Farbowanie henną - część III - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-09-30, 19:12   #4531
_Angelina_
Zadomowienie

Dot.: Farbowanie henną - część III

poczytaj troszkę sobie ten wątek i poprzednie częsci. Musisz sama troche pogrzebać.
a tn watek to prawdziwa skarbnica wiedzy
Kiedys tu sie działo, teraz wątek zamarł. czyzby dziewczęta się już nie hennowały ?;/

może sylwka37 gdzies tu grasuje i coś Tobie podpowie.
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:32   #4532
sylwka37
koci świat

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Od X czyli wielu lat farbowałam włosy na czerwienie.. nieraz szamponetkami i piankami ale też farbami.. teraz chciałabym dac im że tak powiem odpocząć i wybrać coś co im będzie pasowało i mi.. w sęsie koloru.. chciałabym zacząć farbować się henną.. nie chcę juz jasnej czerwieni myślałam o czerwonym brązie typu machoń albo burgund.. Czy henna złapie moje włosy z wypłukaną farbą do jasnej rudej czerwieni...??i czy złapie odrost?? Pytanie też jak się ją miesza... słyszałam że z odżywką, z wodą.. z herbatą gdzieś słyszałam... Hennę planuję kupić albo w necie (ebay) albo w sklepie.. pytanie kolejne.. ile? ile jej potrzeba..? mam włosy ciut za ramiona..

Dziękuję z góry za jakąkolwiek pomoc pozdrawiam
odrost to zależy jaki masz kolor naturalny ???? Z henną jest na prawdę różnie jednym łapie na rudo innym daje odcienie czerwieni ,burgundu. Ciężko przewidzieć - jeśli już to albo czysta henna albo henna z amlą. Opakowanie 100 g. powinno starczyć jak zostanie można zamrozić na następny raz mi na moje ciemne naturalne włosy właśnie na takie czerwienie , burgundy i śliwki brało a teraz jak trochę rozjaśniam to na ukochany rudy. Jeśli byś chciała mogę wkleić zdjęcia na naturalkach
Stary 2013-09-30, 20:42   #4533
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
odrost to zależy jaki masz kolor naturalny ???? Z henną jest na prawdę różnie jednym łapie na rudo innym daje odcienie czerwieni ,burgundu. Ciężko przewidzieć - jeśli już to albo czysta henna albo henna z amlą. Opakowanie 100 g. powinno starczyć jak zostanie można zamrozić na następny raz mi na moje ciemne naturalne włosy właśnie na takie czerwienie , burgundy i śliwki brało a teraz jak trochę rozjaśniam to na ukochany rudy. Jeśli byś chciała mogę wkleić zdjęcia na naturalkach
Odrost mam ciemny brąz.. właśnie ostatnio robiłam dekoloryzację mojej czerwieni a potem rozjaśniającą farvę blond dałam chciałam żeby mi zeszła czerwien ale bardzooo ciężko i tak zostałam z czerwono rudawymi włosami.. nie chcę ich katować już farbami więc pomyślałam żeby wrócić do "starych " odcieni właśnie machoniowych.. kurde szkoda by bylo jakbym kupiła a by mi wyszło rude... wkleje zdjęcie aktualnego koloru. w różnym świetle różnie wychodzi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1583.jpg (116,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1665.jpg (85,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1688.jpg (94,2 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-09-30 o 20:43
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-09-30, 20:45   #4534
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
poczytaj troszkę sobie ten wątek i poprzednie częsci. Musisz sama troche pogrzebać.
a tn watek to prawdziwa skarbnica wiedzy
Kiedys tu sie działo, teraz wątek zamarł. czyzby dziewczęta się już nie hennowały ?;/

może sylwka37 gdzies tu grasuje i coś Tobie podpowie.
kurdeee tego jest mega dużo... brakuje tutaj takiej jakby "pigułki" co i jak dla nie wtajemniczonych
Stary 2013-09-30, 20:53   #4535
sylwka37
koci świat

Cytat:
Odrost mam ciemny brąz.. właśnie ostatnio robiłam dekoloryzację mojej czerwieni a potem rozjaśniającą farvę blond dałam chciałam żeby mi zeszła czerwien ale bardzooo ciężko i tak zostałam z czerwono rudawymi włosami.. nie chcę ich katować już farbami więc pomyślałam żeby wrócić do "starych " odcieni właśnie machoniowych.. kurde szkoda by bylo jakbym kupiła a by mi wyszło rude... wkleje zdjęcie aktualnego koloru. w różnym świetle różnie wychodzi..
jeśli byś walnęła hennę z amlą powinno coś wyjść pośredniego między zdjęciem pierwszy a trzecim czyli nie tak ostry jak na 1 i nie tak mdły jak na 3 Rudy na takim kolorze nie powinien wyjść
Stary 2013-09-30, 20:58   #4536
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
jeśli byś walnęła hennę z amlą powinno coś wyjść pośredniego między zdjęciem pierwszy a trzecim czyli nie tak ostry jak na 1 i nie tak mdły jak na 3 Rudy na takim kolorze nie powinien wyjść
takiego jasnego nie chce wlasnie chce ciemniejszą czerwien.. a ja nie wiem gdzie mozna kupic hennę z amlą uzywałam amlę jako olej ale mi puszyła parafina włosy strasznie.. zobacze wgl co u mnie w drogerii mają. wiem że mają za 4 euro chyba hennę czerwonej to ze 2-3 odcienie tam widzialam brązowa i czarna chyba tez blond mają..
Stary 2013-09-30, 21:07   #4537
sylwka37
koci świat

Cytat:
takiego jasnego nie chce wlasnie chce ciemniejszą czerwien.. a ja nie wiem gdzie mozna kupic hennę z amlą uzywałam amlę jako olej ale mi puszyła parafina włosy strasznie.. zobacze wgl co u mnie w drogerii mają. wiem że mają za 4 euro chyba hennę czerwonej to ze 2-3 odcienie tam widzialam brązowa i czarna chyba tez blond mają..
nie ma henny blond to pewnie jakieś farby chemiczne z dodatkiem henny - poszukaj firmy Khadi
dobra wklejam zdjęcia na moich naturalnych jak wychodziły te czerwienie i śliwki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (43,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (35,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 017.jpg (34,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (35,9 KB, 11 załadowań)
Stary 2013-09-30, 21:15   #4538
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma henny blond to pewnie jakieś farby chemiczne z dodatkiem henny - poszukaj firmy Khadi
dobra wklejam zdjęcia na moich naturalnych jak wychodziły te czerwienie i śliwki
nie wiem to są te co widzialam w sklepie
http://www.ebay.de/itm/SANTE-Pflanze...item3382037e8e pisze ze naturalne na roslinnych skladnikach .. mniejsza oto co do fotek no nawet fajne ale to jeszcze nie to co chciałam henna khadi znalazłam kurde mega droga 7 euro plus wysyłka..
Stary 2013-09-30, 21:21   #4539
sylwka37
koci świat

Cytat:
http://www.ebay.de/itm/SANTE-Pflanze...item3382037e8e pisze ze naturalne na roslinnych skladnikach .. mniejsza oto co do fotek no nawet fajne ale to jeszcze nie to co chciałam henna khadi znalazłam kurde mega droga 7 euro plus wysyłka..
bo to henna na moich ciemnych włosach ty masz jaśniejsze chciałam ci tylko pokazać że henna różnie wychodzi !! A z allegro nie możesz poszukać ??? wpisz w allegro czysta henna baq i ci wyskoczy pole_henny i ma różne ziółka w dobrej cenie
Stary 2013-09-30, 21:30   #4540
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
bo to henna na moich ciemnych włosach ty masz jaśniejsze chciałam ci tylko pokazać że henna różnie wychodzi !! A z allegro nie możesz poszukać ??? wpisz w allegro czysta henna baq i ci wyskoczy pole_henny i ma różne ziółka w dobrej cenie
No wiem że różnie wychodzi.. tego sie obawiam dlatego wolałabym machoń kupić.. nie nie moge na allegro jeszcze drożej mnie wyjdzie bo ja nie mieszkam w Polsce i wysyłki do Niemiec bywają drogie nieraz i chcą po 30-40zł za malutkie rzeczy..

Nic.. zobacze jutro koło mnie w sklepach BIO tam widziałam też mają kosmetyki jak zobacze tą khadi to kupiebo taniej wyjdzie chyba na miejscu niz wysyłki bulić..

Czas edycji: 2013-09-30 o 21:37
Stary 2013-10-01, 05:41   #4541
_Angelina_
Zadomowienie

Cytat:
kurdeee tego jest mega dużo... brakuje tutaj takiej jakby "pigułki" co i jak dla nie wtajemniczonych
fakt
ja od kilku dni siedze i czytam im więcej czytam tym mniej wiem..ostrzegam
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-10-01, 08:43   #4542
gusia825
Raczkowanie

Cytat:

Ja słyszałam o tych farbach, są w 100% roślinne i nie musisz się ich bać Wiele osób je chwali, ponieważ poza henną mają w składzie też takie zioła jak hibiskus, czy liście orzecha włoskiego i stąd znacznie więcej możliwości kolorystycznych. Ta farba blond to w rzeczywistości też miks kilku ziół, które tylko podkreślają naturalny blond raczej nie rozjaśniając
Stary 2013-10-01, 13:27   #4543
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam o tych farbach, są w 100% roślinne i nie musisz się ich bać Wiele osób je chwali, ponieważ poza henną mają w składzie też takie zioła jak hibiskus, czy liście orzecha włoskiego i stąd znacznie więcej możliwości kolorystycznych. Ta farba blond to w rzeczywistości też miks kilku ziół, które tylko podkreślają naturalny blond raczej nie rozjaśniając
no domyslalam sie ze blond henna nie rozjasni ale mnie teraz akurat te ciemniejsze interesują..
a testowałaś już ich??
Stary 2013-10-01, 13:50   #4544
gusia825
Raczkowanie

Cytat:
no domyslalam sie ze blond henna nie rozjasni ale mnie teraz akurat te ciemniejsze interesują..
a testowałaś już ich??
Nie, ja używam tylko czystej henny Farbuję się na jak najbardziej rudo-czerwone tony Aczkolwiek może przyda Ci się link do tej galerii:
http://www.langhaarnetzwerk.de/phpBB...4242&start=225

Wiele osób miesza najróżniejsze rzeczy, więc może i farby Sante Tam są też przepisy. Sante i Logona są w Niemczech znacznie popularniejsze niż w Polsce. Aczkolwiek odnośnie wszelkich wątpliwości co i jak, na pierwszy raz ja po prostu zastosowałabym się do ulotki Potem można kręcić
Stary 2013-10-01, 15:51   #4545
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Nie, ja używam tylko czystej henny Farbuję się na jak najbardziej rudo-czerwone tony Aczkolwiek może przyda Ci się link do tej galerii:
http://www.langhaarnetzwerk.de/phpBB...4242&start=225

Wiele osób miesza najróżniejsze rzeczy, więc może i farby Sante Tam są też przepisy. Sante i Logona są w Niemczech znacznie popularniejsze niż w Polsce. Aczkolwiek odnośnie wszelkich wątpliwości co i jak, na pierwszy raz ja po prostu zastosowałabym się do ulotki Potem można kręcić
dzięki to miłe zaraz zajżę tam co piszą..
no ja patrze w necie gdzie tu kupić zwykłą najzwyczajniejszą hennę w dobrej cenie mam u jednej babki wypatrzoną ma ciemne kolory i czerwien i czern..a takze jasne czerwieni.. zobacze jak narazie to najlepsza oferta bo normalnie u mnie w miescie ta sante i ta druga jest po 5-7 euro za bodajże 80-90gr a tej zwykłej henny bez dodatków nie widziałam choć może w tureckim sklepie by mieli prędzej.. jak narazie na próbę wezmę tą od tej kobiety z neta z tego co słyszałam można hennę mieszać ale nie tylko kolory ale i z odżywką lub herbatą i olejem...? co wy o tym myslicie
Stary 2013-10-01, 18:04   #4546
_Angelina_
Zadomowienie

jaką mieszankę uzyc i w jakich proporcjach aby uzyskac ten efekt.
naturalna henna + cassia
czy
cassia i alma
???

(coś nie mogę zamieścic mojego zdjęcia ;/ jest na poprzedniej stronie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude wlosy inspiracja.jpg (28,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudyyyyyyyyyy.jpg (41,9 KB, 20 załadowań)
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-10-01, 18:07   #4547
sylwka37
koci świat

Cytat:
jaką mieszankę uzyc i w jakich proporcjach aby uzyskac ten efekt.
naturalna henna + cassia
czy
cassia i alma
???

(coś nie mogę zamieścic mojego zdjęcia ;/ jest na poprzedniej stronie)
ciężko powiedzieć jakie proporcje
no wg mnie na pewno nie kasja z amlą bo one jako takiego efektu kolorystycznego nie dają - amla w połączeniu z henną trochę ją przyciemnia tłumi a kasja nadaje tzw złocistego połysku jest to tak zwana bezbarwna henna
Stary 2013-10-01, 18:11   #4548
_Angelina_
Zadomowienie

oj sylwka37 dla mnie to masło maślane. pozostanę chyba przy cassia + henna naturalna. ale jak je zmieszać? i ile tego?
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-10-01, 18:26   #4549
Aarion
Zadomowienie

GG do Aarion

Cytat:
dzięki to miłe zaraz zajżę tam co piszą..
no ja patrze w necie gdzie tu kupić zwykłą najzwyczajniejszą hennę w dobrej cenie mam u jednej babki wypatrzoną ma ciemne kolory i czerwien i czern..a takze jasne czerwieni.. zobacze jak narazie to najlepsza oferta bo normalnie u mnie w miescie ta sante i ta druga jest po 5-7 euro za bodajże 80-90gr a tej zwykłej henny bez dodatków nie widziałam choć może w tureckim sklepie by mieli prędzej.. jak narazie na próbę wezmę tą od tej kobiety z neta z tego co słyszałam można hennę mieszać ale nie tylko kolory ale i z odżywką lub herbatą i olejem...? co wy o tym myslicie
niektórzy dodają trochę odżywki, żeby uniknąć siana jakie robi henna, możesz zamiast w wodzie rozrobić hennę w herbacie np rumianek może troche rozjaśnić kolor. Oleju się nie dodaje i nie olejuje sie włosów tuż przed nałożeniem henny. Skoro to twoje pierwsze hennowanie lepiej nałożyć czystą rozrobioną z wodą jeśli efekt nie będzie cię zadowalał to wtedy kombinować z dodatkami
Stary 2013-10-01, 18:30   #4550
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
niektórzy dodają trochę odżywki, żeby uniknąć siana jakie robi henna, możesz zamiast w wodzie rozrobić hennę w herbacie np rumianek może troche rozjaśnić kolor. Oleju się nie dodaje i nie olejuje sie włosów tuż przed nałożeniem henny. Skoro to twoje pierwsze hennowanie lepiej nałożyć czystą rozrobioną z wodą jeśli efekt nie będzie cię zadowalał to wtedy kombinować z dodatkami
aha no to zrobie z wodą normalnie.. szopa, siano mówisz?? o kurde.nieźle.. a moge spytac czemu nie mozna olejować przed hennowaniem?? szkodzi kolorowi czy co?

Czas edycji: 2013-10-01 o 18:32
Stary 2013-10-01, 18:35   #4551
sylwka37
koci świat

Cytat:
oj sylwka37 dla mnie to masło maślane. pozostanę chyba przy cassia + henna naturalna. ale jak je zmieszać? i ile tego?
hmm ciężko tak doradzać weź może na początek 50g jednego zioła i drugiego. Zmieszaj razem ciepłą wodą ale nie wrzątkiem zakryj woreczkiem foliowym i odstaw w jakieś ciepłe miejsce na kilka godzin po czym wymieszaj jeszcze raz i na umyte szamponem z slesem nałóż, na papkę worek foliowy lub czepek owiń dokładnie ręcznikiem albo załóż starą czapkę i min 2 godzinki siedzisz następnie spłukujesz samą wodą bo jeśli umyjesz szamponem to kolor się nie rozwinie po 2 -3 dniach myjesz szamponem i tyle no chyba że kolor uzyskany zaraz po zmyciu henny ci się spodoba to od razu umyj szamponem
Stary 2013-10-01, 19:08   #4552
Aarion
Zadomowienie

GG do Aarion

Cytat:
aha no to zrobie z wodą normalnie.. szopa, siano mówisz?? o kurde.nieźle.. a moge spytac czemu nie mozna olejować przed hennowaniem?? szkodzi kolorowi czy co?
oleje mogą utrudniać wnikanie barwnika. Pamiętaj, że kolor po spłukaniu henny ciemnieje jeszcze przez jakieś 3 dni więc jeśli kolor będzie ci się podobał to myj od razu włosy żeby zatrzymać rozwijanie się koloru
Stary 2013-10-01, 19:48   #4553
_Angelina_
Zadomowienie

Cytat:
hmm ciężko tak doradzać weź może na początek 50g jednego zioła i drugiego. Zmieszaj razem ciepłą wodą ale nie wrzątkiem zakryj woreczkiem foliowym i odstaw w jakieś ciepłe miejsce na kilka godzin po czym wymieszaj jeszcze raz i na umyte szamponem z slesem nałóż, na papkę worek foliowy lub czepek owiń dokładnie ręcznikiem albo załóż starą czapkę i min 2 godzinki siedzisz następnie spłukujesz samą wodą bo jeśli umyjesz szamponem to kolor się nie rozwinie po 2 -3 dniach myjesz szamponem i tyle no chyba że kolor uzyskany zaraz po zmyciu henny ci się spodoba to od razu umyj szamponem
oby nie było marchewki, oby nie było marchewki, oby nie było marchewki

dziękuje, dam znać jak zacznę działać. 100g starczy na włosy za ramiona ??
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-10-01, 19:54   #4554
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
oleje mogą utrudniać wnikanie barwnika. Pamiętaj, że kolor po spłukaniu henny ciemnieje jeszcze przez jakieś 3 dni więc jeśli kolor będzie ci się podobał to myj od razu włosy żeby zatrzymać rozwijanie się koloru
aha no to pierwsze słysze przy normalnym farbowaniu prawie zawsze był olej i nie było problemy wrecz przeciwnie lepsza była kondycja po farbowaniu na olej.. Ale ok w takim razie przy hennie nie bedę olejowała
Ciemniej w sensie do czerni bardzo czy tylko ciut moze przyciemnic sie? ja mam teraz akurat dosc jasno na głowie chce ciemniej ale nie ZA ciemno czyli jesli wyjdzie kolor po farbowaniu fajny to mam myc od razu drugi raz na 2 dzien czy jak? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:

też się o to modlę przy moich mam jasne czerwono rudawa wypłukane i chce henną na ciemną czerwien /machoń wyjść ale czy wyjdzie.. uuu nie wiem wlasnie sie obawiam ze czerwony jak to lubi wychodzic rożnie
Stary 2013-10-01, 19:55   #4555
sylwka37
koci świat

Cytat:

eeee tam nie panikuj ja bym wiele dała za marchewkę jak będzie za jasno to następnym razem zmieszasz z amlą i będzie ok.
100 g starczy
Stary 2013-10-01, 20:07   #4556
_Angelina_
Zadomowienie

Cytat:
eeee tam nie panikuj ja bym wiele dała za marchewkę jak będzie za jasno to następnym razem zmieszasz z amlą i będzie ok.
100 g starczy
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-10-01, 20:10   #4557
sylwka37
koci świat

Cytat:
to teraz cierpliwie czekam aż pohennujesz włoski i oczywiście na foty
Stary 2013-10-01, 20:30   #4558
_Angelina_
Zadomowienie

henne niedługo zamówię żeby sie nie wycofac, z farbowaniem trochę bede sie musiała wstrzymac. oczywiscie daam znac co i jak,
_Angelina_ jest offline  
Stary 2013-10-01, 20:36   #4559
Aarion
Zadomowienie

GG do Aarion

Cytat:
aha no to pierwsze słysze przy normalnym farbowaniu prawie zawsze był olej i nie było problemy wrecz przeciwnie lepsza była kondycja po farbowaniu na olej.. Ale ok w takim razie przy hennie nie bedę olejowała
Ciemniej w sensie do czerni bardzo czy tylko ciut moze przyciemnic sie? ja mam teraz akurat dosc jasno na głowie chce ciemniej ale nie ZA ciemno czyli jesli wyjdzie kolor po farbowaniu fajny to mam myc od razu drugi raz na 2 dzien czy jak? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

też się o to modlę przy moich mam jasne czerwono rudawa wypłukane i chce henną na ciemną czerwien /machoń wyjść ale czy wyjdzie.. uuu nie wiem wlasnie sie obawiam ze czerwony jak to lubi wychodzic rożnie
Przy zwykłym farbowaniu używasz farby do włosów, henna (przynajmniej ta prawdziwa) to zioła, którym trzeba umożliwić "wniknięcie" do włosa, dlatego przed nie olejuje się włosów, a włosy myje się szmaponem oczyszczającym.
Zamierzasz farbować henną czy jakąś farbą z domieszką/na bazie henny?
Nie do czerni, ale tak ze dwa tony potrafi zciemnieć. Henne zmywa się samą wodą, jeśli kolor po zmyciu ci odpowiada to możesz umyć szamponem żeby zahamować rozwój koloru.
Stary 2013-10-01, 21:01   #4560
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Przy zwykłym farbowaniu używasz farby do włosów, henna (przynajmniej ta prawdziwa) to zioła, którym trzeba umożliwić "wniknięcie" do włosa, dlatego przed nie olejuje się włosów, a włosy myje się szmaponem oczyszczającym.
Zamierzasz farbować henną czy jakąś farbą z domieszką/na bazie henny?
Nie do czerni, ale tak ze dwa tony potrafi zciemnieć. Henne zmywa się samą wodą, jeśli kolor po zmyciu ci odpowiada to możesz umyć szamponem żeby zahamować rozwój koloru.
chcę farbować zwykłą henną taką w proszku.. zwykła bez dodatków.. aa to ciekawe samą wodą mówisz? a odzywki po myciu tez sie nie daje?? to by był aż grzech.. zreszta ja bez mycia szamponem mam przyklap..;/ hmm zobaczymy co to wyjdzie. ja zawsze myje tym dla dzieci.. no prawie zawsze, raz na jakis czas zwykłym szamponem z sls..

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości