Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-14, 14:31   #4531
moooniek
Zakorzenienie

Odp: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

U mnie wczoraj minal rok bez farbowania i tez schodze z hennowej rudosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-08-14, 23:26   #4532
201701300929
Konto usunięte

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałam już 2 cm swoich włosów i koleżanka farbowała się na czerwono, i zaproponowała mi, a ja się głupia zgodziłam... absolutnie mi ten kolor nie pasuje, jak tylko mi się pojawią odrosty to się ścinam na jeżyka.
ja Ciebie w ogole w naturalnych nie widze
jakos z tego co moge powiedziec na forum to do twojej osobowosci jak najbardziej pasuej zmienianie koloru wlosow co tydizen od rozowego po niebieski

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj rozmawiałam z przyjaciółką o farbowaniu,ona farbuje co miesiąc. Jej mama kazała jej przestać,bo ma przerzedzone włosy,jednak ona twierdzi,że ludzie mają cieńsze od niej.Sama wiem jakie miała kiedyś włosy i uważam,że ma zniszczone,ale nie zgadza się ze mną.Ja mam już mnóstwo swoich włosów i ona twierdzi,że nie widać różnicy w ich stanie.Ja widzę,że się błyszczą,są miękkie,ok wtedy też niby były,ale nikt mi nie wmówi,że farbowane są tak zdrowe jak naturalne no.Trochę się wkurzyłam,jeszcze będę miała swoje,długie,może i cienkie bo zawsze takie miałam,ale zdrowe.
niektorzy sa tak zaslepieni farbowaniem, ze za piekne uwazaja swoje zniszczone,sucha, lamiace sie np farbowane na bialo wlosy no ale biale a nie np naturalne brazowe, bo to taki nudny kolor

ale jak jej pol wlosow wypadnie to pewnie zauwazy

chociaz tu Ci jeszcze powiem,ze zanim zaczelam farbowac henna i kladlam drogeryjne wlosy to tez mi sie wydawalo,ze sa w dobrym stanie-potem znalazlam stare, sciete po komuni wlosy, ktory niesamowicie blyszczaly i dotarlo do mnie ,ze wcale nie jest za dobrze z moimi klakami- po prostu trzeba miec porownanie

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia .Dziewczyny co sadzicie o moim odroscie ? Bardzo sie rzuca w oczy , bo mi sie wydaje ze wszyscy go widza Ciezko bylo go dobrze uchwycic niestety
ja takich odrostow u innych to nawet nie zauwazam takze nie mart sie wyglada spoko

Cytat:
Napisane przez Hiukset Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli tylko można, dołączam się do was!
Za niecały tydzień minie mi miesiąc po farbowaniu- w porównaniu do was to baaardzo krótki okres czasu. Jednak postanowiłem dać sobie spokój z farbowaniem. Kiedyś byłam hmm... fanką farbowania, co miesiąc jakiś kolor. I najlepiej żeby był inny niż poprzedni. Ojj włosy na tym strasznie ucierpiały... Od zawsze marzyłam o w miarę długich włosach (takie za ramiona w zupełności mi wystarczą). Niestety nigdy jeszcze tej długości nie osiągnęłam. Zawsze ścinałam włosy na krótko, za ucho (pomysł mamy, która jakoś nie przepada za długimi włosami, a mi samej kiedyś kompletnie na nich nie zależało). Dopiero 2 lata temu postanowiłam, że zapuszczam. Niestety wtedy też postanowiłem je pofarbować po raz pierwszy. Tak więc zapuszczałam włosy, cały czas je farbując, genialny pomysł Wszystko skończyło by się nawet dobrze, gdybym nie uznała w ostatniego sylwestra, że chce być bardzo jasną blondynką. No i z początkiem tego roku zaczęło, rozpaczliwe przyciemnianie włosów do naturalnego (średnio-ciemny mysi blond). I do tej pory nie mam takiego koloru jaki chciałam uzyskać. Ale uznałem, że nie mam sensu, już dalej walczyć z tymi kolorami. Poddałam się, a raczej moje włosy, które ledwo "żyją" mimo dosyć sporego cięcia. Zapragnęłam naturalnych. Póki co mam ich tylko 1 cm. Dziwne jest też, to że kiedyś z uśmiechem na twarzy kładłam farbę na moje włosy myśląc sobie "Jak dobrze, że już nie będę miała tych szarych kłaków..." jednak teraz wiedze w nich całkiem ładny kolor. Owszem mógł by być jaśniejszy, ale jest tyle sposobów aby naturalnie delikatnie rozświetlić kolor włosów.

Fajnie, ze istnieje tutaj taki wątek, to właśnie dzięki waszym zdjęciom i OGROMNEJ determinacji sama zapragnęłam mieć swój oryginalny kolor
bedziemy trzymac kciuki

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj minal rok bez farbowania i tez schodze z hennowej rudosci

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dlugo gratulacje
ja ostatnio mialam maly kryzys ale juz mi przeszedl
i chlopak mnie tez motywuje do zapuszczania naturalek
a wogole to dzisiaj w lustrze dojrzlaam,ze mam mnostwo baby hairow i juz maja po 4 cm i sobie stercza do gory i jestem szczesliwa, ze bedzie wiecej na glowie
201701300929 jest offline  
Stary 2013-08-15, 08:24   #4533
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Wrzucić wam focię? Może ten czerwony/bordowy to nie taki zły pomysł... Może będę się hennować na czerwono, zamiast na rudo. Wiecie co? Na całych włosach mi wyszedł ładny kolor, tylko na grzywce (resztka rozjaśnianych) wyszedł mi taki mocno sprany. Do połowy grzywki mam mocny, głęboki czerwony, na końcach różowy Która henna da mi rzeczywiście czerwony kolor? Nie rudy, tylko czerwony

Edytowane przez _Tinkerbell
Czas edycji: 2013-08-15 o 09:34
_Tinkerbell jest offline  
Stary 2013-08-15, 12:07   #4534
Dalla
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Bardzo ładne naturalki, zazdroszczę wytrwałości!
Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Witaj Rok to mnóstwo czasu, gratuluję
Dziękuję Takie słowa bardziej motywują

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
[... ] Zdecydowałam się bo mam już dość użerania się z tymi kudłami, tym bardziej że wypadania dalej nie opanowałam, i stracilam nadzieję ze kiedyś to sie uda
Pamiętam, że po częstym rozjaśnianiu i operacji (narkoza) strasznie leciały mi włosy i osoba po chemioterapii zaproponowała mi użycie szamponu Dermena z apteki - to był strzał w 10 jeżeli chodzi o moje włosy. Używałam rok czasu i bardzo mi pomógł wtedy. Miałam pełno bejbików po nim. Niby mały i drogi i ciężko było umyć nim włosy, ale miałam patent i dobrze go wspominam. Myślę właśnie nad tym, aby przyspieszyć porost włosów żeby do tych 2 lat czyli do maja 2014 mieć już tylko swoje naturalki i chyba znowuż go zastosuje. Minus był taki, że bez dobrej, nawilżającej odżywki byłoby ciężko bo strasznie wysuszał, ale ważne jest aby wmasowywać go szczególnie w skórę głowy, a nie na długość włosów, ale myślę, że jest warty uwagi gdy ktoś miewa taki cięższy problem z wypadaniem włosów. Przyznam, że także brałam jakiś czas tran, a później belissę, ale to chyba tylko wzmogło leczenie. Po tym jak zdecydowałam zapuszczać swoje i przestałam rozjaśniać, także jakiś czas strasznie leciały mi włosy, ale jakoś to przeczekałam bez wspomagaczy i teraz zaobserwowałam, że we wannie ani na szczotce nie ma prawie nic - dla mnie to nic - w porównaniu z wcześniejszym stanem, także na bank to minie. Włosy muszą przyzwyczaić się do dobrego - czyli do tego, że nie są już niszczone farbą. 3maj się

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta . Chciałą do Was dolączyc . Nie farbuje wlosow od 22.05.2013 ... Dopiero mam 3,5 cm odrostu . Swoje mam ciemny braz , reszta takie jasny ,rudawy braz . Marzy mi sie,zeby juz tak podrosly i wygladaly jak ombre , ale dluga droga Jak bede miala wiecej czasu to zrobie zdjecia Mam nadzieje ,ze wspomozecie dobrym slowem
Będziesz miała piękne kolorki ombre jak zapuścisz swoje naturalne. Już widzę, że tonacja będzie super tych dwóch kolorków. Powodzenia w zapuszczaniu!
Dalla jest offline  
Stary 2013-08-15, 12:28   #4535
201606242139
Konto usunięte

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Potrzebuję wsparcia i to na serio

Rok temu o tej porze miałam SWOJE włosy, za zapięcie stanika, naturalne, piękne zdefiniowane...
No ale pomalowałam na ciemno.. potem rozjaśniłam i ścięłam, a potem znowu na ciemno, bo przecież tak łatwiej wrócić do naturalnego... I jakieś 3 miesiące temu znowu pomalowałam na jasno i teraz mam odrost około 5cm i coraz bardziej zaczynam myśleć o pofarbowaniu, a dopiero co wróciły do dobrej kondycji... Zostanę u Was chyba na dłużej...
201606242139 jest offline  
Stary 2013-08-15, 14:49   #4536
susuanne
Wtajemniczenie

Mnie korci żeby pomalować
susuanne jest offline  
Stary 2013-08-15, 14:50   #4537
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
No i mnie właśnie, te odrosty to coś okropnego
Stary 2013-08-15, 15:00   #4538
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Wrzucić wam focię? Może ten czerwony/bordowy to nie taki zły pomysł... Może będę się hennować na czerwono, zamiast na rudo. Wiecie co? Na całych włosach mi wyszedł ładny kolor, tylko na grzywce (resztka rozjaśnianych) wyszedł mi taki mocno sprany. Do połowy grzywki mam mocny, głęboki czerwony, na końcach różowy Która henna da mi rzeczywiście czerwony kolor? Nie rudy, tylko czerwony
Dawaj te zdjęcia . Co prawda powinnyśmy na tym wątku potępiać farbowanie, ale nie ma powodu by nieprzekonane do naturalków osoby się męczyły. Jak ktoś lubi zmieniać kolor to nie tylko etap powrotu do naturalków, ale i samo posiadanie po ok. 2 latach niefarbowanych włosów będzie katorgą. Do tego trzeba być zbrzydzonym chemią w farbie, regularnym farbowaniem odrostów i utrzymywaniem odpowiedniej tonacji koloru, nie wystarczy sama chęć posiadania "zdrowych" włosów.
201604291140 jest offline  
Stary 2013-08-15, 15:07   #4539
susuanne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
No i mnie właśnie, te odrosty to coś okropnego
Nie, odrosty mnie nie męczą Po prostu zgłupiałam na punkcie blond włosów
susuanne jest offline  
Stary 2013-08-15, 15:17   #4540
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
Nie, odrosty mnie nie męczą Po prostu zgłupiałam na punkcie blond włosów

A To inna kwestia :P
Ja mam swoje naturalne blond, ale ten odcień jest dla mnie zbyt naturalny a ja lubię trochę takie sztuczne blondy, dlatego też jestem na skraju pofarbowania odrostów, które teraz są dwa razy ciemniejsze niż moje naturalki. Ale uznałam, że wytrzymam. Chcę mieć do ślubu swoje włosy do pasa
Stary 2013-08-15, 15:22   #4541
susuanne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość

A To inna kwestia :P
Ja mam swoje naturalne blond, ale ten odcień jest dla mnie zbyt naturalny a ja lubię trochę takie sztuczne blondy, dlatego też jestem na skraju pofarbowania odrostów, które teraz są dwa razy ciemniejsze niż moje naturalki. Ale uznałam, że wytrzymam. Chcę mieć do ślubu swoje włosy do pasa
Ja po prostu chciałabym mieć jaśniejsze, niestety zdjęcia blondynek w internecie nie pomagają
susuanne jest offline  
Stary 2013-08-15, 17:10   #4542
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
Ja po prostu chciałabym mieć jaśniejsze, niestety zdjęcia blondynek w internecie nie pomagają
Wiem co czujesz :< Z naturą nie wygramy

Ale ja się chyba jej poddam mimo wszystko
Stary 2013-08-15, 18:33   #4543
susuanne
Wtajemniczenie

Chyba teraz pomaluje jak mi się spodoba to zostawię, jak nie to zapuszczam od nowa
susuanne jest offline  
Stary 2013-08-15, 18:42   #4544
Gosia_14
Rozeznanie

Dziewczyny ja jakieś 2 miesiące temu,czyli rok po farbowaniu byłam w takim stanie załamania,że rok,a nie widać itp. że już byłam w Rossmannie i trzymałam farbę w ręce.Powiedziała sobie jednak:no nie,usze się opamiętać.I teraz tak bardzo się cieszę To chyba był ostatni kryzys,teraz mam marzenie mieć w końcu długie włosy,nawet jak będą jaśniejsze końce to co tam Tak naprawdę,żeby mieć swoje całe to tak 2 lata trzeba się przemęczyć. Nie wolno się poddawać. Trzeba mieć jakąś dobrą motywację,mnie własne włosy,z dobrym kolorem,a żadne farbowane mi nie pasowały-jasna cera,niebieskie oczy, dodają bardzo pewności siebie.
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-08-15, 18:53   #4545
FeelingGood
Rozeznanie

Dziewczyny, jestem załamana((
Mój odrost ma już ok.15 cm. Nie ciągnie mnie do malowania, uważam, że w naturalnych wyglądam lepiej. Rozjaśniałam włosy na blond, więc nie chciałam już ich niszczyć. Marzyły mi się naturalne, zadbane włosy. A teraz? Chyba będę musiała je malować((
Pojawiło się u mnie kilka siwych włosów(( Szczerze to wcześniej jakoś tego nie zauważyłam. Powiedziała mi o tym koleżanka ... A ja jak zaczęłam je oglądać w lustrze to się załamałam. To było jakiś czas temu, wyrwałam głupia kilka i było ok. Ale dzisiaj zaczęłam im się bardziej przyglądać i mam ich trochę w jednym miejscu.... i to z przodu. Nigdzie indziej. Więc jak zrobie przedziałek to niby jest ok. Ale jak już uczeszę się tak jak na zdjęciu to mam cienki pasek siwków z przodu ((( przy przedziałku na środku też widać(( MAsakra.. tak się koczy mój powrót do naturalnych włosów((
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...76671861172059

Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline  
Stary 2013-08-15, 19:07   #4546
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Już wrzucam na całej głowie mi ładnie złapało, a na końcówkach grzywki w ogóle, różowy kurde. chyba będę się farbować henną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0541.jpg (75,7 KB, 85 załadowań)
Stary 2013-08-15, 23:00   #4547
Gosia_14
Rozeznanie

FeelingGood- ojej,właśnie nie wiem od czego te siwe włosy zależą.Mi koleżanka powiedziała,że ja nie mam,ale ona ma i farbuje. A też dopiero studiuję. Niby jak się dużo razy farbuje,ja w sumie użyłam 4 szamponów koloryzujących.
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-08-15, 23:52   #4548
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Już wrzucam na całej głowie mi ładnie złapało, a na końcówkach grzywki w ogóle, różowy kurde. chyba będę się farbować henną
Dziewczyno ale Ty jesteś niezdecydowana. Co chwilę czytam coś innego. Jak masz ochotę na rude albo czerwone włosy to po prostu zafarbuj. Jeśli mam być szczera to nie bardzo mi się podobasz w tym kolorze. Wolałam jak miałaś platynowe. I ta pomadka

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-08-15 o 23:56
201610111032 jest offline  
Stary 2013-08-16, 07:26   #4549
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

Ja tam się lubię w czerwonej szmince.. I sorry, ale nie musisz na mnie naskakiwać, "żebym się zdecydowała". Zapytałam, czy dziewczyny chcą zobaczyć kolor, a nie, żeby oceniały kolor mojej szminki czy niezdecydowanie. Wyraziłaś swoje zdanie pt "nie podoba mi się", i dziękuję, nie rozumiem na jaką cholerę dalsze wstawki?
Stary 2013-08-16, 08:03   #4550
softgrey
Zadomowienie

Cytat:
Ja tam się lubię w czerwonej szmince.. I sorry, ale nie musisz na mnie naskakiwać, "żebym się zdecydowała". Zapytałam, czy dziewczyny chcą zobaczyć kolor, a nie, żeby oceniały kolor mojej szminki czy niezdecydowanie. Wyraziłaś swoje zdanie pt "nie podoba mi się", i dziękuję, nie rozumiem na jaką cholerę dalsze wstawki?
Mi się ta pomadka bardzo podoba, szukam takiej od dawna. Zdradzisz jaki to numer?

PS Niestety dziewczyny, ale ja się poddałam, stwierdziłam że w farbowanych włosach wyglądam ładniej i lepiej się czuję, poza tym opanowałam wypadanie włosów. Trzymam jednak kciuki za was

Edytowane przez softgrey
Czas edycji: 2013-08-16 o 08:04
softgrey jest offline  
Stary 2013-08-16, 09:59   #4551
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Mi się bardzo podoba, jak wyglądasz i zazdroszczę tej pomadki (mi żadna nie pasuje ).
Nie widziałam Cię na żadnym innym zdjęciu poza tym i nie wiem, jak wyglądasz w innych kolorach. Jednak wydaje mi się, że jesteś tym typem, któremu we wszystkim dobrze, a najlepiej w takich właśnie ekstremalnych.
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-08-16, 10:25   #4552
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba, jak wyglądasz i zazdroszczę tej pomadki (mi żadna nie pasuje ).
Nie widziałam Cię na żadnym innym zdjęciu poza tym i nie wiem, jak wyglądasz w innych kolorach. Jednak wydaje mi się, że jesteś tym typem, któremu we wszystkim dobrze, a najlepiej w takich właśnie ekstremalnych.
Zgadzam się, ta czerwień pasuje _Tinkerbell, ale lepiej byłoby gdyby była jeszcze bardziej intensywna
Co do pomadki, świetny kolor, ale ja sama w takiej wyglądam tragicznie
Stary 2013-08-16, 10:57   #4553
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Dziewczyny ja jakieś 2 miesiące temu,czyli rok po farbowaniu byłam w takim stanie załamania,że rok,a nie widać itp. że już byłam w Rossmannie i trzymałam farbę w ręce.Powiedziała sobie jednak:no nie,usze się opamiętać.I teraz tak bardzo się cieszę To chyba był ostatni kryzys,teraz mam marzenie mieć w końcu długie włosy,nawet jak będą jaśniejsze końce to co tam Tak naprawdę,żeby mieć swoje całe to tak 2 lata trzeba się przemęczyć. Nie wolno się poddawać. Trzeba mieć jakąś dobrą motywację,mnie własne włosy,z dobrym kolorem,a żadne farbowane mi nie pasowały-jasna cera,niebieskie oczy, dodają bardzo pewności siebie.
Racja, jak jest to spontaniczna myśl to lepiej nie farbować. Wstrzymać się 3-4 dni i jak po tym czasie nadal będzie się chciało farbować, to ruszać do drogerii fryzjera. Ten czas na przemyślenie nie zbawi, tyle się wytrzymało z tym odrostem, to można te kilka dni jeszcze z nimi pochodzić i pomyśleć. A jeżeli się nam odwidzi malowanie - to więcej w portfelu zostanie i żałować nie będziemy .

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dziewczyno ale Ty jesteś niezdecydowana. Co chwilę czytam coś innego. Jak masz ochotę na rude albo czerwone włosy to po prostu zafarbuj. Jeśli mam być szczera to nie bardzo mi się podobasz w tym kolorze. Wolałam jak miałaś platynowe. I ta pomadka
miszona, jej sprawa że ma co chwilę inny kolor głowie. Kolor może ci się nie podobać, ale ta twoja głupia przytyczka na temat pomadki była co najmniej niepotrzebna.

Tinkerbell, mi się szalenie podoba i twoja pomadka i twój kolor włosów . Uwielbiam elementy pin up, a ty masz taka urodę, że tobie to bardzo pasuje .
Stary 2013-08-16, 13:18   #4554
susuanne
Wtajemniczenie

Cytat:
Moim zdaniem wyglądasz super Ale są gusta i guściki, ja akurat lubię dziewczyny, które są takie "wyraziste", że tak powiem
susuanne jest offline  
Stary 2013-08-16, 15:56   #4555
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Mi się podoba jak wyglądasz w takim kolorze włosów , jeśli lepiej się czujesz w czerwonych czy rudych niż w naturalnych to nie ma co na siłę wracać do natury
swan999 jest offline  
Stary 2013-08-16, 16:29   #4556
201701300929
Konto usunięte

Cytat:
a ja lubie rozowe wlosy
jakbym nie pracowala w korporacji t chyba bym sie szarpnela na jakies koncowki w tym kolorku

to jaki kolor wyjdzie po hennie zalezy do wyjsciowego-ale henna nie rozjasnia wlosow wiec co najwyzej moze poglebic to co masz teraz na glowie

Cytat:
mnie tez czasami korci
jakos tak...
ale poki co wytrzymuje

Cytat:
a jakie masz swoje? moze wystarczy Ci jakas deliaktna kapiel rozjasniajaca albo cytrynka na wlosy i nasaidowa na sloneczku
ja sie dorobilam kilku refleksow w te wakacje

Cytat:

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana((
Mój odrost ma już ok.15 cm. Nie ciągnie mnie do malowania, uważam, że w naturalnych wyglądam lepiej. Rozjaśniałam włosy na blond, więc nie chciałam już ich niszczyć. Marzyły mi się naturalne, zadbane włosy. A teraz? Chyba będę musiała je malować((
Pojawiło się u mnie kilka siwych włosów(( Szczerze to wcześniej jakoś tego nie zauważyłam. Powiedziała mi o tym koleżanka ... A ja jak zaczęłam je oglądać w lustrze to się załamałam. To było jakiś czas temu, wyrwałam głupia kilka i było ok. Ale dzisiaj zaczęłam im się bardziej przyglądać i mam ich trochę w jednym miejscu.... i to z przodu. Nigdzie indziej. Więc jak zrobie przedziałek to niby jest ok. Ale jak już uczeszę się tak jak na zdjęciu to mam cienki pasek siwków z przodu ((( przy przedziałku na środku też widać(( MAsakra.. tak się koczy mój powrót do naturalnych włosów((
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...76671861172059
bez przesady na jasnych tych siwych znowu tak nie widac, poza tym jak czesto sie tak czeszesz?
no chyba,ze chcsz jednak farbowac to tylko Twoj wybor

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
PS Niestety dziewczyny, ale ja się poddałam, stwierdziłam że w farbowanych włosach wyglądam ładniej i lepiej się czuję, poza tym opanowałam wypadanie włosów. Trzymam jednak kciuki za was
bywa...
takie mam troche wrazenie,ze to jednak kaprys, ktory ciezko spelnic te naturalne wlosy zwlaszcza,ze na nich najlatwiej o zmiany
201701300929 jest offline  
Stary 2013-08-17, 14:05   #4557
swan999
Zakorzenienie

Jutro minie mi 7 miesięcy od ostatniego farbowania włosów Nie sądziłam, że tyle wytrzymam, ale teraz w ogóle nie korci mnie, żeby zafarbować, i nawet nie patrzę na farby, bo mnie nie interesują

Zaczęłam doceniać swoje naturalne włosy, i podoba mi się ich kolor. Aż nie mogę się doczekać kiedy będą długie (do talii) i całe moje

Jednak na razie mam krótkie włosy ale dobrze się z nimi czuję, po ścięciu zaczęły się fajnie falować nie puszą się. Ścięłam zniszczone i suche i od razu włosy odżyły

Jeśli dobrze pójdzie to do wiosny 2014 będę mieć już tylko naturalki
swan999 jest offline  
Stary 2013-08-17, 14:09   #4558
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Jutro minie mi 7 miesięcy od ostatniego farbowania włosów Nie sądziłam, że tyle wytrzymam, ale teraz w ogóle nie korci mnie, żeby zafarbować, i nawet nie patrzę na farby, bo mnie nie interesują

Zaczęłam doceniać swoje naturalne włosy, i podoba mi się ich kolor. Aż nie mogę się doczekać kiedy będą długie (do talii) i całe moje

Jednak na razie mam krótkie włosy ale dobrze się z nimi czuję, po ścięciu zaczęły się fajnie falować nie puszą się. Ścięłam zniszczone i suche i od razu włosy odżyły

Jeśli dobrze pójdzie to do wiosny 2014 będę mieć już tylko naturalki
dawaj zdjęcie z aktualizacją, nie wymigasz się!
Stary 2013-08-17, 14:13   #4559
swan999
Zakorzenienie

Ok, nie ma sprawy, postaram się wrzucić zdjęcie wieczorem
swan999 jest offline  
Stary 2013-08-17, 14:45   #4560
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
dawaj zdjęcie z aktualizacją, nie wymigasz się!
Dokładnie! Zainspiruj! Bo ja przechodzę kryzys
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości