La Prairie Cellular Loose Powder lub Pryzmy Givenchy. Same meteoryty Ci wystarczą.

Co do żelu ja używam z Isadory soft brown i jest super. Można go dostać jeszcze w SuperPharm

Heheh kryterium podziału Sephor jest tajna niczym misja Bonda
Dzięki za polecenie żelu, w czwartek go obmacam przy okazji

Czyli mówisz, że niestety ale meteoryty w kolorze 02 wypisz wymaluj dla mnie i żadnych pryzm już nie potrzebuję?

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2012-11-13, 16:29   #5021
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli mówisz, że niestety ale meteoryty w kolorze 02 wypisz wymaluj dla mnie i żadnych pryzm już nie potrzebuję?
się wtrącę:
pryzmy sa genialne, kapitalne i dobre na wszystko więc nie ma takiej opcji żeby były niepotrzebne
Stary 2012-11-13, 16:33   #5022
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dziewczyny z okazji urodzin jadę sobie pohulać do sephory i nie wiem po co
jakieś podpowiedzi?
krem podoczny by mi się przydał, ale to takie przyziemne , dawno nie zaszalałam
całe dragony mi niepotrzebne, na co więcej mogę się rzucić korzystając ze zniżki? mam kupona

PS. Ja tez zawsze używałam meteorytów na puder, na zakończenie, nigdy na sam podkład. Jakoś tak gdzies wyczytałam i tak mi zostało ...
Monik, 100 lat
Co do S. - dziewczyny Pat&Rub polecają, zdaje się, że marka ma ekoampułkę albo inne serum pod oczęta

Blog

Stary 2012-11-13, 16:35   #5023
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
się wtrącę:
pryzmy sa genialne, kapitalne i dobre na wszystko więc nie ma takiej opcji żeby były niepotrzebne
Hah Póki co walczę nad pokusą meteorytów

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2012-11-13, 16:37   #5024
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

kurcze zazdroszcze wam tych pryzm U mnie w Sephorach nie ma standu Givenchy

Stary 2012-11-13, 16:51   #5025
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
się wtrącę:
hehehe no pewnie że nie ma takiej opcji ale ja ostatnio staram się nie kusić

Cytat:
Dzięki za polecenie żelu, w czwartek go obmacam przy okazji

Wypróbuj meteoryty a pryzmy kup jak będą w promocji. Pryzmy bierz te najjaśniejsze (chyba 02) bo sweet caramel mogą przyciemniać buzię. Dają wiecej koloru niż najciemniejsze meteoryty.

Cytat:
Ja tam kulek nigdy nie traktowałam jako pudru wykańczającego pod podkład, mam mieszaną cere i nigdy mi sie nie przetłuszczała. Ja mam trochę obawy bo jak sam podkład nałoże na buzie to buzia nie będzie zmatowiona i będzie się blyszczeć. Jak nałoże kulki na to to boję się ze na pędzlu zostanie mi ta tłusta warstwa z podkładu i jak to się przeniesie na kulki to one stracą swoje właściwości cięzko po prostu będzie je nabrać na pędzel Dla mnie kuleczki to po prostu rozświetlacz, może kiedyś spróbuje położyć je od razu na podkład, ale nigdy nie próbowałam
No to Ci mówię że meteoryty zmatowią buzię No ale jeśli wygodniej nakładać sypki i później meteoryty to Twój sposób na makijaż.
Co do twardnienia kulek to trzeba często myć pędzel a meteoryty podzielić na porcje i używać tylko odsypki a resztę trzymać w szczelnym pudełku.
Cytat:
kurcze zazdroszcze wam tych pryzm U mnie w Sephorach nie ma standu Givenchy
Zawsze możesz poprosić jedną z nas. A próbowałaś kiedyś zamówić do swojej perfumerii? Myślę ze bez problemu Ci sprowadzą.
Stary 2012-11-13, 16:58   #5026
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

No to Ci mówię że meteoryty zmatowią buzię No ale jeśli wygodniej nakładać sypki i później meteoryty to Twój sposób na makijaż.
Co do twardnienia kulek to trzeba często myć pędzel a meteoryty podzielić na porcje i używać tylko odsypki a resztę trzymać w szczelnym pudełku.

Zawsze możesz poprosić jedną z nas. A próbowałaś kiedyś zamówić do swojej perfumerii? Myślę ze bez problemu Ci sprowadzą.
Dokładnie, każdy je nakłada inaczej, chętnie wypróbuje ten sposób od razu na podkład Co do mycia pędzli to te do podkładu myję po każdym użyciu, inne spryskuje płynem dezynfekującym i przecieram, a takie zbiorowe pranie robie przynajmniej raz w tygodniu.
Co do zamówienia pryzm nie próbowałam ich nigdy zamawiać, za chwilę zadzwonie do Sephory i się zapytam czy jest taka możliwość Z tego co wyczytałam proponujesz kolorek 02 brać?

Stary 2012-11-13, 16:59   #5027
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
hehehe no pewnie że nie ma takiej opcji ale ja ostatnio staram się nie kusić

Wypróbuj meteoryty a pryzmy kup jak będą w promocji. Pryzmy bierz te najjaśniejsze (chyba 02) bo sweet caramel mogą przyciemniać buzię. Dają wiecej koloru niż najciemniejsze meteoryty.

Dzięki, na razie zostanę przy meteorach

Waham się tylko między 01 a 02, ale z tego co doczytałam to na całą twarz będą lepsze 02 i te raczej zakupię

Oczywiście zdam relację z pierwszych wrażeń

Powiedzcie mi jeszcze - zakładając kartę w Mario punkty z pierwszych zakupów są już doliczane? (i te 50pkt na start też czy to tylko jak przez internet się zapisuje człowiek?)

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2012-11-13, 17:17   #5028
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:

Powiedzcie mi jeszcze - zakładając kartę w Mario punkty z pierwszych zakupów są już doliczane? (i te 50pkt na start też czy to tylko jak przez internet się zapisuje człowiek?)
Na 99% są doliczane punkty za pierwsze zakupy, podobnie punkty 'na start' przy zakładaniu karty w perfumerii

Blog

Stary 2012-11-13, 17:48   #5029
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, na razie zostanę przy meteorach

Waham się tylko między 01 a 02, ale z tego co doczytałam to na całą twarz będą lepsze 02 i te raczej zakupię

Oczywiście zdam relację z pierwszych wrażeń

Zależy od obsługi. Ja dostałam już przy pierwszym zakupie chyba za 56-60zł i punkty były naliczane. A te 50punktów każdy dostaje.

Cytat:
Dokładnie, każdy je nakłada inaczej, chętnie wypróbuje ten sposób od razu na podkład Co do mycia pędzli to te do podkładu myję po każdym użyciu, inne spryskuje płynem dezynfekującym i przecieram, a takie zbiorowe pranie robie przynajmniej raz w tygodniu.
Co do zamówienia pryzm nie próbowałam ich nigdy zamawiać, za chwilę zadzwonie do Sephory i się zapytam czy jest taka możliwość Z tego co wyczytałam proponujesz kolorek 02 brać?
Tutaj moje pryzmy 03 jeśli ocenisz że nie jesteś aż tak porcelanowa to możesz i nawet na 03 się skusić. Tutaj jeszcze są fresh rose ale je kupiłam na ebay
Stary 2012-11-13, 18:47   #5030
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

laski, a w Mario maja kolorowke givenchy? czy seph ma ich na wylacznosc?
ilios jest offline  
Stary 2012-11-13, 19:01   #5031
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
laski, a w Mario maja kolorowke givenchy? czy seph ma ich na wylacznosc?
Tylko w S. niestety.

Blog

Stary 2012-11-13, 19:09   #5032
mysia82
Zakorzenienie

gdzies wyzej padlo haslo, ze ta promocja -20% w sephorze jest dla wybranych-czy to potwierdzone?
mysia82 jest offline  
Stary 2012-11-13, 21:39   #5033
Ruda_kita
Zakorzenienie

ja mam daleko do M i rzadko sie tam pojawiam a gdy już jestem kręcę sie jakoś bez ładu po pustym sklepie
mysle by może sie przejechać i kupić coś wreszcie z the balm?

TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline  
Stary 2012-11-13, 22:46   #5034
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
ja mam daleko do M i rzadko sie tam pojawiam a gdy już jestem kręcę sie jakoś bez ładu po pustym sklepie
mysle by może sie przejechać i kupić coś wreszcie z the balm?
Lepiej zadzwoń i się zapytaj czy mają konkretną rzecz the balm bo po ostatnie promocji the balm był mocno przebrany a z uzupełnianiem asortymentu trochę im schodzi
Stary 2012-11-13, 22:55   #5035
Ruda_kita
Zakorzenienie

Cytat:
Lepiej zadzwoń i się zapytaj czy mają konkretną rzecz the balm bo po ostatnie promocji the balm był mocno przebrany a z uzupełnianiem asortymentu trochę im schodzi
a zadzwonię, zadzwonię
o ile sie dodzwonię
mnie też kusza te Meteorki ale mam malutka odsypke raz spróbowałam i jakos mi nie podeszły i teraz je omijam łukiem ale.. no właśnie ale mi sie podobają

TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline  
Stary 2012-11-14, 07:18   #5036
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Tylko w S. niestety.

tak podejrzewalam wlasnie
ilios jest offline  
Stary 2012-11-14, 09:36   #5037
dejanira21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
gdzies wyzej padlo haslo, ze ta promocja -20% w sephorze jest dla wybranych-czy to potwierdzone?
Wydaje mi się, że tylko dla tych co dostali zwykłą pocztą książęczkę i kupon na -20% wielokrotnego użytku.
dejanira21 jest offline  
Stary 2012-11-14, 09:41   #5038
lilianatoja2
Rozeznanie

Hej Dziewczyny,

a nie czas przypadkiem na nowy wątek ?
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2012-11-14, 10:04   #5039
alime05
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
Jak to w Sephorze, jak nie masz kuponu to od życzliwości konsultantki na jaką trafisz zależy czy Ci nabije rabat czy nie. Przy ostatnich lub przedostatnich vipach, nie pamiętam dokładnie, dziewczyny pisały, że są vipy, ja nie dostałam żadnej informacji, przy płaceniu poprosiłam o rabat, konsultantka sprawdziła na moim koncie, że mi się nie należy, ale wzięła jakiś kod i nabiła. Miałam małe zakupy i już chciałam powiedzieć, że ma wykorzystał kupon 10%, ale nie zdążyłam
Także wszystko zależy od konsultantki na jaką trafisz. Dziewczyny pisały, że trzeba pokazać kupon więc konsultantki korzystają z kodów na kuponach, ale na pewno maja również swoje, awaryjne
alime05 jest offline  
Stary 2012-11-14, 11:22   #5040
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

NOWY WATEK:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post37609180

Zapraszam

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 096 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości