Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-12, 10:37   #2251
Konwalia11
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość

Konwalia11 nie orientuję się jeżeli chodzi o finansową stronę blogów na razie uczę sie obsługi bloggera dla matołów
Piszę bo lubię, kurcze gdyby sie dało jeszcze na tym zarobić....eeeee to nie mozliwe....
Oj mozliwe, mozliwe. Pobuszuj troche po googlach, ja sie duzo dowiedzialam. Mimo to idea bloga nie pociaga mnie. To trzeba lubic. Ja bym nie potrafila w kolo nawijac tylko o wlosach jak Anwena, ale ona to swietnie robi, to jej zywiol.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

ja ogólnie jestem niestandardowa, mam trudny charakter i sposób bycia i te buciki trochę to wyrażają. w moim środowisku Conversy są już passe, głównie z powodu inwazji Vansów i Kedsów (polecam!). TŻ miał pięć par w takich szałowych kolorach jak rasta czy obrazki po za dużej ilości niedozwolonych substancji (haha, takie dziwne kolorki, stary wzór z outletu ), ale tragicznie spadła ich jakość. Te które miał 4 lata były w lepszym stanie niż czerwone kupione rok temu, a buty za 170zł które wytrzymają niecały sezon strasznie się nie opłacają, więc Converse (też mam jedne różowe!) nosimy głównie na koncerty żeby je donosić.

Konwalia - ogólnie to widzę, że Ty jako nieliczna masz doświadczenie z dresscodem. u mnie w pracy brak, pani dyrektor chodzi w garsonce, ale już jej szef zakłada chinosy i pastelowe koszule, a mój przełożony nagminnie przychodzi do pracy w krótkich spodenkach dyrektor regionu przyjechał z v-neckiem do pępka... był dresscode ale ludzie stwierdzili, że to niepraktyczne i go znieśli u TŻ na przykład jest beznadziejnie, bo nie ma jasnych zaleceń - i część popyla w garniturach a część w koszulach z krótkim rękawem albo poplamionych polo TŻ dostał ostatnio krzywe spojrzenia za pomarańczowe spodnie haha, ale dzielnie twierdzi, że niesie w firmie modowy kaganek oświaty
Hmmm, jesli chodzi o ciuchy, to ja z kolei absolutnie nie kieruje sie marka ani tym co jest "in", "trendy" lub "must-have".
Kieruje sie wlasnymi upodobaniami, ale przede wszystkim JAKOSCIA . Jest mi obojetne, jaka metka jest przyszyta do ubrania, bo potrafie rozpoznac te dobre gatunkowo. Co mi po tym, ze ubranie jest drogie i znanej firmy, kiedy widze na pierwszy rzut oka, ze jest to po prostu tania szmata z Chin .
Kolejnym kryterium, ktore jest dla mnie wazne, jest czystosc ekologiczna. Nie chce, zeby to, co mam na sobie bylo maczane w trujacych impregnatach, barwnikach z olowiem, zmiekczaczach itp. , nie lubie tez tworzyw sztucznych w odziezy.
A juz szczytem marzen jest, kiedy mam pewnosc, ze producenci nie wykorzystuja do roboty dzieci czy biednych ludzi tyrajacych od switu do nocy za 10 Euro miesiecznie (metka "fair trade").
Interesowalam sie ostatnio zagadnieniem odziezy produkowanej w systemie cradle-to-cradle, ale poki co ciezko jest dostac takie produkty na rynku no i czesto jest tak, ze produkt jest czysty ekologicznie, dobry jakosciowo ale... nie podoba mi sie .
Czy zawsze sie do tych kryteriow stosuje to juz inna bajka - jak wiadomo Converse tez produkuje w Chinach czy Wietnamie i to jest dzisiejsza rzeczywistosc. Producenci stawiaja nie na jakosc a na ilosc, no i najlepiej, zeby produkt szybko sie niszczyl - bo wyrzuci i kupi cos nowego...
Tak wiec - kazdy ma inne kryteria . Dla mnie sa to: jakosc oraz poszanowanie do natury i czlowieka .

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

A wracajac do wlosow - za chwile bede laminowac

Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-08-12 o 10:48
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-08-12, 11:59   #2252
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Oj mozliwe, mozliwe. Pobuszuj troche po googlach, ja sie duzo dowiedzialam. Mimo to idea bloga nie pociaga mnie. To trzeba lubic. Ja bym nie potrafila w kolo nawijac tylko o wlosach jak Anwena, ale ona to swietnie robi, to jej zywiol.

Hmmm, jesli chodzi o ciuchy, to ja z kolei absolutnie nie kieruje sie marka ani tym co jest "in", "trendy" lub "must-have".
Kieruje sie wlasnymi upodobaniami, ale przede wszystkim JAKOSCIA . Jest mi obojetne, jaka metka jest przyszyta do ubrania, bo potrafie rozpoznac te dobre gatunkowo. Co mi po tym, ze ubranie jest drogie i znanej firmy, kiedy widze na pierwszy rzut oka, ze jest to po prostu tania szmata z Chin .
Kolejnym kryterium, ktore jest dla mnie wazne, jest czystosc ekologiczna. Nie chce, zeby to, co mam na sobie bylo maczane w trujacych impregnatach, barwnikach z olowiem, zmiekczaczach itp. , nie lubie tez tworzyw sztucznych w odziezy.
A juz szczytem marzen jest, kiedy mam pewnosc, ze producenci nie wykorzystuja do roboty dzieci czy biednych ludzi tyrajacych od switu do nocy za 10 Euro miesiecznie (metka "fair trade").
Interesowalam sie ostatnio zagadnieniem odziezy produkowanej w systemie cradle-to-cradle, ale poki co ciezko jest dostac takie produkty na rynku no i czesto jest tak, ze produkt jest czysty ekologicznie, dobry jakosciowo ale... nie podoba mi sie .
Czy zawsze sie do tych kryteriow stosuje to juz inna bajka - jak wiadomo Converse tez produkuje w Chinach czy Wietnamie i to jest dzisiejsza rzeczywistosc. Producenci stawiaja nie na jakosc a na ilosc, no i najlepiej, zeby produkt szybko sie niszczyl - bo wyrzuci i kupi cos nowego...
Tak wiec - kazdy ma inne kryteria . Dla mnie sa to: jakosc oraz poszanowanie do natury i czlowieka .

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

A wracajac do wlosow - za chwile bede laminowac
Pobuszuję

Ja też wole miec mniej ciuszków ale dobrej jakości i nie kieruję sie metką ale własnie jakością materiału. Taki ciuch dłużej wygląda ładniej, poza tym staram sie kupować tak aby pasowały do siebie w kilku zestawach a nie na jednorazowę imprezę. Poza tym od czego sa wyprzedaże
- Własne naturalki - cały czas

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post61765591
Farmetka jest offline  
Stary 2012-08-12, 12:29   #2253
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Pobuszuję

Ja też wole miec mniej ciuszków ale dobrej jakości i nie kieruję sie metką ale własnie jakością materiału. Taki ciuch dłużej wygląda ładniej, poza tym staram sie kupować tak aby pasowały do siebie w kilku zestawach a nie na jednorazowę imprezę. Poza tym od czego sa wyprzedaże
no właśnie ja też staram się dobierać do siebie ubrania ale nie powiem mam parę takich, które kupiłam pod wpływem chwili i ubieram tylko od wielkiego dzwonu. A co do wyprzedaży to lubię, ale mam z nimi trochę problem, bo zazwyczaj nie ma mojego rozmiaru...

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-08-12, 13:36   #2254
Ilsa Lund
Zakorzenienie

no Vansy podobno już passe, teraz wszyscy Amerykanie kupują Tomsy wyglądają jak laczki i kosztują po 80 dolarów

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-08-12, 14:11   #2255
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
no Vansy podobno już passe, teraz wszyscy Amerykanie kupują Tomsy wyglądają jak laczki i kosztują po 80 dolarów
ale ja mieszkam w Warszawie, więc Amerykanie mnie na razie nie interesują. tzn moja siostra mieszka tam od 10 lat i niezmiennie chodzi, podobnie jak 80% populacji w dresach i adidasach

w linku kolejny hit, loafersy-koty za niecałe 600 euro widziałam je w elle

http://www.net-a-porter.com/product/171973

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-08-12, 14:13   #2256
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
ale ja mieszkam w Warszawie, więc Amerykanie mnie na razie nie interesują. tzn moja siostra mieszka tam od 10 lat i niezmiennie chodzi, podobnie jak 80% populacji w dresach i adidasach

w linku kolejny hit, loafersy-koty za niecałe 600 euro widziałam je w elle

http://www.net-a-porter.com/product/171973
te mi się podobają, ale tyle kasy wydać na buty to przesada...

Włosy
Stary 2012-08-12, 14:17   #2257
Konwalia11
Zadomowienie

Po laminowaniu - uczucia mam mieszane...
Wlosy maja wieksza objetosc, ale troche sie pusza... Nie wiem, moze jeszcze poeksperymentuje z inna odzywka, ale ciezko mi teraz nadac forme fryzurze.
Metoda dobra, ale szalu nie ma.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
No wlasnie
Jak to marketing moze ze zwyklych "laczkow" zrobic hit za gruba kase. No ale ludzie to lykaja. Coz.

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-08-12 o 14:18
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-08-12, 14:21   #2258
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Po laminowaniu - uczucia mam mieszane...
Wlosy maja wieksza objetosc, ale troche sie pusza... Nie wiem, moze jeszcze poeksperymentuje z inna odzywka, ale ciezko mi teraz nadac forme fryzurze.
Metoda dobra, ale szalu nie ma.
mam takie same odczucia niestety

Włosy
Stary 2012-08-12, 14:25   #2259
Espoir91
Rozeznanie

Wtam moje Panie.
obiecałam, że wstawię Wam foto z kucykiem to wstawiam. Dołączam dwa zdjęcia moich włosów na długości po obcięciu. Powiedzcie mi czy ja mam kręcone powinnam na CG się przerzucić??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120812196.jpg (35,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120810177.jpg (46,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120810182.jpg (41,1 KB, 54 załadowań)

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-12, 15:19   #2260
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Wtam moje Panie.
obiecałam, że wstawię Wam foto z kucykiem to wstawiam. Dołączam dwa zdjęcia moich włosów na długości po obcięciu. Powiedzcie mi czy ja mam kręcone powinnam na CG się przerzucić??
lekkie fale, co nie znaczy od razu, że jesteś CG. loki to to nie są. możesz spróbować pielęgnacji CG, która jest delikatniejsza, wtedy fale się uwydatnią po jakimś czasie.
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-08-12, 16:39   #2261
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
lekkie fale, co nie znaczy od razu, że jesteś CG. loki to to nie są. możesz spróbować pielęgnacji CG, która jest delikatniejsza, wtedy fale się uwydatnią po jakimś czasie.
mam takie same możesz spróbować, ale loków z tego nie będzie co najwyżej fale.

Włosy
Stary 2012-08-12, 16:48   #2262
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
loków z tego nie będzie co najwyżej fale.
dokładnie

niektóre laski mnie rozśmieszają, bo raz im się włosy podwiną przy spaniu czy coś i od razu myślą, że są CG
to akurat Was nie dotyczyło, żeby nie było
Stary 2012-08-12, 17:03   #2263
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dokładnie

niektóre laski mnie rozśmieszają, bo raz im się włosy podwiną przy spaniu czy coś i od razu myślą, że są CG
to akurat Was nie dotyczyło, żeby nie było
a już myślałam, że aluzja do mnie;p moja tak wlasnie wygladaja gdy je umyyję i sobie wyschną. poróbuję z CG może się puszyć chociaż będą mniej

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-12, 17:24   #2264
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
a już myślałam, że aluzja do mnie;p moja tak wlasnie wygladaja gdy je umyyję i sobie wyschną. poróbuję z CG może się puszyć chociaż będą mniej
nie do Ciebie

ale czasem na blogach albo wątku dla kręconowłosych od razu się pojawiają laski z prostymi włosami i jedną falą

a spróbuj z CG może pomoże Ci na puch, zobaczysz jak Twoje włosy zareagują.
Stary 2012-08-12, 17:49   #2265
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
bardzo możliwe, że pomoże, ale na to nie ma reguły

Włosy
Stary 2012-08-12, 17:53   #2266
anngeli
Zadomowienie

Hey zapuszczalskie
ale mnie tu dawno nie było, teraz wróciłam z nad morza, co prawda pogoda w kratkę, ale i tak się opaliłam.
Kupiłam sobie bursztynki takie na nalewkę, żeby zalać spirytusem i odstawić, skoro Jantar który ma gdzieś tam w składzie bursztyn niektórym pomaga na porost/wypadanie, to może typowa nalewka bursztynowa posłuży jako wcierka?
Ktoś próbował podobnych eksperymentów?
Ja wypróbuje na sobie, jak tylko postoi trochę w ciemnej szafce, może mi włosy urosną momentalnie

Przyjechałam wczoraj i spotkałam się z moją kuzynką którą widzę dosłownie raz na rok, bo mieszka za granicą i ona doszła do swoich naturalnych... Jeny jaka różnica.
Kiedyś jak farbowała (pasemka blond w dużej ilości) to te włosy były cieniutkie, w dodatku pocieniowane, niby długość miały, gładkie były ale wiadomo, farbowane to farbowane, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi rozjaśniacz.
Zajęło jej to 2 lata, bo w zeszłym roku się minęłyśmy bo ja byłam na wakacjach. Pokazywała mi zdjęcia, zawsze miała w miarę gęste włosy mimo, że cieniutkie, ale tak długo nosiła jasne, że każdy zapomniał o tym, że Aga miała kiedyś piękną bujną czuprynę.
Gdy jej odrosty sięgały za ucho, to wyglądało to dość komicznie i nie chodzi tu o różnicę w kolorach (jasny brąz kontra pasemka blond i karmel) a o grubość włosów . Były o tyle grubsze, ładniejsze od tamtych pozostałych, że wyglądało jak by miała na boba obcięte swoje naturalne, a pozostałe to jakieś doczepione długie ogonki, albo jak by ktoś jej fatalnie je wycieniował. Szkoda jej było jednak ten długo "ogon" obciąć więc robiła to stopniowo, z każdym cm który pojawił się od skóry, o tyle samo ścinany był dół. Przez jakiś rok nie nosiła rozpuszczonych włosów, na wesele naszego kuzyna jedynie miała, ale to zrobiła kwadratowe loki i nie było tego tak widać, różnica między kolorami przy tych lokach też nie rzucała się w oczy. Na co dzień były kitki, warkocze, przeróżne upięcia z ytube.
Aż w końcu po 2 latach ścięła ten ogon, jej naturalne włosy sięgają lekko do piersi (tak, że ich nie zasłaniają). Pięknie błyszczą jak z reklamy, widać, że są zdrowe, dużo grubsze, gęste a do tego zero cieniowania, jedynie grzywka była równa z żuchwą.
Nikt nie wierzył, że to są jej włosy i każdy się pytał co z nimi robi.
Teraz nawet nie poświęca im tyle czasu na pielęgnację co kiedyś, bo nie potrzeba. Stwierdziła, że tutaj potrzeba CZASU, wytrwałości i po prostu braku farbowania, nie ruszała ich niczym nawet szamponetką, jedynie czasami płukała pod koniec płukanką z szałwii i kory dębu, a potem kupowała gotowe, z Herbapolu bodajże (zawsze robiła sobie w PL konkretny zapas, też mam 2 pudełka jeszcze). Mówiła, że włosy suche i zniszczone farbami wymagają pielęgnacji, ale nigdy nie dorównają naturalnym zadbanym włosom, przy których potrzeba tylko 1/4 tych produktów które miała kiedyś. Rzadziej teraz myje głowę, nie stosuje nawet prostownicy, bo jej włosy nabrały "masy" i same z siebie są proste i nie wywijają się jak piórka.

Także, jak widać można, tylko najgorszy jest czas. I przekonała mnie, że jeżeli ktoś mi powie - że nie mam szansy na piękne gęste włosy które miałam kiedyś, to jest w błędzie. Stwierdziła, że teraz ma ładniejsze włosy, niż miała jako dziecko, bo tak nie błyszczały.
Jest dla mnie motywacją, ale jej córeczka poprawiła mi humor jeszcze bardziej, bo chciała mi zrobić warkocza i mówi "ciociu jakie Ty masz kolorowe włosy" na co ja: " jak to?" a ona : "bo te najdłuższe pod spodem masz ciemne, te w połowie jaśniejsze trochę i od góry masz SZEROKIE ciemny rządek i one tam tak błyszczą!"
Tak mi się gęba cieszyła, te ciemne długie to te pod spodem które mniej słoneczka w tym roku dostały, pozostałe to też farbowańce ale jaśniejsze bo pozostałości po pasemkach + słoneczko zrobiło swoje niestety, a od góry to niby szerokie pasmo to mój odrost
Mały rzecz a cieszy, chociaż w tym przypadku im większe to "pasmo" tym bardziej się człowiek raduje.
Do zagadania wieczorem

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-08-12, 18:36   #2267
Espoir91
Rozeznanie

Anngeli podbudowałaś mnie tym postem dzięki

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-08-12, 20:21   #2268
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
a co do włosów nie sugerowałabym się opiniami z bloga, bo wiesz, tam nie kultywują w większości naturalek, nie to, co w naszym wątku
Ale jest sporo i zapuszczających naturalne. Poza tym nikt nie był na tyle niemiły by mi napisać "pofarbuj te paskudy" -ludzie raczej gratulują
Cytat:
Wtam moje Panie.
No i fajnie wygląda mi się wydaje, że masz fale spróbuj CG, bo czemu nie

Dziewczyny, byłam na rybach i jestem dumna, bo byliśmy we czwórkę, a tylko ja coś złowiłam i to nie byle co, bo szczupaka Ale kazałam TŻowi wypuścić

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-12, 21:12   #2269
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Wtam moje Panie.
Ależ Ty masz śliczne włosy! Kręconych to nie masz, ale falowane, czemu nie Ja bym nic nie zmieniała w pielęgnacji, skoro masz takie gładkie, niepuszące się fale

Ja się cieszę teraz każdym milimetrem odrostu jak głupia Ciekawe, kiedy nadejdzie moment zwątpienia.
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-12, 21:16   #2270
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na rybach i jestem dumna, bo byliśmy we czwórkę, a tylko ja coś złowiłam i to nie byle co, bo szczupaka Ale kazałam TŻowi wypuścić
nono
a ja dzis wyjeżdzam i może mnie nie być na forum, życzcie mi pogody
- Własne naturalki - cały czas

Wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post61765591
Farmetka jest offline  
Stary 2012-08-12, 21:35   #2271
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja się cieszę teraz każdym milimetrem odrostu jak głupia Ciekawe, kiedy nadejdzie moment zwątpienia.
U mnie nie nadszedł ani razu nie pomyślałam serio o farbie -może u Ciebie też tak będzie?
Cytat:
nono
No to życzę tego, co mówisz -pogody, pogody i jeszcze raz pogody

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-08-12, 21:50   #2272
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
U mnie nie nadszedł ani razu nie pomyślałam serio o farbie -może u Ciebie też tak będzie?
no ja też jakoś nie miałam takiego momentu

Włosy
Stary 2012-08-12, 22:03   #2273
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:

No to życzę tego, co mówisz -pogody, pogody i jeszcze raz pogody
Cytat:
Ja po prostu słabo się czułam z naturalnym kolorem, a jak ufarbowałam całość na poziom 7 w nadziei, że nie będzie widać odrostów i przestanę farbować- byłam załamana Ale liczę na to, że jednak moje będą ładniejsze od tamtych farbowanych na ciemniejszy blond i jak coś, zostanie mi lekkie ocieplanie miodem. W sumie, to jestem mocno zdeterminowana, jak nigdy wcześniej. Sama nie wiem, skąd mi się to wzięło, ale tak samo było z zapuszczaniem- chęć przyszła nagle i trzyma mnie już parę lat
weegirl jest offline  
Stary 2012-08-12, 22:13   #2274
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Ale jest sporo i zapuszczających naturalne. Poza tym nikt nie był na tyle niemiły by mi napisać "pofarbuj te paskudy" -ludzie raczej gratulują
własnie
poza tym wszystkie zadbane włosy są ładne. o farbowane chemicznie trzeba po prostu bardziej dbać. my lubimy naturalne, inni wolą farbowane. są ludzie, którzy myślą, że odrosty to coś strasznego i jak mają pomyślec o wracaniu do naturalek to świrują, ale nie są niemiłe i nie negują nas

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Cytat:
no to jestem z Wami
farbę tknęłam jedynie w celu rozjaśnienia farbowańców. ale nawet mnie nie interesują jak jestem w drogerii
Stary 2012-08-12, 23:39   #2275
Kicia131
Zadomowienie

Cześć dziewczyny!
Baaaaardzo rzadko się odzywam (brak czasu!), ale podczytuję Was regularnie
Mi w sierpniu mija 13 miesięcy bez farby.. Nie mogę uwierzyć, że tak to szybko zleciało. Włosy zaczęły mi troszkę szybciej rosnąć na lato, więc odrost coraz większy Nie mogę się doczekać chwili, aż będę miała już całe swoje... Ale na razie zapuszczam włosy. Od maja mam krótkie (wrzucałam zdjęcia na wątku, są też w moim albumie) i już mi się znudziły :p Jeszcze z pół roku i będę miała ombre
Wrzucam od razu zdjęcia. Odrost mały jak na 13 miesięcy, ale naprawdę cieszę się z każdego cm i ani przez moment nie żałuję, że zdecydowałam się na powrót do naturalek!
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Nasz powrót do natury!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2437.jpg (70,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2439.jpg (71,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2445.jpg (71,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2452.jpg (80,9 KB, 28 załadowań)

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi

Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline  
Stary 2012-08-13, 08:49   #2276
Konwalia11
Zadomowienie

Anngeli - super, ze wrocilas! Super post - bardzo motywujacy!
Cytat:
Szczupaka... Ja bym go zabrala i...
A na rybach bylam kilka razy w zyciu i moja najciekawsza zdobycz byl wegorz. Jak go zlowilam to sie wytraszylam, bo myslalam, ze waz mi sie zlapal na wedke
Cytat:
Wtam moje Panie.
Ladny kucyk i piekny kolor! No jasne, sprobuj z CG, to ogolnie bardzo dobry rodzaj pielegnacji jest.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ależ Ty masz śliczne włosy! Kręconych to nie masz, ale falowane, czemu nie Ja bym nic nie zmieniała w pielęgnacji, skoro masz takie gładkie, niepuszące się fale

Wiesz, ja mialam kryzys kiedy bylam w piatym miesiacu (jak to brzmi). Wiedzialam, ze nie zafarbuje calosci, ale mialam ochote "podkolorowac" wstretne rude farbowance. Dopiero jak wlosy zaczely okalac twarz i tworzyc dla niej "rame" zauwazylam, jak dobrze mi w naturalnych i przestaly mnie zajmowac farbowance.
A w ogole to dopiero teraz skojarzylam, skad Cie znam , bo zastanawialam sie, czego ja moglam szukac na blogu blondynki? I wymyslilam - szukalam sposobu na ochlodzenie koloru i trafilam na Twoj post o maseczce z Amla. Mam pytanie - jak dlugo utrzymywal sie ten efekt? Z tego, co zrozumialam, zadzialala tylko na farbowance a odrostu nie ruszyla, tak? Zamierzasz wrocic do tej metody?

Cytat:
nono
Trzymamy kciuki! Wypocznij i wracaj do nas!

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Baaaaardzo rzadko się odzywam (brak czasu!), ale podczytuję Was regularnie
Mi w sierpniu mija 13 miesięcy bez farby.. Nie mogę uwierzyć, że tak to szybko zleciało. Włosy zaczęły mi troszkę szybciej rosnąć na lato, więc odrost coraz większy Nie mogę się doczekać chwili, aż będę miała już całe swoje... Ale na razie zapuszczam włosy. Od maja mam krótkie (wrzucałam zdjęcia na wątku, są też w moim albumie) i już mi się znudziły :p Jeszcze z pół roku i będę miała ombre
Wrzucam od razu zdjęcia. Odrost mały jak na 13 miesięcy, ale naprawdę cieszę się z każdego cm i ani przez moment nie żałuję, że zdecydowałam się na powrót do naturalek!
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Nasz powrót do natury!
Moj komentarz --->
Twoje wloski przypomnialy mi o jednej osobie, ktora miala podobny kolorek - Tygrysko, zagladasz tu jeszcze czasem?

Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-08-13, 08:53   #2277
Martula_F
Raczkowanie

ja jestem juz po(tzn scielam wszystkie odrosty okolo 3 miesiace temu) i co znow mysle o farbowaniunie dam się jednak tej mysli bede z nia walczyc 3-mam za was kciuki
Stary 2012-08-13, 09:54   #2278
Tasiax
Rozeznanie

Kicia131 o mamciu jakie ty masz piękne, błyszczące włosiska! Pozazdrościć!!

K.
Tasiax jest offline  
Stary 2012-08-13, 10:03   #2279
barbara_barbie
Raczkowanie

Witam po weekendzie Dziewczyny
Wczoraj robilam test tak jak mowilam... Dlugo nie musialam czekac na wynik, od razu pojawily sie 2 kreseczki... TZ cieszy sie bardzo, ja tez, ale jeszcze nie dociera to do mnie, jutro ide do gina... Stresuje sie strasznie!! A dzieki temu, motywacja do nie farbowania wloskow, moze po ciazy juz bede miala tylko swoje wloski.... Wczoraj nie bylam w stanie oznajmic Wam tego, gdyz sama w szoku chyba do tej pory jestem, no i obawy, czy wszystko bedzie okej, jak i obawy z niewiedza, stresuje sie bo nic nie wiem na temat ciazy, tak profesjonalnie... Tak wiec, Naturalsy rosnijcie dalej !

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-08-13, 10:11   #2280
Tasiax
Rozeznanie

barbara_barbie właśnie w wątku o sposobach na przyśpieszenie porostu włosów, pojawił się post użytkowniczki, że w czasie ciąży jej włosy przyśpieszyły wzrost - także świetny sposób

I tak w ogóle to GRATULACJE !

K.
Tasiax jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości