Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-24, 23:43   #4621
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym przyłączyć się do Was już kiedyś należałam do tego wątku, ale po pol roku wymiękłam ;/ teraz się nie dam..chce mieć swoje, naturalne..zdrowe
Witaj

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
przez dlugi czas bylam blondynka i to prawda, blond jest ciezki w utrzymaniu, po 3 tyg w sumie nadaje sie do kolejnego farbowania z powodu żółtknięcia. U mojej sis refleksy od sloneczka sie pojawily i u malej tez, zazdroszcze im tego i chce takie i bede miec, moze tym razem sie uda, bo ile ja juz razy mowilam, ze nie farbuje... zawsze wychodzi nie tak jak chce, ale dalej w to brne ;/stop
Dokładnie moim głównym problemem było to, że radość z nowopofarbowanych włosów trwała .... tydzień? dwa?
Potem żółkły, traciły połysk, pojawiał się odrost....

Stokroteńko witaj
Moim zdaniem, jeżeli nie chcesz tej wiśni, to rzeczywiście lepiej pójść w jasny brąz, później będziesz stopniowo rozjaśniać (aby jak najbardziej przybliżyć się do naturalnego) albo np robić pasemka.
Prosto z wiśni na blond może nie wyjść.

A awatar ....ach .....

Sama coraz lepiej czuję się w nowym/ starym kolorze, moja rodzina nie zauważyła zmiany, która jest kolosalna moim zdaniem
Jestem po pierwszym olejowaniu i wmawiam sobie, ze już coś widać
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-08-25, 11:01   #4622
swan999
Zakorzenienie

Skarb90 i stokrotenka18 Witajcie

Ja przygodę z farbowaniem zaczęłam od czerwieni i na niej skończyłam
stokrotenka18 czerwony bardzo szybko się wypłukuje i blaknie, więc potem może pofarbuj na kolor zbliżony do naturalnego.

http://DKMS.pl
swan999 jest offline  
Stary 2013-08-25, 12:20   #4623
klaudek884
Z Krainy Snów

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Hmm. Nadal zastanawiam się jaki olej wybrać, za duży wybór, chyba zacznę, jak już zasugerowałyście, od tego z oliwy z oliwek później jak efekty będą nikłe to pomieszam kilka, które niby pasują do mojego rodzaju włosów. Musze zebrać się i zrobić zdjęcie najlepiej naturalnie kręconych i porównać za kilka mies.po piciu drożdży jaka będzie różnica w poroście. Ciężko mi rozstać się z prostownicą, a przecież tak kiedyś lubiłam swoje kręcone włosy może brakowało im wiele, ciągle rozjaśniane (jak na zdjęciu), suche i łamliwe, ale lubiłam je i chcę do tego wrócić tyle, że chcę aby były całe w naturalnym kolorze, jeszcze dłuższe niż na zdjęciu, gęste i zdrowe. Mój cel.
Piękne loki miałaś, nie wyglądają na suche i łamliwe

Stokrotenko też myślę, że powinnaś je przefarbować na jakiś brąz, chociaż prawie na pewno będzie ci ta wiśnia już cały czas prześwitywać, tak to jest z czerwonymi i rudymi, że niby się wypłukują, ale mimo to przebijają:/ A pokażesz swoje włoski? Jestem ciekawa tego koloru i ich długości
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-08-25, 13:04   #4624
Olasi
Rozeznanie

Tak zupełnie nie w temacie
Polecam Wam dziewczynki, jeżeli Wasz kolorek to mysi blond, zabawę z rumiankiem) Ja używam dosyć często takiej płukanki ziołowej rozjaśniającej z Herbapola kosztuję jakieś 5 zł http://www.herbapol.krakow.pl/site.p...prod=454&lok=1
Dzięki temu moje mysie włoski stały się ładnie błyszczące i wszyscy mówią,że niepotrzebnie malowałam włoski a zaczęłam bo włoski z wiekiem ściemiały i stały się szaro-bure. Kiedyś Wam wstawię zdjęcie moich włosków naturalnych ale gdzieś z okresu podstawówki, gdzie już ściemiały, (bo gdy byłam malutka miałam prześliczne jasne blond włoski )- zupełnie nie przypominają teraz tych moich obecnych więc jak uważacie, że nie opłaca się zapuszczać włosków bo Wasze naturalne i tak nigdy Wam się nie podobały to może i tak warto, bo dzięki np ziołowym płukanką możecie uzyskać kolor wymarzony, bez martwienia się o odrost
Olasi jest offline  
Stary 2013-08-25, 13:46   #4625
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Witaj

Dokładnie moim głównym problemem było to, że radość z nowopofarbowanych włosów trwała .... tydzień? dwa?
Potem żółkły, traciły połysk, pojawiał się odrost....

Stokroteńko witaj
Moim zdaniem, jeżeli nie chcesz tej wiśni, to rzeczywiście lepiej pójść w jasny brąz, później będziesz stopniowo rozjaśniać (aby jak najbardziej przybliżyć się do naturalnego) albo np robić pasemka.
Prosto z wiśni na blond może nie wyjść.

A awatar ....ach .....

Sama coraz lepiej czuję się w nowym/ starym kolorze, moja rodzina nie zauważyła zmiany, która jest kolosalna moim zdaniem
Jestem po pierwszym olejowaniu i wmawiam sobie, ze już coś widać
Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Skarb90 i stokrotenka18 Witajcie

Ja przygodę z farbowaniem zaczęłam od czerwieni i na niej skończyłam
stokrotenka18 czerwony bardzo szybko się wypłukuje i blaknie, więc potem może pofarbuj na kolor zbliżony do naturalnego.
za miesiąc idę na wesele, więc przed weselem pofarbuję na brązik, nawet ciemny a później położe na odrosty białą czekoladę, ostatnio nią farbowałam i wyszedł blond, wyjdzie takie ombre naodwrót ale ładnie mi było w takiej tonacji

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Piękne loki miałaś, nie wyglądają na suche i łamliwe

Stokrotenko też myślę, że powinnaś je przefarbować na jakiś brąz, chociaż prawie na pewno będzie ci ta wiśnia już cały czas prześwitywać, tak to jest z czerwonymi i rudymi, że niby się wypłukują, ale mimo to przebijają:/ A pokażesz swoje włoski? Jestem ciekawa tego koloru i ich długości
Pokażę, wrzucę wieczorkiem zdjęcia, teraz jadę do koleżanki. udanej niedzieli dziewczynki
Stary 2013-08-26, 07:30   #4626
stokrotenka18
Zakorzenienie

Przepraszam Was że nie wrzuciłam wieczorem zdjęcia, ale byłam do późna na dożynkach u TŻ, jak wrócę z pracy to się postaram

Dzień Dobry!
Stary 2013-08-26, 15:41   #4627
klaudek884
Z Krainy Snów

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Przepraszam Was że nie wrzuciłam wieczorem zdjęcia, ale byłam do późna na dożynkach u TŻ, jak wrócę z pracy to się postaram

Dzień Dobry!
Nie mogę się doczekać
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-08-26, 15:46   #4628
stokrotenka18
Zakorzenienie

Już wrzucam, najmocniej Was przepraszam za to że musiałyście czekać

1. Po farbowaniu
2. zrobione wczoraj już po myciach, ale w 'praniu' nadal leci czerwona woda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000686.jpg (154,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000698.jpg (126,0 KB, 48 załadowań)
Stary 2013-08-26, 19:02   #4629
klaudek884
Z Krainy Snów

Stokrotenka, myślałam, że masz włosy do pasa;P Nie taki zły ten kolor, ale też nie biorę pod uwagę jak ci pasuje do twarzy...

To ja wam pokarze moje ok. 15 cm odrosty. Mają rożną długość bo ostatnie farbowanie robiłam sama chcąc ominąć odrost, a nie wszędzie mi się to udało;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07665.jpg (143,0 KB, 61 załadowań)
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-08-26, 19:48   #4630
201606242139
Konto usunięte

Też myślałam, że masz włosy do pasa

ładne są, a ten kolor się całkiem ładnie wypłukuje chyba nie?
Nie są takie ogniste, może nie będzie tak źle z zapuszczeniem swoich? :P

201606242139 jest offline  
Stary 2013-08-26, 20:14   #4631
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Też myślałam, że masz włosy do pasa

ładne są, a ten kolor się całkiem ładnie wypłukuje chyba nie?
Nie są takie ogniste, może nie będzie tak źle z zapuszczeniem swoich? :P

nie wiem czy tak ładnie, dla mnie on jest okropny.. nigdy więcej.
straciły i na objętości i na zdrowiu...
Stary 2013-08-26, 20:54   #4632
201604130914
Konto usunięte

mi się każdy kolor przestawał podobac jakies 2 tyg po farbowaniu, zawsze, a miałam juz platynowy blond, jasny popielaty blond, wszystkie cipłe i zimne odcienie brazu, czerń, czerwoną czerń, niebieską czerń, mahoń, rude, rude hennowane, znowu blond, potem zielone(niechcący), kasztanowate, teraz nie wiem co to, bo mam kilka kolorow dosłwnie i czekam.... koniec tej korby. Bo czy sie kolor sprał, czy nie sprał, nawet jak wlosy byly zdrowe to w koncu stwierdzałąm, ze mi kolor nie pasuje i farbowałam np z czrnego na blond Teraz jak o tym pomyślę, to stwierdzam, ze głupek ze mnie. Ostatno właśnie też chodziły za mną wiśniowe włosy.... ale trza być twardym nie miętkim
klaudek884 masz sliczne ombre, wygląda to bardzo naturalnie, dobrze ze nie ma równej lini miedzy farba a naturą.
201604130914 jest offline  
Stary 2013-08-26, 21:05   #4633
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
mi się każdy kolor przestawał podobac jakies 2 tyg po farbowaniu,

Bo czy sie kolor sprał, czy nie sprał, nawet jak wlosy byly zdrowe to w koncu stwierdzałąm, ze mi kolor nie pasuje i farbowałam np z czrnego na blond
Jakbym siebie słyszała

Cytat:
zawsze, a miałam juz platynowy blond, jasny popielaty blond, wszystkie cipłe i zimne odcienie brazu, czerń, czerwoną czerń, niebieską czerń, mahoń, rude, rude hennowane, znowu blond, potem zielone(niechcący), kasztanowate, teraz nie wiem co to, bo mam kilka kolorow dosłwnie i czekam.... koniec tej korby.
woooooooow. Nieźle

Musze poszukać jakichś filmików na yt, jak wiązać włosy, polecacie coś (nieskomplkowanego)?
Stary 2013-08-26, 21:25   #4634
201604130914
Konto usunięte

Kaataarzynaa1 co do wiązania, ja Ci nie pomogę. Mogę za to sobie tylko pomarzyć o nim. Bo farbowanie to nie jedyny mój nałóg, drugim jest ciągłe ścinanie i przez to nigdy nie miałam długich włosów ,ale czas to zmienić.
Stary 2013-08-26, 21:29   #4635
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Kaataarzynaa1 co do wiązania, ja Ci nie pomogę. Mogę za to sobie tylko pomarzyć o nim. Bo farbowanie to nie jedyny mój nałóg, drugim jest ciągłe ścinanie i przez to nigdy nie miałam długich włosów ,ale czas to zmienić.
ehhh.. no ja też ścinam i dlatrgo od roku są jednej długości a były o wiele dłuższe
ale jak grzywki nie podcinam, bo zapuszczam to i włosów też nie.
Dam im 2 miesiące, jak się nie poprawi kondycja to podetnę bo nie będzie sensu ich tak maltretować, a zdrowsze to będą ładniejsze i lepiej będzie je pielęgnować.
Stary 2013-08-26, 21:35   #4636
201604130914
Konto usunięte

Ja mam teraz zamiar podcinać odrobinę co 3 m-ce, az sie poprawią. Bo chyba bezsensem jest zapuszczac, jak są całe popalone i połamane.
Tego świństwa trzeba sie pozbyć.
Stary 2013-08-26, 21:36   #4637
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
hehehe <śmiech przez łzy> ja uważam, że mam okropne włosy i NIC mi nie pasuje, zaden kolor, żadna długość, żadna fryzura.
Kombinuję jak koń pod góre Słuchaj tego:
aż tak z kolorami nie szalałam, ale przeszłam wszystkie odcienie blondu (oprócz platyny, choć było bliziutko), cały czas nosiłam długie włosy, potem coraz krótsze, znów długie, potem ścięłam do ramion (dla mnie rewolucja), super mi się podobało, teraz to powtórzyłam i jednak to nie dla mnie, zapuszczam, ale postanowiłam upinać.
Przeszłam etap prostowania codziennie na deseczkę, kręcenia, marzeń o trwałej, papilotów, szamponów kręcących i prostujących, puszczania luzem w stanie naturalnym. Cieniowanie, pazurki, wyszłam z tego do wszystkich równych, tapirowanie, kombinacje z kosmykami przy buzi, przymiarki do grzywki (nigdy się nie odważyłam).

A moim wielkim marzeniem jest mieć ładne włosy tak po prostu, że gdy rozpuszczę to będą się same z siebie ładnie układać i nie będę się musiała nimi przejmować.
Stary 2013-08-26, 21:44   #4638
201604130914
Konto usunięte

A miałam wam jeszcze powiedziec ze w zeszłym roku ściełam całe włosy na chłopaka i były juz naturalne, ale mi oczywiście odbiło i wpadłam w farbo-trans...

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
hehehe <śmiech przez łzy> ja uważam, że mam okropne włosy i NIC mi nie pasuje, zaden kolor, żadna długość, żadna fryzura.
Kombinuję jak koń pod góre Słuchaj tego:
aż tak z kolorami nie szalałam, ale przeszłam wszystkie odcienie blondu (oprócz platyny, choć było bliziutko), cały czas nosiłam długie włosy, potem coraz krótsze, znów długie, potem ścięłam do ramion (dla mnie rewolucja), super mi się podobało, teraz to powtórzyłam i jednak to nie dla mnie, zapuszczam, ale postanowiłam upinać.
Przeszłam etap prostowania codziennie na deseczkę, kręcenia, marzeń o trwałej, papilotów, szamponów kręcących i prostujących, puszczania luzem w stanie naturalnym. Cieniowanie, pazurki, wyszłam z tego do wszystkich równych, tapirowanie, kombinacje z kosmykami przy buzi, przymiarki do grzywki (nigdy się nie odważyłam).

A moim wielkim marzeniem jest mieć ładne włosy tak po prostu, że gdy rozpuszczę to będą się same z siebie ładnie układać i nie będę się musiała nimi przejmować.
heheheh , ja miąlam najdłuższe włosy do ramion, i jak Tobie, zachciało mi się pazurków, grzywki, ktorą miłam ze 3 razy i ani razu mi sie nie podobało, tzn podobało przez 3 dni ;P. Prostowałam je wtedy i krecilam i wiazałam a potem na boba, na krotko z tyłu - długo z przodu. Co fryzura to wymyślałam, że mam jednak zły kształt twarzy do niej i zmieniałam. O kolorach już mówiłam. I tez teraz marzą mi się długie lejące włosy, bez udziwnień.
Stary 2013-08-26, 21:52   #4639
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Nojo dokładnie o tym samym marzymy

Cytat:
Co fryzura to wymyślałam, że mam jednak zły kształt twarzy do niej i zmieniałam.
Ja mam taką teorię- że ja nie jestem brzydka, tylko mam brzydką fryzurę Ale skoro tyle kombinowałam i nic z tego, to przyjęłam do wiadomości, że jednak jestem

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Nojo a olejujesz? Bo ja po 2 razach zauważyłam, że są już mniej podatne. A to początek drogi do lejących pasm
Stary 2013-08-26, 22:01   #4640
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Nojo dokładnie o tym samym marzymy

Ja mam taką teorię- że ja nie jestem brzydka, tylko mam brzydką fryzurę Ale skoro tyle kombinowałam i nic z tego, to przyjęłam do wiadomości, że jednak jestem

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Nojo a olejujesz? Bo ja po 2 razach zauważyłam, że są już mniej podatne. A to początek drogi do lejących pasm
Hahaha ale mnie rozbawiłaś ja chyba tez jestem poprostu brzydka i nic mi nie pomoze, nawet zastanawiałam się pare dni temu, czy czasem, ze moje szare klaki mogą mnie jeszcze bardziej oszpecic??? Ale myślmy pozytywnie. Jak już coś jest brzydkie - brzydsze nie będzie
Olejuje, ale nie regularnie, zresztą mam krótkie włosy, które sie przetłuszczają i chyba to jeszcze nie dla mnie. jutro same końce poolejuje, i zobaczymy.

Pozwoliłam sobie zaglądnąć w Twój profl, zeby ocenic poziom brzydoty (żart) ale nie ma zdjęc

Edytowane przez 201604130914
Czas edycji: 2013-08-26 o 22:07
Stary 2013-08-26, 22:43   #4641
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
nie wiem czy tak ładnie, dla mnie on jest okropny.. nigdy więcej.
straciły i na objętości i na zdrowiu...
No tak, rozumiem Cię..
Aczkolwiek na zdjęciach nie jest jakoś tragicznie, więc trochę otuchy Ci daję
201606242139 jest offline  
Stary 2013-08-26, 23:17   #4642
klaudek884
Z Krainy Snów

Nojo dziękuję Chwała modzie, że pojawiło się coś takiego jak ombre

Kaataarzynaa1 kiedy miałam kryzys w moim zapuszczaniu to chodziłam w kokach i w warkoczu francuskim i powiem co, że właśnie ten ostatni bardzo fajnie wygląda jeśli ma się odrosty, bo jest taki dwukolorowy

Dziewczyny co do farbowania to ja robiłam to od 13 roku życia, czyli ponad 10 lat. Nie szalałam z kolorami, zawsze były to odcienie rudego i czerwieni. Właśnie farbowaniem zniszczyłam swoje włosy, a rok temu dobiłam je płukanką rozjaśniającą. Ale nie żałuję, bo dane mi było ponosić mój ulubiony kolor w całym życiu, czyli złoty miedziany blond. Tęsknie do niego...
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-08-27, 08:40   #4643
_Maria_Antonina_
Przyczajenie

Wizażanki potrzebuję pomocy. Chcę wrócić do naturalnych, wszystko byłoby fajnie, kiedyś też wróciłam po prawie roku chodzenia w króciutkich włosach i o ja głupia..w przypływie szaleństwa zafarbowałam venitą na czerwień, potem czerń, potem znów czerwień...teraz na głowię mam ciemny brąz, wczoraj ostatni raz zafarbowałam zrudziałą hennę khadi. I tu mam wielki problem . Moje naturalne włosy to średni blond, a na głowie mam baaardzo ciemne coś czego nie mogę rozjaśnić bo skończy się zielenią i wypadaniem włosów, czy któraś też ma taki problem jasne odrosty vs ciemna reszta? Niech ktoś doradzi
Stary 2013-08-27, 08:47   #4644
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Maria_Antonina_ Pokaż wiadomość
Wizażanki potrzebuję pomocy. Chcę wrócić do naturalnych, wszystko byłoby fajnie, kiedyś też wróciłam po prawie roku chodzenia w króciutkich włosach i o ja głupia..w przypływie szaleństwa zafarbowałam venitą na czerwień, potem czerń, potem znów czerwień...teraz na głowię mam ciemny brąz, wczoraj ostatni raz zafarbowałam zrudziałą hennę khadi. I tu mam wielki problem . Moje naturalne włosy to średni blond, a na głowie mam baaardzo ciemne coś czego nie mogę rozjaśnić bo skończy się zielenią i wypadaniem włosów, czy któraś też ma taki problem jasne odrosty vs ciemna reszta? Niech ktoś doradzi
Ja mam teraz wiśnię, a odrosty są blond, na dodatek kolor jest podatny na rozjasnianie przez słońce, także odrosty u mnie będą bardzoe ciekawie wyglądać.
Odczekaj jak ja jakiś czas i przefarbuj na brąz, później tak jak wizażanki mi poradziły zrób pasemka, będzie dobrze
Stary 2013-08-27, 09:32   #4645
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Z henną też miałam przygody, nie wyłączając zieleni. Ja co prawda jeszcze nie mam odrostów, ale tez bedą jaśniejsze o 2 tony. Nie rozjaśniaj nigdy włosów po hennie, nawet jak bedzie Ci sie zdawalo, ze sie wypłukała. Wiem co mówię. Niestety jesli chcesz zachowac zdrowe włosy musisz czekac az henna sie wymyje. W koncu to zrobi, nie calkiem ale sie wymyje. Albo ryzykuj jak ja, rozjasnij, uzyskaj zieleń i męcz sie przykrywając ją czerwieniami. Ja zniszczylam włosy w ten sposób bardzo.
Stary 2013-08-27, 10:20   #4646
_Maria_Antonina_
Przyczajenie

Cytat:
Ja mam teraz wiśnię, a odrosty są blond, na dodatek kolor jest podatny na rozjasnianie przez słońce, także odrosty u mnie będą bardzoe ciekawie wyglądać.
Odczekaj jak ja jakiś czas i przefarbuj na brąz, później tak jak wizażanki mi poradziły zrób pasemka, będzie dobrze
Wczoraj nałożyłam 5.0 tak więc będzie się spłukiwał do rudoczerwonego brązu co również da ciekawy efekt z popielatymi odrostami, niestety nie mogę rozjaśnić...

Cytat:
Z henną też miałam przygody, nie wyłączając zieleni. Ja co prawda jeszcze nie mam odrostów, ale tez bedą jaśniejsze o 2 tony. Nie rozjaśniaj nigdy włosów po hennie, nawet jak bedzie Ci sie zdawalo, ze sie wypłukała. Wiem co mówię. Niestety jesli chcesz zachowac zdrowe włosy musisz czekac az henna sie wymyje. W koncu to zrobi, nie calkiem ale sie wymyje. Albo ryzykuj jak ja, rozjasnij, uzyskaj zieleń i męcz sie przykrywając ją czerwieniami. Ja zniszczylam włosy w ten sposób bardzo.
Ehh, znam twój ból, kiedyś właśnie z włosów do ramion przez rozjaśnienie henny uzyskałam spalone zielone kosmyki na 4-5 cm...fryzjer aż wył jak to zobaczył wtedy musiałam rok chodzić w tym kolorze i zapuszczać naturalne..tak więc teraz wolę mocniejszy kontrast niż powtórkę z "rozrywki"

Mimo tego bardzo się boję że nie wytrwam, o ironio pracuję w salonie fryzjerskim, gdzie trzeba "jakoś" się prezentować
Stary 2013-08-27, 12:14   #4647
201701300929
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
To ja wam pokarze moje ok. 15 cm odrosty. Mają rożną długość bo ostatnie farbowanie robiłam sama chcąc ominąć odrost, a nie wszędzie mi się to udało;/
wyglada to jak ombre naprawde niezle

Cytat:
tez bym tak chciala ale to nie takie proste najwyrazniej

Cytat:
Ehh, znam twój ból, kiedyś właśnie z włosów do ramion przez rozjaśnienie henny uzyskałam spalone zielone kosmyki na 4-5 cm...fryzjer aż wył jak to zobaczył wtedy musiałam rok chodzić w tym kolorze i zapuszczać naturalne..tak więc teraz wolę mocniejszy kontrast niż powtórkę z "rozrywki"

Mimo tego bardzo się boję że nie wytrwam, o ironio pracuję w salonie fryzjerskim, gdzie trzeba "jakoś" się prezentować
hmmm henne czy indygo czy jaaks chemiczna venite? czysta henna teoretycznie powinna sie rozjasnic? ja zaluje,ze mnie nitk nie ostrzegl bo na indygowanych wlosach robilam ombre i wyszlo blondo-zielone -ale zielen mialam glowinie od spodu gdzie mieszalam to indygo z henna, tak to byl taki jasny brazo-blond bez zieleni tylko wygladajacy tak amrnie jakbym na dole miala pol mniej wlosow

no i nie chce nikogo obrazac ale powiem Ci,ze w wiekszosci salonow w ktorych ja bylam to fryzjerki nie zachwycaly wlosami-albo mocno eksperymentowaly i chodzily w jakis krotkich asymetrycznych fryzurach w ostrych kolorach albo mialy lepiej lub gorzej rozjasnione wlosy
wlasciiwei fryzjerka , ktora robila mi ombre sama miala kiepsko rozjasnione do jakiejs rudozlotosci wlosy wiec powinnam byla sie o czasie domyslic i uciec
201701300929 jest offline  
Stary 2013-08-27, 12:24   #4648
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

ja nie mam czego pokazywać bo mam dopiero 1 cm odrostu, miesiąc temu farbowane nieszczęsnym Castingiem,który mi włosy wysuszył i do dzisiaj nie wróciły do siebie. Dużej różnicy w kolorze nie mam, jedynie naturalki są bardziej popielate
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-08-27, 12:43   #4649
_Maria_Antonina_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
wyglada to jak ombre naprawde niezle

tez bym tak chciala ale to nie takie proste najwyrazniej

hmmm henne czy indygo czy jaaks chemiczna venite? czysta henna teoretycznie powinna sie rozjasnic? ja zaluje,ze mnie nitk nie ostrzegl bo na indygowanych wlosach robilam ombre i wyszlo blondo-zielone -ale zielen mialam glowinie od spodu gdzie mieszalam to indygo z henna, tak to byl taki jasny brazo-blond bez zieleni tylko wygladajacy tak amrnie jakbym na dole miala pol mniej wlosow

no i nie chce nikogo obrazac ale powiem Ci,ze w wiekszosci salonow w ktorych ja bylam to fryzjerki nie zachwycaly wlosami-albo mocno eksperymentowaly i chodzily w jakis krotkich asymetrycznych fryzurach w ostrych kolorach albo mialy lepiej lub gorzej rozjasnione wlosy
wlasciiwei fryzjerka , ktora robila mi ombre sama miala kiepsko rozjasnione do jakiejs rudozlotosci wlosy wiec powinnam byla sie o czasie domyslic i uciec
W moim mieście na szczęście takich fryzjerek jest mało
Naturalną hennę w proporcjach 2/3 indygo a 1/3 henny.
Moje włosy już są tak cieniutkie, że boję się nawet spojrzeć na jakąkolwiek farbę
Stary 2013-08-27, 14:13   #4650
201701300929
Konto usunięte

Cytat:
W moim mieście na szczęście takich fryzjerek jest mało
Naturalną hennę w proporcjach 2/3 indygo a 1/3 henny.
Moje włosy już są tak cieniutkie, że boję się nawet spojrzeć na jakąkolwiek farbę
zielen po rozjasnianiu indygo znam z autopcji chociaz nie wiem czemu piszesz, ze to spalilo Ci wlosy-tzn nie wiem czy samo rozjasnianie czy cos bylo dodane do tej henny ale i tak juz po fakcie...

trzymam kciuki za szybki porost wloskow

ale powiem wam tak szczerez ,ze bardzo mnie kusi powroto do henny
201701300929 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości