Farbowanie na blond - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-09, 23:55   #181
magmail
Raczkowanie

Dot.: Farbowanie na blond - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
kaska222

Wszystko wyżej opisane również są zdjęcia.. Kolor wyszedł okropny, nie złapał NIC! Trudno określić mi ten kolor, jakieś takie przebłyski rudego mi się wydają że mam.. ehh

Hej Gosiu,
Sama również przyciemniałam parę miesięcy temu swój bardzo jasny blond (rozjaśniany kiedyś z brązu) do popielatego.

Używałam jednak wyłącznie profesjonalnych farb, i takie Ci polecam - namierz drogerię lub sklep internetowy jednej z popularnych znanych firm, ale z profesjonalnych linii, i poradź się dobrego fryzjera/ sprzedawcy, z jaką wodą tego użyć. Dzieki temu unikniesz niepotrzebnych problemów.

Rude refleksy, na mojego czuja , to efekt zbyt silnej wody utlenionej która była "standardowo" dołączona do wybranej przez Ciebie farby.
To co bym radziła, to teraz dać odpocząć włosom, odżywić je, a za kilka tygodni użyć popielatego odcienia blondu na poziomie 8 lub 9, to powinno pokryć rudości i zapewnić blond, który im bardziej będzie się wypłukiwał, tym ładniejszy blond Ci zostanie. Daj sobie teraz trochę czasu żeby znaleźć odpowiedni kolor, skonsultuj się z fryzjerką. U mnie sprawdzały się odcienie popielate z końcówką 1 czyli np. 9.1.

No i rada tak ogólnie - skoro przyciemniasz włosy to woda utleniona 6% moim zdaniem wystarczy do farbowania. Mam nadzieję że choć trochę pomogłam, jeśli tylko chcesz odezwij się na priv.
magmail jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:41   #182
kaweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nataliao2 Pokaż wiadomość
a jaki jest Twój wyjsciowy kolor włosów? ja osiągnęłąm podobny - widzisz na zdjęciu wychodząc od średniego blondu, farbując garnierem nutrisse 111 saharą
dzieki

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

hi.richesse odcień zmrozony blond?

ktos uzywała?
jakie spostrzeżenia?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

hi.richesse odcien zmrozony blond?
ktos używała?
spostrzezenia?
kaweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 13:24   #183
201607040946
Konto usunięte

to nic, blond to ciezka sprawa

u mnie na poczatku tez nie wyszlo, potem to juz tylko plukanki, ale bardzo przesuszaja wlosy co robic? mam jeszcze rudawe od polowy wlosow
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:56   #184
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
kaska222

Wszystko wyżej opisane również są zdjęcia.. Kolor wyszedł okropny, nie złapał NIC! Trudno określić mi ten kolor, jakieś takie przebłyski rudego mi się wydają że mam.. ehh
Wstaw zdj; jak wyszedl kolor ,jak sie nie myle farbowalas 321 czy z garnier?
Przed farbowaniem powinnas troche poczytac o farbach na forum,ktore wymienilas.
Kiedys czytalam watek podobny do Twojego problemu.
Jesli chcialas uzyskac zeby wygladalo naturalniej to polecalabym farbe lub szampon o perlowym odcieniu.[COLOR="Silver"]

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-12 o 10:22 Powód: lit:
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:43   #185
Majka007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
Witajcie,
marze o takim kolorze włosów i liczę na Waszą fachową pomoc

który z odcieni np. Majirel loreala?pozwoli mi uzyskac taki kolor (mój naturalny kolor to raczej ciemny, mysi blond).Do tej pory uzywałam farb i odżywek koloryzujących z Matrixa, ale mam ochote na zmiany.

Przegladajac palety farb natrafilam na paletę loreala hi.richesse i odcień zmrożony blond...myślicie, że ten odcień wychodzi podobnie do tego który widnieje na zdjeciu?

Odezwijcie się doświadczone Blondyny
pozdr
Podnosze , cudowny kolorek tez o takim marzę. Z ciemnego brązu rozjasniłam sobie kiedyś farbą wellatonu popielaty blond i od tej pory mam złocisto rudą poświate , farbowalam na ciemny brąz lecz sie wypłukiwal i był taki jak wczesniej + odrosty. Teraz marze o takim własnie kolorku jak na fotce. Jesli któraś uzyskała podobny to prosze pisać jaka farba bo cudeńko

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 12:22   #186
kaweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Podnosze , cudowny kolorek tez o takim marzę. Z ciemnego brązu rozjasniłam sobie kiedyś farbą wellatonu popielaty blond i od tej pory mam złocisto rudą poświate , farbowalam na ciemny brąz lecz sie wypłukiwal i był taki jak wczesniej + odrosty. Teraz marze o takim własnie kolorku jak na fotce. Jesli któraś uzyskała podobny to prosze pisać jaka farba bo cudeńko
Majka! jesli dojdziesz to tego, jaka farbka da taki kolor jak w załączeniu-daj mi proszę znać

Kolor wydaje mi się być podobny do tego na próbnikach farb hi.richesse, np tu na allegro:
http://allegro.pl/loreal-farby-hi-ri...377099517.html
odcien 9.13,
lub tu :
http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...390934202.html
odcienie coś z tych 9ątek np 901?

Tylko tak, hi.,richesse podobno daja tylko głebie koloru-nierozjasniają...wiec nie wiem czy na moich naturalnych ciemnych blon (mysi blond) pozwola uzyskac taki efekt? i boje się, że intensywne majirel podniszcza mi włosy, skoro tam niezbedny jest wysoki aktywator...

hmmm? ktos pomoze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000URR5I6C97B01-C303.jpg (40,9 KB, 98 załadowań)
Stary 2011-01-11, 19:21   #187
teenthatme
Raczkowanie

GG do teenthatme

Witam Mam pytanie a zarazem prośbę
Mam zamiar "farbnąć" sobie włosy na kolor ciemny blond, ale nie wiem jakiej farby użyć, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Włosów nigdy nie farbowałam Bardzo proszę o pomoc Będę dozgonnie wdzięczna.

Tak jest:
http://imageshare.pl/?di=1112947701932
http://imageshare.pl/?di=4129477023214

A tak by było ok:
http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....lg_id=10003069
http://www.kaprysy.pl/6652/kim-blondynka/

Edytowane przez teenthatme
Czas edycji: 2011-01-11 o 19:24
teenthatme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:27   #188
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez teenthatme Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie a zarazem prośbę
Mam zamiar "farbnąć" sobie włosy na kolor ciemny blond, ale nie wiem jakiej farby użyć, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Włosów nigdy nie farbowałam Bardzo proszę o pomoc Będę dozgonnie wdzięczna.

Tak jest:
http://imageshare.pl/?di=1112947701932
http://imageshare.pl/?di=4129477023214

A tak by było ok:
http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....lg_id=10003069
http://www.kaprysy.pl/6652/kim-blondynka/
masz dosyć ciemne włoski, ja bym na twoim miejscu poszła do dobrego fryzjera i rozświetliła refleksami, takimi cieniutkimi jak ma Kim, a jak chcesz sama kombinować to może excellence 8.13, ale jak położysz na całość to nie osiągniesz takiego efektu refleksów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo12_20.jpg (16,0 KB, 47 załadowań)
kedud86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 09:39   #189
teenthatme
Raczkowanie

GG do teenthatme

No tak fryzjer byłby najlepszym rozwiązaniem Ale problem w tym, że narazie brak funduszy :| I już sama nie wiem...
teenthatme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:44   #190
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

kaweczka, babka ze zdjęcia ma jansy popielaty blond z poziomu 9. Jesli masz naturalne ciemny blond a wiec rozumiem że poziom 6? Nawet średni blond 7, to i tak po hirichese nie bedzies ztakiego miec jak na fotce, bo richesse rozjasnia najwyzej o 1 ton i dotyczy to raczej rozswietlenia niz faktycznej zmiany koloru.

Aczkolwiek bardzo łądny ten jej blond
Stary 2011-01-13, 11:05   #191
kaweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kaweczka, babka ze zdjęcia ma jansy popielaty blond z poziomu 9. Jesli masz naturalne ciemny blond a wiec rozumiem że poziom 6? Nawet średni blond 7, to i tak po hirichese nie bedzies ztakiego miec jak na fotce, bo richesse rozjasnia najwyzej o 1 ton i dotyczy to raczej rozswietlenia niz faktycznej zmiany koloru.

Aczkolwiek bardzo łądny ten jej blond
Mysia m dzięki za wiadomość-bardzo wiele mi wytłumaczyłaś bo ja nie mam pojęcia o co chodzi z tymi poziomami itp, itd...
wiec tak, z tego hi richesse to zrezygnuję bo nie ma sensu wogóle sie w to bawić.

Mam prosbe abyś zerkneła na palety farb majirel, które zamieszczam ponizej.Doradź mi proszę, które z blondów 901,902,911,921... odpowiada temu, które ma babeczka na zdjęciu?

zamieszczam linki do dwóch palet, bo kurde co aukcja inaczej wychodza odcienie...

http://allegro.pl/loreal-farby-majir...396054749.html

http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...390934202.html

pozdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000URR5I6C97B01-C303.jpg (40,9 KB, 25 załadowań)
Stary 2011-01-13, 13:23   #192
mysia m
Zakorzenienie

ja myśle, że 901s, ale nie tyle co na palecie, ile wg numeracji, co widzę, że s odpowiada w majirelu cieplejszym kolorom, czyli byłoby to odcien popielato-złocisty. W praktyce kolor jest lekko naturalnie ciepły z chłodnym połyskiem- tak wąłsnie ala kosc słoniowa jak podają przy tamtym numerze.

Warto by było,zebys sie jeszcze przespacerowała do hurtowni fryz, jak mas zmozliwosc, zeby obejrzec palete majirela- tesery-włoski czy Ci się podoba, biorac poprawke, ze testery sa włosami bez koloru, czyli na Twoich wyjdzie o ton ciemniej. Jak nie mas zhurtowni, to u jakiegos frzyjera mozesz sobie obejrzec.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

zdjecia w internecie zawsze mocno przekłamuja kolor
Stary 2011-01-14, 10:38   #193
kaweczka
Raczkowanie

dzięki za odpowiedź mysia m
jeszcze nie zdecydowala co do zakupu odpowiedniego koloru-wciąż mam dylemat...
ale napewno wiele mi pomogłaś

przejdę sie do hurtowni fryzjerskiej i zobacze paletę..hmm w związku z tym mam pytanie do Was, czy ktoś orientuje sie gdzie w Katowicach czy Bytomiu jest dobrze zaopatrzona hurtownia fryzjerska?

pozdr
Stary 2011-01-14, 12:16   #194
mysia m
Zakorzenienie

prosze bardzo

wybór koloru, to trudny wybór a potem zwykle sie go nieraz zmienia, bo moze okazac się, ze wymarzony odcien wcale nie pasuje do karnacji albo nie pokrywa sie wystarczajaco z poprzednim.

w kazdej hurtowni fryzjerskiej będzie paleta majirela, to bardzo popularna farbka.
Stary 2011-01-19, 18:47   #195
_elegia
Przyczajenie

witam
baaardzo zależy mi na waszej pomocy!
chciałabym uzyskać ładny, naturalny i przede wszystkim... jednolity(!) kolor włosów. natura niestety obdarzyła mnie włosami w kolorze ciemnego blondu, który pod wpływem słońca i innych, nieznanych mi czynników, zmienia się w jasny, rudawy odcień- przez co moje włosy są w dwóch odcieniach- najpierw ciemne, a dopiero od pewnej długości mają jaśniejszy kolor. dodatkowo mam naturalne 'pasemka', które doprowadzają mnie do szału! ;c (są wyjątkowo widoczne na grzywce)

chciałabym użyć na początek jakiejś mniej trwałej farby, bo to byłoby moje pierwsze farbowanie.
moim celem jest uzyskanie koloru zbliżonego do tego ze zdjęć toni garrn
http://img402.imageshack.us/img402/1717/tonigarrn3.jpg
http://img510.imageshack.us/img510/9579/tonigarrn4.jpg

a tutaj parę zdjęć, które pokażą moje włosy:
http://img338.imageshack.us/img338/4936/dscf0437y.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/789/zdjcie0791x.jpg (na tym w miarę dobrze widać tę niejednolitość o której pisałam )

z góry dzięki za rady, czekam na odpowiedzi!

Edytowane przez _elegia
Czas edycji: 2011-01-20 o 17:33
_elegia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 19:33   #196
werka900
Przyczajenie

Hej Zastanawiam sie czy z obecnych wlosow jakie posiadam wyjdzie mi cos w stylu takich blondów typu miodowy. Mam dlugie wlosy naturalne koloru brazowego i kiedys na nieszczescie pomalowalam je farba palette na czarno. Po jakims czasie zachcialo mi sie miec jasniejsze wlosy i zaczelam z tego czarnego schodzic pasemkami noo i moje wlosy wygladaja tak jak teraz na zdjeciu od gory odrosty moje, na srodku blond a na dole taki sprany braz i zastanawiam sie czy wyszedl by mi z nich odcien jakiegos ciemniejszgo blondu np. cos w stylu tych dwoch kolorow ktore umiescialam. Dobrze by bylo jakby ktos mi poradzil czy wystarczy tylko farbe nalozyc czy konieczna bedzie jednak wizyta u fryzjera, pomóżcie

pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 24115.jpg (56,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg casting.jpg (19,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (39,5 KB, 22 załadowań)
werka900 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:04   #197
sarita1307
Raczkowanie

Radze samemu nie eksperymenotwać z tym co masz na głowei , tym bardziej farbami drogeryjnymi, radzę udać sie do dobrego fryzjera po fachową poradę co mozna w tym momencie kłaść na twoje włosy.. Sama mam ten sam problem( troche odrostu, troche rozjasniacza z moich'refleksów', troche moich naturalnych włosów). również chce ujednlicić kolor na jakiś miodowy blondzik. W sobote wpada do mnie fryzjerka i bedziemy dumać Powodzenia

sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:45   #198
muciula25
Rozeznanie

Nie zgodze się z Wami kobietki jestem już po 5 próbach zrobienia czegos zadowalającego na głowie i niestety... mam fryzjerke która mnie rozumie i zawsze od Niej wychodzę zadowolona niestety ze względu na odległość która nas dzieli nie jestem w stanie do Niej pójść i tak np wczoraj byłam u fryzjerki która stwierdziła,że farbą włosów nie rozjaśnię (naturalne mam ciemny blond i przeciez po coś istnieją jasne blondy i wody 12%!!!!) i,że za spłukaną farbę kąłdzioną 3 m-ce temu poziomu 7Koleston nie może mi położyć poziomu 8mego bo nie chwyci,dodam,że Koleston był kładziony na włosy mocno rozjaśnione więc końcówki były na poziomie 8.W efekcie położyła mi 7i8 MATRIX mocca na odrosty a na końcówki na 10min tą farbę bez amoniaku i... nic nie chwyciło wyszłam z samolu tak jak weszłam jedynie z czystymi i wyprostowanymi włosami i oczywiście:no niestety końcówki są w takim stanie,że nie chwyciły koloru!!!
BZDURA sama w domu farbowałam Kolestonem i pięknie pokrył mi jednolicie całość więc na dzień dzisiejszy wolę eksperymentować sama w domu i jak coś mieć pretensję do siebie a nie do kogoś kto mianuje się profesjonalistą i bierze za to nie małe pieniądze.
Jeśli macie na prawdę zaufanego fryzjera i mośliwość korzystania z Jego usług to śmiało!
Powodzenia w dążeniu do upragnionego koloru
Stary 2011-03-24, 17:44   #199
ariad
Przyczajenie

blond - jak uzyskać kolor.

Hej

Jestem blondynką i chciałabym uzyskać taki kolorek jak w załączniku albo taki fajny gołębi , lub szampański kolor.

Jaką farbą najlepiej ? Bo zawsze odrost mi wychodzą pomaranczowe a reszta jest ok.

wiem,że temat był, ale nikt tam nie zagląda.

pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e48bbe92000e89be4d372150.jpg (31,8 KB, 100 załadowań)

Edytowane przez ariad
Czas edycji: 2011-03-24 o 17:53
ariad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:48   #200
tigiii
Raczkowanie

(:loki blond:)

czeeesc drogie wizazanki czy wiecie jak uzyskac taki kolor włosów? jakie farby?? moje włosy są kręcone i chciałabym aby były w kolorze blond bardzo podobają mi się włosy shakiry lub taylor swift oprócz tego naprawde bardzo podoba mi się uroda słowiańska...wiadomo,że kręcone są delikatne..czy myślicie, że takie włosy baaardzo by sie zniszczyły? czy są może preparaty które mogłyby im pomóc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taylor.jpg (54,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor2.jpg (91,9 KB, 62 załadowań)
tigiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:56   #201
ala0711
Zakorzenienie

Dot.: blond - jak uzyskać kolor.

Mam taki sam problem jak Ty tyle że ja chcę mieć bardzo jasny biały blond Farbę dostaniesz łatwo. W drogeriach widziałam jak się nie mylę z garniera gołębi blond ale szampańskiego nie widziałam niestety
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:33   #202
kitkulka
Zakorzenienie

jest MNÓSTWO wątków na taki temat i uwierz, że zagląda tam setka ludzi i zawsze ktoś odpisuje
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:21   #203
tigiii
Raczkowanie

Smile blond włosy, doradzcie! :)

czeeesc drogie wizazanki czy wiecie jak uzyskac taki kolor włosów? jakie farby?? moje włosy są kręcone i chciałabym aby były w kolorze blond bardzo podobają mi się włosy shakiry lub taylor swift oprócz tego naprawde bardzo podoba mi się uroda słowiańska...wiadomo,że kręcone są delikatne..czy myślicie, że takie włosy baaardzo by sie zniszczyły? czy są może preparaty które mogłyby im pomóc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg taylor.jpg (54,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor2.jpg (91,9 KB, 8 załadowań)
Stary 2011-03-24, 19:27   #204
tigiii
Raczkowanie

kolor genialny...jest mnóstwo farb w kolorze blond, wystarczy poszukać odcień dla siebie
Stary 2011-03-24, 19:39   #205
aquaria443343
Raczkowanie

Dot.: (:loki blond:)

Kręcone + blond?
Uważam, że to kiepski pomysł. Rozjaśnianie bardzo niszczy włosy, a kręcone z natury są bardziej podatne na zniszczenia i wysuszenie.
Sama mam z natury blond loki, marzyłam o takim całkiem jasnym blondzie (teraz mam naturalne lekkie pasemka), ale włosy i tak sypią mi się w dłoniach, mimo że ludzie jak patrzą na nie z daleka, myślą, że mam dość mocne (pozory mylą, heh).
Zrobisz jak uważasz, ale nie polecałabym Ci niszczyć włosów, skoro masz ładne naturalne kręcone. O loki trzeba specyficznie dbać, a rozjaśnianie to niestety poważna ingerencja. Jeśli już rozjaśniać, to szukać farby z jakiejś dobrej firmy, no i koniecznie wyposażyć się w dobre kosmetyki nawilżające do włosów, bo istnieje duża szansa pojawienia się "siana".

Pozdrawiam.
aquaria443343 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:51   #206
tigiii
Raczkowanie

Dot.: (:loki blond:)

Cytat:
Napisane przez aquaria443343 Pokaż wiadomość
Kręcone + blond?
Uważam, że to kiepski pomysł. Rozjaśnianie bardzo niszczy włosy, a kręcone z natury są bardziej podatne na zniszczenia i wysuszenie.
Sama mam z natury blond loki, marzyłam o takim całkiem jasnym blondzie (teraz mam naturalne lekkie pasemka), ale włosy i tak sypią mi się w dłoniach, mimo że ludzie jak patrzą na nie z daleka, myślą, że mam dość mocne (pozory mylą, heh).
Zrobisz jak uważasz, ale nie polecałabym Ci niszczyć włosów, skoro masz ładne naturalne kręcone. O loki trzeba specyficznie dbać, a rozjaśnianie to niestety poważna ingerencja. Jeśli już rozjaśniać, to szukać farby z jakiejś dobrej firmy, no i koniecznie wyposażyć się w dobre kosmetyki nawilżające do włosów, bo istnieje duża szansa pojawienia się "siana".

Pozdrawiam.
Noo wiem...oczywiście uważam, że masz rację...ale tak bardzo chciałabym mieć blond włosy od wielu lat jestem praktycznie brunetką, mam bardzo ciemno brązowe włosy, bardzo potrzebuje jakiejs zmiany...
Stary 2011-03-24, 19:57   #207
tigiii
Raczkowanie

Dot.: blond włosy, doradzcie! :)

nie chcący dodałam dwa posty...nie wiem jak je usunąć, wieć tylko mówie że ten post jest NIEAKTUALNY
Stary 2011-03-24, 20:00   #208
ratolu
Przyczajenie

ja przepraszam, że tutaj, ale nowa jestem i się za bardzo nie orientuje jeszcze na tym forum, ale mam pytanko... naturalne włosy mam ciemny bląd- jasny brąz, w tej chwili mój kolor to coś typu czekolada i kupiłam farbę Joanna nutria słodkie cappucino 240 i o to pytanie, co myślicie, co mi wyjdzie ? chcialam po prostu mój dotychczasowy kolor troszkę rozjaśnic, myślicie że sie uda ?
ratolu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:47   #209
mrowinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
Po co kolejny wątek? To już chyba trzeci na ten sam temat?
Stary 2011-03-24, 20:58   #210
tigiii
Raczkowanie

no wiem, niechcacy..mam strasznie zamulonego neta:/
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości