Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-10, 17:39   #3781
Muffka_
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez bajacyna Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za te wpisy ku chwale naturalnych włosów
Przetrwałam swój dołek
Ostatecznie doszłam do wniosku, że dużo już za mną i szkoda tych starań, szkoda moich mocnych i zdrowych włosów, i szkoda przyszłego czasu. Teraz jestem w 8 miesiącu ciąży i przy małym dziecku, siedzeniu w domu, związywaniu włosów farbowanie wydaje mi się pozbawione sensu. Za to jest to idealny czas na dalsze zapuszczanie odrostów. Tym bardziej, gdy słońce rozjaśni naturalnie moje odrosty i będą mniej się odcinały od farbowanych końcówek. Przetrwałam zimę, gdy odrosty są ciemniejsze i różnica bardziej widoczna, więc przed latem wracać do rozjaśniacza to pomyłka. Poza tym jak będę znowu zaczynać od nowa i zwlekać to dotrwam do czasu pojawienia się siwych włosów i... farbowania ich. Ostatni dzwonek, by się jeszcze w spokoju nacieszyć naturalnymi włosami, bo muszą przecież odrosnąć wszystkie i muszę mieć czas na nacieszenie się całą czupryną naturalną. A u niektórych osób pierwsze siwaki pojawiają już około 30tki. Mnie to przekonało, więc jeśli któraś z Was jest 25+ to może ten argument w chwilach kryzysu zadziała.

I zapomniałam - odkryłam, że odrost jest już do ramion W załączeniu kontrast pomiędzy odrostem a farbowaniem latem i mój ciemny odrost teraz.

Pozdrawiam
Jak moglas farbowac taki piekny blond?
Ja tez mialam taka roznice w kolorach, ale najgorsze juz za mna Powodzenia

Muffka_ jest offline  
Stary 2013-03-11, 09:16   #3782
Agula 88
Zakorzenienie

zaraz dostane baty ale czy nie lepiej farbowane włosy pofarbować na zbliżony do naturalnych aby się odrost nie odbijał, podziwiam was dziewczyny za cierpliwość naturalki macie piękne
Agula 88 jest offline  
Stary 2013-03-11, 09:46   #3783
kreconowlosa
Raczkowanie

wiele z nas farbuje włosy na zbliżony do naturalnego. a po jakimś czasie same farbowańce

ostatnio tak sobie myślałam, że brakuje mi tej starej ekipy, jak rozmawiałyśmy w zeszłe wakacje i było nas tyle
kreconowlosa jest offline  
Stary 2013-03-11, 10:19   #3784
Gosia_14
Rozeznanie

Wiecie co,mi ostatnio koleżanka powiedziała,że żal mi wydać kasę na farbę. Szkoda,że ludzie tak to postrzegają,jak mówiłam,że nie chcę już farbować,miałam strasznie zniszczone włosy i brzydkie,to się tak dziwnie patrzą i nie rozumieją. Jedna z koleżanek własnie piękny jasny blond pofarbowała na coś dziwnie ciemnego.Za miesiąc minie rok bez farbowania i nie zamierzam teraz,żeby mieć jednolity kolor je pofarbować...
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-03-11, 14:40   #3785
bajacyna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
zaraz dostane baty ale czy nie lepiej farbowane włosy pofarbować na zbliżony do naturalnych aby się odrost nie odbijał, podziwiam was dziewczyny za cierpliwość naturalki macie piękne

To nie jest zawsze takie proste. W moim przypadku :
1. Prawie półroczne poszukiwania koloru zbliżonego do naturalnego okazywały się klapami. Każdy kolor był inny, inaczej zmieniał barwę w słońcu. Barwa sztuczna a naturalny odcień włosów są nie do zgrania. Naturalne włosy wyglądają inaczej, mają więcej odcieni i nawet inaczej się błyszczą.
2. Farba z rozjaśnianych włosów spłukiwała się błyskawicznie i musiałabym całe włosy farbować co 2 tygodnie - jeśli znalazłabym dobry kolor farby. A nie chodziło mi o zmianę koloru farby do dalszego niszczenia włosów, a o zaprzestanie torturowania swojego włosia.

Niestety za swoją wcześniejszą głupotę katowania włosów rozjaśniaczem trzeba było zapłacić cenę chodzenia z odrostem.
Za to teraz mam satysfakcję, że jakbym ścięła włosy do ramion to już wszystkie byłyby naturalne i mega mocne, podczas gdy moje dziwiące się mi znajome-zagorzałe fanki farby mają coraz gorsze i zniszczone włosy już od samej skóry. Gosia_14 - jeszcze się doczekasz tej pięknej chwili

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Muffka - a jak długo trwała Twoja kuracja?
dziękuję
bajacyna jest offline  
Stary 2013-03-11, 16:51   #3786
sylwia031195
Raczkowanie

a ja mam już ok. 11-12cm odrostu i coraz bardziej zaczynam dostrzegać urodę kolru chcociaż jeszcze czasem wydaje mi się on taki płytki, a mi podobają się głębokie kolorki ale dbra, może wytrzymam ..
sylwia031195 jest offline  
Stary 2013-03-11, 17:21   #3787
kreconowlosa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Wiecie co,mi ostatnio koleżanka powiedziała,że żal mi wydać kasę na farbę. Szkoda,że ludzie tak to postrzegają,jak mówiłam,że nie chcę już farbować,miałam strasznie zniszczone włosy i brzydkie,to się tak dziwnie patrzą i nie rozumieją. Jedna z koleżanek własnie piękny jasny blond pofarbowała na coś dziwnie ciemnego.Za miesiąc minie rok bez farbowania i nie zamierzam teraz,żeby mieć jednolity kolor je pofarbować...
nie wierzę :O czasami aż trudno zrozumieć takich ludzi ;/
Stary 2013-03-11, 18:30   #3788
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kreconowlosa Pokaż wiadomość
ostatnio tak sobie myślałam, że brakuje mi tej starej ekipy, jak rozmawiałyśmy w zeszłe wakacje i było nas tyle
Ano troche osob juz sie zapodzialo, wiekszosc juz ma prawie cale naturalne
Cytat:
Muffka - a jak długo trwała Twoja kuracja?
dziękuję
Za tydzien mina 2 lata, w przyszlym tygodniu ide podciac koncowki i wstawie zdjecie wloskow Ogolem to chyba ze 3 razy przyciemnialam farbowance bo nie dawalam rady z taka roznica w kolorach, ale to jakos dopiero po pol roku zapuszczania. Teraz farba juz sie troche wyplukala, ale kontrastu i tak juz nie ma. Bardzo sie ciesze, ze podjelam decyzje o zaprzestaniu farbowania-do tej pory walcze z przesuszem i co chwile rozdwajajacymi sie koncowkami, wiec to byl juz ostatni dzwonek

Muffka_ jest offline  
Stary 2013-03-12, 20:25   #3789
Gosia_14
Rozeznanie

Stwierdziłam,że jakoś czerwiec-lipiec zetnę włosy tak jak Olga Frycz ma.Mam nadzieję,że będą już całe moje,bo mam już dość tych przytyków.
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:13   #3790
bajacyna
Przyczajenie

Cytat:
Stwierdziłam,że jakoś czerwiec-lipiec zetnę włosy tak jak Olga Frycz ma.Mam nadzieję,że będą już całe moje,bo mam już dość tych przytyków.
Daj spokój, ludźmi nie ma się co przejmować, przynajmniej nie takimi. Ja już tyle super porad w życiu usłyszałam (od grubych ciotek - przytyć musisz!, od wuja-budowlańca kiedy kupiliśmy mieszkanie - po co płytki kładziecie, linoleum w dobrym stanie! po co szafę stawiacie, a pawlacze zdejmujecie?!, itd.), że nie ma jakichkolwiek szans bym przywiązywała do nich uwagę. Jak ktoś potrzebuje porady to o nią poprosi. Jak ktoś udziela swoich super porad bez wcześniejszego pytania o nie - to jest ograniczonym prostakiem, a prostaka nie warto słuchać. Czy Tobie przyszłoby do głowy tak dyrygować cudzym życiem i w chamski sposób się wtrącać? Twoje włosy, Twoja głowa, nikomu nic do tego, amen.

Muffka - wow! gratuluję! to jeszcze jakieś pół roku i będę na Twoim etapie Nie mogę się doczekać tego zdjęcia

sylwia031195 - im odrosty są krótsze tym bardziej kolor jest taki płytki i hmm... niezróżnicowany. Przy skórze włosy są ciemniejsze, im dłuższe tym więcej barw się pojawia. Moje odrosty na początku mi nie przypominały mojego koloru włosów, nagle zrobiłam się mysią blondynką/szatynką Teraz jak są już ciut dłuższe to widzę, że to faktycznie moje włosy. Mam na głowie kolory od ciepłego brązu po jasny blond, a całość razem wygląda jak ciemny złoty blond. Warto poczekać.

To właśnie czytając ten wątek postanowiłam nie farbować włosów. Później o nim zapomniałam i teraz w chwili kryzysu sobie przypomniałam o tym, jak potrafiły mnie wpisy dziewczyn z naturalnymi już czuprynami nakręcić. Wytrzymasz na pewno
bajacyna jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:25   #3791
kat123
Zakorzenienie

Hej dziewczyny. Się nasz dawny skład wykruszył, bo każdy czerpał garściami z tego forum, a jak już swoje problemy wyjaśnij to i zaglądanie przestało być konieczne... Tak ja myślę. Sama często zaglądam, patrzę jak "nowe pokolenie" sobie radzi czasem coś powiem, ale szczerze -mam wrażenie, że wszystko już było i się powtarza

Sama w środę byłam u fryzjera i obcięłam już chyba wszystkie farbowańce z tyłu, z przodu został może cm nad uchem. I koniec, jestem naturalna

Wrzucę tu mini skrót z mojego zapuszczania. Na zdjęciach kolejno:
1) 1 stycznia 2012
2) 10 stycznia 2012 -po zafarbowaniu na "naturalny"
3) marzec 2012 -kolor jak widać puścił
4) kwiecień 2012 -stan fatalny
5) czerwiec 2012 -pocieniowanie nr 1
6) lipiec 2012 -podcięcie nr 3 (w przeciągu miesiąca podcinałam włosy 3 razy)
7) styczeń 2013
8) aktualne -marzec 2013 całe naturalki

I jak się popatrzy rok temu na kwiecień a na dziś -samej mi szczena opada, że miałam TAK ZNISZCZONE włosy, a niby o nie dbałam itp. itd. Bo na obu zdjęciach są po prostu wysuszone, bez stylizacji. Odstawienie farby i prostownicy działa cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012.01.01.jpg (46,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012.01.10.jpg (22,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012.03.07.jpg (25,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale 2012.04.17.jpg (13,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale 2012.06.23.jpg (38,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale 2012.07.30.jpg (121,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale 2013.01.19.jpg (26,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale 2013.03.11.jpg (27,9 KB, 70 załadowań)

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2013-03-13 o 09:33
kat123 jest offline  
Stary 2013-03-13, 09:30   #3792
kreconowlosa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że wszystko już było i się powtarza
bo to prawda

i gratuluję! klask i:
zazdoszczę Ci już całych Twoich. wczesniej zaczęłam schodzić z farby niż Ty, a mam o wiele krótsze kolorek masz cudny i pamiętaj, nie farbuj
Stary 2013-03-13, 14:06   #3793
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

i gratuluję! klask i:
zazdoszczę Ci już całych Twoich. wczesniej zaczęłam schodzić z farby niż Ty, a mam o wiele krótsze kolorek masz cudny i pamiętaj, nie farbuj
Dzięki
Ty zaczęłaś szybciej, ale ja miałam krótsze i na pewno pamiętasz w jaki szał podcinania wpadłam no i takim sposobem -podcinaniem i cieniowaniem -w końcu się udało Ale co by nie zapomnieć, Twoje też są cudne!

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2013-03-13, 15:24   #3794
kreconowlosa
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki
Ty zaczęłaś szybciej, ale ja miałam krótsze i na pewno pamiętasz w jaki szał podcinania wpadłam no i takim sposobem -podcinaniem i cieniowaniem -w końcu się udało Ale co by nie zapomnieć, Twoje też są cudne!
pamiętam, pamiętam dalej trwam w swoim, bo też już blisko
no i mamy kolejną osobę, której się udało
Stary 2013-03-13, 16:30   #3795
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwia031195 Pokaż wiadomość
a ja mam już ok. 11-12cm odrostu i coraz bardziej zaczynam dostrzegać urodę kolru chcociaż jeszcze czasem wydaje mi się on taki płytki, a mi podobają się głębokie kolorki ale dbra, może wytrzymam ..
tak trzymaj
Cytat:
nie wierzę :O czasami aż trudno zrozumieć takich ludzi ;/
ja też nie rozumiem jak można komuś tak powiedzieć coś niemiłego
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ano troche osob juz sie zapodzialo, wiekszosc juz ma prawie cale naturalne

Za tydzien mina 2 lata, w przyszlym tygodniu ide podciac koncowki i wstawie zdjecie wloskow Ogolem to chyba ze 3 razy przyciemnialam farbowance bo nie dawalam rady z taka roznica w kolorach, ale to jakos dopiero po pol roku zapuszczania. Teraz farba juz sie troche wyplukala, ale kontrastu i tak juz nie ma. Bardzo sie ciesze, ze podjelam decyzje o zaprzestaniu farbowania-do tej pory walcze z przesuszem i co chwile rozdwajajacymi sie koncowkami, wiec to byl juz ostatni dzwonek
to czekam na zdjęcia
jak będzie słoneczniej to też zrobię fotkę, u mnie za parę dni będzie półtora roku
Cytat:
ja uważam że najlepiej jest ścinać jak najwięcej możemy
łatwiej się później zapuszcza
Cytat:
Hej dziewczyny. Się nasz dawny skład wykruszył, bo każdy czerpał garściami z tego forum, a jak już swoje problemy wyjaśnij to i zaglądanie przestało być konieczne... Tak ja myślę. Sama często zaglądam, patrzę jak "nowe pokolenie" sobie radzi czasem coś powiem, ale szczerze -mam wrażenie, że wszystko już było i się powtarza

Sama w środę byłam u fryzjera i obcięłam już chyba wszystkie farbowańce z tyłu, z przodu został może cm nad uchem. I koniec, jestem naturalna

1) 1 stycznia 2012
7) styczeń 2013

I jak się popatrzy rok temu na kwiecień a na dziś -samej mi szczena opada, że miałam TAK ZNISZCZONE włosy, a niby o nie dbałam itp. itd. Bo na obu zdjęciach są po prostu wysuszone, bez stylizacji. Odstawienie farby i prostownicy działa cuda
super

Tygrryska jest offline  
Stary 2013-03-13, 16:32   #3796
kochaneczka7
Zadomowienie

Zapuszczam naturalne włosy od listopada 2011... Włosy były pofarbowane na blond, jednak zniszczenia jakie spowodowało rozjaśnianie, były straszne. włosy skróciły się (połamały) o jakies 20 cm, suche matowe, nie do rozczesania, pocieniowały się na całej długości, ciągnące się jak guma... Powiedziałam sobie : NIGDY WIĘCEJ ;/ pofarbowałam na kolor zbliżony do naturalnego. Aktualnie odrost sięga linii żuchwy. Minęło półtora roku, a ja znów mam ochotę na ten cholerny blond Mimo ze pamiętam cały ten cyrk z rozjaśnianiem i widzę całą swoja długa drogę zapuszczania, nie podoba mi się mój naturalnie ciemny brąz. Moim zdaniem jest za ciemny, przytłacza mnie. Sama nie wiem co mam juz robić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130218_100446.jpg (101,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ed294062d9blog.jpg (21,6 KB, 56 załadowań)
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline  
Stary 2013-03-13, 17:43   #3797
bajacyna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Zapuszczam naturalne włosy od listopada 2011... Włosy były pofarbowane na blond, jednak zniszczenia jakie spowodowało rozjaśnianie, były straszne. włosy skróciły się (połamały) o jakies 20 cm, suche matowe, nie do rozczesania, pocieniowały się na całej długości, ciągnące się jak guma... Powiedziałam sobie : NIGDY WIĘCEJ ;/ pofarbowałam na kolor zbliżony do naturalnego. Aktualnie odrost sięga linii żuchwy. Minęło półtora roku, a ja znów mam ochotę na ten cholerny blond Mimo ze pamiętam cały ten cyrk z rozjaśnianiem i widzę całą swoja długa drogę zapuszczania, nie podoba mi się mój naturalnie ciemny brąz. Moim zdaniem jest za ciemny, przytłacza mnie. Sama nie wiem co mam juz robić...

nie, nie, nie
nie wracaj do spalonych włosów
szmat czasu za Tobą, nie możesz tego zmarnować tylko dla chwilowego kryzysu
aktualny kolor jest piękny i moim zdaniem wygląda dużo lepiej niż matowy jasny blond

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:

1) 1 stycznia 2012
7) styczeń 2013

jakie zdrowe włosiska
a kolor piękny
bajacyna jest offline  
Stary 2013-03-13, 17:58   #3798
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Muffka - wow! gratuluję! to jeszcze jakieś pół roku i będę na Twoim etapie Nie mogę się doczekać tego zdjęcia
To fajnie, bede Ci kibicowac
Cytat:
Brawo kochana Sliczne masz teraz wloski
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to czekam na zdjęcia
jak będzie słoneczniej to też zrobię fotkę, u mnie za parę dni będzie półtora roku
Kiedy to zlecialo...

Muffka_ jest offline  
Stary 2013-03-13, 19:56   #3799
swan999
Zakorzenienie

kat123 gratuluję powrotu do naturalek
piękne włosy

kochaneczka 7 nie farbuj na blond, bo masz bardzo ładny kolorek Sama chciałabym taki mieć (albo też rudy)

A co do komentarzy wrednych ludzi na temat odrostów - olać ich, ja nie mam zamiaru się nimi przejmować.

Niedługo minie mi 2 miesiące zapuszczania naturalek. Odrost ma nieco ponad 3 cm. Na razie kolor wydaje mi się nijaki, ale czekam, aż odrośnie więcej
swan999 jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:07   #3800
kat123
Zakorzenienie

Dzięki dzięki dzięki Rok i 3 miesiące i z głowy teraz zapuszczam

Kochaneczka -> nie poddawaj się tak łatwo, idzie wiosna, zaraz na buzi pojawią się nowe kolorki, może Ci się odwidzi? Poza tym jestem pewna, że wcale Cię kolor nie przytłacza -natura wie co robi

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2013-03-14, 14:48   #3801
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
ja dziś zaczęłam brać mega krzem, dawno nie brałam żadnych suplementów typowo na włosy

Tygrryska jest offline  
Stary 2013-03-14, 17:14   #3802
kreconowlosa
Raczkowanie

Cytat:
ja dziś zaczęłam brać mega krzem, dawno nie brałam żadnych suplementów typowo na włosy
ja chyba z rok nie brałam... jesienią dostałam do testowania sufrin, ale skończyło się wymiotami, więc odstawiłam po 3 dniach zażywania. ;/
muszę kupić humavit, który był moim 1wszym suplementem i byłam zadowolona z niego
Stary 2013-03-14, 21:56   #3803
moooniek
Zakorzenienie

Cytat:
ja chyba z rok nie brałam... jesienią dostałam do testowania sufrin, ale skończyło się wymiotami, więc odstawiłam po 3 dniach zażywania. ;/
muszę kupić humavit, który był moim 1wszym suplementem i byłam zadowolona z niego
o, a ja go bardzo lubię:P
Stary 2013-03-14, 22:31   #3804
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
o, ja też od dawna nic nie biorę, od października chyba :-P może na wiosnę warto o czymś pomyśleć...?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2013-03-15, 07:47   #3805
bajacyna
Przyczajenie

Dzień dobry

Suplementy biorę ostatnio regularnie, ale niekoniecznie na włosy - ciążowe witaminki. Wcześniej regularnie brałam skrzyp z witaminami:
http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...650_4_3207.jpg
Z tego, co wyszperałam, ma najwięcej skrzypu, jest tani i bierze się 1 kapsułkę dziennie, co mi- zapominalskiej bardzo odpowiada.
Teraz przygotowuję się psychicznie do wypadania włosów po porodzie i już zaopatrzyłam się w Radical, a skrzyp muszę dopiero kupić.
bajacyna jest offline  
Stary 2013-03-15, 09:43   #3806
kreconowlosa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
o, a ja go bardzo lubię:P
pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby mój organizm zareagował tak na jakikolwiek suplement O.o podejrzewam, ze żołądek nie trawił któregoś ze składników otoczki
Stary 2013-03-15, 18:04   #3807
kochaneczka7
Zadomowienie

Cytat:

Kochaneczka -> nie poddawaj się tak łatwo, idzie wiosna, zaraz na buzi pojawią się nowe kolorki, może Ci się odwidzi? Poza tym jestem pewna, że wcale Cię kolor nie przytłacza -natura wie co robi

kochana kolorki na buzi są, bez solarium zimą w tym kolorze włosów wyglądam na chorą. Włoski mam w tej chwili w milion razy lepszej kondycji... ale cóż, skoro w blondzie jestem zakochana a myślałam o takim srednim (ciemnym) popielatym blondzie jak ze zdjęcia
Musze zrobic liste za i przeciw.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1622.jpg (55,6 KB, 26 załadowań)

instagram. kochaneczka7
Stary 2013-03-15, 19:19   #3808
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
o, ja też od dawna nic nie biorę, od października chyba :-P może na wiosnę warto o czymś pomyśleć...?
ja mam nadzieję że mi pomogą na paznokcie bo się strasznie rozdwajają

Tygrryska jest offline  
Stary 2013-03-15, 21:49   #3809
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam nadzieję że mi pomogą na paznokcie bo się strasznie rozdwajają
A odżywek Eveline 8w1 lub diamentowej próbowałaś?

Ja miałam OKROPNE paznokcie, a od kiedy ich używam (czy to solo, czy jako bazę pod lakier) mam naprawdę twarde i nierozdwajające się pazury

kochaneczka -> no skoro źle się czujesz... Mi by było szkoda zdrowej czupryny

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2013-03-15 o 21:51
kat123 jest offline  
Stary 2013-03-15, 22:32   #3810
kochaneczka7
Zadomowienie

wstrzymam się do pierwszych wiosennych słonecznych dni Jestem osobą, która nie może mieć ciągle tej samej fryzury i tego samego koloru włosów szybko się nudzę ;D Co do suplementów : lekarz dermatolog jakies 3 miesiące temu przepisał mi trzy suplementy : Capivit A+E , Zincteral (cynk), Vitaminum B compositum, dodatkowo na łamliwe paznokcie zalecił mi skrzyp ( ja kupiłam kapsułki w biedronce) i szczerze mogę wam powiedzieć, że po pierwsze i co najważniejsze : pozbyłam się ropnych podskórnych gól, skóra jest gładka, promienna, po drugie problem z paznokciami znikł, na włosach wielkiego efektu nie widzę, ale ciężko mi określić cokolwiek skoro nie mam już odrostu, oraz podcinam włosy co 1,5- 2 miesiące )

instagram. kochaneczka7
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości