Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-09-24, 00:55   #4771
201606242139
Konto usunięte

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
równe 2 miesiace mi stukneły dla mnie to i tak sukcesbo przez ostatni rok farbowalam co miesiac..
Ja już za 4 dni zaczynam 5 miesiąc :O
201606242139 jest offline  
Stary 2013-09-24, 10:39   #4772
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Ja już za 4 dni zaczynam 5 miesiąc :O

uuu to gratulacje mnie w ogole nie kusi, jak sobie pomysle ze zawsze wychodzi nie to co chce ;/
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-09-24, 21:49   #4773
201606242139
Konto usunięte

Uda mi się z Wami
Stary 2013-09-25, 13:41   #4774
Gosia_14
Rozeznanie

Mi 22 września stuknęło 17 miesięcy
Gosia_14 jest offline  
Stary 2013-09-25, 14:32   #4775
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Uda mi się z Wami
No jasne, że się uda

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Mi 22 września stuknęło 17 miesięcy
Gratuluję a ja chciałabym, żeby mi już minął chociaż rok

http://DKMS.pl
swan999 jest offline  
Stary 2013-09-25, 15:01   #4776
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Nie wierzę, że aż tak udało mi się przestawić myślenie, ale (uwaga)

uwielbiam mój naturalny kolor!!! Tak bardzo chcę mieć go już na całej głowie

Nie mogę patrzeć na swój blond, ale z drugiej strony nie chcę ich po raz kolejny farbować, ten blond ładnie komponuje się z moim naturalnym i spokojnie mogłabym czekać... co tu robić?

Panda trzymaj się!!!! Wpadłam na Twój blog i widziałam Twoje naturalki, warto czekać!
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-09-25, 15:51   #4777
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość

Nie mogę patrzeć na swój blond, ale z drugiej strony nie chcę ich po raz kolejny farbować, ten blond ładnie komponuje się z moim naturalnym i spokojnie mogłabym czekać... co tu robić?

Panda trzymaj się!!!! Wpadłam na Twój blog i widziałam Twoje naturalki, warto czekać!
Świetnie że polubiłaś swój kolor Ja miałam tak samo nigdy nie spodziewałam się ze polubie swój, a tymczasem również z radością patrzę na odrost i nie mogę się doczekać aż będzie dłuższy

Jeśli farbowane ładnie komponują Ci się z odrostem to ja radziłabym nic nie robić, zawsze to mniej męczenia włosów farbowaniami Ja doszłam juz do takiego momentu ze farbowańców nie ruszam, komponują się z naturalsami jak na razie średnio, ale wiem ze im dłuższe odrosty będą to będzie coraz lepiej
Stary 2013-09-25, 17:27   #4778
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Świetnie że polubiłaś swój kolor Ja miałam tak samo nigdy nie spodziewałam się ze polubie swój, a tymczasem również z radością patrzę na odrost i nie mogę się doczekać aż będzie dłuższy

Jeśli farbowane ładnie komponują Ci się z odrostem to ja radziłabym nic nie robić, zawsze to mniej męczenia włosów farbowaniami Ja doszłam juz do takiego momentu ze farbowańców nie ruszam, komponują się z naturalsami jak na razie średnio, ale wiem ze im dłuższe odrosty będą to będzie coraz lepiej
O to to

Powstrzymuje mnie myśl, że teraz są tak suche, mimo olejowania i odżywiania, a farba, nawet ciemna, tylko pogorszy sytuację....
tracę nadzieję, że zanim odrosną mi naturalne, będę miała gładkie i lejące włosy. Farbowańce są już chyba niereformowalne, puszą się, bleee
Stary 2013-09-25, 19:52   #4779
Karen_Sympatyczna
Raczkowanie

Dziewczeta .Niedlugo jade do Polski na urlop. Odrosty mam 5 cm ,piekne ,ciemny braz Ale reszta wlosow okropny rudo-brazowy kolor. Chcialabym nalozyc jakas farbe tylko na te farbowance, omijajac odrost. Robilyscie tak moze ? Nijak mi nie pasuje ten rudy.Mam chlodna karnacje , niebieskie oczy i czarne brwi. okropnie sie czuje.

karen-sympatyczna .blogspot.com - Moj blog o wlosach i kosmetykach
Karen_Sympatyczna jest offline  
Stary 2013-09-25, 20:08   #4780
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karen_Sympatyczna Pokaż wiadomość
Dziewczeta .Niedlugo jade do Polski na urlop. Odrosty mam 5 cm ,piekne ,ciemny braz Ale reszta wlosow okropny rudo-brazowy kolor. Chcialabym nalozyc jakas farbe tylko na te farbowance, omijajac odrost. Robilyscie tak moze ? Nijak mi nie pasuje ten rudy.Mam chlodna karnacje , niebieskie oczy i czarne brwi. okropnie sie czuje.
Robiłyśmy robiłyśmy
Stary 2013-09-26, 02:04   #4781
klaudek884
Z Krainy Snów

Wpisy w blogu: 6

Hej, może ktos mnie tu kojarzy troszeczkę, dawno mnie nie było We wrześniu stuknął mi rok nie farbowania, a robiłam to wczesniej przez 10 lat kończąc rozjaśnieniem. Jestem coraz bardziej zadowolona bo kolory nawet ładnie przechodzą a odrost okazuje się brązem a nie szaro burym czymś W dodatku moje rozjasnione końcówki dzięki olejowaniu nie są już takie tragiczne jak kilka miesięcy temu. Teraz intensywnie zapuszczam bo rok minał mi z niewielkim przyrostem. Mam nadzieje, że kolejnym urośnie mi nie 15 cm, ale np. 20

Pozdrawiam wszystkie powracające do naturalnych i 3mam kciuki!
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-09-27, 12:01   #4782
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez klaudek884 Pokaż wiadomość
Hej, może ktos mnie tu kojarzy troszeczkę, dawno mnie nie było We wrześniu stuknął mi rok nie farbowania, a robiłam to wczesniej przez 10 lat kończąc rozjaśnieniem. Jestem coraz bardziej zadowolona bo kolory nawet ładnie przechodzą a odrost okazuje się brązem a nie szaro burym czymś W dodatku moje rozjasnione końcówki dzięki olejowaniu nie są już takie tragiczne jak kilka miesięcy temu. Teraz intensywnie zapuszczam bo rok minał mi z niewielkim przyrostem. Mam nadzieje, że kolejnym urośnie mi nie 15 cm, ale np. 20

Pozdrawiam wszystkie powracające do naturalnych i 3mam kciuki!
No jasne że Cię pamiętamy ! Chyba nie myślisz że się od zdjęć wymigasz??
201604291140 jest offline  
Stary 2013-09-27, 12:12   #4783
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

moje maluszki zapuszczanie, a na wiosne lekkie podcięcie bo niedawno zgubiłam ok 10 cm:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (26,2 KB, 63 załadowań)
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-09-27, 14:10   #4784
wega1993
Rozeznanie

wpadłam na pewien pomysł.. w najbliższym czasie zamierzam pofarbować włosy pół na pół wellatonem 8.0 i 8.1 (aby nie wyszła zieleń), aby móc wrócić do naturalnego koloru. Skoro na głowie mam 3 kolory (załącznik) , to myślicie, że dobrym pomysłem jest nałożenie farby najpierw na końcówki na 20min, później środek 5 min a na koniec odrost też 5 min.? Czy to zrobi jakąś różnicę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3 kolory.jpg (85,3 KB, 49 załadowań)

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2013-09-27, 14:15   #4785
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
wpadłam na pewien pomysł.. w najbliższym czasie zamierzam pofarbować włosy pół na pół wellatonem 8.0 i 8.1 (aby nie wyszła zieleń), aby móc wrócić do naturalnego koloru. Skoro na głowie mam 3 kolory (załącznik) , to myślicie, że dobrym pomysłem jest nałożenie farby najpierw na końcówki na 20min, później środek 5 min a na koniec odrost też 5 min.? Czy to zrobi jakąś różnicę?
Nie ruszaj odrostu! Może rozjaśnij zbyt ciemne końce lub lekko przyciemnij środkową część, tak by odrost nie był ruszony. Myślę, że dobrym wyjściem byłoby podciąć te ciemne końcówki i nic nie farbować. Możesz też wiązać koczki i francuzy, poczekać aż włosy trochę urosną i powoli te końce ścinać. Odrost to świętość, nie wolno tykać
Stary 2013-09-27, 14:17   #4786
klaudek884
Z Krainy Snów

Zdjęcie dodam, kiedy będę robić podsumowanie września

Dziewczyny macie takie lśniące włosy, ach
Wega, na twoim miejscu bym nie farbowała wcale, ledwo widzę różnicę w kolorach włosów, trochę końcówki inne, ale i tak nie ma wielkiej różnicy. po co niszczyć włosy farbą...
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-09-27, 14:53   #4787
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Nie ruszaj odrostu! Może rozjaśnij zbyt ciemne końce lub lekko przyciemnij środkową część, tak by odrost nie był ruszony. Myślę, że dobrym wyjściem byłoby podciąć te ciemne końcówki i nic nie farbować. Możesz też wiązać koczki i francuzy, poczekać aż włosy trochę urosną i powoli te końce ścinać. Odrost to świętość, nie wolno tykać
.
A chciałam jakoś ładnie ujednolicić kolor, bo denerwuje mnie to jaśniejsze złoto. A ścięcie odpada, bo zapuszczam

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline  
Stary 2013-09-27, 15:02   #4788
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Popieram i podpisuję się wszelkimi kończynami!!!!

Ave Odrost
Stary 2013-09-27, 16:01   #4789
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Ave Odrost
Tak, tak, odrost rzecz święta i musi pozostać niepokalana
A moje odrosty świętują dziś 226 dni jak rosną sobie spokojnie bez ingerencji Zrobiłam małą aktualizacje ale w koku, fryzurze w której teraz chodzę na co dzień Na pierwszym zdjeciu, z racji oświetlenia zapewne, farbowańce zlewaja sie z odrostem, na pozostałych już różnica widoczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kok2.jpg (87,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok1.jpg (45,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok3.jpg (78,0 KB, 65 załadowań)
Stary 2013-09-27, 17:49   #4790
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
A moje odrosty świętują dziś 226 dni jak rosną sobie spokojnie bez ingerencji Zrobiłam małą aktualizacje ale w koku, fryzurze w której teraz chodzę na co dzień Na pierwszym zdjeciu, z racji oświetlenia zapewne, farbowańce zlewaja sie z odrostem, na pozostałych już różnica widoczna
u mnie też przez oświetlenie mogą się zlewać z resztą. a tak.. to widać... jak wyżej..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gxfuj.jpg (82,8 KB, 63 załadowań)

,,

wega1993 jest offline  
Stary 2013-09-27, 20:17   #4791
201701300929
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moje maluszki zapuszczanie, a na wiosne lekkie podcięcie bo niedawno zgubiłam ok 10 cm:P
pieknie
takie blyszczace prosciutkie niskopory! a i kolro sliczny po co w ogole farbowac takie wlosy

Cytat:
mysle,ze ciezko bedzie Ci wyrownac ten kolor,
a naturalek szkoda ruszac-jelsi juz to radze podcinac tem 3 kolor na samym dole-ja tak robie
swoja droga po raz koeljny wkurzylam sie na ta fryzjerke u ktorej robilam ombre..na 3/4 wlosow to ombre ma z 15cm ...ale na 1/4 z wierzchu zostalo mi ponad 30cm tak to rowno mam zrobione wlosy a gdyby bylo rowno moglabym jzu ciachnac...

Cytat:
swiatlo daje kolosalna roznice-na pierwszym zdjeciu taki lekko rudy braz a na ostatnim blond- ale czasem to dobrze bo odrost mniej widoczny,
fajna fryzurka
ja jakos nie moge chodzic w kokach strasznie mnie wlosy ciagna, nawet w ogonku nie moge dlugo wytrzymac

Cytat:
u mnie też przez oświetlenie mogą się zlewać z resztą. a tak.. to widać... jak wyżej..
nie jest zle

swoja droga patrzylam u mnie dzisiaj w pracy po kobitkach(szkolenie i malo kobietek na swoj naturalny kolor wlosow-jakos mnie to nawet bardziej motywuje do zapuszczania a jedna ma takie blyszczace wlosy,ze szok a od polowy matowe zolte ombre

chociaz kusi mnie zrobienie (podobno przyciemniajacej)plukanki z kory debu bo jakis dziwnym trafem znalazlam ta kore u siebie w domu i jakos mi wzrok przyciaga-jak myslicie ? bardzo przyciemni? to sie wypluka?robic czy nie?

wczoraj kladlam sobie senes na wlosy(to taka tansza wersja cassji-bezbarwnej henny jakby ktos nei kojarzyl)-nie mialam maszynki do kawy zeby zmielic wiec wzielam taka z saszetek ale efekt i tak widoczny-duzo miekksze wlosy, takie troche sypkie i bardzo przyjemne w dotyku, bardzo latwe do rozczesywania, polysk tez troche wiekszy niz zwykle(choc nic spektakularnego)-mzoe lepiej by wyszlo jakby bylo drobniej zmielone bo tak to polowa ziolek i tak wyladowala mi w wannie podczas nakladania ale,ze taka maska kosztuje jakies 2 zl to uwazam, ze warto sprobowac-moje farbowane wygladaja lepiej-zobaczymy jak dlugo
201701300929 jest offline  
Stary 2013-09-27, 21:59   #4792
MartaMaria
Wtajemniczenie

Ja dziś odwiedziłam fryzjerkę, podcięła mi włosy - z 7 cm poszło, ale wyglądają dużo zdrowiej. No i coraz większy procent naturalek

Schodzę z cieniowania z tyłu, poprosiłam tylko lekko wystopniować przód.

2013-09-27 17.02.22.jpg
Już prawie 15 miesięcy od farbowania
MartaMaria jest offline  
Stary 2013-09-27, 23:44   #4793
klaudek884
Z Krainy Snów

Cytat:
Gratuluję Super fruzura, ja to koka nie potrafię zrobic, mam za mocno wycieniowane włosy i zawsze mi wyłazą od spodu. Są dosyć śliskie, więc wsówki po czasie się wysuwają, a żabki nie wygladaja estetycznie. Moimi ulubionymi fryzurami są dobierane warkocze

Nocna Nimfa, ja ostatnio codziennie przechodze koło AWF i szkoły ekonomicznej i z tamtąd większość kobitek, które wychodzi ma piekne, długie, lśniace, zgaduje, że naturalne włosy. Coś niesamowitego. To dla mnie motywacja!

MartaMaria, tyle obcięłaś a nadal takie długie ah
klaudek884 jest offline  
Stary 2013-09-27, 23:48   #4794
201606242139
Konto usunięte

Cytat:

Dzięki, podnosi mnie to na duchu :3
Stary 2013-09-28, 11:03   #4795
Catacomb_Kitten
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość

swiatlo daje kolosalna roznice-na pierwszym zdjeciu taki lekko rudy braz a na ostatnim blond- ale czasem to dobrze bo odrost mniej widoczny,
fajna fryzurka
ja jakos nie moge chodzic w kokach strasznie mnie wlosy ciagna, nawet w ogonku nie moge dlugo wytrzymac
Cytat:
Napisane przez klaudek884
Gratuluję Super fruzura, ja to koka nie potrafię zrobic, mam za mocno wycieniowane włosy i zawsze mi wyłazą od spodu. Są dosyć śliskie, więc wsówki po czasie się wysuwają, a żabki nie wygladaja estetycznie. Moimi ulubionymi fryzurami są dobierane warkocze
Dziękuję Ten mój kok opiera się tylko i wyłącznie na dwóch większych spinkach i kilku wsuwkach które staram się maskować i tych kokardek, przeważnie zakładam tylko jedną, ale pełnią one tylko funkcje dekoracyjna I też nie potrafię wytrzymać długo jeśli mam włosy związane za pomocą gumki czy frotki, momentalnie ciągnie mi włosy i boli mnie głowa. A w dodatku przy moim wypadaniu boję się żeby za mocno nie naciągać włosów..
Dobierane warkocze strasznie mi się podobają ale sama niestety nie umiem ich tworzyć
Stary 2013-09-29, 22:25   #4796
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
wczoraj kladlam sobie senes na wlosy(to taka tansza wersja cassji-bezbarwnej henny jakby ktos nei kojarzyl)-nie mialam maszynki do kawy zeby zmielic wiec wzielam taka z saszetek ale efekt i tak widoczny-duzo miekksze wlosy, takie troche sypkie i bardzo przyjemne w dotyku, bardzo latwe do rozczesywania, polysk tez troche wiekszy niz zwykle(choc nic spektakularnego)-mzoe lepiej by wyszlo jakby bylo drobniej zmielone bo tak to polowa ziolek i tak wyladowala mi w wannie podczas nakladania ale,ze taka maska kosztuje jakies 2 zl to uwazam, ze warto sprobowac-moje farbowane wygladaja lepiej-zobaczymy jak dlugo
ja po senesie dłużej niż tydzień wyciągałam garściami wypadające włosy
Stary 2013-09-30, 14:24   #4797
_Margaret_
Raczkowanie

To mój pierwszy raz w tym wątku, ale muszę pomarudzić
Jakoś w połowie września minął rok odkąd nie farbuję włosów, a farbowałam przez 9 lat najpierw na różne odcienie blondu, a potem rudego. Rok temu tak mnie naszło na 'niefarbowanie', bo pozazdrościłam koleżance tych wszystkich zalet naturalnych włosów(m.in. więcej czasu, pieniędzy, zdrowsze włosy, bo wiecie jak to jest z rudym -> trzeba farbować co miesiąc ), a przede wszystkim chciałam skończyć z tymi nerwami przed każdym farbowaniem, bo lubię eksperymentować, a wiadomo, że eksperymenty nie wychodzą zawsze na plus.
Na początku wszystko fajnie, cieszyłam się z każdego centymetra naturalnych, miałam więcej czasu i nie musiałam spędzać w sklepie kilkudziesięciu minut wybierając nową zdobycz, ale teraz... Wariuję Przez te wszystkie półki z farbami w supermarketach czuję się jak alkoholik chodzący po monopolowym...
Nie wiem czy wytrzymam, a do farbowania przekonuje mnie fakt, że swoje włosy mam ciemny blond... Taki typowy jak 90% kobiet
_Margaret_ jest offline  
Stary 2013-09-30, 14:38   #4798
MartaMaria
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Margaret_ Pokaż wiadomość
Jakoś w połowie września minął rok odkąd nie farbuję włosów, a farbowałam przez 9 lat najpierw na różne odcienie blondu, a potem rudego. Rok temu tak mnie naszło na 'niefarbowanie', bo pozazdrościłam koleżance tych wszystkich zalet naturalnych włosów(m.in. więcej czasu, pieniędzy, zdrowsze włosy, bo wiecie jak to jest z rudym -> trzeba farbować co miesiąc ), a przede wszystkim chciałam skończyć z tymi nerwami przed każdym farbowaniem, bo lubię eksperymentować, a wiadomo, że eksperymenty nie wychodzą zawsze na plus.
Na początku wszystko fajnie, cieszyłam się z każdego centymetra naturalnych, miałam więcej czasu i nie musiałam spędzać w sklepie kilkudziesięciu minut wybierając nową zdobycz, ale teraz... Wariuję Przez te wszystkie półki z farbami w supermarketach czuję się jak alkoholik chodzący po monopolowym...
Nie wiem czy wytrzymam, a do farbowania przekonuje mnie fakt, że swoje włosy mam ciemny blond... Taki typowy jak 90% kobiet
I zdecydowana większość z tych 90% wychodzi z podobnego założenia i farbuje te włosy.
Zatem z tego wynika, że jak Ty nie pofarbujesz to będziesz właśnie w mniejszości z włosami ciemny blond
MartaMaria jest offline  
Stary 2013-09-30, 15:03   #4799
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Margaret_ Pokaż wiadomość
Oprócz tego, co napisała MartaMaria, wytłuściłam Ci kolejne zalety naturalnych włosów, a pamiętaj, że zdrowe włosy= piękne włosy!!! A zdrowe to właśnie naturalne i błyszczące
Ja też nie przepadałam za swoim pospolitym kasztanowym, ale teraz wydaje mi się najpiękniejszy na świecie Będę podkreślać jego ciepłe odcienie.

A ja przestałam olejować Nadal stosuję OMO, ale oba O to odzywka. Kurczę, pewnie źle zrobiłam, ale nie chce mi się nakładać tego oleju Do tej pory olejowałam co 2 dzień, może jak nie będę tego musiała robić tak często, to jednak mi się zechce? Wg Was jak często powinno się olejować włosy?
Stary 2013-09-30, 15:19   #4800
_Margaret_
Raczkowanie

Dziękuję dziewczyny! Może uda mi się wytrwać, no i TŻ mi opowiada, że w końcu moje włosy są miękkie i pachną, a nie takie sztywniary śmierdzące farbą
Tylko na co to wszystko jak mnie się marzą rude
_Margaret_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości