Książka WIOLETTY UZAROWICZ "Sztuka makijażu profesjonalnego" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-24, 13:26   #1
vLain
Rozeznanie

Książka WIOLETTY UZAROWICZ "Sztuka makijażu profesjonalnego"

Książka od jakiegoś czasu dostępna na stronie internetowej pani Wioletty, wysyłki już są realizowane. Czy wiecie coś na temat tej książki? Jak wygląda w środku, chodzi tu o makijaże, porady itp. - czy warto ją kupić? Książka nie jest tania, więc zastanawiam się też nad wartością merytoryczną, tzn. czy można się z niej też czegoś ciekawego dowiedzieć, poza obejrzeniem zdjęć . Jeżeli miałyście z nią styczność to bardzo zachęcam do podzielenia się opiniami. Pozycja niestety nie do zdobycia w księgarniach tradycyjnych.

Fragment opisu książki:

"Wiem jak ogromnie ważna w pracy wizażysty jest technika pracy, tak więc pokazałam Wam, jak wykonać makijaże krok po kroku, jakie kosmetyki zastosować oraz jakimi akcesoriami się posługiwać.
Aby postrzeganie sztuki jaką jest wizaż, było jak najbardziej wiarygodne, zaprosiłam do udziału w sesjach modelki, które nie są osobami znanymi ze świata celebrytów.
Wizaż jest dziedziną niezwykle kreatywną, wymagającą bogatej wyobraźni i umiejętności przekształcenia jej w obraz malowany na twarzy. Wierzę, że ta książka będzie dla Was inspiracją, pomysłem na tworzenie nowych makijaży i rozwój w tej dziedzinie.
Publikacja zawiera ponad 30 makijaży, wykonanych krok po kroku. Różnorodna tematyka, barwne stylizacje, oraz oryginalne typy kobiecej urody, pozwoliły na prezentację technik wykonania makijaży profesjonalnych.
Książka stanowi instruktarz wykonania makijaży, od pierwszych etapów po efekt końcowy. To doskonały podręcznik pozwalający doskonalić warsztat początkującym wizażystom, oraz poszerzać horyzonty zawodowcom.
"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg text_21_1.jpg (11,9 KB, 17 załadowań)
vLain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:11   #2
czarna_kiecka
Zakorzenienie

Dot.: Książka WIOLETTY UZAROWICZ "Sztuka makijażu profesjonalnego"

ja nie kojarze, a jaka cena ? moze ktos sie wypowie, czy warto
Stary 2012-06-28, 20:54   #3
vLain
Rozeznanie

Cena 95zł + przesyłka. Można co nieco przeczytać na stronie p. Uzarowicz odnośnie książki, choć nie daje to wielkiego wyobrażenia na temat zawartości , stąd moja ciekawość. Cóż, będę dalej czekać na wypowiedzi.
Stary 2012-07-08, 15:16   #4
vLain
Rozeznanie

Do góry
Stary 2012-07-14, 18:26   #5
vLain
Rozeznanie

Ups, nie ma tu żadnych dziewczyn, które zamawiały książkę? Miałam nadzieję, że trafię na jakieś komentarze odnośnie publikacji, zamawiać w ciemno ciągle trochę się boję. Mimo wszystko, jakby któraś z Was wiedziała coś więcej na temat podręcznika to zachęcam do podzielenia się opinią.
Stary 2016-07-29, 14:56   #6
Linkaaa88
Przyczajenie

Wątek troszkę stary, ale może będzie pomocny. Książka jest genialna tak jak P. Uzarowicz. Miałam z nia zajęcia na uczelni i muszę przyznać, że kobieta wie co robi! Książka w świetny i jasny sposób pokazuje jak wykonać każdy rodzaj makijażu. Polecam
Linkaaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości