rozja郾ianie w這s闚 rumiankiem :) - Strona 2 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-03-21, 15:03   #31
Baska83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: cytryna na rozja郾ienie w這s闚?jak u篡

od d逝窺zego czasu mam sw鎩 naturalny odcien ciemny blond ale mysle o zrobieniu delikatnych refleks闚. Niedawno przeczyta豉m o wodzie z cytryn do p逝kania w這s闚 i zacze豉m stosowac. Poza tym ze w這sy sa miekkie i b造szcz帷e zadnych efekt闚 rozja郾iaj帷ych nie zauwazy豉m

znalaz豉m jeszcze taki spos鏏:
"Zmieszaj 1/4 kubka soku z cytryny z 3/4 kubka wody. Wlej t mieszanin do butelki ze spryskiwaczem i co jaki czas, siedz帷 na s這鎍u pryskaj ni w這sy. Po 25 minutach siedzenia na s這鎍u w這sy b璠 si powoli rozja郾ia造"
Baska83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-21, 19:17   #32
olusialodz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez Ombligo Poka wiadomo嗆
U篡wa豉 Castinga 安ietlisty blond? Masz jakie zdj璚ia? Ja mam ciemny blond naturalny i zastanawiam si nad nim . Ale mam w徠pliwo軼i czy wyjdzie, tzn. nie zale篡 mi na rozja郾ieniu tylko bardziej roz鈍ietleniu w豉郾ie - u Ciebie wysz這 to 豉dnie, ale masz jasny blond naturalny a nie ciemny.
Pytanie nie do mnie i zadane dosyc dawno, ale postanowi豉m odpowiedzie U篡豉m Castinga swietlisty na moje blond w這sy(ciemne) . W這sy sie rojza郾i造 sporo, jakis czas wczesniej u篡豉m te innego odcienia, ale nie da zbyt wielkich efekt闚.
Kolor by calkiem fajny, jednak nie zszed i mam odrosty kt鏎ych sie pozbywam, co w sumie by這 do przewidzenia, bo ci瞛ko o to, zeby jasniejszy kolor zszed. Spodziewa豉m sie mniejszych efekt闚 :P

Edytowane przez olusialodz
Czas edycji: 2010-03-21 o 19:18
olusialodz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-21, 20:49   #33
Ombligo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 869

Cytat:
Napisane przez olusialodz Poka wiadomo嗆
Pytanie nie do mnie i zadane dosyc dawno, ale postanowi豉m odpowiedzie U篡豉m Castinga swietlisty na moje blond w這sy(ciemne) . W這sy sie rojza郾i造 sporo, jakis czas wczesniej u篡豉m te innego odcienia, ale nie da zbyt wielkich efekt闚.
Kolor by calkiem fajny, jednak nie zszed i mam odrosty kt鏎ych sie pozbywam, co w sumie by這 do przewidzenia, bo ci瞛ko o to, zeby jasniejszy kolor zszed. Spodziewa豉m sie mniejszych efekt闚 :P
Dzi瘯uj za opini, nawet po tak d逝gim czasie si przyda豉

Ombligo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 00:10   #34
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

Hej ;p od roku farbuje wlosy na czarno i przyznam ze mi sie znudzily i zaluje ze zafarbowalam trwala farba a nie do ilu myc. Teraz chcialabym rozjasnic wosy choc do takiego ciemnego brazu byle nie byla to taka czer ;D czy ten sok z cytryny choc trochce mi pomoze? dekoloryzacja nie wchodzi w gre bo mam bardzo zniszczone wlosy prosze pomozcie mi jakos czy jest jakas szansa na choc troche ich rozjasnienie ?? czekam na wasze odpwiedzi
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 07:11   #35
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Hmmm.. Z farbowanymi wlosami to niewiadomo. Chyba ktoras wizazanka powinna wyprobowac na sobie i sie podzielic.
Kiedys probowalam jedynie na moich ciemnych blond wloskach. Sok z 1 cytryny wyciskalam do szklanki i uzupenialam woda. Efekt byl zauwazalny, tyle ze wlosy rozjasnily sie tak troche na siwo - definitywnie zimny odcien blondu, co mi sie nie spodobalo bo marzylam o zlocistym efekcie
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-07, 13:21   #36
lilia23
Raczkowanie

bo widze ze niektore z was jak np muszkaowocowka tez mila czarne farbowane wlosy i zaczela robic tym sokiem z cytryny i pisze ze ma braz moze to faktycznie cos pomoze juz sama nie wiem co robic....;(
Stary 2010-05-07, 20:51   #37
ewelinusia001
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 422

Ja dodawa豉m kiedy do ostatniego p逝kania w這s闚 tego soku z cytryny (gdzie w necie wyszpera豉m ile tego mniej wi璚ej potrzeba), ale u mnie to si w og鏊e nie sprawdzi這. Strasznie obci捫a這 w這sy.
Ja polecam Pantene Pro-V blonde expressions. U篡wa豉m dok豉dnie takiej jak na obrazku poni瞠j i troch mi rozja郾i豉 w這sy o jaki ton - 2 tony. Zu篡豉m jedno opakowanie, ale ostatnio takiej od篡wki nigdzie nie mog znale潭 A nie wiem czy inne z tej samej serii te tak zadzia豉j.
http://4.bp.blogspot.com/_tLkXr50g5c...ke-blond.1.jpg

perfuuuumy.
ewelinusia001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-18, 18:50   #38
Bebe2012
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hej zacze豉m malowa sobie w這sy na rudo, ale teraz ju mi si znudzi ten kolor i chcia豉 bym mie jasny bl康. p逝cz w這sy w rumianku ale to nic nie daje, chcia豉 bym rozja郾i w這sy cytryn ale nie wiem czy to co da i czy nie zrobi mi si siano na g這wie. prosz pom騜cie mi
Bebe2012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-18, 22:38   #39
Misia1991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez SchokoBons Poka wiadomo嗆
Od roku rozja郾ia豉m w這sy.. teraz chcia豉m wr鏂i do mojego naturalnego koloru i przefarbowa豉m si na ciemny blond.. niestety, farba wysz豉 o wiele wiele za ciemna.. moje w這sy s ciemnobr您owe..!
Chcia豉bym aby ten kollor by cho troch mniej intensywny.. czy polewanie sokiem z cytryny+woda da jaki efekt?? warto?? czy lepiej poczeka a farba sama si zmyje.....?

ja mam ten sam problem !!!! nie wiem co zrobic.. abardzo zalezalo mi zeby isc na impreze i mialam ladny swoj naturalny ciemny blond i odrosty jeszcze troche z rozjasniania.. teraz zafarbowalam ciemnym blondem i wyszedl mi ciemny braz prawie jak czarny.. wyglada to tragicznie .. jestem zalamana i nie chce wyjsc z domu ..nawet mama mi powiedziaala ze brzydko to wyglada.. w poniedzialek mam kurs z prawka.. co ja mam zrobic !! pomozcie mi.. musze to rozjasnic ale jak ?
jak Ty sobie poradzilas z tym problemem?

Edytowane przez Misia1991
Czas edycji: 2010-06-18 o 22:41
Misia1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-20, 00:12   #40
Misia1991
Przyczajenie

Chcia豉bym przyzna ze mia豉m wr璚z czarne w這sy ale teraz po kilkakrotnym p逝kaniu w rumianku , soku cytrynowy i na這瞠niu jajka na 30 min i nizoralu , w這sy s ja郾iejsze jeszcze mam za ciemne ale ju mog 鄉ia這 patrze na siebie w lustro w這sy s z wi瘯szym po造skiem i bardzo mi瘯kie po rumianku i po tym soku cytronowym jutro powtarzam czynno軼i rumianku i cytryny mo瞠 b璠zie lepiej mam taka nadzieje bo chcia豉bym mie jasny br您 albo najlepiej ciemny blond ale wiem ze d逝ga droga do tego my郵 ze jak codziennie bd w這sy p逝ka豉 takimi domowymi preparatami to b璠zie lepiej i tak ju jestem spokojniejsza ze nie musz i嗆 do fryzjera bynajmniej na ta chwile bo nie mam do nich zaufania gdy nie raz spaprali mi w這sy np jak robi豉m pasemka rozja郾iaczem mia豉m za jasne !! nigdy nie wiem w jakim kolorze b璠zie mi dobrze dlatego nie umiem si zdecydowa , ale chyba najlepiej w naturalnych obieca豉m sobie ze jak mi odrosn to nie b璠 ich farbowa豉 tym bardziej sama ... ale mam nadzieje ze nie b璠 musia豉 czeka , a odrosn , tylko wyblaknie kolor .
Stary 2010-06-20, 22:50   #41
Misia1991
Przyczajenie

mam dosyc poddaje sie bo moje wlosy sa dalej ciemne i jak wygladalam tragicznie tak dalej wygladam tragicznie .. jutro ide do fryzjera na dekoloryzacje .. boje sie ale co zrobic ..
Stary 2010-06-21, 00:11   #42
scenecunt
BAN sta造

Wiadomo軼i: 82

"Zmieszaj 1/4 kubka soku z cytryny z 3/4 kubka wody. Wlej t mieszanin do butelki ze spryskiwaczem i co jaki czas, siedz帷 na s這鎍u pryskaj ni w這sy. Po 25 minutach siedzenia na s這鎍u w這sy b璠 si powoli rozja郾ia造"

to sie wydaje swietne !
na pewno bedzie dzialalo .
ale uboczny efekt... wysuszone jak sloma wlosy .

co teraz robic?
scenecunt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-22, 02:09   #43
uca
Rozeznanie

Co robic? Moze olejowac olejem nierafinowanym z kokosa, ponoc potrafi zdzialac cuda.
Hmm... smiem twierdzic ze ten sok z cytryny bardziej szkodzi niz pomaga, jesli jest dosc skoncentrowany, chyba lepiej kombinowac z rumiankiem, bezpieczniej
Stary 2010-06-22, 20:52   #44
Misia1991
Przyczajenie

no chetnie bym tak zrobila jakby bylo to slo鎍e ale go nie ma , bylam wczoraj u fryzjera i zrobila mi pasemka ale sa za cienkie i niezbyt mi sie to pdooba , jutro ide jeszcze raz zeby zrobila mi wiecej i grubsze a otem dala na to jakis kolor ladnego blondu .. wydalam wtedy 130 na glupie pasemka bo mam dlugie dosc wlosy , ale trudno .. chce wygladac jak wczesniej , bo ciemny kolor mi nie pasuje mam nadzieje ze bedzie lepiej bo nie moge patrzec na siebie z mysla jak zniszczylam wlosy tym farbowaniem a chcialam skonczyc z rozjasnianiem i miec naturalny kolor.. no to mam..
Stary 2010-06-23, 09:10   #45
Misia1991
Przyczajenie

dzwonilam dzisiaj do fryzjerki czy moze dorobic pasemek , a ona ze powinnam miesiac odczekac .. mam juz tego dosyc.. tego koloru.. te cienkie pasemka co mi zrobila wygladaja jak siwe lekko a ten braz co mam na sobie jes tandetny.. najchetniej to sama dokonalabym tej dekoloryzacji czy czegos bo mam dosyc... przez miesiac nie chce sie tak pokazywac.. zabiore sie serio do plukania cytryna i rumiankiem... nigdy tak okropnie nie wygladalam jak teraz... sproboje znowu nizoralem..
Stary 2010-07-14, 13:09   #46
OneOfTheBoys
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

ja chcia豉m pomalowa ko鎍闚ki w這s闚 na fioletowo, ale u kole瘸nki o takim samym kolorze w這s闚 tej szamponetki nie by這 wida. czy moge rozja郾i ko鎍闚ki np.cytryn by by這 wida kolor?
OneOfTheBoys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-06, 17:08   #47
Misia1991
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez OneOfTheBoys Poka wiadomo嗆
ja chcia豉m pomalowa ko鎍闚ki w這s闚 na fioletowo, ale u kole瘸nki o takim samym kolorze w這s闚 tej szamponetki nie by這 wida. czy moge rozja郾i ko鎍闚ki np.cytryn by by這 wida kolor?
nie radz u篡wa cytryny bo ja to zrobi豉m , i teraz odbudowywuje w這sy jak mog bo troch je wysuszy豉m . Owszem farba puszcza 豉dnie , ale od s這鎍a te schodzi . A poza tym szamponetka schodzi bardzo szybko z w這s闚 ja po jednym umyciu ju mam o wiele ja郾iejsze
Stary 2010-09-15, 21:16   #48
Karolajnx3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

podbijam! ja osobi軼ie z 2 razy rozja郾ia豉m sobie w這sy sokiem z cytryny, i musz przyzna, 瞠 pomog這 , i jestem zadowolona. jednak teraz pokazuje si naturalny kolor ( ciemny blond ) i nie chc ju rozja郾ia ich cytryn- za bardzo wysusza. no i moje pytanie jest takie : czym bardziej si op豉ca ; szamponetk, rumiankiem czy mo瞠 da sobie spok鎩?
Karolajnx3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-21, 17:36   #49
jestemspanczbob
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Exclamation Dot.: cytryna na rozja郾ienie w這s闚?jak u篡

A ja nie z innym jak rozja郾ianie problemem...

Przez ostatnie p馧tora roku usilnie pr鏏owa豉m rozja郾i w這sy z ciemnego, prawie czarnego koloru na platynowy blond kilka razy by豉m na pasemkach, potem ze 2 razy sama pojecha豉m wellatonem rozja郾iaczem (takim perfidnym superja郾istym) i kiedy osiagn窸am sw鎩 wymarzony platynowy blond wspomaga豉m si tym瞠 wellatonowym rozja郾iaczem ju na same odrosty co oko這 2 miesi帷e. Szybciej jednak z czarnych w這s闚 瘸dna z was na blond nie zjdzie, to odwieczna zasada...

Ale ja nie o tym chcia豉m m闚i... - po pewnnym czasie (dok豉dnie w zesz陰 sobote) zapragn窸am wr鏂i do naturalnego mojego koloru, jakim jest ciemny naturalny, taki "myszawy" blond...
jak dotychczas wellaton mnie nie zawi鏚 - pomysla豉m. Kupi豉m sobie zatem w rossmanie farb wellaton 鈔edni blond, 瞠by miec juz "naturalny kolor" i przesta farbowa, gdy mi si juz ten kolor unormuje.
NIESTETY po up造wie czasu, jaki mia豉m trzyma to cholerstwo na w這sach okaza這 si, 瞠 貫b mam... CZARNY!!!!!!!!!!!! (no, mo瞠 ciemnobr您owy)... przez nastepne 2 dni p豉ka豉m jak g逝pia, ka盥e spojrzenie w lustro sprawia這, 瞠 wybucha豉m p豉czem, wmawia豉m sobie, 瞠 wygl康am za przeproszeniem jak g*no bo ten kolor zacz掖 robi si zielonkawyz ka盥ym myciem (kt鏎ych sobie nie szcz璠zi豉m)...

No i tak przewertowa豉m wszelkie mo磧iwe strony z wypowiedziami r闚nie zdesperowanych dziewczyn i natrafilam na 闚 POPULARNY RUMIANEK. posz豉m dzi do sklepu i kupi豉m sobie rumiank w saszekach (laski pisa造, aby kupic ten w zielarskim sklepie, taki kwiatostan suszony, ale na opakowaniu tego kt鏎y kupi豉m napisane jest, 瞠 zawiera 100% kwiatu rumianku, wiec chyba jest ok, a i kosztuje ok 1,80). Kupi豉m te cytryn...

W豉郾ie przed chwil wrzuci豉m do garnka 5 torebek tego rumianku, zala豉m wrz徠kiem z czajnika ok p馧 litra, doda豉m te sk鏎 z cytryny by wzmocni dzia豉nie (tzn tak mi si wydaje??) wcisn窸am dodatkowo p馧 cytryny (soku), a wycisni皻y kawa貫k owocu te wrzuci豉m do tej mixtury (a co!) no i pogotowa豉m to jeszcze ze dwie minuty. Teraz stoi w garnku i stygnie. Zaraz umyje sobie g這w szamponem do kt鏎ego dodam soku ze swie穎 wyci郾ietej cytryny, po czym sp逝cz 貫b najpierw woda a potem tym 鄴速ym pachniutkim wywarem...

Trzymajcie kciuki, oby si troszke rozja郾i造... wprawdzie nie s juz czarne, ale chcia豉m miec ciemny blond, wi璚 rumian mi tylko pozosta, bo nie chce wysusza g這wy nizoralem (popularny w wymywaniu farby do w這s闚) ani tymbardziej dekoloryzacja, kt鏎a sprawi 瞠 wypali mi nie tylko w這sy, ale i resztki m霩gu...

aha, kupi豉m sobie razem z tym rumiankiem MELIS, ale to juz doustnie po to, by ukoi nerwy zwi您ane z w這sami...
jestemspanczbob jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-23, 00:56   #50
agnieszka_g
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

ja dodawa豉m sok z cytryny do oliwy z oliwek i tak sobie trzyma豉m. W這sy si rozja郾i造 ale potem ju nie wiedzia豉m czy od bardzo d逝gich wakacji we w這szech czy od tej mieszanki
agnieszka_g jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-24, 16:43   #51
lilia23
Raczkowanie

jestemspanczbob daj znac jak poszlo bo jestem ciekawa ja od jakies 10 miesiecy zmagam sie z czernia ale chce rozjasnic tylko do brazu wiec moze jak tobie sie uda to tez wypr鏏uje ten sposob;d;d;d
Stary 2010-10-24, 20:46   #52
jestemspanczbob
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lilia23 Poka wiadomo嗆
jestemspanczbob daj znac jak poszlo bo jestem ciekawa ja od jakies 10 miesiecy zmagam sie z czernia ale chce rozjasnic tylko do brazu wiec moze jak tobie sie uda to tez wypr鏏uje ten sposob;d;d;d

powiem Ci, 瞠 po kilkukrotnym umyciu w szamponie z cytryn i tym rumianku rzeczywi軼ie pomog這 troch... nabieraja takiego ciemnoblondowego odcienia (ale byc mo瞠 dlatego 瞠 przeswit spod farby jest, a poprzedni kolor mia豉m platynowy blond). W moim przypadku jest tak, zed troche si farba wymywa, a trooche si w這s rozja郾ia rumiankiem. B璠e stosowa to jeszcze p鏦i mam cierpliwo嗆
jestemspanczbob jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-31, 11:53   #53
Ewolin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

Ja zastosowa豉m cytryn tylko raz w akcie desperacji ;p m鎩 naturalny kolor to taki jasny, myszowaty blond. Jaki czas temu zafarbowa豉m go na ciemny br您, chodzi豉m z tym br您em prawie dwa lata na g這wie, a stwierdzi豉m 瞠 moja blado嗆 do niego nie pasuje. Tak wi璚 posz豉m do fryzjera i zap豉ciwszy kupe kasy wysz豉m stamt康 z miodowym blondem na g這wie. Kiedy zrobi造 mi sie odrosty, postanowi豉m zafarbowa w這sy w domu, na miodowy blond w豉郾ie. Niestety kolor wyszed mi idealnie czerwony na odrostach i z czerwon po鈍iat na reszcie w這s闚 Wtedy nie zastanawiaj帷 si, wycisn窸am sok z czterech cytryn, na這篡豉m na umyte wilgotne w這sy, potrzyma豉m ok 2 godziny, sp逝ka豉m, na這篡豉m porz康n od篡wk i ju w這sy rozja郾i造 si do poprzedniego koloru.

Teraz chc zrobi to samo, 瞠by rozja郾i mi si ten miodowy blond, bo chcia豉bym zej嗆 do z這tego, ciemnego blondu bez rozja郾iania specyfikami chemicznymi... Oby si uda這.
Ewolin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 20:23   #54
wiwerna
Przyczajenie

Tym, kt鏎e planuj skrapia sobie w這sy mikstur cytrynow i wystawia je na dzia豉nie s這鎍a - nie pr鏏ujcie. S這鎍e niszczy w這sy, szczeg鏊nie kiedy s mokre, bo woda skupia promienie. Mokre w這sy na s這鎍u = suche, rozdwajaj帷e si siano.
wiwerna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 11:56   #55
fasols
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Swoje ciemnobr您owe w這sy rozja郾iam sokiem z cytryny. Na 15min przed umyciem w這s闚 aplikuj na nie: sok wycisniety z po這wy cytryny (czasami dodaj do tego 2造磬i nafty kosmetycznej lub 2鄴速ka). Zauwazylam ze najlepszy efekt daje sama cytryna bez 瘸dnych dodatk闚. Soku nie nalezy zbyt d逝go trzyma na w這sach, poniewa bardzo wysusza wlos - dlatego po umyciu konieczne jest uzycie od篡wki/balsamu.

Mialam bardzo ciemne wlosy, miejscami byly nawet czarne. Po kilku aplikacjach soku z cytryny sta造 si ewidentnie br您owe
(niektore kole瘸nki nawet pyta造 si czy nie '軼i庵a豉m' farby o kilka ton闚 u fryzjera)
fasols jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 00:05   #56
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Poka wiadomo嗆
jak u篡 cytryny do rozja郾ienia w這s闚?jestem szatynk z takim jasnym br您em czy uda mi sie je troszke rozja郾i tym sposobem?a mo瞠 jaki inny domowy spos鏏?
Hmm, nie chc was martwi. Ale w szkole przerabia豉m ro郵iny i zio豉 stosowane we fryzjerstwie zmieniaj帷e kolor w這s闚.. CYTRYNY TAM NIE BYΜ. Dlaczego cytryna mia豉by rozja郾ia w這sy? Cytryna ze wzgl璠u na swoje kwa郾e 鈔odowisko domyka 逝ski w這sa - wyg豉dza go, w skutek czego w這sy s b造szcz帷e. Ale 瞠by rozja郾ia豉? Nie s造sza豉m
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 16:41   #57
lilay1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka wiadomo嗆
Hmm, nie chc was martwi. Ale w szkole przerabia豉m ro郵iny i zio豉 stosowane we fryzjerstwie zmieniaj帷e kolor w這s闚.. CYTRYNY TAM NIE BYΜ. Dlaczego cytryna mia豉by rozja郾ia w這sy? Cytryna ze wzgl璠u na swoje kwa郾e 鈔odowisko domyka 逝ski w這sa - wyg豉dza go, w skutek czego w這sy s b造szcz帷e. Ale 瞠by rozja郾ia豉? Nie s造sza豉m
Ro郵iny zmieniaj帷e kolor w這s闚? To mo瞠 by ciekawe a jakie to s ro郵inki?

Je瞠li chodzi o rozja郾ianie w這s闚 cytryn to dzia豉 bo kiedy tak robi豉m i rozja郾i豉m w這sy o 1,5 odcienia ale musia豉m siedem dni codziennie trzyma sok z cytryny przez godzin na g這wie. To si sprawdza naprawd. tylko mo瞠 wysuszy w這sy, ale mi nic nie wysuszy這 Teraz zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您 ichce wr鏂i do naturalnego jasnego br您u rozja郾iaj帷 je w豉郾ie tym sposobem. zobacze jakie b璠 efekty...
lilay1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 19:41   #58
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez lilay1 Poka wiadomo嗆
Ro郵iny zmieniaj帷e kolor w這s闚? To mo瞠 by ciekawe a jakie to s ro郵inki?

Je瞠li chodzi o rozja郾ianie w這s闚 cytryn to dzia豉 bo kiedy tak robi豉m i rozja郾i豉m w這sy o 1,5 odcienia ale musia豉m siedem dni codziennie trzyma sok z cytryny przez godzin na g這wie. To si sprawdza naprawd. tylko mo瞠 wysuszy w這sy, ale mi nic nie wysuszy這 Teraz zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您 ichce wr鏂i do naturalnego jasnego br您u rozja郾iaj帷 je w豉郾ie tym sposobem. zobacze jakie b璠 efekty...
Ro郵iny:
henna, rumianek (rozja郾ia), indygo, li嗆 orzecha, kora debowa, basma, rozmaryn, chmiel, sza逕ia, 這pian, rozmaryn i duzo, duzo ale musialabym sprawdzic.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-20, 18:33   #59
Mudiwa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132
GG do Mudiwa

Rozja郾ia tylko rumianek i cytryna? Chcia豉bym spr鏏owa teraz z cytryn, mam 鈔edni blond, mo瞠 jeszcze si uda rozja郾i :PP Jak ilo嗆 tego soku z cytryny i jaki balsam czy od篡wk p騧niej nak豉da? )
Stary 2011-01-21, 03:35   #60
uca
Rozeznanie

No niestety, tylko cytryna i rumianek, ewentualnie miod. Osobiscie nie podba mi sie efekt po wyzej wymienionych specyfikach, nie rozjasniaja rownomiernie i mam takie 'pasemka' jasniejsze i ciemniejsze, 5 odcieni blondu na glowie, bleee.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 17:42:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.