Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-27, 11:57   #1171
asmenaa
Zakorzenienie

Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

uzywal ktos it's skin WH effector??
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-01-27, 13:08   #1172
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No właśnie ja skłaniałabym się bardziej w stronę elektrycznej tylko ta cena...na ebayu jest cała szczoteczka a ani jednej aukcji z końcówkami do wymiany
Właśnie mnie też to zastanawia, przecież nie będę za każdym razem kupować nowej szczotki...

Taranka jest offline  
Stary 2013-01-27, 14:43   #1173
Ultraviolet
Raczkowanie

A taka? http://www.ebay.pl/itm/170649481801?...84.m1423.l2649
Ultraviolet jest offline  
Stary 2013-01-27, 14:58   #1174
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Oj ta mi się już niezbyt podoba
Widać że tamte mają o wiele bardziej delikatne włosie, i założę się że bym nie używała tych dodatkowych końcówek

Taranka jest offline  
Stary 2013-01-27, 15:42   #1175
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Ojjj mnie też się nie podoba w takiej szczoteczce właśnie chodzi o strukturę włosia z którego jest wykonana. Ja początkowo zastanawiałam się nad clarisoniciem ale niektóre osoby mające tą szczoteczkę i olay pro x wypowiadało się że olay ma delikatniejsze włosie. Natomiast ta szczoteczka z elishacoy to w ogóle bajka, wydaje się być mega przyjemna, ciekawa jestem tylko jak z praktycznością takiego urządzenia ( m.in.jak z główkami wymiennymi i co ile trzeba je wymieniać).

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2013-01-27, 18:38   #1176
lukrecja1
Raczkowanie

trzeba napisać maila do sprzedawcy

przypominam się z pytaniem odnoście kremu z rozgwiazdy
- jak jest przy dłuższym stosowaniu?
lukrecja1 jest offline  
Stary 2013-01-27, 21:13   #1177
sheepka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
trzeba napisać maila do sprzedawcy

przypominam się z pytaniem odnoście kremu z rozgwiazdy
- jak jest przy dłuższym stosowaniu?
nie zapycha jeśli o to chodzi
Stary 2013-01-28, 14:04   #1178
olasia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MagdalenkaH2 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodziło, ponieważ są żele ,które powodują , ze skóra jest wysuszona i bardzo ściągnięta , czego po prostu nie lubię, a niestety większość płynów do kąpieli czy żeli tak właśnie działa - jedyny w którym mogę się kąpać to żel do higieny intymnej a zależałoby mi właśnie na czymś co pozostawi fajną nawilżającą powłokę na skórze Myślałam,że coś znacie

Dobrze wysusza mydło z siarki ( niezbyt fajnie pachnie,ale do przeżycia) moja znajoma stosowała na wyszuszenie wszystkich wyprysków( zamiast wystawiania się na słońce) pomogło, tylko wtedy najlepiej po kąpieli nanieść ogrom balsamu nawilżającego.

Mnie wiekszosc zeli wysusza, (jak nie wszystkie) i wcale nie zwracam uwage na zapachy, od kilku lat w ogole mnie nie kusza ale te zele z p&r nie wysuszaja, i nie ma tego uczucia swiadu, ja wczesniej musialam za kadym razem sie smarowac balsamem, teraz juz nie. No i do tego pachna oblednie, zwlaszcza ten z serii relaksujacej. Polecam zajrzec tutaj
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645255&page=137
na ten watek, dziewczyny pokazuja swoje naturalne kosmetyki i wymieniaja sie opiniami na ich temat. Mozna tez o cos zapytac. Ja do ciala i wlosow uzywam naturalnych kosmetykow i dzialaja swietnie, szkoda, ze do twarzy nie znalazlam czegos dobrego z naturalnej pielegnacji. Do ciala jak dla mnie sa nieporownywalnie lepsze niz te ogolnodostepne napakowane chemia.

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline  
Stary 2013-01-28, 14:39   #1179
nosa
Przyczajenie

Cześć ... mam pytanie odnośnie żelu Mizon Snail Recovery Gel.
Używam go już od jakiegoś tygodnia i zaczęły na twarzy pojawiać się niemiłe 'niespodzianki' na twarzy.Czytałam, że podczas używania produktów ze ślimaka, skóra się w ten sposób oczyszcza... jednak nie wiem ile w tym jest prawdy.

Czy mógłby mi ktoś napisać, ile czasu to może potrwać?
Może ktoś stosował ten żel, lub jakiś inny ślimaczkowy produkt i ma podobne doświadczenia.
nosa jest offline  
Stary 2013-01-28, 15:46   #1180
Minariko
Raczkowanie

Hejka dziewczyny proszę o pomoc
Jestem bardzo blada a w ostatnim czasie gdy regularnie od roku używam na co dzień filtra i od kilku miesięcy kwasów zrobiłam się jeszcze bardziej . Nie przeszkadza mi to ale wszystkie BB creamy są dla mnie za ciemne .
Obecnie posiadam BRTC Jasmine Water i A'pieu Emu i też się stały za ciemne. Znacie jakieś bb creamy dosłownie mówiąc białe?
Firmy typu Skin79, Lioele, Skinfood, Bio-essence, Missha wypróbowałam i też są za ciemne. Stąd pytanie, bo może znacie jakieś niezbyt popularne firmy, które wypuszczają bebiki dla naprawdę bladych .
Załączam zdjęcie, które nie jest moją własnością ale dla zobrazowania jak bardzo jestem jasna (moja twarz jest takiego samego odcienia jak ręka po prawej).
http://cdn.makeuptalk.com/9/90/902f8c8b_bbswatches.jpeg
Minariko jest offline  
Stary 2013-01-28, 16:20   #1181
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nosa Pokaż wiadomość
Cześć ... mam pytanie odnośnie żelu Mizon Snail Recovery Gel.
Używam go już od jakiegoś tygodnia i zaczęły na twarzy pojawiać się niemiłe 'niespodzianki' na twarzy.Czytałam, że podczas używania produktów ze ślimaka, skóra się w ten sposób oczyszcza... jednak nie wiem ile w tym jest prawdy.

Czy mógłby mi ktoś napisać, ile czasu to może potrwać?
Może ktoś stosował ten żel, lub jakiś inny ślimaczkowy produkt i ma podobne doświadczenia.
Wiesz co jak skora sie oczyszcza to wysyp moze trwac nawet i miesiac
Tak jak przy piciu pokrzywy, bratka, kwasach.
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:10   #1182
Ultraviolet
Raczkowanie

Hmmm, trafiłam na http://www.ebay.pl/itm/BIORE-UV-AQUA...item460a3953da i teraz się zastanawiam czy warte to to uwagi. Używał ktoś? Słyszał ktoś? Znawczynie składów umiałyby powiedzieć czy to jako takie? Bo na tym to akurat nic a nic sie nie znam..

Ingredients: Water (Aqua), Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Lauryl Methacrylate/Sodium Methacrylate Crosspolymer, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Stearate, Agar, Polyvinyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Xylitol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, BHT, Fragrance (Parfum).
Ultraviolet jest offline  
Stary 2013-01-28, 17:17   #1183
Silence_
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm, trafiłam na http://www.ebay.pl/itm/BIORE-UV-AQUA...item460a3953da i teraz się zastanawiam czy warte to to uwagi. Używał ktoś? Słyszał ktoś? Znawczynie składów umiałyby powiedzieć czy to jako takie? Bo na tym to akurat nic a nic sie nie znam..

Ingredients: Water (Aqua), Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Lauryl Methacrylate/Sodium Methacrylate Crosspolymer, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Stearate, Agar, Polyvinyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Xylitol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, BHT, Fragrance (Parfum).
Tak na szybko w przerwie w nauce, na pierwszy rzut oka - nie podoba mi się ten alkohol na drugim miejscu. Na zielono zaznaczyłam ekstrakty i wspomniany w nazwie kosmetyku kwas hialuronowy. Trochę bez szału, bo substancje czynne są dopiero w połowie składu.

Silence_ jest offline  
Stary 2013-01-28, 18:29   #1184
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:

Moj ukochany trzecia tubka in progress
Delikatny nawet na mojej ultrawrazliwej skorze, nawilza, wchlania sie w kilka chwil do matu ale zostawia skore satynowa w dotyku Doskonaly jako baza pod wszystko - bb, zwykle podklady i mineraly Dla mnie bez wad
annje jest offline  
Stary 2013-01-28, 19:36   #1185
lioele
Rozeznanie

Witajcie
Planuje zakupić jakiś puder ze skin79 , ale nie mogę się do końca zdecydować który wziąć.

http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=484

http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=485

http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=944

Wybrałam te powyżej , które najbardziej mnie zainteresowały i kompletnie nie wiem który z nich wybrać. Miała któraś z Was do czynienia z którymś z nich? Niestety na internecie nie ma za dużo informacji i recenzji o nich. . Dodam jeszcze , że mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej. Który puder byłby dla mnie najbardziej odpowiedni?
lioele jest offline  
Stary 2013-01-28, 20:22   #1186
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Jestem bardzo blada a w ostatnim czasie gdy regularnie od roku używam na co dzień filtra i od kilku miesięcy kwasów zrobiłam się jeszcze bardziej . Nie przeszkadza mi to ale wszystkie BB creamy są dla mnie za ciemne .
Obecnie posiadam BRTC Jasmine Water i A'pieu Emu i też się stały za ciemne. Znacie jakieś bb creamy dosłownie mówiąc białe?
Firmy typu Skin79, Lioele, Skinfood, Bio-essence, Missha wypróbowałam i też są za ciemne. Stąd pytanie, bo może znacie jakieś niezbyt popularne firmy, które wypuszczają bebiki dla naprawdę bladych .
Załączam zdjęcie, które nie jest moją własnością ale dla zobrazowania jak bardzo jestem jasna (moja twarz jest takiego samego odcienia jak ręka po prawej).
A może innisfree eco natural cover w odcieniu nr 1?
Ja używam a też jestem blada ale się dopasowuje. Ultraviolet też go chwaliła a pisała kiedyś że jest przezroczysta

magnesita jest offline  
Stary 2013-01-28, 22:13   #1187
Monniq
Raczkowanie

GG do Monniq

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Witajcie
Planuje zakupić jakiś puder ze skin79 , ale nie mogę się do końca zdecydować który wziąć.

http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=484

http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=485

http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=944

Wybrałam te powyżej , które najbardziej mnie zainteresowały i kompletnie nie wiem który z nich wybrać. Miała któraś z Was do czynienia z którymś z nich? Niestety na internecie nie ma za dużo informacji i recenzji o nich. . Dodam jeszcze , że mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej. Który puder byłby dla mnie najbardziej odpowiedni?
Mam ten pierwszy i nie jest najgorszy.
Krzywdy nie robi, też mam cerę mieszaną i żadne niespodzianki mi po nim nie wyskoczyły, matuje, ale efekt w strefie T utrzymuje się w moim wypadku jakieś 2-3 godziny, całkiem dobrze pokrywa drobne niedoskonałości, w opakowaniu wydaje się dosyć ciemny, ale dopasowuje się do koloru cery, wydajny.
Ma dosyć wysoki filtr, wyciągi z roślin, ale raczej nie zauważyłam, żeby działał w jakiś wyjątkowy sposób na moją skórę. Dodam, że używałam go w komplecie z kremem BB tej samej firmy.
Zapach ma raczej neutralny.
Na plus zaliczam ładne i trwałe opakowanie (mam go już kilka miesięcy, noszę w torbie do drobnych poprawek w ciągu dnia i jedynie trochę starły się literki), z lusterkiem, w środku gąbeczka, oddzielona od pudru plastykowym wieczkiem.
Za minus uważam dosyć wysoką cenę, chociaż patrząc na to, że spokojnie starcza na kilka miesięcy używania, to nie jest tak tragicznie.
Ja go jednak więcej nie kupię, teraz używam sypkiego pudru Skin Food oraz prasowanego The Face Shop, które kupiłam przez eBay, znacznie taniej i jestem z nich tak samo zadowolona jak z tego firmy Skin79.

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2013-01-28 o 22:19
Monniq jest offline  
Stary 2013-01-29, 01:25   #1188
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Albo Missha 13 [PC lub Signature] albo Elemong [moge dorzucić próbkę E. do zamówienia, bo mam swój ] - oba jaśniejsze od Missha 21 więc może będą pasowały.
A Lioele Dollish Green lub Purple próbowałaś? Chyba też jasne o dobrze się dopasowują.

'Estelle' jest offline  
Stary 2013-01-29, 08:03   #1189
Seoni
Raczkowanie

Dziewczyny, ratunku
Zamówiłam ostatnio zielony dollish, niedawno przyszedł. Pamiętam że kiedyś miałam odlewkę i byłam zachwycona, ale teraz po aplikacji.. krem w pewnych miejscach nie dopasował się, w pewnych zrobił pomarańczowe placki, w innych zostawił białą, pudrową poświatę i zero krycia.. Co jest?
Jak go nakładacie? Ja starałam się wklepywać a potem jak zobaczyłam że nic się nie dzieje, to starałam się wetrzeć, tak jak krem, ale nic to nie daje...
Seoni jest offline  
Stary 2013-01-29, 08:04   #1190
Silence_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku
Zamówiłam ostatnio zielony dollish, niedawno przyszedł. Pamiętam że kiedyś miałam odlewkę i byłam zachwycona, ale teraz po aplikacji.. krem w pewnych miejscach nie dopasował się, w pewnych zrobił pomarańczowe placki, w innych zostawił białą, pudrową poświatę i zero krycia.. Co jest?
Jak go nakładacie? Ja starałam się wklepywać a potem jak zobaczyłam że nic się nie dzieje, to starałam się wetrzeć, tak jak krem, ale nic to nie daje...
Może kupiłaś podróbkę? Albo jest przeterminowany?

Silence_ jest offline  
Stary 2013-01-29, 11:17   #1191
ziarnko piasku
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Może kupiłaś podróbkę? Albo jest przeterminowany?
Ten krem należy wcierać raczej niż wklepywać własnie po to, żeby pigment się równomiernie uwolnił i rozprowadził. Spróbuj jutro jeszcze raz - delikatnie go rozprowadzaj palcami po całej twarzy, powinno być ok.

---------------------
Od jakiegos czasu używam Skin 79 Premier Gold - krycie ma swietne! konsystencja w porządku, łatwosć w nakładaniu też - polecam szczególnie na zimę
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2013-01-29, 11:34   #1192
Minariko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A może innisfree eco natural cover w odcieniu nr 1?
Ja używam a też jestem blada ale się dopasowuje. Ultraviolet też go chwaliła a pisała kiedyś że jest przezroczysta
Niestety na swatchach wygląda na ciemniejszego od Misshy #13

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Albo Missha 13 [PC lub Signature] albo Elemong [moge dorzucić próbkę E. do zamówienia, bo mam swój ] - oba jaśniejsze od Missha 21 więc może będą pasowały.
A Lioele Dollish Green lub Purple próbowałaś? Chyba też jasne o dobrze się dopasowują.
Obie Misshki #13 były dobre dopóki się bardziej nie wybieliłam A Elemong już wtedy nie pasował (odcień zbyt żółty).
A Lioele Dollish Purple mam akurat próbkę to może będzie dobry .

Dziewczyny a czy jest wśród was taka, która używała The Saem A.C. Control BB cream i którąś z Missha #13? Kolor tego pierwszego jest jaśniejszy od nich czy niekoniecznie ?
Minariko jest offline  
Stary 2013-01-29, 13:56   #1193
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Skoro już jesteśmy w temacie tych bebików... Ja wiem, że to kwestia indywidualna, ale... Pojedynek Missha PC13 kontra Elemong wg Was wygrałby/-aby...
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2013-01-29, 14:05   #1194
Minariko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
wiem, że to kwestia indywidualna, ale... Pojedynek Missha PC13 kontra Elemong wg Was wygrałby/-aby...
Według mnie zdecydowanie Missha . O wiele lepiej dopasowała się do cery. Elemong na mojej twarzy dziwnie się ważył i był jakiś taki pomarańczowy.
Minariko jest offline  
Stary 2013-01-29, 14:26   #1195
magnesita
Zadomowienie

Cytat:

Skoro już jesteśmy w temacie tych bebików... Ja wiem, że to kwestia indywidualna, ale... Pojedynek Missha PC13 kontra Elemong wg Was wygrałby/-aby...
Elemonga nie miałam ale missha potwornie mnie zapchała i już nigdy nie próbowałam żadnego produktu tej marki.

magnesita jest offline  
Stary 2013-01-29, 14:28   #1196
goldika
Zakorzenienie

Missha i mnie zapchała. Elemonga używałam często (mój pierwszy bb) i byłam zadowolona wtedy ale on taki szarawy na mnie był o ile dobrze pamiętanm.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-29, 14:31   #1197
asmenaa
Zakorzenienie

elemong jest baaardzo kryjący wiec zalezy czego wymagamy od bb

ja wczoraj wyprobowalam skinfooda grzybkowego
jeju jak smierdzi

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Jest któraś posiadaczką

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...spf30-pa-.html

i odstąpiłaby mi próbke?? chetnie rowniez sie podziele tym co mam
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-01-29, 15:34   #1198
sheepka
Rozeznanie

Cytat:

wg mnie Elemong nie zapchał tak jak Missha

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
elemong jest baaardzo kryjący wiec zalezy czego wymagamy od bb

ja wczoraj wyprobowalam skinfooda grzybkowego
jeju jak smierdzi

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Jest któraś posiadaczką

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...spf30-pa-.html

i odstąpiłaby mi próbke?? chetnie rowniez sie podziele tym co mam
ojjj masz grzybka? mi nie podpasował śmierdziel zrobiłam sobie tylko nim krzywdę daj znać jak u Ciebie się sprawdza po dłuższym użytkowaniu
Stary 2013-01-29, 16:08   #1199
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
wg mnie Elemong nie zapchał tak jak Missha

ojjj masz grzybka? mi nie podpasował śmierdziel zrobiłam sobie tylko nim krzywdę daj znać jak u Ciebie się sprawdza po dłuższym użytkowaniu
Mam tylko próbkę i mi nie pasuje
i smierdzi

nie mam zadnego pelnowymiarowego opakowania oprocz elemonga (i nie zuzyje) bo szukam swojego bb
najbardziej mi odpowiada lioele dollish ale jak juz pisalam, jest szary i za mocno kryje... potrzebuje czegos w innym odcieniu bardziej zoltym? i mniej kryjacy...
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-01-29, 16:24   #1200
odada
Rozeznanie

Od jakiegoś czasu używam regularnie Skin79 Vip gold plus i chyba z tych kremów którymi dysponuje jest dla mnie najlepszy. Hot Pink daje troche bardziej trupi odcień i moim zdaniem jest mniej trwały, grzybek robi maske i wygląda nienaturalnie na twarzy, Intense classic też robi maskę i okropnie się po nim błyszczę już po chwili a Skinfood Honey black tea niestety wzięłam za ciemny odcień Oczywiście pomazałam się nim i zastanawiam się czy następnym razem jak będę coś zamawiać nie wziąć jaśniejszego bo zrobił dobre wrażenie chociaż strasznie odznaczał się od szyi swoim pomarańczowym odcieniem.
odada jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream, ebay, pielęgnacja twarzy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości