rozja郾ianie w這s闚 rumiankiem :) - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-11-18, 14:30   #1
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel
Smile rumianek

podobno napar z rumianku delikatnie rozja郾ia wlosy czy to prawda? jesli tak to jak go przygotowac? sa jakies szampony rozjasniajace wlosy? (nie chodzi mi o koloryzuj帷e)
kapsel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 17:41   #2
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787
Dot.: rumianek

przygotowac? zio豉 <rumianek> zalac wrz徠kiem poczekac az ostygnie i p逝kac tym naparem w這sy
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 18:10   #3
olutek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Szampon rumiankowy dla dzieci stosowany razem z plukank z rumianku tez troszke rozja郾ia wloski. Ale to "kuracja" dla cierpliwych
olutek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-18, 18:45   #4
Sonika
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 231

Rumianek nieco wysusza w這sy i nadaje im 鄴速awy kolor. Mo瞠sz stosowa szampon Lorealu SoBlonde. Nie piel璕nuje mo瞠 rewelacyjnie, ale przy regularnym stosowaniu nieco rozjasnia w這sy, a w豉軼iwie nadaje im 豉dne refleksy. Posiada dwie wersje - do ch這dnego i ciep貫go blondu.
Sonika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 06:47   #5
pysiaczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436
cytryna na rozja郾ienie w這s闚?jak u篡

jak u篡 cytryny do rozja郾ienia w這s闚?jestem szatynk z takim jasnym br您em czy uda mi sie je troszke rozja郾i tym sposobem?a mo瞠 jaki inny domowy spos鏏?
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-04, 08:26   #6
HolyBoy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371
GG do HolyBoy
Dot.: cytryna na rozja郾ienie w這s闚?jak u篡

ja tez sie do tego podlaczam.... S造sza貫m, 瞠 trzeba w ostatnim sp陶ukiwaniu doda sok z ca貫j cytryny... i podobno po 3 tygodniach w這sy sa jasne..
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-04, 08:32   #7
kamaO
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 158

No nie wiem... Moze jakies refleksy sie pojawi, ale 瞠by po 3 tygodniach ca貫 by造 rozja郾ione? Co mi si nie chce wierzy...
Stary 2006-08-17, 07:08   #8
eklerka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 152

Niekt鏎e domowe specyfiki naprawd dzia豉j - np. daj refleksy w jakim kolorze, kt鏎e wida w s這鎍u.
Kiedy mia豉m tak s豉be w這sy, 瞠 sobie robi豉m kuracj z pokrzywy. Naprawd zdzia豉這 cuda - zacz窸o mi rosn望 mn鏀two nowych w這s闚 przy sk鏎ze. Zabiegi pokrzywowe sko鎍zy豉m wraz z nadej軼iem wiosny. Gdy s這鎍e porz康nie za鈍ieci這 m鎩 eks, (wtedy jeszcze nie eks i nawet jeszcze nie m鎩 ) krzykn掖: Beata, Ty masz zielone w這sy!"

eklerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-28, 18:33   #9
(:Weroniczka:)
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 332

podbijam,mo瞠 ktos jeszce si wypowie,jestem ciekawa czy to cos daje,
(:Weroniczka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-01, 03:17   #10
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Jestem ciemn blondynk i w ten spo鏏 rozjasli豉m sobie w這sy prawie na platyne
tylko ze ja dawa軛 sok z cytryny na cale w連oy dwie godziny pzred prznicem a potem my豉m wlsoy i tak codzie <rolleyes> tylko ze mam bardzo gr鏏e w這sy i trodno im jaks krzywde zrobi ale p逝kanie cytryn i tak rozja郾i pozdrawiam
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-01, 08:48   #11
Misiata
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 415

podbijam z zapytaniem czy aby to nie niszczy這 ich za bardzo... chcia豉bym rozja郾i m鎩 blondzik ale mam cienkie w這ski nie chi豉bym 瞠by by造 jeszcze ciensze...
Misiata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 12:54   #12
asiczka191
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez Sonika Poka wiadomo嗆
Rumianek nieco wysusza w這sy i nadaje im 鄴速awy kolor. Mo瞠sz stosowa szampon Lorealu SoBlonde. Nie piel璕nuje mo瞠 rewelacyjnie, ale przy regularnym stosowaniu nieco rozjasnia w這sy, a w豉軼iwie nadaje im 豉dne refleksy. Posiada dwie wersje - do ch這dnego i ciep貫go blondu.
a ile ten szampon kosztuje? plis o odp lol
Stary 2008-03-01, 18:53   #13
ma豉 migotka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 197

Cytat:
Napisane przez Sonika Poka wiadomo嗆
mi wysuszy w這sy rumianek
Cytat:
Napisane przez ma-li-na Poka wiadomo嗆
przygotowac? zio豉 <rumianek> zalac wrz徠kiem poczekac az ostygnie i p逝kac tym naparem w這sy
dok豉dnie,ja tak robi豉m
ma豉 migotka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-19, 13:11   #14
Giga10
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 509

podbijam w徠ek - czy kto mo瞠 si podzieli swoimi do鈍iadczeniami odno郾ie rozja郾iania w這s闚 sokiem z cytryny? S造sza豉m, 瞠 po takiej p逝kance dobrze jest wyj嗆 na s這鎍e
Giga10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-06, 14:27   #15
dragonfly123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 229

w豉snie tego tematu szuka豉m! przegrzeba豉m w徠ki i posty i nic, a tu prosze, jedna z wiza瘸nek poda豉 link do w豉snie interesuj帷ego mnie tematu ! ;] szkoda 瞠 jednak tak ma這 jest tu o tym rozja郾ianiu, mo瞠 jak reaktywuj go troszk to kto napisze co m康rego
P馧 roku temu obcie豉m dlugie wlosy na boba ;] kr鏒kiego teraz mam wlosy przed ramiona. Ogolnie s moim zdaniem zdrowe, nie mam z nimi problem闚, jedynie 瞠 troszke za szybko si przet逝szczaj.
Chcia豉bym je lekko rozja郾i domowymi sposobami. Czasami robi p逝kanke z rumianku(nie z torebki, tylko z paczki taki) i do szamponu dodaje troche cytryny..
Zastanawiam si czy mo瘸 bardziej jakos je potraktowac "rozjasniaj帷o" na przyk豉d czy jest jakas maseczka, 瞠 dajemy duuu穎 cytryny i na g這we k豉dziemy na godzine czy co takiego wol zapyta, bo przecie cytryna to jaki kwasik chyba, wi璚 nie chcia豉bym zniszczy wlos闚, kt鏎e mi tak 豉dnie od篡造 po 軼i璚iu...
dragonfly123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-06, 17:30   #16
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 451
GG do illegale

To ja si te pod陰czam. Mam sok z cytryny w lod闚ce i powstrzymuje si przed wlewaniem do herbaty, bo chcia豉m zrobi sobie p逝kank, ale nie wiedzia豉m jak. Mam w這sy br您owe, chc nada im troch ja郾iejsze refleksy. S造sza豉m, 瞠 aby rozja郾i w這sy najle篡 przep逝ka w這sy sokiem z cytryny, zostawi go i wyj嗆 na s這鎍e na jaki czas. Ale uwa瘸m, 瞠 to troch drastyczne, nie zniszcz si od tego w這sy? I jak zrobi zwyk陰 p逝kank z cytryny? Sam sok z cytryny, czy rozcie鎍zy, w jakich proporcjach?

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

WYMIANA: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774131

m鎩 blog
-promocja na badania dla kobiet- 65% w laboratorium diagnostyka

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-06, 18:19   #17
dragonfly123
Raczkowanie

widz 瞠 wszystkie mamy ten sam dylemat ;] mo瞠 kto w ko鎍u napisze jak to si robi :P
ja znalaz豉m par takich porad :

*Na w這sy przet逝szczaj帷e si - maseczka cytrynowa - wyci郾ij sok z 2 cytryn i wmasuj go we w這sy i sk鏎. Po 20 minutach umyj g這w. Sok dzia豉 antyseptycznie i 軼i庵aj帷o, reguluje tak瞠 mikrokr捫enie. W這sy staj si b造szcz帷e i 豉twe w uk豉daniu.

*Rumianek + cytryna - P逝kank rumiankow robimy jak herbatk rumiankow — 1 造瞠czka rumianku na fili瘸nk wody. Kwiatki zalewamy wrz徠kiem i pozwalamy im naci庵a a do wystudzenia. Po sch這dzeniu odcedzamy przez sitko.
Dzia豉nie: U篡wanie p逝kanki rumiankowej sprawia, 瞠 w這sy staj si jedwabiste i l郾i帷e. Pr鏂z tego posiada ona w豉軼iwo軼i rozja郾iania 軼iemnia造ch w這s闚. Maj帷 jasne w這sy, mo瞠my zamiast wody, u篡 herbatki rumiankowej i do ostatniego p逝kania doda sok z po這wy cytryny. W efekcie nasze w這sy otrzymaj pi瘯ny naturalny po造sk.

*P逝kanka cytrynowa
Sk豉dniki:
1szklanka soku z cytryn,
1szklanka wody destylowanej
Przygotowane sk豉dniki nale篡 wymiesza, a nast瘼nie wyp逝ka w nich w這sy, po umyciu.

mo積a spr鏏owa ;]

Edytowane przez dragonfly123
Czas edycji: 2009-04-06 o 18:32 Pow鏚: dopisanie znalezionych przepis闚
Stary 2009-04-21, 14:28   #18
muszkaowocowka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157
GG do muszkaowocowka

Ja stosowalam cytryne na poczatku robilam pasemka wiec po umyciu wlosow szklanka wody i sok z jednej cytryny ) ta mikstura plukalam ilosc wlosow ktora chcialam rozjasnic po 20 min splukiwalam ciepla woda i nie uzywalam suszarki wlosy schly same z siebie i po tygodniu juz mam jasno brazowe pasemka a mam czarne farbowane wlosy z natury jestem blondynka i strasznie zaluje ze zaczelam farbowac wlosy ;(( a mialam geste blond wlosy ohh ;D
muszkaowocowka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 15:18   #19
gyhyryty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Ja mam pytanie co rozumiecie pod s這wami "sok z cytryny"? Bezpo鈔ednio wycisn望 cytryn czy chodzi o tak gotow "zapraw cytrynow" w butelkach (z tego co wiem nie ma ona tylko soku z cytryny ale jeszcze dodatkowe konserwanty i nie wiem czy co takiego mo積a na這篡 na w這sy ;-) ).
gyhyryty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 15:37   #20
Chatul
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 39 925

Cytat:
Napisane przez gyhyryty Poka wiadomo嗆
Ja mam pytanie co rozumiecie pod s這wami "sok z cytryny"? Bezpo鈔ednio wycisn望 cytryn czy chodzi o tak gotow "zapraw cytrynow" w butelkach (z tego co wiem nie ma ona tylko soku z cytryny ale jeszcze dodatkowe konserwanty i nie wiem czy co takiego mo積a na這篡 na w這sy ;-) ).
Sok wyci郾i皻y z cytryny. Ten gotowy produkt raczej nie b璠zie odpowiedni dla w這s闚 i nie radzi豉bym zapoznawa go ze sk鏎 g這wy (;
Stary 2009-05-13, 16:02   #21
gyhyryty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
Sok wyci郾i皻y z cytryny. Ten gotowy produkt raczej nie b璠zie odpowiedni dla w這s闚 i nie radzi豉bym zapoznawa go ze sk鏎 g這wy (;
Ale je郵i na 1/2 litra wody to chyba tylko par kropel? S造sza豉m o dziewczynie, kt鏎a na這篡豉 na glow sok z ca貫j cytryny i nadawa造 si po tym jedynie do obci璚ia. Po prostu je sobie wysuszy豉.
gyhyryty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-13, 16:19   #22
Chatul
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 39 925

Cytat:
Napisane przez gyhyryty Poka wiadomo嗆
Ale je郵i na 1/2 litra wody to chyba tylko par kropel? S造sza豉m o dziewczynie, kt鏎a na這篡豉 na glow sok z ca貫j cytryny i nadawa造 si po tym jedynie do obci璚ia. Po prostu je sobie wysuszy豉.
No ale pare kropel w 500 ml. wody Ci na pewno w這s闚 nie rozja郾i.
Stary 2009-06-17, 19:59   #23
DarkLilly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319

Od paru lat mia豉m czarne w這sy. Wczoraj zrobi豉m sobie dekoloryzacje elgonem w domu. Od czubka g這wy do mniej wiecej polowy sa ciemno rude. Wiekszosc wlosow od spodu tez jest brazowa. Tylko pare pasemek z wierzchu nadal jest czarnych,przez co cale wlosy sie takie wydaja,mimo,ze pod tymi paroma pasmami reszta wlosow jest brazowa. Nie chce juz katowac moich wlosow. Myslicie,ze sok z cytryny zdola rozjasnic mi te pare nieudanych kosmykow?

KOCHA I BY KOCHANYM!

DarkLilly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-17, 20:58   #24
dragonfly123
Raczkowanie

tak jak sama widzisz, w徠ek jest raczej u酥iony, nikt nic wiecej nie znalaz na ten temat. Powiem tyle od siebie ze czasem biore cytryne i jak juz mam tluste wlosy- weekend w domu np, zawsze je troche przetrzymuje- to wyciskam sobie we w這sy i takl sobie chodze z 30 min i potem normalnie myje.
Pamietaj 瞠 to jest tylko cytrynka, nie rozja郾i ci w這s闚 jak rozja郾iacz, jednak mozesz spr鏏owac, co Ci szkodzi ;] moze po paru razach zobaczysz jakies delikatne efekty
Stary 2009-06-19, 15:54   #25
ARLET
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Pod陰czam si do tematu. Mo瞠 zaczn od swojej historii Z natury mam w這sy koloru ciemnego blondu-jasnego br您u co w ten dese. Jednak od kilku lat farbowa豉m na 鈔edni br您 co w efekcie dawa這 prawie czarny. W marcu zdecydowa豉m si na delikatnie rozja郾ienie. Najpierw dekolaryzacja, a potem an to farba jasny br您 plus jasne refleksy. Efekt by taki sobie, jednak po up造wie miesi帷a czy dw鏂h kiedy pojawi造 si odrosty, a farba troch sp逝ka豉 naprawd by豉m zadowolona. No, ale odrosty by造 coraz bardziej widoczne, wi璚 postanowi豉m wybra sie do fryzjera. Poprosi豉m o jasne pasemka na ca貫j g這wie plus jaki ja郾iutki br您... Aczkolwiek moje oczekiwnaia nie zosta造 spe軟ione. Pasemka s fakt, ale ten braz wyszed zdecydowanie za ciemny... I co teraz zrobi ?? Chcia豉bym aby ten braz sie troch rozja郾i i te my郵 o eksperymencie z cytryn... Jak my郵icie czy w moim wypadku zda to egzamin ? Bardzo prosze o jakie podpowiedzi

ARLET jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-15, 11:35   #26
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 178
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez ARLET Poka wiadomo嗆
Pod陰czam si do tematu. Mo瞠 zaczn od swojej historii Z natury mam w這sy koloru ciemnego blondu-jasnego br您u co w ten dese. Jednak od kilku lat farbowa豉m na 鈔edni br您 co w efekcie dawa這 prawie czarny. W marcu zdecydowa豉m si na delikatnie rozja郾ienie. Najpierw dekolaryzacja, a potem an to farba jasny br您 plus jasne refleksy. Efekt by taki sobie, jednak po up造wie miesi帷a czy dw鏂h kiedy pojawi造 si odrosty, a farba troch sp逝ka豉 naprawd by豉m zadowolona. No, ale odrosty by造 coraz bardziej widoczne, wi璚 postanowi豉m wybra sie do fryzjera. Poprosi豉m o jasne pasemka na ca貫j g這wie plus jaki ja郾iutki br您... Aczkolwiek moje oczekiwnaia nie zosta造 spe軟ione. Pasemka s fakt, ale ten braz wyszed zdecydowanie za ciemny... I co teraz zrobi ?? Chcia豉bym aby ten braz sie troch rozja郾i i te my郵 o eksperymencie z cytryn... Jak my郵icie czy w moim wypadku zda to egzamin ? Bardzo prosze o jakie podpowiedzi
mialam niemal to samo:P tzn mam obecnie mialam jasne blond wosy traktowane od czasu do czasu castingiem by mi je rozswietlal efekt cudowny ednak jak to mi znudzil sie i chcialam lekko je podrasowac tzn rozswietic refleksami i dodac gdzieniegdzie ciemne blond pasemko by byly bardziej wielowymiarowe.czyli stosunek 2 jasne na jedno ciemne + moje wlosy efekt? bialo czarne pasma na naturalnych zlotawych z tylu a z przodzy tak zaszalala z gestoscia ich ze malo co zostalo z naturalnych a jest bialo czarno;/do tego tutaj tez kolor najbardziej zlapal. walcze z nimi szamponem przeciwlupierzowym ,i plukanka mam nadzieje ze z tych najjasniejszych troche sie spiera jak na 3 pirtojne mycie dzis 1 az z plukanka. zobaczymy jak to bedzie
Stary 2009-12-19, 15:42   #27
Ombligo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 840

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
mialam jasne blond wosy traktowane od czasu do czasu castingiem by mi je rozswietlal efekt cudowny
U篡wa豉 Castinga 安ietlisty blond? Masz jakie zdj璚ia? Ja mam ciemny blond naturalny i zastanawiam si nad nim . Ale mam w徠pliwo軼i czy wyjdzie, tzn. nie zale篡 mi na rozja郾ieniu tylko bardziej roz鈍ietleniu w豉郾ie - u Ciebie wysz這 to 豉dnie, ale masz jasny blond naturalny a nie ciemny.

Ombligo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-19, 19:57   #28
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

w這sy i cytryna?
cz瘰to to robi豉m i wychodzi這 fajnie. poszukam fotki.
radze tylko na naturalny kolor w這s闚, bo jako rozja郾ianie mo瞠 da jakie nieprzewidywalne efekty.
Stary 2009-12-28, 18:43   #29
SchokoBons
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Od roku rozja郾ia豉m w這sy.. teraz chcia豉m wr鏂i do mojego naturalnego koloru i przefarbowa豉m si na ciemny blond.. niestety, farba wysz豉 o wiele wiele za ciemna.. moje w這sy s ciemnobr您owe..!
Chcia豉bym aby ten kollor by cho troch mniej intensywny.. czy polewanie sokiem z cytryny+woda da jaki efekt?? warto?? czy lepiej poczeka a farba sama si zmyje.....?
SchokoBons jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-28, 21:01   #30
*pi瘯na
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Witam, nigdy rozja郾iania w這s闚 nie praktykowa豉m niemniej jednak nieco si orientuj w tym temacie. S造sza豉m, 瞠 cytryna rozja郾ia w這sy ale te wysusza, co wi璚ej mi鏚 tak瞠 rozja郾ia w這sy i przy tym nawil瘸 wi璚 mo瞠 warto by這by spr鏏owa po陰czy mi鏚 z cyrtryn na bazie jakiej od篡wki czy maski (np glorii) i potrzyma 2-3h. Sp逝ka wod i potem np naparem z rumianku. My郵, 瞠 gdyby tak wszystkim w這sy zaatakowa to by si rozja郾i造. Je郵i nie wszystkim to np zamiast rumianku jeszcze je sp逝ka na koniec wod z cytryn ale raczej w ma造m st篹eniu bo ja ba豉bym si wysuszenia

*pi瘯na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-07-20 14:44:58

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a