Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-06, 18:53   #4261
Gosia_14
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

animale-wiem wczoraj miałam gorszy dzień,mam nadzieje,że ostatni taki,w końcu nie kupiłam farby i strasznie się z tego ciesze
Ja uzywam Jantar,pije pokrzywe,mam jeszcze wodę brzozową,jutro chce kupic CP no i nie mierzę włosów,tylko tak patrzę ogólnie,na oko.Zobaczymy jakie będą za miesiąc.
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:20   #4262
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
A jaki masz problem ze skalpem? Łupiez, przetłuszczanie, wysuszenie, coś z tego? Ja miałam spory problem z łupieżem, ale szampon GP z dziegciem brzozowym + kozieradka ten problem wyeliminowały
Na przetłuszczanie chyba nic nie jest w stanie mi bardziej pomóc, muszę co 2 dzień myć włosy, chociaż teraz, przy kozieradce, jakbym sie uparła to ten 3 dzień jakoś mogłabym przetrwać
Wielki susz. Dermatolog stwierdził, że to poparzenie od farby, bo faktycznie tak było, ale nie używałam żadnej od 2 miesięcy i nadal to samo... Kiedyś pomagał mi Nizoral, bo miałam tak po lecie, ale teraz to jak walka z wiatrakami. I tak po kilku dniach powraca...

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
animale-wiem wczoraj miałam gorszy dzień,mam nadzieje,że ostatni taki,w końcu nie kupiłam farby i strasznie się z tego ciesze
Ja uzywam Jantar,pije pokrzywe,mam jeszcze wodę brzozową,jutro chce kupic CP no i nie mierzę włosów,tylko tak patrzę ogólnie,na oko.Zobaczymy jakie będą za miesiąc.
Jestem ciekawa wody brzozowej, ale znowu boje się o przesusz.
Stary 2013-06-06, 19:59   #4263
Natalisis
Raczkowanie

Lady_Caroline ja właśnie skończyłam wodę brzozową z Barwy i niestety podrażniła mi skalp, który ostatnimi czasy zrobił się bardzo wrażliwy i alergiczny właśnie po farbach Dlatego lepiej uważaj na alkoholowe wcierki. Ja mam jeszcze do zużycia wodę pokrzywową, ale nie wiem czy w ogóle się za nią brać, bo głowa mnie swędzi, pod skórą mam bolące kulki i do tego małe ranki
Natalisis jest offline  
Stary 2013-06-06, 20:45   #4264
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
A ja jestem prawie po miesięcznej kuracji Jantarem... No i fakt, włosy są miękkie, ale przyrost? Może kilka milimentów więcej... Na skalp też nie podziałał, ale to akurat mnie nie dziwi. Zastanawia mnie Rzepa z Joanny, ale zdaje się, że ma alkohol w składzie i może mi skalp podrażnić, a i tak wygląda nieciekawie. Śnieg w czerwcu.
Alkoholu się nie bój, wystarczy na 1-2 noce zostawić buteleczkę otwartą z alkoholową wcierką i po problemie, wszystko wyparowuje .

Jak masz problem z przesuszem czy podrażnieniami to polecam po umyciu, odżywieniu i opłukaniu włosów wcieranie we włosy i skalp (bez spłukiwania) glutka z siemienia lnianego. Włosów nie przeciąża, nie przyspiesza przetłuszczania. Mi pięknie wszystkie dolegliwości łagodził, a potrzebowałam tego po tym jaką masakrę fryzjerka mi zaserwowała...
201604291140 jest offline  
Stary 2013-06-06, 23:23   #4265
Gosia_14
Rozeznanie

Ja też miałam leciutkie problemy jak stosowałam wode tak około miesiaca.Odstawiłam i teraz próbuję znowu,skura głowy swedzi od razu po zaaplikowaniu,ale mam nadzieję,że to dlatego,że dziala.Zobaczymy po tygodniu jak zareaguje.
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-06-07, 13:17   #4266
Lady_Caroline
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Lady_Caroline ja właśnie skończyłam wodę brzozową z Barwy i niestety podrażniła mi skalp, który ostatnimi czasy zrobił się bardzo wrażliwy i alergiczny właśnie po farbach Dlatego lepiej uważaj na alkoholowe wcierki. Ja mam jeszcze do zużycia wodę pokrzywową, ale nie wiem czy w ogóle się za nią brać, bo głowa mnie swędzi, pod skórą mam bolące kulki i do tego małe ranki
Też mam właśnie takie kulki, a ranki jakby zagojone, tylko ciągle skora z nich schodzi...

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Alkoholu się nie bój, wystarczy na 1-2 noce zostawić buteleczkę otwartą z alkoholową wcierką i po problemie, wszystko wyparowuje .

Jak masz problem z przesuszem czy podrażnieniami to polecam po umyciu, odżywieniu i opłukaniu włosów wcieranie we włosy i skalp (bez spłukiwania) glutka z siemienia lnianego. Włosów nie przeciąża, nie przyspiesza przetłuszczania. Mi pięknie wszystkie dolegliwości łagodził, a potrzebowałam tego po tym jaką masakrę fryzjerka mi zaserwowała...
Świetny pomysł, dzięki. Właśnie muszę zrobić gluta. Pamiętam, że pomogł mi na poparzenie na farbie.
Stary 2013-06-10, 09:32   #4267
marchewunia
Raczkowanie

hej dziewczyny!
Ja również staram się wrócić do naturalnego koloru włosów, ale jest ciężko Zawsze farbowałam na ciemne, czekoladowe brązy i czernie. Obecnie mam kilka cm odrostu i włosy zaczynają wyglądać koszmarnie!
Mój naturalny kolor to jasny brąz.
Zastanawiam się nad położeniem farby w swoim naturalnym kolorze, albo rozjaśnieniu włosów...ale panicznie boję się fryzjerów
Stary 2013-06-10, 14:48   #4268
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marchewunia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
Ja również staram się wrócić do naturalnego koloru włosów, ale jest ciężko Zawsze farbowałam na ciemne, czekoladowe brązy i czernie. Obecnie mam kilka cm odrostu i włosy zaczynają wyglądać koszmarnie!
Mój naturalny kolor to jasny brąz.
Zastanawiam się nad położeniem farby w swoim naturalnym kolorze, albo rozjaśnieniu włosów...ale panicznie boję się fryzjerów
Witamy Twoja sytuacja przedstawia się podobnie jak moja - przez ostatni ok rok farbowałam na ciemne brązy i czekolady, ostatni raz 14 lutego. Odrosty (ciemny, chłodny blond) mam już całkiem spore, i teraz dosłownie każdego dnia walcze z pokusą farbowania..na razie wygrywam
Na szczęście pozbyłam się ciemnego brązu wpadającego w czerń na farbowańcach za pomocą kąpieli rozjaśniających i teraz te odrosty są już o wiele mniej widoczne chociaż ogólnie kolor tych włosów kompletnie mi się nie podoba, za jakiś czas planuje coś poeksperymentować i zapodać na te rudawe farbowańce jakiś naturalny blond zeby się troszkę stonowały i zrównały bardziej z odrostem, który jest święty i z daleka z wszelkimi farbami od niego

Jak chcesz rozjaśnić farbowańce to faktycznie chyba najlepiej udac się do fryzjera ja jakoś poradziłam sobie z kąpielą rozjaśniającą i chyba uzyskałam podobne efekty jak niektóre dziewczyny po dekoloryzacji u fryzejra (z tego co widziałam np na różnych blogach) no i wyszło mnie to o wiele taniej, a włosy właściwie prawie nie ucierpiały
Stary 2013-06-10, 15:15   #4269
marchewunia
Raczkowanie

Udało mi się umówić do fajnej (podobno ) fryzjerki ale to niestety za 2 tyg. dopiero, bo jest rozrywana Może coś mi doradzi a póki co będę się męczyć z tym co mam na głowie
Spróbuję póki co rozjaśniać naturalnymi sposobami, zobaczę co z tego wyniknie
Stary 2013-06-10, 18:12   #4270
anngeli
Zadomowienie

Dzisiaj tylko przyrost, niewielki ale jednak. Powoli przestaję się czuć jak chłopak a zaczynam jak brzydka dziewczyna więc jest good
Jutro pokażę odrost, co prawda wydaje się miejscami mały, bo się granica zaciera albo są tak ścięte.
Buziaki, niestety czas mnie goni , jutro będę podczytywać
ps. pod koniec maja (jakieś 1,5 tyg.) zaniedbałam kurację porostową... brak wcierek, suplementów. Stąd ten zastój ale teraz znów będę systematyczna!
1 foto - 17.03 bo nie widać podpisu, ostatnie z dziś czyli 85 dni (ok. 2 miesiące i 3 tyg.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.03-10.06.2013.jpg (55,3 KB, 68 załadowań)

6.07.2008r.
T.

Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-06-10 o 18:14
anngeli jest offline  
Stary 2013-06-10, 18:23   #4271
minthairr
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzisiaj tylko przyrost, niewielki ale jednak. Powoli przestaję się czuć jak chłopak a zaczynam jak brzydka dziewczyna więc jest good
Jutro pokażę odrost, co prawda wydaje się miejscami mały, bo się granica zaciera albo są tak ścięte.
Buziaki, niestety czas mnie goni , jutro będę podczytywać
ps. pod koniec maja (jakieś 1,5 tyg.) zaniedbałam kurację porostową... brak wcierek, suplementów. Stąd ten zastój ale teraz znów będę systematyczna!
1 foto - 17.03 bo nie widać podpisu, ostatnie z dziś czyli 85 dni (ok. 2 miesiące i 3 tyg.)
ładnie rosną mimo braku suplementów!
Stary 2013-06-10, 19:50   #4272
Gosia_14
Rozeznanie

Ja mam kitkę w innym kolorze,też myslałam o tym,zeby je przyciemnic ale boję sie,że wyjdą ciemniejsze od odsrostu sporo i efekt beznadziejny,już chyba lepiej miec takie beznadziejne ombre...
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-06-10, 21:03   #4273
Silverstein
Przyczajenie

Mam do was pytanie, wracam do swojego koloru ale róznica między rozjaśnonymi a odrostami (średni blond) jest dość widoczna , niestety nie mam aż tyle pieniędzy aby iść zafarbować na odcień podobny do naturalnych więc chciałabym zmienić kolor szamponetką bo mam dosyć odrostów. Któraś z was tak robiła ? No i najważniejsze czy szamponetka się spłuka i czy odrost zostanie w swoim naturalnym kolorze? A no i jeśli możecie doradzcie mi jakiś odcień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.05.jpg (131,2 KB, 38 załadowań)
Silverstein jest offline  
Stary 2013-06-11, 08:40   #4274
marchewunia
Raczkowanie

anngeli Śliczne włosy
Stary 2013-06-11, 12:55   #4275
kinpatsu
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Silverstein Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie, wracam do swojego koloru ale róznica między rozjaśnonymi a odrostami (średni blond) jest dość widoczna , niestety nie mam aż tyle pieniędzy aby iść zafarbować na odcień podobny do naturalnych więc chciałabym zmienić kolor szamponetką bo mam dosyć odrostów. Któraś z was tak robiła ? No i najważniejsze czy szamponetka się spłuka i czy odrost zostanie w swoim naturalnym kolorze? A no i jeśli możecie doradzcie mi jakiś odcień
Ja tak robiłam jak wracałam do naturalek jakiś czas temu. W moim przypadku się nie sprawdziło. Nawet permanentna farba z drogerii wypłukała mi się po tygodniu. Ale miałam duuużo jaśniejsze farbowańce niż Ty, może dlatego. Kolorku nie doradzę, nie znam się

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline  
Stary 2013-06-11, 12:57   #4276
marchewunia
Raczkowanie

Udało się fryzjerka wcisnęła mnie na 18.06 Powinnam dotrwać
Stary 2013-06-11, 13:33   #4277
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Ja ponad rok temu miałam włosy farbowane w kolorze złotego blondu + ok 2 cm odrosty w kolorze ciemnego, chłodnego blondu i zachciało mi się zmiany i zafarbowałam całość szamponetką 4-8 myć Joanny, chyba czekoladowy brąz. Mniej więcej do drugiego mycia miałam równomierny jasny brąz, chociaż na tym farbowanym blondzie miał nieco zginło-zielone refleksy ale było w miare ok, po kolejnych myciach jednak odrost stopniowo wracał do naturalnego odcienia, a farba z farbowanej na blond części wypłukała się jeszcze szybciej. Potem użyłam trwałej farby Orzechowy brąz z Joanny i po tygodniu nie było po niej śladu na tej częsci włosów która była wcześniej była rozjaśniana - kolor trzymał się tylko na odrostach...Dlatego zafarbowanie rozjaśnianej części włosów to trudna sprawa, i zeby kolor się trzymał potrzeba pewnie ze 3 zabiegów, tak przynajmniej było w moim przypadku
Stary 2013-06-11, 16:49   #4278
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
najbezpieczniejsze szamponetki to marion, myślę że średni lub ciemny blond powinnaś wybrać. w moim mniemaniu szamponetka to również farbowanie, nie zawsze się wypłucze, a często gdy wreszcie zejdzie to rozjaśni włosy lub nada rudawego połysku. do tego ma kontakt z naturalkami, co kłóci się z założeniem niefarbowanych naturalnych włosów. ten moment trzeba przetrwać, związać włosy i nie oglądać się w lustrze . czekam aż będę miała odrost na pół głowy, niby najgorszy. wolałabym wiedzieć ile mniej więcej cm wtedy ma - mój ma obecnie niemal 8,5cm, a nadal wygląda tak samo jak miał 4
Stary 2013-06-11, 17:16   #4279
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
czekam aż będę miała odrost na pół głowy, niby najgorszy. wolałabym wiedzieć ile mniej więcej cm wtedy ma - mój ma obecnie niemal 8,5cm, a nadal wygląda tak samo jak miał 4
Ja też nie mogę się doczekać odrostu na pół głowy, i jak dla mnie taki długi odrost jest i tak o wiele lepszy niz taki który mam obecnie, czyli prawie 4-miesięczny Patrzę na swoje zdjecia sprzed lat, gdy miałam właśnie odrost na pół głowy i wyglądał całkiem akceptowalnie, natomiast teraz ledwo mogę ze sobą wytrzymać Obstawiam, że mój odrost ma już 5-6 cm, i tylko obstawiam bo nie potrafię go zmierzyć naprawdę, nie umiem, może też dlatego że granica między naturalkami a farobowańcami jest mało wyraźna. W każdym razie, też mam odczucie jakby ten odrost już od 2 miesięcy wcale nie rosnął
Stary 2013-06-11, 19:41   #4280
Silverstein
Przyczajenie

Dziękuje za odpowiedzi
Animale właśnie użyłam szamponeki marion w odcieniu ciemny blond ogólnie to jestem zadowolona bo efekt jest ok szkoda tylko że po tygodniu się wypłucze , hm jednak myślę że to pierwszy i ostatni raz gdy użyłam szamponetki bo zbyt się boje o naturalki ; D Ogólnie to wygląda jakby odrostów nie pofarbowało a zmieniły się jedynie lekko rozjaśnione włoski, może dlatego że trzymałam tylko 5 minutek

Edytowane przez Silverstein
Czas edycji: 2013-06-11 o 19:45
Silverstein jest offline  
Stary 2013-06-11, 23:28   #4281
Loogaros
Przyczajenie

Hej Dziewczyny
farbuję swoje włosy od 5 lat, a raczej farbowałam. Ostatni raz popełniłam ten grzech w sierpniu ub.roku. Teraz czekam na swój naturalny, gdyż włosy i tak są cienkie a po farbach jeszcze bardziej się osłabiły i zniszczyły.
Szczęście mam o tyle takie, że te naturalne są nieco zbliżone kolorem do tego farbowanego, więc odrosty nie rzucają się aż tak w oczy, ale mam chwile słabości ostatnio i czasami spojrzę na jakies farby. Mój naturalny kolor to taki "mysi", więc boję się że długo nie wytrzymam.. xD
Stary 2013-06-12, 13:21   #4282
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Dziękuje za odpowiedzi
Animale właśnie użyłam szamponeki marion w odcieniu ciemny blond ogólnie to jestem zadowolona bo efekt jest ok szkoda tylko że po tygodniu się wypłucze , hm jednak myślę że to pierwszy i ostatni raz gdy użyłam szamponetki bo zbyt się boje o naturalki ; D Ogólnie to wygląda jakby odrostów nie pofarbowało a zmieniły się jedynie lekko rozjaśnione włoski, może dlatego że trzymałam tylko 5 minutek
łee, na 5 minut to szkoda szamponetki . lepiej potrzymać ją tyle ile trzeba, a potem rzadko myć włosy i wspomagać się na pudrach lub suchych szamponach do włosów - ja tak tydzień potrafiłam wytrzymać, a moje włosy wyglądały jakby były świeżo umyte. gorzej jak się ich dotknęło - wtedy czuło się kask
Stary 2013-06-12, 13:29   #4283
mrowkaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Loogaros Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
farbuję swoje włosy od 5 lat, a raczej farbowałam. Ostatni raz popełniłam ten grzech w sierpniu ub.roku. Teraz czekam na swój naturalny, gdyż włosy i tak są cienkie a po farbach jeszcze bardziej się osłabiły i zniszczyły.
Szczęście mam o tyle takie, że te naturalne są nieco zbliżone kolorem do tego farbowanego, więc odrosty nie rzucają się aż tak w oczy, ale mam chwile słabości ostatnio i czasami spojrzę na jakies farby. Mój naturalny kolor to taki "mysi", więc boję się że długo nie wytrzymam.. xD
Przecież już długo wytrzymałaś. Ja też ostatni raz farbowałam w sierpniu i odrost mam mniej więcej do ucha Bardzo się odznacza ale nie przeszkadza mi jakoś mega, chęć na naturalki jest silniejsza
mrowkaaa jest offline  
Stary 2013-06-12, 14:11   #4284
Silverstein
Przyczajenie

Cytat:
łee, na 5 minut to szkoda szamponetki . lepiej potrzymać ją tyle ile trzeba, a potem rzadko myć włosy i wspomagać się na pudrach lub suchych szamponach do włosów - ja tak tydzień potrafiłam wytrzymać, a moje włosy wyglądały jakby były świeżo umyte. gorzej jak się ich dotknęło - wtedy czuło się kask
No w sumie szkoda dlatego już więcej nie będe robić ; ) Przynajmniej jestem pewna że chce wrócić do naturalnych ;d
Haha ja sobie nie wyobrażam nie myć włosów tydzień , może dlatego że odkąd pamiętam myje je codziennie ; )
Silverstein jest offline  
Stary 2013-06-12, 17:58   #4285
moniqua11
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!
Czytam wasze porady i zmagania z odrostami i zawsze mnie mnie wesprzecie na duchu. Ja już nie mogę się patrzeć na moje włosy, kolor okropny, wpadający w rudy. Wcześniej rozjaśniałam, ale miałam tak poniszczone włosy, że łamały mi się od gumki. Ostatni raz rozjaśniałam w sierpniu 2011. I jak powiedziałam sobie koniec z blondem malowałam kremami na zbliżony do moich naturalnych (mysie) , żeby ich już bardziej nie niszczyć farbą a zamaskowac różnicę między odrostem. No i w tamte wakacje pomalowałam farbą aby kolor był trwalszy. Kolor wyszedł koszmarny więc poszłam do fryzjera na ściągnięcie i ponowne pomalowanie farbą, kolor i tak nie był zadowalający ale już sobie dałam spokój z farbami. W grudniu ostatni raz kładłam krem koloryzujący jasny brąz, kolor się wypłukał i wruciłam do początku bo mam tylko 6-7cm odrostu. Włosy mi wolno rosną i tu moja prośba do was, doradźcie jakieś wcierki, ale takie które nie przetłuszczają włosów bo i tak muszę je myć co 2 dni. Próbowałam wcierać olejem rycynowym ale jest tłusty i miałam dziwne włosy po nim. Mam zamiar pić drożdże, piszenie, że pomagają mam nadzieję że i mi pomogą.
moniqua11 jest offline  
Stary 2013-06-12, 18:31   #4286
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez moniqua11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Czytam wasze porady i zmagania z odrostami i zawsze mnie mnie wesprzecie na duchu. Ja już nie mogę się patrzeć na moje włosy, kolor okropny, wpadający w rudy. Wcześniej rozjaśniałam, ale miałam tak poniszczone włosy, że łamały mi się od gumki. Ostatni raz rozjaśniałam w sierpniu 2011. I jak powiedziałam sobie koniec z blondem malowałam kremami na zbliżony do moich naturalnych (mysie) , żeby ich już bardziej nie niszczyć farbą a zamaskowac różnicę między odrostem. No i w tamte wakacje pomalowałam farbą aby kolor był trwalszy. Kolor wyszedł koszmarny więc poszłam do fryzjera na ściągnięcie i ponowne pomalowanie farbą, kolor i tak nie był zadowalający ale już sobie dałam spokój z farbami. W grudniu ostatni raz kładłam krem koloryzujący jasny brąz, kolor się wypłukał i wruciłam do początku bo mam tylko 6-7cm odrostu. Włosy mi wolno rosną i tu moja prośba do was, doradźcie jakieś wcierki, ale takie które nie przetłuszczają włosów bo i tak muszę je myć co 2 dni. Próbowałam wcierać olejem rycynowym ale jest tłusty i miałam dziwne włosy po nim. Mam zamiar pić drożdże, piszenie, że pomagają mam nadzieję że i mi pomogą.
Z wcierek mogę polecić kozieradkę - nie dość, że pomaga na wypadanie to nie przetłuszcza włosów, usztywnia je i unosi u nasady dzięki czemu zyskują na objętości, wydaje mi sie tez że trochę przyśpiesza porost, a już na pewno przyczynia się do pojawienia baby hair'ów nie wiem czy u wszystkich działa tak samo, bo to sprawa indywidualna, ale warto spróbować bo to tani sposób który raczej na pewno nie zaszkodzi
Z tego co wiem to również woda brzozowa i Jantar przyczyniają się do przyspieszenia porostu, ale za to własnym doświadczeniem ręczyć nie mogę bo sama tych specyfików jeszcze nie próbowałam
Oprócz drożdy warto pić też pokrzywę i skrzyp, u mnie to działa
Stary 2013-06-12, 19:05   #4287
Natalisis
Raczkowanie

moniqua11 ja mogę polecić wcierki (lotiony) Seboradin. Używam ich już parę ładnych lat. Zarówno wersja Niger jak i regenerująca u mnie naprawdę działają i nie przetłuszczają włosów, a też myję co dwa dni. Nawet wydaję mi się, że trochę ograniczają przetłuszczanie, bo jeszcze trzeciego dnia włosy nie są tragiczne i można wyjść do ludzi. Wodę brzozową i pokrzywową miałam, ale starczyły mi tylko na tydzień, więc nie wiem czy działają na porost. A teraz testuję Capitavit, ale śmierdzi przeokrutnie i jak go skończę to już się chyba więcej nie skuszę, chyba że będę miała po nim cudowny przyrost 5 cm na miesiąc I zgadzam się z Catacomb_Kitten, że picie pokrzywy to przydatna sprawa i też działa, ale trzeba być systematycznym (jak z resztą we wszystkim), żeby zobaczyć efekty.
Natalisis jest offline  
Stary 2013-06-12, 20:36   #4288
ojp
Wtajemniczenie

Ja ostatni raz farbowałam 2 lata temu. Raczej nie stosuję żadnych suplementów - raz na tydzień psiknę włosy Jantarem. Tutaj takie głupie zdjęcie, włosy wyprostowane i zaczesane do przodu. Nie mierzyłam długości, wszystkie farbowańce już ścięte, więc 100 % naturalek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (30,6 KB, 75 załadowań)

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".

Edytowane przez ojp
Czas edycji: 2013-06-12 o 20:38
ojp jest offline  
Stary 2013-06-12, 20:39   #4289
moniqua11
Raczkowanie

Catacomb-Kitten
Napewno wypróbuję koziradkę. Czy po niej trzeba umyć włosy czy nie koniecznie i jak długo trzymasz ją na głowie?

Natalisis Seboradin też przetestuję.
moniqua11 jest offline  
Stary 2013-06-12, 21:30   #4290
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez moniqua11 Pokaż wiadomość
Catacomb-Kitten
Napewno wypróbuję koziradkę. Czy po niej trzeba umyć włosy czy nie koniecznie i jak długo trzymasz ją na głowie?

Natalisis Seboradin też przetestuję.
Kozieradkę wcieram codziennie, głowę myję co 2 dzień więc nie jest konieczne mycie po wcieraniu
Łyżeczke kozieradki zalewam niecałą szklanką wody, zostawiam do zaparzenia, ostygnięcia, potem sam płyn przelewam do buteleczki z atomizerem, aplikuje na skalp i delikatnie wcieram
Na początku zapach może Cię przerazić, ale u mnie z każdym dniem stosowania stał się coraz mniej wyczuwalny (a jest to zapach przypominający rosołek )

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości