Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-03, 21:57   #1861
pin up girl1991
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
cycki temat rzeka... to ja tez poproszę w takim razie
ja sobie z lydek chyba tluszcz wezme chociaz kumpel mi mowi ze to nie tluszcz a miesnie, bo duzo na skakance skacze biegam i jezdze rowerkiem
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
właśnie sobie uświadomiłam, że na bloga wrzuciłam, a tu nie, zdjęcia mojego 11-miesięcznego odrostu
ja juz rano widzialam na blogu sa sliczne

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-08-03, 22:05   #1862
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ja sobie z lydek chyba tluszcz wezme chociaz kumpel mi mowi ze to nie tluszcz a miesnie, bo duzo na skakance skacze biegam i jezdze rowerkiem
eeee haha jak by się dało bez operacji takie rzeczy robić to ja bardzo chętnie a tak to nie dziękuję.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
właśnie sobie uświadomiłam, że na bloga wrzuciłam, a tu nie, zdjęcia mojego 11-miesięcznego odrostu
ale masz fajne lokensy

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-08-03, 22:17   #1863
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Łał - jaki duży! Gratulacje.

Mam wrażenie, że moje włosy są bardzo podobnego koloru.
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
ja juz rano widzialam na blogu sa sliczne
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

ale masz fajne lokensy
dziękujeMY

Amai - możliwe, ale powiem Ci, że na okreslaniu kolorów się nie znam
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-08-03, 23:08   #1864
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
super że tu też wrzucasz bo ostatnie parę dni w ogóle nie miałam czasu zaglądać w cudze blogi

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-08-03, 23:10   #1865
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
super że tu też wrzucasz bo ostatnie parę dni w ogóle nie miałam czasu zaglądać w cudze blogi
też chyba nie będę miała teraz czasu, bo bd musiała pomóc przyjacielowi

z tego co pamiętam, to mamy nawet ten sam staż
Stary 2012-08-04, 00:49   #1866
Talantea
Zakorzenienie

Cytat:

Omgshhh *.* Gratulacje, jeszcze troche i beda cale naturalne
Kurcze wodne tak dlugo bede musiala czekac na taki odrost? Teraz jest jakies 4-5 cm, jestem bardzo cierpliwa osoba...ale nie wiem czy wytrzymam, a z tak dlugo .

Talantea jest offline  
Stary 2012-08-04, 08:29   #1867
barbara_barbie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No jakby nie był odpowiedni to bym z nim nie była nasze charaktery się uzupełniają, że tak powiem Ale to ja noszę spodnie w tym związku -choć nie zarabiam

Ojoj... Co ja kupiłam... Kulę do kąpieli, puder brązujący (ale wybrałam za jasny na szczęście ma drobinki rozświetlające to jakoś go zużyję), żel pod prysznic litrowy z pompką i uroczym opakowaniem, pomadkę Bell (do auta żeby wrzucić), lakier w morskim kolorze , dwie maseczki matujące AA, chusteczki antybakteryjne... Kurde, co jeszcze? TŻowi maszynki do golenia (bo mi moje podkrada ) i Old Spice'a. Były też tusze Bell, ale w rosku już kupiłam Maybelline

nie, nie doszłam już do półki z szamponami, bo mi rąk zabrakło

w koszach z promocjami

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ja noszę 65e -niby nie wydają się spore z wyglądu, ale wg mnie mam niezły cyc i mówię Wam -co za dużo to nie zdrowo czasem wolałabym mieć mniejsze -szczególnie tydzień przed okresem jak się to wszystko robi nietykalne

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Eejj... Mój TŻ pracuje w chłodni -mają tam po 3 st., to może ja bez sensu te tabletki biorę zmartwiłaś mnie

hahahaha no tak obstawiam ze te skoki tempki moga dzialac niszczycielsko na plemniki... ile sie mowi zeby nie przegrzewac jąder, badz tez w druga strone, zeby nie wychlodzic... mysle ze moze byc to, skoro ja mam wszystko jak w zegarku Wiesz, jak nie boisz sie ryzyka to odstaw pixy, ja bralam ze 3 lata pigulki, najpierw bylo pieknie fajnie, cycki wieksze, ale potem zaczelam sie zle czuc, bole glowy, spadek libido, a co najgorsze-czulam sie rozbita psychicznie, caly miesiac brania rozbita emocjonalnie, dopiero jak odstawialam na te 7dni okresu czulam sie normalnie. Potem stwierdzilismy ze nie ma co, najpierw byl przerywany, a potem juz "jak natura przykazala"

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-08-04, 08:37   #1868
Espoir91
Rozeznanie

hejo
TwojaKokaina-> jaki długi odrost już masz

co do cycków też mam małe... moja siostra, która ma 15 lat ma większe ode mnie stwiedziłam, że muszę jakoś spróbować zaingerować w mój miesięczny przyrost za wolno to się odbywa... powcieram sobie trochę różnych rzeczy

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-04, 08:59   #1869
barbara_barbie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
hejo

co do cycków też mam małe... moja siostra, która ma 15 lat ma większe ode mnie stwiedziłam, że muszę jakoś spróbować zaingerować w mój miesięczny przyrost za wolno to się odbywa... powcieram sobie trochę różnych rzeczy
TwojaKokaina Piekny odrost!! Podziwiam Kiedy ja taki bede miec...

Ja na cycki nie narzekam, sa typowo srednie czyli B, a przed okresem to sie ciesze ze nie mam wiekszych, bo puchna do C... TZ chcialby je wtedy dotykac bo sa TAAAKIE duze, ale niestety, sa nietykalne :/

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-08-04, 09:58   #1870
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość

Ja na cycki nie narzekam, sa typowo srednie czyli B, a przed okresem to sie ciesze ze nie mam wiekszych, bo puchna do C... TZ chcialby je wtedy dotykac bo sa TAAAKIE duze, ale niestety, sa nietykalne :/
no ja mam małe, a przed okresem mam to samo... masakra

Włosy
Stary 2012-08-04, 10:41   #1871
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
hahahaha no tak obstawiam ze te skoki tempki moga dzialac niszczycielsko na plemniki... ile sie mowi zeby nie przegrzewac jąder, badz tez w druga strone, zeby nie wychlodzic... mysle ze moze byc to, skoro ja mam wszystko jak w zegarku Wiesz, jak nie boisz sie ryzyka to odstaw pixy, ja bralam ze 3 lata pigulki, najpierw bylo pieknie fajnie, cycki wieksze, ale potem zaczelam sie zle czuc, bole glowy, spadek libido, a co najgorsze-czulam sie rozbita psychicznie, caly miesiac brania rozbita emocjonalnie, dopiero jak odstawialam na te 7dni okresu czulam sie normalnie. Potem stwierdzilismy ze nie ma co, najpierw byl przerywany, a potem juz "jak natura przykazala"
Ja tabsy biorę od 5 lat, znam te wszystkie skutki z autopsji ale kwestia dobrania tabletek. Nie, ja nie mogłabym ryzykować -dziecko teraz uziemiłoby mnie chyba na amen w domu teściów, bo to jednak ładna inwestycja a ja bym chciała dzieci mieć dopiero jakbym mogła zapewnić im odpowiednie warunki -no i jak dojrzeję psychicznie do tego, bo teraz dzieci mnie wkurzają -wystarczy mi na razie 4letnia chrześnica TŻa.
To jak kiedyś za te X czasu będziemy się starać i nic z tego nie będzie wychodzić to wiadomo co za to winić

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:03   #1872
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

TwojaKokaina ale masz super odrost masz ułatwioną sprawę bo na kręconych to nawet ciekawie wygląda

co do cycków mówię Wam nie narzekajcie ja mam miseczkę AA i jak chcecie mogę sobie zrobić zdjęcie sylwetki bardzo chłopięcej żeby dowartościować

a ja dalej mam zawahania co do naturalek ale narazie trzymam bez farby, bo zafarbować można zawsze, a cierpliwa się zrobiłam to odrost prawie 5 cm już ma
także myślę, że nie macie nic przeciwko jak będę się czynnie udzielała w wątku

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 11:06
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:10   #1873
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja za dodatkową odrobinę biustu też bym się nie obraziła.

Mogę w zamian oddać tłuszcz z policzków. Jak się śmieję, to prawie nie widać moich oczu.
Nie martw sie, osoby z okraglejszymi policzkami zbieraja profity w pozniejszym wieku - smukleje im ladnie twarz bez efektu zapadnietych policzkow. Widzialam to u niejednej osoby

Cytat:
Cudowne!
Cytat:
Wiesz, ale czasem nikt nie jest "winny" i tez tak sie dzieje. Mam w rodzinie taka pare - oboje zdrowi, badania pokazuja idealne wartosci a dzieci nie bylo przez 10 lat. W koncu adoptowali. Lekarze nie potrafili wyjasnic przyczyny....

Cytat:
hejo

Aaaahahahahhaha
Matko Swieta, myslalam, ze ty nadal o ... cyckach piszesz i chcesz ingerowac w ich przyrost.
Juz chcialam zapytac, jakimi metodami i co chcesz sobie powcierac

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:24   #1874
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Aaaahahahahhaha
Matko Swieta, myslalam, ze ty nadal o ... cyckach piszesz i chcesz ingerowac w ich przyrost.
Juz chcialam zapytac, jakimi metodami i co chcesz sobie powcierac
hahaha no ja też tak na początku przeczytałam

Włosy
Stary 2012-08-04, 11:26   #1875
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, ale czasem nikt nie jest "winny" i tez tak sie dzieje. Mam w rodzinie taka pare - oboje zdrowi, badania pokazuja idealne wartosci a dzieci nie bylo przez 10 lat. W koncu adoptowali. Lekarze nie potrafili wyjasnic przyczyny....
Ale to musi być trudne -starać się, chcieć i co miesiąc się rozczarowywać Ale adopcja to super sprawa w tym wypadku, jest tyle dzieci niekochanych a potrzebujących miłości... Kiedyś z TŻem rozmawialiśmy na ten temat, że gdyby nam się coś nie udało to też zaadoptujemy.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:39   #1876
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Ale to musi być trudne -starać się, chcieć i co miesiąc się rozczarowywać Ale adopcja to super sprawa w tym wypadku, jest tyle dzieci niekochanych a potrzebujących miłości... Kiedyś z TŻem rozmawialiśmy na ten temat, że gdyby nam się coś nie udało to też zaadoptujemy.
Wiesz, u nich sytuacja byla o tyle dramatyczna, ze oni bardzo, bardzo chcieli miec dzieci. Wybudowali dom juz z mysla o pokojach dla nich, ogolnie to sa tacy wierzacy ludzie i dla nich rodzina byla czyms oczywistym. A tu klops. Niesprawiedliwe to, bo z drugiej strony sa ludzie co "produkuja" seryjnie dzieci, ktorych nie chca i ktore laduja potem w kontenerach

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:43   #1877
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Omgshhh *.* Gratulacje, jeszcze troche i beda cale naturalne
Kurcze wodne tak dlugo bede musiala czekac na taki odrost? Teraz jest jakies 4-5 cm, jestem bardzo cierpliwa osoba...ale nie wiem czy wytrzymam, a z tak dlugo .
trzeba cierpieć za swoje błędy
Cytat:
Cytat:
dziękuję
Cytat:
a ja bym chciała dzieci mieć dopiero jakbym mogła zapewnić im odpowiednie warunki -no i jak dojrzeję psychicznie do tego
dobre podejście i myślę tak samo obecnie sama czuję się dużym dzieckiem, poza tym studiuję i nie chcę w tym wieku. może za kilka lat, może koło 30stki, może wcale... nie wiem jak się moje zycie potoczy
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
TwojaKokaina ale masz super odrost masz ułatwioną sprawę bo na kręconych to nawet ciekawie wygląda
Cytat:

Cudowne!
dziękuję również

jeśli chodzi o cycki to mam miseczkę C, jak brałam tabsy to miałam nawet D, ale wolałabym mieć trochę mniejsze zresztą cierpię na to, co większość kobiet - jeden cycek większy
Stary 2012-08-04, 11:43   #1878
201607040946
Konto usunięte

ale produkujecie!!!: brzydal:

eeee tam, ja o wadze już nie piszę, bo znów przytyłam trochę, ale miło mi było, gdy P. całą noc mnie głaskał, tulił i ściskał i mówił,że uwielbia moje kształty bo są takie kobiece buhahaha (a ja nie lubię swoich cycek, bo są trochę za duże, nieco większe niż średnie), no ale niech się cieszy, skoro mu się podoba, nie? dobrze ,ze nie trafiłam nigdy na faceta, który powiedziałby, że mam to albo owo nie na miejscu za dużo albo za mało. mam chyba szczęscie

co do włosów, to wczoraj się ze mnie nabijał, ale tak niezłośliwie, że chłopczyca jestem (krótkie włosy), a ja mu na to, ze fakt, jestem yaoi boy i że ma uważać (yaoi to japońska manga bądź anime o tematyce boy & boy love)

w sumie to wczoraj upiłam się z przyjacielem, a potem przyszedł P.

i tak sobie myślę, jęsli teraz stanę się bardziej przyjaciółką niz kochanką czy to coś zmieni tzn. zacznę mu opowiadać o przeszłości, o innych facetach, jak mnie podrywają itp

dobra, wróciłam przed chwilą do domu, wymęczona jestem na maksa i boli mnie dolna częśc ciała
201607040946 jest offline  
Stary 2012-08-04, 11:56   #1879
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Twojakokaina dostaje oficjalnie tytuł najpiękniejszych loków na wątku

Cytat:

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK MISECZKA A B C D!!!!

dziewczyny, zmierzcie się, pójdźcie do brafitterki, sprawdźcie sobie na kalkulatorze mariski - o tu http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

twierdzenie, że są miseczki, albo że noszę b75 to poglądy rodem ze średniowiecza... ja miałam bardzo duże piersi (inna sprawa, że dużo schudłam), a w dobrze dopasowanych stanikach czują się wspaniale. bierzcie przykład ze mnie i Kat i znajcie swój rozmiar!

ja na przykład nosiłam namioty z triumpha w jakiś rozmiarach 90D, a okazało się, że mam 75 G. Teraz zeszłam sporo z obwodu i noszę 65 F/G
Cytat:
Wiesz, u nich sytuacja byla o tyle dramatyczna, ze oni bardzo, bardzo chcieli miec dzieci. Wybudowali dom juz z mysla o pokojach dla nich, ogolnie to sa tacy wierzacy ludzie i dla nich rodzina byla czyms oczywistym. A tu klops. Niesprawiedliwe to, bo z drugiej strony sa ludzie co "produkuja" seryjnie dzieci, ktorych nie chca i ktore laduja potem w kontenerach
siostra cioteczna TŻta też tak ma. wyszła za mąż za bogatego, sporo od niej starszego faceta (po trzech miesiącach znajomości...), nie pracuje, siedzi w domu, zmieniła się w taką kurę domową... ale brakuje im dzieci do pełni szczęścia i nic z tego. są już z 6 lat małżeństwem, jeździli na terapie ale nic z tego. ja biorę tabsy 5 lat i je uwielbiam, moje cukiereczki

Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-08-04 o 11:57
makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:12   #1880
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

dziewczyny, zmierzcie się, pójdźcie do brafitterki, sprawdźcie sobie na kalkulatorze mariski - o tu http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

twierdzenie, że są miseczki, albo że noszę b75 to poglądy rodem ze średniowiecza... ja miałam bardzo duże piersi (inna sprawa, że dużo schudłam), a w dobrze dopasowanych stanikach czują się wspaniale. bierzcie przykład ze mnie i Kat i znajcie swój rozmiar!

ja na przykład nosiłam namioty z triumpha w jakiś rozmiarach 90D, a okazało się, że mam 75 G. Teraz zeszłam sporo z obwodu i noszę 65 F/G

siostra cioteczna TŻta też tak ma. wyszła za mąż za bogatego, sporo od niej starszego faceta (po trzech miesiącach znajomości...), nie pracuje, siedzi w domu, zmieniła się w taką kurę domową... ale brakuje im dzieci do pełni szczęścia i nic z tego. są już z 6 lat małżeństwem, jeździli na terapie ale nic z tego. ja biorę tabsy 5 lat i je uwielbiam, moje cukiereczki
sprawdziłam sobie na tej stronie i wyszedł mi taki rozmiar jaki noszę, czyli 65 AA, Boże kochany to jest wstyd
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:16   #1881
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
i boli mnie dolna częśc ciała
to akurat nas mało obchodzi

w ogóle rzadko kiedy spotykam kogoś o takim podejściu. nie mogłabym tak żyć raczej. facet to dla mnie ostoja, a nie ciągłe gierki.

makeup - kiedyś sobie tak dobrałam stanik i laski powiedziały na forum na wizażu właśnie o dobieraniu staników, żebym spróbowała 75C i pasuje te 2 staniki, które ostatnio kupiłam w Triumphie pasują idealnie wkurza mnie tam jedynie to, że zanim trafię na jakiś porzadny, to musze przymierzyć z 10

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Meadow - widzę w podpisie, że nosisz tunele, a zawsze byłam ciekawa jak się je zakłada i 'rozpycha' dziurkę
Stary 2012-08-04, 12:19   #1882
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie Ale dobrze, że adoptowali -bo jedno z takich niechcianych dzieci ma teraz zapewne kochający dom A wzięli niemowlaczka czy większe?
Cytat:
dobre podejście i myślę tak samo obecnie sama czuję się dużym dzieckiem, poza tym studiuję i nie chcę w tym wieku. może za kilka lat, może koło 30stki, może wcale... nie wiem jak się moje zycie potoczy
Zdrowe bym powiedziała Znam dziewczynę, co się napaliła na dziecko, zrobili je sobie z chłopakiem a teraz chodzi i wielce narzeka, że zmęczona, że płacze, że z wakacji nici... Nie wiem jak tak można
A pamiętacie -w mediach była taka głośna sprawa jak na lotnisku okazalo się, że ropdzice nie mają paszportu dziecka czy coś takiego, zostawili je w recepcji i polecieli na wakacje Ja tylko z TŻem na siebie spojrzeliśmy -my byśmy zrezygnowali z tych wakacji nawet jakbyśmy mieli jechać z cudzym dzieckiem (np. jego chrześnicą), a co dopiero swoim
Cytat:

ja biorę tabsy 5 lat i je uwielbiam, moje cukiereczki
wariatka heheheh -a co bierzesz jeśli wolno spytać? Ja już mam dosyć tabsów po tych 5 latach, ale co zrobić

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:31   #1883
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Meadow - widzę w podpisie, że nosisz tunele, a zawsze byłam ciekawa jak się je zakłada i 'rozpycha' dziurkę
ja w sumie zaczęłam dość nietypowo, bo nosiłam kolczyki te tylko zawieszane 0,6 mm, a że dziurka nie była nigdy rozpychana to żadnego kolczyka 1,2mm nie potrafiłam włożyć... tak więc dziwym trafem wsadziłam do ucha 1mm spinacz ten taki spiralny (o zgrozo jakby to jakiś piercer wiedział to by mnie chyba opierniczył ) spuchły mi uszy, ale to jest normalne jak na pierwsze doświadczenia z czymś szerszym

później kupiłam 1,6mm taki hm.. kolczyk w kształcie księżyca z gumkami żeby nie spadał, a później akrylowe rozpychacze czarne ślimaczki kolejno 3mm, 4mm, 5mm i 6mm , jak się dobrze ucho nawilży i nie ciśnie na chama to łatwo się włoży i nie boli ani trochę

ogólnie trzeba być cierpliwym to nic złego się nie będzie działo z uchem

następne kolczyki postanowiłam kupić 8 mm, to było coś na kształt odwróconej litery U ze stali chirurgicznej... niestety moje ucho chyba aż o 2mm nie chciało się jeszcze naciągnąć, a że nie miałam pieniędzy na węższe kolczyki pocisłam tyle ile weszło i gumkami w węższym miejscu zabezpieczyłam i tak chodziłam 2 dni, ale później samo ładnie weszło
i myślę, że dlatego że kolczyki ze stali są bardzo ciężkie i to pomogło. Dlatego też po noszeniu ich z miesiąc kupiłam rozpychacz znowu akrylowy ślimaczek tym razem 10mm i już ucho przyjmowało bez oporu wszystko
potem zdecydowałam się na pierwszy tunel, wielkości 11mm
zanim założy się tuner też powinno się naciągnąć dziurkę do takiego samego rozmiaru, ale ja uparte dziecię po chwili wymęczenia założyłam bez tego
są tunele które mają odkręcane ścianki także wkłada się łatwo
teraz mam tunele 12 mm które nie mają ścianek, ale brzegi lekko szersze i nie mam problemu z zakładaniem, bo moje ucho już się tak przyzwyczaiło, że nawet bm mogła kupić większe i założyć bez problemu

ogólnie im wolniej i delikatniej się rozpycha tym większa szansa na brak bólu i na to, że ucho może wrócić do normalnych rozmiarów
Meadow jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:40   #1884
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:

ejj to dziwne wyszło mi 70B... a zawsze myślałam, że mam A... chyba się muszę wybrać do tej pani, bo akurat sprawdziłam na mapie i u mnie w mieście jest

Włosy
Stary 2012-08-04, 12:50   #1885
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
A pamiętacie -w mediach była taka głośna sprawa jak na lotnisku okazalo się, że ropdzice nie mają paszportu dziecka czy coś takiego, zostawili je w recepcji i polecieli na wakacje
jak mi to mama powiedziała to myślałam, że padnę... jak tak można w ogóle?...

Meadow - podziwiam, ja to jestem taka na wszelkie rozciąganie, krew itd, że mi słabo
Stary 2012-08-04, 12:52   #1886
Espoir91
Rozeznanie

Konwalia-> hahaha faktycznie dopiero teraz drugi raz przeczytałam to co napisałam i beka w sumie przydałoby się na te cycki coś do wcierania jest na włosy, na paznokcie....to i na cycyki powinni wymyśleć

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:55   #1887
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Nie martw sie, osoby z okraglejszymi policzkami zbieraja profity w pozniejszym wieku - smukleje im ladnie twarz bez efektu zapadnietych policzkow. Widzialam to u niejednej osoby
Mam nadzieję, że tak będzie.

Dzisiaj właśnie dowiedziałam się, że dentystka dała mi maks 19 lat. Ja nie wiem, skąd to się bierze. Niby powinnam się z tego cieszyć, ale zaczyna mnie to irytować, bo oczywiście winię w pierwszej kolejności policzki, a w drugiej wzrost i figurę (czyli moje 2 największe kompleksy ).

Ja pigułki biorę od...6 lat z przerwami. Mam farta, bo akurat trafiam idealnie i nie mam żadnych skutków ubocznych. Niestety cycki też się nie powiększyły.

Kat123 mnie dzieci irytują piekielnie i z roku na rok jest coraz gorzej. Przed 30 na pewno nie zajdę w ciążę i obawiam się, że jeżeli nie zmieni mi się stosunek do małych ludzi, to pozostanę bezdzietna, a po moim domu będą grasować koty...duuuużo kotów.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-04 o 12:57
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-08-04, 12:55   #1888
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Konwalia-> hahaha faktycznie dopiero teraz drugi raz przeczytałam to co napisałam i beka w sumie przydałoby się na te cycki coś do wcierania jest na włosy, na paznokcie....to i na cycyki powinni wymyśleć
są niby balsamy ujędrniające, ale to pic na wodę mnie to by się przydało trochę przytyć to wtedy może by trochę poszło w piersi w ostatnich trzech latach udało mi się przytyć może dwa kilo i cały czas się utrzymuje, a i tak widzę różnicę trochę w biuście, ale tak ze trzy kilo by się przydało jeszcze, a moje marzenie to tak z 6 kg

Włosy
Stary 2012-08-04, 12:59   #1889
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Ponoć fitoestrogeny mogą mieć takie działanie, ale tylko tymczasowe.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Znam tą stronę z bra-fitterem, ale nigdzie nie mogę znaleźć mojego rozmiaru.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-08-04, 13:05   #1890
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
jak mi to mama powiedziała to myślałam, że padnę... jak tak można w ogóle?...

Meadow - podziwiam, ja to jestem taka na wszelkie rozciąganie, krew itd, że mi słabo
ja miałam to szczęście, że mnie nic nie bolało po tych spinaczach już
ale wielu ludziom się to nie podoba niestety i czasami słyszę niemiłe komentarze
Cytat:
też mi to tak śmiesznie zabrzmiało, ale myślałam, że jestem dziwna i się nie odzywałam
Meadow jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości