Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-03, 20:50   #4381
Melya
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
co tu taka cisza?
Początek września - trzeba wysłać dzieci do szkoły, niektórzy zaczynają pracę, a inni, w tym studenci, jadą na wakacje (najlepszy okres na zagraniczne wyjazdy).

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

napewno opiszę wrażenia

Buziaki dla zarobionej Evi
Przekazane.

Donoszę, że wreszcie podcięłam włosy. Poleciało 8 cm. Planowałam 5, ale trudno, odrosną.
Melya jest offline  
Stary 2012-09-03, 21:22   #4382
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
co tu taka cisza?
pewnie po raz pierwszy od dawna, dziewczyny (z niżej podpisaną włącznie) zajmują się zeszytami szkolnymi i innymi wyprawkami, zamiast wzdychać do szamponów i kremików eko

a ja dzisiaj dostałam potwierdzenie z BioPiekno, że moje zamówienie zostało wysłane - a składałam je w niedzielę

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-09-03 o 21:23
Fryne jest offline  
Stary 2012-09-03, 21:37   #4383
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

A ja oprócz walki zeszytowej byłam na dwugodzinnym zebraniu u Proboszcza
Przyszła dziś do mnie paczka z organeo (głównie produkty do zmywarki, których Wam oszczędzę) a PP przysłała mi trzy smsy o tym, że w ciągu 24 godzin dostarczą mi paczkę (ze zdrowych-kosmetyków) Ciekawy zwyczaj z tym zarzucaniem odbiorcy smsami...
W obu paczkach są/będą jednak też nowe, ciekawe (mam nadzieję) rzeczy, to Wam się pochwalę

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-09-03, 21:39   #4384
cloche
Zakorzenienie

no ładnie, od środy biorę urlop (głównie po to, żeby się wyspać, odpocząć, poczytać, zużyć zapasy kosmetyczne i wylatać się w górach), a wy zajęte! w końcu może obfocę moje ostatnie nabytki i co nieco na ich temat napiszę. dotychczas po prostu nie miałam siły no ale kto to obejrzy/przeczyta, skoro wszystkie nosy powlepiane w zeszyty zamiast na wizażu
cloche jest offline  
Stary 2012-09-03, 22:10   #4385
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no ładnie, od środy biorę urlop (głównie po to, żeby się wyspać, odpocząć, poczytać, zużyć zapasy kosmetyczne i wylatać się w górach), a wy zajęte! w końcu może obfocę moje ostatnie nabytki i co nieco na ich temat napiszę. dotychczas po prostu nie miałam siły no ale kto to obejrzy/przeczyta, skoro wszystkie nosy powlepiane w zeszyty zamiast na wizażu
nie no poczekaj, my tylko dzisiaj tak z tymi zeszytami ;P
Fryne jest offline  
Stary 2012-09-03, 22:16   #4386
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a to okej w środę zacznę się chwalić! chociaż zakupy Małgosi pewnie przyćmią moje
cloche jest offline  
Stary 2012-09-03, 23:18   #4387
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
a to okej w środę zacznę się chwalić! chociaż zakupy Małgosi pewnie przyćmią moje
ale na pewno u niektórych wzbudzą szybsze bicie serca i po to między innymi tu zaglądamy

dziewczyny, proszę o owację na stojąco - nadrobiłam ponad dwa tygodnie Waszego pisania w trakcie moich wakacji - serio serio, wszystko doczytałam;
i historia rycynowa oraz bandyci kałowi jak na razie są hiciorem w moim domu

czy Wy też tak drepczecie niespokojnie po zrobieniu zakupów? no straaaaaaaasznie długo trwają te dostawy, uuuuuuch (dodam tylko, że zamówienie niedzielne 'raptem')

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-09-03 o 23:21
Fryne jest offline  
Stary 2012-09-04, 00:10   #4388
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
co tu taka cisza?

mam swoje zamówienie p&r,idę się zaraz wysmarować balsamem dla kobiet w ciąży i w tygodniu będę testować kremy BB
wrzesień . Jak już przetestujesz daj znac co myślisz

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja oprócz walki zeszytowej byłam na dwugodzinnym zebraniu u Proboszcza
Przyszła dziś do mnie paczka z organeo (głównie produkty do zmywarki, których Wam oszczędzę) a PP przysłała mi trzy smsy o tym, że w ciągu 24 godzin dostarczą mi paczkę (ze zdrowych-kosmetyków) Ciekawy zwyczaj z tym zarzucaniem odbiorcy smsami...
W obu paczkach są/będą jednak też nowe, ciekawe (mam nadzieję) rzeczy, to Wam się pochwalę
Czekamy na zdjęcia

Cytat:
ale na pewno u niektórych wzbudzą szybsze bicie serca i po to między innymi tu zaglądamy

dziewczyny, proszę o owację na stojąco - nadrobiłam ponad dwa tygodnie Waszego pisania w trakcie moich wakacji - serio serio, wszystko doczytałam;

czy Wy też tak drepczecie niespokojnie po zrobieniu zakupów? no straaaaaaaasznie długo trwają te dostawy, uuuuuuch (dodam tylko, że zamówienie niedzielne 'raptem')

Złożyłam zamówienie na Gaia Creams. Ktoś miał krem oczyszczająco-kojący?
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2012-09-04, 01:11   #4389
amatorka_slodkich_jablek
Przyczajenie

do mojej przedmowczyni: jesli chcesz oczyszczenia i ukojenia to moze peeling enzymatyczny?
ja mam mega dziwna cere ze sklonnosciami do wszystkiego co niefajne wrazliwo mieszano nie wiadomo jaka. Oczyszczam sobie delikatnym peelingiem enzymatycznym ktory mozna uzywac codziennie bo zamiast scierac jakimis drobinkami rozpuszcza martwy naskorek, łój i inne niefajne rzeczy ktore zalegaja i zatykaja pory. i do tego ma delikatne wlasciwosci sciagajace, wiec jak ktos ma problem z rozszerzonymi porami to tez polecam.
Uzywam do tego czarnego mydla peelingujacego allepp, a po zmyciu olejek arganowy z domieszką migdalowego. Uzywam juz tak z 2 miesiace i mam duuuzo lepsza cere niz wczesniej.
Obydwa produkty sa mega wydajne A tego mydla, ktore w rzeczywistosci jest jakas taka gumopodobną papką, mozna uzywac do calego ciala, nie tylko do twarzy.
Tylko uwaga gdzie kupujecie arganowy, najlepiej w sklepach gdzie sa TYLKO produkty naturalne, a nie sama chemia i tylko jedna linia eko. te tanie arganowe maja czesto niefajne domieszki, parabeny, pegi, sls i inne takie.
A, i nie lubie firm ktore reklamuja sie jako "te jedyne oryginalne produkty z maroka" sugerujace ze inne to kaszanka i podrobki mialam doczyniania z jedna bardzo niesympatyczna firmą... zdecydowanie wole mniejsze sklepiki, ktore dbaja o kazdego klienta nawet tego ktory zrobi zakupy za 5 zl a nie tylko tego ktory wydaje u nich co miesiac pareset zlotych.
I pameitajcie, nie kupujcie w plastiku olejku arganowego, produkty w plastikach potrafia zmienic swoj sklad... najlepiej w szklanej butelce.
mydlo to wydatek rzedu ok. 25-27 zl, olejek 100ml taki mieszany od razu z migdalowym to 36-40 zl

Edytowane przez amatorka_slodkich_jablek
Czas edycji: 2012-09-04 o 01:15
amatorka_slodkich_jablek jest offline  
Stary 2012-09-04, 02:02   #4390
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma
Stary 2012-09-04, 06:31   #4391
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
ja nie wiem... u mnie ten amok wrześniowy trwa ze trzy, cztery tygodnie... się zastanawiam, czemu moje dzieci potrafią bezbłędnie w ciągu doby przestawić się na tryb wakacyjny, a z powrotem na szkolny to jest taka walka
Cytat:
oj, no co Ty Już pisałam, że większość to produkty do zmywarki plus stałe moje hity: alva, olej wspaniały... także nic ciekawego; nowe są ze 3-4 rzeczy, których jeszcze nie używałam i nie mam o nich zdania

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-09-04, 08:17   #4392
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Dorobilismy się w domu jakichś malutkich muszek - nie wiem co to za diabelstwo, ale strasznie mnie pogryzły!!!
A ponieważ spod kołdry ino ryj mi wystaje to jestem cała pogryziona na twarzy! Wyglądam jak w najgorszym stadium ospy, bo te małe ugryzienia strasznie mi sie paskudzą! Cos strasznego.....
Mam siatki na oknach, ale one sa takie małe, że i tak włażą, a przy zamkniętych oknach ciężko ...
Podpowiedzcie co moge zrobic z tymi pogryzieniami (herbaciany, korektor punktowy alvy, kocia sraczka trochę może i łagodzą, ale ja bym chciała szybciej....) i co zrobić, żeby je odstraszyć? Myslałam, żeby na parapecie postawic cos z paroma kropli herbacianego, ale nie wiem czy to je odstraszy a my się umęczymy....

Cytat:

zasłużone
Tak - tez tak mam i tez zawsze paczka idzie za długo, chocby szła 1 dzień
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
wrzesień . Jak już przetestujesz daj znac co myślisz

Czekamy na zdjęcia

Ja mam.
Fajny, ale ja jakąś specjalną fanką kremów gaia nie jestem u mnie cudów nie robią.
Cytat:
Napisane przez amatorka_slodkich_jablek Pokaż wiadomość
do mojej przedmowczyni: jesli chcesz oczyszczenia i ukojenia to moze peeling enzymatyczny?
ja mam mega dziwna cere ze sklonnosciami do wszystkiego co niefajne wrazliwo mieszano nie wiadomo jaka. Oczyszczam sobie delikatnym peelingiem enzymatycznym ktory mozna uzywac codziennie bo zamiast scierac jakimis drobinkami rozpuszcza martwy naskorek, łój i inne niefajne rzeczy ktore zalegaja i zatykaja pory. i do tego ma delikatne wlasciwosci sciagajace, wiec jak ktos ma problem z rozszerzonymi porami to tez polecam.
Uzywam do tego czarnego mydla peelingujacego allepp, a po zmyciu olejek arganowy z domieszką migdalowego. Uzywam juz tak z 2 miesiace i mam duuuzo lepsza cere niz wczesniej.
Obydwa produkty sa mega wydajne A tego mydla, ktore w rzeczywistosci jest jakas taka gumopodobną papką, mozna uzywac do calego ciala, nie tylko do twarzy.
Tylko uwaga gdzie kupujecie arganowy, najlepiej w sklepach gdzie sa TYLKO produkty naturalne, a nie sama chemia i tylko jedna linia eko. te tanie arganowe maja czesto niefajne domieszki, parabeny, pegi, sls i inne takie.
A, i nie lubie firm ktore reklamuja sie jako "te jedyne oryginalne produkty z maroka" sugerujace ze inne to kaszanka i podrobki mialam doczyniania z jedna bardzo niesympatyczna firmą... zdecydowanie wole mniejsze sklepiki, ktore dbaja o kazdego klienta nawet tego ktory zrobi zakupy za 5 zl a nie tylko tego ktory wydaje u nich co miesiac pareset zlotych.
I pameitajcie, nie kupujcie w plastiku olejku arganowego, produkty w plastikach potrafia zmienic swoj sklad... najlepiej w szklanej butelce.
mydlo to wydatek rzedu ok. 25-27 zl, olejek 100ml taki mieszany od razu z migdalowym to 36-40 zl
Krem oczyszczająco-kojący to po prostu nazwa jednego z olejowych kremów gaia, nie chodzi o oczyszczanie w Twoim rozumieniu.
Co do olejów to mamy sporo sprawdzonych miejsc
A możesz podrzucic jakies szersze info z linkami na temat zmian właściwości olejów w plastikach? Chyba nic na temat nie słyszałam..... wiele firm i sklepów pakuje oleje w plastiki i aż dziwne, że to robią skoro to nieprawidłowe.....

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-09-04 o 08:55
anula_ga jest offline  
Stary 2012-09-04, 09:15   #4393
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Dorobilismy się w domu jakichś malutkich muszek - nie wiem co to za diabelstwo, ale strasznie mnie pogryzły!!!
A ponieważ spod kołdry ino ryj mi wystaje to jestem cała pogryziona na twarzy! Wyglądam jak w najgorszym stadium ospy, bo te małe ugryzienia strasznie mi sie paskudzą! Cos strasznego.....
Mam siatki na oknach, ale one sa takie małe, że i tak włażą, a przy zamkniętych oknach ciężko ...
Podpowiedzcie co moge zrobic z tymi pogryzieniami (herbaciany, korektor punktowy alvy, kocia sraczka trochę może i łagodzą, ale ja bym chciała szybciej....) i co zrobić, żeby je odstraszyć? Myslałam, żeby na parapecie postawic cos z paroma kropli herbacianego, ale nie wiem czy to je odstraszy a my się umęczymy....
do mnie nic nie podlatuje (łącznie z facetami), jak się wypsikam sprayem alvy
wiesz, jak chcesz na szybko, to chyba tylko jakieś smarowidło apteczne... fenistil? albo coś z hydrokortyzonem... no a doleczyć możesz potem kocią sraczką czy aloesem
cloche jest offline  
Stary 2012-09-04, 09:23   #4394
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
do mnie nic nie podlatuje (łącznie z facetami), jak się wypsikam sprayem alvy
wiesz, jak chcesz na szybko, to chyba tylko jakieś smarowidło apteczne... fenistil? albo coś z hydrokortyzonem... no a doleczyć możesz potem kocią sraczką czy aloesem

no własnie zaczęłam od fenistilu i mi się rozpaskudziło ale potem następne potraktowałam herbacianym i tez jest wcale nie lepiej, więc to chyba te latające mędy jakies takie toksyczne nie wiem co to za świństwo wogóle - pierwszy raz mam taką reakcję po ugryzieniu owada.... zmutowane jakies te meszki.
Kurde sprayu alvy już nie mam. Poszukam w domu innego smierdzela tylko nie jestem pewna, że smród dla mnie to to samo co dla nich
O! Maseczkę z cynkiem sobie walnę!
Stary 2012-09-04, 10:25   #4395
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Nie wiem, co fachowo oznacza zapychanie, ale dla mnie to taki kosmetyk, który sobie używam, używam, a tu nagle bum pełno podskórnych pryszczy. Myślę sobie, hm... może skóra się oczyszcza? Chociaż wtedy to bardziej normalne pryszcze mi wyskakują. No to testuję dalej, to nie znika, odstawiam kosmetyk, wtedy znika, używam czegoś innego, jest okay, wracam do tamtego kosmetyku, daję mu drugą szansę i bum od nowa pełno podskórnych gul.

Dziewczyny, a czy któraś ma jakiś pomysł, co może mi szkodzić w perfumach? Kiedy się nie popsikam i nie ważne czym to na drugi dzień w tych miejscach mam podskórne gule. Nie ważne czy to za uchem, czy szyja, czy dekolt czy coś innego. Męczy mnie to strasznie i przez to rzadko kiedy czymś się psikam.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-09-04 o 10:28
SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2012-09-04, 12:44   #4396
Kretka666
Zakorzenienie

Ech, strasznie mnie kuszą ruskie kosmetyki. Serum do twarzy, tonik, kremy... Może coś jednak zamówić i próbować? Może w końcu coś nie uczuli Jaki krem byście poleciły dla mnie, taki żeby jeden był i na dzień, i na noc? Czy wybrać któryś z serii NS dla sucharów, czy dla wrażliwców? Bo na pewno chciałabym wziąć tonik i serum z Baikal, ale krem też by się przydał.
Stary 2012-09-04, 13:55   #4397
Soph
Organizatorka

Nigdzie nie mogę znaleźć składów maseł do ciała Organique...
nie wiecie może które masełka, albo linie mają naturalne składy?

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2012-09-04, 14:24   #4398
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogę znaleźć składów maseł do ciała Organique...
nie wiecie może które masełka, albo linie mają naturalne składy?
Niestety większość ich produktów nie ma naturalnych składów. Z tego, co pamiętam, to chyba peelingi były w miarę naturalne (peeling akurat trudno zepsuć).

Przy okazji polecam artykuł o oleju kokosowym, który chroni przed próchnicą: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/olej...wiadomosc.html

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2012-09-04, 14:55   #4399
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Sekretny, Ciebie perfumy zapychają to chyba szczyt wszystkiego... ale serio, nie wiem, ale najpewniej coś Ci jednak szkodzi.... może alkohol w dużym stężeniu?

Wrzucam fotkę rzeczy, które przyszły wczoraj i dziś;
Ikarov olejek antycellulitowy; deo EcoCosmetics (ma alkohol) w mojej ulubionej formule - sztyft;sunlotion mineralny spf 20 sensitive (jak kto szuka filtra dla siebie to pisać!!! Będę odlewać
he he peeling Coslys (ostatnio coś się mądrowałam o peelingach chyba kolejny ze sprajów alvy - tym razem do stóp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9040031.jpg (86,8 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-09-04 o 15:26
mhm0808 jest offline  
Stary 2012-09-04, 15:25   #4400
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Niestety większość ich produktów nie ma naturalnych składów. Z tego, co pamiętam, to chyba peelingi były w miarę naturalne (peeling akurat trudno zepsuć).

wezmę maskę do włosów, może szampon, czarne mydło Savon Noir Classic, glinkę i kule do kąpieli

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2012-09-04, 15:39   #4401
Kretka666
Zakorzenienie

Im dłużej siedzę na kalinie tym większe zamówienie mi się zbiera Póki co w koszyku mam peeling do stóp, krem do rąk zimowy, odżywkę NS do farbowanych, szampon NS neutral, masło do ciała creme bruile, peeling kawowy i krem intensywnie nawilżający do twarzy Organic Therapy Chyba ten twarzowy krem to taki bardziej uniwersalny, nie? I ma krótki skład, to może akurat nie uczuli.
Przydała by się drukarka do pieniędzy.
Stary 2012-09-04, 15:59   #4402
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

i jeszcze muszę jedną rzecz napisać, choć w zasadzie darowanemu koniowi w zęby zaglądać nie wypada dostałam dość niecodzienny gratis od sklepu zdrowe-kosmetyki... mianowicie jedną wkładkę higieniczną wyjętą z opakowania, włożoną w torebkę foliową...

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-09-04, 16:11   #4403
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
i jeszcze muszę jedną rzecz napisać, choć w zasadzie darowanemu koniowi w zęby zaglądać nie wypada dostałam dość niecodzienny gratis od sklepu zdrowe-kosmetyki... mianowicie jedną wkładkę higieniczną wyjętą z opakowania, włożoną w torebkę foliową...
Ciekawy gratis

Macie jakieś doświadczenie z firmą i+m Naturkosmetik? Mają serię Freistil dla alergików, spodobała mi się, ale nie wiem czy warto, 52 zł za 30 ml kremu czy 42 zł za 150 ml mleczka do mycia.
Stary 2012-09-04, 17:15   #4404
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Sekretny, Ciebie perfumy zapychają to chyba szczyt wszystkiego... ale serio, nie wiem, ale najpewniej coś Ci jednak szkodzi.... może alkohol w dużym stężeniu?

Ikarov olejek antycellulitowy; deo EcoCosmetics (ma alkohol) w mojej ulubionej formule - sztyft;sunlotion mineralny spf 20 sensitive (jak kto szuka filtra dla siebie to pisać!!! Będę odlewać
he he peeling Coslys (ostatnio coś się mądrowałam o peelingach chyba kolejny ze sprajów alvy - tym razem do stóp
fajne, fajne.
Czekam na opinię o sztyfcie
Stary 2012-09-04, 17:42   #4405
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Im dłużej siedzę na kalinie tym większe zamówienie mi się zbiera Póki co w koszyku mam peeling do stóp, krem do rąk zimowy, odżywkę NS do farbowanych, szampon NS neutral, masło do ciała creme bruile, peeling kawowy i krem intensywnie nawilżający do twarzy Organic Therapy Chyba ten twarzowy krem to taki bardziej uniwersalny, nie? I ma krótki skład, to może akurat nie uczuli.
ze dwie!
Cytat:
super, rzeczywiście wkładka "higieniczna"

Chodzę na praktyki do przedszkola i nie mam czasu myć rano włosów OMO i woda w Lu jest twardsza niż w domu rodziców, od razu to widać na włosach i czuć na skórze.

jp91 jest offline  
Stary 2012-09-04, 18:49   #4406
anula_ga
Zakorzenienie

szampon natura siberica do tłustych dużo lepiej robi moim włosom niz przeciwłupiezowy.

dostałam zamowienie z kaliny - mam róż natura siberica , jedną maseczkę tkaninową i olej łopianowy z kiełkami pszenicy. Jutro wrzucę zdjęcia, bo dzisiaj padnięta jestem......
Stary 2012-09-04, 19:15   #4407
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Ciekawa jestem tego sprayu do stóp. To dla Ciebie czy kogoś z rodzinki?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak zdobędziesz, to daj znać.

Fajne zakupy sobie planujesz. Mam nadzieję, że się powiodą i nic Cię nie uczuli.

Cytat:
szampon natura siberica do tłustych dużo lepiej robi moim włosom niz przeciwłupiezowy.

dostałam zamowienie z kaliny - mam róż natura siberica , jedną maseczkę tkaninową i olej łopianowy z kiełkami pszenicy. Jutro wrzucę zdjęcia, bo dzisiaj padnięta jestem......
Otworzyłam dzisiaj mój NS do tłustych i też mi się podoba. Na razie wydaje mi się, że działają podobnie, ale jego zapach odpowiada mi bardziej niż przeciwłupieżowego. Ma jakąś słodką nutę - może to ta arktyczna malina...

Którą maseczkę wzięłaś? Czekam z utęsknieniem na jutrzejsze fotki. Jestem obecnie w trybie oszczędzania, więc zostaje mi tylko zachwycanie się Waszymi zdobyczami.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-09-04 o 19:18
Melya jest offline  
Stary 2012-09-04, 19:22   #4408
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Otworzyłam dzisiaj mój NS do tłustych i też mi się podoba. Na razie wydaje mi się, że działają podobnie, ale jego zapach odpowiada mi bardziej niż przeciwłupieżowego. Ma jakąś słodką nutę - może to ta arktyczna malina...

Którą maseczkę wzięłaś? Czekam z utęsknieniem na jutrzejsze fotki. Jestem obecnie w trybie oszczędzania, więc zostaje mi tylko zachwycanie się Waszymi zdobyczami.
maseczka
i użyłam dzisiaj odzywki objętość i nawilżenie - chyba się polubimy. Jest lżejsza niż ta do farbowanych całe szczęście mam jej na kilka uzyć więc dobrze sie jej przyjrzę.
Stary 2012-09-04, 19:22   #4409
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Jak zdobędziesz, to daj znać.

Fajne zakupy sobie planujesz. Mam nadzieję, że się powiodą i nic Cię nie uczuli.

Powiadomię Was o tym, wiadomo

Akurat nic z rzeczy ciałkowych nie uczuli, bo tylko twarz mam taką wybredną... I myślę czy ryzykować właśnie. Nie wiem czy nie lepiej o twarz dbać aptecznie, a reszta naturalki.

Kurcze, szkoda, że nie mam przetłuszczających się włosów, musi ślicznie pachnieć.
Stary 2012-09-04, 19:34   #4410
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Czekam na opinię o sztyfcie
już go dziś użyłam, strasznie byłam ciekawa... i na pierwszy rzut mogę go wstępnie pochwalić - nie, żeby było idealnie ale póki co to mój nr1 może trochę twardawy jest, choć mam nadzieję,że się jeszcze "wyrobi"... ale w działaniu - skuteczny, a miałam dziś wyjątkowo latający dzień, i na basenie się miotałam z klasą Mileny
Cytat:
To dla Ciebie czy kogoś z rodzinki?
No nie to dla młodego postanowilam wykorzystać jego radość ze sprayu rhassoul i mówię: tu Ci synku coś jeszcze kupiłam... taki drugi spray: do stópek mało mnie śmiechem nie zabił ale mam nadzieję, że będzie używał. Strasznie mu się dłonie i stopy pocą

mhm0808 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości