Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-17, 21:45   #2131
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James możesz jeszcze pokrzywe pić

Jutro będę wachac, bo tego to akurat nigdy nawet w ręku nie miałam. Dzięki.

PS
A rzepe testowalas? Bo ja teraz lecę z ampulkami i coś mi pomaga, ale mam taki zestaw, ze nie wiem co konkretnie...
Jakies kosmetyki z rzepa probowalam. Prawdziwej rzepy nie.

Etap pokrzywowy mam za soba. Zero efektow.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak pierwszy raz obejrzałam razem z dziećmi, to tak chciałam żeby to była prawda. Jak mi się ta szkoła podobała. Moja podstawówa taka fajna nie była
Z Polska jest taki problem, ze chyba pod rejon Durmstrangu by podchodzila .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James ja też, na miotłach byśmy latały
No ba .

Teraz moge tylko na metaforycznej miotle latac .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nie oglądałam ani Harrego Pottera, ani Władcy pierścieni, ani nic z Narnii, ani tez żadnych zmierzchów. Coś mnie ominęło? ;>
Harry jest super. Wiekszosc filmow ogladalam minimum 4 razy. Ostatnie dwie czesc filmowe tylko 3.

Kazda ksiazke tez minimum 3 razy czytalam. Naprawde warto.
Sprobuj siegnac po Kamien Filozoficzny. Nie pozalujesz.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2012-08-17 o 21:46
jamestown jest offline  
Stary 2012-08-17, 23:18   #2132
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
(...)

Harry jest super. Wiekszosc filmow ogladalam minimum 4 razy. Ostatnie dwie czesc filmowe tylko 3.

Ok, postaram się dorwać.

ps. nie wiem, czy widziałas, w superpharmie jest promocja maseczek z Sanoflore po ok. 30 zeta są

Soso jest offline  
Stary 2012-08-18, 09:01   #2133
uroczysko
Zadomowienie

Byłam poniuchać Coco Noir.
I dla mnie szału nie ma :/ Pomijając fakt, że faktycznie nietrwały (po 3 godzinach został tylko delikatny zapach tuż przy skórze), to sam zapach nie powalił mnie na kolana. Pierwsze wrażenie miałam pod tytułem "pachnę jak moja własna babcia" (serio, zapach przypominał mi chwile u babci spędzane jak byłam dzieckiem). Później, gdy ta pierwsza warstwa się rozmyła, pojawił się całkiem przyjemny, słodkawy zapach, ale delikatny, taki własnie bardziej Mademoiselle Dziewczyny wypsikały mi próbkę, więc trochę jeszcze potestuję, ale na dzień dzisiejszy bardziej do mnie przemawia Mademoiselle
uroczysko jest offline  
Stary 2012-08-18, 09:45   #2134
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:

Jakbym widziała siebie, nie przypuszczałam, ze spotkam kogoś takiego jak ja:cmok :

A i teraz znowu o JMO: znalazłam w necie jakiś blog, gdzie dziewczyna analizuje składy i proponuje zamienniki, to sobie kupiłam zamiennik wody lawendowej. Hydrolat z mazideł to nie to samo co woda JMO ( ja mam w tej chwili twarz zmasakrowaną po dermamelanie i wszystko oprócz kosmetyków JMO powoduje u mnie chęć podskakiwania z bólu). jak się psiknęłam tym hydrolatem to myślałam, że z bólu zwariuje. Moim zdaniem róznica między zamiennikami z mazideł czy ZSK a kosmetykami JMO jest tak, jak miedzy perfumami Amouage a FM - zupełnie inna jakość składników.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-08-18, 10:18   #2135
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam do Was prośbę wielka w ogóle, bo nie znam drugiego tak pewnego źródła wiedzy szukam sobie zapachu na jesień/zimę i nawet nie wiem, w którym kierunku iść ja z fanów klasycznej Prady, obecnie zafascynowana jestem pudrowa chloe, która na mnie nie zalatuje proszkiem do prania, tylko jakimś buduarem No coco mademoiselle lubię. Chciałabym coś ambrowego, pudrowego, cieplego, a na dodatek innego niz to co mam macie jakieś pomysły?
To podobnie jak ja Z tym, że Coco M. oraz Miss Dior to moje najmocniejsze zapachy jakich używam, tylko na tyle mnie i mój nos stać

Cytat:
Nie oglądałam ani Harrego Pottera, ani Władcy pierścieni, ani nic z Narnii, ani tez żadnych zmierzchów. Coś mnie ominęło? ;>
Harry (przynajmniej pierwsze części) jest taki uroczy, "dziecięcy", ale książki mi nie wchodziły, nudziłam się. Władca to epopeja, Narnię kiepsko zekranizowali - szło usnąć, a Zmierzchy ogląda się przy piwie jako dobrą komedię Zapomniałaś o Gwiezdnych Wojnach! Pierwsze części, te stare, wymiatają! Też byłam sceptyczna, aż w tym roku TŻ mnie namówił i nie żałuję
Stary 2012-08-18, 10:50   #2136
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Ja tez kocham Harrego
I władce w sumie tez
Do gwiezdnych wojen mnie siła zmusił moj ex i nigdy wiecej
Od zmierzchu trzymam sie z daleka
ilios jest offline  
Stary 2012-08-18, 11:44   #2137
uroczysko
Zadomowienie

Ja obejrzałam dwa razy wszystkie zmierzchy :P: Harego jeszcze żadnego, ale mam w planach, jak nadejdą długie jesienne wieczory
uroczysko jest offline  
Stary 2012-08-18, 12:26   #2138
MONIAS7
Rozeznanie

Cześć dziewczyny, od dawna czytam ten wątek i często korzystałam z Waszych info o promocjach i nie tylko. Dlatego chciałam Was poinformować, że w Reducie do niedzieli na wszystko jest 23% rabatu z SMS: "Promocja w Marionnaud! W dniach 17-19 sierpnia okazujac tego SMS w perfumerii w CH Reduta otrzymasz 23% rabatu na caly asortyment. Nie przegap takiej okazjii! Zapraszamy!"
MONIAS7 jest offline  
Stary 2012-08-18, 17:19   #2139
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Jakbym widziała siebie, nie przypuszczałam, ze spotkam kogoś takiego jak ja:cmok :

A i teraz znowu o JMO: znalazłam w necie jakiś blog, gdzie dziewczyna analizuje składy i proponuje zamienniki, to sobie kupiłam zamiennik wody lawendowej. Hydrolat z mazideł to nie to samo co woda JMO ( ja mam w tej chwili twarz zmasakrowaną po dermamelanie i wszystko oprócz kosmetyków JMO powoduje u mnie chęć podskakiwania z bólu). jak się psiknęłam tym hydrolatem to myślałam, że z bólu zwariuje. Moim zdaniem róznica między zamiennikami z mazideł czy ZSK a kosmetykami JMO jest tak, jak miedzy perfumami Amouage a FM - zupełnie inna jakość składników.
tez zachaczylam o ten blog i nawet nie probowalam bo pomyslalam ze tak bedzie..
ranka jest offline  
Stary 2012-08-18, 18:05   #2140
PannaEwelina
Zakorzenienie

A propos Harry'ego: KLIK

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-08-18, 18:28   #2141
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja obejrzałam dwa razy wszystkie zmierzchy :P: Harego jeszcze żadnego, ale mam w planach, jak nadejdą długie jesienne wieczory
Ja po obejrzeniu zapowiedzi stwierdziłem, ze bym nie dała rady

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez zachaczylam o ten blog i nawet nie probowalam bo pomyslalam ze tak bedzie..
I miałaś rację

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-08-18, 18:39   #2142
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Ok, postaram się dorwać.

ps. nie wiem, czy widziałas, w superpharmie jest promocja maseczek z Sanoflore po ok. 30 zeta są
A dziekuje, widzialam.

Uznalam jednak, ze mam takie zapasy wszystkiego, ze musze przystopowac z zakupami.

Jakos daje rade: pierwszy sukces pojawil sie, gdy szampony i balsamy wypadly z szafki . Od tej pory sie pilnuje.

Cytat:
Byłam poniuchać Coco Noir.
I dla mnie szału nie ma :/ Pomijając fakt, że faktycznie nietrwały (po 3 godzinach został tylko delikatny zapach tuż przy skórze), to sam zapach nie powalił mnie na kolana. Pierwsze wrażenie miałam pod tytułem "pachnę jak moja własna babcia" (serio, zapach przypominał mi chwile u babci spędzane jak byłam dzieckiem). Później, gdy ta pierwsza warstwa się rozmyła, pojawił się całkiem przyjemny, słodkawy zapach, ale delikatny, taki własnie bardziej Mademoiselle Dziewczyny wypsikały mi próbkę, więc trochę jeszcze potestuję, ale na dzień dzisiejszy bardziej do mnie przemawia Mademoiselle
Ja tez dzis polazlam do S. Coco Noir w ogole mi sie nie spodobala. Mademoiselle w ogole tam nie wyczuwam. Czuc bylo jakies zielsko i klasyczna Piatke. Zapach zreszta bardzo Piatke przypomina.

Wachalam tez dzis inne nowosci. Eternity Aqua bez szalu. Dalia Givenchy rowniez. Straszny slabiak. Trwalosc na bloterze mizerna; edp ladniejsze niz edt. Mocniejsze rowniez.
Wachalam tez Moschino Pink Bouquet: troche kwiatkow sratkow i dwa kilo cukru pudru. Spodobaly mi sie Zapach nieco banalny, ale z calej listy nowosci te byly najfajniesze.
Nowego Hugo Bossa nie bylo.

Cytat:

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja tez kocham Harrego
I władce w sumie tez
Do gwiezdnych wojen mnie siła zmusił moj ex i nigdy wiecej
Od zmierzchu trzymam sie z daleka
Ja widzialam Zmierzch. Masakracja. Ta Bella to aktorskie drewno. Myslalam, ze tytul krolowej aktorskiego drewna dzierzy Keira Knigthley i jej jedna mina. Stewart jest mocna konkurencja.
Film taki se. Ostatnia czesc w gole drama. Ta ciaza? Bleeh.

Do ksiazki probowalam sie zabrac pare razy. Nie ma moja psychike to niestety jest. Idealnie sie sprawdza jako podkladka pod laptopa razem z Kodeksem Postepowania Cywilnego (laptop nigdy sie nie przegrzewa ).

edit: w Zmierzchu jest jedna swietna scena i bardzo mi sie podoba. Mowa o scenie, gdy pokazuja Edwarda w sloncu. JEgo skora blinkuje jak morze brokatu. Love it. Zazdroszcze bardzo. Tez bym chciala tak blinkowac cala.
Stary 2012-08-18, 18:50   #2143
uroczysko
Zadomowienie

Cytat:
Ja tez dzis polazlam do S. Coco Noir w ogole mi sie nie spodobala. Mademoiselle w ogole tam nie wyczuwam. Czuc bylo jakies zielsko i klasyczna Piatke. Zapach zreszta bardzo Piatke przypomina.

Wachalam tez dzis inne nowosci. Eternity Aqua bez szalu. Dalia Givenchy rowniez. Straszny slabiak. Trwalosc na bloterze mizerna; edp ladniejsze niz edt. Mocniejsze rowniez.
Wachalam tez Moschino Pink Bouquet: troche kwiatkow sratkow i dwa kilo cukru pudru. Spodobaly mi sie Zapach nieco banalny, ale z calej listy nowosci te byly najfajniesze.
Nowego Hugo Bossa nie bylo.

Ja widzialam Zmierzch. Masakracja. Ta Bella to aktorskie drewno. Myslalam, ze tytul krolowej aktorskiego drewna dzierzy Keira Knigthley i jej jedna mina. Stewart jest mocna konkurencja.
Film taki se. Ostatnia czesc w gole drama. Ta ciaza? Bleeh.

Do ksiazki probowalam sie zabrac pare razy. Nie ma moja psychike to niestety jest. Idealnie sie sprawdza jako podkladka pod laptopa razem z Kodeksem Postepowania Cywilnego (laptop nigdy sie nie przegrzewa ).

edit: w Zmierzchu jest jedna swietna scena i bardzo mi sie podoba. Mowa o scenie, gdy pokazuja Edwarda w sloncu. JEgo skora blinkuje jak morze brokatu. Love it. Zazdroszcze bardzo. Tez bym chciala tak blinkowac cala.
Mnie Dalia też się nie spodobała. Nowy Hugo Boss też. W ogóle te wszystkie nowe zapachy to jakaś lewizna.

Co do Zmierzchu, to niestety żadne logiczne argumenty do mnie nie trafiają, ten film ma na mnie dziwny wpływ Z głupszych rzeczy, to wybieram się na premierę ostatniej części jak będzie na jesień A zmierzchowych książek jeszcze nie czytałam.

Ogólnie ja bardzo lubię filmy o wampirach
uroczysko jest offline  
Stary 2012-08-18, 19:45   #2144
pingwin2
Zakorzenienie

Dla mnie zmierzch to seria dla zakompleksionych 15-latek i robi młodym dziewczynom wodę z mózgu, a ta część z ciążą to po prostu ręce i nogi opadają

Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-08-18 o 22:15
pingwin2 jest offline  
Stary 2012-08-18, 21:49   #2145
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Mnie Dalia też się nie spodobała. Nowy Hugo Boss też. W ogóle te wszystkie nowe zapachy to jakaś lewizna.

Co do Zmierzchu, to niestety żadne logiczne argumenty do mnie nie trafiają, ten film ma na mnie dziwny wpływ Z głupszych rzeczy, to wybieram się na premierę ostatniej części jak będzie na jesień A zmierzchowych książek jeszcze nie czytałam.

Ogólnie ja bardzo lubię filmy o wampirach
I ja wąchałam nowego Chanela i mam odczucia podobne do James - troche zielska i duzo klasycznej 5, ktorej nie lubie.. Poza tym z tą ceną 650zl za 100ml to ostro przegięli
Z nowosci nic mi sie nie spodobalo.. i dobrze, bo mam teraz faze na perfumy niszowe i je będę testowala

Co do Zmierzchu, nie powiem, obejrzałam, ale zdania nie mam. Nie powiem ze film mi sie nie podobal, ale tez niczym specjalnym mnie nie zachwycił. Wybieram sie takze na premiere ostatniej czesci, z czystej ciekawosci.
Ksiązki za to przeczytalam wszystkie, w dodatku w oryginale i chyba tylko dlatego obejrzałam film. Cała saga po prostu mnie zachwycila

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2012-08-18, 22:20   #2146
Mariola13
Zakorzenienie

Dziewczyny jeśli któraś jest zainteresowana Chanelkowymi pasiakami to w Szczecinie w Sephora w Kaskadzie jeszcze są

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Mariola13 jest offline  
Stary 2012-08-18, 22:53   #2147
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
I ja wąchałam nowego Chanela i mam odczucia podobne do James - troche zielska i duzo klasycznej 5, ktorej nie lubie.. Poza tym z tą ceną 650zl za 100ml to ostro przegięli
O matko, słono sobie liczą (swoją drogą gros tej ceny to zdziercza marża)

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:23   #2148
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Przeprowadziłam sobie wreszcie test na porowatość kudełków, o którym pisałyście wczesniej i tak, jak podejrzewałam, moje mają niską porowatość - w ogóle nie toną. Ale nie jestem zdziwiona, bo jakie mogłabym mieć, skoro na co bym nie zakręciła, to po paru godzinach i tak sie porozkręcają

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 569 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-08-19, 08:29   #2149
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli któraś jest zainteresowana Chanelkowymi pasiakami to w Szczecinie w Sephora w Kaskadzie jeszcze są
wow, ale masz wywiad...
wiem, ze przyszły jeszcze kulkowe Pucci Guerlain - mam odłożone i czekają na rabat 20%

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:45   #2150
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wow, ale masz wywiad...
wiem, ze przyszły jeszcze kulkowe Pucci Guerlain - mam odłożone i czekają na rabat 20%
Wczoraj wracałam z Międzyzdrojów i zajechałam do tej galerii i zobaczyłam testery i zapytałam czy są one jeszcze dostępne i okazało się, że są po kilka sztuk. Dziewczyna powiedziała, ze jakoś one im nie schodzą za bardzo
Niestety tylko 10% zniżki miałam na karcie i nie była tak uprzejma, żeby dać mi więcej

szukają nowego domu

Mariola13 jest offline  
Stary 2012-08-19, 15:09   #2151
ladypeterpan
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wow, ale masz wywiad...
jakieś vipy niedługo?
ladypeterpan jest offline  
Stary 2012-08-19, 16:09   #2152
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
jakieś vipy niedługo?
Przydałyby się...
kasia68 jest offline  
Stary 2012-08-19, 17:57   #2153
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Jakies kosmetyki z rzepa probowalam. Prawdziwej rzepy nie.
James, spróbuj tej serii
http://www.seboradin.pl/pl/Seboradin-Niger

Ja kilka razy używałam szamponu, zawsze mi po nim nowe włoski wyrastały. Teraz mam na razie tylko balsam, ale szampon sobie już zamówiłam i zrobię znów kurację
śmierdzi niezbyt pięknie ale działa

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2012-08-19 o 21:07
moniq_c jest offline  
Stary 2012-08-19, 19:46   #2154
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ech, szkoda że mam tak daleko do Szczecina

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-08-19, 20:05   #2155
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
No ja też tylko przejazdem byłam, bo mam 170 km normalnie

szukają nowego domu

Mariola13 jest offline  
Stary 2012-08-19, 22:47   #2156
a ga ta
Zakorzenienie

Pytanie do Wrocławskich Wizażanek:Kochane, po ile w Douglasie(wiem, że jest w Magnolii-koleżanka widziała, tylko ceny nie sprawdziła) jest Hermes Elixir des Merveilles? I jakie mają pojemności?Czy jest dostępna wersja Hermes Eau Claire des Merveilles? Ewentualnie w jakich cenach?
Z góry dzięki za pomoc
a ga ta jest offline  
Stary 2012-08-19, 22:51   #2157
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, spróbuj tej serii

Ja kilka razy używałam szamponu, zawsze mi po nim nowe włoski wyrastały. Teraz mam na razie tylko balsam, ale szampon sobie już zamówiłam i zrobię znów kurację
Na moje wypadanie ta seria nie pomogła

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2012-08-20, 07:30   #2158
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj wracałam z Międzyzdrojów i zajechałam do tej galerii i zobaczyłam testery i zapytałam czy są one jeszcze dostępne i okazało się, że są po kilka sztuk. Dziewczyna powiedziała, ze jakoś one im nie schodzą za bardzo
Niestety tylko 10% zniżki miałam na karcie i nie była tak uprzejma, żeby dać mi więcej
tak myślałam, ze przejazdem

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Cytat:
No ja też tylko przejazdem byłam, bo mam 170 km normalnie
jak będę szła po moje kulki to mogłabym wziąć z rabatem jak jeszcze będą

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
jakieś vipy niedługo?

kiedyś będą na pewno

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2012-08-20, 10:44   #2159
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
(...)

(...).
Łamiesz mi serce Uwielbiam Keirę za jej urodę, uwielbiam filmy z nią, obejrzałam chyba wszystkie i jestem szczerze zachwycona, ach i och!!, a Ty mi tu o drewnie Dawno mi tak nikt serca nie złamał

Soso jest offline  
Stary 2012-08-20, 12:03   #2160
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, spróbuj tej serii

Dziekuje, ale mi ta seria nie pomogla.

Cytat:
Łamiesz mi serce Uwielbiam Keirę za jej urodę, uwielbiam filmy z nią, obejrzałam chyba wszystkie i jestem szczerze zachwycona, ach i och!!, a Ty mi tu o drewnie Dawno mi tak nikt serca nie złamał
A bo ona ladna a filmy w ktorch gra sa nienajgorsze. Sama, moim zdaniem, aktorka jest wybitnie marna. Non stop robi ta sama mine: usta uklada w dziubek. Patrzec na to nie moge.

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości