Pomocy z w這sami - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-12, 18:56   #1
weronika33
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Pomocy z w這sami

mam do was pro軸 ( pytanie) moje naturalne w這sy to br您 a zachcia這 mi si jasne i zrobi豉m tak baleja ale ma這 co wzie這 bo mam ciemne w這ski, wi璚 postanowi豉m zrobi rozja郾iaczem i katastrofa wygl康am tragicznie, dobrze 瞠 siedz teraz na macierzy雟kim bo szok z taki w這sami do pracy w鏂i- ale mam chrzciny 1 lipca i chche normalnie wygl康a co amm zrobi aby wr鏂i do poprzedniego koloru

czy zastosowac dekoloryzator i p騧niej farb koloru br您 czy inne rady
w za豉czeniu m鎩 kolor - og鏊nie mo瞠 jakie porady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,3 KB, 65 za豉dowa)
weronika33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-12, 19:14   #2
jajun
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202
Dot.: Pomocy z w這sami

to mam samo tylko moje wlosy to guma i nie wiem czy jakas brazowa farba mi zakryje to
jajun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-12, 19:14   #3
Majka1503
EDUkator

Wiadomo軼i: 5 687

My郵, 瞠 powinna zrobi to co powinna by陰 zrobi od razu.
Skoro to by pierwszy raz to odda si w r璚e fryzjera.
Ja bym dalej sama nie kombinowa豉.

Dro盥瞠: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o w這sy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.

Majka1503 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-12, 19:37   #4
weronika33
Raczkowanie

tak, tylko to co to tez zrobi fryzjer - m這da dziewczyna mo瞠 si uczy豉 wiec nie mam pewno軼i co mi znowu zrobi z w這sami , dlatego boje si gdziekolwiek i嗆 - p鎩d dopiero jak b璠 co na ten temat wiedzia豉 aby rozpozna grunt
Stary 2012-06-12, 20:06   #5
Muffaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Nie polecam dekoloryzator闚 ;(. Ja sobie tym strasznie zniszczy豉m w這ski.
Na Twoim miejscu kupi豉bym farbe i w zale積o軼i od tego jaki by chcia豉 mniej wi璚ej uzyska odcie. Je郵i ja郾iejszy to o ton jasniejszy ni na opakowaniu . Nie wiem cczy dobrze to uj窸am. ;p.
Muffaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-12, 21:00   #6
ewachain
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

witam zgadzam sie z kolezanka wyzej dekoloryzator tez ci zniszczy wlosy i potem bedziesz musiala znowu je malowac. ja tez z czarnych postaniowilam zrobic sie blondynka no i udalo sie ale jakim efektem od 2 lat mam ciemne wlosy a efekty sa do tej pory zniszczone wypadajace wlosy garsciamu. jak mialam blond to jak je czesalam to pelo czesci wlosow bylo obok mnie lamaly sie jak paluszki ciezko jest je naprawic szybko ale polecam odzywki maski olejki wszystko co sie da wiem ze to obcuaca ale najwazniejsze nawilzanie.. i prosze nie malowac farbami trwalymi bo moze to miec tragiczny konie wlosy jak guma a na koncu sciecie krotko. radze podciac konciowki i jesli chcesz wyrownac kolor to moze farbami zmywalnymi tzw szamponetki maja inny wplyw na wlosy i po okolo 2 miesiac pomalowanie na zblizonu do naturalego gdyz blony sa szkodliwe duzym oksydantem sie je rozjasnia co wytrwia kolor i przez to nie bedzie on rownomierny i wlosy stana sie pozbawione swojego pigmentu i nie beda przyjmowac innych kolorow wrazie pytanek prosze pisac o szczeegoly... I NAJWAZNIEJSZE ZREZYGNUJ Z PROSTOWNICY TO SMIERC DLA WLOSOW.. staraj sie suszyc naturalnie nie suszarka a jesli musisz to such od nasady po konce to znacy z wlosem nie pod wlos i staraj sie nie kierowac strumienia ciepla suszarki bezposrednio na wlosy i nie za goracym cisnieniem nie polecam suszyc...

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

ale osobiscie i na swoim wlasnym doswiadczeniu odradzam farbowanie bo wlosy sie zniszcza. ciemniejsza szamponetka w cieplym kolorku zalagodzi sprawe i odzywiac odzywiac i bedzie za miesiac wpozadku wiadomo nie bedzie to stan sprzed farbowania ale dla oka beda wpozadku
Stary 2012-06-13, 07:28   #7
weronika33
Raczkowanie

w rodzinie mam fryzjera zapytam co ona o tym my郵i, ale ta opcja z szamponetka mi sie spodobala, tylko aby nie wysz造 fioletowe ogolnie wlosy nie sa zniszone nigdy nie susze szuszarka, prostowac tez nie prostuje - wiec te zabiegi co wykonane by造 nie zniszczy造 tak w這s闚 mocno - jedynie sa bardziej suche i mniej podatne na rozczesywanie- ale jeszcze siana nie mam na w這sach - ale boje sie w豉郾ie wykonywa ju jakichkolwiek zabieg闚.
Stary 2012-06-13, 13:42   #8
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

jaki dekoloryzator?! bo瞠 bro!!!
je郵i chcesz przyciemni, to nale篡 zrobi pigmentacj.

Zajrzyj tutaj, jak to si robi

W razie czego, zapraszam na priv.
Stary 2012-06-13, 15:18   #9
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Muffaa Poka wiadomo嗆
Nie polecam dekoloryzator闚 ;(. Ja sobie tym strasznie zniszczy豉m w這ski.
  1. DEKOLORYZACJA NIE NISZCZY, mylisz z rozja郾ianiem
  2. dekoloryzuje si farb a nie rozja郾ione w這sy
Ja bym na這篡豉 jaki jasny br您 po prostu i tyle

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-06-13 o 16:06
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-14, 07:07   #10
weronika33
Raczkowanie

dzi瘯uje wszysktkim za porady na pewno si przyda造, za tydzie postaram sie zmienic kolor - poka瞠 efekt.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.