Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-17, 15:19   #4561
Alassiel
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Jak moje włosy wreszcie zaczęły rosnąć, to teraz wypadają garściami... Ech

Alassiel jest offline  
Stary 2013-08-17, 18:17   #4562
Olasi
Rozeznanie

Hej dziewczynki! dawno się nie odzywałam bo jakoś tak już przyzwyczaiłam się do tych odrostów i nie robię im za często zdjęć ale Was podglądam systematycznie i witam wszystkie nowe duszyczki!) Dla nowych dziewczyn motywacja:p powstawiam kilka zdjęć moich zniszczonych popalonych włosków i ciężką drogę do tych naturalnych obecnie minęło 2 latka i 2 tygodnie od decyzji, że chcę mieć w końcu długie, zdrowe włoski Co prawda jeszcze mi z pół roku zostało, żeby wyrównać końce i ściąć farbowańce, ale myślę, że jest już czym się chwalić Pozdrowionka! i dalej wklejajcie zdjęcia!)

Pierwsze zdjęcie- początek i decyzja o zaprzestaniu farbowania 1.08.2011Widać prześwity w włosach i to jak były cienkie..
Drugie zdjęcie- pomalowanie na kolor zbliżony do naturalnego - jak widać wyszła zieleń i kondycja włosków w opłakanym stanie, daty zdjęcia nie pamiętam, ale coś po roku zapuszczania chyba zrobione zdjęcie
Trzecie zdjęcie- kolor troszkę się zmył, kondycja w opłakanym stanie, ale miejsce wykonania zdjęcia te same co kolejnego dla porównania
Czwarte i piąte zdjęcie- stan obecny, jeszcze dużo czasu ale już widać różnicę, włoski są 2- krotnie grubsze w kitce co mnie cieszy i widać, że rosną!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yooo.jpg (81,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0496.jpg (119,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0610.jpg (143,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (140,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0029.jpg (114,4 KB, 78 załadowań)
Olasi jest offline  
Stary 2013-08-17, 18:35   #4563
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Olasi gratulacje! Naprawdę śliczne naturalki, a o ile zdrowsze i grubsze Doskonały motywator żeby walczyć i nie tracić nadziei że same kiedyś będziemy na takim etapie jak Ty obecnie, ja już doczekać się nie mogę
O ile wczesniej nie wyłysieje, of course
Stary 2013-08-17, 19:13   #4564
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Olasi OMG naprawdę widać różnicę!!
Piękne masz te naturalne
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-08-17, 23:09   #4565
Olasi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Olasi gratulacje! Naprawdę śliczne naturalki, a o ile zdrowsze i grubsze Doskonały motywator żeby walczyć i nie tracić nadziei że same kiedyś będziemy na takim etapie jak Ty obecnie, ja już doczekać się nie mogę
O ile wczesniej nie wyłysieje, of course
Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Olasi OMG naprawdę widać różnicę!!
Piękne masz te naturalne
Dziekuje) mam nadzieję, że dzięki moim zdjęciom nikt nie sięgnie po farbę w chwilach słabości co prawda podczas tych 2 lat zwątpiłam kilka razy - ślub siostry i najlepszej koleżanki gdzie byłam świadkową i druhną- ale wystarczyła odpowiednia fryzura i zupełnie nie było widać odrostów także nie można się poddawać!)
Olasi jest offline  
Stary 2013-08-18, 13:16   #4566
MartaMaria
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! dawno się nie odzywałam bo jakoś tak już przyzwyczaiłam się do tych odrostów i nie robię im za często zdjęć ale Was podglądam systematycznie i witam wszystkie nowe duszyczki!) Dla nowych dziewczyn motywacja:p powstawiam kilka zdjęć moich zniszczonych popalonych włosków i ciężką drogę do tych naturalnych obecnie minęło 2 latka i 2 tygodnie od decyzji, że chcę mieć w końcu długie, zdrowe włoski Co prawda jeszcze mi z pół roku zostało, żeby wyrównać końce i ściąć farbowańce, ale myślę, że jest już czym się chwalić Pozdrowionka! i dalej wklejajcie zdjęcia!)

Pierwsze zdjęcie- początek i decyzja o zaprzestaniu farbowania 1.08.2011Widać prześwity w włosach i to jak były cienkie..
Drugie zdjęcie- pomalowanie na kolor zbliżony do naturalnego - jak widać wyszła zieleń i kondycja włosków w opłakanym stanie, daty zdjęcia nie pamiętam, ale coś po roku zapuszczania chyba zrobione zdjęcie
Trzecie zdjęcie- kolor troszkę się zmył, kondycja w opłakanym stanie, ale miejsce wykonania zdjęcia te same co kolejnego dla porównania
Czwarte i piąte zdjęcie- stan obecny, jeszcze dużo czasu ale już widać różnicę, włoski są 2- krotnie grubsze w kitce co mnie cieszy i widać, że rosną!
Świetne włosy
Gratuluję i życzę dalej powodzenia

Od mojego farbowania minęło tymczasem lekko ponad 13 miesięcy i naturalki sięgają mi już/dopiero do uszu, a całe włosy kilka cm za zapięcie stanika, zatem jeszcze sobie poczekam
MartaMaria jest offline  
Stary 2013-08-18, 21:15   #4567
Karen_Sympatyczna
Raczkowanie

Dziewczyny chce sciac duzo farbownych i zniszczonych włosow,ale troche sie boje,bo poszłoby wtedy z 15 cm ,ale mam zniszczone konce ,ze juz nie wytrzymuje . A Wy załowałyscie jak scielyscie duzo włosów ? Wiadomo , do naturalnych mi duuzo brakuje heh

karen-sympatyczna .blogspot.com - Moj blog o wlosach i kosmetykach
Karen_Sympatyczna jest offline  
Stary 2013-08-18, 21:23   #4568
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce sciac duzo farbownych i zniszczonych włosow,ale troche sie boje,bo poszłoby wtedy z 15 cm ,ale mam zniszczone konce ,ze juz nie wytrzymuje . A Wy załowałyscie jak scielyscie duzo włosów ? Wiadomo , do naturalnych mi duuzo brakuje heh
W tamtym roku ścięłam sporo zniszczonych włosów zanim pofarbowałam znowu i byłam niesamowicie zadowolona z decyzji, którą podjęłam, bo miałam blond, zdrowe włosy.
Ale pomalowałam i zaczęło się znowu
Więc jeśli masz zniszczone i na prawdę bardzo myślisz o zapuszczeniu swoich to nie czekaj, bo dłużej będą Ci rosnąć zniszczone, które się wykruszą i się nie doczekasz. :P
201606242139 jest offline  
Stary 2013-08-19, 12:36   #4569
swan999
Zakorzenienie

Olasi Gratulacje Piękne włosy

Cytat:
Warto ściąć zniszczone włosy, moje się tak w końcu zaczęły kruszyć, że nie mogłam ich zapuścić do wymarzonej długości. Pod nożyczki poszło mi z 25-30cm. Chociaż z decyzją o ścięciu zwlekałam pół roku... na pewno nie żałuję, bo odrosną zdrowsze i farbowańców mniej

A teraz obiecane zdjęcia mojego odrostu, który ma 7 miesięcy i mojej obecnej długości ( kolor włosów na drugim zdjęciu jest przekłamany, bo robiłam je wieczorem przy sztucznym świetle)
Miałam dodać je wcześniej, mam nadzieję, że mi wybaczycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost 7 miesięcy.jpg (25,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.08.2013.jpg (19,3 KB, 40 załadowań)
swan999 jest offline  
Stary 2013-08-19, 17:39   #4570
Olasi
Rozeznanie

Warto ściąć zniszczone włosy, moje się tak w końcu zaczęły kruszyć, że nie mogłam ich zapuścić do wymarzonej długości. Pod nożyczki poszło mi z 25-30cm. Chociaż z decyzją o ścięciu zwlekałam pół roku... na pewno nie żałuję, bo odrosną zdrowsze i farbowańców mniej

A teraz obiecane zdjęcia mojego odrostu, który ma 7 miesięcy i mojej obecnej długości ( kolor włosów na drugim zdjęciu jest przekłamany, bo robiłam je wieczorem przy sztucznym świetle)
Miałam dodać je wcześniej, mam nadzieję, że mi wybaczycie [/QUOTE]

Wow! ale objętość! Tak Ci się fajnie naturalnie kręcą czy czymś im pomagasz?

Cytat:
Bez dwóch zdań ścinaj!!!! mi dopiero zaczęły cokolwiek rosnąć jak ścięłam ponad 10 cm i zaczęłam zapuszczać w miarę zdrowe włoski bo oczywiście farbowańce jeszcze zostały

Dziewczynki mam pytanie, czy wam też jak macie tak pół na pół swoje- farbawane albo tylko końcówki ciężej o pielęgnację? Chodzi mi to że np kiedys moje włoski uwielbiały oleje, maseczki jak były całe farbowane- teraz koncówki super za to włosy przy skalpie przetluszczone mimo, że tam staram się nie nakładać. Z szamponami też mam problem, jeden szampon lubią włoski naturalne- są super miękkie i fajnie się układają to końcówki wtedy przesuszone! Coraz ciężej im dogodzić;(( coś czuję, że zupełnie już się pozbędę farbowańców to będę musiała na nowo szukać ulubionych kosmetyków
Olasi jest offline  
Stary 2013-08-19, 17:47   #4571
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
Dziewczynki mam pytanie, czy wam też jak macie tak pół na pół swoje- farbawane albo tylko końcówki ciężej o pielęgnację? Chodzi mi to że np kiedys moje włoski uwielbiały oleje, maseczki jak były całe farbowane- teraz koncówki super za to włosy przy skalpie przetluszczone mimo, że tam staram się nie nakładać. Z szamponami też mam problem, jeden szampon lubią włoski naturalne- są super miękkie i fajnie się układają to końcówki wtedy przesuszone! Coraz ciężej im dogodzić;(( coś czuję, że zupełnie już się pozbędę farbowańców to będę musiała na nowo szukać ulubionych kosmetyków
Ja mam spore odrosty już, ale nie są jeszcze pół na pół.
Mimo wszystko zawsze mnie dziwi dlaczego mało która dziewczyna olejuje skalp, ja na przykład nie mogę tego nie zrobić, bo czuję bezsensowną pielęgnację i nie ukrywam, ale z przetłuszczaniem to mi akurat oleje pomogły Podobno często się zmieniają potrzeby włosów, ale po co od razu się rzucać na wielkie zmiany? Stopniowo coś zmień, a potem wróć do ulubionych :P Może na jakiś czas potrzebują przerwy od jakiegoś produktu?
201606242139 jest offline  
Stary 2013-08-19, 19:33   #4572
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Wow! ale objętość! Tak Ci się fajnie naturalnie kręcą czy czymś im pomagasz?
One mi się tak same wywijają
Jak miałam dłuższe to nawet po rozpuszczeniu warkocza fale trzymają mi się do następnego mycia głowy. Mam bardzo podatne włosy na kręcenie

http://DKMS.pl
swan999 jest offline  
Stary 2013-08-19, 21:48   #4573
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Moje włosy przeszły bardzooo dużo. Farbuję je od jakichś 8 lat. Z początku były to różne kolory. Ale wszystkie w miedzi i brązie. Później przyszedł czas na kruczą czerń. Oj tak, to najdłużej utrzymywało się na mojej głowie. I wreszcie przyszedł czas na rozjaśnianie. Po pierwszej wizycie u fryzjera z kruczej czerni i ok. 4cm odrostów wyszedł mi mój naturalny kolor. Ale ja chciałam więcej, więc rozjaśniłam do platyny. Teraz znów chce swój naturalny kolor... Ale odrost to 2 cm i z doświadczenia już wiem, że jak jest większy to moja twarz zmienia się na jakąś taką... eee... nie wiem jak to opisac, no ale nieładną . Nie wiem czy dam radę je tak zostawić samym sobie. Co myslicie np o tym, żeby pofarbować je na najbardziej zbliżony ku naturalnemu kolor i zostawić je później, żeby rosły samym sobie? Przynajmniej odrostów nie będzie widać, a i włosy pooowoli staną się zdrowsze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1017069_679470538734950_323543853_n.jpg (15,4 KB, 38 załadowań)

"Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią." - Itachi Uchiha, Naruto.

IInieIIzakompleksiona jest offline  
Stary 2013-08-19, 22:08   #4574
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IInieIIzakompleksiona Pokaż wiadomość
Moje włosy przeszły bardzooo dużo. Farbuję je od jakichś 8 lat. Z początku były to różne kolory. Ale wszystkie w miedzi i brązie. Później przyszedł czas na kruczą czerń. Oj tak, to najdłużej utrzymywało się na mojej głowie. I wreszcie przyszedł czas na rozjaśnianie. Po pierwszej wizycie u fryzjera z kruczej czerni i ok. 4cm odrostów wyszedł mi mój naturalny kolor. Ale ja chciałam więcej, więc rozjaśniłam do platyny. Teraz znów chce swój naturalny kolor... Ale odrost to 2 cm i z doświadczenia już wiem, że jak jest większy to moja twarz zmienia się na jakąś taką... eee... nie wiem jak to opisac, no ale nieładną . Nie wiem czy dam radę je tak zostawić samym sobie. Co myslicie np o tym, żeby pofarbować je na najbardziej zbliżony ku naturalnemu kolor i zostawić je później, żeby rosły samym sobie? Przynajmniej odrostów nie będzie widać, a i włosy pooowoli staną się zdrowsze...
Ja tak robię

Jeżeli Twój naturalny jest ciemniejszy od farbowańców, to po nałożeniu farby zbliżonej do naturalnego koloru (czyli ciemniejszej) na jasne włosy trochę Ci się 'spierze' i wyjdzie takie ombre
Stary 2013-08-20, 12:07   #4575
Hiukset
Raczkowanie

Wczoraj minął miesiąc od mojego ostatniego farbowania. Nadal chcę wrócić do swojego naturalnego koloru i cieszę się, że mam już pierwszy miesiąc za sobą. Dodaje również zdjęcie mojego odrostu

Jestem bardzo ciekawa jak będę wyglądać, gdy wszystkie włosy będą w oryginalnym kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost1.jpg (47,2 KB, 24 załadowań)
Hiukset jest offline  
Stary 2013-08-20, 12:21   #4576
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Ja tak mam. Zmieniłam trochę pielęgnację, na skalp i naturalki nakładam bardziej ziołowe i wysuszające oleje (Vatika kokosowa zmieszana z olejem rycynowym), na farbowańce tłuste oleje (lniany, oliwa, ostatnio arachidowy). Po nocy z taką mieszankę rano nakładam na skalp i długość mocno proteinową maskę pod czepek. Maskę tylko lekko spłukuję, zostawiam więcej niż 50% na długości dla ochrony i myję naturalki i skalp SLS/SLESem. Spłukuję i na farbowańce nakładam emolientową odżywkę d/s na 5-10min (zależy czy proteiny dały w kość farbowańcom ). Po odsączeniu włosów niemal na całe farbowańce nakładam odrobinę oleju i silikonu. Wtedy przynajmniej 2-3dni mogę chodzić, choć pod koniec to tylko w związanych.
201604291140 jest offline  
Stary 2013-08-21, 15:39   #4577
Dalla
Przyczajenie

Cytat:
Też tak mam i także kombinuje żeby im dogodzić. Zmieniłam szampon z nawilżającego na naturalny/ziołowy jak na razie służy to naturalnym włoskom, ale zbieram się aby wrócić do dermeny. Za to końcówki są wymagające i nigdy nie mogę w 100% im dogodzić - niby 15 miesięcy bez rozjaśniania, a i tak co poniektóre włoski na końcach łamią się czy rozdwajają dalej, tak jak przy rozjaśnianiu. Plus taki, że nie są przesuszone i na pewno jest tych zniszczonych mniej. Czekam do jesieni na podcięcie, nie dam rady podciąć więcej niż do ramion, ale jak najbardziej ścięcie farbowanych wychodzi na plus niż ich "przetrzymywanie".
Dalla jest offline  
Stary 2013-08-21, 17:48   #4578
klaudek884
Z Krainy Snów

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Też tak mam i także kombinuje żeby im dogodzić. Zmieniłam szampon z nawilżającego na naturalny/ziołowy jak na razie służy to naturalnym włoskom, ale zbieram się aby wrócić do dermeny. Za to końcówki są wymagające i nigdy nie mogę w 100% im dogodzić - niby 15 miesięcy bez rozjaśniania, a i tak co poniektóre włoski na końcach łamią się czy rozdwajają dalej, tak jak przy rozjaśnianiu. Plus taki, że nie są przesuszone i na pewno jest tych zniszczonych mniej. Czekam do jesieni na podcięcie, nie dam rady podciąć więcej niż do ramion, ale jak najbardziej ścięcie farbowanych wychodzi na plus niż ich "przetrzymywanie".
Zgłaszam się z podobnym problemem. Mój odrost ma kilkanaście cm i pielęgnacja zaczyna sprawiać mi trudność. Jak rozjaśnione włosy są nawilżone, tak odrost się puszy i jest brzydki. Moje włosy mają różną porowatość i muszę kombinować osobno na odrost, osobno na rozjaśnione włosy:/
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-08-22, 11:30   #4579
_Tinkerbell
Zakorzenienie

GG do _Tinkerbell

A ja zaczynam wszystko od nowa Nie chcę tej czerwieni, idę ściąć grzywkę, próbuję sprać ten głupi kolor, myję szamponem przeciwłupieżowym, spróbuję sposobu z sodą, chociaż mam złe doświadczenia, to jednak kolor zmywa ;/ a już miałam 2 cm swoich! jeszcze kolejne 3 cm i miałabym wszystkie naturalki, ale dałam się głupia namówić! Teraz sobie pluję w brodę. No cóż, pora na drożdże...
Stary 2013-08-22, 12:47   #4580
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A ja zaczynam wszystko od nowa Nie chcę tej czerwieni, idę ściąć grzywkę, próbuję sprać ten głupi kolor, myję szamponem przeciwłupieżowym, spróbuję sposobu z sodą, chociaż mam złe doświadczenia, to jednak kolor zmywa ;/ a już miałam 2 cm swoich! jeszcze kolejne 3 cm i miałabym wszystkie naturalki, ale dałam się głupia namówić! Teraz sobie pluję w brodę. No cóż, pora na drożdże...
Jednak zmieniłaś zdanie Nie załamuj się i jeśli teraz chcesz wrócić do naturalek, to dasz radę
Z doświadczenia wiem, że czerwony spiera się bardzo szybko, nic specjalnego nie musiałam robić.
A z drożdżami to bardzo dobry pomysł, mi znacznie przyspieszył przyrost nawet do 2,5cm na miesiąc. Właśnie piję już swoją drugą serię.

swan999 jest offline  
Stary 2013-08-22, 13:19   #4581
Gosia_14
Rozeznanie

Ja już na szczęście nie muszę się przejmować odrostem,wygląda to jak ombre,przyjaciółka mówi,że nie widać,że mogę chodzić spokojnie w rozpuszczonych.Czasem związuję je w koczek u góry,teraz tylko pielęgnacja i zapuszczanie.Marzą mi się długie włosy choć raz w życiu no dobra drugi raz ;d Też zauważyłam,że te farbowańce są jednak trochę bardziej przesuszone od naturalek,ale nie chce mi się teraz bawić w osobną pielęgnację.Ja tak od października systeatycznie wszystko będę robić,pić i przyjmować suplementy.Wtedy wiadomo stały plan dnia i łatwiej mi się zmobilizować.
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-08-22, 13:45   #4582
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Trudno, stało się. Pij drożdże i szybko wrócisz na dobre tory

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Jednak zmieniłaś zdanie Nie załamuj się i jeśli teraz chcesz wrócić do naturalek, to dasz radę
Z doświadczenia wiem, że czerwony spiera się bardzo szybko, nic specjalnego nie musiałam robić.
A z drożdżami to bardzo dobry pomysł, mi znacznie przyspieszył przyrost nawet do 2,5cm na miesiąc. Właśnie piję już swoją drugą serię.
Wow, 2,5cm??? Widzę, że to picie drożdży przewija się w rozmowach na wątkach o włosach, a ja nie wiem o co chodzi Zdradzisz mi albo podasz link do odpowiedniego wątku?
Stary 2013-08-22, 13:59   #4583
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Wow, 2,5cm??? Widzę, że to picie drożdży przewija się w rozmowach na wątkach o włosach, a ja nie wiem o co chodzi Zdradzisz mi albo podasz link do odpowiedniego wątku?
Proszę, link do naszego wątku drożdżopijaczek Wszystko co istotne masz na pierwszej stronie wątku.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680035

swan999 jest offline  
Stary 2013-08-22, 14:07   #4584
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Proszę, link do naszego wątku drożdżopijaczek Wszystko co istotne masz na pierwszej stronie wątku.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680035
Dziękuję Zaraz się wczytam i może będziecie miały nową drożdżopijaczkę
Stary 2013-08-22, 14:11   #4585
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Zaraz się wczytam i może będziecie miały nową drożdżopijaczkę
Kaataarzynaa1, zapraszamy im nas więcej tym lepiej!

swan999 jest offline  
Stary 2013-08-22, 14:27   #4586
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Kaataarzynaa1, zapraszamy im nas więcej tym lepiej!
Dzięki
Już wciągnęłam moją Mamę
Stary 2013-08-22, 15:54   #4587
klaudek884
Z Krainy Snów

Wpisy w blogu: 6

chciałabym się przemóc i pić drożdże...może kiedyś;P
tymczasem wcieram kozieradkę i włosy urosły przez miesiąc 2 cm, a zawsze rosną 1 cm. W tym miesiącu piję też siemię lniane i liczę na miesięczny przyrost 2.5 cm co najmniej
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-08-22, 19:41   #4588
Dalla
Przyczajenie

Przekonałam się i uległam. Właśnie pije drożdże z mlekiem zdecydowałam się po całym dniu czytania o tym. Nie daje rady przezwyciężyć uczucia mdłości, ale jestem twarda i pije dalej. Po tych zdjęciach jakich naoglądałam się przed piciem i po... Wszystko przezwyciężę dla takiego porostu! Rozglądam się także za odpowiednim olejem. Dzisiaj tyle naczytałam się o olejowaniu i piciu drożdży, że będzie mi się to po nocach śniło W sobotę zakupię (jeszcze nie zdecydowałam do końca jaki) olej i szampon dermena. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy będę mogła pochwalić się efektem. 3majcie kciuki
Dalla jest offline  
Stary 2013-08-22, 20:06   #4589
Karen_Sympatyczna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Przekonałam się i uległam. Właśnie pije drożdże z mlekiem zdecydowałam się po całym dniu czytania o tym. Nie daje rady przezwyciężyć uczucia mdłości, ale jestem twarda i pije dalej. Po tych zdjęciach jakich naoglądałam się przed piciem i po... Wszystko przezwyciężę dla takiego porostu! Rozglądam się także za odpowiednim olejem. Dzisiaj tyle naczytałam się o olejowaniu i piciu drożdży, że będzie mi się to po nocach śniło W sobotę zakupię (jeszcze nie zdecydowałam do końca jaki) olej i szampon dermena. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy będę mogła pochwalić się efektem. 3majcie kciuki
Mi najbardziej "smakuja"same drozdze z woda.I pilam je jak byly jeszcze cieple , nie gorace tylko letnie.Pilam duszkiem raz ,dwa
Dla motywacji Zdjecia sprzed roku. Pilam drozdze od listopada do lutego , potem przerwa i znowu od maja do lipca Ehh warto bylo . Dzis zaczynam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 269275_485475318145336_65820861_n.jpg (41,9 KB, 58 załadowań)

karen-sympatyczna .blogspot.com - Moj blog o wlosach i kosmetykach
Karen_Sympatyczna jest offline  
Stary 2013-08-22, 20:20   #4590
201604130914
Konto usunięte

Hej mogę się przyłaczyc? Własciwie to już tu byłam i to nie raz
Bo, który to już raz ja tutaj? 3? 4? Az mi wstyd. Te co ze mna zapuszczały juz sie pewnie zapusciły reszta mnie albo nie zna albo nie pamieta. Ale mam nadzieje na ciepłe przyjecie Wpadłam znowu w zgubny krag farbowania, a juz bylam tak blisko naturalek....Miałam juz kilkanascie cm swoich włosów i zachciało mi sie zblizyc do nich kolorystycznie resztę... Nie przemyslalam tylko tego ze po hennie z indygo nie rozjasnia sie włosów i wyszły mi zielone. ha ha ha, teraz sie z tego smieje, bo po 3 malowaniach na rudo i 2 na braz w odstepach 3-4 tygodniwych mam w miare wyjsciowy kolor. Ale ich stan mozecie sobie wyobrazic. Szlag mnie trafil i obrazilam sie na farby na reszte zycia. Czuje ze sie wyleczylam z farb. Teraz pije drozdze i pokrzywe, jem len, olejuje, odzywkuje i bozia wie co tam jeszcze.
201604130914 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości