Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-17, 11:45   #2851
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Wampirzyca111 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie przekonują mnie... Nie wiem czemu, ale kojarzą mi się z farbującym t-shirtem Chyba po prostu muszę być twarda.
ja kiedyś widzałam dziewczynę która miała farbowańce wyżarte platynowe a naturalki szatynka i popylała z odrostami do szczęki, więc da się jak ktoś bardzo chce
Meadow jest offline  
Stary 2012-09-17, 18:49   #2852
Lady M
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Witam

Mogę dołączyć? Staram się wrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu
Nigdy więcej.
Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Witamy ja też wracam do naturalnego z rozjaśnianych gdyby moje blondy wyglądały choć w połowie jak Twoje... w grupe jest łatwiej ja juz kilka razy obiecywałam sobie że nie będe rozjaśniać i dopiero teraz sie zawzięłam z wizażem
Witam i dołączam do klubu. Z rozjaśnionych chce wrócić do moich naturalnych włosków - mysi, średni blond.
Tylko jak to zrobic, żeby nie wyszedł jakiś zielony czy Bóg wie jaki? Podzielicie się doświadczeniem?

01.05.2015
Lady M jest offline  
Stary 2012-09-17, 20:28   #2853
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lady M Pokaż wiadomość
Witam i dołączam do klubu. Z rozjaśnionych chce wrócić do moich naturalnych włosków - mysi, średni blond.
Tylko jak to zrobic, żeby nie wyszedł jakiś zielony czy Bóg wie jaki? Podzielicie się doświadczeniem?
najlepiej zapuścić całe swoje

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-09-17, 20:36   #2854
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
popieram
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-09-17, 21:08   #2855
Takajakaya
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha to jest długa historia, ale ja zawsze byłam taką szarą myszką bardziej i w pewnym momencie mojego życia postanowiłam zostać ruda, bo stwierdziłam, że taki kolor najbardziej mi pasuje okazało się to jednak nie trafione i to bardzo, nawet moi znajomi mi mówili, że ładniej wyglądałam w naturalnym kolorze teraz mam rude ombre, ale wtapia się idealnie w moje naturalne włosy i nawet fajnie to wygląda i wreszcie jestem zadowolona, rozważam nawet czy jak już zapuszczę całość to nie zrobić sobie na końcach trochę jaśniejszych włosów, nie w stylu blond, ale o ton jaśniejsze niż moje naturalne
Rudy też miałam To zdecydowanie nie mój kolor. U mnie natomiast na pewno będą komentarze, że lepiej było mi w jasnym blondzie. No cóż, wybieram naturalki mimo wszystko.

Cytat:
Naczytałam się o zmiany koloru na ciemny i nie jest to takie proste. Trzeba minimum dwa razy farbować, żeby nie wyszły zielonkawe. Sama postanowiłam powierzyć się w ręce "specjalistki" vel. fryzjerki i cóz....po pierwsze dużo mi nie ściemniła, po drugie niewiele zostało z tego przyciemniania, bo farba i tak się wypłukała Więc hoduję swoje.

Takajakaya jest offline  
Stary 2012-09-17, 22:12   #2856
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Cóż, to faktycznie zabierze trochę czasu, bo bardzo jasne kolory przy przyciemnianiu traktujemy farbą o ciepłym odcieniu by nie uzyskać zieleni (chociaż u mnie ta zieleń i tak lubi wyłazić, ale to długa historia i mną się nie ma co sugerować). Na blogu Blond Bunny możesz zobaczyć różne efekty przyciemniania.

Ja zaryzykowałam i ostatnio położyłam na farbowane włosy L'Oreal Islande 7,1 (poziom 7 to średni blond, ale wiele osób uważa, że wygląda, jak brąz, ale tak naprawdę jest własnie taki, jaki powinien być). Nie pokryłam dokładnie włosów przy odroście bo się bałam, że naruszę swe dziewicze włosy , ale muszę przyznać, że zazwyczaj ten kolor ładnie wygląda i odrost, chociaż trochę od farby jaśniejszy, nie wygląda źle, wręcz przeciwnie, wszystko jakoś się ładnie ze sobą zlewa.

No ale na pewno na początku farba o cieplejszym odcieniu, chociażby beżowa (trzeba patrzeć na oznaczenia). I jak się chce, zeby kolor się dłużej trzymał, to polecam Ci ten post: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...cja-trwae.html

A efekty przyciemniania możesz znaleźć chociażby tutaj: http://blogblondbunny.blogspot.com/

Ja oczywiście, nikogo nie namawiam do farbowania ale sama wolałam przyciemnić, bo przy jasnych farbowanych miałam ciągle wrażenie, że włosy są strasznie tłuste A teraz, na koniec lata, już wolniej mi rosną
weegirl jest offline  
Stary 2012-09-18, 07:25   #2857
monika1983k
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Rudy też miałam To zdecydowanie nie mój kolor. U mnie natomiast na pewno będą komentarze, że lepiej było mi w jasnym blondzie. No cóż, wybieram naturalki mimo wszystko.

Naczytałam się o zmiany koloru na ciemny i nie jest to takie proste. Trzeba minimum dwa razy farbować, żeby nie wyszły zielonkawe. Sama postanowiłam powierzyć się w ręce "specjalistki" vel. fryzjerki i cóz....po pierwsze dużo mi nie ściemniła, po drugie niewiele zostało z tego przyciemniania, bo farba i tak się wypłukała Więc hoduję swoje.
Mnie zawsze chwalili ze mam piekne zdrowe i naprawde geste włosy, potem człowiek poszedł na studia i zgłupiał miałam wtedy straszne problemy z cerą i jak tak zaczęłam kombinować z blondem to jakoś mniej pryszczata sie wydawałam, do tego moja blada cera... także ten blond jakos przylgnłął do mnie, ale kilka lat utleniania niekoniecznie fachowego bo wiadomo na studiach brak kasy to sie człowiek bawi z koleżankami we fryzjera i to niestety zrobiło swoje włosy mam niby geste ale to tylko pozory bo one sie po prostu puszą niesamowicie, do tego poniszczone, ale zdrowy odrościk rośnie sobie cierpliwie co 2 dni musze myć głowę i zawsze wtedy tak sobie przeczesuje paluchami delikatnie juz te odrośnięte, milutkie uczucie powiadam Wam dziewczęta
Stary 2012-09-18, 17:17   #2858
Takajakaya
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
Mnie zawsze chwalili ze mam piekne zdrowe i naprawde geste włosy, potem człowiek poszedł na studia i zgłupiał miałam wtedy straszne problemy z cerą i jak tak zaczęłam kombinować z blondem to jakoś mniej pryszczata sie wydawałam, do tego moja blada cera... także ten blond jakos przylgnłął do mnie, ale kilka lat utleniania niekoniecznie fachowego bo wiadomo na studiach brak kasy to sie człowiek bawi z koleżankami we fryzjera i to niestety zrobiło swoje włosy mam niby geste ale to tylko pozory bo one sie po prostu puszą niesamowicie, do tego poniszczone, ale zdrowy odrościk rośnie sobie cierpliwie co 2 dni musze myć głowę i zawsze wtedy tak sobie przeczesuje paluchami delikatnie juz te odrośnięte, milutkie uczucie powiadam Wam dziewczęta
Znam to co piszesz z doświadczenia Poza tym fryzjerki też malują różnie. Zwykle biorą najmocniejszą wodę, żeby szybciej się pomalowało...

Sama zastanawiam się teraz czy nie ściąć włosów, bo chcę jak najszybciej zacząć hodować naturalne. Gdybym nie postanowiła ich przyciemniać miałabym już spory kawałek swoich ;/

Takajakaya jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:34   #2859
Tygrryska
Zakorzenienie

Hej

u mnie dzis rocznica
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4016.jpg (75,3 KB, 86 załadowań)

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-09-18, 18:51   #2860
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Hej

u mnie dzis rocznica
brawo nawet fajnie to wygląda

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-09-18, 19:11   #2861
Lady M
Raczkowanie

Cytat:
Wiem, ale musze najpierw chociaż trochę zredukować różnice między farbowanymi włosami a odrostem, bo wygląda to tragicznie
Tylko nie wiem jak to zrobić, bo nie mam już serca i odwagi nakładać kolejnej farby. Myślałam, żeby spróbować kremu koloryzującego i aktywatora matrix color sync, ale nie wiem jaki będzie efekt. To rozwiązanie ma ten plus, że poprawia kondycję włosów.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja zaryzykowałam i ostatnio położyłam na farbowane włosy L'Oreal Islande 7,1 (poziom 7 to średni blond, ale wiele osób uważa, że wygląda, jak brąz, ale tak naprawdę jest własnie taki, jaki powinien być). Nie pokryłam dokładnie włosów przy odroście bo się bałam, że naruszę swe dziewicze włosy , ale muszę przyznać, że zazwyczaj ten kolor ładnie wygląda i odrost, chociaż trochę od farby jaśniejszy, nie wygląda źle, wręcz przeciwnie, wszystko jakoś się ładnie ze sobą zlewa.

No ale na pewno na początku farba o cieplejszym odcieniu, chociażby beżowa (trzeba patrzeć na oznaczenia). I jak się chce, zeby kolor się dłużej trzymał, to polecam Ci ten post: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...cja-trwae.html

A efekty przyciemniania możesz znaleźć chociażby tutaj: http://blogblondbunny.blogspot.com/
Też słyszałam pochlebne opinie na temat L'Oreal Islande 7,1. Z tym, że dla mnie jest za ciemny...
Dziękuję, za linki. Na pewno się przydadzą.

01.05.2015
Lady M jest offline  
Stary 2012-09-19, 00:10   #2862
TwojaKokaina
Zakorzenienie

śliczne są Tygrysko
bardzo lubię Twoje włoski, mają śliczny kolor
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-09-19, 15:18   #2863
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej

u mnie dzis rocznica
gratuluję bardzo ładny masz kolor naturalek, zapuszczasz może włosy czy regularnie przycinasz? bosko by wyglądały takie długie w naturalnym kolorze

ja jestem z siebie dumna bo w ogóle nie chodzi za mną chęć farbowania znudziło mi się to

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-09-19 o 15:19
Meadow jest offline  
Stary 2012-09-19, 16:25   #2864
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
brawo nawet fajnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
śliczne są Tygrysko
bardzo lubię Twoje włoski, mają śliczny kolor
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
gratuluję bardzo ładny masz kolor naturalek, zapuszczasz może włosy czy regularnie przycinasz? bosko by wyglądały takie długie w naturalnym kolorze
mialam wlosy prawie do pasa, scielam je w dwoch seriach na boba i od maja je w sumie zostawilam samym sobie
teraz jakos pojde podciac tylko i wyrownac..
na razie nie planuje mocniej scinac bo nawet nie przeszkadzaja mi te farbowance jak sa w mniejszoscj
chociaz widze roznice w kondycji wiec pewnie po zimie bedzie trzeba sie juz calkiem ich pozbyc

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-09-19, 18:24   #2865
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Tygrryska ale ten czas leci, pamiętam jak jeszcze miałaś włosy do pasa. A teraz to ombre klasyczne, pięknie

Cytat:
Wiem, ale musze najpierw chociaż trochę zredukować różnice między farbowanymi włosami a odrostem, bo wygląda to tragicznie
Tylko nie wiem jak to zrobić, bo nie mam już serca i odwagi nakładać kolejnej farby. Myślałam, żeby spróbować kremu koloryzującego i aktywatora matrix color sync, ale nie wiem jaki będzie efekt. To rozwiązanie ma ten plus, że poprawia kondycję włosów.
ja próbowałam wielokrotnie tak robić, wiele dziewczyn próbowało i farba schodzi prędzej czy później (zazwyczaj prędzej). zresztą kiedyś, parę lat temu schodziłam z czarnego i wg mnie w grę wchodziło TYLKO cięcie ale ja ścięłam włosy do ramion i miałam krótkie, ale swoje całe, na wątku pełnię już tylko rolę wspierającą i mogę się wymądrzać, skoro cel już osiągnęłam - piękny, naturalny brązik

Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-09-19 o 18:26
makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-09-19, 19:40   #2866
Lady M
Raczkowanie

Cytat:
ja próbowałam wielokrotnie tak robić, wiele dziewczyn próbowało i farba schodzi prędzej czy później (zazwyczaj prędzej). zresztą kiedyś, parę lat temu schodziłam z czarnego i wg mnie w grę wchodziło TYLKO cięcie ale ja ścięłam włosy do ramion i miałam krótkie, ale swoje całe, na wątku pełnię już tylko rolę wspierającą i mogę się wymądrzać, skoro cel już osiągnęłam - piękny, naturalny brązik
Gratuluje i zazdroszczę !
Mam nadzieje, że mnie też się uda. A tak nawiasem mówiąc, nie miałam pojęcia, że tak trudno wrócić do swojego naturalnego koloru!

01.05.2015
Lady M jest offline  
Stary 2012-09-20, 11:40   #2867
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
wkleiłabyś jakąś fotkę dla motywacji?
Cytat:
Gratuluje i zazdroszczę !
Mam nadzieje, że mnie też się uda. A tak nawiasem mówiąc, nie miałam pojęcia, że tak trudno wrócić do swojego naturalnego koloru!
ja już nawet nie liczyłam ile razy próbowałam, ale nigdy mnie tak farbowańce nie wkurzały jak teraz...

próbowałam cykać jakieś fotki dzisiaj ale mam jeszcze mokre włosy, jak wyschną to coś wstawię swoją drogą znowu mi się jakby różnica zatarła bardziej, ja już nie wiem o co chodzi, bo nic nie robiłam
Meadow jest offline  
Stary 2012-09-20, 14:01   #2868
AmaiMomo
Zadomowienie

Hej,

Cytat:
Hej

u mnie dzis rocznica
Śliczny kolor.

Mogę już robić sobie malutką kitkę. Co prawda nie mogę z tyłu zebrać drobnej kępki włosów, ale i tak jestem bardzo zadowolona.

Poza tym tż i jego kolega bardzo komplementowali kolor moich odrostów.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:03
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-09-20, 22:27   #2869
spiritusmovens
Rozeznanie

A u mnie nuda ani mi się nawet nie chce specjalnie dbać o te włosy, byłam ostatnio u fryzjera, a one i tak jakieś takie bez życia i do tego zaczęły mi wypadać bardziej, pewnie przez to, że jesień idzie, przesilenie itd..

Włosy
Stary 2012-09-21, 07:31   #2870
barbara_barbie
Raczkowanie

Cytat:
Hej

u mnie dzis rocznica
Piekne wloski!!!!!!!! Kiedy ja taki odrost bede miec.... Powiedz mi, jak Ty to robisz, ze te farbowane, sa platynowe, a nie żółte? co stosujesz na wlosy jesli moge wiedziec? bo mnie czasem dopadaja chwile ze farbowance maja odcien zoltawy :/

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-09-21, 12:07   #2871
Meadow
Wtajemniczenie

wstawiam moje, nie mam pojęcia ile mierzy majowy odrost ale różnicę w kondycji widać kolosalną na żywo i na zdjęciach
na pierwszym zdjęciu mam mokre włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0578.jpg (38,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0580.jpg (30,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0581.jpg (39,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0582.jpg (40,3 KB, 45 załadowań)
Meadow jest offline  
Stary 2012-09-21, 22:07   #2872
Gosia_14
Rozeznanie

Dziewczyny a szamponetka joanny do 4 myć chyba się zmyje z odrostu,prawda?
Gosia_14 jest offline  
Stary 2012-09-21, 23:05   #2873
Ninti88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, ja farbowałam Marionem w maju i dupa:/ został leki odcień brązowo- rudy na blond odrostach;/ a tak o d grudnia 2011 już bym miała większość swoich
Ninti88 jest offline  
Stary 2012-09-22, 08:25   #2874
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Tygrryska ale ten czas leci, pamiętam jak jeszcze miałaś włosy do pasa. A teraz to ombre klasyczne, pięknie
oj szybko leci pamietam jak marzylam o tym by byl juz rok i prosze

Cytat:
A u mnie nuda ani mi się nawet nie chce specjalnie dbać o te włosy, byłam ostatnio u fryzjera, a one i tak jakieś takie bez życia i do tego zaczęły mi wypadać bardziej, pewnie przez to, że jesień idzie, przesilenie itd..
u mnie tez.. chociaz ja jeszcze bylam chora, bralam rozne leki wiec to pewnie przez to
musze chyba kupic seboradin albo jakies ampulki radical..

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Piekne wloski!!!!!!!! Kiedy ja taki odrost bede miec.... Powiedz mi, jak Ty to robisz, ze te farbowane, sa platynowe, a nie żółte? co stosujesz na wlosy jesli moge wiedziec? bo mnie czasem dopadaja chwile ze farbowance maja odcien zoltawy :/
wiesz co... te farbowance sa zdecydowanie w kolorze cieplym, ale ja ogolnie to nie mialam problemow z zolceniem po farbowaniu, ewentualnie te pod spodu ktore naturalnie sa ciemniejsze (no ale tam juz farbowance dawno ciachniete )

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wstawiam moje, nie mam pojęcia ile mierzy majowy odrost ale różnicę w kondycji widać kolosalną na żywo i na zdjęciach
na pierwszym zdjęciu mam mokre włosy
szczerze mowiac nie widze za bardzo odrostu

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
ja 2 razy robilam joanna i zeszla, ale gwarancji Ci nikt nie da

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-09-22, 08:43   #2875
barbara_barbie
Raczkowanie

Zalezy tez jaki kolor na jaki... ja np platyne farbowalam na wiosne srednim blondem wraz z odrostem, i wyplukalo sie i z platyny i z odrostu, bo sredni blond chlodny byl, i tez marionem robilam .... ale ogolnie to jest bez sensu, bo nawet tes szamponetki w jakims tam stopniu wysuszaja wlosy. I po tym farbowaniu odpuscilam az do teraz, powinnam wlasnie chyba uaktualnic odrost.

Ja ostatnio mam chwile zwatpienia!!! Ale nie poddaje sie, myslalam nad ufarbowaniem tych jasnych, za pomoca kolezanki, zeby odrostow nie ruszac, ale jestem twarda, wspieram sie tym ze w ciazy szybko mi odrosna te wlosy!!

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png

Edytowane przez barbara_barbie
Czas edycji: 2012-09-22 o 08:44
barbara_barbie jest offline  
Stary 2012-09-23, 11:55   #2876
MrsGreeny
Raczkowanie

cześć dziewczyny, można dołączyć?
Obecnie jestem ruda, włosy są w połowie drogi do zapięcia od stanika już prawie miałam swoje włosy, ale coś mnie podkusiło i się przefarbowałam. I za karę straciłam połowę włosów z głowy, co więcej- wyglądają jakby czekały na sierpniowe żniwa jestem na siebie wściekła, rrrr :[
MrsGreeny jest offline  
Stary 2012-09-23, 16:55   #2877
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MrsGreeny Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, można dołączyć?
Obecnie jestem ruda, włosy są w połowie drogi do zapięcia od stanika już prawie miałam swoje włosy, ale coś mnie podkusiło i się przefarbowałam. I za karę straciłam połowę włosów z głowy, co więcej- wyglądają jakby czekały na sierpniowe żniwa jestem na siebie wściekła, rrrr :[
a to zapuszczałaś naturalki i się pofarbowałaś tak? szkoda

Włosy
Stary 2012-09-23, 18:23   #2878
Archiwalna
Raczkowanie

Hej dziewczyny, nie udzielałam się tu już sporo czasu, ale 2 lata temu zmagałam się z resztą dziewczyn z zapuszczaniem naturalek. Dzisiaj pokażę Wam efekty. Ostatni raz farbowałam 2 lipca 2010 roku, schodziłam z czerni, dziś mogę się już pochwalić w pełni naturalnymi włosami 3 zdjęcia dla porównania przed i po, pozdrawiam

PS bądźcie wytrwałe! Naprawdę jest o co walczyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (81,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0318.jpg (83,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P230912_15.12.jpg (217,0 KB, 106 załadowań)

angielski&rosyjski&włoski
Archiwalna jest offline  
Stary 2012-09-23, 18:57   #2879
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Archiwalna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie udzielałam się tu już sporo czasu, ale 2 lata temu zmagałam się z resztą dziewczyn z zapuszczaniem naturalek. Dzisiaj pokażę Wam efekty. Ostatni raz farbowałam 2 lipca 2010 roku, schodziłam z czerni, dziś mogę się już pochwalić w pełni naturalnymi włosami 3 zdjęcia dla porównania przed i po, pozdrawiam

PS bądźcie wytrwałe! Naprawdę jest o co walczyć
gratuluje wytrwalosci
tym bardziej ze mialas bardzo duza roznice w kolorze

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-09-23, 19:16   #2880
Lady M
Raczkowanie

Archiwalna gratulacje!!! Podziwiam Cię ^^

01.05.2015
Lady M jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, kolor blond farbowanie, naturalne włosy, naturalny kolor, platynowy blond, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości