Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-13, 17:50   #331
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
a czy można liczyć na odlewkę? chociąż kapke na jeden policzek hih

Peach and sake dalej nie przyszedł,buu a tak się już napaliłam,że nie mogę wytrzymać;p
Z nudów wklejam swatche Skinfood berry berry tea 1. zółty owszem,choć jak się rozmaruje to jakoś różowi i w dodatku trupi;p albo bo za jasny fest dla mnie. Dodatkowo podkreśla załamania wszelkie i jakoś tak w świetle widać go na twarzy,brrr..

Buzilki dla Was
Chyba nie wszystkie Skinfoody są żółtawe. Ale jedynki to z pewnością będą za jasne na Ciebie Co nie zmienia faktu, że jeśli ma też różowy-trupi pigment to i dwójkę sobie podaruj, bo nie będzie zadowolona. Wiem z autopsji. Na mnie najlepiej póki co pasuje Liole Water Drop, chyba dlatego, że nie kryje ) Zaczynam tracić wiarę w BB kremy i w ogóle mi smutno

I fakt, gdyby można okraść z Bergamo to ja też na ciutkę byłabym chętna.

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-08-13 o 17:52
earthpace jest offline  
Stary 2012-08-13, 21:50   #332
Ultraviolet
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy kupowałaś ten kremik z tej podanej str. czy z ebay'a? (wiem, że cosmetic-love ma też tam konto)
Kupuję u nich na oficjalnej stronie . Na ebayu raczej tylko Mizon jeżeli chodzi o azjatyckie cuda ponieważ ani z Gmarketem ani z Sasą sobie nie radzę
Ultraviolet jest offline  
Stary 2012-08-13, 22:11   #333
ajriss
Raczkowanie

Cytat:
a czy można liczyć na odlewkę? chociąż kapke na jeden policzek hih

Peach and sake dalej nie przyszedł,buu a tak się już napaliłam,że nie mogę wytrzymać;p
Z nudów wklejam swatche Skinfood berry berry tea 1. zółty owszem,choć jak się rozmaruje to jakoś różowi i w dodatku trupi;p albo bo za jasny fest dla mnie. Dodatkowo podkreśla załamania wszelkie i jakoś tak w świetle widać go na twarzy,brrr..

Buzilki dla Was
A nie próbowałaś może #2???

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Chyba nie wszystkie Skinfoody są żółtawe. Ale jedynki to z pewnością będą za jasne na Ciebie Co nie zmienia faktu, że jeśli ma też różowy-trupi pigment to i dwójkę sobie podaruj, bo nie będzie zadowolona. Wiem z autopsji. Na mnie najlepiej póki co pasuje Liole Water Drop, chyba dlatego, że nie kryje ) Zaczynam tracić wiarę w BB kremy i w ogóle mi smutno

I fakt, gdyby można okraść z Bergamo to ja też na ciutkę byłabym chętna.
Nastepny kupuje aloesowy #2, bo najbardziej żółtawy.... I też z perspektywy czasu ciesze się że zainwestowałam w Water drop ... no i lioele dollish zielony
ajriss jest offline  
Stary 2012-08-13, 22:22   #334
nhung
Zadomowienie

Niestety nie mam żadnych pojemniczków Jak to rozwiązać?
nhung jest offline  
Stary 2012-08-13, 22:27   #335
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Mogłaby mi któraś z was łopatologicznie wytłumaczyć jak zamawiać na Gmarket? Co to jest Alien Registration number in Korea?
Zgaduję, że numer karty pobytu dla cudzoziemców, ale przecież nie mieszkasz w Korei więc tego nie masz.
Stary 2012-08-13, 23:49   #336
phero_nike
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Kupuję u nich na oficjalnej stronie . Na ebayu raczej tylko Mizon jeżeli chodzi o azjatyckie cuda ponieważ ani z Gmarketem ani z Sasą sobie nie radzę

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline  
Stary 2012-08-14, 09:57   #337
lolitka888
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ajriss Pokaż wiadomość
A nie próbowałaś może #2???[COLOR="Silver"]
Właśnie nie próbowałam..Miałam tamtą próbkę od Zygmusia bo akurat z mojego miasta jest ale nie przypadł mi ten krem do gustu..

Cytat:
Nastepny kupuje aloesowy #2, bo najbardziej żółtawy.... I też z perspektywy czasu ciesze się że zainwestowałam w Water drop ... no i lioele dollish zielony
Kurde,jak czytam gdzieś,że zółtawy to już mnie rączki świerzbią;p

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Hmm..jak coś wymyślę,dam znać
lolitka888 jest offline  
Stary 2012-08-14, 12:22   #338
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Napisałam w Twoim wątku wymiankowym. Może coś u mnie znajdziesz?
earthpace jest offline  
Stary 2012-08-14, 20:17   #339
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Ja testuje obecnie kilka kremow Misshy i u mnie wyglada to tak:

- Vita nawilzajacy jest faktycznie nawilzajacy, ale krycie ma slabe. Trzeba sie wspomagac. Ale daje fajny mokry efekt i nie wyglada rozowo (a kolor ma rozowawy). Mam nadzieje, ze nikt mnie nie udusi za to stwierdzenie, ale ten krem przypomina mi troche kremy tonujace.

- Shiny...tutaj nie wiem, co mam powiedziec. Owszem, swieci jak psu jajki, z bliska widac drobinki...z daleka za to jest ladnie Jak bede chciala kiedys z okna ludziom machac i sie z bliska nie pokazywac, bedzie jak znalazl. Po jakims czasie mam wrazenie, ze krycie troche "opada", ale drobinki zostaja. No i niestety po dotknieciu twarzy drobinki zostaja rowniez na rekach. Moze uda mi sie go na jakies wyjscia zuzyc, czy cos.

- Perfect Cover - ladnie kryje, trzyma sie, jest gesty dosc, ale jest chyba najbardziej "podkladowy" ze wszystkich BB kremow, jakie probowalam. Jest obecny na twarzy.

- Cho Bo Yang - mam go na sobie dzisiaj i stwierdzam, ze kolor (Natural Beige), ktory mam, jest za jasny. Troche jak upior wygladam. Moze na zime sie nada...Niestety nie da sie go nakladac warstwami i jest dosc suchy - wlazi mi w zmarszczki i robi bruzdy na twarzy niestety. Sprobuje go jeszcze nalozyc z jakims konkretniejszym kremem, moze to pomoze.

Na szczescie po zadnym kremie mnie nie wysypalo. Jutro testuje Signature Real Complete, zobaczymy. Zaznaczam, ze skore mam sucha.
Jak Cho Bo Yang wypada w porównaniu z Signature Real Complete ? Ja mam Signature #13, ale na zimę przydałby się trochę jaśniejszy bb krem
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2012-08-14 o 20:18
Mademoiselle_Pauline jest offline  
Stary 2012-08-14, 21:45   #340
Llorandare
Raczkowanie

Cho Bo Yang (Natural Beige) jest na mnie odrobine chyba ciemniejszy, niz Signature w kolorze Light Pink Beige. Balam sie, nr 23 bedzie dla mnie za ciemny/zolty i wyladowalam z rozowawym.
Generalnie kremy BB zjadaja mi troche z twarzy samoopalacz (ktorego uzywam do podrasowania odcienia, nie do faktycznego opalania), ale wydaje mi sie, ze uda mi sie troche zlamac roz Signature nakladajac go wlasnie na samoopalacz

Cho Bo trzyma sie dobrze, ale wg mnie trzeba go nalozyc na cos dobrze nawilzajacego, bo bez dobrej bazy wysusza mi skore na policzkach. No i wg mnie jest odrobine bardziej "dewy" niz Signature. Signature jest dla mnie odrobine zbyt matowy - ja lubie efekt mokrej twarzy Cho Bo takiego efektu nie daje, ale jest na mnie troche bardziej mokry niz Signature.
Stary 2012-08-15, 09:03   #341
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Cho Bo Yang (Natural Beige) jest na mnie odrobine chyba ciemniejszy, niz Signature w kolorze Light Pink Beige. Balam sie, nr 23 bedzie dla mnie za ciemny/zolty i wyladowalam z rozowawym.
Generalnie kremy BB zjadaja mi troche z twarzy samoopalacz (ktorego uzywam do podrasowania odcienia, nie do faktycznego opalania), ale wydaje mi sie, ze uda mi sie troche zlamac roz Signature nakladajac go wlasnie na samoopalacz

Cho Bo trzyma sie dobrze, ale wg mnie trzeba go nalozyc na cos dobrze nawilzajacego, bo bez dobrej bazy wysusza mi skore na policzkach. No i wg mnie jest odrobine bardziej "dewy" niz Signature. Signature jest dla mnie odrobine zbyt matowy - ja lubie efekt mokrej twarzy Cho Bo takiego efektu nie daje, ale jest na mnie troche bardziej mokry niz Signature.
Dzięki Llorandare czyli muszę zostać przy Signature
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Stary 2012-08-16, 16:20   #342
lolitka888
Rozeznanie

I kolejny raz strata pieniędzy
Peach&sake jasny i różowy

Sprawdzę jeszcze jak będzie rozbierany Cezanne i jak ktoś będzie miał Misshe 31 i kończe w tymi bb kremami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1255.jpg (103,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1257.jpg (109,6 KB, 41 załadowań)
lolitka888 jest offline  
Stary 2012-08-16, 17:05   #343
sugar_cane
Przyczajenie

Witajcie! ja także będę prosić o poradę..
Jako, że mój TŻ jest aktualnie w Korei Południowej chciałabym żeby przywiózł mi któryś z koreańskich kremów BB.. Jednak po przewertowaniu paru wątków o BB na wizażu nadal nie jestem pewna o jaki prosić...
- Moja cera jest mieszana z błyszczącą strefą T i skłonnością do powstawania zaskórników niestety
- Skóra opala się dosyć szybko na ciepły odcień (ogolnie tonacja ciepła beżowa), w zimie jestem jednak zwykle dosyć blada (włosy ciemny kasztan, oczy piwne, brwi i rzęsy czarne). (Mój fluid na lato to Vichy kolor 23, na zimę używałam 12 lub 15)
Mam kilka typów jednak prosiłabym o zerknięcie czy będą się nadawać (głównie chodzi mi o brak zapychania porów i takie w miarę średnie odcienie).
Zależy mi na srednim kryciu, i jeśli można - jakihś pożytecznych dla cery składnikach.

1. SKIN79, Snail Nutrition BB Cream SPF45 PA+++ - Krem BB ze śluzem ślimaka - jeden odcien jest wiec moze na zimę?
2. Etude House Precious Mineral BB cream #W13 Bright Fit SPF30 PA++
3. Etude House for oily skin BB cream #1 Sheer Silky Skin
4. SkinFood, Good Afternoon, Peach Green Tea #2
5. Skinfood, Good Afternoon, Berry Berry Tea #2
6. SkinFood, Peach Sake Pore BB Cream SPF20 PA+ (Krem-fluid regulujący wydzielanie sebum i łągodzący podrażnienia) – #2 natural beige

Będę wdzięczna za poradę, które mozna wziąć w ciemno jako pierwszy BB, może będą tam troszkę tańsze?
Stary 2012-08-16, 18:04   #344
BeautyCandy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sugar_cane Pokaż wiadomość
Witajcie! ja także będę prosić o poradę..
Jako, że mój TŻ jest aktualnie w Korei Południowej chciałabym żeby przywiózł mi któryś z koreańskich kremów BB.. Jednak po przewertowaniu paru wątków o BB na wizażu nadal nie jestem pewna o jaki prosić...
- Moja cera jest mieszana z błyszczącą strefą T i skłonnością do powstawania zaskórników niestety
- Skóra opala się dosyć szybko na ciepły odcień (ogolnie tonacja ciepła beżowa), w zimie jestem jednak zwykle dosyć blada (włosy ciemny kasztan, oczy piwne, brwi i rzęsy czarne). (Mój fluid na lato to Vichy kolor 23, na zimę używałam 12 lub 15)
Mam kilka typów jednak prosiłabym o zerknięcie czy będą się nadawać (głównie chodzi mi o brak zapychania porów i takie w miarę średnie odcienie).
Zależy mi na srednim kryciu, i jeśli można - jakihś pożytecznych dla cery składnikach.

1. SKIN79, Snail Nutrition BB Cream SPF45 PA+++ - Krem BB ze śluzem ślimaka - jeden odcien jest wiec moze na zimę?
2. Etude House Precious Mineral BB cream #W13 Bright Fit SPF30 PA++
3. Etude House for oily skin BB cream #1 Sheer Silky Skin
4. SkinFood, Good Afternoon, Peach Green Tea #2
5. Skinfood, Good Afternoon, Berry Berry Tea #2
6. SkinFood, Peach Sake Pore BB Cream SPF20 PA+ (Krem-fluid regulujący wydzielanie sebum i łągodzący podrażnienia) – #2 natural beige

Będę wdzięczna za poradę, które mozna wziąć w ciemno jako pierwszy BB, może będą tam troszkę tańsze?
SkinFood, Good Afternoon, Peach Green Tea bedzie sie wedlug mnie nadawać Nie zapycha, ma srednie krycie i matuje, sama go uzywam. Mam kolor nr 2, ktory jest dosc ciemny i chyba nastepnym razem zamowie ten jasniejszy, ale dla Ciebie moze bedzie dobry, bo ja jestem blada jak trup...

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline  
Stary 2012-08-17, 13:15   #345
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:

Sprawdzę jeszcze jak będzie rozbierany Cezanne i jak ktoś będzie miał Misshe 31 i kończe w tymi bb kremami
Jeżeli nakładasz tak grubą warstwę na twarz jak na rękę to się nie dziwię , że za jasny
Ja robię małą kropkę na palcu i odciskam na twarzy wklepuje. Mieszam też z tymi ciemno beżowymi na Missha Cha bo Yang.
Ja jestem przekonana, że nigdy nie znajdę bb z idealnym odcieniem
earthpace jest offline  
Stary 2012-08-17, 14:57   #346
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:

bo źle celujesz w te kremy
kupujesz skinfoody a one są brzoskwiniowo morelowo różowe
misshe są szaro różowe, patrzę teraz na 31# i wydaje się z kolei strasznie ciemno pomarańczowa ale zależy też od stopnia opalenia ręki jak się te swatche prezentują. Hada Labo BB moist emulsion #2 jest żółte, Lollynne artist też jest żółciutki, Ishizawa nanoce bb cream.

sugar_cane ja bym stawiała na pozycje 2 i 3 Etude House Skinfoody zawsze będę odradzać

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
A nie próbowałaś może #2???

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

masz porównanie #1 i #2 jak widać to właśnie #2 jest o wiele bardziej różowa od jedynki. A dla mnie aloe#1 było juz bardzo różowe a dodam że róże wyglądają na mnie dość dobrze a żółci unikam, to jaka #2 aloesowa musi być pink
http://facekitt.com/wp-content/uploa...kinfoodbb5.jpg
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-08-17, 15:44   #347
lolitka888
Rozeznanie

Cytat:
Jeżeli nakładasz tak grubą warstwę na twarz jak na rękę to się nie dziwię , że za jasny
Ja robię małą kropkę na palcu i odciskam na twarzy wklepuje. Mieszam też z tymi ciemno beżowymi na Missha Cha bo Yang.
Tutaj mi się za dużo kapsło bo pompką.No ale nawet jak na twarz dam malutko to świnka piggy wypisz,wymaluj;p heh

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
bo źle celujesz w te kremy
kupujesz skinfoody a one są brzoskwiniowo morelowo różowe
misshe są szaro różowe, patrzę teraz na 31# i wydaje się z kolei strasznie ciemno pomarańczowa ale zależy też od stopnia opalenia ręki jak się te swatche prezentują. Hada Labo BB moist emulsion #2 jest żółte, Lollynne artist też jest żółciutki, Ishizawa nanoce bb cream.

sugar_cane ja bym stawiała na pozycje 2 i 3 Etude House Skinfoody zawsze będę odradzać[COLOR="Silver"]
Tak,próbowałam 2 skinfoodów i żaden nie przypadował,już nie chodzi o kolor nawet ale podkreślają skórki. Czekam teraz aż rozbiorą Cezanne więc po drodze na nic się nie skusze;p choć ...
lolitka888 jest offline  
Stary 2012-08-17, 18:58   #348
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
Tutaj mi się za dużo kapsło bo pompką.No ale nawet jak na twarz dam malutko to świnka piggy wypisz,wymaluj;p heh
To ciekawe, bo mi właśnie te Skinfoody nie robią piggy To misshe są zbyt różowawo-szarawe. Może masz klasycznie beżową cerę, bo ja chyba mam jakiś złoty bardziej odcień.
Ja też jestem już zniechęcona. Jak Cezanne też da efekt umączenia to chyba się pożegnam z bb albo zastosuje jako pod-podkład.
earthpace jest offline  
Stary 2012-08-17, 20:06   #349
nhung
Zadomowienie

Cytat:
To ciekawe, bo mi właśnie te Skinfoody nie robią piggy To misshe są zbyt różowawo-szarawe. Może masz klasycznie beżową cerę, bo ja chyba mam jakiś złoty bardziej odcień.
Ja też jestem już zniechęcona. Jak Cezanne też da efekt umączenia to chyba się pożegnam z bb albo zastosuje jako pod-podkład.
Mi się wydaje, że to lolitka888 ma bardziej żółto-złotą cerę Bo na mnie Peach&Sake (#1 i #2) były właśnie brzoskwiniowo-różowe, Mushroom (#1 i #2) były szaro-różowe, a ja na 100% mam żółtą cerę

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-17 o 20:10
nhung jest offline  
Stary 2012-08-17, 22:33   #350
lolitka888
Rozeznanie

Cytat:
Mi się wydaje, że to lolitka888 ma bardziej żółto-złotą cerę Bo na mnie Peach&Sake (#1 i #2) były właśnie brzoskwiniowo-różowe, Mushroom (#1 i #2) były szaro-różowe, a ja na 100% mam żółtą cerę
Tak,wlasnie taką zółtawo-złotą mam hihi
Nic Bbowe kobitki.Opuszczam forum na 2 tyg.Wkoncu wakacje;d
Dopasowujcie fajnie kremiki i robcie swatche bym miala co pozniej porównywać hihi pap
lolitka888 jest offline  
Stary 2012-08-17, 23:02   #351
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:

Ojej, to #2 tak zjaśniał po rozsmarowaniu?

Dziewczyny o ciemniejszej karnacji testują jeszcze Hada Labo BB w kolorze Ochre.
Cytat:
A jak tam Missha PC 27? Spełniła choć trochę oczekiwania? Czy dalej za jasna?

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-08-18, 09:08   #352
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

'Estelle' a dla bardzo jasnej, mlecznej cery jaki bb byś doradziła ?
Obecnie używam Missha Signature Real Complete #13 i jest w porządku, ale na jesień/zimę chciałabym coś jaśniejszego ...

Poza Signature testowałam :
- Missha M Perfect Cover #13
- Skin79 The Oriental Gold
- Skin79 The Oriental Gold Plus
- Skinfood Red Bean #1
i wszystko było dla mnie za ciemne
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Stary 2012-08-18, 09:34   #353
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Obecnie używam Missha Signature Real Complete #13 i jest w porządku, ale na jesień/zimę chciałabym coś jaśniejszego ...
Ja nie Estelle, ale najjaśniejsze co mam to Baviphat Indi Girl. Na mnie pomarańczowy Skin79 i Skin 79 Scandal też są jaśniutke - tylko że one wszystkie wyraźnie żółte są.

Xiah nie ma, a ona szukała najjaśniejszych rózowych, może się odezwie, albo poszukaj jej postów, bo nie pamiętam czy znalazła odpowiedni kolor czy nie
annje jest offline  
Stary 2012-08-18, 11:37   #354
earthpace
Zakorzenienie

Cytat:
A jak tam Missha PC 27? Spełniła choć trochę oczekiwania? Czy dalej za jasna?
Dziwnie. Ma ten dziwny pigment, który powoduje, że 27 się nie odcina po nałożeniu, ale ewidentnie "poszarza/wyróżawia" przez co wygląda się na chorobą osobę.
Niestety, nic z tej Misshy nie będzie

A propos naszych kolorów, zamówiłam sobie różne próbki minerałów i spośród różnych (brałam beżowe, żółte, złote i oliwka) przypasowały mi golden beige i z serii oliwkowej - medium golden
Może jednak mamy zbliżone odcienie twarzy (Lolita ma ciemniejsze), ale ja za mało krytyczna do Peach Sake jestem ) Ostatnio nakładam takie mikro ilości BB, że faktycznie niedługo każdy będzie pasował odcieniem

nhung - masz jakieś swoje top3 kremy bb, któe podpasowały Ci okolorem i odcieniem?

Ja z tych co testowałam:
Missha PC 23 ładne wyrównanie, ale za jasna, za ponura, za szara, troche jak z jeziora. W lutym jeszcze jak Cię mogę, delikatnie było widać efekt utopienia się w jeziorze, ale w sierpniu już odpada
Missha PC 27 jakby bardziej żółta niż 23, kropla na ręce, nawet na twarzy jakby pasuje kolor, ale po rozsmarowaniu dalej odcień szary/pinky jest widoczny.
Missha Matte - słabe krycie przez co nie widać, że aż tak bardzo była jasna (jasniejsza niz Missha PC 23), super wyrównanie kolorytu i efekt glow. Dawała radę w lutym, teraz jednak nadaje niestety efekt chorobowy
Missha Cha Bo Yang - ciemniejsza od 23, beżowa, mniejszy efekt topielca, ale mi np. strasznie zapychała twarz i szybko ją odrzuciłam. Może jeszcze wrócę do niej i się przyjrzę jak wygląda na opalonej twarzy. Myślę, że wyjdzie jak z resztą Missha.
Skinfood Peach Sake - dalej za jasny, morelowy, ale nie ma tego efektu marmurkowego przez co cera nie wygląda na tak chorą. Zdawał egzamin nim opaliła się mocniej twarz, ale wciąż jest efekt umączenia wybielenia.
Lioele Water Drop - niby jasny, ale ma jakąś formułę przez którą słabo kryje (same wiecie ) ale dzięki temu w miarę się dopasowuje. Obecnie używam. Ale to chyba bardziej krem niż podkład. O kryciu nie mówmy
Skin79 Snail Nutrition - fajny efekt glow, słabe krycie dzięki czemu jakby lepsze dopasowanie. Ciagle efekt umączenia - może być dobrą opcją na zime.
Etude House Precious Mineral #2 Ostatni jaki używałam. Bardzo mi się ten bb spodobał ma wodnistą konstystencję, ale daje krycie. Bardzo fajny efekt rozświetlenia i glow. Kolor? Oczywiście za jasny, na szczęście nie szary, bardziej właśnie brzoskwiniowy. Nałożyłam go dosyć obficie, trochę się dopasowałam. Wypytywałam wszystkie koleżanki czy widać - mowiły, że nie rzuca się w oczy, nie odcina się, ale efekt rozjaśnienia jest widoczny

totalne porażki: Missha 21 oraz Intense Classic Balm.

Nie pamiętam więcej kremow bb jakie testowałam.. Ale póki co niestety zaczynam już zapominać o tym jak to jest mieć dobrany dobrze podkład )

Z ciekawych doświadczeń - kupiłam sobie krem tonujący Alverde i jest fajną brzoskwinką, która nadaje przyjemny, lekki glow, wyrównuje. Wygląda na twarzy jak coś pomiędzy kremem bb a podkładem
.

Przepraszam za offtop.
earthpace jest offline  
Stary 2012-08-18, 12:17   #355
nhung
Zadomowienie

Cytat:
nhung - masz jakieś swoje top3 kremy bb, któe podpasowały Ci okolorem i odcieniem?
Nie mam nawet jednego, który byłby przybliżony do mojego koloru i odcienia skóry Testowałam:

1. skin79 hot pink - ciemny, szaro-różowy
2. skin79 oriental gold - ciemny, szaro-beżowy
3. skin79 oriental gold plus - lepszy od hot pink, gorszy od oriental gold
4. skin79 orange - za jasny... ale i tak zbyt mało żółty
5. missha pc 21 i 23 - ciemne, szaro-różowo-beżowe
6. skinfood peach&sake 1 i 2 - morelowo-różowe, jasne (chyba za jasne... nie pamiętam)
7. lioele triple the solution - ciemny, szaro-beżowy, ale najfajniejsze krycie ze wszystkich
8. lioele beyond the solution - ciemny, szaro-beżowy, gorszy od triple
9. skinfood mushroom 1 i 2 - ciemne, szaro-beżowo-różowe

Z minerałów używam Lumiere Flawless Face - Light Golden Medium, ale bardziej mi pasował Pixie - Sinnie (1 i 2) bo bardziej żółty, jednak jest za drogi.

Sinnie wygląda tak: klik
Jak żółty korektor, co?

A goldeny Lumiere są trochę bardziej zgaszone, bo to w końcu "golden" a nie "yellow"
nhung jest offline  
Stary 2012-08-18, 12:25   #356
annje
Rozeznanie

GG do annje

earthpace - jak masz problemy z kryciem to pokombinuj ze sposobem aplikacji. Nie wiem jak nakladasz bb teraz, ale spróbuj flap topem. Płaski pędzel nawet z różowego Skin79 zrobił mi porządnie kryjący bb

nhung - mocno żółty i dość ciemny (dla mnie, ja jestem jasna ekstremalnie) jest Mizon Collagenic.
annje jest offline  
Stary 2012-08-18, 12:58   #357
earthpace
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
Mi aż tak na kryciu nie zależy, ale fajnie by było czuć się dobrze z pokładem i nie zastanawiać się "czy wszyscy widzą, że mam niedobrany idealnie podkład? "
Nhung to może idę w jakąś dobrą stronę, z rozbiórek czekam na:
Lioele Triple the solution
a też na Skinfood Rose Lemon - słyszałam, że jest żółty.
Chyba jednak mamy dosyć podobne odcienie, ja może jestem jaśniejsza niż Wy, ale ewidentnie wpadam w ten złoto-żółty worek.

Skin79 hot pink też testowałam.. wyglądałam jak wypisz wymaluj piggy z ulicy sezamkowej. Naprawdę, byłam sliczna jak go nałożyłam
Sinni wygląda na żółty... ale ja już w ogóle się nie kieruje zdjęciami, bo to nic nie daje. Na mnie żółte wyglądają dobrze (tzn widać, że odcień pasuje), ale są często za jasne (jakby o jedno muśnięcie słońcem ) Z kolei te do opalonej skóry - - one są pomarańczowe! Nie wszyscy się na pomarańczowo opalają..
Najchętniej bym się przerzuciła na mineraly, ale..podkreślają mi strasznie suche skórki i brakuje mi w nich efektu glow.

Annje- nakładam czasem pędzlem (co prawda na razie próbowałam jedynie takim Hakuro do różów ) i jest to wygodniejsze. Czy aż tak lepsze krycie? Sama nie wiem, pewnie ciężko ocenić jak się używa 2 małe krople bb na całą twarz miałam wrażenie, że wtedy mi więcej na pędzlu zostaje niż na buzi. Flat topem spróbuje. Tylko co mi po idealnym kryciu i nałożeniu jeśli wyglądam jak Madame La Pompadour w kremach bb
Może sobie założmy jakieś kółko wsparcia czy coś?
earthpace jest offline  
Stary 2012-08-18, 22:17   #358
nhung
Zadomowienie

Cytat:
nhung - mocno żółty i dość ciemny (dla mnie, ja jestem jasna ekstremalnie) jest Mizon Collagenic.
Czy to ten? klik
Nigdzie nie mogę znaleźć swatcha

Cytat:
Nhung to może idę w jakąś dobrą stronę, z rozbiórek czekam na:
Lioele Triple the solution
a też na Skinfood Rose Lemon - słyszałam, że jest żółty.
Chyba jednak mamy dosyć podobne odcienie, ja może jestem jaśniejsza niż Wy, ale ewidentnie wpadam w ten złoto-żółty worek.
Jeśli masz podobny kolor, co ja, to Triple the Solution nie będzie Ci pasować niestety A Skinfooda to ja już w ogóle nie tykam.
nhung jest offline  
Stary 2012-08-18, 22:52   #359
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Z takich jaśniutkich, to tylko Elemong mi przychodzi do głowy. I jeszcze Lohashill, ale tego ostatniego nie polecam, bo krycie miał słabe i dostałam po nim niespodzianek
Cytat:
Dziwnie. Ma ten dziwny pigment, który powoduje, że 27 się nie odcina po nałożeniu, ale ewidentnie "poszarza/wyróżawia" przez co wygląda się na chorobą osobę.
Niestety, nic z tej Misshy nie będzie
Uuuu, szkoda, bo zapowiadał się dobrze, gdyby nie odcień
Cytat:
Przepraszam za offtop.
To nie off top
Twój post pewnie sporo dał dziewczynom

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-08-19, 01:03   #360
earthpace
Zakorzenienie

A bo mi się pomerdało, myślałam, że piszę w kupujemy bb kremy

Nhung - to mnie nie pocieszyłaś ale zawsze coś... do kolekcji. Najwyżej będę nakładać bb krem i nakładać na to mineralne w dobrze dobranym odcieniu. Akurat bb fajnie mi nawilżają buzię, więc jako baza pod makijaż będą super Tylko jeszcze dobrze dobranego minerała muszę znaleźć. Póki co gdzieś tam krążę wokół odpowiedniego koloru (co za "odmiana" w problemach )
earthpace jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream, ebay, pielęgnacja twarzy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości