rozja郾ianie w這s闚 rumiankiem :) - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-25, 18:36   #61
lilay1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: cytryna na rozja郾ienie w這s闚?jak u篡

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka wiadomo嗆
Ro郵iny:
henna, rumianek (rozja郾ia), indygo, li嗆 orzecha, kora debowa, basma, rozmaryn, chmiel, sza逕ia, 這pian, rozmaryn i duzo, duzo ale musialabym sprawdzic.
Dzi瘯i
lilay1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 11:38   #62
gosia3211
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

ja te kombinowa豉m ze swoimi w這sami,kt鏎e za natury sa ciemny-mysi blond...skusi豉m sie na brazowy z palette i wysz造 prawie czarne,po kilku m-c,na這篡豉m na w這sy zio這w farbe dalii-chyba burgund?(tamten bronzowy troch juz sie spra),po nied逝gim czasie powtarza豉m farbowanie zio這wymi farbami w proszku i w tubce firmy Venita,kolory orzech laskowy,ognisty oran....postan owi豉m wr鏂i do jasnych kolor闚 ale nie chc niszczy za bardzo w這s闚...acha,zapomnia豉m wspomniec,ze miedzyczasie fryzjerka 軼ie豉 mi w這sy,ale nie tak jak chcia豉m.....teraz pozosta豉 mi sp逝kana po czesci farba zio這wa....juz dwa razy nak豉da豉m sok z cytryny i do tego 造zka oliwy z oliwek na godzin przed myciem,na to czepek i recznik....i musz przyznac,ze kolor mi jasnieje...bed kontynuowa zabiegi z cytryn,trzeba tylko na這zy p騧niej od篡wk,bo w這sy s troszk przesuszone,ale to dla mnie nie problem...
gosia3211 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 21:44   #63
nie_ma_mnie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812
Wpisy w blogu: 15

http://forums.longhaircommunity.com/...mon+lightening

http://forums.longhaircommunity.com/...mon+lightening

http://forums.longhaircommunity.com/...ad.php?t=42890
nie_ma_mnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 00:56   #64
madziusiag
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Cytat:
Napisane przez eklerka Poka wiadomo嗆
Niekt鏎e domowe specyfiki naprawd dzia豉j - np. daj refleksy w jakim kolorze, kt鏎e wida w s這鎍u.
Kiedy mia豉m tak s豉be w這sy, 瞠 sobie robi豉m kuracj z pokrzywy. Naprawd zdzia豉這 cuda - zacz窸o mi rosn望 mn鏀two nowych w這s闚 przy sk鏎ze. Zabiegi pokrzywowe sko鎍zy豉m wraz z nadej軼iem wiosny. Gdy s這鎍e porz康nie za鈍ieci這 m鎩 eks, (wtedy jeszcze nie eks i nawet jeszcze nie m鎩 ) krzykn掖: Beata, Ty masz zielone w這sy!"
hahaha no kuzwa usmialam sie jak dziki agrest szacun :P
Niekt鏎zy r瘯a w r瘯,
a inni wi瘯szymi grupami.
Wszystko co mieli -oddali.
Niekt鏎zy z nich si zachwiali,
i padli pod stekiem bzdur.
Bo bardzo trudno jest sercem,
rozwali krety雟ki mur.

madziusiag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 12:05   #65
misiae5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

dobra dziewczyny w豉snie wyla豉m na siebie sok z 2.5 cytryn b璠 tak siedzie par godzin i zobaczymy mam niby blond ale wpadaj mi w rude no nie bardzo mi si to widzi obczaj co cytryna poradzi
misiae5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 20:05   #66
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 410

Te chyba wypr鏏uj ten spos鏏 z sokiem z cytryny. W prawdzie ju stosowa豉m ale p馧 litra rumianku i p馧 cytryny i w sumie za bardzo mi to nie dawa這. Ale kupi sobie z 2 kg cytryny i zaczn na nowo eksperymentowa, bo chcia豉bym zej嗆 do 郵icznego bia貫go blondu(taki mam na my郵i)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1opo_akpa_jg_8654.jpg (43,3 KB, 170 za豉dowa)
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 22:17   #67
nie_ma_mnie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 812
Wpisy w blogu: 15

Cytat:
Napisane przez misiae5 Poka wiadomo嗆
dobra dziewczyny w豉snie wyla豉m na siebie sok z 2.5 cytryn b璠 tak siedzie par godzin i zobaczymy mam niby blond ale wpadaj mi w rude no nie bardzo mi si to widzi obczaj co cytryna poradzi
no i jak?
nie_ma_mnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 14:48   #68
Mudiwa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132
GG do Mudiwa

Cytat:
Napisane przez ala0711 Poka wiadomo嗆
Te chyba wypr鏏uj ten spos鏏 z sokiem z cytryny. W prawdzie ju stosowa豉m ale p馧 litra rumianku i p馧 cytryny i w sumie za bardzo mi to nie dawa這. Ale kupi sobie z 2 kg cytryny i zaczn na nowo eksperymentowa, bo chcia豉bym zej嗆 do 郵icznego bia貫go blondu(taki mam na my郵i)

Mo磧iwe jest zej軼ie od takiego jasnego koloru? jaki masz teraz ?
Stary 2011-03-16, 15:58   #69
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 410

No bardzo chcia豉bym mie taki kolor i mam nadziej 瞠 zejd ale sam cytryn to pewnie nie dam rady... Mam taki jak na miniaturce chocia niewiele wida
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-17, 13:35   #70
caroline_m
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

mia豉m rozja郾iane w這sy z mysiego koloru na jasny blond rok temu, p騧niej je przyciemni豉m szamponem koloryzuj帷ym pono (tak m闚i豉 fryzjerka ale s豉bo si sp逝ka)na czekolad. na razie mam 2 odcienie w這s闚, na odrostach ciemny, na cz窷ci rozja郾ianej troch ja郾iejszy rudawy. chc mie takie w這sy jak poni瞠j. zaczynam testy z cytryn, mo瞠 sp逝cze mi si ten szampon z ko鎍闚ek. wola豉bym unikn望 rozja郾iacza ale chyba inaczej nie b璠 mie takich w這s闚.

rozja郾iam cytryn i nawil瘸m olejem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wandering-eye-paris11.jpg (37,8 KB, 292 za豉dowa)
Stary 2011-03-17, 15:48   #71
misiae5
Raczkowanie

ech dziewczyny nic to nie daje a w豉軼iwie daje z moich blond rudych zrobi pomara鎍z mo瞠 z tych ko鎍闚ek szampon przeciw逝pie穎wy pomo瞠 gdzie czyta豉m o myciu w這s闚 sod a potem ocet 瞠 to te wyp逝kuje ale nie wiem ile w tym prawdy je郵i chodzi o cytryne to generalnie zauwa篡豉m 瞠 w這sy maja jakby ja郾iejsza po鈍iate bardziej sie b造szcz i takie bzdury ale na jakim forum wyczyta豉m 瞠 komu makabryczna wersja siedzenia co dzie z cytryn owszem rozja郾i豉 ale owa cytrynka pozostawi豉 po sobie sianko my郵 瞠 mo瞠 to i by pomog這 gdyby s這鎍e by這 wiadome do s這neczka wszystkie jasne w這ski si rozja郾iaj a po cytrynce to fiu fiu ale u mnie s這鎍e zagin窸o... gdzie wyczyta豉m tak瞠 o occie winnym i cytrynie 瞠 niby pryska si i potem si puka ale u mnie si to nie sprawdzi這 wi璚 dzi farbuje!!!!
Stary 2011-03-20, 11:31   #72
blair123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Mi p逝kanie w這s闚 rumiankiem i cytryn da這 przepi瘯ny rudawy kolor taki rudy blond. Wygl康a 鈍ietnie. Moja rada jest taka, 瞠 przy robieniu tej mikstury powinny軼ie doda jeszcze oliw z oliwek, wtedy nie przesuszy wam to w這s闚.
Pozdrawiam
blair123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-20, 12:29   #73
Mudiwa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132
GG do Mudiwa

Cytat:
Napisane przez blair123 Poka wiadomo嗆
Mi p逝kanie w這s闚 rumiankiem i cytryn da這 przepi瘯ny rudawy kolor taki rudy blond. Wygl康a 鈍ietnie. Moja rada jest taka, 瞠 przy robieniu tej mikstury powinny軼ie doda jeszcze oliw z oliwek, wtedy nie przesuszy wam to w這s闚.
Pozdrawiam
Mo瞠sz napisa w jakich proporcjach to robi豉 i przez jaki czas?
Stary 2011-03-21, 09:41   #74
caroline_m
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez misiae5 Poka wiadomo嗆
ech dziewczyny nic to nie daje a w豉軼iwie daje z moich blond rudych zrobi pomara鎍z mo瞠 z tych ko鎍闚ek szampon przeciw逝pie穎wy pomo瞠 gdzie czyta豉m o myciu w這s闚 sod a potem ocet 瞠 to te wyp逝kuje ale nie wiem ile w tym prawdy je郵i chodzi o cytryne to generalnie zauwa篡豉m 瞠 w這sy maja jakby ja郾iejsza po鈍iate bardziej sie b造szcz i takie bzdury ale na jakim forum wyczyta豉m 瞠 komu makabryczna wersja siedzenia co dzie z cytryn owszem rozja郾i豉 ale owa cytrynka pozostawi豉 po sobie sianko my郵 瞠 mo瞠 to i by pomog這 gdyby s這鎍e by這 wiadome do s這neczka wszystkie jasne w這ski si rozja郾iaj a po cytrynce to fiu fiu ale u mnie s這鎍e zagin窸o... gdzie wyczyta豉m tak瞠 o occie winnym i cytrynie 瞠 niby pryska si i potem si puka ale u mnie si to nie sprawdzi這 wi璚 dzi farbuje!!!!
przypuszczam, 瞠 soda by wyp逝ka豉 mi farb ale mog豉by te nieodwracalnie zniszczy mi w這sy, czasami jak czy軼i豉m co sod to mia豉m mega podra積ione d這nie.. mo瞠 spr鏏uj na pasemku, zale篡 mi tylko na wyp逝kaniu farby z ko鎍闚ek
Stary 2011-03-21, 10:06   #75
blair123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cytat:
Napisane przez Mudiwa Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz napisa w jakich proporcjach to robi豉 i przez jaki czas?
Ja mam w這sy do ramion i mikstur robi豉m w takich proporcjach ;
- sok z wyci郾i皻ej jednej cytryny
- 造瞠czka oliwy z oliwek
- ja dodawa豉m jeszcze do tego troszk od篡wki z biovax do w這s闚 ze sk這nno軼i do wypadania
- mieszamy, nak豉damy na g這w, zak豉damy reklam闚k na w這sy, ubieramy na g這w r璚znik i 豉zimy tak godzin. P騧niej sp逝kujemy t mikstur i przep逝kujemy w這sy rumiankiem. Ju po dw鏂h takich kuracjach wida efekty.
blair123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-22, 00:37   #76
misiae5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caroline_m Poka wiadomo嗆
przypuszczam, 瞠 soda by wyp逝ka豉 mi farb ale mog豉by te nieodwracalnie zniszczy mi w這sy, czasami jak czy軼i豉m co sod to mia豉m mega podra積ione d這nie.. mo瞠 spr鏏uj na pasemku, zale篡 mi tylko na wyp逝kaniu farby z ko鎍闚ek
oj ale t sod w豉郾ie dodaje si do szamponu co by nie ztyra w這s闚 no i na koniec ocet takie cu podobno oczyszcza w這sy z wszelakich cud闚 takie mycie sod tylko raz na jaki czas a tak na pozbycie si farby to szampon przeciw逝pie穎wy pono pomaga
Stary 2011-03-23, 14:07   #77
Baska83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cytat:
Napisane przez caroline_m Poka wiadomo嗆
mia豉m rozja郾iane w這sy z mysiego koloru na jasny blond rok temu, p騧niej je przyciemni豉m szamponem koloryzuj帷ym pono (tak m闚i豉 fryzjerka ale s豉bo si sp逝ka)na czekolad. na razie mam 2 odcienie w這s闚, na odrostach ciemny, na cz窷ci rozja郾ianej troch ja郾iejszy rudawy. chc mie takie w這sy jak poni瞠j. zaczynam testy z cytryn, mo瞠 sp逝cze mi si ten szampon z ko鎍闚ek. wola豉bym unikn望 rozja郾iacza ale chyba inaczej nie b璠 mie takich w這s闚.

rozja郾iam cytryn i nawil瘸m olejem
na za陰czonym zdj璚iu to Ty??!
Baska83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-23, 21:46   #78
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Dziewczyny, jestem zaskoczona, 瞠 wychodzi wam rudawy. Ja jakie 4 miesi帷e temu z w這sk闚 ciemny br您 przesz豉m do takiego pomieszanego - mi璠zy jasnym br您em, a ciemnym blondem ( to robi豉m u fryzjera)
Ale zachcialo mi si jeszcze ja郾iejszego i obecnie 3 razy zrobi豉m sobie miesznk z cytryny ( oko這 1,5-2 cytryn <oczywi軼ie mam na my郵i sok wyci郾i皻y z nich> + szklanka wody mineralnej). Trzyma豉m to za ka盥ym razem pod czepkiem (takim k徙ielowym) i r璚znikiem przez okolo godzin do 1,5.
I wiecie co mam znacznie ja郾iejsze w這sy...w tym momencie s bardzo wytra幡ie bl康.
Obecnie postanowi豉m zrobi jeszcze raz czy dwa i na razie wystarczy mi tak jasny kolor.

Ja osobi軼ie polecam t metod, je郵i chcecie naturalnie rozja郾i- aha i dodam, 瞠 w這sy mam farbowane i naprawd 0 rudo軼i
Magiusa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-24, 12:01   #79
caroline_m
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Baska83 Poka wiadomo嗆
na za陰czonym zdj璚iu to Ty??!
no co Ty jak rozja郾i maksymalnie ko鎍闚ki domowymi sposobami to wrzuc swoje zdj璚ie jak wysz這
Stary 2011-03-25, 17:28   #80
JustiNGa
Przyczajenie

Witam
Mam pytanie do os鏏, kt鏎e u篡wa造 cytryny na sw鎩 naturalny kolor;d M鎩 kolor w這s闚 to ciemny blond i chcia豉bym je rozja郾i w naturalny spos鏏. Kiedy chcia豉m przefarbowa je u篡waj帷 szamponetki jednak nie zdecydowa豉m si, bo ba豉m si zaciek闚, strasznych odrost闚 i przede wszystkim wypadaniu moich i tak ju rzadkich w這s闚. S造sza豉m od fryzjerki, 瞠 cytryna pomaga na rozdwojone ko鎍闚ki, ale czy ona wysusza te w這sy? Kupi豉m wczoraj 4 cytryny i zastanawiam si nad tym rozja郾ieniem. Po ilu dniach zauwa輳 efekty? I czy warto po陰czy cytryn z rumiankiem?
Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
JustiNGa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 11:10   #81
elekto
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam, co do rozja郾iania w這s闚 cytryn nie mam jeszcze wyrobionego zdania ,,,ale postanowi豉m si z wami podzieli moimi odczuciami po zastosowaniu maski z cytryn< jak na razie 3 zabiegi>. A wiec wyciskam sok z 1 cytryny dodaje to tego 造磬 maski do w這s闚 i na 1 godzin pod czepek. Efekt hmmm w這sy lekko sianowate ale po na這瞠niu jedwabiu nic nie wida wiec jak na razie mi to nie przeszkadza. Co najwa積iejsze w這sy sta造 si o 1 ton ja郾iejsze a to dopiero 3 zabieg. To pocz徠ek poczekam wiec na dalsze efekty.....
elekto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 17:43   #82
JustiNGa
Przyczajenie

Jakiej u篡wasz maski?
Stary 2011-04-02, 15:37   #83
elekto
Przyczajenie

renee blanche maska do farbowanych w這s闚 ( osobi軼ie polecam tania bo a 500ml za 30z )
Stary 2011-04-11, 12:17   #84
elekto
Przyczajenie

Hejka Dziewczyny po stosowaniu przez nie cale 3 tygodnie cytrynki nie przy ka盥ym myciu tak 3 razy w tygodniu czyli 9 razy musz wam powiedzie ze efekt jest zaskakuj帷y ( 瘸逝je 瞠 nie robi豉m zdj耩) ale z ciemnych miedzianych w這s闚 farbowanych uzyska豉m bursztynowy lekko rudawy kolorek. Tyle w teorii ale w praktyce nie ma idea逝 i tu tez s wady wychodz plamy poza tym rozja郾ianie nie jest r闚ne przy g這wie szybciej pewnie z powodu ciep豉,,, wiec trzeba uwa瘸 Co do kondycji w這s闚 mi貫 zaskoczenie mam d逝gie w這sy i mia豉m problem z rozdwojonymi ko鎍闚kami a tu prosz problem znik. Kondycja sk鏎y g這wy tez si poprawi豉 a efekt przesuszonych w這s闚 jako mi nie przeszkadza bo tak u篡wam jedwabiu i maski wiec nie jest to a tak widoczne. Kuracja cytrynowa dla mnie jest ok efekt naprawd widoczny no i te moje ko鎍闚ki w這s闚 wreszcie ogarni皻e. Dla dziewczyn z cierpliwo軼i bo troszk trzeba si nam璚zy jest to jaka alternatywa w rozja郾ianiu przy czym efekt nie taki jak dekoloryzacja no ale to chyba wiadomo. Pozdrawiam
Stary 2011-04-12, 06:50   #85
xxnatalia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

hej dziewczyny powiem wam, 瞠 ostatnio chcia豉m sobie rozja郾i w這ski w po這wie (przyk豉d np. Brodka, Sablewska, lub dziewczyna z zdj璚ia kilka wypowiedzi powy瞠j). pocz徠kowo kole瘸nki m闚ili, 瞠by zrobi to wod utlenion, ale po wyczytanych opiniach jak bardzo niszczy w這sy (a moje w這sy i tak nie s ju w najlepszej kondycji bo wcze郾iej porz康nie je spali豉m prostuj帷 dzie w dzie w這sy) stwierdzi豉m, 瞠 spr鏏uje cytrynk, poniewa nikt nie m闚i, aby w jaki spos鏏 zniszczy豉 mu w這sy, ba! nawet pomog豉 wczoraj wieczorem przed umyciem w這s闚 na這篡豉m tak mikstur:
- do szklanki wycisn窸am ca造 sok z cytryny
- dola豉m jedn, ma陰 造磬 oliwy z oliwek
- reszt uzupe軟i豉m wod i zamiesza豉m
potrzyma豉m j mniej wi璚ej godzin (mia豉m na g這wie czepek oraz r璚znik) po czym zdj窸am i umy豉m w這sy. efekty wida ju po pierwszym stosowaniu, nie s to jednak jakie specjalnie widoczne.. ale z takiego kasztanu przesz豉m w taki bardziej ciemny blond. wydaje mi si, 瞠 przy regularnym stosowaniu rozja郾i cytrynka w這sy, ale ja stwierdzi豉m, 瞠 przy okazji kupie w sklepie joanne w sprayu, gdy wiele os鏏 j poleca..
xxnatalia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-13, 18:53   #86
JustiNGa
Przyczajenie

xxnatalia pisa豉, 瞠 do tej miksturki dodajesz oliw z oliwek. W czym ona pomaga? Dzi瘯i niej w這sy s mniej suche?
Stary 2011-04-14, 06:59   #87
xxnatalia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

szczerze mowiac, to wyczytalam to na jakims forum (nie wiem nawet, czy nie byl to nasz wizaz) i wydaje mi sie, ze to ma wlasnie temu zapobiec
xxnatalia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-27, 00:05   #88
kot genetyczny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170

Ja stosuj przed ka盥ym myciem mask z 鄴速ka i soku z cytryny. Proporcje: jedno 鄴速ko + wciskam sok z cytryny do poziomu 鄴速ka (w szklance). Wcieram we w這sy, sk鏎 g這wy i trzymam jakie p馧 godziny pod foli. Nast瘼nie myj w這sy, sp逝kuj, a ostatnie p逝kanie robi naparem z rumianku.
Efekt - z ciemnego blondu zrobi mi si 鈔edni blond - efekty widoczne po jakich dw鏂h tygodniach. Poza tym w這sy maj pi瘯ny po造sk.
Je郵i chodzi o sam cytryn to faktycznie mo瞠 wysusza, dlatego dobrze jest co do niej doda - oliw albo 鄴速ko.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-30, 15:44   #89
Lusya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Witam,
Przegl康a豉m dzi rano ten w徠ek i postanowi豉m wypr鏏owa cytrynk na sobie
Jeszcze wczoraj wieczorem my郵a豉m o dekoloryzaji albo jaki pasemkach a wszystko to za spraw prawie czarnego czerepu, kt鏎y wyszed mi na 3 cm moich do嗆 ciemnych odrostach. Reszta w這s闚 szcz窷cie w nieszcz瘰ciu z豉pa豉 na ca趾iem przyjemny br您 (bo by豉 wcze郾iej troszke rozja郾iona) ale mocno r騜ni帷y si od 3 cm przy g這wie. Przez tydzie wmawia豉m sobie, ze ca趾iem mi 豉dnie w tych ciemnych w這sach, jestem naturaln szatynk... ale c騜 postarzy豉m sie tym czarnym czerepem o kilka lat

Przed myciem zaaplikowa豉m na 3 cm ciemny kolor przy g這wie sok wyci郾iety z po這wy cytryny (p璠zelkiem do nak豉dania farby, pozostawi豉m na 15 min. ) i o dziwo przy sp逝kiwaniu woda by豉 ciemna p騧niej wszorowa軛 we w這sy u nasady nizoral i tu niespodzianka kolor wody czarny.
Ha ha to dzia豉 w這sy u nasady przesta造 鈍ieci plastikow czerni ! momo 瞠 kolor, kt鏎y k豉d豉m to by ciemny br您 ale g逝pia by豉m bo one zawsze tak wychodz Zabiegi zamierzam powtarza, nie martwie si o przesuszenie bo w這sy mi si przet逝szczaj do嗆 szybko

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-05-30 o 15:50
Lusya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-13, 20:34   #90
zawodnikmarti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam maluje w這sy na czarno od 3lat i mi si znudzi ten kolor przypadkiem us造sza豉m o cytrynie tylko ja nie czeka豉m a kto co nap tylko nak豉da豉m j na w這sy sam cytryn i widz efekty i ona nie wypala w這s闚 jak nie kt鏎zy pisz wr璚z przeciwnie s 豉dniejsze z czarnych wchodz na br您owy i maj blask i s g豉dziutkie take fajne pozdrawiam
zawodnikmarti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 17:42:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.