Trądzik-cera bardzo wrażliwa! porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-07, 22:36   #1
Karoosu
Przyczajenie

Trądzik-cera bardzo wrażliwa! porady

Witam wszystkich.
Od kilku lat zmagam się z trądzikiem, co przy mojej bardzo wrażliwej skórze, która jest w dodatku cienka jak papier, nie jest łatwe. Ale po przetestowaniu naprawdę wielu rzeczy, jest kilka porad, którymi chciałam się podzielić z osobami o podobnym problemie.
Wiele osób ( z wrażliwą skórą ) używa toników, żeli do mycia itp. takich jak garnier czy inne ogólnie dostępne w drogeriach. BŁĄD! . Tak samo wykluczone jest mycie szarym mydłem, co przez jakiś czas robiłam, a w ten sposób podrażniłam sobie skórę. Oto co ja robię i co daje efekty.
* twarz rano i wieczorem myje mydłem bambino, czyli tym dla dzieci.
* po umyciu używam kremu nawilżającego bez alergenów dla skóry wrażliwej trądzikowej - EUCERIN który kupiłam w aptece, kosztował sporo, ale również można używać kremu bambino dla dzieci.
* łykam bratek w tabletkach 2x dziennie po 2 tabletki.
*punktowo na wypryski używam żelu Davercin, ale tylko bardzo małe ilości! (także z apteki)
NIE POLECAM PRODUKTÓW DROGERYJNYCH, które są dostosowane do potrzeb osób ze skórą normalną/mieszanę. Skórę wrażliwą tylko podrażniają.
To wszystko i naprawdę widzę efekty. Odpowiem na wasze pytania.Pozdrawiam!
Karoosu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
skóra wrażliwa, trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości