Farbowanie henną - część III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-26, 23:14   #1021
20101988
Raczkowanie

Dot.: Farbowanie henną - część III

Jakos nie moge uwierzyc w to,ze rozjaśniacz pokryty henna nie niszczy wlosów.Fajnie by było
Ja się tak cykam tej kąpieli rozjaśniającej,ze nie wiem czy w końcu się na nią zdecyduje.
A do tego dochodzi problem natury technicznej-jak ją wykonać pomijając odrosty?

Teraz siedzę z henna pod workiem i zastanawiam się jak ja odmyje kark,plecy i czoło
Brązowa henna nie barwi tak mocno skóry jak ta czerwona.
20101988 jest offline  
Stary 2012-09-26, 23:22   #1022
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Achzari Pokaż wiadomość
A jakiej henny dokładnie używasz ?
Takiej
http://www.ayuuri.co.uk/images/produ...owder_pure.jpg

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-09-26, 23:22   #1023
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 20101988 Pokaż wiadomość
Jakos nie moge uwierzyc w to,ze rozjaśniacz pokryty henna nie niszczy wlosów.Fajnie by było
Ja się tak cykam tej kąpieli rozjaśniającej,ze nie wiem czy w końcu się na nią zdecyduje.
A do tego dochodzi problem natury technicznej-jak ją wykonać pomijając odrosty?

Teraz siedzę z henna pod workiem i zastanawiam się jak ja odmyje kark,plecy i czoło
Brązowa henna nie barwi tak mocno skóry jak ta czerwona.

eee pewnie niszczy na swoj sposob , ja jedynie nie odczulam tego tak - zrobilam kapiel + od razu nalozylam henne czyli je odzywilam , olejki ,odzywki pozniej , nastepna henna za dwa tygodnie etc , wiec- nie odbilo sie to na kondycji mojego wlosa, a przynajmniej ja to tak odczułam . Komus moze sie zrobic na glowie snop siana po tym, nie mowie ze nie - kazdy ma inny wlos i inna wytrzymalosc włosów Moje duzo sa w stanie zniesc
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline  
Stary 2012-09-27, 01:17   #1024
20101988
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
eee pewnie niszczy na swoj sposob , ja jedynie nie odczulam tego tak - zrobilam kapiel + od razu nalozylam henne czyli je odzywilam , olejki ,odzywki pozniej , nastepna henna za dwa tygodnie etc , wiec- nie odbilo sie to na kondycji mojego wlosa, a przynajmniej ja to tak odczułam . Komus moze sie zrobic na glowie snop siana po tym, nie mowie ze nie - kazdy ma inny wlos i inna wytrzymalosc włosów Moje duzo sa w stanie zniesc
No tak,każde włosy są inne.
Ja sie boję rozjaśniania bo posiadam falki i mam przed oczami wizje rozprostowanego siana

Zmyłam hennę...no niestety aktualnie jestem czerwona przy skórze,na długości trochę mniej intensywna czerwień,końce pomarańczowo,szare:confus ed:
Czoło jest mega pomarańczowe,kark również.
Chyba źle rozprowadziłam moją mieszankę i nie wszystko się pofarbowało.
Ok. nie marudzę czekam na utlenienie się kolorku,może coś się zmieni i wyrówna.

Odczekałam do 11.00 i umyłam włosy odżywką,nie chciałam już ciemniejszego koloru.
Niestety jestem zawiedziona,zamiast rudości mam czerwień
Włosy nie są jednolite,końce nie są pokryte (albo źle rozprowadziłam hennę,albo moich zielonek nic nie chwyta).

Ok teraz zdjecia:
1-przed henną
2-przed henną
3-intensywne światło od lewej strony
4-bez lampy
5-bez lampy
6-z lampą
7-w falkach bez lampy
8-w falkach bez lampy

Jak widać szału nie ma :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5593.jpg (78,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5607.jpg (129,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5621.jpg (103,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5628.jpg (79,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5640.jpg (81,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5642.jpg (118,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5672.jpg (92,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5664.jpg (90,9 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez 20101988
Czas edycji: 2012-09-27 o 13:42
20101988 jest offline  
Stary 2012-09-27, 04:07   #1025
cavi
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Henna nie rozjaśnia włosów i nie ruszy chemicznego czarnego. Musiałabyś zrobić dekoloryzację. Po naturalnym farbowaniu na pewno będziesz miała czerwone odrosty i czarny dół.
To marne szanse na ujednolicenie koloru mimo,że mój naturalny kolor jest dosyć ciemny?(jednak nie czarny,raczej taki chlodny brąz plus parę siwków). Dekoloryzajca nie wchodzi w grę niestety.
I czy lepiej połozyć najpierw heenarę a później zwykłą hennę czy na odwrót? Zresztą jak nie da rady moge chyba zafarbować henną z indygo,innit? Chociaz chciałabym troszke odpocząć od czarnego czarnego,marzą mi się choćby te czerwonawe refleksy dlatego właśnie w nadziei na to kupiłam heenarę i zwykłą hennę.

Edytowane przez cavi
Czas edycji: 2012-09-27 o 04:11
cavi jest offline  
Stary 2012-09-27, 13:49   #1026
1985SiWA
Zakorzenienie

Indygo (z Mazideł) + Łyżeczka soli

1 przed, 2, 3 po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0757.jpg (89,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0813.jpg (65,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0810.jpg (39,8 KB, 61 załadowań)
Stary 2012-09-27, 14:34   #1027
iLoNuS_ktl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Indygo (z Mazideł) + Łyżeczka soli

1 przed, 2, 3 po.
piękne jak jest u Ciebie z mazianiem samym indygo? Często musisz nakładać żeby kolor nie uciekał? A co z brudzeniem na niebiesko? Ja jakoś nie mam odwagi położyć samego indygo, ale chyba będzie trzeba pójść w tą stronę.
iLoNuS_ktl jest offline  
Stary 2012-09-27, 14:55   #1028
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
piękne jak jest u Ciebie z mazianiem samym indygo? Często musisz nakładać żeby kolor nie uciekał? A co z brudzeniem na niebiesko? Ja jakoś nie mam odwagi położyć samego indygo, ale chyba będzie trzeba pójść w tą stronę.
Dziekuje
Indygo wbrew pozorom jest zielone nie barwi nic na niebiesko na zielono tez nie, chyba ze ochlapiesz sobie ciuchy
Pierwszy raz nakładałam na brazowe włosy, do tej pory nosiłam czarne i musiałam je zdekoloryzować ponieważ chciałam naturalniejszy efekt miec na włosach niz krucza czern. Wiadomo, henna nie jest permanentna, wiec jestem przygotowana na wypłukiwanie koloru.
Stary 2012-09-27, 15:10   #1029
Mini1991
Zakorzenienie

oo siwa wrociła do czerni piekne włoski piekne!
sama zastanawiam sie nad indygo.. faktycznie niebieskiego nie widac

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2012-09-27, 15:14   #1030
iLoNuS_ktl
Zadomowienie

Indygo owszem, jest zielone, ale u mnie po farbowaniu czarną Khadi na karku robiły się niebieskie plamy i po dotykaniu włosów również miałam niebieskie łapki Na szczęście był to efekt do pierwszego mycia szamponem. Ciekawa jestem właśnie jak z trwałością indygo na włosach. Czarna khadi i ciemny brąz szybko się u mnie wypłukują pozostawiając rudą poświatę. Po samym indygo rudości być nie powinno więc chyba zamówię indygo i zobaczę co z tego wyjdzie
iLoNuS_ktl jest offline  
Stary 2012-09-27, 15:30   #1031
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziekuje
Indygo wbrew pozorom jest zielone nie barwi nic na niebiesko na zielono tez nie, chyba ze ochlapiesz sobie ciuchy
Pierwszy raz nakładałam na brazowe włosy, do tej pory nosiłam czarne i musiałam je zdekoloryzować ponieważ chciałam naturalniejszy efekt miec na włosach niz krucza czern. Wiadomo, henna nie jest permanentna, wiec jestem przygotowana na wypłukiwanie koloru.
Sama roślina jest oczywiście zielona, ale zostający we włosach jest granatowy.
A trwałość tak jak przy lawsonii może być nieskończona. Zależy od włosów.
Lisbeth jest offline  
Stary 2012-09-27, 16:30   #1032
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
oo siwa wrociła do czerni piekne włoski piekne!
sama zastanawiam sie nad indygo.. faktycznie niebieskiego nie widac
polecam indygo
ojj tak w takich ciemnych czuje sie najlepiej, aczkolwiek nie jest taka smolista czern

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Indygo owszem, jest zielone, ale u mnie po farbowaniu czarną Khadi na karku robiły się niebieskie plamy i po dotykaniu włosów również miałam niebieskie łapki Na szczęście był to efekt do pierwszego mycia szamponem. Ciekawa jestem właśnie jak z trwałością indygo na włosach. Czarna khadi i ciemny brąz szybko się u mnie wypłukują pozostawiając rudą poświatę. Po samym indygo rudości być nie powinno więc chyba zamówię indygo i zobaczę co z tego wyjdzie
Khadi czarna równiez nie pozostawiłam u mnie niebieskich plam moze to zależy od skóry, ph itd ... hmmm.

Cytat:
Sama roślina jest oczywiście zielona, ale zostający we włosach jest granatowy.
A trwałość tak jak przy lawsonii może być nieskończona. Zależy od włosów.
Stary 2012-09-27, 17:18   #1033
Mini1991
Zakorzenienie

ciekawe jak na odroście...
bo ja niestety odrost musze chemia bez przeciągania na długosc

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2012-09-27, 17:30   #1034
Afiore
Rozeznanie

Sama myślałam nad indygo, żeby ochłodzić swój brąz (strasznie nie lubię tego czerwonego połysku), ale boję się, że zostaną mi niebieskie/zielone włosy

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline  
Stary 2012-09-27, 17:57   #1035
judge
Zadomowienie

a ja się obawiam:-(..3 razy hennowałam orzechowym brązem khadi i naprawdę mnie zauroczył ten kolorna początku mam taka żarówiasta poświate złota?jasny rudy?! ..ale po tyg znika a orzech jest poprostu <3 no piękny no dostałam wiele komplementów i pytano mnie czym farbowałam skoro kolor jest tak nadzwyczaj naturalny Teraz cos mnie podkusiło przyszedł ciemny brąz Hm czytałam że osoby stosujące orzech kiedy użyły ciemnego brązu potwierdziły ze do poprzedniego nie wrócą..

Wiem wiem że jest cała galeria jak wychodzi ciemny brąz khadi ale ja mam obawy Chcę zalać go(jak to dotąd robiłam) ziołowym sokiem z orzecha wloskiego i dodac sporą łyche waxa Może to troche jednak rozjaśni kolor?

Moze ktoś się jeszcze wypowie jak ocenia ciemny brąz Naprawde duzo ciemniejszy od orzecha ??
Stary 2012-09-27, 18:19   #1036
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Sama myślałam nad indygo, żeby ochłodzić swój brąz (strasznie nie lubię tego czerwonego połysku), ale boję się, że zostaną mi niebieskie/zielone włosy
Indygo daje takie nieciekawe efekty na jasnych włosach. Jeśli teraz masz brązowe, to nie masz czym się martwić.
Lisbeth jest offline  
Stary 2012-09-27, 19:14   #1037
1985SiWA
Zakorzenienie

ja mam swoje bardzo ciemne włosy, szczególnie przy odroście prawie czarne, wiec indygo mi ładnie pogłębia kolor.
Stary 2012-09-27, 19:18   #1038
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
a ja się obawiam:-(..3 razy hennowałam orzechowym brązem khadi i naprawdę mnie zauroczył ten kolorna początku mam taka żarówiasta poświate złota?jasny rudy?! ..ale po tyg znika a orzech jest poprostu <3 no piękny no dostałam wiele komplementów i pytano mnie czym farbowałam skoro kolor jest tak nadzwyczaj naturalny Teraz cos mnie podkusiło przyszedł ciemny brąz Hm czytałam że osoby stosujące orzech kiedy użyły ciemnego brązu potwierdziły ze do poprzedniego nie wrócą..

Wiem wiem że jest cała galeria jak wychodzi ciemny brąz khadi ale ja mam obawy Chcę zalać go(jak to dotąd robiłam) ziołowym sokiem z orzecha wloskiego i dodac sporą łyche waxa Może to troche jednak rozjaśni kolor?

Moze ktoś się jeszcze wypowie jak ocenia ciemny brąz Naprawde duzo ciemniejszy od orzecha ??
duzo ciemniejszy, gdzies w watku dawalam fotki po orzechu a potem po orzechu zmieszanym z ciemnym brazem.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-09-27, 20:37   #1039
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
duzo ciemniejszy, gdzies w watku dawalam fotki po orzechu a potem po orzechu zmieszanym z ciemnym brazem.
o i taka odpowiedz chcialam uslyszeczamówię orzecha zrobie pol na pół albo cassie czytalam ze dodana do henny rozjaśnia brąz
Stary 2012-09-27, 20:39   #1040
Maqua
Zakorzenienie

Jak pomieszam cassię z indygo to nie wyjdzie zielony?
Maqua jest offline  
Stary 2012-09-27, 21:16   #1041
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
o i taka odpowiedz chcialam uslyszeczamówię orzecha zrobie pol na pół albo cassie czytalam ze dodana do henny rozjaśnia brąz
to ciesze sie, ze pomoglam

a ja zamowilam farbe Herbatint. Poloze dla wyrownania koloru bo obecnie henna na odroscie lapie mi ciemniej niz na reszcie. Wiec przyciemnie reszte a potem bede hennowac sam odrost. Taki mam cwany plan

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-09-27, 21:36   #1042
Azime
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, od niedawna interesuję się farbowaniem włosów henną. Do tej pory kilka razy zafarbowałam włosy henną Venita, ale kolor wypłukiwał się po 3-4 myciach. Teraz chciałabym zafarbować sobie włosy na stałe farbą Khadi (naturalna). Mam pytanka:
1. Czy jedno opakowanie wystarczy na gęste włosy długości do sprzączki od stanika?
2. Czy muszę czekać kilka dni na rozwinięcie koloru, czy mogę umyć włosy szamponem zaraz po farbowaniu? Obawiam się, że kolor "rozwinięty" to kolor ciemniejszy, a mi zależy na widocznym efekcie farbowania.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
Azime jest offline  
Stary 2012-09-27, 21:45   #1043
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez Azime Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, od niedawna interesuję się farbowaniem włosów henną. Do tej pory kilka razy zafarbowałam włosy henną Venita, ale kolor wypłukiwał się po 3-4 myciach. Teraz chciałabym zafarbować sobie włosy na stałe farbą Khadi (naturalna). Mam pytanka:
1. Czy jedno opakowanie wystarczy na gęste włosy długości do sprzączki od stanika?
2. Czy muszę czekać kilka dni na rozwinięcie koloru, czy mogę umyć włosy szamponem zaraz po farbowaniu? Obawiam się, że kolor "rozwinięty" to kolor ciemniejszy, a mi zależy na widocznym efekcie farbowania.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
1. Wystarczy.
2. Kolor rozwinięty może być ciemniejszy, ale nie musi. Bardziej chodzi o to, że jest trwalszy. Cząsteczki lawsonu łączą się z keratyną jeszcze przez około 2 dni po farbowaniu i dlatego nie powinno się myć włosów szamponem. Oczywiście możesz to zrobić, kolor będzie widoczny, ale może nie być tak intensywny ani tak trwały jak bez tego.

Poza tym możesz robić mieszanki henna+cassia. Wtedy mieszacz barwnik czerwony z zółtym, co daje w rezulatcie jaśniejszy kolor nawet po rozwinięciu.
Lisbeth jest offline  
Stary 2012-09-27, 22:33   #1044
lewa102
Raczkowanie

Hej dziewczyny i ja prosze o pomoc, gdyż nie sposob przeczytac 3 czesci tematu Chcialabym pofarbowac henna na braz, ale czytalam ze ciemny braz wychodzi prawie czarny wiec czy jest jakis inny odcien ktory dal by kolor takiej czekolady? i czy jak wczesniej malowalam wlosy fabrami to musze je przygotowac jakos na farbowanie henna? ostatni raz malowalam 2 miesiace temu czyli pare centymetrow juz mam odrosty. Czy odrosty bede musiala jokos inaczej pofarbowac zeby kolor byl rowny? Sorry za tyle pytan na raz
lewa102 jest offline  
Stary 2012-09-28, 07:54   #1045
Azime
Raczkowanie

Dziękuję za pomoc
Azime jest offline  
Stary 2012-09-28, 13:13   #1046
20101988
Raczkowanie

Cytat:

Poza tym możesz robić mieszanki henna+cassia. Wtedy mieszacz barwnik czerwony z zółtym, co daje w rezulatcie jaśniejszy kolor nawet po rozwinięciu.

Ja zrobiłam mieszankę henny z cassią (50:50)i wyszłam ewidentnie czerwona
20101988 jest offline  
Stary 2012-09-28, 13:19   #1047
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
A masz porównanie do czystej henny? I na jaki kolor kładłaś mieszankę?

U mnie mieszanka 2/3 henny i 1/3 cassii daje marchewę, ale oczywiście tylko na odrostach, bo nie zdziałam cudów tam, gdzie już mam czerwone włosy.
Lisbeth jest offline  
Stary 2012-09-28, 14:35   #1048
20101988
Raczkowanie

Cytat:
A masz porównanie do czystej henny? I na jaki kolor kładłaś mieszankę?

U mnie mieszanka 2/3 henny i 1/3 cassii daje marchewę, ale oczywiście tylko na odrostach, bo nie zdziałam cudów tam, gdzie już mam czerwone włosy.
Nie,nie mam porównania do czystej henny.
Wolałam na pierwszy ogień rzucić mieszankę henny z cassią bo zależało mi na rudości a nie czerwieni i wolałam dmuchać na zimne.
A kładłam na mysi brąz przy odroście i odrobinę ciemniejszy na długości (wcześniej hennowany jakimś brązem khadi)i końce niby rozjaśniane,ale zielonkawe z szarym (zdjęcia dodawałam odrobinkę wyżej).

Na odroście mam żarówiastą czerwień,na długości coś w rodzaju wiśni i końce które nie do końca chwyciły z przyczyn mi niewiadomych.

Nie wiem czy jeżeli to rozjaśnię to czy nadal nie będę miała czerwieni tylko jaśniejszej,a mi zależy na rudym.

Za jakiś 1-2 tygodnie kolejny raz bedę farbować cassią z dodatkiem 1 łyżeczki henny i może kurkumy-zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Innych pomysłów nie mam
20101988 jest offline  
Stary 2012-09-28, 15:51   #1049
earthpace
Zakorzenienie

Co myślicie na temat pofarbowania włosów z rozjaśnionymi końcówkami (na blond). Do 3/4 mam naturalny - brąz. Dokonałam zabawy z Khadi Cassie i uzyskałam w zasadzie lekkie ochłodzenie koloru i końcówki są bardziej miedziane. Natomiast zastanawiam się co by było gdybym za miesiąc spróbowała henną Khadi Ciemny brąz? Jest jakieś zagrożenie, że uzyskam efekt strasznego koloru zieleń bądź masakry końcówek?

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline  
Stary 2012-09-28, 19:34   #1050
sylvia_doll
Zakorzenienie

Cytat:
też mi się wydawało, że pod czerwień wyjdzie bardziej jeśli byś dała czystą hennę, a cassia złagodzi efekt - i uzyskamy właśnie rudość No bo oczywiście największe prawdopodobienstwo czerwieni mamy po hennie z a&j.

Z autopsji też wiem, że dodatek kurkumy w sporej ilości pomaga - szkoda, że jej nie dodałaś do tej mieszanki henna+cassia.

Cytat:
Nie,nie mam porównania do czystej henny.
Wolałam na pierwszy ogień rzucić mieszankę henny z cassią bo zależało mi na rudości a nie czerwieni i wolałam dmuchać na zimne.
A kładłam na mysi brąz przy odroście i odrobinę ciemniejszy na długości (wcześniej hennowany jakimś brązem khadi)i końce niby rozjaśniane,ale zielonkawe z szarym (zdjęcia dodawałam odrobinkę wyżej).

Na odroście mam żarówiastą czerwień,na długości coś w rodzaju wiśni i końce które nie do końca chwyciły z przyczyn mi niewiadomych.

Nie wiem czy jeżeli to rozjaśnię to czy nadal nie będę miała czerwieni tylko jaśniejszej,a mi zależy na rudym.

Za jakiś 1-2 tygodnie kolejny raz bedę farbować cassią z dodatkiem 1 łyżeczki henny i może kurkumy-zobaczymy co wtedy wyjdzie.
Innych pomysłów nie mam
poratuje Cię chyba tylko ta kąpiel rozjaśniająca.

aktualnie to kurkuma na czerwieni może Ci nadać miedzianego efektu, ale wciąż włosy będą ciemne - nie ma szans chyba na uzyskanie docelowo rudego przy pomocy samej kurkumy Moim zdaniem...

ostatnio to bardzo gorący temat. wiele dziewczyn jest niezadowolonych z aktualnego koloru też chcę trochę zbić kolor w TEN sposób, jak najmniej inwazyjnie - ale podobnie jak Ty, nie wierzę, że nie będzie to szkodliwe dla włosów.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-09-28 o 19:37
sylvia_doll jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości