Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-28, 22:33   #1021
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
moze Emily Giffin albo Tess Stimson? albo jakas biografia (MM, CC)?
Emilly Griffin probowalam czytac. Zmeczylam chyba polowe. Ta Stimson to tez romansidla pisze, wiec raczej odpuszcze.

-------------------------------------------

Przegladam wlasnie Empik i kurde nie ma co kupic. Patrze, ze "Pretty Little Liars" sie popularnoscia ciesza. To mlodziezowe cus, wiec intelektualnie sie nie zmecze.
Moze na Harlana Cobena zerkne.

A jak nic nie zjade to strzele focha i sie za Harry'ego Pottera po raz chyba 5 wezme .
Stary 2012-06-28, 22:33   #1022
uroczysko
Zadomowienie

To może jak Christie, to Chmielewską?
uroczysko jest offline  
Stary 2012-06-28, 22:42   #1023
zochawks
Zakorzenienie

Co do książek polecam Millenium
Książka zza☠☠☠iaszcza. Może początek 1 częście jest drętwawy (podchodziłam 2 razy właśnie przez początek) ale później jak już zaczyna się dziać to nie można się od książki oderwać. 3 części są tak fantastyczne że musiałam sobie wydzielać ilość stron do przeczytania 2 część czytałam tylko na przynudnym wykładzie ale Zamek z piasku pochłonęłam w 4dni bo już nie mogłam
Szkoda ze Stieg wykitował bo by mógł jeszcze coś skrobnąć.

Jak coś to mam 3 tomy Millenium na wydaniu Stan prawie idealny

Wczoraj trochę poszalałam książkowo i obkupiłam się na kolejny rok 12 książek za 130zł to taniość i trzeba było brac
Stary 2012-06-28, 22:43   #1024
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
To może jak Christie, to Chmielewską?
Jako dziecko probowalam ja czytac, ale mi sie nie spodobala.

Wlasnie przegladam ksiegarnie i to mnie zachwycilo . Niestety obiecalam sobie lzejsza lektura.
Stary 2012-06-28, 22:45   #1025
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Emilly Griffin probowalam czytac. Zmeczylam chyba polowe. Ta Stimson to tez romansidla pisze, wiec raczej odpuszcze.

Przegladam wlasnie Empik i kurde nie ma co kupic. Patrze, ze "Pretty Little Liars" sie popularnoscia ciesza. To mlodziezowe cus, wiec intelektualnie sie nie zmecze.

A jak nic nie zjade to strzele focha i sie za Harry'ego Pottera po raz chyba 5 wezme .
jak nie chcesz romasow, to Krajewskiego poczytaj, i kryminal, i we Wroclawiu sie dzieje (takie 2w1)

a jak nie, to moze lepiej gazete kupic niz ksiazke
magda s. jest offline  
Stary 2012-06-28, 22:58   #1026
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Ja czytam dwa rodzaje książek- historia drugiej wojny i tuż przed-po oraz Pratchetta. Uwielbiam Świat Dysku Dla mnie autor jest mistrzem angielskiego humoru, zawsze mnie rozbawi. Szkoda, że już jest tak chory...

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-06-28, 23:04   #1027
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi odżywka znowu nie podeszła

Maska regenerująca to hit nad hitami.Skład rewelacyjny,bogaty.
U nas na wątku naturalnym nie ma jeszcze nikogo kto nie jest z niej zadowolony.
Maska p&r to mój stały punkt w pielęgnacji

oj tam,oj tam sam wskoczył do koszyka
a która to maska?

Cytat:

Slyszalam o tym. Glosy w sprawie ksiazki sa jednak podzielone a ja chce znalezc cos, czego nie porzuce w polowie .

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ------- erotyki .
Millenium nie da się porzucić, szczególnie pierwszej części
Daaawno mnie tak książka nie wciągneła, choć kolejne części już nie tak bardzo

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
A ja dziś widziałam świetną promocje w S
Pomadka YSL cena pierwotna 129zł
Cena na wyprz 109zł

Ale gdyby kupić pomadkę ze zniżką VIP 20 to cena pomadki 103.20zł.

Normalnie ludzi w jajo chcą zrobić ;/

Taszanta jest offline  
Stary 2012-06-28, 23:50   #1028
lexxie
Wtajemniczenie

Cytat:

Cobena polecam bardzo goraco. Ksiazki "lekko" sie czyta i osobiscie jako fanka kryminalow uwazam ze maja niezle skonstrulowana fabule
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline  
Stary 2012-06-29, 06:32   #1029
lara252
Raczkowanie

GG do lara252

Jamestown ja od siebie mogę polecić Ci książkę"Tarantula" Thierry'ego Jonquet'a.
lara252 jest offline  
Stary 2012-06-29, 07:37   #1030
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Dziewczyny, mam prosbe.

Bardzo dawno nie czytalam zwyczajnych ksiazek. W zeszlym roku probowalam przeczytac pare, ale zadnej nie skonczylam.
Czytam duzo ksiazek naukowych, ale nic o "dupie Maryni" i chcialabym to zmienic.

Szukam jakies ciekawej i niemeczacej lektury. Nie chcialaby smetow Coelho, paraintelektualnych "rozkminek" jakie to zycie jest ciezkie a swiat skomplikowany ani ksiazek w stylu "dostala czkawki z zachwytu kiedy widziala jak chlodny wiatr otula jego nagie cialo".

Moje ksiazkowe KWC to Harry Potter oczywiscie. Lubie tez ksiazki Christie (niestety w zeszlym roku czytalam pare i przerywalam w polowie choc kiedys czytalam je maniakalnie).

Polecicie cos?
ja wlasnie tez polecam Millenium, mega fajnie sie czyta

aaa i jeszcze "mroczne materie" wlasnie to czytam i mysle, ze skoro lubisz HP to by Ci sie spodobalo
nie wiem czy widzialas film "zloty kompas" on jest nakrecony na podstawie pierwszej czesci mrocznych materii, czekalam i czekalam az nakreca kolejne, ale sie okazalo, ze mimo, ze film zarobil duzo, to niestety kosztowal tez duzo, wiec kolejnych 2 czesci nie bedzie [to trylogia jest].
milo sie to czyta i lekko, bo chyba target wiekowy ksiazki jest cos w stylu HP
ilios jest offline  
Stary 2012-06-29, 07:44   #1031
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
no jestes zuch

mam do kupienia kilka innych chciejstw ale ta paletka....
no nic juz tak długo na nią czekam to poczekam jeszcze
ale musze zaznaczyc ze ja ja juz miałam jakies 2-3 lata temu i puściłam w świat

Urocza dziekuje za propozycję ale poczekam na nastepna okazje

co do kreastese to w PL wolała bym - potrzebuje olejku na juz a boje sie na all kupować chyba poczłapie do salonu fryz...

Nie bój się na all kupować, ja kupowałam tam swój olejek Kerastase (elixirKultime). Wszystko z nim ok, dobrze zabezpieczony i oryginalny. Jak go jeszcze nie miałaś to szczerze polecam bo pachnie obłędnie No i jak dla mnie znacznie lepszy od olejku joico

A co do książek do Cobena gorąco polecam, szczególnie serię z Myronem

A jak któraś z pń i lubi kryminały to chętnie oddam trochę książek, bo leżą gdzieś w kącie przeczytane i zapomniane

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2012-06-29 o 07:47
kevschaa jest offline  
Stary 2012-06-29, 07:52   #1032
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
a która to maska?

http://www.patandrub.pl/sklep/p-33-m...sywna-kuracja/

Ja mimo,że stronię o takiej tematyki to książki Cobena łykam jak pawełka toffi

No i sagi"Zmierzch"chyba nie pobiję nic

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:05   #1033
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
http://www.patandrub.pl/sklep/p-33-m...sywna-kuracja/

Ja mimo,że stronię o takiej tematyki to książki Cobena łykam jak pawełka toffi

No i sagi"Zmierzch"chyba nie pobiję nic
maska jest świetna
James jak palec?

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:36   #1034
summerisgone
Zakorzenienie

Jak chcesz coś lekkiego, do pośmiania i niekoniecznie babskiego to ja polecam Christophera Moora, np. Brudną robotę
summerisgone jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:37   #1035
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
aaa i jeszcze "mroczne materie" wlasnie to czytam i mysle, ze skoro lubisz HP to by Ci sie spodobalo
nie wiem czy widzialas film "zloty kompas" on jest nakrecony na podstawie pierwszej czesci mrocznych materii, czekalam i czekalam az nakreca kolejne, ale sie okazalo, ze mimo, ze film zarobil duzo, to niestety kosztowal tez duzo, wiec kolejnych 2 czesci nie bedzie [to trylogia jest].
Nie zgodzę się. To nie jest lekka lektura dla dzieciaków, o ile HP jak najbardziej dla młodzieży się nadaje, o tyle mocno bym się zastanowiła dając MM komuś poniżej 16 lat. Film i książka to dwa rożne bieguny. Z filmu faktycznie zrobiono opowiastkę dla dzieci ale cała trylogia z pewnością dla dzieci przeznaczona nie jest.
W którym momencie trylogi jesteś? Film się kończy w połowie pierwszej części, potem zaczyna się robić brutalnie, nie mówiąc już o tym, ze trylogia stawia pytania i przedstawia świat i wartości w kontrowersyjny sposób, na młode umysły zbyt ciężkie wg mnie.
Naprawdę świetna rzecz ale nie da się tego wsadzić do jednego worka z HP czy Opowieściami z Narni. Dla starszych jak najbardziej. A dalszych części nie sfilmuja nie ze względu na koszty ale właśnie dlatego, ze nie mogą kontynuacji skierować do młodszej widowni.
Niemniej od siebie tez polecam tą trylogię każdemu kto lubi filozoficzne klimaty podane w atrakcyjnej formie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-06-29 o 08:42
vril jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:44   #1036
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. To nie jest lekka lektura dla dzieciaków, o ile HP jak najbardziej dla młodzieży się nadaje, o tyle mocno bym się zastanowiła dając MM komuś poniżej 16 lat. Film i książka to dwa rożne bieguny. Z filmu faktycznie zrobiono opowiastkę dla dzieci ale cała trylogia z pewnością dla dzieci przeznaczona nie jest.
W którym momencie trylogi jesteś? Film się kończy w połowie pierwszej części, potem zaczyna się robić brutalnie, nie mówiąc już o tym, ze trylogia stawia pytania i przedstawia świat i wartości w kontrowersyjny sposób, na młode umysły zbyt ciężkie wg mnie.
Naprawdę świetna rzecz ale nie da się tego wsadzić do jednego worka z HP czy Opowieściami z Narni. Dla starszych jak najbardziej. A dalszych części nie sfilmuja nie ze względu na koszty ale właśnie dlatego, ze nie mogą kontynuacji skierować do młodszej widowni.
niemniej James juz 16 skonczyla to niech sobie poczyta
ja dopiero skonczylam pierwsza ksiazke to nie wiedzialam, ze potem jeszcze brutalniej

a co do pogrubionego to wystarczyloby zrobic ograniczenia wiekowe wydaje mi sie, ze to jednak kasa wygrala, a nie to, ze potem brutalnie, bo sadze, ze zanim ktos wzial sie za pisanie scenariusza to przeczytal wszystkie 3 czesci, a nie pol pierwszej a film konczy sie w momencie kompletnie z - jakby chcieli zrobic z niego bajeczke, to mogli dorobic alternatywne zakonczenie, zeby robil wrazenie skonczonego, a tu jest wyraznie wrazenie "ciag dalszy nastapi"
tak czy siak - ogolnie polecam, bo dobrze sie to czyta i calkiem ciekawe

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2012-06-29 o 08:46
ilios jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:50   #1037
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Dziewczyny, mam prosbe.

Bardzo dawno nie czytalam zwyczajnych ksiazek. W zeszlym roku probowalam przeczytac pare, ale zadnej nie skonczylam.
Czytam duzo ksiazek naukowych, ale nic o "dupie Maryni" i chcialabym to zmienic.

Szukam jakies ciekawej i niemeczacej lektury. Nie chcialaby smetow Coelho, paraintelektualnych "rozkminek" jakie to zycie jest ciezkie a swiat skomplikowany ani ksiazek w stylu "dostala czkawki z zachwytu kiedy widziala jak chlodny wiatr otula jego nagie cialo".

Moje ksiazkowe KWC to Harry Potter oczywiscie. Lubie tez ksiazki Christie (niestety w zeszlym roku czytalam pare i przerywalam w polowie choc kiedys czytalam je maniakalnie).

Polecicie cos?
Jeśli chodzi o coś lekkiego, mogę polecić Zygmunta Miłoszewskiego
Albo Douglasa Adamsa - trylogię Autostopem przez Galaktykę.
Gdybym miała polecać coś lekkiego i inspirującego jednocześnie to Wiktor Pielewin, mój ulubiony autor współczesny.

A tak w ogóle to wpadłam poszukać spółki na promocyjną bransoletkę Pandory taką za 249 pln (czyli za 125 Najlepiej w Wawie, ale niekoniecznie...

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:55   #1038
Soso
Zakorzenienie

Z książek dla relaksu Millenium czytałam, jest ok. Chmielewską bardzo lubię, ale u nas to rodzinne, moja mama też się w niej zaczytuje.

Prachetta też lubię, acz mało czytałam niestety, musze to nadrobić.
Dobrze pisze Joyce Carol Oates, uwielbiam książki Johna Irvinga, zwłaszcza Syn Cyrku, Regulamin tłoczni win itd. Kocham Remarque'a, zwłaszcza Łuk triumfalny, ale nie wszystkie książki trzymają ten sam poziom. Ubóstwiam Kapuścińskiego, James jesli nie czytałaś, to sięgnij, myślę, że się zachwycisz

Całkiem nieźle pisze też Irving Shaw, Janet Fitch (ta od Białego Oleandra), a z polskich pisarek ostatnio odkryłam Joannę Bator - polecam jej Piaskową Górę.

Raz do roku czytam Przeminęło z wiatrem

Trochę z innej półki - uwielbiam czytać przewodniki Zwłaszcza te grube, z wiedzy i życia.

Edit. Zamierzam kupic grę o tron i przeczytać. Lubię sagi

Edit2. Borze zielony, to zły temat jest. Czytałyście Jacka Dehnela Lalę? Piękna książka.

Edit3. O i Aleksander Sołżenicyn Też pięknie.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2012-06-29 o 09:01
Soso jest offline  
Stary 2012-06-29, 08:58   #1039
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
O a ja w tej częstotliwości czytam Sto lat samotności
Się potem nie ma co dziwić, że mam przechlapane w życiu

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-06-29, 09:12   #1040
vril
Zakorzenienie

Też nie rozumiem zabiegu z ucięciem filmu w tym miejscu Tzn. rozumiem dlaczego nie nakręcono ksiazkowego zakończenia (dla młodej widowni może być szokujące) ale skoro i tak postawili na dziecięcy target to mogli wymyślić alternatywę.
Im dalej tym historia coraz bardziej odbiega od bajki, a już trzecia cześć to w ogóle wow. Znamienite jest to, że Lord Asriel został przedstawiony w filmie jako pozytywna postać - twardy, nieustepliwy, odważny odkrywca, człowiek z misją. W rzeczywistości jest to największy skur... w całej historii.
Ale szkoda, że zarzucili filmowanie, scenografia i osadzenie w tym alternatywnym świecie wyszło im bardzo dobrze

Jak ktoś lubi Chmielewską to polecam Janet Evanovich i jej serię o łowczyni nagród Stephanie Plum. Chmielewska w ostatnich latach dużo straciła, a Evanovich daje tego kopa co wczesna Ch. właśnie. W PL wydano tylko siedem części bodajże ale dalsze bez problemu można dorwałaś na all lub ebay, tyle, ze w oryginale.

Z mrocznych klimatów polecę nieśmiertelną serię Briana Lumleya - Nekroskop. Klasyka gatunku.
A jak ktoś ma ochotę na lekka wersje fantastyki wojennej to książki Marcina Ciszewskiego. Fajnie się czyta, chociaż bzdur od groma. Pierwsza cześć to www.1939.com.pl Dalsze są tytułowane podobnie.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-06-29 o 09:17
vril jest offline  
Stary 2012-06-29, 09:18   #1041
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Z książek dla relaksu Millenium czytałam, jest ok. Chmielewską bardzo lubię, ale u nas to rodzinne, moja mama też się w niej zaczytuje.

Dobrze pisze Joyce Carol Oates, uwielbiam książki Johna Irvinga, zwłaszcza Syn Cyrku, Regulamin tłoczni win itd. Kocham Remarque'a, zwłaszcza Łuk triumfalny, ale nie wszystkie książki trzymają ten sam poziom. Ubóstwiam Kapuścińskiego, James jesli nie czytałaś, to sięgnij, myślę, że się zachwycisz

Całkiem nieźle pisze też Irving Shaw, Janet Fitch (ta od Białego Oleandra), a z polskich pisarek ostatnio odkryłam Joannę Bator - polecam jej Piaskową Górę.

Trochę z innej półki - uwielbiam czytać przewodniki Zwłaszcza te grube, z wiedzy i życia.

Edit2. Borze zielony, to zły temat jest. Czytałyście Jacka Dehnela Lalę? Piękna książka.

Zwłaszcza oddział chorych na raka

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-06-29, 09:53   #1042
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Gdybym miała polecać coś lekkiego i inspirującego jednocześnie to Wiktor Pielewin, mój ulubiony autor współczesny.

A tak w ogóle to wpadłam poszukać spółki na promocyjną bransoletkę Pandory taką za 249 pln (czyli za 125 Najlepiej w Wawie, ale niekoniecznie...
chcialam napisac, ze najlepiej zajrzyj do bransoletkowego, ale wlasnie zobaczylam, ze tam pisalas
[kilka stron wczesniej w tamtym watku dziewczyny sie oglaszaly, ze szukaja kogos ]
Cytat:

ja go kocham kocham kocham
ale jest to dosc specyficzny styl i poczucie humoru i nie kazdemu pasuje
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem zabiegu z ucięciem filmu w tym miejscu Tzn. rozumiem dlaczego nie nakręcono ksiazkowego zakończenia (dla młodej widowni może być szokujące) ale skoro i tak postawili na dziecięcy target to mogli wymyślić alternatywę.
Im dalej tym historia coraz bardziej odbiega od bajki, a już trzecia cześć to w ogóle wow. Znamienite jest to, że Lord Asriel został przedstawiony w filmie jako pozytywna postać - twardy, nieustepliwy, odważny odkrywca, człowiek z misją. W rzeczywistości jest to największy skur... w całej historii.
Ale szkoda, że zarzucili filmowanie, scenografia i osadzenie w tym alternatywnym świecie wyszło im bardzo dobrze
to prawda - film bardzo dobrze zrobiony technicznie

a Asriela musieli zrobic dobrego, w koncu gra go Dżejms Bond
ilios jest offline  
Stary 2012-06-29, 09:58   #1043
moniq_c
Zakorzenienie

James, zlicz głosy i wyjdzie Ci że musisz się wziąć za Millenium
Ja je zaczęłam czytać w autokarze podczas mega wesołej wycieczki do Włoch, i uwierz mi , szkoda mi ją było odkładać

a jaki szacunek wzbudzałam siedząc z tak grubaśnią księgą od razu mądrzej wyglądałam hehe
Stary 2012-06-29, 10:02   #1044
myszka__77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Joico jest super Amla to smród nieziemski, a efekty niewspólmierne do zapaszku. Jeśli nie jesteś ascetą mieszkającym w odosobnieniu, to nie próbuj amli, bo rodzina może cię ukamieniować
Używam Amlę i u mnie w domu nikogo nie mdli

Cytat:
Amla moim zdaniem nie byla taka zla. Owszem, smierdziala, ale dalo sie przezyc. Odruch wymiotny wywolywal u mnie olej kokoksowy. Czulam skondensowane mydliny. Bleeh.
Dla mnie kokosowy pachnie błogo...
Stary 2012-06-29, 10:13   #1045
anaiss86
Zadomowienie

witajcie, dawno mnie tu nie bylo...nawet nie wiedzialam, ze powstala nowa czesc
jesli chodzi o ksiazki to polecam Camillę Laeckberg. Jedne z moich ulubionych kryminalow

anaiss86 jest offline  
Stary 2012-06-29, 12:57   #1046
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Millenium nie da się porzucić, szczególnie pierwszej części
Daaawno mnie tak książka nie wciągneła, choć kolejne części już nie tak bardzo
Dziekuje, wciagam na liste .

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Cobena polecam bardzo goraco. Ksiazki "lekko" sie czyta i osobiscie jako fanka kryminalow uwazam ze maja niezle skonstrulowana fabule
Zapisane . Coben wydal sporo ksiazek, mam nadzieje, ze trafie na fajna.

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Jamestown ja od siebie mogę polecić Ci książkę"Tarantula" Thierry'ego Jonquet'a.
Wolalabym cos mniej "Almodovarowatego".

Cytat:
ja wlasnie tez polecam Millenium, mega fajnie sie czyta

Millenium juz zapisalam.

Co do Zlotego Kompasu to pomysle jeszcze. Oprocz Pottera fantasy mnie nie rusza. Harry to klasa sama w sobie.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James jak palec?
Dobrze. nie boli. Nawet pecherza nie zgniotlam w nocy bo budzilam sie czesto i uwazalam na lape.
Niemniej kusi przebicie go (czego oczywiscie nie zrobie ). Sama pewnie wiesz, to troche tak jak z folia babelkowa .

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Jak chcesz coś lekkiego, do pośmiania i niekoniecznie babskiego to ja polecam Christophera Moora, np. Brudną robotę
Zapisane. Dziekuje.

Cytat:
niemniej James juz 16 skonczyla to niech sobie poczyta
No nie wiadomo czy skonczyla .

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O Pielewinie poczytam, dziekuje.

Cytat:

Oates i Irvinga czytalam w LO. Podobaly mi sie z tego, co pamietam.
Od jakiegos czasu mam jednak wstret do zwyklych ksiazek. Nie dosc, ze wszystko mnie nudzi to mam wrazenie, ze do niczego mi sie to nie przyda (mam na mysli prace). Nie umiem sie przy ksiazce zrelaksowac.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, zlicz głosy i wyjdzie Ci że musisz się wziąć za Millenium
Zliczone .

Biore jakiegos Cobena na poczatek, pierwszy tom Millenium i moze cos mi wpadnie jeszcze w rece.
Dziekuje pieknie za pomoc wszystkim .
Stary 2012-06-29, 14:53   #1047
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nic nie robie, wiec tu akurat nic nie zyskalam :d.

Ja czesto mam jakies wypadki np przeciagam sie i walne reka w sciane, albo ide i kopne sie sama w kostke .
Mam nature paraolimpijczyka niestety. Jestem mala, drobna a nie ma tygodnia, zebym barkiem o futryne drzwi nie zahaczyla. No zal.
Jakbym o sobie czytala Piszczele raz w tygodniu obite, tez zahaczam o futryny, kopie w cos, zbije, zepsuje itp wrodzone sieroctwo

O wlasnie, tez Camile Lackberg polecam Przezywam mala fascynacje literatura, serialami skandynawskimi, np The Kiling.
tiniaczek jest offline  
Stary 2012-06-29, 14:58   #1048
anaiss86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jakbym o sobie czytala Piszczele raz w tygodniu obite, tez zahaczam o futryny, kopie w cos, zbije, zepsuje itp wrodzone sieroctwo

O wlasnie, tez Camile Lackberg polecam Przezywam mala fascynacje literatura, serialami skandynawskimi, np The Kiling.
mam dokladnie to samo wlasnie nabylam dwa nowe kryminaly killing super serial

anaiss86 jest offline  
Stary 2012-06-29, 15:19   #1049
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
mam dokladnie to samo wlasnie nabylam dwa nowe kryminaly killing super serial

Jest tez amerykanska wersja, pierwszy sezon podobno sie inaczej zakonczyl
tiniaczek jest offline  
Stary 2012-06-29, 16:01   #1050
anaiss86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Jest tez amerykanska wersja, pierwszy sezon podobno sie inaczej zakonczyl
to ja ta amerykankska ogladam, nie wiedzialam, ze jest inna :P

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

jakie skandynawskie kryminaly polecasz?

anaiss86 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości