Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-03, 14:13   #1801
Konwalia11
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
heh dokładnie co kto lubi...ale ja bym tak nie mogła, lubię takie nieskomplikowane rzeczy, dlatego zerwałam dwa miesiące temu z tym gościem co wam mówiłam, bo może ja jestem głupia, ale jeszcze wierzę w takie coś co się nazywa miłość i dla mnie związek, w którym nie wiadomo o co chodzi nie wchodzi w grę...
Mnie sie tez wydaje, ze zycie jest na tyle skomplikowane, ze nie ma co sobie dodawac problemow. Dla mnie zwiazek to wlasnie ostoja, cos, przy czym moge odpoczac od calego zla tego swiata. Jak pomysle, ze mialabym sie uzerac z intrygami, zazdroscia, niepewnoscia...nigdy!

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja jestem w związku z moim pierwszym chłopakiem i za rok mija nam 8 rocznica, a niestety większość naszych znajomych patrzy na nas jak na dziwolągów. Ile ja już razy słyszałam, że to jest wręcz "niezdrowe" i na pewno prędzej czy później nam się noga podwinie. :/ A myślałam, że takie związki jak nasz powinny spotykać się raczej z ciepłym odbiorem, a nie drwiną i złośliwościami.
Gratuluje i ciesze sie, ze sa i takie zwiazki Wiesz, dzis ludzie nie potrafia samodzielnie i niezaleznie MYSLEC. Kopiuja zachowania gwiazd Hollywoodu, postaci z filmow, ksiazek, komiksow Zyja jakims odrealnionym zyciu, w oderwaniu od rzeczywistosci. Ja juz kiedys pisalam o tym, ze zly zwiazek mialam jeden - ten pierwszy. Potem cos zrozumialam i nigdy nie popelnilam tego samego bledu. Teraz mam wspanialego faceta i panuje u nas harmonia, zgoda i milosc. I tez spotykam sie z opiniami, ze jakto, czy nam nie nudno? Ano nie, wrecz przeciwnie, nigdy nam sie nie nudzi.
Po prostu niektorzy mysla, ze milosc to wielkie (destruktywne) emocje, nie wiem, skad to przekonanie.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no a ja mieszkam na Litwie

dobra, zadziała nie zadziała idę chlać z przyjacielem, ale P. powiedział ,że też będzie w mieście i "chyba się spotkamy", choć pewnie się podroczę z nim trochę
O, sorki, nie wiem skad wzielam Ukraine, ale mentalnosc pewnie ta sama?

Cytat:
przyzwyczajenie czy nie, wiecie, ostatnio tracę wiare w ludzi coraz częściej zauważam, że jesli jedna strona wychodzi z przyjaciółmi, zawsze coś się zdarzy, o czym nie wie strona druga
Bzdura, mnie sie wydaje, ze Ty znalazlas sobie takie towarzystwo i teraz masz Jesli w danej grupie jest przyzwolenie na takie postepowanie to potem tak to wyglada. U mnie ktos, kto gra na dwa fronty bylby napietnowany i wykluczony z towarzystwa.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:17   #1802
barbara_barbie
Raczkowanie

Cytat:
przyzwyczajenie czy nie, wiecie, ostatnio tracę wiare w ludzi coraz częściej zauważam, że jesli jedna strona wychodzi z przyjaciółmi, zawsze coś się zdarzy, o czym nie wie strona druga
Zazwyczaj o czyms co moze sprawic przykrosc drugiej osobie i taka sytuacja niestety miala miejsce, wiedza wszyscy dookola procz tej osoby. Nikt nie jest odwazny aby powiedziec o tym, "nikt nie chce sie mieszac".

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:22   #1803
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
fakt, wynajmując się traci, bo płacisz jeszcze właścicielowi oprócz czynszu też bym wolała zarobić i miec własne.

dobrze masz, jeśli chodzi o sytuację z pracującym Tżtem i że możesz u nich mieszkać. ale ja bym się tak nie czuła, w sensie, byłoby mi głupio, że on na mnie zarabia, z tym że mam swoją rentę, więc mogłabym odkładać część. więc byłoby tak, jakbym pracowała i dokładała zarobione
ech, no tak -wszystko ma swoje plusy i minusy

No widzisz -dobrze niedobrze ale to nie jest też tak, że mnie TŻ utrzymuje cały czas. W roku akademickim w 80% utrzymuję się sama -TŻ mi tylko na jedzenie dorzuca, bo mam swoje stypendium A dwa lata temu jeszcze utrzymywali mnie rodzice.
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
kat - no mamy, mamy ja też bym chciała mieć swoje mieszkanie, ALE nie za cenę mieszkania z rodzicami. poza tym, nie wiem jakie są ceny w Twojej okolicy, ale w warszawie nowe mieszkania kosztują majątek i nie uzbieram na nie pracując fizycznie (czego zresztą robić nie będę). ludzie kupują mieszkania 40m bo na większe ich nie stać... ile u Ciebie kosztuje mieszkanie 90m? pytam z ciekawości, bo w warszawie to 7,5 tysiąca za metr w górę.

dziewczyny, lecę do pracy, troszkę stresów i już piątek! pochwalcie się, jakie macie plany? my myśleliśmy o weekendzie nad morzem, ale jednak wolimy zostać w domu i pobiegać, pojeździć na rolkach, wybrać się na miejską plażę... i POSPRZĄTAĆ
U nas nie jest źle, bo tu wioski, do dużego miasta ponad 100 km. Ceny są, że tak powiem -zdrowe We Wro jak przeglądaliśmy kiedyś ogłoszenia, to u nas ten sam metraż 1/4 ceny nawet.
Ale i tak nie wiadomo jak to się dalej potoczy -a może wyjedziemy do Niemiec i tam gdzieś się osiedlimy?
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Kat u mnie u rodziców i zarówno u moich teściów jest duzy dom, Każde z nich widziałoby nas przy sobie, bo to pomoc przy sprzątaniu itp. ale nie chcemy. Po pierwsze w naszych stronach cienko z pracą a po drugie moja mama i mój teść to wyjątkowo trudne charaktery, despotyczne i nie znoszące sprzeciwu i... manipulujące. Nasze małżeństwo by nie wytrzymało. Jesteśmy razem od 10 lat, mamy dzieci i niech tak zostanie. Rodzice są ok ale daleko
Nasze 10 lat w tym domu też by nie wytrzymało hehe. Ale dla dobra sprawy ze 2-3 lata wytrzymam a dzieci koniecznie i tylko, gdy będziemy mieć włąsny dom -co jak co, ale wtrącania się w wychowanie dziecko bym nie zniosła
Cytat:
Na razie jest to raczej mało prawdopodobne, ale nie tracę optymizmu - może kiedyś uda się coś nazbierać.

Tż z ojcem debatowali ostatnio nad dobudówką. Jest to fajne rozwiązanie, bo nie mieszkamy bezpośrednio u rodziców, ale na wspólnej działce. Niestety taka inwestycja również do tanich nie należy.
Ano niestety... Ale na pewno kiedyś Wam się uda

AmaiMomo -> skąd ja to znam my mamy za sobą 5 rocznicę i wiele ludzi nam się "dziwi" -że nie bierzemy ślubu, nawet nie jesteśmy zaręczeni, raz usłyszałam nawet, że w naszym związku pewnie wieje nudą i że takie związki się rozpadają No myślałam, że padnę -kolejna życzliwa Nie wiem co się dzieje z ludźmi w tym świecie...

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:24   #1804
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Zazwyczaj o czyms co moze sprawic przykrosc drugiej osobie i taka sytuacja niestety miala miejsce, wiedza wszyscy dookola procz tej osoby. Nikt nie jest odwazny aby powiedziec o tym, "nikt nie chce sie mieszac".
tak, to przykre i niezdrowe
- Własne naturalki - cały czas

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post61765591
Farmetka jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:30   #1805
201607040946
Konto usunięte

niekoniecznie wybrałam takie towarzystwo, mam rózne grupt znajomych i wszędzie to samo i jak tu wierzyć, że cos może się udać...
201607040946 jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:36   #1806
pin up girl1991
Rozeznanie

hej troche mnie nie bylo, ale bylam na wyjezdzie (wies i takie tam klimaty), poskakalam na skakance, pojezdzilam rowerkiem i biegalam a teraz wrocilam do miasta ogarnac niezamkniete sprawy Powoli Was nadrabiam ale im wiecej postow czytam tym bardziej sie gubie co kto napisal moj odrost jest dziwnie rudy bo nalozylam sobie miod (swiezy od sasiada) na wlosy rozcienczony "plukanka" z rumiankiem i poszlam kicac, po ok 5oootysiacach skokow i 15minutach na sloncu, babcia wymyslila ze mam podlac ogorki i chodzilam tak z tym miodem straszac koty i psa a jak splukalam to zrobilam sie jakas ruda Jedno jest pewne zakochalam sie w moich scietych na prosto wlosach bez cieniowania, super sie ukladaja zwlaszcza jak spie w wysokim koku (robionym na mokro) maja mega push up i w koncu osiagnelam swoja wymarzona fryzure ktora juz Wam tu pokazywalam (chodzi o ta z reklamy garniera 48h objetosci) BTW wyrobilam sobie tez "muły" bo 8 razy dziennie wyciagalam ze studni po 10litrow wody na raz

Ale sie rozpisalam

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:45   #1807
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
niekoniecznie wybrałam takie towarzystwo, mam rózne grupt znajomych i wszędzie to samo i jak tu wierzyć, że cos może się udać...
hmm no patrząc na moich znajomych wygląda to podobnie, na szczęście są to tylko znajomi, u moich przyjaciół i u mnie jeśli coś takiego by się zdarzyło to nawet nie chcę o tym myśleć... zazwyczaj w naszym gronie śmiejemy się z takich ludzi, czy też par, bo dla nas to jest nienormalne.. ja rozumiem, że większość moich znajomych jest młoda i chce się wyszaleć, ale jak dla mnie robią sami sobie krzywdę. Zresztą to ich wybór, a to nie znaczy, że my musimy się zachowywać tak samo.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hej troche mnie nie bylo, ale bylam na wyjezdzie (wies i takie tam klimaty), poskakalam na skakance, pojezdzilam rowerkiem i biegalam a teraz wrocilam do miasta ogarnac niezamkniete sprawy Powoli Was nadrabiam ale im wiecej postow czytam tym bardziej sie gubie co kto napisal moj odrost jest dziwnie rudy bo nalozylam sobie miod (swiezy od sasiada) na wlosy rozcienczony "plukanka" z rumiankiem i poszlam kicac, po ok 5oootysiacach skokow i 15minutach na sloncu, babcia wymyslila ze mam podlac ogorki i chodzilam tak z tym miodem straszac koty i psa a jak splukalam to zrobilam sie jakas ruda Jedno jest pewne zakochalam sie w moich scietych na prosto wlosach bez cieniowania, super sie ukladaja zwlaszcza jak spie w wysokim koku (robionym na mokro) maja mega push up i w koncu osiagnelam swoja wymarzona fryzure ktora juz Wam tu pokazywalam (chodzi o ta z reklamy garniera 48h objetosci) BTW wyrobilam sobie tez "muły" bo 8 razy dziennie wyciagalam ze studni po 10litrow wody na raz

Ale sie rozpisalam
no to super, że Ci włoski pasują, a ja też kiedyś chodziłam z miodem na głowie, ale to w zimę, może dlatego nie było takiego efektu, ale zazwyczaj on właśnie rozjaśnia do takiego rudego, chyba, że ktoś ma blond włosy, no to wtedy do jaśniejszego blondu

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:48   #1808
201607040946
Konto usunięte

dobra pomówmy o włosach
201607040946 jest offline  
Stary 2012-08-03, 14:49   #1809
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
no to super, że Ci włoski pasują, a ja też kiedyś chodziłam z miodem na głowie, ale to w zimę, może dlatego nie było takiego efektu, ale zazwyczaj on właśnie rozjaśnia do takiego rudego, chyba, że ktoś ma blond włosy, no to wtedy do jaśniejszego blondu
hehe a wiesz jak sasiedzi zza plotu na mnie patrzyli jak tak skakalam spocona i ten miod kapac zaczynal dziwne ze pszczoly sie kolo mnie nie krecily moze u Ciebie efektu nie bylo ale Twoje wlosy miodzio

EDIT: dzisiaj sie zaopatrzyłam w zapas skrzypu w biedronce i szampon Timotei z roza Jerycho szkoda ze opinii jeszcze nie ma

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-03 o 15:03
Stary 2012-08-03, 15:19   #1810
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mnie sie tez wydaje, ze zycie jest na tyle skomplikowane, ze nie ma co sobie dodawac problemow. Dla mnie zwiazek to wlasnie ostoja, cos, przy czym moge odpoczac od calego zla tego swiata. Jak pomysle, ze mialabym sie uzerac z intrygami, zazdroscia, niepewnoscia...nigdy!
dokładnie
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
my mamy za sobą 5 rocznicę i wiele ludzi nam się "dziwi" -że nie bierzemy ślubu, nawet nie jesteśmy zaręczeni, raz usłyszałam nawet, że w naszym związku pewnie wieje nudą i że takie związki się rozpadają No myślałam, że padnę -kolejna życzliwa Nie wiem co się dzieje z ludźmi w tym świecie...
bo w tv, radiu, gazetach - wszędzie piszą, mówią o zdradach, pokazują imprezowe zycie i ludzie się gubią. zaczynają mysleć, że każdy tak żyje i jak ktoś postępuje inaczej, to go uważają za dziwaka.
Cytat:

Ale sie rozpisalam
dobrze, że wypoczęłaś i przy okazji na pewno coś schudłaś ;D
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-08-03, 15:20   #1811
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
EDIT: dzisiaj sie zaopatrzyłam w zapas skrzypu w biedronce i szampon Timotei z roza Jerycho szkoda ze opinii jeszcze nie ma
Ja się wieczorem do biedry na łowy wybieram

A w Rossku dziś kupilam szampon pokrzywowy Green Pharmacy i odżywkę Isany, bo mi się kończy miałam kupić szampon bez sls jeszcze, ale... nie zdążyłam

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-03, 15:26   #1812
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
hehe a wiesz jak sasiedzi zza plotu na mnie patrzyli jak tak skakalam spocona i ten miod kapac zaczynal dziwne ze pszczoly sie kolo mnie nie krecily moze u Ciebie efektu nie bylo ale Twoje wlosy miodzio
haha no dziwne w sumie, bo teraz dużo tych pszczół jest a to słodkie to powinny ciągnąć, a sam miód kładłaś czy z odżywką? hahaha moje miodzio to już miodu nie potrzebują haha dzięki

a tak po za tym to ostatnio stwierdziłam, że nawet jak zapuszczę już całe swoje, to jak będę miała dłuższe to same końce sobie zrobię o jeden ton jaśniejsze, końcówki zawsze odrosną, można obciąć i tragedii nie będzie, a tak mi się podoba jak teraz mam chodzę z odrostem na pół głowy, a mi się tak podoba haha ale spokojnie najpierw zapuszczam całe, a później będę myśleć więc nie linczujcie

Włosy
Stary 2012-08-03, 15:29   #1813
AmaiMomo
Zadomowienie

Ja po początkowej fascynacji odrostem stwierdzam, że jest naprawdę spoko z jednym tylko zastrzeżeniem...drażni mnie to, że włosy nie są ani ciemne, ani jasne. Takie średniaki - ni to brąz, ni to blond. Ja wolę bardziej zdecydowane kolory i wolałabym być 100% blondyną albo brunetką. Za rudzielca też bym się nie obraziła.

A odrost ma już jakieś 5cm - tak na oko.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-08-03, 15:40   #1814
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Ja po początkowej fascynacji odrostem stwierdzam, że jest naprawdę spoko z jednym tylko zastrzeżeniem...drażni mnie to, że włosy nie są ani ciemne, ani jasne. Takie średniaki - ni to brąz, ni to blond. Ja wolę bardziej zdecydowane kolory i wolałabym być 100% blondyną albo brunetką. Za rudzielca też bym się nie obraziła.

anoo mi też się kiedyś nie podobał mój kolor, ale teraz widzę, że jest nawet spoko wydaje mi się, że w dzisiejszym świecie, właśnie takie kolory za niedługo będą się tak naprawdę wyróżniać, bo w końcu ile może być brunetek, blondynek i rudych to już się robi nudne mi się właśnie zaczęły podobać takie brązy, ale nie mówię, że takie blond czy ciemne mi się nie podobają, ale teraz to patrzę przede wszystkim na to w jakim stanie są włosy

Włosy
Stary 2012-08-03, 15:53   #1815
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
dobrze, że wypoczęłaś i przy okazji na pewno coś schudłaś ;D
tak minus 2kg mimo ze jadlam codziennie male laysy (ale do spolki z babcia) dzisiaj usilnie z kumpelem szukalam cellulitu na tylku ale nie ma

Cytat:
Ja się wieczorem do biedry na łowy wybieram

A w Rossku dziś kupilam szampon pokrzywowy Green Pharmacy i odżywkę Isany, bo mi się kończy miałam kupić szampon bez sls jeszcze, ale... nie zdążyłam
A Ty za czym do biedry? jedzonko czy cos dla wlosow?
Cytat:
haha no dziwne w sumie, bo teraz dużo tych pszczół jest a to słodkie to powinny ciągnąć, a sam miód kładłaś czy z odżywką? hahaha moje miodzio to już miodu nie potrzebują haha dzięki

a tak po za tym to ostatnio stwierdziłam, że nawet jak zapuszczę już całe swoje, to jak będę miała dłuższe to same końce sobie zrobię o jeden ton jaśniejsze, końcówki zawsze odrosną, można obciąć i tragedii nie będzie, a tak mi się podoba jak teraz mam chodzę z odrostem na pół głowy, a mi się tak podoba haha ale spokojnie najpierw zapuszczam całe, a później będę myśleć więc nie linczujcie
no wlasnie z fajny pomysl z tymi koncami a co do pszczol moze sie skakanki baly

Cytat:

no wlasnie te kolory "posrednie" sa dziwne ja do dzis nie wiem jaki ja mam czy to jeszcze ciemny blond czy to juz jasny braz ostatnio ktos mi madrze powiedzial SZATYN ale ja dalej nie wiem w ktora strone to idzie

Stary 2012-08-03, 15:56   #1816
AmaiMomo
Zadomowienie

Intensywne brązy bardzo mi się podobahą. Ja mam dość szary ten brąz.

Zobaczymy jak zapuszczę dłuższe włosiska, może kolor inaczej będzie się prezentować.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-08-03, 16:11   #1817
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

szampony GP są w promocji teraz
póki co mam zapas szamponów - kończę isanę, w szafie reszta joanny babuni, resztka garniera i 2 butle 0,5l z bingospa
Cytat:
tak minus 2kg mimo ze jadlam codziennie male laysy (ale do spolki z babcia) dzisiaj usilnie z kumpelem szukalam cellulitu na tylku ale nie ma
to się ciesz!
ja w ndz chcę się zważyć dla porównania, zeby zobaczyć, ile mi spadło. robię sobie takie podsumowania co jakiś czas
a cellulitu to chciałabym się pozbyć, bo się zaniedbałam

w ogóle tata mojego przyjaciela wylądował w szpitalu, bo ma złosliwego raka płuc
Stary 2012-08-03, 16:39   #1818
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
A Ty za czym do biedry? jedzonko czy cos dla wlosow?
a ogólnie za kosmetykami, bo podobno sporo ich jest w tym tygodniu może akurat coś upoluję
jedzonko muszę sobie porcjować, bo wczoraj stanęłam na wagę i wybiła równo 60 kg wszystko przez to morze
Cytat:
póki co mam zapas szamponów - kończę isanę, w szafie reszta joanny babuni, resztka garniera i 2 butle 0,5l z bingospa
Wiem, dlatego go wzięłam ale zanim zacznę używać skończę Ewę Naturę choć mnie kusi

W ogóle chcę doprowadzić do tego by mieć jeden szampon i jedną odżywkę, jedną maskę -olei tylko kilka. Bo już mnie wkurza to, że mi się kosmetyki na półce w łazience nie mieszczą
W ciągu tygodnia zużyję Babydrem i odżywkę Alterry z aloesem i granatem -zostaną mi:
*szampon Alterra z kofeiną (do zużycia po BD)
*szampon pokrzywowy
*odżywka Isana
*odżywka Timotei
Obie po prawie całym opakowaniu -ale Timotei chyba pójdzie do OMO jako pierwsze O, bo jednak jakieś tępe mam włosy po niej czasem... zależy w jaki dzień.
I muszę w końcu maskę Joanny wykończyć, bo mam jej jeszcze na jakieś 5-6 użyć

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-03, 16:41   #1819
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:

w ogóle tata mojego przyjaciela wylądował w szpitalu, bo ma złosliwego raka płuc
o rany, najgorsze co może być współczuje

Włosy
Stary 2012-08-03, 16:49   #1820
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

A teraz mnie oświeciło -w Biedronce też są GP? Bo ja w Rossku w promocji kupiłam za 5,99 odżywki mi się tylko w oczy nie rzuciły -albo wykupione, albo nie było wcale

Ojej wiecie, ja się niczego nie boję tak jak nowotworu -i nie tyle u mnie co u bliskich TŻ ma taki dziwny pieprzyk, nie chce się dać wygonić do lekarza, moja mama ostatni raz była u ginekologa 18 lat temu, a tata sporo pali -coś tam miał na plucach, bo widziałam prześwietlenia w domu (a bez powodu się ich nie robi), przyznać się nie chcieli długo o co chodzi, ale to nic poważnego się okazało... Ostatnio mało zawału nie dostałam jak się okazało, że podejrzewają lekarze raka krwi u mojej babci, który dawałby jej 2-3 lata życia, ale po badaniach okazało się, że to na szczęście nie to...
Nowotwory to jedna z najgorszych chorób jakie mogą być

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-03, 16:49   #1821
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:

to się ciesz!
ja w ndz chcę się zważyć dla porównania, zeby zobaczyć, ile mi spadło. robię sobie takie podsumowania co jakiś czas
a cellulitu to chciałabym się pozbyć, bo się zaniedbałam

wspolczuje a z czego ja mam sie cieszyc 167cm i 44kg? (trzeba stopke zaktualizowac)
Cytat:
a ogólnie za kosmetykami, bo podobno sporo ich jest w tym tygodniu może akurat coś upoluję
jedzonko muszę sobie porcjować, bo wczoraj stanęłam na wagę i wybiła równo 60 kg wszystko przez to morze

Wiem, dlatego go wzięłam ale zanim zacznę używać skończę Ewę Naturę choć mnie kusi

W ogóle chcę doprowadzić do tego by mieć jeden szampon i jedną odżywkę, jedną maskę -olei tylko kilka. Bo już mnie wkurza to, że mi się kosmetyki na półce w łazience nie mieszczą
W ciągu tygodnia zużyję Babydrem i odżywkę Alterry z aloesem i granatem -zostaną mi:
*szampon Alterra z kofeiną (do zużycia po BD)
*szampon pokrzywowy
*odżywka Isana
*odżywka Timotei
Obie po prawie całym opakowaniu -ale Timotei chyba pójdzie do OMO jako pierwsze O, bo jednak jakieś tępe mam włosy po niej czasem... zależy w jaki dzień.
I muszę w końcu maskę Joanny wykończyć, bo mam jej jeszcze na jakieś 5-6 użyć
wlasnie tak sie gapilam ale szampony mam 3 odzywki tez wiec odpuscilam chociaz korcil elseve ten nowy BTW slyszalyscie lub mialyscie juz ten szampon Timotei z roza Jerycho? Stoi u mnie w szafce (promocja w naturze) i czeka na swoja kolej

Stary 2012-08-03, 16:57   #1822
kat123
Zakorzenienie

Znowu zaczynają mi się końcówki na farbowańcach rozdwajać na moich nie, tylko na tych końcówkach malowanych z przodu prostownica + słońce + reszta farbków... I co teraz? hehehe
w październiku chyba ciachnę jednak solidniej i może już będą moje.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
wlasnie tak sie gapilam ale szampony mam 3 odzywki tez wiec odpuscilam chociaz korcil elseve ten nowy BTW slyszalyscie lub mialyscie juz ten szampon Timotei z roza Jerycho? Stoi u mnie w szafce (promocja w naturze) i czeka na swoja kolej
ja o nim nie słyszałam, ale pewnie pięknie pachnie, co?

Ja do TŻa:
-włosy mi się rozdwajają. Muszę iść do fryzjera
-po co?
-obciąć, bo się niszczą
-znowu? No Kaaateee nooooo...

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-03, 17:01   #1823
spiritusmovens
Rozeznanie

Cool Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Znowu zaczynają mi się końcówki na farbowańcach rozdwajać na moich nie, tylko na tych końcówkach malowanych z przodu prostownica + słońce + reszta farbków... I co teraz? hehehe
w październiku chyba ciachnę jednak solidniej i może już będą moje.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Ja do TŻa:
-włosy mi się rozdwajają. Muszę iść do fryzjera
-po co?
-obciąć, bo się niszczą
-znowu? No Kaaateee nooooo...
hahahaha ładnie podsumował

a tak trochę z innej beczki, w wyniku nudy i leżenia w łóżku znalazłam moje stare zdjęcia z czasów kiedy miały normalny, mój kolor końce zniszczone i straszny puch wstawiam jedno... nawet mi się twarzy nie chce cenzurować, także nie handlujcie tym zdjęciem jakby co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7194 (2).jpg (52,2 KB, 27 załadowań)

Włosy
Stary 2012-08-03, 17:04   #1824
makeupnotwar
Wtajemniczenie

AmaiMomo - u mnie też były takie komentarze., ale i mnie zaczął w pewnym momencie przeszkadzać taki stan zawieszenia i przyznaję, że bycie narzeczoną przyjęłam po tych 5 latach z wielką radością. TŻ powiedział, że jak się zaczynaliśmy spotykać to nie było dla mnie ważne - nie było, bo miałam 19 lat i głowę nabitą różnymi głupimi ideałami. Pomimo różnych spięć TŻ stanął na wysokości zadania. Dobrał idealny rozmiar i model pierścionka (bez konsultacji ze mną!), nie zdradził się ani słowem, chociaż widziałam go wcześniej tego dnia. zaręczyli śmy się w naszym mieszkaniu, było kameralnie i intymnie, bez pompy. ja miałam zły dzień i byłam bez makijażu i w starym swetrze a żeby to uczcić zamówiliśmy pizzę z naszej ulubionej pizzerii. A następnego dnia miałam bardzo trudny ustny egzamin. zaliczyłam na 5 i jeszcze jak powiedziałam prowadzącej po, to mnie wyściskała, wycałowała i było sympatycznie ach te wspomnienia...

mieszkaliśmy wcześniej razem etc, i to takie miłe mówić o moim TŻ narzeczony albo przyszły mąż od razu cię inaczej traktują, ale dla mnie najważniejsze jest, że nasza miłość jest jeszcze silniejsza i wiem, że wiele pięknych chwil jeszcze przed nami fajnie jest czuć się kimś więcej, niż tylko dziewczyną.

co do tego, co napisała Kaguya - ja obserwuję takie rzeczy, ale nie jakoś strasznie często. wychodzimy czasem bez siebie i nigdy przez 5,5 roku nie miałam żadnych krzywych sytuacji

Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-08-03 o 17:07
makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-08-03, 17:08   #1825
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
hahahaha ładnie podsumował

a tak trochę z innej beczki, w wyniku nudy i leżenia w łóżku znalazłam moje stare zdjęcia z czasów kiedy miały normalny, mój kolor końce zniszczone i straszny puch wstawiam jedno... nawet mi się twarzy nie chce cenzurować, także nie handlujcie tym zdjęciem jakby co
No. Hehe ale minę miał typu "no dobra, jak musisz to idź"

EEee łądny kolour teraz też takie będą i bez puchu

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-03, 17:25   #1826
AmaiMomo
Zadomowienie

Spiritusmovens przepiękny kolor. Za taki to ja bym się nie obraziła. Niestety ja jestem bardziej wyblakła i zszarzała. Postaram się wieczorem wrzucić zdjęcie odrostu.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
AmaiMomo - u mnie też były takie komentarze., ale i mnie zaczął w pewnym momencie przeszkadzać taki stan zawieszenia i przyznaję, że bycie narzeczoną przyjęłam po tych 5 latach z wielką radością. TŻ powiedział, że jak się zaczynaliśmy spotykać to nie było dla mnie ważne - nie było, bo miałam 19 lat i głowę nabitą różnymi głupimi ideałami. Pomimo różnych spięć TŻ stanął na wysokości zadania. Dobrał idealny rozmiar i model pierścionka (bez konsultacji ze mną!), nie zdradził się ani słowem, chociaż widziałam go wcześniej tego dnia. zaręczyli śmy się w naszym mieszkaniu, było kameralnie i intymnie, bez pompy. ja miałam zły dzień i byłam bez makijażu i w starym swetrze a żeby to uczcić zamówiliśmy pizzę z naszej ulubionej pizzerii. A następnego dnia miałam bardzo trudny ustny egzamin. zaliczyłam na 5 i jeszcze jak powiedziałam prowadzącej po, to mnie wyściskała, wycałowała i było sympatycznie ach te wspomnienia...

mieszkaliśmy wcześniej razem etc, i to takie miłe mówić o moim TŻ narzeczony albo przyszły mąż od razu cię inaczej traktują, ale dla mnie najważniejsze jest, że nasza miłość jest jeszcze silniejsza i wiem, że wiele pięknych chwil jeszcze przed nami fajnie jest czuć się kimś więcej, niż tylko dziewczyną.

co do tego, co napisała Kaguya - ja obserwuję takie rzeczy, ale nie jakoś strasznie często. wychodzimy czasem bez siebie i nigdy przez 5,5 roku nie miałam żadnych krzywych sytuacji
Tzn. u mnie nie ma komentarzy odnośnie braku przyklęku ze strony tż. Ba! Gdybyśmy się zaręczyli, to by dopiero na nas patrzyli jak na mega-dziwadła. Nasi znajomi wychodzą z założenia, że w wieku 20-30 lat powinno się "korzystać z życia", a my to jesteśmy jakieś dinozaury.

Jest tylko jedna para taka jak my.

A co do zaręczyn...z jednej strony bym chciała, ale co potem? Widoków na mieszkanie nie ma, więc bylibyśmy narzeczeństwem jeszcze sporo lat, nim by do ślubu doszło. Sama nie wiem, co o tym myśleć.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-08-03, 17:27   #1827
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Spiritusmovens przepiękny kolor. Za taki to ja bym się nie obraziła. Niestety ja jestem bardziej wyblakła i zszarzała. Postaram się wieczorem wrzucić zdjęcie odrostu.
to dawaj znaczy wiesz to jest zdjęcie pod słońce, a pod słońce one zawsze takie rudawe są, zwykle mam bardziej szare no i na lato się odrobinę rozjaśniają

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
No. Hehe ale minę miał typu "no dobra, jak musisz to idź"

EEee łądny kolour teraz też takie będą i bez puchu
no mam nadzieję teraz też nie narzekam chociaż jeszcze są za krótkie jak dla mnie

Włosy
Stary 2012-08-03, 17:52   #1828
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

nie, tylko w Rossmannie tylko są GP.
ja własnie mam po jednym z każdego, masek akurat mam dużo i szamponów, bo zrobiłam zakupy w BingoSpa. miałam zawsze 2 zestawy - jeden w domu, a drugi na stancji, ale teraz zacznę sobie robić odlewki, bo zbierałam puste opakowania po innych kosmetykach i zaoszczędzę przynajmniej, tym bardziej, że w domu jestem tylko ne weekendy i to nie zawsze
Cytat:
o rany, najgorsze co może być współczuje
no właśnie, mama to samo mówi
Cytat:
Ojej wiecie, ja się niczego nie boję tak jak nowotworu -i nie tyle u mnie co u bliskich TŻ ma taki dziwny pieprzyk, nie chce się dać wygonić do lekarza, moja mama ostatni raz była u ginekologa 18 lat temu, a tata sporo pali -coś tam miał na plucach, bo widziałam prześwietlenia w domu (a bez powodu się ich nie robi), przyznać się nie chcieli długo o co chodzi, ale to nic poważnego się okazało... Ostatnio mało zawału nie dostałam jak się okazało, że podejrzewają lekarze raka krwi u mojej babci, który dawałby jej 2-3 lata życia, ale po badaniach okazało się, że to na szczęście nie to...
też się boję, że coś może we mnie siedzieć, a z tym żartów nie ma

w pon pojadę do niego i narobię mu żarcia na kilka dni, bo sam teraz został w mieszkaniu
Cytat:
a z czego ja mam sie cieszyc 167cm i 44kg? (trzeba stopke zaktualizowac)
o kurde, chudzinka!
ja mam 164 cm i... jakieś 65 kg (?), zważę się w ndz.
Stary 2012-08-03, 18:04   #1829
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
ja mam wersje 2w1 z kokosem, supcio pachnie mama ma na objetosc z grejpfrutem i tez fajnie pachnie
Cytat:
o kurde, chudzinka!
ja mam 164 cm i... jakieś 65 kg (?), zważę się w ndz.
heh nom czesto slysze pytania o anoreksje albo czy mam normalnie okres a jak mowie ze mam co 28dni ale czasem sie spozni/pospieszy jeden dzien zeby zawsze byc w sobote i o 7rano to sa w szoku

Stary 2012-08-03, 18:18   #1830
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
A teraz mnie oświeciło -w Biedronce też są GP? Bo ja w Rossku w promocji kupiłam za 5,99 odżywki mi się tylko w oczy nie rzuciły -albo wykupione, albo nie było wcale

daj spokój, ja jak miałam kiedyś gorszy okres w swoim życiu to właśnie miałam stany lękowe na temat chorób itp... wszystko sobie byłam w stanie wmówić, a najbardziej właśnie jakieś nowotwory, nie wiem jakoś tak panicznie się tego boję, że mi, albo komuś z moich bliskich może się to przytrafić, że naprawdę ostatnio właśnie mama była u lekarza i nie chcieli mi też powiedzieć o co chodziło, a ja dwa tygodnie chodziłam i się stresowałam, bo myślałam, że to o to chodziło, na szczęście nie ale nie wiem co bym zrobiła jakby była taka sytuacja

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
ja mam wersje 2w1 z kokosem, supcio pachnie mama ma na objetosc z grejpfrutem i tez fajnie pachnie

heh nom czesto slysze pytania o anoreksje albo czy mam normalnie okres a jak mowie ze mam co 28dni ale czasem sie spozni/pospieszy jeden dzien zeby zawsze byc w sobote i o 7rano to sa w szoku
hehe lepsza jesteś ode mnie ja mam 158 cm i 43 kg, a już mi się niektórzy też pytali czy ze mną wszystko ok a ja jem na potęgę i okres też mam co 28 dni

Włosy
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości