Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-09-13, 18:17   #4741
krucha21
Przyczajenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez DwadziesciakilkaLat Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem i myślałam o tym, ale w moim przypadku zbliżenie do naturalnego równałoby się z użyciem rozjaśniacza :/
Także ja sobie zapuszczam naturalki ile się da i nie dotykam farbowańców chemikaliami (a mam włosy do pasa). Jak się w końcu wkurzę, to będę podcinać lub zaplatać koki, warkocze itp.
do pasa??? oj ,zazdroszcze
sama marze o takiej dlugosci.. no nic pozostaje mi faktycznie przyspieszyc ich ''porost''
krucha21 jest offline  
Stary 2013-09-13, 18:27   #4742
Wizazanka5000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krucha21 Pokaż wiadomość
ciezko bedzie mi znalezc zblizony kolor , jednak wole zostac przy nie tykaniu ich juz wiecej farba
ja mam podobny kolor do ciebie z tego co mówisz. Włosy od lat rozjaśniałam, teraz 2 czy 3 razy nakładałam na dłości "lekko opalizujący blond" jest trochę za ciemny, ale po kilku myciach się wypłukuje, myślę jeszcze z 1 raz nałożyć i już powinno być ok, ale jak wolisz
Cytat:
Mam identyczny problem i myślałam o tym, ale w moim przypadku zbliżenie do naturalnego równałoby się z użyciem rozjaśniacza :/
Także ja sobie zapuszczam naturalki ile się da i nie dotykam farbowańców chemikaliami (a mam włosy do pasa). Jak się w końcu wkurzę, to będę podcinać lub zaplatać koki, warkocze itp.
A no to już tochę inna bajka to rzeczywiście lepej je zostaw takie jakie są
Wizazanka5000 jest offline  
Stary 2013-09-13, 18:33   #4743
krucha21
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
ja mam podobny kolor do ciebie z tego co mówisz. Włosy od lat rozjaśniałam, teraz 2 czy 3 razy nakładałam na dłości "lekko opalizujący blond" jest trochę za ciemny, ale po kilku myciach się wypłukuje, myślę jeszcze z 1 raz nałożyć i już powinno być ok, ale jak wolisz

A no to już tochę inna bajka to rzeczywiście lepej je zostaw takie jakie są
myslisz,ze jezeli nalozylabym kolor tak jak radzisz na te okropne rudo-zolte farbowance farba by chwycila i niemialabym problemow z niepozadanym ,,nowym'' odcieniem?
krucha21 jest offline  
Stary 2013-09-13, 18:38   #4744
Wizazanka5000
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krucha21 Pokaż wiadomość
myslisz,ze jezeli nalozylabym kolor tak jak radzisz na te okropne rudo-zolte farbowance farba by chwycila i niemialabym problemow z niepozadanym ,,nowym'' odcieniem?
ja nie miałam problemów, pokrywało równomiernie, miałam lekko opalizujący blond, który wychodzi bardziej jak jasny brąz, ale momentalnie się wypłukuje do jaśniejszego koloru, a z czasem i prześwty blond sie robią, ja ostatnio farbowałam gdzieś w połowie czerwca, teraz planuję jeszcze raz nałożyć ten kolor, słońca już nie ma więc tak farba nie będzie blakła, a różnica nie jest tak widoczna, bo niestety ale te ciemne odrosty na farbowanym blondzie moim zdaniem wyglądają nieestetycznie i źle się z tym czuję
Wizazanka5000 jest offline  
Stary 2013-09-13, 18:49   #4745
krucha21
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
ja nie miałam problemów, pokrywało równomiernie, miałam lekko opalizujący blond, który wychodzi bardziej jak jasny brąz, ale momentalnie się wypłukuje do jaśniejszego koloru, a z czasem i prześwty blond sie robią, ja ostatnio farbowałam gdzieś w połowie czerwca, teraz planuję jeszcze raz nałożyć ten kolor, słońca już nie ma więc tak farba nie będzie blakła, a różnica nie jest tak widoczna, bo niestety ale te ciemne odrosty na farbowanym blondzie moim zdaniem wyglądają nieestetycznie i źle się z tym czuję
z tym akurat sie zgodze..dzieki wielkie za dana propozycje, wezme to pod uwage , moze wreszcie nie pede sie juz musiala meczyc z problemem pol-rudej glowy
krucha21 jest offline  
Stary 2013-09-14, 19:55   #4746
Gosia_14
Rozeznanie

Zobaczyłam na jakimś zdjęciu swoje włosy i się podłamałam,tak mocno było widać odrsot -jak kiepskie ombre.Myślicie,że delikatne cieniowanie coś da?
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-09-15, 11:49   #4747
201701191223
Konto usunięte

mam całe naturalne po podcięciu, już nie zamierzam męczyć ich farbowaniem
201701191223 jest offline  
Stary 2013-09-15, 18:00   #4748
Alassiel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
mam całe naturalne po podcięciu, już nie zamierzam męczyć ich farbowaniem
Pochwal się zdjęciami!

Alassiel jest offline  
Stary 2013-09-15, 18:45   #4749
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

U mnie wczoraj stuknęło równe 7 miesięcy od ostatniego farbowania
Ale co gorsza, dzisiaj naszła mnie chcica na rozjaśnianie W czwartek byłam u dermatolga i babka zrobiła mi mikrokamerą badanie skóry głowy i samych włosów na całej długości, oczywiście nic to wszystko nie wniosło do rozwiązania mojego problemu wypadania (skóra zdrowa, głownie po 2, 3 włoski wyrastające z mieszka, żadnego podejrzenie łysienia). To mnie nie zdziwiło, natomiast szokiem była wiadomość, ze moje włosy na długości, są idealnie zdrowe, w ogóle nie poszarpane ani rozdwojone, okazy zdrowia jak przyznała derma (i to było nawet widać na obrazie z mikrokamery). A przeciez te fragmenty farbowańców przeszły co najmniej 2 farbowania Castingiem, 3 mocne kąpiele rozjaśniające i jeszcze poprawki blond farbami. Nie wiem jak to się stało że tak to wszystko zniosły...
I teraz, po 7 miesiącach rozjaśnianie (nie całkiem od głowy) mi sie mami przed oczami
Stary 2013-09-15, 19:21   #4750
MartaMaria
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ale co gorsza, dzisiaj naszła mnie chcica na rozjaśnianie W czwartek byłam u dermatolga i babka zrobiła mi mikrokamerą badanie skóry głowy i samych włosów na całej długości, oczywiście nic to wszystko nie wniosło do rozwiązania mojego problemu wypadania (skóra zdrowa, głownie po 2, 3 włoski wyrastające z mieszka, żadnego podejrzenie łysienia). To mnie nie zdziwiło, natomiast szokiem była wiadomość, ze moje włosy na długości, są idealnie zdrowe, w ogóle nie poszarpane ani rozdwojone, okazy zdrowia jak przyznała derma (i to było nawet widać na obrazie z mikrokamery). A przeciez te fragmenty farbowańców przeszły co najmniej 2 farbowania Castingiem, 3 mocne kąpiele rozjaśniające i jeszcze poprawki blond farbami. Nie wiem jak to się stało że tak to wszystko zniosły...
I teraz, po 7 miesiącach rozjaśnianie (nie całkiem od głowy) mi sie mami przed oczami
Mogłabyś troszkę opisać to badania, jak przebiega?
Ile kosztuje?

MartaMaria jest offline  
Stary 2013-09-16, 12:24   #4751
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Ja nie płaciłam za badanie nic bo było zrobione w ramach wizyty. I tylko za tą wizytę zapłaciłam 90 zł - wiadomo, jak to prywatnie jest. Babka włączyła monitor, ustawiła powiększenie na mikrokamerze, najpierw mniejsze, później by dokładnie obejrzeć skóre głowy, nieco większe. I tak jeździła mi ta mikrokamerą najpierw po skalpie, a poźniej po włosach na długości.
Badanie w ogóle nie bolesne, samemu też można obserwować ekran na którym w konkretnym powiększeniu dokładnie widać w jakim stanie jest skóra głowy i struktura włosa
Wiem że w niektórych salonach fryzjerskich też robią to badanie jeśli posiadają mikrokamerę. Sama dzwoniła do jednego w moim mieście i dowiedziałam się ze takie badanie u tego fryzjera jest bezpłatne o ile później zakupię kosmetyki pielegnujące które mi zarekomenduja (ponoć rekomendują zestawy odżywek itp, których cena zaczyna się od 300 zł). A jeśli nie bedę chciała nic kupić to 50 zł. Ale ja wolałam zrobić to u dermy bo wiadomo, myślę ze jej ocena stanu skóry i włosów jednak jest bardziej profesjonalna, a na tym mi zależało
Stary 2013-09-16, 16:10   #4752
MartaMaria
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja nie płaciłam za badanie nic bo było zrobione w ramach wizyty. I tylko za tą wizytę zapłaciłam 90 zł - wiadomo, jak to prywatnie jest. Babka włączyła monitor, ustawiła powiększenie na mikrokamerze, najpierw mniejsze, później by dokładnie obejrzeć skóre głowy, nieco większe. I tak jeździła mi ta mikrokamerą najpierw po skalpie, a poźniej po włosach na długości.
Badanie w ogóle nie bolesne, samemu też można obserwować ekran na którym w konkretnym powiększeniu dokładnie widać w jakim stanie jest skóra głowy i struktura włosa
Wiem że w niektórych salonach fryzjerskich też robią to badanie jeśli posiadają mikrokamerę. Sama dzwoniła do jednego w moim mieście i dowiedziałam się ze takie badanie u tego fryzjera jest bezpłatne o ile później zakupię kosmetyki pielegnujące które mi zarekomenduja (ponoć rekomendują zestawy odżywek itp, których cena zaczyna się od 300 zł). A jeśli nie bedę chciała nic kupić to 50 zł. Ale ja wolałam zrobić to u dermy bo wiadomo, myślę ze jej ocena stanu skóry i włosów jednak jest bardziej profesjonalna, a na tym mi zależało
Dzięki

Zorientuję się jak to w mojej okolicy wygląda, sama bym chętnie zobaczyła na takim badaniu swoje włosy
MartaMaria jest offline  
Stary 2013-09-16, 17:06   #4753
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie za dwa dni minie 8 miesięcy bez farbowania
Mnie w ogóle do farby nie ciągnie na szczęcie.
I nawet siostra ostatnio powiedziała mi, że już moje włosy wyglądają jakbym miała ombre

Teraz nie będę już drastycznie ścinać włosów, tylko stopniowo pozbywać się farbowańców (w ramach podninania końcówek)
Trochę to potrwa ale chcę teraz zapuszczać włosy, bo jednak krótkie nie są dla mnie.

http://DKMS.pl
swan999 jest offline  
Stary 2013-09-16, 17:13   #4754
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Wink Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jutro schodzę z czerwieni, kupiłam brąz i później tylko ewentualnie pasemka, ale myślę, że bez tego też może uda się obejść

Przepraszam, że piszę o farbowaniu, po prostu chciałam napisać jaki zaszedł u mnie postęp
Stary 2013-09-16, 17:18   #4755
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
ja jutro schodzę z czerwieni, kupiłam brąz i później tylko ewentualnie pasemka, ale myślę, że bez tego też może uda się obejść

Przepraszam, że piszę o farbowaniu, po prostu chciałam napisać jaki zaszedł u mnie postęp

postęp... żaden bywały tutaj i takie co z blondu schodziły, chcieć to móc a propo postępów, w piątek byłam u fryza -5cm, za tydzień będą 2 miesiące bez farbymyślę, że tak ok 1,5 roku i będą całe moje, nie muszą być długie, byle moje
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-09-16, 17:21   #4756
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
postęp... żaden bywały tutaj i takie co z blondu schodziły, chcieć to móc a propo postępów, w piątek byłam u fryza -5cm, za tydzień będą 2 miesiące bez farbymyślę, że tak ok 1,5 roku i będą całe moje, nie muszą być długie, byle moje
myślę, że postęp jednak jest. Mogłabym zrezygnować i walnąć rudą czyprynę a tak tylko brązik..
Stary 2013-09-16, 17:28   #4757
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Teraz nie będę już drastycznie ścinać włosów, tylko stopniowo pozbywać się farbowańców (w ramach podninania końcówek)
Trochę to potrwa ale chcę teraz zapuszczać włosy, bo jednak krótkie nie są dla mnie.
Ani dla mnie, nienawidzę swoich obecnych włosów (długości ledwie do ramion) i teraz zapuszczam z uporem maniaka Z chęcią farbowania walczę, ale teraz mam najgorsze chwile...jak już odrosty będę miała do ucha i poniżej to myślę ze jakoś to będzie i odniechce mi się
Drożdże, CP i skrzypokrzywa dają radę, i włosy rosną zauważalnie a od dziś biorę Vitapil i musze wyeliminować albo ograniczyć CP zeby nie przesadzać jednak z nadmiarem tych tabsów.
Stary 2013-09-16, 17:35   #4758
201701191223
Konto usunięte

moje naturalne

jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STEExifMng_JpegTemp.jpg (81,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STEExifMng_JpegTemp.jpg (99,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-09-27 o 21:01 Powód: post pod postem
201701191223 jest offline  
Stary 2013-09-16, 19:50   #4759
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
moje naturalne
bardzo ładny brązik.

potrzebuję rady, na czas zapuszczania włosów, wzmacniania ich itd. chcę zmienić odcień włosów. Moje naturalne są prawie takie jak na 1 zdjęciu, ale jednak mam 3 kolory na głowie - od nasady mój, lekko popielaty (na który działała płukanka joanny fioletowa) , drugi-złotawy/miodowy i trzeci-średni/ciemny blond na końcówkach, są to resztki brązu castinga. I co mam zrobić, aby ujednolicić włosy do swojego naturalnego koloru? Jeżeli wybiorę jakąś farbę to może wyjść czwarty kolor na głowie, bo mogę nie trafić w 'ten kolor' naturalny. Wklejam swoje włosy oraz zdjęcia Taylor Swift - marzy mi się taki naturalnie wyglądający popielaty blond.
Na 2 zdjęciu moje włosy w tamtym roku - praktycznie naturalny kolor (podobny do Taylor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jl;.jpg (81,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25 czerwca.jpg (118,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25-taylor-swift-hair.jpg (49,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z11973421O.jpg (35,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-swift-1335375584.jpg (79,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 kolory.jpg (85,3 KB, 25 załadowań)

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2013-09-17 o 11:00
wega1993 jest offline  
Stary 2013-09-16, 23:11   #4760
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
potrzebuję rady, na czas zapuszczania włosów, wzmacniania ich itd. chcę zmienić odcień włosów. Moje naturalne są prawie takie jak na 1 zdjęciu, ale jednak mam 3 kolory na głowie - od nasady mój, lekko popielaty (na który działała płukanka joanny fioletowa) , drugi-złotawy/miodowy i trzeci-średni/ciemny blond na końcówkach, są to resztki brązu castinga. I co mam zrobić, aby ujednolicić włosy do swojego naturalnego koloru? Jeżeli wybiorę jakąś farbę to może wyjść czwarty kolor na głowie, bo mogę nie trafić w 'ten kolor' naturalny. Na razie wklejam moje (jutro zedytuję i dodam w świetle dziennym-aby uchwycić różnicę kolorów) oraz zdjęcia Taylor Swift - marzy mi się taki naturalnie wyglądający popielaty blond.
Na 2 zdjęciu moje włosy w tamtym roku - praktycznie naturalny kolor (podobny do Taylor)
Kolor na 2 zdjęciu jest po prostu i jeżeli to jest Twój naturalny (albo chociaż zbliżony) to wow!
Z tego co piszesz wynika, że farbowańce (czyli te dolne etapy) mają ciepły, złotawy odcień, a górny etap, odrosty- chłodny, popielaty. Używałam kilka miesięcy temu szamponu Biosilk do popielatych blond włosów i rzeczywiście, fajnie mi ochłodził ciepły odcień. Możesz go wypróbować, choć na naturalne odrosty pewnie tez zadziała i będziesz miała (od góry) że tak powiem bardzo popielate, trochę mniej i tak dalej.

Farbę bym odradzała, bo musiałabyś rozjaśnić końcówki, czyli znów je podniszczyć. Fakt też, że nie wiadomo, jaki mix by z tego powstał.

Przepraszam za nieskładnie wyrażenia, ale choruję

Sama mam też problem, nie dotyczy farbowania, ale mam nadzieję, ze doradzicie.
Jedno z pasemek przy czole od jakiegoś czasu układa się zupełnie inaczej niż reszta. Fryzurę mam dość klasyczną- przedziałek na środku, bez grzywki. Pasma nad czołem zawsze układały się poprawnie, czyli rozchodziły się na boki. A teraz jedno z nich uparcie kładzie się na czoło, jakby chciało zostać przycięte i stać się grzywką Nie mogę go tego "oduczyć". Zakładam to pasmo za ucho, ale wtedy ta część tuż przy skórze i tak robi taki "łuk" na czoło
Jakieś rady?
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-09-17, 09:35   #4761
201604291140
Konto usunięte

Cześć, Dziewczynki !
Jakiś tydzień temu eksperymentowałam z farbą z łupin orzechów włoskich: zielone łupiny zmiksowanych z olejem rzepakowym, trzymałam to pod turbanem 1h. Kolor znikomy, ale jednak chwycił. Na naturalkach w słońcu złotawy brąz (ale nie rudawy), natomiast farowańce są bardziej stonowane i nie wyglądają już jakby rudy wypłukiwał się na blond . 3 razy myłam włosy od tego czasu, woda przy spłukiwaniu jakby psa kąpał . Nic się nie brudzi na szczęście. Jestem zadowolona i pewna, że zrobię macerat na zimę.
Próbowałam już przyciemniania olejem rycynowym, innymi olejami i płukankami ziołowymi, nie wychodzę na słońce bez filtra na włosach. Słabe efekty, ale naturalny kolor na szczęście się nie rozjaśnia.
Zdjęcia sprzed kilku dni, odrost 13cm/8,5mies., ale przednie kosmyki rosną mi znacznie wolniej . Światło dzienne, bez lampy błyskowej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130913_132834.jpg (24,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130913_132810.jpg (20,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130913_082912.jpg (17,3 KB, 22 załadowań)
201604291140 jest offline  
Stary 2013-09-17, 14:16   #4762
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

moj prawie dwumiesieczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011-846092916.jpg (110,5 KB, 69 załadowań)
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-09-19, 14:59   #4763
moonikaas
Przyczajenie

Cytat:
moj prawie dwumiesieczny
fajnie masz, bo widać że dość szybko rosną na oko jest ponad 2 cm a to już sukces
moonikaas jest offline  
Stary 2013-09-19, 19:02   #4764
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Kolor na 2 zdjęciu jest po prostu i jeżeli to jest Twój naturalny (albo chociaż zbliżony) to wow!
Z tego co piszesz wynika, że farbowańce (czyli te dolne etapy) mają ciepły, złotawy odcień, a górny etap, odrosty- chłodny, popielaty. Używałam kilka miesięcy temu szamponu Biosilk do popielatych blond włosów i rzeczywiście, fajnie mi ochłodził ciepły odcień. Możesz go wypróbować, choć na naturalne odrosty pewnie tez zadziała i będziesz miała (od góry) że tak powiem bardzo popielate, trochę mniej i tak dalej.

Farbę bym odradzała, bo musiałabyś rozjaśnić końcówki, czyli znów je podniszczyć. Fakt też, że nie wiadomo, jaki mix by z tego powstał.

Przepraszam za nieskładnie wyrażenia, ale choruję

Sama mam też problem, nie dotyczy farbowania, ale mam nadzieję, ze doradzicie.
Jedno z pasemek przy czole od jakiegoś czasu układa się zupełnie inaczej niż reszta. Fryzurę mam dość klasyczną- przedziałek na środku, bez grzywki. Pasma nad czołem zawsze układały się poprawnie, czyli rozchodziły się na boki. A teraz jedno z nich uparcie kładzie się na czoło, jakby chciało zostać przycięte i stać się grzywką Nie mogę go tego "oduczyć". Zakładam to pasmo za ucho, ale wtedy ta część tuż przy skórze i tak robi taki "łuk" na czoło
Jakieś rady?

Biosilk mnie odstrasza. Myślałam o farbie Wellaton 8.1 (ew. pół na pół: wellaton 8.1 i 8.0 - aby nie wyszły zielonkawe włosy), ale nie wiem czy uda mi się trafić w popiel. Dokładam zdjęcie aktualnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grdtyh.jpg (91,3 KB, 46 załadowań)

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2013-09-19 o 19:06
wega1993 jest offline  
Stary 2013-09-21, 22:40   #4765
201606242139
Konto usunięte

Umieram. Coraz dłuższe odrosty, niby tak słabo widoczne, niby to mój kolor już coraz bliżej mnie, a ja coraz bardziej chcę pomalować.
Nie wiem już jak to wytrzymać
201606242139 jest offline  
Stary 2013-09-23, 00:33   #4766
DwadziesciakilkaLat
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Umieram. Coraz dłuższe odrosty, niby tak słabo widoczne, niby to mój kolor już coraz bliżej mnie, a ja coraz bardziej chcę pomalować.
Nie wiem już jak to wytrzymać

To tylko chwila słabości, spokojnie! Pamiętaj, że najpiękniejsze włosy = zdrowe, błyszczące, naturalne, zadbane CZYLI NIEFARBOWANE włosy! Też mam kryzysy, ale dzięki niefarowaniu oszczędzam kasę, włosy, czas, a przedw wszystkim wiem, że naturalne włosy są najładniejsze.
Popatrz na włosy modelek z reklam Zary z tego sezonu - każda ma naturalny kolor, bo naturalne = najpiękniejsze!!!
DwadziesciakilkaLat jest offline  
Stary 2013-09-23, 01:20   #4767
201606242139
Konto usunięte

Cytat:
To tylko chwila słabości, spokojnie! Pamiętaj, że najpiękniejsze włosy = zdrowe, błyszczące, naturalne, zadbane CZYLI NIEFARBOWANE włosy! Też mam kryzysy, ale dzięki niefarowaniu oszczędzam kasę, włosy, czas, a przedw wszystkim wiem, że naturalne włosy są najładniejsze.
Popatrz na włosy modelek z reklam Zary z tego sezonu - każda ma naturalny kolor, bo naturalne = najpiękniejsze!!!
Wiem wiem, że to chwilowe. Ale jakie to irytujące, niesamowite... :\
Nie wiem jak ja niezauważalnie wróciłam do naturalnego za 1 razem. oO

PIĘKNE, DAM RADĘ
Moje naturalne są nawet grubsze niż farbowańce, więc to mnie trzyma przy życiu...
201606242139 jest offline  
Stary 2013-09-23, 07:47   #4768
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
u mnie wydawanie kasy na farbę przerodziło się w wydawanie kasy na wcierki, suplementy, maski, szampony i półprodukty . mój portfel na tym gorzej wychodzi, ale liczę że końcówki naturalków odwdzięczą mi się za to - nawet jako dziecko, gdy nie farbowałam włosów, to mimo używania odżywek miałam rozdwojone końcówki
201604291140 jest offline  
Stary 2013-09-23, 12:54   #4769
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

równe 2 miesiace mi stukneły dla mnie to i tak sukcesbo przez ostatni rok farbowalam co miesiac..
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-09-23, 15:13   #4770
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Święta prawda

PandaBear nie załamuj się i zapuszczaj dalej naturalki

Cytat:
równe 2 miesiace mi stukneły dla mnie to i tak sukcesbo przez ostatni rok farbowalam co miesiac..
W takim razie gratulacje

http://DKMS.pl
swan999 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości