Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-26, 17:36   #4201
Dalla
Przyczajenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

U mnie w maju minął rok jak zapuszczam naturalki. Wrzucam fotki zrobione na szybko z tel. niezbyt dobrej jakości, ale tak to nie mam kiedy skupić się na tym żeby uchwycić najlepszy moment, światło itd. Napiszę tylko tyle, że warto nie farbować! Z miesiąca na miesiąc widzę kolosalną różnicę i nie mam już dylematu farbować&nie farbować. Dzisiaj zmieniłam szampon i odżywkę, ponieważ moje włosy już nie potrzebują takiego odżywiania jak te farbowane na całości. Czekam na następny maj i będę miała naturalki jak nic za ramiona. Wiem jedno - pielęgnacja będzie zajmowała mniej czasu, praktycznie nic nie będę już robiła Czytam na wizażu b. dużo o pielęgnacji, ale wnioskuję, że lepiej nie przedobrzyć i z obserwacji swoich włosów widzę, że jak zetnę rozjaśnione włosy, to pielęgnacja także będzie wymagała o 1/2 mniej produktów do tego potrzebnych. Czekam cierpliwie. Nawet fajnie to wygląda teraz jak do połowy są ciemne blond, a reszta jest jasna. Jak zwiążę włosy w kitkę, to z przodu mam już same naturalki. Zetnę dopiero w wakacje tak z 2 cm i dalej cierpliwie będę czekać. Marzę o włosach za łopatki - kręcone, długie, ale przede wszystkim naturalne... Wszystko w swoim czasie. Wiem, że dam radę Powodzenia dla tych, którzy są dopiero na początku bądź mają dopiero zamiar zapuszczać naturalne włoski. Droga jest czasem długa, kręta i często są wahania, ale jedno jest pewne naturalne zawsze jest piękniejsze!

Edytowane przez Dalla
Czas edycji: 2013-06-11 o 15:22
Dalla jest offline  
Stary 2013-05-26, 17:53   #4202
swan999
Zakorzenienie

W czwartek chcę się trochę pozbyć farbowańców i ścinam włosy. Pod nożyczki pójdzie ok. 10 cm, chciałam jeszcze krócej je obciąć ale ja nie lubię krótkich włosów, chociaż z drugiej strony szybciej miałabym naturalki. Sama już nie wiem. Teraz mam włosy do połowy pleców, a jeśli zdecydowałabym się je mocno ściąć to chodzi mi po głowie coś takiego jak na zdjęciach, plus do tego mam grzywkę na bok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg haircut4.jpg (43,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lob_gladki_4.jpg (33,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2013-05-26 o 17:55
swan999 jest offline  
Stary 2013-05-26, 18:24   #4203
mrowkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
W czwartek chcę się trochę pozbyć farbowańców i ścinam włosy. Pod nożyczki pójdzie ok. 10 cm, chciałam jeszcze krócej je obciąć ale ja nie lubię krótkich włosów, chociaż z drugiej strony szybciej miałabym naturalki. Sama już nie wiem. Teraz mam włosy do połowy pleców, a jeśli zdecydowałabym się je mocno ściąć to chodzi mi po głowie coś takiego jak na zdjęciach, plus do tego mam grzywkę na bok.
Fajna fryzura, też chcę się tak obciąć ale dopiero w połowie czerwca, 15.06 idę na wesele i chcę spiąć włosy żeby nie było widać odrostów

Wracam do picia drożdży żeby mieć jeszcze większy, szybszy porost, już nie mogę doczekać się całych naturalek
mrowkaaa jest offline  
Stary 2013-05-26, 18:28   #4204
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mrowkaaa Pokaż wiadomość
Fajna fryzura, też chcę się tak obciąć ale dopiero w połowie czerwca, 15.06 idę na wesele i chcę spiąć włosy żeby nie było widać odrostów

Wracam do picia drożdży żeby mieć jeszcze większy, szybszy porost, już nie mogę doczekać się całych naturalek
Może jednak się przełamię i zrobię taki fryz, jeszcze to przemyślę

Właśnie jutro kończę 1. serię picia drożdży i po miesiącu przerwy do nich wracam
swan999 jest offline  
Stary 2013-05-26, 18:55   #4205
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Też mi się podoba ta fryzurka Ale z tymi wahaniami czy obciąc czy nie obciąc to jest ciężka sprawa, sama mam teraz takie dylematy. W ciągu ostatniego miesiąca pozbyłam się ok 10 cm długości, z ponad 60 cm zostało mi 53. I chociaż 53 cm to wcale nie krótkie, dość za ramiona, to po ostatnim ścięciu przez kilka pierwszych dni czułam się niczym łysa to głupie, ale tak zawsze mam po bardziej obfitym podcinaniu...rok temu miałam włosy do pasa Ale musiałam podciąc, bo po pierwsze właśnie zapuszczam te naturalki, po drugie wreszcie opanowałam wypadanie więc końcówki najrzadsze musiały iść pod nożyczki

Dziewczyny, a te drożdże to pijecie rozpuszczone w wodzie z jakimiś dodatkami czy bez? Ja niedawno robiłam podejście do picia drożdzy, ale nie mogłam się przemóc przez ten smak, i skończyło się u mnie na drożdżach w tabletkach, ale nie zauważyłam zeby przyspieszyły mi one przyrost
Stary 2013-05-26, 18:59   #4206
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Też mi się podoba ta fryzurka Ale z tymi wahaniami czy obciąc czy nie obciąc to jest ciężka sprawa, sama mam teraz takie dylematy. W ciągu ostatniego miesiąca pozbyłam się ok 10 cm długości, z ponad 60 cm zostało mi 53. I chociaż 53 cm to wcale nie krótkie, dość za ramiona, to po ostatnim ścięciu przez kilka pierwszych dni czułam się niczym łysa to głupie, ale tak zawsze mam po bardziej obfitym podcinaniu...rok temu miałam włosy do pasa Ale musiałam podciąc, bo po pierwsze właśnie zapuszczam te naturalki, po drugie wreszcie opanowałam wypadanie więc końcówki najrzadsze musiały iść pod nożyczki

Dziewczyny, a te drożdże to pijecie rozpuszczone w wodzie z jakimiś dodatkami czy bez? Ja niedawno robiłam podejście do picia drożdzy, ale nie mogłam się przemóc przez ten smak, i skończyło się u mnie na drożdżach w tabletkach, ale nie zauważyłam zeby przyspieszyły mi one przyrost
Ja też zawsze po ścięciu włosów czuję się łysa...

Piję drożdże zalane tylko gorącym mlekiem ( z wodą nie lubię). U mnie był przyrost w granicach 1,5-2cm na miesiąc. Jak na mnie to dużo
swan999 jest offline  
Stary 2013-05-26, 19:23   #4207
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Ja też zawsze po ścięciu włosów czuję się łysa...

Piję drożdże zalane tylko gorącym mlekiem ( z wodą nie lubię). U mnie był przyrost w granicach 1,5-2cm na miesiąc. Jak na mnie to dużo
Kusi mnie w takim razie żeby spróbować z gorącym mlekiem...zalanych wodą nie mogłam przełknąć
1,5-2 cm na miesiąc to spory przyrost mi ponad tydzień temu minęły 3 miesiące od ostatniego farbowania, a odrost ma ok 3 cm, może 3,5...a od ponad miesiąca zażywam drożdże i od ponad dwóch piję skrzypokrzywę, coś się moim włosom nie spieszy rosnąć
Stary 2013-05-26, 22:21   #4208
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie

Drożdże są fantastyczne na włosy i nie tylko
Pamiętajcie że suplementacja pomoże we wzroście ale na tyle ile jest zakodowane w genach ;(. Jeśli z natury maksymalny przyrost to 2cm to więcej nie zrobimy ....
Catacomb- czytałam o calcium na włosy. Może ono pomoże...a jak z tą kozieradką? Działa?
JoannaIrminaTitina jest offline  
Stary 2013-05-27, 11:05   #4209
mrowkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Ja piję rozpuszczone w wodzie, bez żadnych dodatków i przyznam, że bardzo mi smakują choć wiem, że inne dziewczyny nie mogą znieść tego smaku jednak. Co do przyrostu to też mam tak ok. 1,5-2 cm, bez drożdży pewnie ok. 1 cm więc jest dobrze

A co do ścinania włosów, na początku tego roku miałam włosy za łopatki, poszłam do fryzjera i poprosiłam o ścięcie 2 cm, wyszłam z włosami do ramion owszem, pozbyłam się zniszczeń, ale czułam się okropnie, zwłaszcza gdy fryzjerka powiedziała na koniec: "były takie zniszczone więc podcięłam TROSZKĘ więcej" Miałam wtedy doła bo chucham i dmucham na te włosy a jakaś baba mi powie że są zniszczone mój uraz do fryzjerów z dnia na dzień rośnie ale wiem, że niedługo będę musiała znowu się z tym zmierzyć
mrowkaaa jest offline  
Stary 2013-05-27, 13:08   #4210
klaudek884
Z Krainy Snów

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez JoannaIrminaTitina Pokaż wiadomość
Pamiętajcie że suplementacja pomoże we wzroście ale na tyle ile jest zakodowane w genach ;(. Jeśli z natury maksymalny przyrost to 2cm to więcej nie zrobimy ....
Catacomb- czytałam o calcium na włosy. Może ono pomoże...a jak z tą kozieradką? Działa?
Osobiście notuje mój przyrost od sierpnia, zawsze jest w granicach 1-1.5 cm. Najwięcej osiągnęłam w lutym, 2 cm. robiłam wtedy wcierki z drożdży podgrzanych w mleku z dodatkiem oleju lnianego.
Co do kozieradki to też wcierałam, ale nie widziałam jakieś fenomenalnej różnicy, aczkolwiek po akcji na blogspocie zapuszczania włosów i wcierania okazało się, że kozieradka była hitem.
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-27, 15:07   #4211
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Zgadzam się, bo odkąd zażywam drożdze w tabletkach stan cery mi się znacznie polepszył, i paznokcie przestały rozdwajać
Ostatnio właśnie przewinęło mi sie gdzieś przed oczami to ponoć cudowne CP, może spróbuje a może któraś z tutejszych dziewczyn zażywa?
A jeśli chodzi o kozieradkę, to powiem ze spowodowała u mnie coś w rodzaju cudu...włosów wypada ze 3 razy mniej niż przed kuracją Już po 3 dniach wcierania wypadło ich o połowe mniej przy myciu i czesaniu, jednak pomyślałam wtedy że to jakiś przypadek. Ale z dnia na dzień jest ich coraz mniej, teraz doszło już do tego że wypada mi normalna ilość włosów, myślę że jest to ok 50 dziennie Kozieradkę polecam każdemu kto ma problem z wypadaniem chociaż wiem że nie u wszystkich działa, ale spróbować warto, ja wcieram codziennie, dzisiaj mijają dokładnie 2 tygodnie od pierwszego wcierania.

Cytat:
Napisane przez mrowkaaa
A co do ścinania włosów, na początku tego roku miałam włosy za łopatki, poszłam do fryzjera i poprosiłam o ścięcie 2 cm, wyszłam z włosami do ramion owszem, pozbyłam się zniszczeń, ale czułam się okropnie, zwłaszcza gdy fryzjerka powiedziała na koniec: "były takie zniszczone więc podcięłam TROSZKĘ więcej" Miałam wtedy doła bo chucham i dmucham na te włosy a jakaś baba mi powie że są zniszczone mój uraz do fryzjerów z dnia na dzień rośnie ale wiem, że niedługo będę musiała znowu się z tym zmierzyć
Chyba wszyscy fryzjerzy tak mają, powiesz żeby ścieli 5 cm, to zetną 10 Ja staram się unikać fryzjera jak ognia, ostatnio mama podcina mi włosy na prosto, chociaż marzy mi się ściecię na literkę U i jakaś grzyweczka...ale z obecnym zapuszczaniem odrostów to nie ma racji bytu więc mogę sobie odpuścić
Stary 2013-05-27, 15:10   #4212
teQiba
Moderator

Dziewczyny, a jaką fryzurę radzicie przy ciemnych odrostach?
Szykuje mi się wesele kuzynki i nie mam pomysłu co zrobić żeby jakoś to wyglądało.
Tak żeby zobrazować długość odrostu - związując, kucyk na długości jest rozjaśniany, reszta to naturalne.
Któraś z Was miała taką sytuację?
Stary 2013-05-27, 17:23   #4213
Silverstein
Przyczajenie

Cytat:
Mi się bardzo podobają włoski te na 2 zdjęciu
Silverstein jest offline  
Stary 2013-05-27, 17:30   #4214
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie

A i gdzieś jeszcze czytałam o siarce w tabletkach. Podobno działa ale ja sama nie próbowałam. Kupiłam dzisiaj drożdże. Lubie je pić bo bardzo tłumią apetyt na słodkie i jeszcze na skórę włosy i paznokcie wpływają Czy któraś z was mała wysyp "niespodzianek" po kuracji drożdżowej?
Ci fryzjerzy często tną według swojej wizji . I często namawiają na fryzurę, która strasznie niszczy włosy: CIENIOWANIE.
teQiba-może dobieraniec na całej głowie? Warkocz byłby jasny a reszta głowy inna. Tak fantazyjnie
JoannaIrminaTitina jest offline  
Stary 2013-05-27, 18:23   #4215
mrowkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Szykuje mi się wesele kuzynki i nie mam pomysłu co zrobić żeby jakoś to wyglądało.
Tak żeby zobrazować długość odrostu - związując, kucyk na długości jest rozjaśniany, reszta to naturalne.
Mam tę samą sytuację, albo zrobię warkocz francuski albo kok na wypełniaczu
mrowkaaa jest offline  
Stary 2013-05-27, 18:33   #4216
201604291140
Konto usunięte

Cytat:

Ponoć drożdże zalane gorącym mlekiem i zmiksowane z bananem w ogóle nie mają drożdżowego posmaku . Ja piłam drożdże na wrzątku przez 1,5 miesiąca i nie przyspieszyło mi porostu. Mimo wszystko chcę do nich powrócić, bo paznokcie miałam genialne

Cytat:
Francuz z kitką zawiniętą pod spód

Cytat:
Czy któraś z was mała wysyp "niespodzianek" po kuracji drożdżowej?
Ja.
2 tygodnie byłam muchomorem, a potem wszystko wróciło do normalności
201604291140 jest offline  
Stary 2013-05-27, 20:51   #4217
Gingered
Przyczajenie

Co do drożdży, dzisiaj rano minął piąty dzień od mojej przygody z tymi jakże bardzo specyficznymi grzybkami . Mam nadzieję, że będę systematyczna, a mój organizm jakoś to zniesie, ale czego się nie robi dla zdrowych, pięknych naturalnych włosów?
Chociaż przyznam się, że dalej mam wątpliwości co do farbowania, mój odrost jest akurat w "najgorszym" stadium, wyglądam jakbym po prostu spózniała się z farbowaniem. Z każdym dniem wymyślam coś innego, a to henna, a to jakieś płukanki, pasemka, włosomaniactwo wzięło nade mną górę . Jestem totalnie niezdecydowana (myślę, że to przez znajomych, którzy nieustannie powtarzają mi, że i tak jest mi najlepiej w rudym i nie powinnam zmieniac koloru) ,nawet nie wiem, czy mój naturalny kolor włosów będzie do mnie pasować

Jesteście dla mnie wielką inspiracją! Wyniki, które osiągnęły niektóre z Was w chodowaniu naturalek, biją po oczach, w pozytywnym sensie
Gingered jest offline  
Stary 2013-05-27, 22:18   #4218
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Gingered Pokaż wiadomość
Co do drożdży, dzisiaj rano minął piąty dzień od mojej przygody z tymi jakże bardzo specyficznymi grzybkami . Mam nadzieję, że będę systematyczna, a mój organizm jakoś to zniesie, ale czego się nie robi dla zdrowych, pięknych naturalnych włosów?
Chociaż przyznam się, że dalej mam wątpliwości co do farbowania, mój odrost jest akurat w "najgorszym" stadium, wyglądam jakbym po prostu spózniała się z farbowaniem. Z każdym dniem wymyślam coś innego, a to henna, a to jakieś płukanki, pasemka, włosomaniactwo wzięło nade mną górę . Jestem totalnie niezdecydowana (myślę, że to przez znajomych, którzy nieustannie powtarzają mi, że i tak jest mi najlepiej w rudym i nie powinnam zmieniac koloru) ,nawet nie wiem, czy mój naturalny kolor włosów będzie do mnie pasować

Jesteście dla mnie wielką inspiracją! Wyniki, które osiągnęły niektóre z Was w chodowaniu naturalek, biją po oczach, w pozytywnym sensie
Moi znajomi nadal mi trują po 5 miesiącach, że nie mogą się przyzwyczaić, bo nie jestem już ruda . Większość stwierdziła z czasem, że lepiej mi w brązie (nie pytałam ich o zdanie, więc to musi dobrze znaczyć). Teraz na studiach mam najlepszy czas żeby chodzić z odrostami - choć mało widocznymi - i zejść do własnego koloru. Chcę się załapać na włosy do pasa, dopóki jeszcze mogę, bo nie wyobrażam sobie po studiach mieć zbyt długie włosy. A że nigdy nie miałam dłuższych niż do połowy łopatek, to mnie kusi :P. I kusi też prosta krótka fryzurka, którą będę miała gdy odrosty osiągną odpowiednią długość i zetnę farbowańce . Naturalki są cudne, nie mogę się namacać ich miękkości i nazachwycać ich połyskiem <3. Już widzę siebie za 2-3lata, jak mam gęste naturalne włosy do połowy pleców, błyszczą niesamowicie, są puszyste i tak grube, że zamiast się kręcić to falują. I końcówki - zdrowe, mocne, ostre. Ahh
Stary 2013-05-27, 22:42   #4219
mrowkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Moi znajomi nadal mi trują po 5 miesiącach, że nie mogą się przyzwyczaić, bo nie jestem już ruda . Większość stwierdziła z czasem, że lepiej mi w brązie (nie pytałam ich o zdanie, więc to musi dobrze znaczyć). Teraz na studiach mam najlepszy czas żeby chodzić z odrostami - choć mało widocznymi - i zejść do własnego koloru. Chcę się załapać na włosy do pasa, dopóki jeszcze mogę, bo nie wyobrażam sobie po studiach mieć zbyt długie włosy. A że nigdy nie miałam dłuższych niż do połowy łopatek, to mnie kusi :P. I kusi też prosta krótka fryzurka, którą będę miała gdy odrosty osiągną odpowiednią długość i zetnę farbowańce . Naturalki są cudne, nie mogę się namacać ich miękkości i nazachwycać ich połyskiem <3. Już widzę siebie za 2-3lata, jak mam gęste naturalne włosy do połowy pleców, błyszczą niesamowicie, są puszyste i tak grube, że zamiast się kręcić to falują. I końcówki - zdrowe, mocne, ostre. Ahh
aż chciałoby się kliknąć "lubię to"
mrowkaaa jest offline  
Stary 2013-05-27, 22:54   #4220
Kicia131
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mrowkaaa Pokaż wiadomość
aż chciałoby się kliknąć "lubię to"
a ja bym nie kliknęła, bo właśnie kończę studia i nie wiem, dlaczego nie mieć po studiach długich włosów?? do pracy można je ekstra upinać a po rozpuszczać.. Mam 25 lat i zamierzam zapuścić naturalki do połowy pleców na razie są do ramion :p ale myślę, że max za dwa lata osiągnę wymarzoną długość pozdrawiam wszystkie zapuszczające naturalsy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi

Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline  
Stary 2013-05-28, 15:28   #4221
teQiba
Moderator

Dziękuję za rady.
Widzę, że 100% stawia na dobierańca
No to muszę się wziąć za trenowanie, bo dawno nie plotłam

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
a ja bym nie kliknęła, bo właśnie kończę studia i nie wiem, dlaczego nie mieć po studiach długich włosów?? do pracy można je ekstra upinać a po rozpuszczać.. Mam 25 lat i zamierzam zapuścić naturalki do połowy pleców na razie są do ramion :p ale myślę, że max za dwa lata osiągnę wymarzoną długość pozdrawiam wszystkie zapuszczające naturalsy!
Ja teraz bym kliknęła
Też mam 25 lat i zamierzam zapuścić do talii - a co!
Stary 2013-05-28, 17:25   #4222
Swarovska
Zadomowienie

Witam się, jakiś czas temu też chciałam z wami walczyć o naturalki ale poległam, zazdroszczę wam determinacji!

życzę wam powodzenia i będę tu zaglądać oglądając wasze śliczne naturalne włosy!
Swarovska jest offline  
Stary 2013-05-28, 17:51   #4223
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Pisząc, że nie wyobrażam sobie po studiach mieć zbyt długie włosy, mam na myśli siebie. Co kto ma na głowie to wiadomo gdzie mi to lata .
Stary 2013-05-29, 19:45   #4224
klaudek884
Z Krainy Snów

Cytat:
Też mam 25 lat i zamierzam zapuścić do talii - a co!
O, to witaj w wiekowym i długościowym klubie
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-30, 13:58   #4225
201604291140
Konto usunięte

Wczoraj minął mi 5 miesiąc bez farbowania . 7,7cm. Wizualnie jakby naturalki zatrzymały się w miejscu, chociaż miarka nie kłamie. Już nie mierzę obsesyjnie kilka razy dziennie odrostu . Jestem o 2mm do przodu, mam mnóstwo bejbików - siemię na mnie działa .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,1 KB, 50 załadowań)
Stary 2013-05-30, 18:34   #4226
klaudek884
Z Krainy Snów

Dzisiaj robiłam zdjęcia do aktualizacji majowej, pokażę wam moje dwukolorowe włosy. Powiem szczerze, że po raz pierwszy przechodzę małe załamanie i nie mogę już patrzeć na te odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06625.jpg (93,9 KB, 64 załadowań)
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-05-30, 19:22   #4227
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam zdjęcia do aktualizacji majowej, pokażę wam moje dwukolorowe włosy. Powiem szczerze, że po raz pierwszy przechodzę małe załamanie i nie mogę już patrzeć na te odrosty
Moim zdaniem to wygląda jak dobrze zrobione ombre
Stary 2013-05-30, 20:52   #4228
Silverstein
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Wczoraj minął mi 5 miesiąc bez farbowania . 7,7cm. Wizualnie jakby naturalki zatrzymały się w miejscu, chociaż miarka nie kłamie. Już nie mierzę obsesyjnie kilka razy dziennie odrostu . Jestem o 2mm do przodu, mam mnóstwo bejbików - siemię na mnie działa .
Moje włosy rosną póki co w takim samym tempie jak twoje - jednak od 2 tyg. pije drożdże i skrzyp no i wcieram codziennie ,,Jantar'' więc mam nadzieje że przyrost wzrośnie Powodzenia w zapuszczaniu

Korzystacie z jakichś ,,przyspieszaczy'' ? jak tak to jakie się u was najlepiej sprawdzają ?
Silverstein jest offline  
Stary 2013-05-30, 23:04   #4229
kat123
Zakorzenienie

animale -no brawo, to już pokaźny odrost!

klaudek -> nie wymyślaj, wyglądają Twoje włosy naprawdę dobrze zupełnie niepotrzebne załamanie. I jeszcze jakie kręcioły! Super

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2013-05-30, 23:07   #4230
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Silverstein Pokaż wiadomość
Korzystacie z jakichś ,,przyspieszaczy'' ? jak tak to jakie się u was najlepiej sprawdzają ?
Wypróbowałam już - wszystko min. 1,5miesiąca - napój drożdżowy, skrzypokrzywę, Silicę, CP, tran, sok aloesowy, piłam olej wiesiołkowy, dyniowy, lniany i sezamowy. Jedynie b-bhair się doczekałam i świetnych paznokci . Teraz, przy glutku z siemienia, popędziło mi o 2mm w ciągu miesiąca - choć równie dobrze mogą mi się włosy zaraz wyrównać do standardowego przyrostu, bo czasem rosną skokowo. Z wcierek wypróbowałam wodę brzozową, pokrzywową, kozieradkę, Jantar (3 butelki, tylko dla zapachu ), Vatikę kokosową, maski samoróbki, glutek lniany, Garnier Neril, Seboradin Niger i Żeń szeń, Seboravit, kurację Joanna Rzepa, olej łopianowy, rycynowy i cały stos innych. Tylko po Rzepie miałam bejbiki i ograniczone wypadanie, a tak to nic. Ale fajnie się masuje
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości