Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-16, 12:02   #1981
201711281122
Konto usunięte

Dot.: Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy, bo mam mętlik w głowie. Zawsze jak za dużo się usiłuję dowiedzieć to się gubię :/

Szukam dwóch rzeczy. Nowego BB i jakiegos nie zdzierającego z pieniędzy kremu/serum.

BB używam aktualnie srebrnego Skin79. I bardzo go lubię. Szczególnie pasuje mi jego kolor. Problem w tym, że nie mogę go zbyt często używać, bo moja cera nie radzi sobie z taką ilością silikonow chociaż bardzo dokładnie myję twarz kilkoma różnymi produktami, w tym olejkiem. Dla mnie to podkład do zadań specjalnych ale trochę mi żal, że na co dzień muszę się zadowalać mineralami. Tym bardziej, że czasem użycie BB jest dla mnie szybsze.
Wiem, że istnieją BB bez silikonów. Nie wiem jednak, w jaki celowac jeśli chodzi o wybór podobnego odcienia.

Co do kremu/serum - wiem, że to nie do końca ten wątek, ale może którąś może coś polecić do suchej skóry, nawilzającego i przeciwstarzeniowego, bez Q10, na który mam uczulenie?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
A BB bez silikonów to nie jest coś drogiego? Tak mi się wydaje. Chyba, że mylę z parabenami

Proponuję spróbować żel Mizon Snail Recovery Gel Cream.
201711281122 jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:11   #1982
amirose
Rozeznanie

Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nada sie bo ja mam troche wrazliwa cere ale ostrzegam, ze z nia jest jak z papryczka chili, tylko w druga strone Ona tak mocno chlodzi, ze masz przez pierwsze 10 minut wrazenie, ze Cie twarz piecze/pali ale to tylko wrazenie Potem juz sie troche uspokaja, ale na upaly ta maseczka to jest cudownosc I cera po niej wyglada bosko, pory waziutkie, cera promienna i nawilzona ^^ Nie wiem, czy na uspokojenie zaczerwien zadziala bo nie zwracalam na to uwagi... Po uzyciu trzeba wklepac esencje pozostala na twarzy i nie splukiwac

....
4. miejsce w skladzie Bentonite - glinka, w ktorej dominujacym elementem jest rakotworcze aluminium;
6. miejsce - ropopochodny Butylene Glycol, ktory nie jest zadnym humektantem, tylko zagestnikiem oraz srodkiem zwiekszajacym przepuszczalnosc do skory i wykazuje duza toksycznosc
7. miejsce - Alcohol Denat. , ktory wysusza skore, komentarz zbedny
10. miejsce - rakotworczy Talc.
Jednym slowem, zarabisty sklad

Glinka Lioele tez ma kilka niezle toksycznych skladnikow.

Innisfree.... kurcze, przyjrzalam sie skladowi dokladniej i tez tam jest bentonite, tylko ze dalej w skladzie :/ Butylene Glycol tez, ale on jest wszedzie i tak... W kazdym razie ja wole ekstrakty z innisfree: zielona herbata, wisnia, itd.

Coz, chyba zostane przy mojej naturalnej glince...
dlatego też nie chcę wskazywać którą trzeba brać, Różnie z tymi kosmetykami bywa. A powiedz mi co to za maska chłodząca?? Zaciekawiłam mnie
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:13   #1983
201711281122
Konto usunięte

Zamówiłam silniejszego Mizonowego ślimaczka (92%) i od wczoraj jest w Warszawie, łiiii mam nadzieję, że zadziała lepiej, niż ten 74%.
Stary 2013-03-16, 12:18   #1984
aszuelka
Zakorzenienie

A co z tym 74% bylo nie tak? Bo ja tez chce mizonowego slimaczka...

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:21   #1985
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Zamówiłam silniejszego Mizonowego ślimaczka (92%) i od wczoraj jest w Warszawie, łiiii mam nadzieję, że zadziała lepiej, niż ten 74%.
dla mnie sam all in one to za mało, na niego uzywam jeszcze zelu i wtedy jest ok
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:22   #1986
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A co z tym 74% bylo nie tak? Bo ja tez chce mizonowego slimaczka...
Nie zadziałał tak rewelacyjnie jak się naczytałam, szczególnych zmian w twarzy oprócz nawilżenia nie zauważyłam, więc liczę, że ten z większą zawartością filtratu wydzieliny ślimaka zadziała lepiej.
Stary 2013-03-16, 12:27   #1987
aszuelka
Zakorzenienie

Pokaz mi jakiego mialas a jaki kupilas jedno dziecko mi spi, ale drugie wlasnie probuje myc podloge w kuchni, musze go ostro nadzorowac bo ma tylko 4 lata

16.06.2018 ślub
aszuelka jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:30   #1988
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Pokaz mi jakiego mialas a jaki kupilas jedno dziecko mi spi, ale drugie wlasnie probuje myc podloge w kuchni, musze go ostro nadzorowac bo ma tylko 4 lata
Mam http://www.ebay.pl/itm/MIZON-Snail-R...item5aec7e6d6e

Kupiłam http://www.ebay.pl/itm/Mizon-All-in-...item2a269137f2 (tylko taniej, bo dopadłam w licytacji)

Podobno najlepsze z tej serii jest serum, ale na ebayu oferują go sprzedający mający po paręset komentarzy i nie wiem, czy ryzykować

Taaak, trzeba szkolić od najmłodszych lat
Stary 2013-03-16, 12:30   #1989
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Nie zadziałał tak rewelacyjnie jak się naczytałam, szczególnych zmian w twarzy oprócz nawilżenia nie zauważyłam, więc liczę, że ten z większą zawartością filtratu wydzieliny ślimaka zadziała lepiej.
oprócz tego co napisałaś ja zauważyłam jeszcze dużo szybsze gojenie ranki po nieprzyjacielu
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:33   #1990
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
oprócz tego co napisałaś ja zauważyłam jeszcze dużo szybsze gojenie ranki po nieprzyjacielu
Ach no tak! Byłabym zapomniała, za rzadko mnie coś obsypuje Ale kiedyś miałam wysyp na brodzie - nie wiedzieć czemu, musiałam roznieść bakterie, bo było tego kilkanaście... jeszcze w dodatku dzień przed randką przy grubej warstwie ślimaczka praktycznie całkowicie zagoiłam przez noc

Ale naczytałam się, że zawęża pory i wypycha drobne zmarszczki... Nic z tego Więc liczę na ten silniejszy.
Stary 2013-03-16, 12:40   #1991
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Ach no tak! Byłabym zapomniała, za rzadko mnie coś obsypuje Ale kiedyś miałam wysyp na brodzie - nie wiedzieć czemu, musiałam roznieść bakterie, bo było tego kilkanaście... jeszcze w dodatku dzień przed randką przy grubej warstwie ślimaczka praktycznie całkowicie zagoiłam przez noc

Ale naczytałam się, że zawęża pory i wypycha drobne zmarszczki... Nic z tego Więc liczę na ten silniejszy.
Ślimak ma za zadanie delikatnie rozpuszczać blizny i powiem szczerze że mam taką małą kontrolną bliznę na brodzie i faktycznie troszkę mi sie wypełniła( mialam dziurkę po wrednej krostce) i juz nie jest tak widoczna jak była
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:52   #1992
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Ślimak ma za zadanie delikatnie rozpuszczać blizny i powiem szczerze że mam taką małą kontrolną bliznę na brodzie i faktycznie troszkę mi sie wypełniła( mialam dziurkę po wrednej krostce) i juz nie jest tak widoczna jak była
To też właśnie. Mam taką płyciutką bliznę na czole i również nic z tego a po 2.5 miesiąca wymagam od kosmetyku już jakichś efektów.
Stary 2013-03-16, 13:14   #1993
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
dlatego też nie chcę wskazywać którą trzeba brać, Różnie z tymi kosmetykami bywa. A powiedz mi co to za maska chłodząca?? Zaciekawiłam mnie
Opisalam juz efekty powyzej w ostatnim poscie, a maska to My Beauty Diary Cooling Mask Jak masz jeszcze do tego jakies pytania, to wal smialo
Stary 2013-03-16, 13:23   #1994
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Opisalam juz efekty powyzej w ostatnim poscie, a maska to My Beauty Diary Cooling Mask Jak masz jeszcze do tego jakies pytania, to wal smialo
tak apropo bentonite to wiedziałam że to glinka, dobrze wiedzieć że ma taki skład nie słyszałam o tej masce ale wydaje się świetna na latomam mieszaną, w lecie w stronę tłustej.. sprawdzilaby się?(efekt takiego chłodzenia mnie kusi) maski algowe tę dają uczucie chłodu ale delikatne
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:27   #1995
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
asmenko uzaleznienie wchodzi w kolejne etapy
No niestety ja bym chciala wszystko, wszystko i na juz a najgorzej nie lubie czekac na paczki

Cytat:
kurcze powiem szczerze że nie wiem ja pewnie brałabym od TM- mi skład odpowiada (2 glinki na początku) ale jak ona z porami sobie poradzi to nie wiem, ale z tego co wiem Innisfree też jest chwalona.. ale dla mnie ma mniej aktywnych składników na początku składu i żeby potem nie było na mnie
Oj nie bedzie na Ciebie, spokojnie

Cytat:
Moje nastepne chciejstwo TheFaceShop Black Head Nose Clay Mask
Ja wczoraj uzylam plasterka nesura i NIC tylko mnie nosek bolal jak odklejalam

Cytat:
Nie, tymi ripostami o "zydowskiej" dyskusji

To tak, jak u mnie z tym hada labo

Nada sie bo ja mam troche wrazliwa cere ale ostrzegam, ze z nia jest jak z papryczka chili, tylko w druga strone Ona tak mocno chlodzi, ze masz przez pierwsze 10 minut wrazenie, ze Cie twarz piecze/pali ale to tylko wrazenie Potem juz sie troche uspokaja, ale na upaly ta maseczka to jest cudownosc I cera po niej wyglada bosko, pory waziutkie, cera promienna i nawilzona ^^ Nie wiem, czy na uspokojenie zaczerwien zadziala bo nie zwracalam na to uwagi... Po uzyciu trzeba wklepac esencje pozostala na twarzy i nie splukiwac

....
4. miejsce w skladzie Bentonite - glinka, w ktorej dominujacym elementem jest rakotworcze aluminium;
6. miejsce - ropopochodny Butylene Glycol, ktory nie jest zadnym humektantem, tylko zagestnikiem oraz srodkiem zwiekszajacym przepuszczalnosc do skory i wykazuje duza toksycznosc
7. miejsce - Alcohol Denat. , ktory wysusza skore, komentarz zbedny
10. miejsce - rakotworczy Talc.
Jednym slowem, zarabisty sklad

Glinka Lioele tez ma kilka niezle toksycznych skladnikow.

Innisfree.... kurcze, przyjrzalam sie skladowi dokladniej i tez tam jest bentonite, tylko ze dalej w skladzie :/ Butylene Glycol tez, ale on jest wszedzie i tak... W kazdym razie ja wole ekstrakty z innisfree: zielona herbata, wisnia, itd.

Coz, chyba zostane przy mojej naturalnej glince...
Ach myslalam, ze moje niezdecydowanie tak Cię rozbawilo

Oj to jaka maseczke mam w koncu kupic
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:30   #1996
201711281122
Konto usunięte

chiao, czy to jest maska typu sheet? Zaciekawiła mnie
Stary 2013-03-16, 13:31   #1997
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Pilnuj go pilnuj, ja sama wlasnie skonczylam sprzatac UFFF, przyslij mi takiego pomocnika

Cytat:
Mam http://www.ebay.pl/itm/MIZON-Snail-R...item5aec7e6d6e

Kupiłam http://www.ebay.pl/itm/Mizon-All-in-...item2a269137f2 (tylko taniej, bo dopadłam w licytacji)

Podobno najlepsze z tej serii jest serum, ale na ebayu oferują go sprzedający mający po paręset komentarzy i nie wiem, czy ryzykować

Taaak, trzeba szkolić od najmłodszych lat
Ja wlasnie wykańczam swoj żel tubka juz przecieta i wyciagam to, co na dnie

Jestem zadowolona ale on sam to za malo

Czeka juz na mnie slimakowy krem
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:31   #1998
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
No niestety ja bym chciala wszystko, wszystko i na juz a najgorzej nie lubie czekac na paczki
Ja też marzy mi się żeby w końcy ktoś teleport wymyśił kupujesz płacisz i po paru minutach paczucha w domu
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:32   #1999
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy, bo mam mętlik w głowie. Zawsze jak za dużo się usiłuję dowiedzieć to się gubię :/

Szukam dwóch rzeczy. Nowego BB i jakiegos nie zdzierającego z pieniędzy kremu/serum.

BB używam aktualnie srebrnego Skin79. I bardzo go lubię. Szczególnie pasuje mi jego kolor. Problem w tym, że nie mogę go zbyt często używać, bo moja cera nie radzi sobie z taką ilością silikonow chociaż bardzo dokładnie myję twarz kilkoma różnymi produktami, w tym olejkiem. Dla mnie to podkład do zadań specjalnych ale trochę mi żal, że na co dzień muszę się zadowalać mineralami. Tym bardziej, że czasem użycie BB jest dla mnie szybsze.
Wiem, że istnieją BB bez silikonów. Nie wiem jednak, w jaki celowac jeśli chodzi o wybór podobnego odcienia.

Co do kremu/serum - wiem, że to nie do końca ten wątek, ale może którąś może coś polecić do suchej skóry, nawilzającego i przeciwstarzeniowego, bez Q10, na który mam uczulenie?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
tu masz bezsilikonowce: http://hope-inablog.com/bb-cream/lis...out-silicones/ tylko swatchy musiałabyś sobie poszukać. Wygląda na to, że niewiele tego zawsze jakiś silikon się napatoczy, bo chyba to m.in. sprawia, że BB są takie jakie są, tzn fajnie się rozsmarowują i ładnie wyglądają na buzi, niestety.
ale akurat te Skin79, które ja testowałam wydawały mi się ciężkie, więc może musisz spróbować innych. albo nakładaj cieńszą warstwę, zaraz po kremie kiedy jeszcze masz wilgotą skórę, u mnie się to najlepiej sprawdza przy Skinfood Peach Sake - nakładam tak i "wmasowuję" i jest ok

Cytat:
Oj to jaka maseczke mam w koncu kupic
weż Innisfree - mi się ta firma jakoś kojarzy z dobrą jakością i maska jest popularna, więc coś w niej fajnego musi być.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2013-03-16 o 13:34
miss natasha jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:32   #2000
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Pilnuj go pilnuj, ja sama wlasnie skonczylam sprzatac UFFF, przyslij mi takiego pomocnika

Ja wlasnie wykańczam swoj żel tubka juz przecieta i wyciagam to, co na dnie

Jestem zadowolona ale on sam to za malo

Czeka juz na mnie slimakowy krem
Ja zakupiłam też drugie opakowanie żelu, więc będę go stosować razem z kremem
Stary 2013-03-16, 13:34   #2001
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też marzy mi się żeby w końcy ktoś teleport wymyśił kupujesz płacisz i po paru minutach paczucha w domu
Dokladnie

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Ja zakupiłam też drugie opakowanie żelu, więc będę go stosować razem z kremem
Ja rowniez na pewno go kupie po prostu na poczatek bralam zel bo jest tanszy a nie wiedzialam jak moja buzi sie z nim dogada
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:34   #2002
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Dokladnie
Najlepiej tak, żeby domownicy nic nie widzieli
Stary 2013-03-16, 13:38   #2003
aszuelka
Zakorzenienie

Czarne dziury musimy sobie pomontowac w lazienkach

asmena a Ty sie decyduj ktora maske bierzesz a nie sie smarujesz i smarujesz

16.06.2018 ślub
aszuelka jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:39   #2004
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
tak apropo bentonite to wiedziałam że to glinka, dobrze wiedzieć że ma taki skład nie słyszałam o tej masce ale wydaje się świetna na latomam mieszaną, w lecie w stronę tłustej.. sprawdzilaby się?(efekt takiego chłodzenia mnie kusi) maski algowe tę dają uczucie chłodu ale delikatne
Jasne, ja wlasnie mam tlusta cere i ona jest dla takiej idealna ^^

Cytat:
Ja wczoraj uzylam plasterka nesura i NIC tylko mnie nosek bolal jak odklejalam
Ja tez mialam te plasterki, do kitu byly - teraz mam plasterki innisfree volcanic i efekt ten sam, czyli zaden

Cytat:
chiao, czy to jest maska typu sheet? Zaciekawiła mnie
Tak
Stary 2013-03-16, 13:42   #2005
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Dokladnie

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Ja rowniez na pewno go kupie po prostu na poczatek bralam zel bo jest tanszy a nie wiedzialam jak moja buzi sie z nim dogada
To ja od razu na żywioł poszlam i prawie cały set zamówiłam ciekawe co bym zrobiła jakby mi nie pasowałwidziałam aukcje zeli mizona 3 za ok 60 zl
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:43   #2006
asmenaa
Zakorzenienie

Ja nienawidze jak mnie coś mrozi, o nieee! nawet w lecie

Cytat:
Czarne dziury musimy sobie pomontowac w lazienkach

asmena a Ty sie decyduj ktora maske bierzesz a nie sie smarujesz i smarujesz
Chcesz na pol ??

Cytat:

Ja tez mialam te plasterki, do kitu byly - teraz mam plasterki innisfree volcanic i efekt ten sam, czyli zaden

Tak
No wlasnie ja chyba w plasterki inwestowac nie bede wiecej, zostane przy maseczkach

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
To ja od razu na żywioł poszlam i prawie cały set zamówiłam ciekawe co bym zrobiła jakby mi nie pasowałwidziałam aukcje zeli mizona 3 za ok 60 zl
Ja tam nie moge robic takich zapasow wole kupic zel i cos jeszcze
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:45   #2007
201711281122
Konto usunięte

Cytat:

No wlasnie ja chyba w plasterki inwestowac nie bede wiecej, zostane przy maseczkach
Czytałam, że któreś plasterki z The Face Shop są rewelacyjne, spróbuję. W chwili obecnej mam na nosie drugi krok z 3-stopniowej fazy oczyszczania nosa Holika Holika Pig Nose opowiem o efektach później.

Cytat:

Tak
To super, tania jest, biorę, uwielbiam maseczki tego typu
Stary 2013-03-16, 13:45   #2008
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Dołączyłam ją już do wishlisty na kwiecień/maj dzięki
amirose jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:45   #2009
aszuelka
Zakorzenienie

Pokaz co to pomysle zbankrutuje przez Ciebie, bede przyjezdzala na obiadki pociesze Cie jeszcze ze z dwojka dzieci

16.06.2018 ślub
aszuelka jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:50   #2010
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Ja tam nie moge robic takich zapasow wole kupic zel i cos jeszcze
Apropo zapasów kosmetycznych dziewczyny kojarzycie limitkę crstalliced i jej rozświetlacz? mam na zbyciu nowy nie uzywany nie otwierany trzymany w ciemnym miejscu nie mogę zużyc pierwszego a kupilam dwa
amirose jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream, ebay, pielęgnacja twarzy

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości