Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-13, 12:32   #4111
mrowkaaa
Przyczajenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

marwel33, pewnie już jesteś na podobnym etapie co ja
Lady_Caroline, masz piękny naturalny blond, nie farbuj włosów!

A ja wracam do natury przede wszystkim ze względu na kondycję włosów. Wierzę mocno, że gdy już pozbędę się wszystkich farbowanych, moje włosy odżyją Oczywiście teraz po roku świadomej pielęgnacji jest z nimi o niebo lepiej niż wcześniej, nie rozdwajają się tak szybko, są miękkie i dużo dłuższe, ale to jednak nie to samo co naturalki... Już się nie mogę doczekać
mrowkaaa jest offline  
Stary 2013-05-13, 14:42   #4112
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
A mnie znowu nosi...denerwują mnie moje ciemno-brązowe włosy i jestem zdesperowana żeby coś z nimi zrobić, właśnie wypatrzyłam na KWC dekoloryzator Joanny, który ma całkiem niezłe opinie i jutro ide na łowy
Odrostów nie planuje ruszać, ale jak nie zniszczę tego brązu to chyba zwariuję
wiedziałam że tak będzie, za prędzej czy później zacznę kombinowac....
osobiście polecam dekoloryzator Garnier. nie zniszczył mi włosów mimo wielokrotnego używania, kolor wychodził jednolity - trzymałam go do 10min i wychodził piękny naturalny rudy, przy potrzymaniu 15min wzwyż wychodziła platynka - ale naturalna, nie taka sztuczna z żółtą poświatą. wiem że fryzjerka robiła mi dekoloryzację specyfikiem o nazwie chantal. kwaśno śmierdział, kolor ściągnął, ale nie byłam zadowolona.
201604291140 jest offline  
Stary 2013-05-13, 15:00   #4113
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
osobiście polecam dekoloryzator Garnier. nie zniszczył mi włosów mimo wielokrotnego używania, kolor wychodził jednolity - trzymałam go do 10min i wychodził piękny naturalny rudy, przy potrzymaniu 15min wzwyż wychodziła platynka - ale naturalna, nie taka sztuczna z żółtą poświatą. wiem że fryzjerka robiła mi dekoloryzację specyfikiem o nazwie chantal. kwaśno śmierdział, kolor ściągnął, ale nie byłam zadowolona.
O, dobrze wiedzieć jeśli się w końcu zdecyduje korci mnie to zrobić i jak ogarnę się trochę z wypadaniem to rozejrzę sie
Dzisiaj wreszcie zakupiłam kozieradkę, która wielu dziewczynom pomogła przy wypadaniu, i mam jeszcze cichą nadzieję że może przyspieszy troche tempo w którym rosna włosy Wiem, że na to najlepsze sa drożdże, próbowałam je pić, ale to ponad moje siły, tak stwierdziłam po 2 próbach zażywam drożdże w tabletkach, ale to raczej nie to samo...
Stary 2013-05-13, 16:08   #4114
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
O, dobrze wiedzieć jeśli się w końcu zdecyduje korci mnie to zrobić i jak ogarnę się trochę z wypadaniem to rozejrzę sie
Dzisiaj wreszcie zakupiłam kozieradkę, która wielu dziewczynom pomogła przy wypadaniu, i mam jeszcze cichą nadzieję że może przyspieszy troche tempo w którym rosna włosy Wiem, że na to najlepsze sa drożdże, próbowałam je pić, ale to ponad moje siły, tak stwierdziłam po 2 próbach zażywam drożdże w tabletkach, ale to raczej nie to samo...
Zamiast faszerować się lekami kup sobie płatki drożdżowe. Można je dostać w sklepach ze zdrową żywnością albo kupić przez Internet. Ja ich używam do sałatek, posypuję kanapki. Są całkiem dobre w smaku.
201610111032 jest offline  
Stary 2013-05-13, 16:45   #4115
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Zamiast faszerować się lekami kup sobie płatki drożdżowe. Można je dostać w sklepach ze zdrową żywnością albo kupić przez Internet. Ja ich używam do sałatek, posypuję kanapki. Są całkiem dobre w smaku.
Pewnie to dobry pomysł, rozjrzę się a te tabletki to czyste drożdże piwne + substancja wiążąca, więc sądzę że nic szkodliwego zawierają witaminę b1, b2, niacynę i chrom, a ten ostatni pewnie odrobinkę hamuje mój zwykle wilczy apetyt na słodycze, zawsze coś
Stary 2013-05-13, 21:41   #4116
201604291140
Konto usunięte

Co do kozieradki to nie poradziłam sobie z jej smrodem, czekam na wakacje - wtedy zużyję ją i Seboradin Niger, który też daje po nosie otoczeniu. Gdy pierwszy raz nałożyłam kozieradkę, zaraz poleciałam na zajęcia i złapał mnie deszcz. W sali poczułam potworny smród - i ta świadomość, że to z mojej głowy... Ludzie się kręcili w miejscach i dziwnie na mnie patrzyli :P. Potem poszłam na autobus do domu, wracałam z moją siostrą i przed nami było kilka h drogi. Moja siostra zaczęła się śmiać, że ktoś nie zmienia skarpetek - a to byłam ja -.- tyle że to kozieradka a nie skarpetki. Zapach wrzucam do jednego worka z zapachem olejku arganowego, który mocno daje kozią kupą
Stary 2013-05-13, 22:54   #4117
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Co do kozieradki to nie poradziłam sobie z jej smrodem, czekam na wakacje - wtedy zużyję ją i Seboradin Niger, który też daje po nosie otoczeniu. Gdy pierwszy raz nałożyłam kozieradkę, zaraz poleciałam na zajęcia i złapał mnie deszcz. W sali poczułam potworny smród - i ta świadomość, że to z mojej głowy... Ludzie się kręcili w miejscach i dziwnie na mnie patrzyli :P. Potem poszłam na autobus do domu, wracałam z moją siostrą i przed nami było kilka h drogi. Moja siostra zaczęła się śmiać, że ktoś nie zmienia skarpetek - a to byłam ja -.- tyle że to kozieradka a nie skarpetki. Zapach wrzucam do jednego worka z zapachem olejku arganowego, który mocno daje kozią kupą
Haha, animale, nie dziwie się ze po takich przygodach zraziłaś się do kozieradki
Tak, wiele osób skarży się na kozieradkę i jej zapach, ale u mnie jak na razie to przebiega bezboleśnie, po dzisiejszym pierwszym użyciu czuję co jakiś czas delikatną woń, że tak powiem, "rosołku" ale dawałam sie "powąchać" mojej mamie i powiedziała ze nic nie czuje mam nadzieje że inni też nie wyczują, bo mi osobiście ten zapach nie przeszkadza, jak na razie jest to lekka woń jak tak dalej pójdzie będę używać codziennie i mieć wielką nadzieję na efekty
Seboradin Niger kiedyś używałam, i tak, jego zapach też jest "specyficzny"
Stary 2013-05-13, 23:37   #4118
marwel33
Raczkowanie

Fajne te wasze historie. Powodzenia i wytrwania

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Wybiłam sobie z głowy czerwień. Zrobię tylko pasemko od spodu, poki naturalek jeszcze nie ma, zjem ciastko i będę mieć ciastko.
Dołączam zdjęcie swoich naturalek, odnalezione gdzieś głęboko w komputerze, pomożecie mi określić kolor?.
Prześliczny średni blond. albo ciemny blond utleniony słońcem. Maaaaaarzeeeeeeeeenie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie ma takiej możliwości bym nie rozczesała włosów mokrych. Mam je krótkie, nie są równej długości takie mniej więcej do brody. Po umyciu robię na chwilkę turban i po ściągnięciu włosy idą w różną stronę więc jakbym je takie pozostawiła do wyschnięcia to bym ich później w ogóle nie rozczesała i musiała użyć lokówki.

Ostatnio kupiłam kosmetyki Green Pharmacy do włosów zniszczonych, osłabionych. Dla mnie to jedna wielka masakra. Szampon powoduje, że włosy są sztywne, szorstkie i skołtunione. Balsam słabo nawilża. Muszę go sporo nałożyć bym później mogła rozczesać włosy. Zamiast pomagać robią krzywdę moim włosom. Zauważyłam, że moje włosy bardziej lubią szampony kremowe. Tylko, że po nich szybciej się przetłuszczają. Być może będzie inaczej jak będę miała 100% naturalki.

Nic bardziej mylnego. Spróbuj nie wiem może w niedzielę a zobaczysz Kiedyś też się tego obawiałam. Musisz pamiętac, że włosy mokre mają otwarte łuski, a suche włoski mają twardość paznokcia. czesząc włoski proste oczywiście, bo mowa o prostych na mokro można je poważnie uszkodzić. Nigdy nie trzyj włosów o ręcznik tylko delikatnie odsączaj wodę z włosów

Zamiast balsamu używaj odżywki. Patrz na składy. Sa tutaj działy z przeanalizowanymi kosmetykami.

marwel33 jest offline  
Stary 2013-05-14, 11:06   #4119
Lady_Caroline
Zadomowienie

Dzięki dziewczyny. Chyba jest popielaty, nie? Aktualnie mam na głowie jaśniutki zimny blond i wyglądam dobrze, w złotych odcieniach mi paskudnie. Jestem bardzo blada, mam niebieskie oczy z ciemną obwodką, jasną oprawę oczu, ale ostatnio wyskoczyło mi sporo piegow.
Stary 2013-05-14, 11:29   #4120
klaudek884
Z Krainy Snów

Wpisy w blogu: 6

Witajcie wszyscy! Bardzo chętnie dołączam się do was w walce o naturalne włosy Nie farbuję od sierpnia 2012 r. Moje naturalne to chłodny, ciemny blond, odrost mysi. Resztę mam w kolorze ciepłego blondu z miedzianym połyskiem, który mi się bardzo podoba, ale zdrowie włosów jest teraz dla mnie ważniejsze.
Niestety coraz częściej myślę, o tym, jak to źle wygląda i bardzo chciałabym uzyskać na długości kolor zbliżony do naturalnego...Jest bardzo wiele wątków w tym temacie (przeglądam je cały czas), czy udało się komuś skutecznie zafarbować włosy na kolor mysi blond?

Poniżej moje aktualne kolory włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06576.jpg (87,4 KB, 70 załadowań)
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-14, 12:58   #4121
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
Nic bardziej mylnego. Spróbuj nie wiem może w niedzielę a zobaczysz Kiedyś też się tego obawiałam. Musisz pamiętac, że włosy mokre mają otwarte łuski, a suche włoski mają twardość paznokcia. czesząc włoski proste oczywiście, bo mowa o prostych na mokro można je poważnie uszkodzić. Nigdy nie trzyj włosów o ręcznik tylko delikatnie odsączaj wodę z włosów

Zamiast balsamu używaj odżywki. Patrz na składy. Sa tutaj działy z przeanalizowanymi kosmetykami.
Tylko, że Green Pharmacy nie ma w swojej ofercie odżywek, a balsamy które po kilku minutach się spłukuje. Jako fanka naturalnej pielęgnacji jestem teraz na etapie poszukiwań, testowania .. Nie znalazłam jeszcze kosmetyku idealnego do włosów.

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Witajcie wszyscy! Bardzo chętnie dołączam się do was w walce o naturalne włosy Nie farbuję od sierpnia 2012 r. Moje naturalne to chłodny, ciemny blond, odrost mysi. Resztę mam w kolorze ciepłego blondu z miedzianym połyskiem, który mi się bardzo podoba, ale zdrowie włosów jest teraz dla mnie ważniejsze.
Niestety coraz częściej myślę, o tym, jak to źle wygląda i bardzo chciałabym uzyskać na długości kolor zbliżony do naturalnego...Jest bardzo wiele wątków w tym temacie (przeglądam je cały czas), czy udało się komuś skutecznie zafarbować włosy na kolor mysi blond?

Jeśli chodzi o farby drogeryjne to ze swojej strony mogę polecić Londę 16 średni blond. Farbowałam kilka lat temu i rzeczywiście wychodzi chłodny, lekko popielaty blond. W tamtym roku używałam Garnier Color Naturals 8 jasny blond i tutaj kolor lekko wpada w złoto. Uważam, że nie ma nic wspólnego z naturalnym blondem no chyba że u dziewczynki 10 letniej.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-05-14 o 13:00
Stary 2013-05-14, 13:55   #4122
klaudek884
Z Krainy Snów

Dziękuję Miszona za szybka odpowiedź
Chyba się skuszę na tą farbę, tylko boje się że po kilku myciach się wypłucze. Po rozjaśnianiu każda farba schodziła. Musze poczytać o jakiś dobrych kosmetykach zatrzymujących kolor. Znacie może jakieś godne polecenia?
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-14, 14:42   #4123
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Chyba się skuszę na tą farbę, tylko boje się że po kilku myciach się wypłucze. Po rozjaśnianiu każda farba schodziła. Musze poczytać o jakiś dobrych kosmetykach zatrzymujących kolor. Znacie może jakieś godne polecenia?
Kolor z każdym myciem będzie się wypłukiwał ale nie zejdzie aż tak bardzo jak w przypadku szamponetek. Masz zamiar zrobić całość czy tylko dół? Niestety nie polecę Ci kosmetyków zatrzymujących kolor bo nie natrafiłam na idealny. Najważniejsza sprawa. Dobrze umyć dzień albo dwa dni wcześniej włosy szamponem bez silikonu, oczyszczającym lub jakimś ziołowym. I nie nakładać już odżywki. A po farbowaniu najlepiej spłukać włosy wodą z octem.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-05-14 o 14:44
Stary 2013-05-14, 16:04   #4124
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Z własnego doświadczenie mogę polecić odżywkę Gliss Kur Color Protect do włosów farbowanych z płynną keratyną, taka w spray'u, bez spłukiwania. U mnie dość dobrze się zawsze sprawdzała, a dodatkowo bardzo ułatwia rozczesywanie, ładnie pachnie, wygładza i nabłyszcza włosy Normalnie kosztuje ok 16 zł, ale jak jest w promocji w Rossmanie to można ją dostac za 11 zł
Stary 2013-05-14, 18:14   #4125
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie

Włosy zaczynają mnie wkurzać Zrobię coś z nimi we wakacje bo coraz bardziej mnie irytują te kłaki...Gdyby rosły chociaż te 3cm/msc..... ;(
A jak myślicie fryzjerka potrafiłaby ściągnąć rudy z moich włosów? I jak bardzo by się zniszczyły???
Na zatrzymanie koloru proponuje kupić coś z salonu profesjonalnego/ kupić od fryzjerki. One najlepiej znają się na rzeczy
JoannaIrminaTitina jest offline  
Stary 2013-05-14, 19:21   #4126
klaudek884
Z Krainy Snów

Jeżeli bym farbowała to sam dół, odrost jest dla mnie święty;P

JoannaIrminaTitina - ja bym chciała chociaż 2 cm, o 3 to już mogę tylko pomarzyć.

Byłam kiedyś u fryzjerki prosić o takie zafarbowanie, aby nie było rudego połysku...nie udało się.
Natomiast widziałam na jednym blogu jak dziewczyna z intensywnej czerwieni przeszła na zimny blond i to sama robiąc sobie w domu, byłam w szoku!
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-15, 16:21   #4127
201604291140
Konto usunięte

Cytat:

ja polecam fioletowy szampon lub płukanki z gencjany - u mnie się to sprawdza aktualnie. odrost mocniej zlał się z resztą włosów, farbowańce nie mają rudego połysku, wyglądają jak naturalne włosy rozjaśnione słońcem. do czasu. po kilku myciach znów rudość wraca, ale nie tak intensywna. jestem zaskoczona że to działa, pewnie gdybym nie miała płukanki w domu to w życiu nie kupiłabym i nie odkryłabym tego.
Stary 2013-05-15, 19:17   #4128
kat123
Zakorzenienie

filetowe szampony i płukanki wysuszają włosy, więc jeżeli kondycja jest priorytetem -odradzam

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2013-05-17, 08:47   #4129
patttrycja
Przyczajenie

Ponieważ od dłuższego czasu Was podczytuje postanowiłam się ujawnić
Nie farbuję włosów od 20 grudnia kiedy to ostatni raz rozjaśniałam je pasemkami. Wcześniej w okolicach czerwca z platynowego blondu zafundowałam sobie cynamonowe rudości - bardzo fajne, ale szybko się wypłukiwały. Kolor powtórzyłam dwa razy. Później było już tylko gorzej. chcąc wyjść z rudości kilka razy samodzielnie przyciemniałam włosy farbami profesjonalnymi, lecz kolor szybko się wypłukiwał do moich spranych rudości. Nadszedł czas na zdjęcie koloru - więc zrobiłam sobie decoloryzację Effasorem na gorącą wodę. Na kanareczka położyłam średni blond i było dobrze przed 2 tygodnie. Kilka razy poprawiałam efekty w osobistej łazience. Nadeszły święta udałam się do fryzjera - zrobiłam pasemka. Fryzjerka ścięła mojego dłuższego boba na boba krótkiego - ostro potraktowała moje cienkie włosy brzytwą - wyglądałam fajnie - w pierwszym dniu. Później masakra na głowie skłoniła mnie do postanowienia zapuszczania włosów, świadomej pielęgnacji i zapuszczania naturalek.
Od czerwca do grudnia farbowałam włosy chyba 10 razy i 2 razy robiłam decoloryzację to, że włosy nie wypadły zawdzięczam chyba wyłącznie miłości moich włosów do mnie.
Dodam, że mój naturalny kolor to taki polski blond - tak było jakieś 15 lat temu. Teraz odrost ma około 4-6cm.
patttrycja jest offline  
Stary 2013-05-17, 13:27   #4130
klaudek884
Z Krainy Snów

Chmm, płukanki brzmiały zachęcająco, ale skoro wysuszają włosy to nie bardzo, szczególnie na rozjaśnione:/ Na razie wykombinowałam sobie kilka fryzur, które maskują dużą różnice między odrostem a farbą, może jednak wytrzymam bez farbowania, szczególnie, że w tym miesiącu mam wyjątkowe miękkie włoski i nie chce tego zepsuć
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-17, 17:33   #4131
201604291140
Konto usunięte

mi fiolet nic a nic nie przesuszył farbowańców
Stary 2013-05-17, 17:51   #4132
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Ja wczoraj przeczytałam na blogach dwóch dziewczyn o kapieli rozjaśniającej, zamieszczone były również zdjecia jej efektów...i jestem pod ogromnym wrażeniem aż tak wielkim że dzisiaj poleciałam po rozjaśniacz i jutro robie kąpiel mojemu znienawidzonemu już teraz ciemnemu brązowi

Oby to i u mnie tak ładnie wyszło
Stary 2013-05-17, 19:14   #4133
Lady_Caroline
Zadomowienie

Co do płukanek fioletowych, to stosowane raz na jakiś czas nie wysuszają włosow. Byle by nie robić tego zbyt często, bo włosy zaczynają sie plątać, puszyć i nie da się ich rozczesać... Znam to z autopsji.
Stary 2013-05-17, 20:46   #4134
MartaMaria
Wtajemniczenie

U mnie prawie 11 miesięcy od ostatniego farbowania!!!

Różnicy w kolorach prawie nie widać, blond przechodzi od nasady stopniowo do coraz jaśniejszych i ostatnio nawet usłyszałam, że fajnie, że mam taki naturalny kolor

A tylko ja wiem, że farbowanych jest tam więcej niż 60% jeszcze ;/

Stety-niestety na zdjęciu nie mogę uchwycić tego przejścia między kolorami.
MartaMaria jest offline  
Stary 2013-05-17, 22:05   #4135
Farmetka
Raczkowanie

Wyhaczyłam Cię co słychać u Ciebie i TŻ-ta? Włoski masz coraz piekniejsze.
- Własne naturalki - cały czas

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post61765591
Farmetka jest offline  
Stary 2013-05-18, 09:35   #4136
Polinezyjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
U mnie prawie 11 miesięcy od ostatniego farbowania!!!

Różnicy w kolorach prawie nie widać, blond przechodzi od nasady stopniowo do coraz jaśniejszych i ostatnio nawet usłyszałam, że fajnie, że mam taki naturalny kolor

A tylko ja wiem, że farbowanych jest tam więcej niż 60% jeszcze ;/

Stety-niestety na zdjęciu nie mogę uchwycić tego przejścia między kolorami.
11 miesięcy gratuluję

zakupiłam wczoraj olejek ze słodkich migdałów naczytałam się o pięknym zapachu itp itd i jego super właściwościach - no ale po 1 ciężko mi się go aplikuje jest w takiej szklanej buteleczce i boję się że wyleję go zbyt dużo na dłoń. A po drugie nie czuję w ogóle żadnego zapachu - mimo to jest wspaniałą alternatywą dla śmierdzących olejów które próbowałam

stosowałyście migdałowy? ciekawi mnie czy dobrze wpłynie na moją skórę (daję jeszcze na buźkę i dodam do kremów - podobno świetny na rozstępy - ale jakoś mi nie pasuje, że jeden olejek może być dobry na tyle rzeczy bo podobno jeszcze super działa na zmarszczki )
Zobaczę tak za miesiąc może jakieś efekty będą
Polinezyjka jest offline  
Stary 2013-05-18, 13:54   #4137
swan999
Zakorzenienie

Dziś mija dokładnie 4 miesiące bez farbowania, a moje naturalki mają 7cm Już przyzwyczaiłam się do odrostu i jakoś nie specjalnie mi przeszkadza
swan999 jest offline  
Stary 2013-05-18, 14:50   #4138
Polinezyjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Dziś mija dokładnie 4 miesiące bez farbowania, a moje naturalki mają 7cm Już przyzwyczaiłam się do odrostu i jakoś nie specjalnie mi przeszkadza
o pięnie pięknie czyli po Nowym Roku zakończyłaś romans z farbami ?
Ciekawi mnie czy jest tu ktoś kto nie farbuje już rok i wtedy wypadałoby zrobić jakiś prezencik włosom (chociaż chyba ciągle robimy im prezenty nowymi olejami i kosmetykami hehe )
Polinezyjka jest offline  
Stary 2013-05-18, 15:09   #4139
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
o pięnie pięknie czyli po Nowym Roku zakończyłaś romans z farbami ?
Ciekawi mnie czy jest tu ktoś kto nie farbuje już rok i wtedy wypadałoby zrobić jakiś prezencik włosom (chociaż chyba ciągle robimy im prezenty nowymi olejami i kosmetykami hehe )
Tak, dokładnie doszłam do wniosku, że szkoda niszczyć włosy, zwłaszcza, że chcę je mieć prawie do pasa. A jednak farby i prostownica zmasakrowały mi je, więc najpierw muszę je trochę ściąć, a dopiero potem zapuszczać. A prezenty włoskom warto robić
swan999 jest offline  
Stary 2013-05-18, 16:06   #4140
Alassiel
Raczkowanie

Straciłam odrost, który miał już 2cm Byłam wczoraj u fryzjera, żeby zrobić kilka jaśniejszych pasemek, bo fatalnie czuję się w ciemnym kolorze, do tego jest lato, a nie chcę wyglądać jak wampir albo strzyga. Pasemka wyszły NIEBIESKIE... Ale to tak niebieskie, jak chabry na łące Trzeba było to zakryć farbą, tak więc wyglądam jak wyglądałam, do tego odrosty też złapały farbę (mniej, ale jednak). Przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę henny i indygo, nigdy. Gdybym wiedziała, że będą z tym takie problemy to bym się na to w życiu nie zdecydowała, czytając o farbach khadi natrafiłam tylko na informacje o super-trwałości, dobroczynnym wpływie itp., o rozjaśnianiu wszystkie strony milczą... Przeklinam swoją głupotę, teraz zanim odrosną mi moje włosy rozsądnej długości poczekam sobie 4-5 lat. Czuję się fatalnie

Alassiel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości