Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 80 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-06, 10:33   #2371
tworazka
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dlatego wg mnie firma powinna nazwę golden zamienic na olive, a stworzyć nowe zoltki. takie jak mialo lumiere. piekne, jasne, żółte tony, które na cerze z czerwonymi miejscami wygladaja oblednie
Stary 2014-03-06, 10:47   #2372
nelyen
Zadomowienie

Dla mnie goldenom daleko do oliwek, przynajmniej tym jasnym - same dla mnie są zdecydowanie za żółte :/ trochę to taki kolor-niewiadomoco

Sent from my RM-875_eu_poland_956 using Tapatalk

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:52   #2373
aaaania1989
Zakorzenienie

Czy te kosmetyki mają atesty ?
Stary 2014-03-06, 13:15   #2374
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Dla mnie goldenom daleko do oliwek, przynajmniej tym jasnym - same dla mnie są zdecydowanie za żółte :/ trochę to taki kolor-niewiadomoco
oj jak dobrze, że to napisałaś! bo ja się przymierzałam do goldenów a skórę mam zdaje się taką zimno zielonkawą... nawet nie oliwkową
kasiatoya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:41   #2375
Alexzus
Rozeznanie

Dla mnie tak samo, najjaśniejszy golden jest zbyt żółty, zbyt ciemny i zbyt szary. Ale koło mnie stoi właśnie 4g golden fairest - mojej mamy. )
kasiatoya też jestem zimno-zielonkawa, wcale nie żółta tylko taka jasno- brzoskwiniowa. dla mnie idealny jest mix natural fairest i golden fairest. taki nijaki, wciąż w 100% nie pasuje, ale nie da się dostrzec gołym okiem różnicy z szyją

skromna wymianka, głównie kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-03-06 o 13:42
Alexzus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:07   #2376
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
kasiatoya też jestem zimno-zielonkawa, wcale nie żółta tylko taka jasno- brzoskwiniowa. dla mnie idealny jest mix natural fairest i golden fairest. taki nijaki, wciąż w 100% nie pasuje, ale nie da się dostrzec gołym okiem różnicy z szyją
o super popróbuję sobie z próbkami i przemieszam tylko muszę sobie sprawić tą goldenową

a może ktoś podpowie czy przy takim nijakim, zimno zielonkawym kolorze używa brązera, i jakiego?
nie mam żadnego a chciałabym spróbować tylko, że wszystkie wydają mi się za ciepłe a boję się wysmarować takimi ciepłymi brązami, pomarańczami...
chyba róż honey jest traktowany jako brązer ale on jest chyba wybitnie ciepły i obawiam się, że to mogłaby być tragiczna pomyłka na mojej twarzy...
Stary 2014-03-06, 14:36   #2377
nelyen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
o super popróbuję sobie z próbkami i przemieszam tylko muszę sobie sprawić tą goldenową

a może ktoś podpowie czy przy takim nijakim, zimno zielonkawym kolorze używa brązera, i jakiego?
nie mam żadnego a chciałabym spróbować tylko, że wszystkie wydają mi się za ciepłe a boję się wysmarować takimi ciepłymi brązami, pomarańczami...
chyba róż honey jest traktowany jako brązer ale on jest chyba wybitnie ciepły i obawiam się, że to mogłaby być tragiczna pomyłka na mojej twarzy...
nie wiem na ile mamy podobny kolor skóry - używam pine nut, jestem właśnie taka blado zielonkawa i jako bronzera używam cieni z avonu mocca latte (obrazki są w sieci ) dają efekt idealnie naturalny. za to najjaśniejszy cień z paletki służy mi jako rozświetlacz, więc kosmetyk jest wybitnie uniwersalny

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 15:57   #2378
Alexzus
Rozeznanie

kasiatoya zamówiłam ostatnio sunrise i właśnie spróbowałam dać jako brązer, bo trochę jako róż też go chciałam. Na policzkach jeszcze miałam inny róż więc te rumieńce to manualne ;p a w 'kościach' właśnie sunrise. klik1 klik2

skromna wymianka, głównie kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Stary 2014-03-06, 16:06   #2379
helvetet
Zakorzenienie

Cytat:
Hm bardzo potrzebuję jakiegoś naturalnego bronzera.. to co sobie ukręciłam jest żałośnie ulotne i jakieś pomarańczowe, że praktycznie nie cieniuje (dopiero po 3 sporych warstwach) tylko rozciera się do czegoś transparentnego o dziwnym odcieniu..
I olśniłyście mnie, że ultra ciemna próbka z AM by się nadawała ) Do tego można przyciemniać nią np za jasny korektor i nie trzeba wyrabiać bica na tarciu pigmentów. Myślę, że ktoryś golden byłby idealny - u Motylka ten golden light wygląda idealnie, taki bronzer bym chciała, tylko nie wiem czy golden medium nie byłby lepszy i mniej zielonkawy (odcień skóry mam praktycznie taki co Motylek)
Na pewno coś takiego przetestuję gdy dojdą nowe odcienie i i tak domówię próbki .
ja bym celowała w golden light. Dostałam kiedyś od AM pórbke tego goldenu i swietnie się sprawował

kierowca 12.11.2014
25.04.2015

Bloggerka
helvetet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:19   #2380
kasiatoya
Rozeznanie

Cytat:
kasiatoya zamówiłam ostatnio sunrise i właśnie spróbowałam dać jako brązer, bo trochę jako róż też go chciałam. Na policzkach jeszcze miałam inny róż więc te rumieńce to manualne ;p a w 'kościach' właśnie sunrise. klik1 klik2
o dzięki za fotki
super wszystko widać
dla siebie wolałabym jednak coś chłodniejszego
Stary 2014-03-06, 20:22   #2381
K_cieciorka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Czy te kosmetyki mają atesty ?
Każdy kosmetyk wypuszczony na rynek musi mieć "atesty".

Pewnie nie jesteście dość żółte, skoro goldenki AM są dla was za żółte Ja też przychylam się do opinii, że są oliwkowe i to mocno. Ale im jaśniejsze, tym mniej, a wy bladziochy- więc może w tych najjaśniejszych wersjach ta sina zieleń jest niedostrzegalna.
K_cieciorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:32   #2382
Noodle Soup
Zadomowienie

Ja mam właśnie cerę chłodną, żółtą z mocnymi zielonymi podtonami - czyli prawie taką oliwkę, bardzo jasną. Dla mnie najjaśniejszy golden kryjący jest ciut za ciemny i ciut za żółtawy, ale dopasowuje się najlepiej ze wszystkich minerałów, jakie próbowałam. Jeszcze lepszy za to jest korektor medium, bo jest jaśniejszy i właśnie mocniej wpada w oliwkę

Według mnie goldeny nie są takie mocno złote - daleko im do innych żółtych odcieni innych firm.

Noodle Soup jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:37   #2383
Alexzus
Rozeznanie

Dlatego dobrze by było, gdyby stworzyli taki mniej żółtą wersję goldena i dość jasną, jakiś taki odcień co pine nut z amilie, i gdyby jeszcze stworzyli coś zdecydowanie żółtszego. Wszyscy byliby szczęśliwi .

Stary 2014-03-06, 22:41   #2384
Almodis
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Każdy kosmetyk wypuszczony na rynek musi mieć "atesty".

Pewnie nie jesteście dość żółte, skoro goldenki AM są dla was za żółte Ja też przychylam się do opinii, że są oliwkowe i to mocno. Ale im jaśniejsze, tym mniej, a wy bladziochy- więc może w tych najjaśniejszych wersjach ta sina zieleń jest niedostrzegalna.
Dla mnie też zielenieją. Ja do oliwki nic nie mam, są osoby które takich kolorów potrzebują.
Sama jestem bladziochem, i na początku z AM jest w porządku dopiero w trakcie noszenia (tak w polowie dnia) wychodzi szarość i zieleń...
Stary 2014-03-06, 23:12   #2385
hanusia505
Zakorzenienie

Według mnie goldeny są takie pomiędzy żółcią a oliwką, przy oliwkowych próbkach z pixie są jednak dużo bardziej żółte. Ktoś pytał o chłodny bronzer, ja mogę polecić TheBalm no ale niestety to już nie jest kosmetyk mineralny
A które odcienie wpadają w pomarańczowy oraz różowy? Wiem, że było na ten temat w wątku ale już dość dawno. Ja używam goldenów ale siostra prosi mnie o wybranie kilku próbek dla niej.

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2014-03-06 o 23:16
hanusia505 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 23:51   #2386
Alexzus
Rozeznanie

hanusia Beige pomarańcz, natural róż

Stary 2014-03-07, 10:49   #2387
hanusia505
Zakorzenienie

Dziękuję, tak właśnie mi się kojarzyło ale wolałam Was spytać

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:17   #2388
KASSIIA
Raczkowanie

Mam pytanie - jaki kolor podkładu w formule kryjącej mógłby być najbardziej zbliżony do Revlon Color Stay 180 lub Pixie Faylinn 2 ??
KASSIIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:27   #2389
jessica855
Zakorzenienie

wydaje mi się, że Golden fair
Stary 2014-03-07, 12:37   #2390
KASSIIA
Raczkowanie

Dziękuję bardzo za odpowiedź, właśnie przeglądam swatche i też zaczęłam skłaniać się ku temu odcieniowi. Czym jednak głębiej wdrażam się w temat tym coraz bardziej boję się formuły kryjącej ze względu na zapychanie. Czy formuła matująca ma o wiele mniejsze krycie?
Stary 2014-03-07, 15:33   #2391
helvetet
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KASSIIA Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź, właśnie przeglądam swatche i też zaczęłam skłaniać się ku temu odcieniowi. Czym jednak głębiej wdrażam się w temat tym coraz bardziej boję się formuły kryjącej ze względu na zapychanie. Czy formuła matująca ma o wiele mniejsze krycie?
forumuła matująca ma znikome krycie, to przynajmniej moje odczucie

kierowca 12.11.2014
25.04.2015

Bloggerka
helvetet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 15:46   #2392
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
forumuła matująca ma znikome krycie, to przynajmniej moje odczucie
W moim odczuciu krycie jest tylko minimalnie mniejsze, ale ja nakładam zawsze na mokro, więc to może dlatego

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:30   #2393
KASSIIA
Raczkowanie

Hihihi to poszalałam.......z racji tej, że jestem w gorącej wodzie kąpana zamówiłam matujący golden fair.
Wiem, wiem powinnam zamówić próbki
Stary 2014-03-07, 19:25   #2394
Alexzus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
ja bym celowała w golden light. Dostałam kiedyś od AM pórbke tego goldenu i swietnie się sprawował
Co to tego to bardzo możliwe.. dziś rano sobie wzięłam przypadkiem to co mi dołożyli czyli rozświetlający natural light.. Myślałam że to róż sunrise bo zbrązowienie było widoczne, dopiero uznałam że jakoś mało nasycony ten odcień to się popatrzyłam na spód słoiczka i połapałam co jest nie tak
W ogóle mogli dać już ten golden, jaki to ma sens, gdy człowiek zamawia fairest a oni light dają.. Ale ważne że cokolwiek dali, chociaż nie nałożę tego na całą twarz bo już wiem że za ciemny byłby
Pędzel niezbyt obiecująco, malując się rano wypadły 2 włoski. Nigdy mi z żadnego pędzla włosy nie poleciały, nawet najtańszych sunshade minerals.. :/ Przez długość włosia raczej słabo wciera podkład, ale wiedziałam na co się piszę, zużyłam jednak 2x tyle podkładu co z hakuro.. Ale to fakt, że mój podkład słabo kryje

Stary 2014-03-07, 21:22   #2395
mamaAmelka
Zakorzenienie

Pędzla kabuki z AM używam kilka miesięcy i na początku wypadło kilka włosków. Myję go bardzo często i już nic się z nim nie dzieje; nadal jest miękki i gęsty. To fakt, że kryje bardzo słabo, ale w moim przypadku świetnie nadaje się do zbyt ciemnych podkładów (mam kilka próbek). Nie tworzy maski, a twarz wygląda naturalnie. Najpierw nakładam flat topem Hakuro cienką warstwę podkładu mocno kryjącego (który sama ukręciłam z niepasujących próbek i dwutlenku tytanu ) jako bazę-korektor, a następnie omiatam kabuki AM twarz ciemniejszym podkładem. Twarz wygląda na lekko opaloną, ale pasuje do szyi i dekoltu.

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-03-07 o 21:29
mamaAmelka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:40   #2396
Almodis
Raczkowanie

mamaAmelka gratuluję pomysłowości
A ja odkryłam swój sposób na AM, jak na razie się sprawdza i nic mi się nie dzieje z podkładem. Przestałam wcierać minerał w skórę, a tylko go stempluje miejsce przy miejscu dwie cieniutkie warstwy. Natomiast blizny na policzkach zakrywam nie pędzelkiem, a gąbeczką do podkładu, wszystko pięknie ukryte bez korektora
Wcieranie minerałów prowadzi u mnie do nieestetycznego podkreślenia wszystkich nierówności na buzi i nieszczęsnego meszku....
Stary 2014-03-07, 22:44   #2397
mamaAmelka
Zakorzenienie

Dzięki Almodis
Szkoda mi było wyrzucić kilka gram proszku
Stary 2014-03-08, 08:44   #2398
jula85
Raczkowanie

hej
Dezynfekujecie wieczko od podkładu na które wysypujecie podkład?
bo mi zebrała sie na wieczku już gruba stwardniała warstwa podkładu,jakoś wcześniej tego nie zauważyłam...
Stary 2014-03-08, 09:17   #2399
mamaAmelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jula85 Pokaż wiadomość
hej
Dezynfekujecie wieczko od podkładu na które wysypujecie podkład?
bo mi zebrała sie na wieczku już gruba stwardniała warstwa podkładu,jakoś wcześniej tego nie zauważyłam...
Nie dezynfekuję, ale wieczko myję codziennie lub co drugi dzień, więc nic mi się na nim nie zbiera
Stary 2014-03-08, 09:40   #2400
em_ade
Przyczajenie

Hej dziewczyny Jaki odcień podkładu kryjącego z AM możecie mi polecić, jeżeli Vanilla Light z Bourjois jest dla mnie odrobinę za ciemna? Mam naturalne jasne blond włosy, z analizy kolorystycznej wychodzi mi, że jestem w połowie zimą, a w połowie latem. No i dodatkowo mam widoczne jasnoniebieskie żyły Dopiero zaczynam przygodę z minerałami, więc będę wdzięczna za pomoc.
em_ade jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
anabelle minerals, annabelle minerals, blondie, cera tłusta, kosmetyki mineralne, lily lolo, minerały ; plotki ;, odcień, podkład, sypki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (1 użytkowników i 5 gości)
jestemann
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości