Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-18, 11:33   #1531
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie grzywka mnie trochę wytrąciła i stąd niezbyt bystry wgląd jeśli chodzi o całość Twojej fryzury
Niestety ja mam dość daleko posunięty daltonizm, więc nie powinnaś brać tak na serio tego, co napiszę na temat koloru, ale moim skromnym zdaniem kolor na żywo jest ciemniejszy i jest takim chłodnym odcieniem brązu; żadnych rudawych refleksów widocznych na foto na żywo nie dostrzegłam; inna sprawa, że było niezbyt słonecznie

A no właśnie, bo ten drugi to Moonflower
No to wniosek z tego, że ja mam równie daleko posunięty daltonizm, bo według mnie jest dokładnie tak samo! Mam ciemniejsze włosy niż na zdjęciu i w kolorze chłodnego brązu.
Aparat idzie do kosza, oszukaniec jeden zacznę używac innego.
Dzięki Małgosia, już naprawdę zaczynałam się zastanawiac nad wizytą u okulisty......

Tak, drugi kolor madary to moonflower - moon jest różowawy, sun żółty.
Stary 2012-07-18, 11:37   #1532
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No to wniosek z tego, że ja mam równie daleko posunięty daltonizm, bo według mnie jest dokładnie tak samo! Mam ciemniejsze włosy niż na zdjęciu i w kolorze chłodnego brązu.
Aparat idzie do kosza, oszukaniec jeden zacznę używac innego.
Dzięki Małgosia, już naprawdę zaczynałam się zastanawiac nad wizytą u okulisty......

Tak, drugi kolor madary to moonflower - moon jest różowawy, sun żółty.
Nie wyrzucaj aparatu; może coś w ustawieniach warto pozmieniać... ja ostatnio wyskoczyłam małżowi z totalną krytyką naszego i stwierdzeniem, że trzeba nowy kupić, bo tym badziewiem zdjęcia zrobić wyraźnego nie można!!! No i małż mnie pouczył w obsłudze

Najważniejsze, że kolor fajny i twarzowy

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-07-18, 12:18   #1533
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ależ to wszystko ładniutkie
kcem znać opinie o podróbie podocznej gaji...
orginał już wypróbowany...niedługo sama ukręcę coś podobnego

no nie wiem czy sobie kupisz...z moim węchem...
były tylko 4 perfumy w kremie w palisandrowej szkatułce
wg mojego nosa wyglądało to następująco:
- aphrodesia - lekko kwiatowy, słodkawy, całkiem ładny
- precious sandal - typowo orientalny, ale nie duszący
- neroli - kwiatowy, ale nie ładny
- budda delight - delikatny, świeży, lekko cytrynowy, chyba najbardziej mi sie podobał, ale Ci nie kupiłam bo się bałam, że mnie posądzisz o zapach odświeżacza do toalet
tak, tak - szłam z zamiarem zakupu, ale na nic nie potrafiłam się zdecydować
poza tym do wąchania przeznaczone były te same szkatułki co do kupienia, mało tego - było na nich widać slady paluchów (ktoś już tam się nimi wypaćkał) a to zupełnie mnie zniechęciło
pod koniec przyszłego tygodnia ma być nowa dostawa zapaszków, opowiadałam właścicielce, że są jezcze inne np w kamiennych pudełeczkach i powiedziała, że zobaczy co da się zrobić

w przyszłym tygodniu pewnie spotkam się z Fiolką po odbiór szczoteczki...
jak mi się ją uda namówić na wycieczke do proeko to może jej nozdrza wywęszą coś odpowiedniego dla Ciebie

Precious Sandal Budda Delight tez może ładny być w sumie.
Stary 2012-07-18, 12:20   #1534
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no Anula, juz rano oto moje slicznosci z living nature: pomadki w kolorach
- morning sun
- warm wood
- sandstone

gratisy: czekolada 80% kakao nadziewana kremem czekoladowo-miodowym (manuka) i hydrating toning gel + nourishing day cream
Piękne pomadki i super gratisy!

Cytat:
Effa wygrałaś!
Dałam ciała z postem i to przez swoją wrodzoną złośliwość
Weszłam wczoraj na allegro i patrzę a tam mój najukochańszy w świecie krem tonujący madary sunflower jest licytowany! Cena, która była obecna przy nim tak mnie zdenerwowała, że dla podniesienia temperatury na all wpisałam 30zł. To tak tylko było, na odczepnego, bo mnie mała cena raziła a że krem kosztuje prawie 100 to zalicytowałam i zapomniałam, bo uznałam, że szanse na wyrwanie kremu za 30% jego wartości sa równe zeru..... DOdam, że to była pierwsza licytacja w jakiej brałam udział.
A dzisiaj rano znalazłam na poczcie maila..... wygrałam licytację mam krem tonujący madary sunflower za 30 i jeszcze go dzisiaj osobiście odbiorę
Normalnie jak znalazł, bo obecnie jest to dla mnie idealny kolor kremu tonującego a podkładów teraz nie używam
Nie sądziłam, że przegranie zakładu i złamanie danej samej sobie obietnicy narobi mi tyle radości!
Ale szczęściara! Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja wczoraj moj wypralam wiec dzis mam nadzieje, ze uda sie go przetestowac. Ja mam swojego ulubionego flata z lucy minerals, ale niestety juz sie troche sypie
Tez mnie kiedys kusilo Physicians Formula ale w skladzie ma dimethicone i talk wiec zrezygnowalam Aczkolwiek wyglad tych kosmetykow to cudo taki masz roz http://www.iherb.com/Physician-s-For...-oz-11-g/41434 ??

dziekuje staralam sie jak moglam zeby moja kompozycja wam sie przypodobala Tonik i pomada dzis juz poszly w ruch, loki ladne ale troche napuszone nie wiem czy to wina pogody czy kosmetykow, musze jeszcze troche poczekac z opinia na ich temat
Za to smarowidlo pod oczy mimo, ze tluscioch straszny to wchlonelo sie blyskawicznie
O, nie wiedziałam, że PF mają silikon w składzie.

Aż się zastanawiam jak będzie wyglądać kolejna kompozycja. Zostawiasz nas daleko w tyle! A puszenie się włosów to pewnie przez pogodę. Ja od paru dni nie mogę okiełznać moich.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Melya doszedł do ciebie mój e-mail, który kilka dni temu napisałam?
Nie doszedł. Zaraz poszukam w spamie.
Melya jest offline  
Stary 2012-07-18, 12:30   #1535
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wyrzucaj aparatu; może coś w ustawieniach warto pozmieniać... ja ostatnio wyskoczyłam małżowi z totalną krytyką naszego i stwierdzeniem, że trzeba nowy kupić, bo tym badziewiem zdjęcia zrobić wyraźnego nie można!!! No i małż mnie pouczył w obsłudze

Najważniejsze, że kolor fajny i twarzowy
Dziękuje bardzo
a to może faktycznie najpierw poczytam instrukcję.....
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale szczęściara! Gratuluję!

wiesz jak to mówią - głupi to ma zawsze szczęście
Stary 2012-07-18, 12:56   #1536
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Fioluś syrop z agawy można stosować do słodzenia kawy, herbaty, koktajli, owsianki.. Ma podobne właściwości co miód w smaku też jest podobny. Ja swój kupiłam w dużym rossmanie na dziale z żywnością BIO, kosztował 15,99 za 500 ml. Mam w planie zrobić z nim sos vinegrette

Mają też mleko sojowe, owsiane, ryżowe i ryżowe smakowe za 5,99 i kostki rosołowe bio za 3,50 chyba To z nowości bo stała oferta też jest niczego sobie
Cytat:
Fioluś - agawa tak jak Gayenka pisała, do słodzenia
dzięki
e to w sumie nie potrzebuję, bo ja cukru używam tylko do pieczenia ciasta od wielkiego święta.

Cytat:
ależ to wszystko ładniutkie
kcem znać opinie o podróbie podocznej gaji...
orginał już wypróbowany...niedługo sama ukręcę coś podobnego

no nie wiem czy sobie kupisz...z moim węchem...
były tylko 4 perfumy w kremie w palisandrowej szkatułce
wg mojego nosa wyglądało to następująco:
- aphrodesia - lekko kwiatowy, słodkawy, całkiem ładny
- precious sandal - typowo orientalny, ale nie duszący
- neroli - kwiatowy, ale nie ładny
- budda delight - delikatny, świeży, lekko cytrynowy, chyba najbardziej mi sie podobał, ale Ci nie kupiłam bo się bałam, że mnie posądzisz o zapach odświeżacza do toalet
tak, tak - szłam z zamiarem zakupu, ale na nic nie potrafiłam się zdecydować
poza tym do wąchania przeznaczone były te same szkatułki co do kupienia, mało tego - było na nich widać slady paluchów (ktoś już tam się nimi wypaćkał) a to zupełnie mnie zniechęciło
pod koniec przyszłego tygodnia ma być nowa dostawa zapaszków, opowiadałam właścicielce, że są jezcze inne np w kamiennych pudełeczkach i powiedziała, że zobaczy co da się zrobić

w przyszłym tygodniu pewnie spotkam się z Fiolką po odbiór szczoteczki...
jak mi się ją uda namówić na wycieczke do proeko to może jej nozdrza wywęszą coś odpowiedniego dla Ciebie

Cytat:
dla mnie takie rzeczy to sama przyjemność...jestem do usług
zobaczymy co na to Fiolka... biedna nie wie, że tu coś kombinujemy za jej plecami...
ładnie to sobie zaplanowałyście, tylko ja niestety wyjeżdżam w piątek i wracam dopiero 1 sierpnia .

Ale jeżeli chodzi o wąchanie perfum to nie trzeba 2 razy powtarzać, jestem chętna tym bardziej, ze w proeko nigdy nie byłam

A czego Ty Anulko szukasz, jakiego zapachu?
Stary 2012-07-18, 13:06   #1537
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
dzięki
e to w sumie nie potrzebuję, bo ja cukru używam tylko do pieczenia ciasta od wielkiego święta.

ładnie to sobie zaplanowałyście, tylko ja niestety wyjeżdżam w piątek i wracam dopiero 1 sierpnia .

Ale jeżeli chodzi o wąchanie perfum to nie trzeba 2 razy powtarzać, jestem chętna tym bardziej, ze w proeko nigdy nie byłam

Ja nie słodze kawy, herbaty nie piję, ciast nie piekę..... nawet często nie mam cukru w domu ale do koktajli na kefirku lubie trochę słodyczy dodać z ciekawości wzięłam agawę, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Trochę popsułaś nam plan ale co sie odwlecze....
Głownie to mnie po prostu kusza tego rodzaju perfumy, bo nigdy nie miałam a szukam zapachu świeżego (nie tak ciężkiego jak typowe orientalne), co najwyżej z minimalna ilością kwiatków i słodkości. Uwielbiam zapachy czysto mydlane taka mydlana świeżośc
Stary 2012-07-18, 13:08   #1538
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Na lawendowej farmie klikam okazje i nic tam nie ma... Są wypisane mydełka, ale jak na nie kliknę to w magazynie brak... Zawsze tak jest? Trzeba zamawiać indywidualnie u Pani Ewy? O co chodzi?

jp91 jest offline  
Stary 2012-07-18, 13:11   #1539
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
- morning sun
- warm wood
- sandstone

gratisy: czekolada 80% kakao nadziewana kremem czekoladowo-miodowym (manuka) i hydrating toning gel + nourishing day cream
śliczniutkie
a Ty też musisz je zamawiać przez neta czy masz dostępne stacjonarnie?
Cytat:
Effa wygrałaś!
Weszłam wczoraj na allegro i patrzę a tam mój najukochańszy w świecie krem tonujący madary sunflower jest licytowany! Cena, która była obecna przy nim tak mnie zdenerwowała, że dla podniesienia temperatury na all wpisałam 30zł. To tak tylko było, na odczepnego, bo mnie mała cena raziła a że krem kosztuje prawie 100 to zalicytowałam i zapomniałam, bo uznałam, że szanse na wyrwanie kremu za 30% jego wartości sa równe zeru..... DOdam, że to była pierwsza licytacja w jakiej brałam udział.
A dzisiaj rano znalazłam na poczcie maila..... wygrałam licytację mam krem tonujący madary sunflower za 30 i jeszcze go dzisiaj osobiście odbiorę
Normalnie jak znalazł, bo obecnie jest to dla mnie idealny kolor kremu tonującego a podkładów teraz nie używam
Nie sądziłam, że przegranie zakładu i złamanie danej samej sobie obietnicy narobi mi tyle radości!
gratuluję
też kcem !
ostatnio nie kupiłam, bo mi sprzedawca dwukrotnie nie odpisał jaka była data ważności...a kota w worku kupowac nie zamierzam...

Cytat:
dzięki

ale doszły Cię już wieści, że szczoteczek raczej nie będzie?
promolcia jest offline  
Stary 2012-07-18, 13:17   #1540
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Na lawendowej farmie klikam okazje i nic tam nie ma... Są wypisane mydełka, ale jak na nie kliknę to w magazynie brak... Zawsze tak jest? Trzeba zamawiać indywidualnie u Pani Ewy? O co chodzi?
W tym momencie nie ma dostępnych żadnych mydełek w okazjach. Gdyby jakieś było na stanie to przy cenie byłoby pole do wpisania ilości oraz koszyk, w który można kliknąć
iivii jest offline  
Stary 2012-07-18, 13:20   #1541
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Widocznie obecnie ich nie ma. Z tego co sie orientuje to sa zwykle pojedyncze sztuki, pewnie sie juz sprzedały.... Ale napisać zawsze warto - czasem Pani Ewa ma coś, czego na stronie brak
Cytat:
gratuluję
też kcem !
ostatnio nie kupiłam, bo mi sprzedawca dwukrotnie nie odpisał jaka była data ważności...a kota w worku kupowac nie zamierzam...

Ja też węszyłam podstęp w dacie wazności ale na szczęście bez powodu.
Ale brak szczoteczek nie ma wpływu na planowaną wyprawę?
Stary 2012-07-18, 13:33   #1542
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
W tym momencie nie ma dostępnych żadnych mydełek w okazjach. Gdyby jakieś było na stanie to przy cenie byłoby pole do wpisania ilości oraz koszyk, w który można kliknąć
aha, rozumiem, dziękuję
Cytat:
Widocznie obecnie ich nie ma. Z tego co sie orientuje to sa zwykle pojedyncze sztuki, pewnie sie juz sprzedały.... Ale napisać zawsze warto - czasem Pani Ewa ma coś, czego na stronie brak
Na razie mam zapas mydełek, ale jakby coś sie ciekawego trafiło, to byłoby fajnie Chciałabym, żeby Pani Ewa zrobiła mydełko marchewkowe, poprawiające koloryt skóry, kasztanowe dla naczynkowców i jakieś wybielające na przebarwienia

jp91 jest offline  
Stary 2012-07-18, 13:54   #1543
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
aha, rozumiem, dziękuję

Na razie mam zapas mydełek, ale jakby coś sie ciekawego trafiło, to byłoby fajnie Chciałabym, żeby Pani Ewa zrobiła mydełko marchewkowe, poprawiające koloryt skóry, kasztanowe dla naczynkowców i jakieś wybielające na przebarwienia
Napisz jej to
Stary 2012-07-18, 14:12   #1544
jp91
Wtajemniczenie

Napisałam

jp91 jest offline  
Stary 2012-07-18, 14:14   #1545
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja nie słodze kawy, herbaty nie piję, ciast nie piekę..... nawet często nie mam cukru w domu ale do koktajli na kefirku lubie trochę słodyczy dodać z ciekawości wzięłam agawę, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Trochę popsułaś nam plan ale co sie odwlecze....
Głownie to mnie po prostu kusza tego rodzaju perfumy, bo nigdy nie miałam a szukam zapachu świeżego (nie tak ciężkiego jak typowe orientalne), co najwyżej z minimalna ilością kwiatków i słodkości. Uwielbiam zapachy czysto mydlane taka mydlana świeżośc
ja dodaję do koktajli dojrzałego banana i wychodzą słodziutkie.
A mogłabyś nam jeszcze powiedzieć jakie perfumy z jakiś znanych zapachów są dla ciebie mydlane, żebyśmy miały porównanie.
Ja też lubię zapachy mydlane a właściwie dokładniej mówiąc takie które kojarzą się z czystością, świeżym praniem itp.

Cytat:
śliczniutkie
a Ty też musisz je zamawiać przez neta czy masz dostępne stacjonarnie?

gratuluję
też kcem !

doszły doszły niestety, ale ostatnio kupiłam rękawicę do masażu i chwilowo zapał na szczotkę minął, więc mogę spokojnie czekać

Cytat:
aha, rozumiem, dziękuję

marchewkowe mydełko mają w mydlarni Tuli, mnie się całkiem podobało.
Stary 2012-07-18, 14:16   #1546
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
ja dodaję do koktajli dojrzałego banana i wychodzą słodziutkie.
A mogłabyś nam jeszcze powiedzieć jakie perfumy z jakiś znanych zapachów są dla ciebie mydlane, żebyśmy miały porównanie.
Ja też lubię zapachy mydlane a właściwie dokładniej mówiąc takie które kojarzą się z czystością, świeżym praniem itp.

marchewkowe mydełko mają w mydlarni Tuli, mnie się całkiem podobało.
na plotkowym

Mi sie marchewa tuli też baardzo podoba!
Stary 2012-07-18, 14:24   #1547
jp91
Wtajemniczenie

Dzięki Fioluś, nawet nie wiedziałam, że takie jest.

jp91 jest offline  
Stary 2012-07-18, 15:54   #1548
Melya
Zadomowienie

Cytat:
wiesz jak to mówią - głupi to ma zawsze szczęście
Głupoty to teraz pleciesz.

Cytat:
Będę jeszcze walczyć, Dziewczyny. Może je znajdę.

edit.
Dodzwoniłam się do drugiego TBS, przyszła dostawa i są odłożone 2 szczotki.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-18 o 15:56
Melya jest offline  
Stary 2012-07-18, 17:52   #1549
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb mam nadzieje, ze i tym razem spodoba wam sie moja kompozycja bo bardzo sie staralam
od lewej kolejno:
Hugo naturals migielka pomarancza wanilia to juz 2 buteleczka kazda fanka wanilii powinna ja miec
Merry Hempsters pomadka waniliowa, taka mialam nadzieje jak ja zamawialam, jakie bylo moje zdziwienie kiedy ja otworzylam a tam zielonawa maz o zapachu niezbyt przypominajacym wanilie coz sie okazalo ... jest to pomadka zawierajace konopie siewna dobrze, ze na clo jej nie wzieli bo bym poszla siedziec
dla zainteresowanych sklad:
*Cannabis sativa (hemp) seed oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, *vanilla planifolia (vanilla) extract (vanilla planifolia (vanilla) beans infused in *helianthus annuus (sunflower) oil), *calendula officinalis flower extract (calendula officinalis flowers infused in *helianthus annuus (sunflower) Oil), *helianthus annuus (sunflower) oil, *rosmarinus officinalis (rosemary) extract, d-a tocopherol (vitamin E).

*Denotes Certified Organic
  • Contains 10 ug/g or less THC
  • Contains over 70% certified organic ingredients

nastepnie Now foods olej z rozy za olejkiem pedzel z EcoTools.
Odzywki do wlosow BeeCeuticals, tonik do lokow Beautiful Curls pieknie pachnie mam nadzieje, ze okaze sie moim number one w kategorii stylizacji lokow
W ostatniej kolumnie od dolu:
Beautiful Curls srodek do sylizacji lokow na bazie shea - cos na wzor pomady JMO.
BeeCeuticals smarowidlo do rak oraz na samym szczycie Bee Naturals balsam pod oczy
wow!
Cytat:
- morning sun
- warm wood
- sandstone

piękne

Cytat:
Effa wygrałaś!

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

nareszcie sie doczekałam
I którą się dzisiaj umalowałas???
Gratisy boskie!
trafiło Ci się pięknie
Cytat:
Dzięki
No to faktycznie łatwo nie będzie którąś wybrac....... bo w sumie wszystkie pasują

ale grzywka tez nowa
Małgosiu - a czy na żywo kolor włosów mam taki jak na wklejanych zdjęciach? Bo ja mam ciągle wrażenie, że mój aparat kłamie i to sporo.... Jak możesz porównać to będę wdzięczna - zdjęcia mam w albumie, żebys nie szukała w wątku.
Mój kolor kremu tonującego madary to sunflower - dla mnie targowisko było tylko bardzo krótkim epizodem nie potrafie sie tam poruszać.... Ale 30zł za nowy, nieużywany i z datą wazności do przyszłego roku krem madary to naprawdę dobry biznes!

dzięki, dzięki

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-07-18, 20:11   #1550
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Głupoty to teraz pleciesz.

Będę jeszcze walczyć, Dziewczyny. Może je znajdę.

edit.
Dodzwoniłam się do drugiego TBS, przyszła dostawa i są odłożone 2 szczotki.

przyszła moja paczuszka z matique
a w niej deo madary i szampon pomaranczowy lavera
długo to trwało bo Pani ściągała dla mnie próbeczki miessence - bardzo jestem ich ciekawa
deo pachnie ziołowo, ale tak leciutko, za to szampon daje ostro landrynkami
jeśli ktoś zainteresowany próbką podkładu lavera to piszcie - chętnie oddam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lavera, madara, miessence.jpg (96,7 KB, 48 załadowań)
promolcia jest offline  
Stary 2012-07-18, 20:35   #1551
evitka21
Zakorzenienie

promolcia, fajowe zakupki

closzku, szmineczki supcio

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

dziewczyny, żadna nie chce tego mydła alepp mojego? wywalić mam?
(odcięte 180g nieużywane, 5-8%, z organique)

evitka21 jest offline  
Stary 2012-07-18, 20:44   #1552
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

dziewczyny, żadna nie chce tego mydła alepp mojego? wywalić mam?
(odcięte 180g nieużywane, 5-8%, z organique)
jak takie groźby padają to ja chętnie
Stary 2012-07-18, 20:53   #1553
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

długo to trwało bo Pani ściągała dla mnie próbeczki miessence - bardzo jestem ich ciekawa
super!
Cytat:
jak takie groźby padają to ja chętnie
nie wiedziałam, żeś taka strachliwa
Evi - nie strasz nam Fiolki

Pojechałam i odebrałam moją wylicytowaną madarke czyli full opcja "po taniości", bo za przesyłkę nie zapłacę dzisiaj za ciemno na zdjęcia, ale napewno wstawię powód złamania postu

Melya - taki żarcik ale doceniam, że zareagowałaś na wyzywanie mnie od głupich, nawet jesli to ja sama sie zwyzywałam
Stary 2012-07-18, 21:28   #1554
Soph
Organizatorka

przyszło ponad 2 kg moich ruskich...
nie muszę chyba dodawać, że jestem w raju i będzie wielkie testowanie

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2012-07-18, 21:41   #1555
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
nie musisz
testuj, testuj! I opisuj
Stary 2012-07-18, 21:42   #1556
evitka21
Zakorzenienie

"2 kg ruskich"

evitka21 jest offline  
Stary 2012-07-18, 22:07   #1557
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
"2 kg ruskich"

na pewno będę relacjonować
dostałam 2 próbki - perełki i sól do kąpieli i krem pod oczy jako rekompensatę za olejek

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2012-07-18, 23:42   #1558
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Super. Czekam na recenzję deo.

Cytat:
Melya - taki żarcik ale doceniam, że zareagowałaś na wyzywanie mnie od głupich, nawet jesli to ja sama sie zwyzywałam
Oj, wiem, że żarcik, wiem... Ja nie załapuję tylko żarcików podpuszczających do zakupów. Co nie zmienia faktu, że będę Cię bronić własną piersią!

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Zrobiłaś mi apetyt na pierogi.
Melya jest offline  
Stary 2012-07-19, 07:00   #1559
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

O Promolcia tym razem kusi

Ja już nic nie kupuję, pakuję się i wyjeżdżam

Mam pytanie: w hydrolacie rozmarynowym z EkoSpa pływają mi jakieś farfocle Oczywiście data i przechowywanie są ok; i oczywiście pachnie normalnie... ale chyba trzeba go wywalić, co???? Ze względu na te paprochy....

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-07-19, 07:50   #1560
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, wiem, że żarcik, wiem... Ja nie załapuję tylko żarcików podpuszczających do zakupów. Co nie zmienia faktu, że będę Cię bronić własną piersią!
lejesz miód na me serce
Cytat:
O Promolcia tym razem kusi

Ja już nic nie kupuję, pakuję się i wyjeżdżam

Mam pytanie: w hydrolacie rozmarynowym z EkoSpa pływają mi jakieś farfocle Oczywiście data i przechowywanie są ok; i oczywiście pachnie normalnie... ale chyba trzeba go wywalić, co???? Ze względu na te paprochy....
Małgosia ale te farfocle dopiero teraz się pojawiły?
Niby w tych ekologicznych produktach mogą sie pojawić naturalne osady, nie wiem jak dużo tych farfocli masz. Ja chyba nie miałam takiego przypadku.....
Zadzwoń do ecospa.

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości