rozja郾ianie w這s闚 rumiankiem :) - Strona 5 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-07-23, 20:00   #121
lusia2212
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 175
Dot.: rumianek

nie szukaj sposobu jak go przyszykowa, tylko najzwyczajniej w 鈍iecie id do sklepu i kup szampon rumiankowy.. ja stosowa豉m i powiem Ci, 瞠 by豉m zadowolona ;D jedyny minus to taki, 瞠e do takiego szamponu trzeba u篡 spor ilo嗆 od篡wki, bo w這sk闚 nie rozczeszesz ;D
lusia2212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-04, 22:37   #122
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 170
Dot.: rozja郾ianie w這s闚 rumiankiem :)

Odgrzewam stary w徠ek, bo te porwa豉m si w ko鎍u i ja na t metod. Parz rumianek rzymski (ca貫 kwiaty, nie saszetki), przelewam do buteleczki z psikaczem i pryskam nim odrost w kolorze mysi blond. Wybra豉m tak metod, bo nie chc p逝kanek. Wracam do naturalnego blondu, m鎩 odrost ma oko這 4-5 cm, reszta w這s闚 ma troch ja郾iejszy odcie, kt鏎y niestety z鄴趾, wi璚 nie chc go dodatkowo rozja郾i i ociepli, 瞠by kontrast odrost - reszta si nie pog喚bia.
Napar z rumianku lekko rozja郾ia m鎩 odrost, nadaje mu ciep貫 refleksy, ale musz uwa瘸 z aplikacj, bo niestety w這sy przy sk鏎ze si od niego str帷zkuj, zaaplikowany na w這sy ledwo po umyciu skutkuje tym, 瞠 wygl康aj nie鈍ie穎.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-17, 16:47   #123
donatellaaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 660

A ja jestem ciekawa, czy cytryna pomog豉by zniwelowa rudy odcie uzyskany po rozjasnianiu wod utlenion....czy ktos mia podobny problem i m鏬豚y cos poradzi?

Kiedys b璠帷 nastolatk r闚nie rozjasnia豉m wod utlenion (apteczn 3%) i by豉m zadowolona bo nie by這 瘸dnych rudosci...a teraz jak wyhodowa豉m spory odrost (z mysl o wracaniu do naturalek) cos mnie podkusi這 瞠by rozjasnic no i masz babo placek rudy placek ;p
donatellaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-19, 14:05   #124
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Poka wiadomo嗆
A ja jestem ciekawa, czy cytryna pomog豉by zniwelowa rudy odcie uzyskany po rozjasnianiu wod utlenion....czy ktos mia podobny problem i m鏬豚y cos poradzi?

Kiedys b璠帷 nastolatk r闚nie rozjasnia豉m wod utlenion (apteczn 3%) i by豉m zadowolona bo nie by這 瘸dnych rudosci...a teraz jak wyhodowa豉m spory odrost (z mysl o wracaniu do naturalek) cos mnie podkusi這 瞠by rozjasnic no i masz babo placek rudy placek ;p
Raczej korze pietruszki/napar z pio逝nu/b豉watka
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-20, 11:48   #125
donatellaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Raczej korze pietruszki/napar z pio逝nu/b豉watka

Dzi瘯i za rad Na pewno wypr鏏uj A mo瞠sz zdradzi jeszcze jakie proporcje? bo ja niestety kompletnie zielona w tym temacie
Stary 2014-07-20, 11:52   #126
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Dzi瘯i za rad Na pewno wypr鏏uj A mo瞠sz zdradzi jeszcze jakie proporcje? bo ja niestety kompletnie zielona w tym temacie
2-3 pietruszki gotuj ok. 15 min w szklance wody (albo i wi璚ej);
2-3 造磬i suszonego pio逝nu gotuj (dzia豉 antybakteryjnie) r闚nie w szklance wody;
b豉watka nie pr鏏owa豉m, ale czyta豉m na blogach w這sowych, 瞠 niweluje 鄴速y odcie
Stary 2014-07-20, 11:57   #127
donatellaaa
Rozeznanie

Cytat:
2-3 pietruszki gotuj ok. 15 min w szklance wody (albo i wi璚ej);
2-3 造磬i suszonego pio逝nu gotuj (dzia豉 antybakteryjnie) r闚nie w szklance wody;
b豉watka nie pr鏏owa豉m, ale czyta豉m na blogach w這sowych, 瞠 niweluje 鄴速y odcie

Dzi瘯i za tak szybk odp

Mi bardziej chodzi o zniwelowanie rudosci,chocia w ka盥ym swietle wygl康aj zupe軟ie inaczej-w dziennym wydaj mi si rudawe,a w sztucznym takie miodowe czy cus wi璚 mo瞠 na razie spr鏏uj z pietruszk.
Stary 2014-07-20, 12:26   #128
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Dzi瘯i za tak szybk odp

Mi bardziej chodzi o zniwelowanie rudosci,chocia w ka盥ym swietle wygl康aj zupe軟ie inaczej-w dziennym wydaj mi si rudawe,a w sztucznym takie miodowe czy cus wi璚 mo瞠 na razie spr鏏uj z pietruszk.
Oj, na rudo嗆 to nie pomo瞠 potrzebujesz czego niebieskiego, nie wiem, ja kiedy pewnie wypr鏏uj niebieskie/fioletowe owoce albo warzywa
Stary 2014-07-20, 12:46   #129
donatellaaa
Rozeznanie

Cytat:
Oj, na rudo嗆 to nie pomo瞠 potrzebujesz czego niebieskiego, nie wiem, ja kiedy pewnie wypr鏏uj niebieskie/fioletowe owoce albo warzywa

Tak wiem,瞠 pono b喚kit niweluje rudosci a wyczyta豉m to kiedys na blogu Mysi

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-do-wosow.html

Kupi豉m go nawet w sklepie akwarystycznym...i niestety jak bra豉m ma這 to nie widzia豉m 瘸dnych rezultat闚 a jak ciut za du穎 to ko鎍闚ki,kt鏎e mam jasniejsze barwi造 si delikatnie

Poza tym zauwa篡豉m,瞠 po nim strasznie lec mi w這sy wi璚 to te nie dla mnie..a skoro nie chc ju katowa ich farbami to chyba nie pozostaje mi nic innego jak chodzi w takich rudo-miodowych

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2014-07-20 o 12:49
Stary 2014-07-20, 12:55   #130
201607040946
Konto usuni皻e

Wiesz, je郵i istniej naturalne p逝kanki do w這s闚 rudych, br您owych i blond, to mo積a zrobi niebiesk p逝kank (naturaln), 瞠by zniwelowa rudo軼i. Niech pomy郵... jagody, porzeczki? Ale prawdopodobnie po rozcie鎍zeniu b璠 czerwono-fioletowe.
Stary 2014-07-20, 13:07   #131
donatellaaa
Rozeznanie

Hmm...mysla豉m,瞠 po tym b喚kicie efekt b璠zie szybszy i lepszy

w sumie nie bra豉m pod uwag 瘸dnych owock闚 na w這sy no opr鏂z tej nieszcz瘰nej popularnej cytrynki
Stary 2014-07-20, 13:16   #132
201607040946
Konto usuni皻e

Nagietek daje 豉dny miodowy odcie
Stary 2014-07-20, 13:23   #133
donatellaaa
Rozeznanie

Ale ja w豉snie zle si czuj w ciep造ch odcieniach blondu...cho niestety te chyba 豉twiej uzyska
Stary 2014-07-20, 13:27   #134
201607040946
Konto usuni皻e

Naj豉twiej
Ja mam naturalne szarawe, ale 豉two si rozja郾iaj rumiankiem/cytryn. Na 鄴速o
Stary 2014-07-20, 13:34   #135
donatellaaa
Rozeznanie

Ja naturalne mam sredni blond....ale po這w 篡cia rozjasniam,bo w jasniejszych lepiej si czuj ale w豉snie ta nieszcz瘰na 鄴單

A orientujesz si mo瞠 w gotowych zielarskich p逝kankach? np przyciemniaj帷ych -> http://sklep.zielarskisklep.pl/pl/mi...erba-flos.html

Czy ona pomog豉by mi przyt逝mi ten ciep造 kolorek?
Stary 2014-07-20, 14:37   #136
201607040946
Konto usuni皻e

Przyciemni ka盥a p逝kanka, kt鏎a jest br您owa Nie tylko w這sy, ale i sk鏎, r璚znik i wann
Ja te mam naturalny 鈔edni blond, ale taki... ciep這-ch這dny.
Stary 2014-07-20, 14:44   #137
donatellaaa
Rozeznanie

Chcia豉m spr鏏owa p逝kank z 逝pin orzecha w這skiego,ale jak poczyta豉m ile z tym babrania,瞠 wszystko dooko豉 brudne to odpusci豉m bo pami皻am jak ci瞛ko by這 zmywa ten cholerny b喚kit
Stary 2016-10-10, 17:42   #138
laurka02
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Do陰czam si do w徠ku. Mo瞠 komu to pomo瞠. A wi璚. Moje naturalne w這sy to taki mysi blond. Od n lat farbuj w這sy garnierem naturals 10 i by這 ok. Pewnego dnia stwierdzi豉m, 瞠 fajnie by by這 wprowadzi jak捷 zmian. Wi璚 kupi豉m sobie farb Loreal Excellence 10.21, gdy chcia豉m uzyska jasny ch這dny blond. Po pierwszym farbowaniu w這sy wysz造 super, jednak po drugim razie (po miesi帷u) gdy si farbn窸am, w這sy wysz造 niemal, 瞠 bia貫 . Chcia豉m sobie zde熥a przyciemni w這sy, 瞠by nie by造, a tak jasne, dlatego uda豉m si do fryzjera. Fryzjer pr鏏owa jak m鏬 uratowa mi w這sy i przyciemnij, jednak te w這sy zamiast jasnego blondu by造 tonacji 鈔edniego blondu z siwymi refleksami (w 鈍ietle naturalnym wygl康a豉m jak siwa babuszka). Okropnie to wygl康a這. 柝e si czu豉m z ciemnymi w這sami z siwymi pasmami. Wiec zacz窸am szuka innego sposobu i trafi豉m na ten post Postanowi豉m wzi望 sprawy we w豉sne r璚e i dzia豉 moc rumianku. Zaparzy豉m trzy 造瞠czki rumianku i po ostygni璚iu przela豉m do du瞠j miski i rozcie鎍zy豉m po這w wod. Trzyma豉m w這sy oko這 10-15 minut, troch masuj帷 te w這sy, aby pozby si tego okropnego siwego odcienia. Po 15 minutach na這篡豉m sobie kolejnego dziwol庵a, a dok豉dnie mieszank z cytryny, miodu i 鄴速ka jajka. Pomiesza豉m sk豉dniki ze sob i doda豉m je do maski do w這s闚, by nada mieszance g瘰t konsystencj. Trzyma豉m mieszank oko這 15 minut i sp逝ka豉m ciep陰 wod. Efekt? Cudowny! z 鈔edniego blondu zrobi si jasny. Cytryna i mi鏚 zrobi造 swoje. A refleksy siwe? Wi瘯szo嗆 siwych refleks闚 znikn窸a, zosta豉 zast徙iona delikatnie ciep造m odcieniem. Co prawda gdzie nie gdzie zosta造 siwe pasemka, ale nie rzucaj si one tak w oczy i w 鈍ietle naturalnym nie s to siwe w這sy, lecz ja郾iutki blond z ch這dnym odcieniem. Taki eksperyment przeprowadzi豉m raz i jestem z niego ogromnie zadowolona. Na pewno zastosuj wywar z rumianku jeszcze raz, by nada w這som z這tych refleks闚
laurka02 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-10-10 17:42:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.