Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-01, 14:24   #1261
asmenaa
Zakorzenienie

Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja poki co uzywalam tylko 3ch, teraz jestem w trakcie uzywania GF Effectora, wiec o tym WH nie moge nic powiedziec A Ty masz przebarwienia posloneczne? Sklad bylby w miare ok, gdyby nie triethanolamine, ktory jest dosyc toksyczny.... ale co innego zuzyc jedno opakowanie kosmetyku w ramach kuracji a co innego uzywac go codziennie przez lata... wiec w sumie sprobowac nie zaszkodzi

Hmmm, dziwna strona :/ Chcialam Ci dac linka do sprawdzonego sklepu korea depart ale tam jest napisane 'product discontinued' Na ebay w ogole go nie ma, co moze oznaczac, ze faktycznie zostal wycofany...
Nie, nie mam przebarwien poslonecznych ani nic z tych rzeczy, mam kropki po pryszczach goją się ale chcialabym im troche pomoc.
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:08   #1262
sheepka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie, nie mam przebarwien poslonecznych ani nic z tych rzeczy, mam kropki po pryszczach goją się ale chcialabym im troche pomoc.
ślimak działa a ja wczoraj znalazłam to http://www.ebay.co.uk/itm/Joseristin...item3cc8a8b03a i tak mnie kusiiiiiii

ups nie ten link :P o to mi chodziło: http://www.ebay.co.uk/itm/Bio-Essenc...item3cc5d1bda9

Edytowane przez sheepka
Czas edycji: 2013-02-01 o 15:13
sheepka jest offline  
Stary 2013-02-01, 15:45   #1263
sante
Wtajemniczenie

możecie podpowiedzieć który z kremów jest ciepło żółty,często używam podkłady w tonacji medium warm.Znajdzie się coś dla mnie?
sante jest offline  
Stary 2013-02-01, 16:10   #1264
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
nie wiem, czy chodzi Ci o bb baviphatu, czy o emulsje do twarzy? Przedwczoraj przyszła do mnie paczuszka od bellogirl z bb indie girl właśnie, wcześniej próbowałam go przez tydzień i jak dla mnie jest rewelacyjny Aktualnie zmagam się z wysypem po bio-essence platinum i miałam dwie wielkie gule na ryjku, które baviphat mi ślicznie wysuszył i zaleczył w przeciagu dwóch dni. Dodatkowo nawilża tam gdzie trzeba i co dla mnie najważniejsze idealnie się dopasowuje do mojej trupiobladej skóry, także polecam

co do JABŁUSZKA od baviphatu - używam też od dwóch dni - zalecza mi wysyp ewidentnie, przebarwienia czerwone po poprzednich niespodziankach ładnie bledną, twarz jest rozjaśniona rano, także ja jestem zadowolona póki co
(...)
Ktoś tam pisał coś o tym kremie dla ekstremalnyuch bladziochów, polecanym przez azjatyckicukier... ja mam mieszane uczucia, co do polecanych przez nią kremów bb... skuszona jej opinią zamówiłam właśnie bb od bio-essence, bo niby tak jasny i faktycznie wyglądał na bardzo jasny na jej filmikach. A w rzeczywistości krem jest ciemny i szary. Albo po prostu azjatyckicukier nie jest tak ektremalnie blada. W każdym razie dla mnie ten krem był o jakieś 3-4 tony za ciemny. Swoją drogą chętnie się go pozbędę, zostało mi 3/4 opakowania.
Tak, o kremie BB.

Jak już pisałam, Azjatycki Cukier jak na Polkę nie jest blada, więc raczej nie polegałabym na jej opisach, poza tym ma cerę raczej suchą bez problemów trądzikowo-zaskórnikowych.

Ja próbuję ostatnio skin79 pomarańczowego i miał być ponoć jasny i oliwkowy... wg mnie jest raczej ciepły i ciemny I to by było tyle w kwestii subiektywnych ocen.
Stary 2013-02-01, 16:54   #1265
asmenaa
Zakorzenienie

nie wchodze na ten watek, nie wchodze na ten watek
a juz przynajmniej nie klikam w linki, ktore podajecie

kupilam dzis krem z arbutiną, zobaczymy

ale mam jedna gulę na buzi i nie chce zejsc ani wyjsc!!
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:00   #1266
Sissi_W
Rozeznanie

a krem CC mizona ktoś testował?
chodzi mi o ten: http://agathblog.blogspot.com/search/label/Mizon

skład wygląda przyjemnie

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2013-02-01 o 18:07
Sissi_W jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:03   #1267
Silence_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
a krem CC mizona ktoś testował?
chodzi mi o ten: http://agathblog.blogspot.com/search/label/Mizon

skład wygląda przyjemnie
Jeszcze chyba nigdy nie widziałam tak długiego składu

Silence_ jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:05   #1268
Sissi_W
Rozeznanie

edytowałam a Ty mnie cytujesz

skład jest długi ma dużo ekstraktów ale pewnie wszystkie są w śladowych ilosciach

a ogólnie o kremach CC coś możecie napisać?
Sissi_W jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:08   #1269
jennifer2006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
możecie podpowiedzieć który z kremów jest ciepło żółty,często używam podkłady w tonacji medium warm.Znajdzie się coś dla mnie?
krem BB marki Tony Moly ten ze ślimaka ma ciepły, żółtawy kolor.

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2013-02-01 o 18:09
jennifer2006 jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:16   #1270
sante
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
krem BB marki Tony Moly ten ze ślimaka ma ciepły, żółtawy kolor.
dzięki,może jeszcze coś się przypomni
sante jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:20   #1271
Silence_
Zakorzenienie

Cytat:
edytowałam a Ty mnie cytujesz

skład jest długi ma dużo ekstraktów ale pewnie wszystkie są w śladowych ilosciach

a ogólnie o kremach CC coś możecie napisać?
A ja nie widzę żeby czymś się różniły posty?
Pamiętam, że pod jednym z filmików Azjatyckiego Cukru ktoś pytał się o kremy CC i ona stwierdziła coś w stylu, ze to chwyt marketingowy i niczym nie różnią się od kremów BB.

Silence_ jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:27   #1272
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Może któryś ze Skinfoodów Good Afternoon :
http://2.bp.blogspot.com/-IWLsKq05n7...dafternoon.jpg

Taranka jest teraz online  
Stary 2013-02-01, 18:31   #1273
Ultraviolet
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię firmę innsfree i już kiedyś miałam na niego chętkę więc może będzie szansa żeby go rozebrać
Jestem za

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Rozbierzmy go w lutym
Ja bardzo chętnie przygarnę. Jeszcze nie brałam udziału w rozbiórkach i nie za bardzo wiem na czym to polega ale chyba mnie jakos poprowadzicie, prawda ?
Ultraviolet jest offline  
Stary 2013-02-01, 18:34   #1274
Silence_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Jestem za

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Ja bardzo chętnie przygarnę. Jeszcze nie brałam udziału w rozbiórkach i nie za bardzo wiem na czym to polega ale chyba mnie jakos poprowadzicie, prawda ?
Styczniowa rozbiórka była moją pierwszą Gdyby coś to pytaj, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości

Silence_ jest offline  
Stary 2013-02-01, 19:23   #1275
Elfelins
Raczkowanie

Hej Dziewczyny, czy możecie powiedzieć mi pare słów o Missha signature real bb cream? Używam teraz Missha PC ale niestety robi mi kataklizm na buzi, słyszałam że signature nie zapycha <podobno>. Problemem jest też to że niewiele jest bebeszków w tak jasnym kolorze (13. milky beige) i wyboru dużego nie mam ;(

Elfelins jest offline  
Stary 2013-02-01, 21:05   #1276
sante
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Może któryś ze Skinfoodów Good Afternoon :
http://2.bp.blogspot.com/-IWLsKq05n7...dafternoon.jpg

dziękuję
sante jest offline  
Stary 2013-02-02, 02:30   #1277
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
ja się przymierzam do kwasu kojowego ale nie bardzo wiem do czego i jak mogłabym to dodać
Kwas do wody i jedziesz z koksem Nic więcej nie trzeba, tylko odpowiednie stęzenie. Nalepie robić małe porcje, bo est podobno niestabilny. Ja dodaję jeszcze arbutynę, żeby bardziej kosiło
Cytat:
a myślisz, że taka mieszanka jest bezpieczna?
nie trzeba ustalić odpowiedniego ph?

mnie kusi formuła na serum od Estelle z kwasem kojowym i arbutyną, ale na moje umiejętności to za dużo z tym grzebaniny i trochę dużo składników, raczej nie opłacałoby mi się tego wszystkiego kupować, bo nie wiedziałabym co zrobić z resztą
Z tym pH to jest myk doby dla cery wrażliwej. Sama nie reguluję i nic się nie dzieje. Podwyższając Ph tak jakby obniżamy skuteczność kosmetyku [na rzecz łagodności], bo dodatki zasadowe niwelują działanie kwasu = obniżają faktyczne stężenie. Lorri dobrze to tłumaczy na wątku o peelingach kwasowych.

Serum mogę Ci ukręcić Nie wiem, czy wszystkie składniki mam w odpowiednie ilości, ale to bez większego znaczenia, najwyżej będzie czegoś nie 2 a 1%. Powiem od siebie, że działa. Nie wybieli wszystkiego, ale zmniejszy i rozjaśni.
Brzozka też testowała ten mój wynalazek i pisała mi, że u Niej też się zaczęło zmieniać na plus
Cytat:
Nie probowalam troche sie boje,
ogolnie ciezko tutaj jest z dostępnością takich rzeczy
znalazlam tylko acne derm- krem z 20% kwasem azealinowym

http://www.i-apteka.pl/product-pol-5...-krem-20g.html
Mogę dorzucić do paczki

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
poza tym dostałam tonymoly pocket bunny mist, dla skóry suchej (mam tłustą, ale to prezent, a darowanemu koniowi... ) i trochę załamał mnie alcohol den. na drugim miejscu zaraz po wodzie.. niby potem cały skład jest cudownych ekstraktów, ale jakoś mnie to nie przekonuje, ale pożyjemy, zobaczymy...
Z doświadczenia Ci powiem, że nie zawsze alkohol est taki zły i wysusza. Miałam kiedyś tonik z tym składnikiem na drugim miejscu, a nawilżał tak, że nie potrzebowałam kremu Warto testować.
Kosmetyki organiczne często są konserwowane alkoholem [wysoko] a nie powodują niepożądanych skutków.
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Brzmi super, ale kolor, kolor jaki...?
Jasny, żółty. Taki naprawdę jasny, odcina się na tle innych BB. Jak nie zapomnę, to może pstryknę jutro foto porównawcze.
Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Kupowała któraś z Was na tej stronie: korean-cosmetics.com? Bo na niej nie ma żadnego bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym (brak podanego mail'a) ani zakładki "about me" etc i wydaje mi się trochę podejrzana a w sumie tylko tam jest polecony przez chiao bb cream.
Seria Flebeaute została wycofana. Niedawno szukałam, bo chciałam kupić zestaw tonik+emulsja i lipa wielka, nie ma.
Cytat:
Celowałabym w Skinfood Apple Cinnamon i Berry Berry. Na starym wątku tj. w poprzedniej części dawałam swatche wszystkich herbacianych Skinfoodów razem [gdzieś w okolicy posta 2200 do 2500]
Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Wbij na wątek i zerknij na pierwszą stronę
Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czy możecie powiedzieć mi pare słów o Missha signature real bb cream? Używam teraz Missha PC ale niestety robi mi kataklizm na buzi, słyszałam że signature nie zapycha <podobno>. Problemem jest też to że niewiele jest bebeszków w tak jasnym kolorze (13. milky beige) i wyboru dużego nie mam ;(
Na moje oko a w zasadzie na policzek Signature jest bardziej płynna, nieźle kryje i co ważne, jest lżejsza od PC. Ta ostatnia zaczęła mi coś niedobrego robić ze skórą swego czasu ,a po Signature wszystko było ok. Znajdziesz na blogu recenzje obu kremów, zdaje się

'Estelle' jest offline  
Stary 2013-02-02, 03:04   #1278
Silence_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kwas do wody i jedziesz z koksem Nic więcej nie trzeba, tylko odpowiednie stęzenie. Nalepie robić małe porcje, bo est podobno niestabilny. Ja dodaję jeszcze arbutynę, żeby bardziej kosiło

Z tym pH to jest myk doby dla cery wrażliwej. Sama nie reguluję i nic się nie dzieje. Podwyższając Ph tak jakby obniżamy skuteczność kosmetyku [na rzecz łagodności], bo dodatki zasadowe niwelują działanie kwasu = obniżają faktyczne stężenie. Lorri dobrze to tłumaczy na wątku o peelingach kwasowych.

Serum mogę Ci ukręcić Nie wiem, czy wszystkie składniki mam w odpowiednie ilości, ale to bez większego znaczenia, najwyżej będzie czegoś nie 2 a 1%. Powiem od siebie, że działa. Nie wybieli wszystkiego, ale zmniejszy i rozjaśni.
Brzozka też testowała ten mój wynalazek i pisała mi, że u Niej też się zaczęło zmieniać na plus
Chyba czekają mnie zakupy w zsk

Silence_ jest offline  
Stary 2013-02-02, 10:11   #1279
asmenaa
Zakorzenienie

Estelle jak mi dorzucisz do paczki acne derm to kiedy ja sleeping packi wypróbuje
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-02-02, 11:44   #1280
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
nie wiem, czy chodzi Ci o bb baviphatu, czy o emulsje do twarzy? Przedwczoraj przyszła do mnie paczuszka od bellogirl z bb indie girl właśnie, wcześniej próbowałam go przez tydzień i jak dla mnie jest rewelacyjny Aktualnie zmagam się z wysypem po bio-essence platinum i miałam dwie wielkie gule na ryjku, które baviphat mi ślicznie wysuszył i zaleczył w przeciagu dwóch dni. Dodatkowo nawilża tam gdzie trzeba i co dla mnie najważniejsze idealnie się dopasowuje do mojej trupiobladej skóry, także polecam
Ja go uwielbim za kolor, rzeczywiscie dla jasnozoltych truposzy rewelacja
Z wieku okolotradzikowego wyroslam juz jakis czas temu, mam sucha i hiperwrazliwa skore i dla mnie jest ciut za mocny i potrafi mnie podrazniac, wysuszyc. Wiec w moim przypadku to takie love-hate (mam 3/4 opakowania jakby ktos reflektowal).

Cytat:
Ja próbuję ostatnio skin79 pomarańczowego i miał być ponoć jasny i oliwkowy... wg mnie jest raczej ciepły i ciemny I to by było tyle w kwestii subiektywnych ocen.
u mnie on jest jasniutki (jeden z jasniejszych jakie testowalam) i żółciutki
annje jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:39   #1281
Sissi_W
Rozeznanie

Cytat:

byłoby super

Estelko jakbyś tylko mogła to bardzo bym prosiła o to serum, tak z 10ml na próbę, oczywiście koszty dopisz mi do rachunku

z tym wybielaniem to na szczęście nie mam starych przebarwień, natomiast w ostatnim roku miałam straszny wysyp, jak nigdy, i teraz mam na twarzy mnóstwo czerwonisinych śladów po tych okropnych gulach, wiem, że z czasem one znikną ale trwa to zwykle kilka miesięcy więc chciałabym im trochę pomóc i ten proces przyspieszyć

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2013-02-02 o 14:47
Sissi_W jest offline  
Stary 2013-02-02, 13:58   #1282
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
Aaaaa, to VC Effector genilanie sobie z nimi radzi w kilka dni

Cytat:
Tak, o kremie BB.

Jak już pisałam, Azjatycki Cukier jak na Polkę nie jest blada, więc raczej nie polegałabym na jej opisach, poza tym ma cerę raczej suchą bez problemów trądzikowo-zaskórnikowych.

Serio? Jak dla mnie ona jest strasznym bladziochem!!

Tez mam ten Skin79 pomaranczowy ale jak dla mnie on jest jasny, a nie oliwkowy bo ja mam jasna cere i pasuje idealnie, jak zaden inny krem bb :P

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Mnie Signature zapchal tak samo, jak PC. Oba sa 'ciezkie' i 'oleiste', daja efekt wilgotnej cery. Nie polecalabym do tlustych cer. Ale krycie swietne.
Stary 2013-02-02, 18:28   #1283
Elfelins
Raczkowanie

Mnie Signature zapchal tak samo, jak PC. Oba sa 'ciezkie' i 'oleiste', daja efekt wilgotnej cery. Nie polecalabym do tlustych cer. Ale krycie swietne.[/QUOTE]

hmmm skoro obie Misshy zapychają to może powinnam zostać przy Elemongu, czy ma któraś z Was niepotrzebny i mogłaby mi odlewkę odsprzedać? nie chcę całego kupować bo jest za duży i blokowałby mi kolejne zakupy...
Elfelins jest offline  
Stary 2013-02-02, 19:18   #1284
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:

A mogłabyś podać przepis na to?
Cytat:
Z doświadczenia Ci powiem, że nie zawsze alkohol est taki zły i wysusza. Miałam kiedyś tonik z tym składnikiem na drugim miejscu, a nawilżał tak, że nie potrzebowałam kremu Warto testować.
Kosmetyki organiczne często są konserwowane alkoholem [wysoko] a nie powodują niepożądanych skutków.
Zgadzam się z tym, bałam się alkoholu bo w sklepowych kosmetykach mnie podrażniał, a zaczęłam sobie mieszać zestawiki z BU to mi dodatek alkoholu nic nie robi.
Cytat:
Jasny, żółty. Taki naprawdę jasny, odcina się na tle innych BB. Jak nie zapomnę, to może pstryknę jutro foto porównawcze.
Byłabym wdzięczna.
Jakby rokował, to w razie rozbiórki też się piszę.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Serio? Jak dla mnie ona jest strasznym bladziochem!!

Tez mam ten Skin79 pomaranczowy ale jak dla mnie on jest jasny, a nie oliwkowy bo ja mam jasna cere i pasuje idealnie, jak zaden inny krem bb :P

Mnie Signature zapchal tak samo, jak PC. Oba sa 'ciezkie' i 'oleiste', daja efekt wilgotnej cery. Nie polecalabym do tlustych cer. Ale krycie swietne.
Nie wydaje mi się, żeby była szczególnie jasna - tak to może wyglądać przy ciemnych oczach i włosach, ale chyba nawet ona sama nie twierdzi, że potrzebuje jakichś superjasnych podkładów... Pewnie ma średnią karnację. A imho większość Polek ma jasną, tylko się maluje na ciemniej.

Oliwkowy znaczy żółtawy chłodny, nie ciemny.

Próbuję jeszcze Missha M Signature Real Complete #13 i ten faktycznie jest jasny, ale ma zły odcień (chyba za chłodny, wręcz szarawy) i niezbyt pasuje konsystencją do mojej tłustej skóry. Podkreśla jakieś linie, których bez makijażu i przy innych BB i podkładach nie widać
Stary 2013-02-02, 20:30   #1285
Maqua
Zakorzenienie

Cześć, Dziewczyny Czytam dzielnie Wasz wątek, ale chciałabym Wam zadać szybkie dwa pytania:
Czy kosmetyki z ebaya od sing sing girl są oryginalne?
Czy jak jestem blada, jest szansa, że Lioele Dollish BB cream będzie mi pasował? Czytam, że generalnie jest ciemnym kremem, ale na buziach w internecie wygląda naprawdę jasno i "dollish". Używam Elemonga, który jest kolorystycznie trafiony, miałam też Lioele Beyond Solution, który był za zdecydowanie ciemny.

EDIT: Znalazłam odpowiedź na pierwsze pytanie, będę zamawiać u sing sing girl

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2013-02-02 o 21:19
Maqua jest offline  
Stary 2013-02-02, 22:36   #1286
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny Czytam dzielnie Wasz wątek, ale chciałabym Wam zadać szybkie dwa pytania:
Czy kosmetyki z ebaya od sing sing girl są oryginalne?
Czy jak jestem blada, jest szansa, że Lioele Dollish BB cream będzie mi pasował? Czytam, że generalnie jest ciemnym kremem, ale na buziach w internecie wygląda naprawdę jasno i "dollish". Używam Elemonga, który jest kolorystycznie trafiony, miałam też Lioele Beyond Solution, który był za zdecydowanie ciemny.

EDIT: Znalazłam odpowiedź na pierwsze pytanie, będę zamawiać u sing sing girl
sing sing tak
co do lioele dollish to nie uwazam zeby byl dla bladziochow
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-02-02, 22:49   #1287
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
sing sing tak
co do lioele dollish to nie uwazam zeby byl dla bladziochow
O kurczę, no to już sama nie wiem... Możesz go porównać z jakimś popularnym podkładem?

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2013-02-02 o 22:50
Maqua jest offline  
Stary 2013-02-02, 22:59   #1288
Sissi_W
Rozeznanie

Cytat:
A mogłabyś podać przepis na to?
nie jestem Estelle ale jako zainteresowana tym serum mogę Ci pomóc

recepturę znajdziesz tutaj
http://sanctuaryofbeauty.blogspot.co...receptura.html

na blogu Estellki
Sissi_W jest offline  
Stary 2013-02-02, 23:02   #1289
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
O kurczę, no to już sama nie wiem... Możesz go porównać z jakimś popularnym podkładem?
Nie bardzo bo nie uzywam i nie uzywalam podkladow ale mam i elemonga i lioele dollish
Elemong jest przy nim bardzo jasny dollish raczej szary
przynajmniej na mojej buzi
krycie bardzo dobre
elemong większe
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-02-02, 23:10   #1290
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Nie bardzo bo nie uzywam i nie uzywalam podkladow ale mam i elemonga i lioele dollish
Elemong jest przy nim bardzo jasny dollish raczej szary
przynajmniej na mojej buzi
krycie bardzo dobre
elemong większe
Fioletowy Dollish? Dobrze się wtapia? Na mnie Elemong też wygląda szaro.
Maqua jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream, ebay, pielęgnacja twarzy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości