jak Catherine Zeta Jones - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-10, 01:04   #1
stokrocia
Raczkowanie

jak Catherine Zeta Jones

Hej
Zalaczam zdjecie tej aktorki,zalezy mi na kupnie podobnej a, wrecz takiej samej pomadki do ust,jaka ma Catherine na zdjeciu,by nie wysuszala az tak bardzo ust,bojak widac na zdjeciu,to chyba pomadka dosc trwala.Mozecie cos doradzic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catherine-zeta-2.jpg (52,3 KB, 160 załadowań)
stokrocia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 22:54   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Re: jak Catherine Zeta Jones

Ja obstawiam błyszczyk Guerlain z serii Metoryty w kolorze Red intense jest taki sam nie wiem czy jest dostepny w Polsce, ale na allegro czasem mozna go dostać Nie szkodzi, że to błyszczyk to zmyłka jesli chodzi o ten kolor po pomalowaniu jest identyczny (przynajmniej na moich ustach ) jak ten na zdjęciu, pięknie się błyszczy i jest kryjący. Poza tym trwały

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 23:03   #3
stokrocia
Raczkowanie

Iwonalodz napisał(a):
> Ja obstawiam błyszczyk Guerlain z serii Metoryty w kolorze Red intense jest taki sam

hmm,a bylam dzis w Sephorze i nie popatrzylam na polke Guerlian.JEstem bardzo ciekawa,czy jest taki blyszczyk dostepny

>nie wiem czy jest dostepny w Polsce, ale na allegro czasem mozna go dostać Nie szkodzi, że to błyszczyk to zmyłka jesli chodzi o ten kolor po pomalowaniu jest identyczny (przynajmniej na moich ustach ) jak ten na zdjęciu, pięknie się błyszczy i jest kryjący. Poza tym trwały

wow to wkrotce zajrze do perfumerii,bo wydaje sie,ze piszesz dokladnie o takim blyszczyku jakim mi zalezydziekuje Iwonko

caluje,
Stokrocia
Stary 2003-11-10, 23:17   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Hmm nie będzie go raczej w Polsce tak obstawiam ja go kupiłam na allegro bo był z USA, u nas inna gama kolorków z tej serii obowiązuje...swoja droga mam kilka tych kolorków i wszystkie bardzo mi odpowiadają szkoda, że nie podobały Ci się takie usta miesiąc wczesniej, bo mnie się znudził błyszczyk w tym kolorze i oddałam przyjaciółce zapomniałam powiedzieć, że wyglądają te błyszczyki i pachną bardzo ujmująco Może namieszałam to jeszcze raz powiem o jak mi chodzi błyszczyk: Guerlain Meteorites i ten odcień to Red Intense

Stary 2003-11-10, 23:40   #5
stokrocia
Raczkowanie

no to ja juz nie wiem jaka kupic;( bo jak nie bedzie Iwonko tego odcienia?teraz to naprawde zaluje,ze wczesniej nie zamiescilam tego zdjecia :P tak to bym odkupila ten blyszczyk..No nic...
Stary 2003-11-10, 23:48   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Skarbie to może jednak idz do Sephory i sie dowiedz czy w ogóle miewają albo maja ten odcień może coś się zmieniło a jak nie to po prostu sprawdzaj na allegro, czasem go tam widuję Nosek do góry

Stary 2003-11-10, 23:57   #7
stokrocia
Raczkowanie

Dziekuje Iwonko za wiadomosc ja nigdy nic nie kupilam na allegro,bo troche boje sie ryzyka...A ile taniej tam moznac kupic kosmetyki?a z Bourjois nie ma takiej pomadki czy z Art Deco?
buzi...ja juz chyba mowie dobranocslodkich snow
Stary 2003-11-11, 00:13   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Skarbie to za ile kupisz na allegro zalezy od wielu czynników, ale przeważnie jeste tam troszkę taniej niż w sklepach jesli się boisz tam kupować to tu na forum jest mała-czarna, która sprzedaje na allegro, ale ja nie pamiętam tamtego Jej nicka i może ją podpytaj o ten błyszczyk ?? Ja ten kolor kupiłam od Paulinki, która ma na allegro nick: zabcok mogę z pewnością Ci ją polecić
Ja niestety Stokrociu nie orientuję się czy inne firmy maja taki odcień i który to jest Po prostu, jak spojrzałam na to zdjęcie Zety-Jones od razu skojarzło mi się z tym błyszczykiem może Agusia albo Sam Ci doradzą w innych firmach ??

Stary 2003-11-11, 10:35   #9
stokrocia
Raczkowanie

> Skarbie to za ile kupisz na allegro zalezy od wielu czynników, ale przeważnie jeste tam troszkę taniej niż w sklepach

a jak wyglada tam procedura sprzedazy?mozesz mnie torche oprowadzc po tym malym swiecie?

> jesli się boisz tam kupować to tu na forum jest mała-czarna, która sprzedaje na allegro, ale ja nie pamiętam tamtego Jej nicka i może ją podpytaj o ten błyszczyk ??

do MALEJ CZARNEJ mozesz podac mi swoj nick,ktory uzywasz na allegro?a moze kojarzysz jakas pomadke o tym kolorze co ma pani Zeta?

> Ja niestety Stokrociu nie orientuję się czy inne firmy maja taki odcień i który to jest Po prostu, jak spojrzałam na to zdjęcie Zety-Jones od razu skojarzło mi się z tym błyszczykiem może Agusia albo Sam Ci doradzą w innych firmach ??

czekam wiec na odpowiedzibardzo zalezy mi na podpowiedzi...

Aha jeszcze jedno,czym mozna tak ladnie nablyszczyc wlosy,naturalnie,nie sklejajac wlosow jak ma catherine?

milego dnia kochane
Stary 2003-11-11, 11:15   #10
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Ja miałam bardzo podobny błyszczyk - tylko mniej czerwony a bardziej bordo - od Chanel, Levres Scintillates. Miałam juz z tej serii kilka różnych i bardzo je lubię, bo sa trwałe, ale ten kolor akurat oddałam przyjaciółce, bo pasował mi tylko jak miałam ciemy balejaż.

Osobiście uwazam ze taki efekt osiągniesz prędzej stosując szminkę + bezbarwny błyszczyk bez drobinek (większość błyszczyków ma teraz takie blyszczące okruszki).

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 12:50   #11
stokrocia
Raczkowanie

Aha tak dlugo jestem z wami,a jeszcze sie nie pokazalam wam wszystkimtak wyglada Stokrocia zdjecie nie jest swietnej jakosci....Przepraszam,wk rotce cos lepszego zalacze
buziaki
Stokrocia

Edytowane przez stokrocia
Czas edycji: 2013-03-13 o 16:44
Stary 2003-11-11, 12:52   #12
trojka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Mała Czarna używa nicka: czarna_69

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 12:55   #13
stokrocia
Raczkowanie

ladnie dziekuje za odpowiedzz pewnoscia przyda sie w przyszlosci
pzodrawiam Cie Kasiu
Stary 2003-11-11, 12:56   #14
lejka
Zakorzenienie

Ooo... Jaka podobna do Catheriny! Ale wydaje mi się, że masz ładniejsze usteczka.
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 12:58   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Re: jak Catherine Zeta Jones- do Agusi Z. i Sam :)))

Stokrociu najlepiej bedzie jak poczytasz regulamin allegro, bo ja aż tak biegła w tych procedurach nie jestem
Co do porady Smoczyczki to oczywiście też racja, szminka plus bezbarwny błyszczyk tez dadza taki efekt, ale ja jestem z tych leniwych i praktycznych i wolę mieć wszystko w jednym, bo i pracy mniej i więcej miejsca w torebce

Stary 2003-11-11, 16:53   #16
stokrocia
Raczkowanie

Ah,dziekuje Lejko za takie porównanieaz sie zaczerwienilam

A ja Twojego zdjecia nie widzialam:/
Stary 2003-11-11, 17:47   #17
lejka
Zakorzenienie

Mojego tzn. MOJEGO?

Ależ proszę.
Stary 2003-11-11, 18:01   #18
sarimatha
Rozeznanie

GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha

Lejuś to naprawdę TY :wow: ale sie kobieta z ciebie zrobiła w porównaniu z tym co było w galerii ze świnka morską.Naprawdę jestes prześliczna i masz niebanalną urodę
pozdrawiam
sarimatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 18:11   #19
lejka
Zakorzenienie

Dzięki, oto żywy przykład, że chude nie znaczy piękne. A świnka jeszcze bardziej to potwierdza w swej puchatości.
Stary 2003-11-11, 18:21   #20
stokrocia
Raczkowanie

Przepiekna,delikatna uroda to ja Cie widzialam w galerii bywalczyn,ale teraz to mi namieszalas w glowiebo w ogole do siebie nie jestes podobna!na tych dwoch zdjeciach
dziekuje za pokazanie sie
Stary 2003-11-11, 18:29   #21
lejka
Zakorzenienie

Bo to było półtora roku i 10 kg temu.
Stary 2003-11-11, 18:33   #22
stokrocia
Raczkowanie

Na tym zdjeciu wygladasz jak Zosia z "Pana Tadeusza"
buziaki!
tak zrobilo sie swiezo i wiosennie!
Stary 2003-11-11, 19:07   #23
stokrocia
Raczkowanie

A moze Ty Lejko koajrzysz jakas fajna pomadke o takim kolorze jak ma Catherine?aha jak dokladnie wykonac makijaz jaki ma ta aktorka na zdjeciu?bardzo prosze o pomoc...jesli ktoras miala by czas napisac pare slow
buziaki
Stary 2003-11-11, 20:51   #24
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

sarimatha napisał(a):
> Lejuś to naprawdę TY :wow: ale sie kobieta z ciebie zrobiła w porównaniu z tym co było w galerii ze świnka morską.Naprawdę jestes prześliczna i masz niebanalną urodę

Prawda? Jaka śliczna kobieta nam rośnie?

Lejek, wymień fotę w galerii, nie strasz wizażanek

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 06:33   #25
lejka
Zakorzenienie

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Lejek, wymień fotę w galerii, nie strasz wizażanek

Przecież sama nie mogę, nie będę Zło główki spracowanej zawracać.
Stary 2003-11-12, 06:45   #26
lejka
Zakorzenienie

stokrocia napisał(a):
> A moze Ty Lejko koajrzysz jakas fajna pomadke o takim kolorze jak ma Catherine?

U mnie bardzo podobny efekt daje Bourojois nr 7, koralowa taka i na to błyszczyk, popróbuj w drogerii.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4031
Stary 2003-11-12, 15:30   #27
stokrocia
Raczkowanie

Re: jak Catherine Zeta Jones-do Samanty:)

Droga Samanto
Jesli moglabys mi wyltumaczyc jak zrobic dokladnie makijaz taki jak ma Catherine na zdjeciu...Jakimi cieniami go wykonac,ktore pudry brazujace uzyc i w jaki sposob.Moje zdjecie zamiescilam,niestety nie jest zbyt wyrazne..Ale bylabym wdzieczna,jakbys mi dala wskazowkii napisac jakie dokladnie kosmetyki uzyc (firma,kolor)

i jak Ja Ci sie moglabym odwdzieczyc?

buzi buzi
Stokrocia
Stary 2003-11-12, 15:42   #28
stokrocia
Raczkowanie

> U mnie bardzo podobny efekt daje Bourojois nr 7, koralowa taka i na to błyszczyk, popróbuj w drogerii.

hmmwiesz,ze ja mam te probki?kompletnie o nich zapomnialam,rzucilam do szafki,dzis sprobowalam nr 7,ale to byl efekt mniej czerowny.Wydaje mi sie,ze fajny jest kolor nr 17moze bedzie podobny do tego na zjdeciuProbowalas juz wszystkie kolorki?W ogole jak spisuja sie te pomadki Borujois?chyba sa dosc trwale,bo rano wymalowalam sie ta jedna probka i do tej godziny mam pomadke na ustachzaczynam sie zachecac

Dziekuje Lejko za odpowiedzjak minal Twoj dzien?
Stary 2003-11-12, 21:06   #29
sarimatha
Rozeznanie

GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha

Heloł
jak miło że ktoś mnie prosi o rade własnie ma przerwe w nauce i skorzystam bo bardzo lubie udzielać tego typu rad.
po pierwsze podkład no to na pewno rozświetlający lub bogato nawilżający myśle że skin illuminator z revlonu byłby dobry lub wydaje mi sie że Perfect Cream Powder(kompakt) z Isa Dory w odcieniu 12 cool baige też byłby odpowiedni jednak najlepiej sprawdz oddcień na sobie pozatym z revlonu oli free make up* i water sensation z Margaret Astor powinien dawać podobny efekt ;P
wydaje mi sie że twarz raczej nie została omieciona pudrem brązującym conajwyżej rozswietlającym w kolorze piaskowym szukaj odcieni light gold albo dune raczej jasne tonacje ,wystrzegaj sie odcieniu typu "ziemia egipska" albo cos co barwi na czerwono,rózowo,brązowo i miedziano( poszukaj np pudru Inglotu)
policzki,tutaj mamy pięknie podkreslone poliki ,róż wydaje mi sie równiez że także highlighter by sie przydał .Róż oczywiście kremowy lub transparentny .(proponuje z manhattanu kremowy lub w sztyfcie Maxa Factora,Chanel,IsaDora) transparentne to Irreal Soliel Chanel lub tańsze z bourjois w odcienu wiśniowym najlepiej lub drzewo rózane,widze tu tez piękny kolor koralowy z radiant blush Guarleina wydaje mi sie że z rimmela odcien Santa Rosa równiez bedzie pasował no oczywiście nie zapomniej o highlighterze położonym na kości policzkowe i tuż pod skroniami ,rozświetlą spojrzenie i wymodelują wraz z różem twarz
brwi co tu duzo kryć doprowadzone do ładu za pomocą pensety,precyzyjnie naznaczony rysunek brwi kredeczką np.bourjois i przeciągnięte żelem(np.oriflame) lub odrobiną wazeliny dla błysku doda ognia
Oczy no więc musisz zakupić pare odcieni :przedewszystkim trzeba zauważyc to co najbardziej rzuca sie w oczy czytli highlighter : proponuje z IsaDory fioletowy,z Mona-Lisy Mincer żel-cień do oczu w tubce też w odcieniu śliwoko-beżowym lub biały perłowy cień z Inglotu
gdy delikatnie nałozysz go cienką warstewką aż po łuk brwowy musisz nałożyć ciewnie w kolorze ceglanym,wiśniowym i koralowym(bourjois,chanel ,dior w najnowszej kolekcji ma takie potrójne cienie z tego co pamiętam możesz też z oriflame zastosować ciemniejszy z duetu malba peach z oriflame (visions)większość kolorków znajdziesz w ofercie inglotu) Potrzebna ci bedzie również kredka czarna lub ciemny granat,śliwka wpadający w czeń lub bordo wpadające w fiołkowy fiolet.No i naturalnie bardzo czarna mascara !!!!!!! wiec gdy juz nałożysz highlighter nałóż ceglany cien na powieke oid zewnętrznego kącika i wiśniowy na załamaniu powieki,bordo delikatnie użyj rysując cieniutką ładnie roztartą kreseczkę przy dolnej powiece,następnie uważnie obrysuj oko kredką zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz tyle że zewnętrzną powinnaś delikatnie rozetrzeć ,później tylko zakręcić rzesy zalotką i nałożyć podwójną warstwe czarnej pogrubiającej mascary (np. volume glamour bourjois nr 06 lub volume express curved blush al;e moze byc kazda inna równie dobra lub lepsza :P )
na usteczka pomadka w kolorze paprykowo-miedzianym( proponuje pomadkę Art Deco w kolorze 50 pięknie sie mieni ,ładnie odżywia i tworzy bardzo fajna lśniącą powierzchnie wystarczy pociągnąć błyszczykiem bezbarwnym np.rimmel lub bourjouis jeśli lubisz brokacik proponuje błyszczyk IsaDory express star gloss w odcieniu 60 refleckting nugat proponuje tez inne błyszczyki isadory i bourjouis w tym odcieniu rimmel tez miał coś podobnego z vinyl lip

i to by było chyba na tyle
sarimatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:48   #30
stokrocia
Raczkowanie

wow wow wowjestes niesamowitajutro albo jeszcze dzis napisze pare slow do Twojego postu.
A moze ty wiesz jak spisuje sie rozwietlacz Lancoma? (mowa w watku o dyskretnym makijazu)
buziaki!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości