Emulsja Cetaphil do mycia twarzy-Stosowanie z wodą - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje związane z problemami ze skórą. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia trądziku, atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz innych schorzeń i problemów związanych ze skórą.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-08, 19:03   #1
Lukasz32
Raczkowanie

Emulsja Cetaphil do mycia twarzy-Stosowanie z wodą

Witam,nie dawno kupiłem tę emulsję Cetaphil do mycia twarzy i mam pytanie czy mogę przed nałożeniem jej zwilżyć najpierw wodą twarz czy jak jest napisane na opakowaniu najpierw nanieść?
Nakładam jak jest napisane,czekam chwilę żeby się wchłonęło i zmywam emulsję wodą i suszę ręcznikiem normalnie,ale po tym mam wrażenie,że skóra jest przetłuszczona,ściągnięta ;/ 2 razy robiłem jak wcześniej tzn przed nakładaniem zwilżałem buzię wodą i było ok,czułem,że skóra jest świeża,czysta,nie świeci się itd,ale nie wiem czy tak można ;/ czy na pewno tak nakładając tę emulsję będzie taki sam efekt jak nakładając ją bez użycia wody ;/
Lukasz32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:19   #2
runaway_star
Raczkowanie

Dot.: Emulsja Cetaphil do mycia twarzy-Stosowanie z wodą

Używam emulsji Cetaphil zawsze rano i za każdym razem najpierw zwilżam twarz wodą. Co prawda nie jestem w stanie powiedzieć Ci, czy działanie emulsji jest przez to lepsze czy gorsze, ale ogólnie jestem zadowolona z jej stosowania, więc chyba można tak robić
runaway_star jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:40   #3
paradise19
Przyczajenie

Dot.: Emulsja Cetaphil do mycia twarzy-Stosowanie z wodą

Ja stosuję ją bez wody emulsja ma fajna konsystencję, więc nie ma potrzeby użycia wody. Ewentualnie nadmiar ścieram płatkiem kosmetycznym Pozdrawiam

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości