Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-14, 22:34   #1441
nobrit
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Jak to? U nas nie ma Twinningsa? Wydaje mi sie, ze gdzies widzialam.
ja nie widziałam, ale do mnie to zazwyczaj wszystko późno przychodzi. Aż sprawdzę w Almie z ciekawości.
Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Można dostać . Z Twinings polecam Earl Grey i Lady Grey.

ja kocham English breakfast
nobrit jest offline  
Stary 2012-07-15, 08:26   #1442
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Corii, probowalas Lasting Silk Armaniego?
a to takie cudeńko napisz coś więcej

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2012-07-15, 10:10   #1443
hihi
Zakorzenienie

Dziewczyny wiem, ze to nie ten wątek,ale kto jak nie Wy mi pomoże najlepiej? po ostatnich przeglądach mojej toaletki odkryłem, ze bardzo mi brakuje pędził do makijażu, głownie do malowania oczu, czegoś fajnego do blendowania itd. Co polecacie? Lubię mieciutkie pedzelki edm, inglotowe mnie drapia, więc chciałabym coś delikatnego, ale nie zwalajacego cena z nóg (przegladalam kwc i doszłam do wniosku, ze za mały pedzelek maca nie dam stowy i już), do nie gubi włosów i nie traci kształtu po myciu.jakies sugestie?
Stary 2012-07-15, 10:27   #1444
vril
Zakorzenienie

Herezją zarzucę ale do rozcierania chyba bardziej wolę sephorową 13 niż MAC 217. One mają inny kształt, 13 bliżej do 224 niemniej obu używam podobnie (do blendowania i podkreślenia załamania powieki) i zauważyłam, ze odkąd mam 13 to zupełnie porzucilam 217, który wcześniej był dla mnie niezbednikiem. W promocji sephorowe pędzle są w dobrej cenie, polecam spróbować. Wolę tez tą 13 bardziej od EDM Dome Blending.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-07-15 o 10:33
vril jest offline  
Stary 2012-07-15, 10:40   #1445
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Herezją zarzucę ale do rozcierania chyba bardziej wolę sephorową 13 niż MAC 217. One mają inny kształt, 13 bliżej do 224 niemniej obu używam podobnie (do blendowania i podkreślenia załamania powieki) i zauważyłam, ze odkąd mam 13 to zupełnie porzucilam 217, który wcześniej był dla mnie niezbednikiem. W promocji sephorowe pędzle są w dobrej cenie, polecam spróbować. Wolę tez tą 13 bardziej od EDM Dome Blending.
Mam 2 sephorowe pędzle i są całkiem niezłe, podczas ostatniej wizyty w sephodze sie przygladalam pędzlom, ale uznałem, ze najpierw poczytam i popytam, a dopiero kupie... Bo moja skłonność do zakupów spontanicznych miewa opłakane skutki dzięki bardzo w każdym razie za sugestie
Stary 2012-07-15, 12:48   #1446
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, ze to nie ten wątek,ale kto jak nie Wy mi pomoże najlepiej? po ostatnich przeglądach mojej toaletki odkryłem, ze bardzo mi brakuje pędził do makijażu, głownie do malowania oczu, czegoś fajnego do blendowania itd. Co polecacie? Lubię mieciutkie pedzelki edm, inglotowe mnie drapia, więc chciałabym coś delikatnego, ale nie zwalajacego cena z nóg (przegladalam kwc i doszłam do wniosku, ze za mały pedzelek maca nie dam stowy i już), do nie gubi włosów i nie traci kształtu po myciu.jakies sugestie?
Kazda fima ma swoje lepsze i gorsze pedzle. Z perspektywy czasu stwierdzam, ze pedzle Sephorowe tez nie takie cudowe bo np. wysuwany pedzel do pudru 51 gubi wlosie (ciezko znalezc egzemplarz niegubiacy: kiedys kupilam 2 i gubily, wymienilam na gubiace znow, a te, ktore mam sa w miare okej, ale nie uzywam ich juz, wiec w sumie to nie wiem )., 44 do bronzera jest z kolei sztywny i szorstki (w porownaniu do reszty moich pedzli).

Nie wiem jaki jest "stan liczbowy" Twoich pedzeli, ale proponowalabym:
- do sypkich cieni, pigmentow - pedzel do korektora EDM,

- do do nakladania prasowancow na cala powieke - Sephora 23,

- do linera - jezyczkowy 26 Sephory (BB na podobny pedzel za kilkukrotnosc tej kwoty) lub szpiczaty MACa (ja mam 209 i sobie chwale); 26 Sephory nada sie tez do nakladania cienia na brwi, cien w kacik tez nim polozysz,

- do rozcierania - 217 MACa (wiem, ze pisalas, ze nie chcesz wydawac 100 zl na pedzel, ale naprawde nic lepszego nie znam; swoj pralam juz ponad 600 razy a dalej nie zgubil wloska i blenduje jak ta lala choc stracil juz swoj pierwotny lekkospiczasty ksztalt i jest kulka),

- do fluidu - ja lubie 187 MACa, ale on drogi. Mialam flat topa z EDM, ale sie rozwalil i gubil wlosie. 187 jest fajny, milutki, da sie i stemplowac i miziac (przy EDM mizianie nie wchodzilo w gre). Chwalone sa: beauty blender, pedzel Eco Tools i Real Techniques. Zerknij na KWC.

- do rozu - wszystko zalezy do pigmemtacji bo mam "ciezka reke" i latwo robie sobie krzywde. Do slabiej napigmentowanych uzywam 40 Sephory, do mocniej napigmentowanych pedzla do rozu Real Techniques (jest bardzo miekki i duzy, co jest troche wkurzajace przy nakladaniu rozu, nada sie wiec tez dobrze do pudru). Uniwersalnym pedzelkiem do rozu jest dla mnie jest mini Face Blender Bobbi Brown.

To jest takie minimum pedzlowe moim zdaniem.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a to takie cudeńko napisz coś więcej
Jest wzglednie rzadki (nie ma konsystencji jak np MAP) co sprawia, ze latwo sie naklada i latwo sie miesza z innymi produktami (ja mieszam). Jest lekki.
Daje srednie krycie. Nie ma krycia "szpachlowego", cos tam jednak ukryje. Kremem tonujacym sie go nazwac nie da.
Nie ciemnieje.
Design Armaniego fajny: plastikowa przezroczytsa buteleczka i czarna zakretka. Buteleczka rozkrecana co jets ogromnym plusem bo mozesz jej uzyc po wykonczeniu podkladu.

Duzo zoltkow w palecie o ile dobrze kojarze. Ja mam najjasniejszy odcien "2", ktory sobie rozjasniam. Niemniej ta ich dwojeczka to jasniesza nic Guerlain (co akurat jest latwe do osiagniecia), Chanel czy Dior.
Paleta kolorow calkiem spora, wiec mysle, ze napewno znajdziesz cos dla siebie.

Minus jest jeden: cena. Ostatnio podniesli cene i myslalam, ze na zawal padne :/.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2012-07-15 o 12:51
jamestown jest offline  
Stary 2012-07-15, 14:15   #1447
hihi
Zakorzenienie

James dzięki pędzli łącznie to ja będę miała ze 40, różnej jakości, rożnych rozmiarów, kształtów i przeznaczenia, większość tego co mi potrzeba typu - do linerow, brwi, pudru, bronzerow, róży, rozswietlacza, korektora i pomadek mam takie, ze mi pasują, ale właśnie brakuje mi do cieni, a na dodatek lubię mieć kilka podobnych bo jak maluje oko jasnymi i ciemnymi cieniami to chce mieć dwa pędzli, żeby nie musieć czyścić w międzyczasie. Takich małych jezyczkowych pędzli mam z 10 rożnych, mam wezsze, szersze, krotsze i dluzsze, zlamany do linera itd. ale właśnie porządnego pędzla do blendowania mi brakuje i ten brak odczuwam niemal codziennie, dlatego uznalam, ze muszę coś z tym zrobić i przyszłam na wizaz po pomoc i chyba czeka mnie wyprawa do maca, żeby chociaż pomacac, ale każda wizyta w Macu kończy sie piskiem portfela...
Stary 2012-07-15, 14:40   #1448
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
James dzięki pędzli łącznie to ja będę miała ze 40, różnej jakości, rożnych rozmiarów, kształtów i przeznaczenia, większość tego co mi potrzeba typu - do linerow, brwi, pudru, bronzerow, róży, rozswietlacza, korektora i pomadek mam takie, ze mi pasują, ale właśnie brakuje mi do cieni, a na dodatek lubię mieć kilka podobnych bo jak maluje oko jasnymi i ciemnymi cieniami to chce mieć dwa pędzli, żeby nie musieć czyścić w międzyczasie. Takich małych jezyczkowych pędzli mam z 10 rożnych, mam wezsze, szersze, krotsze i dluzsze, zlamany do linera itd. ale właśnie porządnego pędzla do blendowania mi brakuje i ten brak odczuwam niemal codziennie, dlatego uznalam, ze muszę coś z tym zrobić i przyszłam na wizaz po pomoc i chyba czeka mnie wyprawa do maca, żeby chociaż pomacac, ale każda wizyta w Macu kończy sie piskiem portfela...
Moim zdaniem warto. Niektore pedzle MACowe sa moim zdaniem niepokonane w swoim przedziale cenowym. Fakt faktem najtansze jednak nie sa.

Ja zawsze chcialam pedzle SUQQU miec, ale mnie nie stac . Poza tym nie wiem, czy bym wytrzymala nerwowo placac za pedzel do pudru 170 funtow .
Stary 2012-07-15, 14:44   #1449
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Moim zdaniem warto. Niektore pedzle MACowe sa moim zdaniem niepokonane w swoim przedziale cenowym. Fakt faktem najtansze jednak nie sa.

Ja zawsze chcialam pedzle SUQQU miec, ale mnie nie stac . Poza tym nie wiem, czy bym wytrzymala nerwowo placac za pedzel do pudru 170 funtow
.
No o to mi chodzi z tymi pedzlami Mac, nie, ze mnie nie stać, tylko czy naprawdę tyle chce na nie wydać i czy są tego warte
Stary 2012-07-15, 14:46   #1450
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
No o to mi chodzi z tymi pedzlami Mac, nie, ze mnie nie stać, tylko czy naprawdę tyle chce na nie wydać i czy są tego warte
217tka moim zdaniem jest moim zdaniem bezcenna .
KWCennym pedzlem jest u mnie rowniez pedzel do linera i podkladu. Reszta az tak mnie nie powalila.
Stary 2012-07-15, 15:42   #1451
Dojota
Rozeznanie

Powiem Wam,ze ja mam 217 z Maca i sobie leży... Niestety jest dla mnie troche za puchaty jak na moje małe oczy, i jakos nie mam kontroli nad nim.
Dziewczyny, a możecie polecic jakis dobry i nie za drogi pędzelek do eyelinera. Jestem fanem cieniutkich i precyzyjnych kresek
Stary 2012-07-15, 17:17   #1452
vril
Zakorzenienie

EDM Angled Brow&Liner Używam od czterech lat chyba i swietnie się trzyma, jest cienki i łatwo nim operować, dobry do cieni, żelowych linerów, rozcierania kredek. Trzyma formę, nie gubi włosia, nie przebarwia się. Niestety dostępny jedynie online, koszt ok. 30 zł.
vril jest offline  
Stary 2012-07-15, 17:58   #1453
Dojota
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
EDM Angled Brow&Liner Używam od czterech lat chyba i swietnie się trzyma, jest cienki i łatwo nim operować, dobry do cieni, żelowych linerów, rozcierania kredek. Trzyma formę, nie gubi włosia, nie przebarwia się. Niestety dostępny jedynie online, koszt ok. 30 zł.
o to moze wypróbuje
Stary 2012-07-16, 18:34   #1454
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Jakieś kody zniżkowe do douglasa online chyba akurat nie obowiązują, prawda?
Lenka87 jest offline  
Stary 2012-07-16, 18:45   #1455
Solciuchna
Zakorzenienie

Corii, byłam na zwiady w Douglasie, ale niestety nie widziałam już tych tuszy (może mi się coś przyśniło? ). Był jedynie top coat na rzęsy, który dodawał migoczących, srebrzystych drobinek za 60-70 zł. Błyszczyki były fajne za niecałe 60 zł. No a jeśli chcesz tusz to polecam ten zestaw z kosmetyczką - w cenie tuszu masz torebkę i próbki. Wiem, że w warszawskiej Arkadii mieli je ostatnio dowożone.
Stary 2012-07-16, 18:58   #1456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Corii, byłam na zwiady w Douglasie, ale niestety nie widziałam już tych tuszy (może mi się coś przyśniło? ). Był jedynie top coat na rzęsy, który dodawał migoczących, srebrzystych drobinek za 60-70 zł. Błyszczyki były fajne za niecałe 60 zł. No a jeśli chcesz tusz to polecam ten zestaw z kosmetyczką - w cenie tuszu masz torebkę i próbki. Wiem, że w warszawskiej Arkadii mieli je ostatnio dowożone.
Solciuchno nic nie szkodzi, bo mąż mi zamówił tusz na dougim online, tym bardziej, ze miał 3 kody rabatowe

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-07-16, 18:59   #1457
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Jakieś kody zniżkowe do douglasa online chyba akurat nie obowiązują, prawda?
sprawdź BEAUTY88, zamówienienie minimum 150 zł
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-07-16, 19:12   #1458
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Solciuchno nic nie szkodzi, bo mąż mi zamówił tusz na dougim online, tym bardziej, ze miał 3 kody rabatowe
A zdradzisz jakie to kody?
Stary 2012-07-16, 19:15   #1459
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
A zdradzisz jakie to kody?
Dwa to Lato2012 i Beauty88, a trzeci był tylko imienny i jednorazowy do wykorzystania na moje konto.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-07-16, 19:21   #1460
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Dwa to Lato2012 i Beauty88, a trzeci był tylko imienny i jednorazowy do wykorzystania na moje konto.
To 3 kody na raz można wpisać? :O
Stary 2012-07-16, 19:41   #1461
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
To 3 kody na raz można wpisać? :O
nie ma ograniczeń

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-07-16, 19:48   #1462
jamestown
Avada kedavra.

Dziewczyny, ma ktoras Essential Oil TBS i wie jak go otworzyc?

Naciskam i przekrecam jak poinstruowano na zakretce i nic .

edit: juz niewazne. Okazalo sie, ze nie mialam wystarczajacej sily .

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2012-07-16 o 20:06
jamestown jest offline  
Stary 2012-07-16, 19:49   #1463
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
nie ma ograniczeń
przecież promocje w D. nie łączą się... Dobrze, że napisałaś o tym, to spróbuję, bo mam trzy indywidualne kody do 31 lipca.

kasia68 jest offline  
Stary 2012-07-16, 19:54   #1464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
przecież promocje w D. nie łączą się... Dobrze, że napisałaś o tym, to spróbuję, bo mam trzy indywidualne kody do 31 lipca.

W sklepach stacjonarnych nie, ale w online i owszem.
A, tylko nie wiem, czy wiecej niż jeden indywidualny przejdzie, bo w przypadku kodów typu "lato" etc, to kilka przechodzi.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-07-16 o 19:56
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-07-16, 20:15   #1465
kasia68
Zadomowienie

Mnie w D. on-line wyskakuje na czerwono informacja, że mogę skorzystać z jednego kuponu. Wpisałam BEAUTY88 i dostałam zniżkę 10%, a info wyskoczyło mi po wpisaniu jednego z 'moich' kodów. Chyba tam jutro zadzwonię .
kasia68 jest offline  
Stary 2012-07-16, 20:22   #1466
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Mnie w D. on-line wyskakuje na czerwono informacja, że mogę skorzystać z jednego kuponu. Wpisałam BEAUTY88 i dostałam zniżkę 10%, a info wyskoczyło mi po wpisaniu jednego z 'moich' kodów. Chyba tam jutro zadzwonię .
mi też,
jeśli chodzi o kupony/bony zniżkowe to zawsze wchodził mi tylko jeden, za to reszta promocyjnych (jakieś dodatki, gadżety) wchodziły wszystkie
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-07-16, 20:25   #1467
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
To dziwne, mi po wpisaniu jednego kuponu, pojawiło sie puste pole na wspisanie następnego, jeśli posiadam, po wpisaniu drugiego, zas puste pole na ewnetualny nastepny i zero info, ze moge tylko z jednego kuponu skorzystać. Czyżby rózne reguły obowiązywały wobec róznych klientów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-07-16, 20:29   #1468
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
To dziwne, mi po wpisaniu jednego kuponu, pojawiło sie puste pole na wspisanie następnego, jeśli posiadam, po wpisaniu drugiego, zas puste pole na ewnetualny nastepny i zero info, ze moge tylko z jednego kuponu skorzystać. Czyżby rózne reguły obowiązywały wobec róznych klientów
Moze trafilas na luke w systemie? Calkiem mozliwe, ze po Twoim zlozonym zamowieniu zorientowali sie, co sie dzieje.
Stary 2012-07-17, 07:15   #1469
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

laski, kojarzycie ten szampon
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...e-shampoo.html
dostalam probke z katalogiem superpharm i niby calkiem ok, nawet zastanawialam sie czy nie kupic butli, bo teraz promo na niego, ale opinie tak sprzeczne, ze im nie wierze, wiec wolalabym z jakiegos zaufanego zrodla [a jakie bardziej zaufane zrodlo znajde na łizażu niz Wy ] sie dowiedziec o nim
ilios jest offline  
Stary 2012-07-17, 09:07   #1470
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
A mi po olejku khadi zaczęło rosnąć więcej włosów Ciekawe tylko czy szybciej, bo na tym głównie mi zależy. Ale nie chce mi się mierzyć
A weź mi Sol powiedz po jakim czasie zauważyłaś te młode włoski i jak stosowałaś ten olejek?

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości