Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-01, 11:16   #2671
agaa91
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej dziewczynki czytam was i czytam i ledwo nadrabiam zaległości rzadko kiedy się udzielam, bo teraz siedzę sobie na wsi i mi się nawet na wizaż nie chce zaglądać, wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia naturalek więc Wam wrzucam niestety zaniedbałam tutaj pielęgnację, nie mam żadnego olejku ze sobą, ani nafty, ani normalnych odżywek i szamponów ale jak tylko wrócę do domu to zaczynam ostrą pielęgnację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-31_15-59-23_827[1].jpg (178,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-31_16-00-17_476[1].jpg (155,1 KB, 48 załadowań)

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-09-01, 11:39   #2672
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
barbara_barbie - dla mnie to, co piszesz to jakaś totalna abstrakcja. narkotyki, koledzy? WTF. możę jestem z nudziarzem i sama jestem nudna, ale mój narzeczony ma swój rozum i umie z niego korzystać. ja jestem bardzo liberalną osobą (nie we wszystkich kwestiach, akurat w związku mamy jasne zasady i może dzięki temu nikt się nie zdradza, nie kombinuje...), ale nie związałabym się z kimś kto imprezuje z dziwnymi kolesiami, stosuje używki etc.
zgadzam się w 100%, jak dla mnie nie można nikogo zmusić do czegoś takiego, jeśli bierze, pije, pali czy coś tam jeszcze to sam tego chce tak naprawdę. Osobiście nie chciałabym być z kimś kto nie ma własnej woli i swoje zachowanie tłumaczy kolegami czy czymś innym, jesteśmy chyba dorośli, a nie mamy po 5 lat... kolega zapalił to ja też żeby mi głupio nie było... wtf?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki czytam was i czytam i ledwo nadrabiam zaległości rzadko kiedy się udzielam, bo teraz siedzę sobie na wsi i mi się nawet na wizaż nie chce zaglądać, wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia naturalek więc Wam wrzucam niestety zaniedbałam tutaj pielęgnację, nie mam żadnego olejku ze sobą, ani nafty, ani normalnych odżywek i szamponów ale jak tylko wrócę do domu to zaczynam ostrą pielęgnację
mimo braku tej specjalnej pielęgnacji, wyglądają bardzo ładnie

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-09-01, 13:05   #2673
TwojaKokaina
Zakorzenienie

agaa91 - są śliczne, nawet bez super pielęgnacji. mały detoks im nie zaszkodzi

chcę już swoje naturalne jak patrzę na Twoje
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-09-01, 13:13   #2674
Hazel_Eyed
Zadomowienie

aga śliczne masz te włosy
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-09-01, 13:50   #2675
aprilrain
Raczkowanie

Agaa91, śliczne włoski!. Też już chcę mieć całe naturalki...ale jeszcze daleeeeka droga
aprilrain jest offline  
Stary 2012-09-01, 13:58   #2676
keyti84
Raczkowanie

moje włosy w słońcu sa brąz jaśniejszy taki ciepły
keyti84 jest offline  
Stary 2012-09-01, 14:08   #2677
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%, jak dla mnie nie można nikogo zmusić do czegoś takiego, jeśli bierze, pije, pali czy coś tam jeszcze to sam tego chce tak naprawdę. Osobiście nie chciałabym być z kimś kto nie ma własnej woli i swoje zachowanie tłumaczy kolegami czy czymś innym, jesteśmy chyba dorośli, a nie mamy po 5 lat... kolega zapalił to ja też żeby mi głupio nie było... wtf?[COLOR="Silver"]
ja ogólnie jestem zdania, że świat byłby piękniejszym miejscem gdyby ludzie częściej używali organu zwanego MÓZGIEM. niestety większość moich znajomych chyba jest go pozbawiona... a już szczególnie jak patrzę na kobiety

agaa91 - jesteś naszą nieustającą inspiracją

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-09-01, 15:01   #2678
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
ja ogólnie jestem zdania, że świat byłby piękniejszym miejscem gdyby ludzie częściej używali organu zwanego MÓZGIEM. niestety większość moich znajomych chyba jest go pozbawiona... a już szczególnie jak patrzę na kobiety
masz rację, ale jak to się mówi czasem miłość nie wybiera, chociaż ja też kiedyś byłam z taki jednym i mimo tego, że byłam w nim zakochana to go rzuciłam i dobrze mi z tym, trochę pocierpiałam, ale nie żałuje tego.

Włosy
Stary 2012-09-01, 15:26   #2679
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Amaimomo - sama sobie stygmatyzujesz włosy jak piszesz o naturalnym mysi albo dishwater (fajne określenie, nie znałam go) to od razu językowo wytwarzasz sobie negatywny obraz. mi też się wydawało, że moje włosy są okropne, szare, bure, mysie, popielate. A one bez kontrastu z ciepłymi farbowańcami są piękne - jasny, umiarkowanie chłodny brąz którego nie da się osiągnąć farbą więc teraz już nie mówię że są mysie, bo nie są. każde naturalki blado wyglądają w porównaniu z farbą, ale za to są zdrowe i błyszczące. coś za coś
Masz rację. Mam nieodparte wrażenie, że nigdy nie pokocham koloru moich naturalek, ale - na szczęście - już zdążyłam pokochać moje włosy za ich ogólny wygląd. Są zdrowsze, bardziej lśniące - to jest dla mnie najważniejsze.

Aprilrain to widzę, że wiele nas łączy w kwestii włosów. Ja również farbuję od jakiś 8 lat (nie licząc wcześniejszych pasemek) i mam proste włosy, które fryzjerzy uparcie cieniowali lub degażowali/pikowali. Fakt - fryzurki były świetne przez pierwszych parę dni, ale potem pod wpływem ciężaru przyklapywały się u nasady, a końce wywijały się na zewnątrz. Chyba już nigdy nie pocieniuję włosów - nie ma sensu walczyć z naturą.

Agaa91 śliczny kolor!

Ja zakochałam się ostatnio w tych włosach:

http://browse.deviantart.com/photogr...e+hair#/dru4yn

http://puffling.deviantart.com/galle...set=72#/dru4km

Są co prawda odrobinę za długie jak na mój gust, ale kolor i blask - mniam, mniam! Co ważniejsze są naturalne...a w każdym razie na takie wyglądają na innych zdjęciach.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-09-01, 17:07   #2680
aprilrain
Raczkowanie

Amaimomo, fajnie wiedzieć, że mam swojego włosowego "bliźniaka", od razu raźniej. A ja właśnie próbuję się zmotywować do napisania wstępu i zakończenia mojej pracy mgr. W czerwcu miałam co prawda skończoną pracę, ale że wiedziałam o planach mojej grupy co do obrony we wrześniu, to ze wstępem i zakończeniem zrobiłam sobie wakacje. A teraz jest mi tak ciężko... Sama nie wiem co pisać
aprilrain jest offline  
Stary 2012-09-01, 17:13   #2681
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
mimo braku tej specjalnej pielęgnacji, wyglądają bardzo ładnie
dziękuję
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
agaa91 - są śliczne, nawet bez super pielęgnacji. mały detoks im nie zaszkodzi

chcę już swoje naturalne jak patrzę na Twoje
dziękuję może i masz rację ale i tak czeka je zmasowany atak w połowie września
już coraz bliżej osiągnięcia celu
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
aga śliczne masz te włosy
dziękuję dziękuję, to nie moje wymarzone ale nie mam co na nie narzekać
Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Agaa91, śliczne włoski!. Też już chcę mieć całe naturalki...ale jeszcze daleeeeka droga
dziękuję też tak mówiłam i nie wiem kiedy mi ten czas zleciał
Cytat:
agaa91 - jesteś naszą nieustającą inspiracją
jejku dziękuję
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Agaa91 śliczny kolor!

Ja zakochałam się ostatnio w tych włosach:

http://browse.deviantart.com/photogr...e+hair#/dru4yn

http://puffling.deviantart.com/galle...set=72#/dru4km

Są co prawda odrobinę za długie jak na mój gust, ale kolor i blask - mniam, mniam! Co ważniejsze są naturalne...a w każdym razie na takie wyglądają na innych zdjęciach.
dziękuję
ja czasami tęsknię za moimi rozjaśnianym blondem, ale jak sobie zaraz pomyślę ile to męki z nim było, to od razu mi ta tęsknota przechodzi

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-09-01, 17:28   #2682
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Amaimomo, fajnie wiedzieć, że mam swojego włosowego "bliźniaka", od razu raźniej. A ja właśnie próbuję się zmotywować do napisania wstępu i zakończenia mojej pracy mgr. W czerwcu miałam co prawda skończoną pracę, ale że wiedziałam o planach mojej grupy co do obrony we wrześniu, to ze wstępem i zakończeniem zrobiłam sobie wakacje. A teraz jest mi tak ciężko... Sama nie wiem co pisać
też właśnie siedzę nad swoją i klecę 1 rozdział. MASAKRA dobrze, że przynajmniej temat mi się podoba!!!

Stary 2012-09-01, 17:32   #2683
AmaiMomo
Zadomowienie

Ech - ja dopiero w tym roku zaczynam studiować. Kończę za 5 lat...akurat w okrągłe 30 urodziny. Po prostu bosko.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-09-01, 17:40   #2684
aprilrain
Raczkowanie

Samą pracę nawet przyjemnie mi się pisało, ale teraz...masakra. Chyba niepotrzebnie zrobiłam sobie przerwę na wakacje. W sumie kierunek studiów wybrałam rozsądkiem, a nie sercem...i to błąd. Pewnie dlatego jestem taka zniechęcona do tego wszystkiego. A gdzie tu jeszcze nauka na egzamin.
aprilrain jest offline  
Stary 2012-09-01, 17:42   #2685
AmaiMomo
Zadomowienie

Aprilrain a na jakim kierunku studiujesz?
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-09-01, 17:50   #2686
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Ech - ja dopiero w tym roku zaczynam studiować. Kończę za 5 lat...akurat w okrągłe 30 urodziny. Po prostu bosko.
to przecież nic złego? mam wielu znajomych którzy mieli w życiu inne priorytety i zaczęli studiować w tym wieku

Stary 2012-09-01, 17:52   #2687
aprilrain
Raczkowanie

Ekonomia. Ale tylko 2 letnie mgr, bo skorzystałam z systemu bolońskiego
aprilrain jest offline  
Stary 2012-09-01, 18:25   #2688
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Ekonomia. Ale tylko 2 letnie mgr, bo skorzystałam z systemu bolońskiego
ja też wybrałam rozumem i okazało się, że studia na które poszłam (anglistyka) bo po polonistyce na którą bardzo pragnęłam się dostać nie ma przyszłości są teraz moją największą pasją (no, po modzie )... także nie ma tego złego!

Stary 2012-09-01, 18:32   #2689
barbara_barbie
Raczkowanie

Cytat:

barbara_barbie - dla mnie to, co piszesz to jakaś totalna abstrakcja. narkotyki, koledzy? WTF. możę jestem z nudziarzem i sama jestem nudna, ale mój narzeczony ma swój rozum i umie z niego korzystać. ja jestem bardzo liberalną osobą (nie we wszystkich kwestiach, akurat w związku mamy jasne zasady i może dzięki temu nikt się nie zdradza, nie kombinuje...), ale nie związałabym się z kimś kto imprezuje z dziwnymi kolesiami, stosuje używki etc.
Wiesz, ja bylam wtedy glupia. On nie bral przy mnie. Ja sie o tym wszystkim dowiedzialam po rozstaniu. Nie mialam pojecia ze takie cos sie dzieje, Chodzilismy razem na imprezy, lecz wszystkie uzywki jakie stosowali, byly za moimi plecami, pokryjomu, w lazience, lub odchodzili na bok, badz niby szli do sklepu, no rozne mieli powody. Ja mu ufalam, do czasu, az zaczal sie robic dziwny, lecz nikt nie chcial mi pomoc, powiedziec co sie z nim dzieje, bo sami siedzieli w tym po uszy. Wszystko niestety wyszlo na jaw po rozstaniu. Chyba nie myslicie ze jestem az tak zepsuta ze odpowiadaloby mi takie cos? Heloł?! To byla moja pierwsza milosc, niestety nie udana, z czego sie ciesze, i pluje sobie w brode ze tyle czasu z nim zmarnowalam, bo moglam odejsc gdy juz "cos sie dzialo". Ale gdy byl trzezwy, potrafil mi mydlic oczy, a ja mloda, naiwna, zakochana, mialam klapki na oczach. Az moj przyjaciel, obecny maz zaczal mi zdradzac co on tak naprawde robi, bo wiedzial wszystko-obracal sie z chlopakami, i chwalili sie przy nim, a gdy zaczelismy sie do siebie zblizac zaczal ich olewac i mi mowic jak to jest z nimi naprawde.... Wiec nie najezdzaj na mnie ze Ty nie rozumiesz, ze to totalna abstrakcja dla ciebie. Jasne, mozesz tego nie rozumiec, bo nigdy w takim bagnie nie bylas, i nikomu nie zycze znalesc sie w takiej sytuacji na nieswiadomce. Ty masz swoja sielanke, i ciesz sie nia bo dobrze trafilas, opisalam tylko swoj przykry przypadek jaki mi sie trafil, ze faceci potrafia tacy byc. A ciebie to poruszylo, jak bym ublizyla twojemu TZ, a faceci to faceci ogolnie, wiec moze troche zrozumienia, a nie pouczania mnie, heh.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jakie gęste, super wydaje mi się że odrost jest większy
Dziekuje no oby tak dalej, ale mam wrazenie ze wolno juz rosna, nie widac tak tej roznicy w odroscie

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-09-01, 19:30   #2690
aprilrain
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
no oby tak dalej, ale mam wrazenie ze wolno juz rosna, nie widac tak tej roznicy w odroscie
Rosną, rosną, całyyyy czas... bo co innego mają do roboty
aprilrain jest offline  
Stary 2012-09-01, 19:45   #2691
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Wiesz, ja bylam wtedy glupia. On nie bral przy mnie. Ja sie o tym wszystkim dowiedzialam po rozstaniu. Nie mialam pojecia ze takie cos sie dzieje, Chodzilismy razem na imprezy, lecz wszystkie uzywki jakie stosowali, byly za moimi plecami, pokryjomu, w lazience, lub odchodzili na bok, badz niby szli do sklepu, no rozne mieli powody. Ja mu ufalam, do czasu, az zaczal sie robic dziwny, lecz nikt nie chcial mi pomoc, powiedziec co sie z nim dzieje, bo sami siedzieli w tym po uszy. Wszystko niestety wyszlo na jaw po rozstaniu. Chyba nie myslicie ze jestem az tak zepsuta ze odpowiadaloby mi takie cos? Heloł?! To byla moja pierwsza milosc, niestety nie udana, z czego sie ciesze, i pluje sobie w brode ze tyle czasu z nim zmarnowalam, bo moglam odejsc gdy juz "cos sie dzialo". Ale gdy byl trzezwy, potrafil mi mydlic oczy, a ja mloda, naiwna, zakochana, mialam klapki na oczach.
ja Cię rozumiem doskonale... mi też mydlono oczy, wmawiano rozne rzeczy... O wszytskim dowiaduję się teraz po rozstaniu, o używkach i zdradzie... Ogromny to cios dla mnie ale no coż...

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-09-01, 19:57   #2692
Natalle_92
Przyczajenie

Witam
Ja już mam cały rok za sobą, minął nawet nie zauważyłam kiedy :P
Ostatnie farbowanie w zeszłe wakacje, a teraz? Non stop słyszę pytania o moje "ombre", gdyż moje wcześniej farbowane na jaśniejsze kolory włosy, sprawiają teraz wrażenie, jakbym była posiadaczką najmodniejszej fryzury/koloru sezonu.

Dlatego dziewczyny, głowa do góry, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
Natalle_92 jest offline  
Stary 2012-09-01, 20:44   #2693
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
to przecież nic złego? mam wielu znajomych którzy mieli w życiu inne priorytety i zaczęli studiować w tym wieku
Chmm...teoretycznie tak, ale mam jednak kompleks na tym punkcie.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-09-01, 21:02   #2694
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Rosną, rosną, całyyyy czas... bo co innego mają do roboty
puszenie się i wypadanie

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-09-01, 21:02   #2695
aprilrain
Raczkowanie

Cytat:
Chmm...teoretycznie tak, ale mam jednak kompleks na tym punkcie.
W mojej grupie zakres wieku był bardzo szeroki. Nawet +50. Nie masz powodu do kompleksów, sama zobaczysz
aprilrain jest offline  
Stary 2012-09-02, 11:24   #2696
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Wiec nie najezdzaj na mnie ze Ty nie rozumiesz, ze to totalna abstrakcja dla ciebie. Jasne, mozesz tego nie rozumiec, bo nigdy w takim bagnie nie bylas, i nikomu nie zycze znalesc sie w takiej sytuacji na nieswiadomce. Ty masz swoja sielanke, i ciesz sie nia bo dobrze trafilas, opisalam tylko swoj przykry przypadek jaki mi sie trafil, ze faceci potrafia tacy byc. A ciebie to poruszylo, jak bym ublizyla twojemu TZ, a faceci to faceci ogolnie, wiec moze troche zrozumienia, a nie pouczania mnie, heh.
to nie było do mnie, ale z dyskusji to nie było najeżdżanie na Ciebie, dziewczyna powiedziała po prostu swoje zdanie, nie był to wjazd na Ciebie, po za tym nie trzeba wcale od razu być w takiej samej sytuacji żeby zrozumieć jak to jest... po za tym nikt tutaj nie poucza według mnie, każdy ma swoje zdanie i może je powiedzieć, ty myślisz tak ona inaczej i co za problem?

Włosy
Stary 2012-09-02, 12:37   #2697
ludwila
Zakorzenienie

Wtrące się ale tylko dla porządku Dziewczyny, nie kłóćcie sie tylko, proszę. Każda powiedziała swoje zdanie i na tym zakończcie Już raz było nieprzyjemnie..

ludwila jest offline  
Stary 2012-09-02, 12:48   #2698
Konwalia11
Zadomowienie

Hej Kochane,
sporo mnie nie bylo, ale tez sporo sie dzialo, wiec pozwalam wlosom rosnac jak chca i moim jedynym kosmetykiem jest po prostu odzywka.
Popieram apel Ludwily - nie ma co sie klocic jesli nie zostaly grubo przekroczone jakies zasady.
Barbara_Barbie - nie czuj sie jakos osobiscie atakowana, my juz dluzej znamy makeupnowar i wiemy, ze u niej co na sercu to i na jezyku po prostu.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-09-02, 13:00   #2699
makeupnotwar
Wtajemniczenie

napisałam tylko, że dla mnie to nie do pomyślenia, bo po prostu nie zadaję się z ludźmi, którzy biorą używki i to mój wybór. Nie oceniam Cię. przykro mi, że wzięłaś to tak do siebie. unikaj stresów w Twoim szczególnym stanie!

ech... już już, siedzę cicho i idę udawać, że piszę pracę magisterską

Stary 2012-09-02, 13:01   #2700
barbara_barbie
Raczkowanie

Ale ja nie chce sie z nikim klocic.... Moze i zle to odebralam, moze mialam gorszy dzien, nie wiem, ale wydawalo mi sie ze to lekkie naciskanie na mnie ze ja to tolerowalam, a tak nie bylo.... tak wiec jesli kogos urazilam to Sory dziewczyny ale klocic sie za nic w swiecie nie chce!! przeciez tylko opisalam swoje tragiczne doswiadczenia, nie liczylam na politowanie, ale tez na najezdzanie, macie racje kazda wyraza swoje zdanie, i tyle.

Ale za legalizacja marihuany bylam jestem i bede! mimo ze teraz nie moge, ale zdania nie zmienie... raz na jakis czas, mozna! to nie sa twarde narkotyki, sama natura Czasem wolalam zapalic, niz pic ile sie da, a na nastepny dzien zdychac z powodu kaca, bo po paleniu nie ma czegos takiego jak kac... I nigdy nie odczulam uzaleznienia fizycznego i psychicznego.

Ale twardsze narkotyki nie wchodza w gre, dla mnie to dno dna.

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości