Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-07, 16:51   #721
spiritusmovens
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jeśli kobiecy = zadbany, to ja jestem całym sercem za 'kobiecym' tylko może uściślijmy

http://mr-vintage.blogspot.com/
http://mensside.blogspot.com/

dla mnie wielkie love. serio, jak zaniedbana flanela może wygrać z dobrze dopasowaną marynarką?
nie no zadbany jak najbardziej ok chodzi mi bardziej o styl ubierania taki no mi się nie podoba, np. dekolty w serek, coś w ten deseń

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-07-07, 16:56   #722
amadziaz
Zadomowienie

nie no ja chyba nie wytrzymam z takimi odrostami.. zanim mi odrosną moje włosy miną chyba ze 2 lata....
Stary 2012-07-07, 16:56   #723
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
pin up - ten szampon z ceramidami chyba zamówię na all, to jeszcze sprawdzę skład i poczekam, aż obecne szampony mi się skończą, bo mam 3 butelki po około połowie, zwiozłam ze stancji itd.
i fajnie, że peeling się spodobał możesz kupić gotowy
ja jednak wolę z cukrem, bo się wyplucze i dobrze ściera no i cukru pod dostatkiem

muszę się Wam pochwalić, że dziś pierwszy raz robiłam zupę brokułową i udała sie
gratulacje zupy

na all tani ten szampon jest a peelingi przegladalam kupne i za 200 ml 30zl to srednio mi sie chce, mama mi dala cukier czcinowy bo z wloch przywozi wiec moze ten sobie wykorzystam kumpela za to uzywa tych malych peelingow z joanny ale ja bym sie bala. P ma fajny peeling do dziubka ale nie moze uzywac wiec mu podwedze wgl ma wiecej kosmetykow ode mnie.

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-07-07, 17:09   #724
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Ilsa Lund - co jest złego w używaniu odżywki przez faceta? ale tak serio, bo dla mnie to normalne. TŻ nie używa, bo nie musi - ma piękne, gęste włosy które rosną mu 3cm/mc (każda kobieta by się dała pokroić za taki przyrost ), ale używa kosmetyków do stylizacji włosów (bo ma taką fryzurę, a gardzi żelem ), ma serię kosmetyków męskich - krem, żel do mycia twarzy, żel pod prysznic, roll-on pod oczy. w młodości miał trądzik-kratery, ale zadbał o to, dba i ma czystą, gładką buzię. rozumiem, że lepiej by było, gdyby używał tylko żelu pod prysznic. chociaż to za bardzo kobiece... każdę mu używać mydła!
dla mnie wygląda to tak i nie uważam że jest to jedyna słuszna droga ale mam pewien typ
OK: antybiotyki na kratery, przybory do mycia, golenia, balsam po goleniu, woda toaletowa/perfum, ciekawe koszulki
nie OK: fryzura typu żeluś, kolorowe marynarki, spodnie typu rurki, biżuteria

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-07-07, 17:12   #725
makeupnotwar
Wtajemniczenie

pinupgirl - co to jest czcina? haha

Twojakokaina - no ja też nie. jestem szczęśliwa że TŻ w imię męskości nie olewa świecącej się cery czy śladów po trądziku. bo to niemęskie :P i uwielbiam, jak nosi kolorowe ciuchy!

spiritusmovens - studiuję na UW, i tam 7/10 chłopaków ma koszulki wycięte w serek, raybany, espadryle, brody i torby :P

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-07-07, 17:27   #726
TwojaKokaina
Zakorzenienie

mi się tylko dziwny wydaje jak ma rurki... nie wiem, jakoś mi to do dziewczyn bardziej pasuje
co do żelu - nie uzywa, i dobrze
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-07-07, 17:28   #727
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:

spiritusmovens - studiuję na UW, i tam 7/10 chłopaków ma koszulki wycięte w serek, raybany, espadryle, brody i torby :P
ehh to chyba nie dla mnie zawsze mam wrażenie przy takich chłopakach, że ja wyglądam jak kocmołuch ogólnie nie lubię chodzić na zakupy i kupuję to co akurat mi się podoba, a nie to co jest modne ale ubrać się lubię dobrze, żeby nie było

Włosy
Stary 2012-07-07, 17:54   #728
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
właśnie tego się boję najbardziej, dwa tygodnie temu TŻa chrześnica i siostra przechodziły i obie tu były wtedy ale mam nadzieję, że mnie tylko przewiało, w sumie dwa tygodnie to już długo... Poza tym boli mnie tylko gardło, wczoraj miałam 37 st., a przy anginie ma się wysoką temperaturę... I w ogóle nie czuję się źle. W nocy najgorzej jak się obudzę, ale w dzień jest ok. A angina to jednak ścina z nóg... Jejku, wszystko tylko nie angina
przepłucz gardło roztworem płynu lugola z wodą(ewentualnie rozcieńczonej jodyny). na 1/4 szklanki wkropic tyle aby woda była ciut żółta - pomoże
Farmetka jest offline  
Stary 2012-07-07, 18:04   #729
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
przepłucz gardło roztworem płynu lugola z wodą(ewentualnie rozcieńczonej jodyny). na 1/4 szklanki wkropic tyle aby woda była ciut żółta - pomoże
Ani jednego ani drugiego nie mam w domu a apteki już zamknięte, jutro niedziele....buu...
Na dodatek coś się zmienia -gardło już tak nie boli, ale pojawił się katar i w ogóle jakoś tak gorzej się czuję w poniedziałek chyba jednak będzie wizyta u lekarza...

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-07-07, 18:25   #730
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Ani jednego ani drugiego nie mam w domu a apteki już zamknięte, jutro niedziele....buu...
Na dodatek coś się zmienia -gardło już tak nie boli, ale pojawił się katar i w ogóle jakoś tak gorzej się czuję w poniedziałek chyba jednak będzie wizyta u lekarza...
współczuje Ci powiem wam, że dużo moich znajomych jest chorych

Włosy
Stary 2012-07-07, 19:14   #731
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
pinupgirl - co to jest czcina? haha
literowka 8letnia siostrzenica pisala odpowiedz bo robilam obiad

Stary 2012-07-07, 20:24   #732
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Kat, współczuję, oddaj mi chorobę przynajmniej nie będą wyganiać mnie na to okropne słońce .

A tak na poważnie- postanowiłam, że nie ma co czekać, aż mi wszystkie włosy wypadną i ścinam. Szkoda mi bardzo, zapuszczam od gima, a teraz skończyłam LO, czyli za jakieś 3 lata będą takie jak teraz (i to w większości naturalki ). Będzie im na pewno lżej, ścinam tak do ramion . Będę wyglądać okropnie- trudno. Chyba się popłaczę u fryzjera .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-07-07, 20:35   #733
Hazel_Eyed
Zadomowienie

oo widzę temat wyglądu facetów :PP
ja tam chyba nigdy nie przekonam sie do długowłosych facetów, do noszenia rurek przez faceta, różowej marynarki czy innej jakiejś np w pstrokate paski, a i do spodni z krokiem w kolanach

co do żelu na włosach czy dbania o siebie nie mam nic przeciwko, dopóki facet poświęca na to mniej czasu niz ja
moj Tż czasem robi sobie włosy na żel a raczej na gumę i fajnie wygląda więc nie widzę problemu

i zgadzam się z wami co do tego, że bez sensu jest zmieniać się pod faceta, bo np jemu podobają się blondynki - sorry, ale widziały gały co brały, trza se było blondynki poszukać a nie i ciągle się dziwię, że żona mojego brata farbuje sie na czarno za jego namową i ma mega długie włosy, ale jak była u mnie ostatnio z okazji moich urodzin, to widziałam te jej włosy i ja na jej miejscu sporo bym skróciła

a wracając do włosowych tematów - do mojej Isany z babassu (jakieś pół opakowania) dodałam wczoraj po kilka ml keratyny, jedwabiu i elastyny z ZSK i dzisiaj zrobiłam próbę, jak to się spisze ocenię jak wyschną
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-07-07, 20:43   #734
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Kat, współczuję, oddaj mi chorobę przynajmniej nie będą wyganiać mnie na to okropne słońce .

A tak na poważnie- postanowiłam, że nie ma co czekać, aż mi wszystkie włosy wypadną i ścinam. Szkoda mi bardzo, zapuszczam od gima, a teraz skończyłam LO, czyli za jakieś 3 lata będą takie jak teraz (i to w większości naturalki ). Będzie im na pewno lżej, ścinam tak do ramion . Będę wyglądać okropnie- trudno. Chyba się popłaczę u fryzjera .
Podejdź do tego w ten sposób, ze skoro zapuszczasz swoje dlugie naturalne, to bedzie to ostatnia okazja do "zaszalenia" i małej odmiany Krotsza fryzurka napewno doda wlosom energii i swiezosci, jesli sa podniszczone. Nie ma co załować farbowańców, nie warte są łez, trzymaj sie
-----------
Ja mam dzis gorszy wlosowy dzien - nie chcialy dzis ładnie ze mną współpracować Co oczywiscie nie znaczy, ze sie mam zamiar złamać Ale cóz, denerwuja mnie farbowańce... Po 1,5 roku stanowia jeszcze niecała połowe wlosow. Jak wiadomo regularnie kladziona farba maskuje zniszczenia, ktore robi. Natomiast wyplukane farbowańce w pełnej krasie demonstruja gorsza kondycje od naturalek, co każda z nas tutaj dobrze zna... Zadna odzywka nie jest w stanie pomoc na to, ze sa szorstkie i jakies "sfilcowane" w stosunku do nowych wlosow.
Pomarudzilam Ale jednocześnie jestem bardzo szczesliwa, ze mam za soba juz tą gorsza czesc zmagań o naturalki. To niesamowicie motywuje, bo wiadomo, ze juz znacznie blizej jak dalej . Nie moge sie doczekac kolejnego podciecia, ale narazie moj jedyny fryzjer, ktoremu bezgranicznie ufam jest na urlopie.
Shee'naz jest offline  
Stary 2012-07-07, 20:56   #735
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
i zgadzam się z wami co do tego, że bez sensu jest zmieniać się pod faceta, bo np jemu podobają się blondynki - sorry, ale widziały gały co brały, trza se było blondynki poszukać a nie
moja koleżanka zrobiła się na chamski blond bo jej facet powiedział jej że woli blondynki i zaczął się za takimi rozglądać teraz włosy ma popalone i jej tak "wymyło twarz" że jest bez wyrazu

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-07-07, 21:05   #736
201607040946
Konto usunięte

Może już miał być koniec tematu, ale nie moge milczeć - kocham długowłosych (zadbanych) facetów! Może być trochę narcyz, tak umiarkowanie, bo sama taka jestem, ach normalnie odkąd jestem z P., nie odrywam się od jego włosów, ma takie ciemne, grube, mocne, długie, fajna fryzura, strasznie sexy i wbrew pozorom nie "metalowo" i bardzo męsko, ot co!
201607040946 jest offline  
Stary 2012-07-07, 21:14   #737
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
moja koleżanka zrobiła się na chamski blond bo jej facet powiedział jej że woli blondynki i zaczął się za takimi rozglądać teraz włosy ma popalone i jej tak "wymyło twarz" że jest bez wyrazu
Nie zrobiłabym tego dla faceta, o nie. Zaczął rozglądać się za takimi? To tak jakby kochał jej wygląd... tylko . Chociaż może nie powinno mnie to smucić, to już takie częste i typowe.

Shee'naz szkoda mi, bo właśnie poza wypadaniem nic im nie jest. Nie mam żadnej rozdwojonej końcówki i nie są zniszczone... w tym momencie wolałabym mieć zniszczone to, co mam ściąć .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-07-07, 21:36   #738
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:

Shee'naz szkoda mi, bo właśnie poza wypadaniem nic im nie jest. Nie mam żadnej rozdwojonej końcówki i nie są zniszczone... w tym momencie wolałabym mieć zniszczone to, co mam ściąć .
Probowalas moze na wypadanie wcierki Joanna Rzepa? Bardzo polecam Troche wcierek wyprobowalam "na porost i ogolna kondycje" . I przy tej zauwazylam w kwestii wypadania duza poprawe - doslownie kilka wloskow na szczotce (mimo ze nie zmagalam sie akurat ze wzmozona utrata wlosow, ale taki dodatkowy efekt jest miły .

Wiesz, poczatkowo napewno moze byc tych wloskow nieco szkoda. Ja od kiedy zapuszczam naturale, podcinam zawsze conajmniej te 5-6 cm z lini i zawsze zajmuje mi chwile przyzwyczajenie sie jako milosniczce dlugich wlosow. Ale rekompensuje to potem swiadomosc kroku do przodu w dochodzeniu do swoich I napewno Ty rowniez tak bedziesz miala

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2012-07-07 o 21:40
Shee'naz jest offline  
Stary 2012-07-07, 22:41   #739
Tygrryska
Zakorzenienie

nalozylam sese na noc

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
niestety bywaja tacy faceci, ale ich powinno sie
mi Tz tez cos wspomnial ze podoba mu sie moj kolor wlosow (ale pokazywal na farbowance ) i jak powiedzialam ze ide do fryzjera sciac wlosy to mowil ze mu sie podobam w takich jak mam

no ale co.. ja dalej zapuszczam swoje, scielam i co? nadal mu sie podobam

zreszta z tego co zauwazylam to faceci nie lubia zmian
i tez za bardzo nie rozumieja ze kobieta od czasu do czasu lubi cos w sobie zmienic

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Może już miał być koniec tematu, ale nie moge milczeć - kocham długowłosych (zadbanych) facetów! Może być trochę narcyz, tak umiarkowanie, bo sama taka jestem, ach normalnie odkąd jestem z P., nie odrywam się od jego włosów, ma takie ciemne, grube, mocne, długie, fajna fryzura, strasznie sexy i wbrew pozorom nie "metalowo" i bardzo męsko, ot co!
kwestia gustu
ja np nie lubie dlugich wlosow u facetow, ale kiedys mi sie bardzo podobal chlopak z takimi wlosami
i pewnie jakbym poznala kogos wyjatkowego i dlugowlosego to bym tez inaczej do tego podchodzila

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-07-08, 00:41   #740
Kariar8
Raczkowanie

farbuje, nie wytrzymam;(

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline  
Stary 2012-07-08, 07:44   #741
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
farbuje, nie wytrzymam;(
pół roku nie farbowałaś, teraz to już z górki będzie nie farbuj!

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-07-08, 09:43   #742
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
pół roku nie farbowałaś, teraz to już z górki będzie nie farbuj!
no wlasnie

pomysl, tyle czasu juz Ci sie udalo wytrzymac ....

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-07-08, 09:52   #743
pin up girl1991
Rozeznanie

Nadszedł mój koniec na wizażu jestem rudzielcem od jakiejs pol godziny na szybko zadzwonilam po moja fryzjerke a ze jej salon nieczynny to sie mna zajela

EDIT: Dzieki za fajnych kilka tygodni Kat, Farmetka, Niewa, Kaguya, Kokaina, Tygryska i Espoir Fajnie tu z Wami bylo a Ciebie Espoir bede meczyc jak nie na gg to na facebooku

Powodzenie w hodowli

Lece

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-07-08 o 09:55
Stary 2012-07-08, 11:12   #744
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
współczuje Ci powiem wam, że dużo moich znajomych jest chorych
wiem, taki czas chyba
Cytat:

kochana nie oddam, bo nie chcę nikogo zarażać ale dziś niby lepiej, w nocy była masakra tylko... zobaczymy dziś.

ścinaj, i tak na pewno będzie Ci ładnie ja za to myślę nad wygolonym bokiem
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Nadszedł mój koniec na wizażu jestem rudzielcem od jakiejs pol godziny na szybko zadzwonilam po moja fryzjerke a ze jej salon nieczynny to sie mna zajela

EDIT: Dzieki za fajnych kilka tygodni Kat, Farmetka, Niewa, Kaguya, Kokaina, Tygryska i Espoir Fajnie tu z Wami bylo a Ciebie Espoir bede meczyc jak nie na gg to na facebooku

Powodzenie w hodowli

Lece
No cóż, szkoda, ale jak masz się lepiej czuć... Powodzenia kochana w utrzymywaniu koloru będę tęsknić

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-07-08, 11:29   #745
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:

Powodzenie w hodowli

Lece
dbaj dalej o wloski

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-07-08, 11:37   #746
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
wiem, taki czas chyba

kochana nie oddam, bo nie chcę nikogo zarażać ale dziś niby lepiej, w nocy była masakra tylko... zobaczymy dziś.

ścinaj, i tak na pewno będzie Ci ładnie ja za to myślę nad wygolonym bokiem

No cóż, szkoda, ale jak masz się lepiej czuć... Powodzenia kochana w utrzymywaniu koloru będę tęsknić
nie smutaj sie codziennie bloga odwiedzam i tez bede tesknic a jak bede tesknic to bede na priv pisac

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dbaj dalej o wloski
Dbam dbam bo odrosty mam dalej swoje a zafarbowalam te dzidadowskie czaro, czerwone cos

Stary 2012-07-08, 11:39   #747
TwojaKokaina
Zakorzenienie

pin up - szkoda, że nie wytrwałaś. ale o włosy dbaj dalej
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-07-08, 11:43   #748
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Dbam dbam bo odrosty mam dalej swoje a zafarbowalam te dzidadowskie czaro, czerwone cos
to jednak bedziesz dalej zapuszczac swoje??
czy jeszcze nie wiesz?

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-07-08, 12:15   #749
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

pin up girl1991 szkoda, że odchodzisz. Trzymaj się .

kat123 Dziękuję. Może się pokażę. Wygolony bok u dziewczyn jakoś mi nie wygląda.

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-07-08, 13:02   #750
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to jednak bedziesz dalej zapuszczac swoje??
czy jeszcze nie wiesz?
Cytat:
pin up girl1991 szkoda, że odchodzisz. Trzymaj się .

kat123 Dziękuję. Może się pokażę. Wygolony bok u dziewczyn jakoś mi nie wygląda.
Odrostow nie ruszylam, bo jak rozjasnilam czarne i polozylam rudzielce na te rozjasnione to kazalam fryzce nie ruszac odrostu bo powiedzialam ze po umyciu domaluje mi bo wgl chce zobaczyc jak wygladam i jak zobaczylam ten odrost jakis taki zloty sie zrobil przy tych rudych to stwierdzilam ze nie maluje wiec mam ombre

co do bokow mi sie podobaja ale jak widze gruba laske z okragla twarza w glanach z czerwonymi popalonymi kudlami i wygolonym bokiem to az mi gorzej

Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości