Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 145 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-04, 13:29   #4321
margitea
minerałoholiczka

Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez lovender Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie chodzi o technikę, spróbuję, dziękuję zawsze kładę dwie cienkie warstwy, więc raczej nie chodzi o nadmiar podkładu.
na pewno trzeba przy minerałach każdy pędzel otrzepać z nadmiaru podkładu etc. inaczej robi się buba na twarzy.

ale być może pędzel flat top jest dla ciebie "zbyt sztywny" i zbyt mocno zbity do nakładania podkładu z AM? rozumiesz, że ma zbyt krótkie i nie do końca "pracujące" włosie?

poza tym flat topy zawsze dają większe krycie niż kabuki.

ja np mam kilka różnych podkładów z różnych firm mineralnych ale podkładu z Lucy Minerals nie mogę nakładać zbitymi pędzlami, bo jest tragedia. Ich podkład jest bardzo napakowany minerałami i flat topem od razu przesadzam. Za to wszelakie Kabuki dają radę, ew dłuższe flat topy albo nawet sigma3dhd kabuki - ale to kwestia poznania podkładu i pędzla.

EDIT: wieczorem wrzucę notkę na bloga moich pędzlach do podkładów mineralnych - będzie sporo zdjęć porównawczych i konkretne specyfikacje (wielkości, szerokości etc) - może coś ci się przyda niestety nie mam żadnego hakuro już, ale pojawi się kilka znanych innych pędzli

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-04 o 13:30
margitea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 13:59   #4322
lovender
jazzoholiczka

Dzięki, przyda się na pewno. Właśnie nie wiem na ile wina leży w zbiciu włosia, a na ile w mojej nieudolnej jeszcze technice będę próbować. Celowo wybrałam flat topa ze względu na krycie, bo jest co zakrywać...

zapuszczam
lovender jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 16:00   #4323
sand
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

EDIT: wieczorem wrzucę notkę na bloga moich pędzlach do podkładów mineralnych - będzie sporo zdjęć porównawczych i konkretne specyfikacje (wielkości, szerokości etc) - może coś ci się przyda niestety nie mam żadnego hakuro już, ale pojawi się kilka znanych innych pędzli
już na to czekam ;-)

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Stary 2015-08-04, 16:03   #4324
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
już na to czekam ;-)

się chyba wkopałam, bo siedzę nad zdjęciami pół dnia a to dopiero początek...

każdy pędzel mierzę dokładnie i opisuję xD
bo w necie nigdy nie mogę takich informacji znaleźć - żeby było skrupulatnie
Stary 2015-08-04, 18:28   #4325
Mixiakova
Mixum fixum

Cytat:
się chyba wkopałam, bo siedzę nad zdjęciami pół dnia a to dopiero początek...

każdy pędzel mierzę dokładnie i opisuję xD
bo w necie nigdy nie mogę takich informacji znaleźć - żeby było skrupulatnie
Oooo to ja też czekam, bo myślę o nowym pędzlu do podkładu coś innego niż Hakuro 50S
Mixiakova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 19:17   #4326
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez Mixiakova Pokaż wiadomość
Oooo to ja też czekam, bo myślę o nowym pędzlu do podkładu coś innego niż Hakuro 50S
już jest! ale tak się zmachałam, że idę na spacer chyba
http://puckowa.blogspot.com/2015/08/...ego-bikor.html

jest co nieco o pędzlach z AM
Stary 2015-08-04, 23:54   #4327
ana909
Erudycja

Cytat:
Dzięki, przyda się na pewno. Właśnie nie wiem na ile wina leży w zbiciu włosia, a na ile w mojej nieudolnej jeszcze technice będę próbować. Celowo wybrałam flat topa ze względu na krycie, bo jest co zakrywać...
Ja też mam co zakrywać ale Kabuki i podkład kryjący dają na prawdę rade

Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 00:01   #4328
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Moja mama też używa kabuki i kryjącego i jest zadowolona. Kryje wszystkie przebarwienia i naczynka czerwone przy 1-2 warstwach. Nie polecam ładować na twarz kilkunastu warstw, lepiej zainwestować w korektor 🐭
Stary 2015-08-05, 00:06   #4329
ana909
Erudycja

Korektor swoją drogą, często puder osadza się na korektorze i wygląda to jeszcze gorzej...

Stary 2015-08-05, 00:11   #4330
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Korektor swoją drogą, często puder osadza się na korektorze i wygląda to jeszcze gorzej...
Jeżeli widać korektor po nałożeniu na niego podkladu to zły korektor zwykle jedno z drugim jest kompatybilne. Polecam stosować korektor specjalny, na to korektor zwykły i dopiero podkład. W moim przypadku wygląda to tak że najpierw żółtym kotektorem zakrywam cienie pod oczami, na to korektor w odcieniu skóry i dopiero podkład. A jako bazę można dać puder mineralny i nic nie splynie.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Poza tym cera MUSI być nawilżona inaczej podkreślisz suche skórki i warstwowosc kosmetyków które masz na sobie. Zawsze krem na twarz 15 min przed minerałami ;-)
Stary 2015-08-05, 00:25   #4331
ana909
Erudycja

Za dużo warstw jak dla mnie Lubie malować się w trybie przyspieszonym. Z reguły najpierw nakładam podkład a jeśli coś przebija to na to delikatnie korektor w pisaku.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Jeśli jadę na rano do pracy to na krem nie mam czasu, ale w innym przypadku zawsze nakładam. Juz dawno zauważyłam że na nawilżonej buzi minerały wyglądają najlepiej.

Stary 2015-08-05, 04:32   #4332
lovender
jazzoholiczka

Cytat:
Póki co mam spory zapas podkładu matującego, ale chyba za jakiś czas i tak będę musiała dokupić trochę pędzli, spróbuję i z kabuki.

zapuszczam
Stary 2015-08-05, 09:14   #4333
sand
Wtajemniczenie

Cytat:
już jest! ale tak się zmachałam, że idę na spacer chyba
http://puckowa.blogspot.com/2015/08/...ego-bikor.html

jest co nieco o pędzlach z AM

Bardzo pomocne informacje, też o zamawianiu z Chin, chyba spróbuję ;-)

Stary 2015-08-05, 09:14   #4334
ana909
Erudycja

Cytat:
Póki co mam spory zapas podkładu matującego, ale chyba za jakiś czas i tak będę musiała dokupić trochę pędzli, spróbuję i z kabuki.
Ja teraz mieszam matujący i kryjący (w sumie ze względu na kolor) ale i tak jest dobrze

Stary 2015-08-05, 10:10   #4335
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Za dużo warstw jak dla mnie Lubie malować się w trybie przyspieszonym. Z reguły najpierw nakładam podkład a jeśli coś przebija to na to delikatnie korektor w pisaku.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Jeśli jadę na rano do pracy to na krem nie mam czasu, ale w innym przypadku zawsze nakładam. Juz dawno zauważyłam że na nawilżonej buzi minerały wyglądają najlepiej.

ja mam cerę raczej nie potrzebującą warstwowości, bo zwykle nie mam co ukrywać a i tak polecam zainwestować w korektory . jestem posiadaczką cery praktycznie bezproblemowej w tym momencie, bo nawet męczące mnie naczynka na polikach i nosie jakoś opanowałam. a krostki wyskakują bardzo rzadko.
więc jeżeli chodzi o makijaż mineralny jedyne co to muszę dbać o ogarnięcie cieni pod oczami i ew właśnie jakieś krostki małe.
i dałoby się to zrobić podkładem, ale musiałabym dawać jego grubsze warstwy.
więc wolę cieńszą warstwę korektora
nakładam żółty i nagle nie ma cieni pod oczami.
nakładam zielony punktowo na krostki i od razu nie świecą się na żywą czerwień, tylko są jakby "podbielone".
na to nakładam bardzo cienką warstwę korektora w kolorze skóry (na te punkty i pod oczami delikatnie) i dopiero podkład. Wtedy wiem, że nie ma szansy żeby coś "wyszło przed podkład"
no i korektor jest jeszcze mocniej napigmentowany niż podkład, więc efekt jest szybciej.
oczywiście nie wolno przesadzać, ale definitywnie bardziej wolę ten mój sposób

A krem nakładam zawsze, po wstaniu - idę do łazienki umyć zęby i krem na twarz - a kiedy on się wchłania ja jem kanapki i piję herbatę - a więc nie tracę czasu.
A cały makijaż twarzy (korektory, podkład, bronzer, róż, rozświetlacz nie zajmuje mi więcej niż 5 minut rano )
A jak rano nie mam czasu a wypadałoby jeszcze oko podmalować sięgam po cień w kremie, dobry tusz i na szybko żel do brwi zamiast zestawu do brwi z cieniami pudrowymi I już. makijaż mam w niecałe 10 minut.

także wszystko się da i na wszystko można mieć sposób, trzeba tylko przyzwyczajenia ogarnąć

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość

Bardzo pomocne informacje, też o zamawianiu z Chin, chyba spróbuję ;-)

jakbyś potrzebowała jakiś wskazówek to pisz na PW czy u mnie na blogu/fanpejdżu na fb.

zasada jest taka, żebyś zawsze miała ustawione u góry w wyszukiwarce:
1. miejsce do jakiego zamawiasz (u mnie Polska),
2. później zaznaczyła FREE SHIPPING (darmowa dostawa),
3. następnie 1 PIECE ONLY (żeby wysyłali za darmo już od 1 rzeczy - tu też trzeba uważać i czytać opisy, a najczęściej tytuły aukcji, bo trafia się że mimo zaznaczenia, że chcesz wysyłkę od 1 rzeczy to w tytule aukcji jest napisane, że musisz zamówić np za 10 dolarów.
4. kolejna rzecz to zaznaczyć PRICE, czyli żeby cenę pokazywało od najmniejszej
5. wybierać płatność w USD (dolary chyba najlepiej teraz stoją, a przy funtach można płakać :P)
6. Szukać sprzedawców z największą ilością gwiazdek czy odznaczeń, jakieś takie tam mają. Wtedy na 100% przesyłka będzie
Stary 2015-08-05, 10:24   #4336
ana909
Erudycja

Cytat:
ja mam cerę raczej nie potrzebującą warstwowości, bo zwykle nie mam co ukrywać a i tak polecam zainwestować w korektory . jestem posiadaczką cery praktycznie bezproblemowej w tym momencie, bo nawet męczące mnie naczynka na polikach i nosie jakoś opanowałam. a krostki wyskakują bardzo rzadko.
więc jeżeli chodzi o makijaż mineralny jedyne co to muszę dbać o ogarnięcie cieni pod oczami i ew właśnie jakieś krostki małe.
i dałoby się to zrobić podkładem, ale musiałabym dawać jego grubsze warstwy.
więc wolę cieńszą warstwę korektora
nakładam żółty i nagle nie ma cieni pod oczami.
nakładam zielony punktowo na krostki i od razu nie świecą się na żywą czerwień, tylko są jakby "podbielone".
na to nakładam bardzo cienką warstwę korektora w kolorze skóry (na te punkty i pod oczami delikatnie) i dopiero podkład. Wtedy wiem, że nie ma szansy żeby coś "wyszło przed podkład"
no i korektor jest jeszcze mocniej napigmentowany niż podkład, więc efekt jest szybciej.
oczywiście nie wolno przesadzać, ale definitywnie bardziej wolę ten mój sposób

A krem nakładam zawsze, po wstaniu - idę do łazienki umyć zęby i krem na twarz - a kiedy on się wchłania ja jem kanapki i piję herbatę - a więc nie tracę czasu.
A cały makijaż twarzy (korektory, podkład, bronzer, róż, rozświetlacz nie zajmuje mi więcej niż 5 minut rano )
A jak rano nie mam czasu a wypadałoby jeszcze oko podmalować sięgam po cień w kremie, dobry tusz i na szybko żel do brwi zamiast zestawu do brwi z cieniami pudrowymi I już. makijaż mam w niecałe 10 minut.

także wszystko się da i na wszystko można mieć sposób, trzeba tylko przyzwyczajenia ogarnąć

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

jakbyś potrzebowała jakiś wskazówek to pisz na PW czy u mnie na blogu/fanpejdżu na fb.

3. następnie 1 PIECE ONLY (żeby wysyłali za darmo już od 1 rzeczy - tu też trzeba uważać i czytać opisy, a najczęściej tytuły aukcji, bo trafia się że mimo zaznaczenia, że chcesz wysyłkę od 1 rzeczy to w tytule aukcji jest napisane, że musisz zamówić np za 10 dolarów.
5. wybierać płatność w USD (dolary chyba najlepiej teraz stoją, a przy funtach można płakać :P)
6. Szukać sprzedawców z największą ilością gwiazdek czy odznaczeń, jakieś takie tam mają. Wtedy na 100% przesyłka będzie
Ja mam rano tylko 30 minut do wyjścia z domu wiec 15 minutowe czekanie aż krem się wchłonie to dla mnie za duży luksus.

Stary 2015-08-05, 11:21   #4337
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
Ja mam rano tylko 30 minut do wyjścia z domu wiec 15 minutowe czekanie aż krem się wchłonie to dla mnie za duży luksus.
wystarczy 5-10 minut - w tym czasie i tak jesz śniadanie więc nie widzę problemu
mniejsza warstwa kremu i już.
Stary 2015-08-05, 11:31   #4338
sand
Wtajemniczenie

Cytat:

dzięki za wskazówki
Stary 2015-08-05, 12:37   #4339
ana909
Erudycja

Cytat:
wystarczy 5-10 minut - w tym czasie i tak jesz śniadanie więc nie widzę problemu
mniejsza warstwa kremu i już.
rano nie jadam sniadan na 1. zmiane wstaję o 3:30 wiec to środek nocy maluje się, czeszę, ubieram, zbieram potrzebne manatki i wychodzę na pociąg.

Stary 2015-08-05, 12:45   #4340
margitea
minerałoholiczka

Cytat:
rano nie jadam sniadan na 1. zmiane wstaję o 3:30 wiec to środek nocy maluje się, czeszę, ubieram, zbieram potrzebne manatki i wychodzę na pociąg.
Jestem zwolenniczką śniadań, nawet o 2 rano jak się ma na 3 do pracy
zawsze jem śniadania, chociażby małe, ale ja jestem jakaś dziwna i lubię jeść często ale mało.

no ale każdy z nas ma własny sposób na siebie, więc nie ma co roztrząsać
Stary 2015-08-05, 12:56   #4341
mikasa5
Zadomowienie

Mogę prosić o pomoc w dobraniu odcienia podkładu? Stawiam na wersję matującą Dotychczas używałam Amilie, ale zmienili formuły i nie jestem w 100% zadowolona(matująca jest za sucha, a kryjąca lubi się ciastolić, obecnie mieszam te dwie wersje, ale nie widzi mi się kupować za każdym razem dwóch opakowań :P ), a naczytałam się tyle zachwytów na temat AM, że czemu nie
Z Amilie używam odcienia Pine nut (gama olive), moja cera jest jaśniutka, ale twarz jest często delikatnie zaczerwieniona w porównaniu do szyi i dekoltu, dlatego celowałam w Amilie w delikatnie zielonkawe tony, żeby to ujednolicić.
Wrzucam kawałek mojego lica
Wcześniej czytałam, że nawet i golden fairest byłby za ciemny, jak to jest z tą nową gamą? boję się czy nie będzie za żółta, bo testowałam kiedyś typowego żółtka z Amilie (creme brulee) i wyglądałam na chorą.

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2015-08-17 o 12:14
mikasa5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:58   #4342
lovender
jazzoholiczka

Ja nawet w opaleniźnie używam Golden Fariest teraz testuję próbkę Sunny fariest i też jest dobre, więc jak jesteś bladziochem to lepszy byłby ton jaśniejszy podkład. Ale dziewczyny się lepiej znają, ja dopiero zaczynam przygodę z minerałami

zapuszczam
Stary 2015-08-05, 16:48   #4343
bigosowadama
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Mogę prosić o pomoc w dobraniu odcienia podkładu? Stawiam na wersję matującą Dotychczas używałam Amilie, ale zmienili formuły i nie jestem w 100% zadowolona(matująca jest za sucha, a kryjąca lubi się ciastolić, obecnie mieszam te dwie wersje, ale nie widzi mi się kupować za każdym razem dwóch opakowań :P ), a naczytałam się tyle zachwytów na temat AM, że czemu nie
Z Amilie używam odcienia Pine nut (gama olive), moja cera jest jaśniutka, ale twarz jest często delikatnie zaczerwieniona w porównaniu do szyi i dekoltu, dlatego celowałam w Amilie w delikatnie zielonkawe tony, żeby to ujednolicić.
Wrzucam kawałek mojego lica
Wcześniej czytałam, że nawet i golden fairest byłby za ciemny, jak to jest z tą nową gamą? boję się czy nie będzie za żółta, bo testowałam kiedyś typowego żółtka z Amilie (creme brulee) i wyglądałam na chorą.
Ja używam pine nut i cashmere z A. Z czego kolor bardziej mi odpowiadał w starej formule. W nowej coś pozmieniali z kolorami i już nie jest tak idealnie.
Miałam próbkę AM golden fairest w wersji kryjącej. Niestety była za ciemna. Co do gamy sunny nie miałam, zastanawiam się czy nie capnąć sunny cream i fairest
Dziewczyny pisały, że to są żółtki
bigosowadama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:50   #4344
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie dziewczyny. Kupiłam ostatnio pędzel Hakuro H50S i strasznie zbija mi się na nim podkład AM. Mam wrażenie, że robi mi takie plamy na twarzy, muszę się sporo namachać, żeby równomiernie pokryć całą twarz czy chodzi o długość, a raczej krótkość włosia pędzla czy ja coś robię nie tak wahałam się między flat topem z AM a Hakuro właśnie i żałuję
Moim zdaniem h50s to kiepski wybór do minerałów i dlatego go nie kupiłam. Osobiście wolę kiedy pędzel ma ciut dłuższe, bardziej rozłożyste i sprężyste włosie, dlatego na przykład lubię aplikować minerałki H50, ale sztywnym H51 już nie. Ale z tym otrzepaniem pędzla, cienkimi warstwami itd to też są dobre rady, więc jeśli technika będzie ok, to wtedy już wina pędzla
Stary 2015-08-05, 20:23   #4345
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez basiago Pokaż wiadomość
Moim zdaniem h50s to kiepski wybór do minerałów i dlatego go nie kupiłam. Osobiście wolę kiedy pędzel ma ciut dłuższe, bardziej rozłożyste i sprężyste włosie, dlatego na przykład lubię aplikować minerałki H50, ale sztywnym H51 już nie. Ale z tym otrzepaniem pędzla, cienkimi warstwami itd to też są dobre rady, więc jeśli technika będzie ok, to wtedy już wina pędzla
Ja mam H50S i świetnie mi się z nim pracuje ale chyba juz się wyrobiłam z techniką
xxxescapismxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 21:31   #4346
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja mam H50S i świetnie mi się z nim pracuje ale chyba juz się wyrobiłam z techniką
Jeżeli Ci służy, to najważniejsze
Stary 2015-08-05, 22:25   #4347
bitedelite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez basiago Pokaż wiadomość
wg mnie też hakuro źle współpracują z minerałami, zbierają zdecydowanie za dużo podkładu, nie aplikują podkładu na twarz tak ładnie jak np bdulium tools czy edm, próbowałam na h50s, h55 i h56... zaskoczyło mnie natomiast jak beauty blender ładnie nanosi na skórę minerały! Nigdy bym nie pomyślała o takiej aplikacji gdyby nie wizażanki
Stary 2015-08-06, 19:42   #4348
Alexzus
Rozeznanie

Cytat:
Nie dociskaj za mocno do twarzy, trzeba ostrożnie i patrzeć jak skóra wygląda żeby nie zrobić plam, oprócz tego zawsze musisz stukać w pędzel by otrzepać pyłek, nad wieczkiem, ale to już wiesz. U mnie też jest co zakrywać ale flat top poszedł w odstawkę już dawno temu. Bo mając pojedyncze kropki prościej jest je zakryć maleńkim pędzelkiem, a hakuro h50s chociaż bardzo mały i nadający się do zakamarków twarzy, jest jednak za duży do pojedynczych przebarwień które posiadam i z 'lenistwa' mogłabym po prostu walić parokrotnie większą plamę w jedno miejsce, żeby zakryć jedną tylko kropkę. Bez sensu co nie? Skóra dokoła nie oddycha, zaraz będzie jeszcze gorzej wyglądać.. i z tego robią się takie brzydkie 'buby' (inny kolor w jednym miejscu, na reszcie twarzy trochę przebija naturalny). Więc maleńkim pędzelkiem zakrywam to co mnie razi, a kabukim omiatam całą twarz żeby wyrównać koloryt. Dużo mniej podkładu na to schodzi

skromna wymianka, głównie kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2015-08-06 o 19:44
Alexzus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 18:21   #4349
Fionaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny używające do tej pory Golden Fair - z gamy Sunny jaki odcień bierzecie? Boję się, że Fair będzie za jasny, a Light za ciemny, bo jest ogromny przeskok
Fionaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 21:19   #4350
sand
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające do tej pory Golden Fair - z gamy Sunny jaki odcień bierzecie? Boję się, że Fair będzie za jasny, a Light za ciemny, bo jest ogromny przeskok
Dla mnie właśnie sunny light okazał się za ciemny, mimo lekkiej opalenizny. Poczekam do jesieni i przetestuję sunny fair, chociaż wg zdjęć faktycznie jest spora różnica między odcieniami

Tagi
anabelle minerals, annabelle minerals, blondie, cera tłusta, kosmetyki mineralne, lily lolo, minerały ; plotki ;, odcień, podkład, sypki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości