Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-22, 20:30   #4891
swan999
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
jeszcze 2 dni i beda 3 miesiace bez

za 2 tyg, zaserwuje sobie taka fryzurke, mialam zapuszczac, ale najlepiej chyba czuje sie wlasnie w takiej dlugosci, bo od marca ciagle do niej wracam
Mam teraz troszkę dłuższe włosy, ale zapuszczam już od 2 miesięcy od takiej długości jak na tym zdjęciu. I nigdy więcej krótkich włosów. Jednak w długich czuję się zdecydowanie lepiej
Chociaż takie włosy same w sobie złe nie są, podobają mi się ale tylko u kogoś

http://DKMS.pl
swan999 jest offline  
Stary 2013-10-22, 20:49   #4892
201610111032
Konto usunięte

Ja ostatnio miałam kryzys. Zamarzyły mi się długie włosy w kolorze złoty blond. Przeglądałam różne sklepy internetowe w poszukiwaniu farby. Na szczęście nic nie kupiłam. Jestem na etapie zapuszczania więc aby były ładne i zdrowe głupotą byłoby je teraz zafarbować.
201610111032 jest offline  
Stary 2013-10-22, 20:53   #4893
swan999
Zakorzenienie

miszona ale dobrze, że się powstrzymałaś

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-23, 20:21   #4894
201604291140
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Mam teraz troszkę dłuższe włosy, ale zapuszczam już od 2 miesięcy od takiej długości jak na tym zdjęciu. I nigdy więcej krótkich włosów. Jednak w długich czuję się zdecydowanie lepiej
Chociaż takie włosy same w sobie złe nie są, podobają mi się ale tylko u kogoś
Ja lubię krótkie włosy, pasują mi i się dobrze w nich czuję. Ale mam w domu takiego pana, który chciałby mnie widzieć w długich włosach, takich "do paska od stanika" . TŻ tak mi kibicuje w zapuszczaniu naturalków i zachwyca się nimi, że spełnię jego małe marzenie
201604291140 jest offline  
Stary 2013-10-24, 19:41   #4895
swan999
Zakorzenienie

Ostatnio trochę zaczęła kusić mnie henna ale staram się tej pokusie nie ulec Z jednej strony chcę mieć swoje naturalne, a z drugiej tak podobają mi się rude...

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-24, 22:01   #4896
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Kupiłam farbę. Ostatnio tak mi wyjaśniały pasma, że poczułam nagłą potrzebę, aby stać się szatynką. Więc tym razem kupiłam już nie ciemny blond, ale jasny brąz. Mam nadzieję, że to będzie ostatnie farbowanie.

Swan mnie kuszą ciemne brązy, ale odstrasza mnie widok moich okropnych farbowanych włosów. Potem patrze na naturalki i widzę, jakie są zdrowe, zadbane, ładnie się układają.
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-10-25, 18:59   #4897
Jagodowa_8
Raczkowanie

Przyłączam się do powracających do naturalnego koloru włosów
Ostatni raz farbowałam pod koniec sierpnia, mam już odrost 2 cm i jest straszny
Teoretycznie zafarbowałam włosy na mój naturalny kolor, tylko że wyszedł ciepły odcień a ja mam zimny i niestety to kontrastuje. Ratunkliem jest dla mnie szampon do włosów blond nadający platynowy odcień z Joanny - zastosowałam i praktycznie nie było widac odrostów, ale potem już umyłam normalnym szamponem i niestety znów widze kontrast.
Kupiłam sobie też kozieradkę, będe to stosować na skóre głowy bo podobno szybciej po tym rosną włosy a ja chcę sie krócej męczyć z moim strasznym odrostem
Jagodowa_8 jest offline  
Stary 2013-10-25, 19:11   #4898
swan999
Zakorzenienie

Jagodowa_8 witamy

Mnie kozieradka nie przekonuje, bo słyszałam o jej rosołowym zapachu, a to mnie odstrasza
Wolę inne sposoby przyśpieszania przyrostu

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Swan mnie kuszą ciemne brązy, ale odstrasza mnie widok moich okropnych farbowanych włosów. Potem patrze na naturalki i widzę, jakie są zdrowe, zadbane, ładnie się układają.
Ciemne brązy też są cudne. Właśnie takie brązy i rudości to moje ulubione kolory włosów. Oczywiście teraz farbować nie będę , ale jeśli kiedyś się zdecyduję to wybiorę hennę, nie farbę chemiczną. Henna w końcu nie niszczy włosów.

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2013-10-25 o 19:13
swan999 jest offline  
Stary 2013-10-25, 20:23   #4899
Jagodowa_8
Raczkowanie

Cytat:
Wolę inne sposoby przyśpieszania przyrostu
Oooo a jakie są jeszcze inne metody?

Są tacy którzy twierdzą, że zapach kozieradki jest nieprzyjemny ale są tez i tacy którzy twierdzą, że nic nie czują. Może zapach zależy od kontaktu ze skórą - na jednej będzie zapach zupy a na innej nie. Przekonam się na sobie
Jagodowa_8 jest offline  
Stary 2013-10-25, 20:35   #4900
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

wczoraj minęły 3 miesiące zamówiłam sobie na allegro Waxa, moze cos ruszy porost uzywam tez od niedawna Wcierki Joanna Rzepa i albo mi sie wydaje, albo widze baby hair XD
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-10-26, 11:34   #4901
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jagodowa_8 Pokaż wiadomość
Oooo a jakie są jeszcze inne metody?

Są tacy którzy twierdzą, że zapach kozieradki jest nieprzyjemny ale są tez i tacy którzy twierdzą, że nic nie czują. Może zapach zależy od kontaktu ze skórą - na jednej będzie zapach zupy a na innej nie. Przekonam się na sobie
Ja np. piję drożdże, pokrzywę, wcieram Jantar. Na mnie to skutkuje. Ale pewnie w internecie są opisane jeszcze inne sposoby tylko trzeba poszukać

Ja nie cierpię rosołowego zapachu więc nawet nie próbuję

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-26, 21:33   #4902
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

zdjęcia dzieli 17 dni,chyba zaczynają rosnąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop1.jpg (21,5 KB, 74 załadowań)
Skarb90 jest offline  
Stary 2013-10-27, 11:47   #4903
omleecik
Raczkowanie

Przyłączam się !

Przerażona po jednorazowym rozjaśnianiu. Wydaje mi się, że moje włosy są o połowę cieńsze . Przecież one nigdy tak cienkie nie były. Wydaje mi się, że mam 5 włosków na krzyż. Stąd ta wielka chęć powrotu do naturalek. Pomyślałam sobie: jak Ty bardzo dbasz o włosy. Jakie one byłyby zdrowe, gdybyś miała swoje naturalne włosy!

No i ta myśl mnie dobiła.

Aktualnie mam miodowy blond, prawie takie jak po syossie ( http://lifeinblondcolor.blogspot.com...-historia.html), naturalne wyglądają dokładnie o tak : http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1377792978 . Oczywiście nie mam na myśli tej fryzjerki.

Myślicie że dam rade zapuścić moje naturalki mając tak jasny blond, na ten mysi (aczkolwiek mój kolor )?

Jak wytrwać jak pojawią się odrosty ?

Minęło 2 tygodnie od rozjaśniania, a ja mam dość.

Ja chce moje naturalki !
Jeszcze chyba nigdy tak nie chciałam wrócić do naturalnego koloru..

Na dobry początek poszło ok 5cm pod nożyczki.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2013-10-27 o 11:56
omleecik jest offline  
Stary 2013-10-27, 12:09   #4904
201606242139
Konto usunięte

Nie wytrzymałam Pofarbowałam, ale niezbyt drastycznie. Machnęłam sobie olią naturalny blond, myślałam, że wyjdzie, ale w sumie wyszło idealnie.
Nie mam już rozjaśnionych ,szamponetka się spłukała. Zawsze to łatwiej, a włosy nie ucierpiały i nadrabiam olejowaniem swój grzech. Odrosty wciąż się odznaczają, bo wiadomo naturalne inaczej wyszły po farbie niż rozjaśnione, ale nie ma tego drastycznego efektu, na któy wszyscy zaczęli zwracać uwagę pytając czy maluję włosy
Trochę to nie fajnie się tak każdemu spowiadać, wiedziałam, że to przyciąga wzrok.
201606242139 jest offline  
Stary 2013-10-27, 12:38   #4905
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
miszona ale dobrze, że się powstrzymałaś
Nie ukrywam, jest ciężko ale mam trochę łatwiejszą sytuację bo moje włosy są krótkie. Patrząc od czubka, środka głowy najdłuższe partie sięgają do połowy ucha. Gdybym została przy krótkich to nie byłoby problemu i ścięła farbowańce ale marzą mi się długie. Zresztą i tak dwa razy je podcinałam by wyrównać. Pod spodem mam już naturalki Uważam, że nie jest źle bo wytrwałam bez farbowania już prawie 8 miesięcy. Co prawda sięgnęłam ze cztery razy po szamponetki ale kolor naturalków bez zmian.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-10-27 o 12:41
201610111032 jest offline  
Stary 2013-10-27, 13:25   #4906
swan999
Zakorzenienie

omleecik, myślę, że dasz radę zapuścić naturalki, nie jedna już przez to przechodziła Zawsze jak odrost będzie bardzo odznaczał się od farbowanych, możesz pomalować je na kolor zbliżony do naturalnego.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, jest ciężko ale mam trochę łatwiejszą sytuację bo moje włosy są krótkie. Patrząc od czubka, środka głowy najdłuższe partie sięgają do połowy ucha. Gdybym została przy krótkich to nie byłoby problemu i ścięła farbowańce ale marzą mi się długie. Zresztą i tak dwa razy je podcinałam by wyrównać. Pod spodem mam już naturalki Uważam, że nie jest źle bo wytrwałam bez farbowania już prawie 8 miesięcy. Co prawda sięgnęłam ze cztery razy po szamponetki ale kolor naturalków bez zmian.
Mam podobnie Mój odrost sięga do ucha (może trochę dalej), pod spodem prawie całe już są moje. I już raz ścięłam większość farbowańców (połowę swoich włosów) teraz mam włosy do ramion i gdyby nie zależało mi na długości ścięłabym wszystkie farbowane. No ale zapuszczam długie, teraz tylko podcinam.

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-27, 13:41   #4907
Lenka_1987
Zadomowienie

Hej.
Ja miałam farbowane włosy i dzięki temu wątkowi jakieś dwa lata temu ścięłam ostatnie pofarbowane włosy. Od tamtej pory nie farbuję, swoje naturalki mam do linii stanika, ale ostatnio kryzys przechodzę. Kusi mnie ciemniejszy kolor (jestem blondynką). Myślałam nad szamponetką i henną, a jedyną rzeczą, która powstrzymuje mnie przed farbowaniem jest strach, że kolor nie wypłucze się do końca, a mi zależy na długości i naturalnym kolorze

Potrzebuję wsparcia i niech toś wybije mi ten głupi pomysł z głowy, bo coraz częściej myślę co by zaryzykować i kolor zmienić
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2013-10-27, 13:52   #4908
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja miałam farbowane włosy i dzięki temu wątkowi jakieś dwa lata temu ścięłam ostatnie pofarbowane włosy. Od tamtej pory nie farbuję, swoje naturalki mam do linii stanika, ale ostatnio kryzys przechodzę. Kusi mnie ciemniejszy kolor (jestem blondynką). Myślałam nad szamponetką i henną, a jedyną rzeczą, która powstrzymuje mnie przed farbowaniem jest strach, że kolor nie wypłucze się do końca, a mi zależy na długości i naturalnym kolorze

Potrzebuję wsparcia i niech toś wybije mi ten głupi pomysł z głowy, bo coraz częściej myślę co by zaryzykować i kolor zmienić
Gratuluję naturalek prosimy o fotki dla większej motywacji dla nas i niech nie kusi Cię farba

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-27, 14:18   #4909
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Hej.

NIE FARBUJ

popatrz na nas, jak kombinujemy, żeby mieć zdrowe i naturalne. Jesteś już baaaardzo blisko celu!!

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam Pofarbowałam, ale niezbyt drastycznie. Machnęłam sobie olią naturalny blond, myślałam, że wyjdzie, ale w sumie wyszło idealnie.
Nie mam już rozjaśnionych ,szamponetka się spłukała. Zawsze to łatwiej, a włosy nie ucierpiały i nadrabiam olejowaniem swój grzech. Odrosty wciąż się odznaczają, bo wiadomo naturalne inaczej wyszły po farbie niż rozjaśnione, ale nie ma tego drastycznego efektu, na któy wszyscy zaczęli zwracać uwagę pytając czy maluję włosy
Trochę to nie fajnie się tak każdemu spowiadać, wiedziałam, że to przyciąga wzrok.
Ja już kupiłam farbę. Na dniach stanę się szatynką. Na razie nie widać różnicy, ale ja widzę ją wyraźnie i wiem, ze inni niedługo też zaczną. Poza tym znowu się sprały, są bardzo jasne i mnie wkurzają.

Jedyne, czego się boję, to że kolor wyjdzie sztuczny i że efekty olejowania znikną.
Stary 2013-10-27, 14:43   #4910
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
NIE FARBUJ

popatrz na nas, jak kombinujemy, żeby mieć zdrowe i naturalne. Jesteś już baaaardzo blisko celu!!

Wiem, sama przez to przechodziłam. 8 lat farbowania na różne kolory (blondy, brązy, rudości - chociaż głównie brązy i balejaże). Na sam koniec było rozjaśnianie na platynę, po którym postanowiłam nie malować włosów więcej. Po roku nie malowania poszłam do fryzjerki i powiedziałam "Pani tnie wszystko co malowane" i tak od jakichś 2 lat mam calutkie naturalnie włosy. Zależy mi na długości (mam do okolic zapięcia stanika a marzą mi się do talii tylko problem jest taki, że loki mam :/) i z tego powodu boję się użyć nawet szamponetki/henny, bo co jeśli mi się nie wypłucze do końca i ciemniejsze lub rudopomarańczowe końce zostaną. Ale z drugiej strony jakoś nie bardzo podoba mi się mój obecny kolor, wydaje mi się jakiś taki żółtawy, pomarańczowawy w zależności od oświetlenia

Zdjęcia powrzucam na dniach, żebyście motywację miały, tylko muszę na komputerze poszperać, i zrobię sobie ze dwa trzy aktualne
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2013-10-27, 14:50   #4911
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, sama przez to przechodziłam. 8 lat farbowania na różne kolory (blondy, brązy, rudości - chociaż głównie brązy i balejaże). Na sam koniec było rozjaśnianie na platynę, po którym postanowiłam nie malować włosów więcej. Po roku nie malowania poszłam do fryzjerki i powiedziałam "Pani tnie wszystko co malowane" i tak od jakichś 2 lat mam calutkie naturalnie włosy. Zależy mi na długości (mam do okolic zapięcia stanika a marzą mi się do talii tylko problem jest taki, że loki mam :/) i z tego powodu boję się użyć nawet szamponetki/henny, bo co jeśli mi się nie wypłucze do końca i ciemniejsze lub rudopomarańczowe końce zostaną. Ale z drugiej strony jakoś nie bardzo podoba mi się mój obecny kolor, wydaje mi się jakiś taki żółtawy, pomarańczowawy w zależności od oświetlenia

Zdjęcia powrzucam na dniach, żebyście motywację miały, tylko muszę na komputerze poszperać, i zrobię sobie ze dwa trzy aktualne
Czekamy za fotki! Może razem wymyślimy, jak naturalnie zmienić ich odcien, dodać refleksy, itp
Stary 2013-10-27, 15:03   #4912
Lenka_1987
Zadomowienie

Cytat:
Czekamy za fotki! Może razem wymyślimy, jak naturalnie zmienić ich odcien, dodać refleksy, itp
Myślałam nad miodem, ale co z tego, że zmienia on kolor włosów naturalnie jak przy okazji na stałe :/

Mi bardziej zależy na efekcie przyciemnienia i to nietrwałym... Może jakaś płukanka?

Myślałam też nad niebieskim szamponem (takim co ochładza rozjaśniane włosy), ale czy on pomoże na włosy naturalne w kolorze średniego blondu o ciepłym odcieniu?
Lenka_1987 jest offline  
Stary 2013-10-27, 18:31   #4913
omleecik
Raczkowanie

Cytat:
Hej.

Zazdroszczę !!!!!!

Cytat:
omleecik, myślę, że dasz radę zapuścić naturalki, nie jedna już przez to przechodziła Zawsze jak odrost będzie bardzo odznaczał się od farbowanych, możesz pomalować je na kolor zbliżony do naturalnego.
Dziękuję, to wspierajcie mnie . Póki co, to odrościk minimalny, ledwo widoczny. Już się nie mogę doczekać odrostów. Większych.

Kolor reprezentuje się tak jak w załączniku. Mój naturalny kolor znacie i mam nadzieję, ze tragedii nie będzie i że nie złamię się po 3miesiącu nie farbowania..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01185.jpg (117,9 KB, 113 załadowań)
omleecik jest offline  
Stary 2013-10-27, 19:57   #4914
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez omleecik Pokaż wiadomość
Dziękuję, to wspierajcie mnie . Póki co, to odrościk minimalny, ledwo widoczny. Już się nie mogę doczekać odrostów. Większych.

Kolor reprezentuje się tak jak w załączniku. Mój naturalny kolor znacie i mam nadzieję, ze tragedii nie będzie i że nie złamię się po 3miesiącu nie farbowania..
Najgorsze są pierwsze miesiące, potem będzie już z górki, przynajmniej u mnie tak było
Trzymam za Ciebie i Nas wszystkie kciuki abyśmy wytrwały

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-27, 20:47   #4915
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Dziewczyny, fejs podpowiedział mi stronę Vogue i dołączył fotkę poniżej, musiałam się z Wami podzielić tym widokiem! Moim zdaniem naturalny kolor, a przynajmniej tak wygląda i strasznie mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1383747_669524489745101_1984611108_n.jpg (82,6 KB, 44 załadowań)
Stary 2013-10-27, 21:43   #4916
Jagodowa_8
Raczkowanie

Cytat:
Ja np. piję drożdże, pokrzywę, wcieram Jantar. Na mnie to skutkuje. Ale pewnie w internecie są opisane jeszcze inne sposoby tylko trzeba poszukać

Ja nie cierpię rosołowego zapachu więc nawet nie próbuję
Na mnie Jantar nie działa niestety. To znaczy rosły mi nowe włosy ale te "stare" w takim samym tempie. Pokrzywę piłam kiedyś ale chyba za krótko bo nic nie zauważyłam

Jeśli kozieradka ma mi pomów to przeżyje zapach zupy :P
Jagodowa_8 jest offline  
Stary 2013-10-28, 08:35   #4917
201703240903
Konto usunięte

Cześć!

Zapuszczanie naturalnych włosów idzie mi coraz lepiej! Naturalne mają długość do ramion. Natomiast farbowane są do połowy piersi. Kolor farbowanych ładnie wtapia się w naturalne, więc nie widać, że włosy były kiedykolwiek farbowane
201703240903 jest offline  
Stary 2013-10-28, 13:53   #4918
swan999
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, fejs podpowiedział mi stronę Vogue i dołączył fotkę poniżej, musiałam się z Wami podzielić tym widokiem! Moim zdaniem naturalny kolor, a przynajmniej tak wygląda i strasznie mi się podoba
Rzeczywiście kolor ładny i wygląda na naturalny

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Cześć!

Zapuszczanie naturalnych włosów idzie mi coraz lepiej! Naturalne mają długość do ramion. Natomiast farbowane są do połowy piersi. Kolor farbowanych ładnie wtapia się w naturalne, więc nie widać, że włosy były kiedykolwiek farbowane
To już masz bardzo długie naturalki, i dobrze, że kolory idealnie się zgrały, nie masz już problemu z zapuszczaniem

swan999 jest offline  
Stary 2013-10-28, 14:33   #4919
Viselle
Raczkowanie

Cześć dziewczyny Mogę dołączyć?
2 lata temu zaczęłam farbować włosy. Od zawsze marzyłam o rudym kolorze, więc wybrałam odcień mango L'oreal. Efekt mi się podobał, jednakże po kilku użyciach farby zauważyłam, że włosy są bardzo wysuszone i zniszczone. Postanowiłam, że już nie będę ich farbować i z tym postanowieniem wytrwałam jak na razie 10 miesięcy. Również stopniowo pozbywałam się najbardziej zniszczonych partii. Z włosów do paska od stanika obecnie mam włosy lekko za ramiona. Niestety rosną one bardzo wolno – około 1 cm miesięcznie. Teraz zaczęłam pić skrzypopokrzywę i mam nadzieję, że przyśpieszy trochę porost. Załączam zdjęcia odrostów. Na drugim odchyliłam głowę do tyłu, włosy trochę potargane, bo akurat wiał wiatr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (50,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (71,8 KB, 41 załadowań)
Viselle jest offline  
Stary 2013-10-28, 14:39   #4920
swan999
Zakorzenienie

Viselle witaj

Masz już długie włosy swojego naturalnego koloru i myślę, że wcale, aż tak wolno nie rosną

swan999 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości