Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-10, 09:37   #2851
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
zaraz Ewa powie, że jak nie można otworzyć to oddajcie

Spałam dziś z sesą egzotyczną na włosach, fajna, pachnie dość mocno ale przyjemnie, nie przeszkadza mi ten zapach. Poduszka mocno przesiąkła jej zapachem. Idę zmywać Zapytam tylko, ile Wy nakładacie sesy na włosy? Wylałam na talerzyk dwie łyżeczki do herbaty i było za dużo, na skalp tylko trochę wsmarowałam, bo u mnie za dużo włosów na głowie i bardzo ciężko dotrzeć tam z olejem smarując palcami, musiałabym chyba prosto z butelki lać.
no way nie oddamy
Ciekawi mnie ta sesa egzotyczna, ja mam zwykla i czasem mam migreny od tego mocnego zapachu. Takze jak uda mi sie zuzyc moje zapasy olejowe to kupie sobie te egoztyczna a co
Ja kupilam sobie pipete i nia aplikuje oleje na wlosy, po kropelce na skalp a pozniej kilka kropel na dlonie i wcieram we wlosy
Ktos wczoraj pytal o madare na naturice jest http://www.naturnika.pl/pl/producer/Madara/16

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-10 o 09:41
effa_j jest offline  
Stary 2012-08-10, 09:52   #2852
beeets
Zakorzenienie

kochane, właśnie znalazłam sklep z uk z dostawą do Polski z moimi ukochanymi szamponami i innymi produktami marki Australian Organics
Nie muszę już tak często chodzić do tk maxx, bo liczyłam że te szampony jeszcze się pokazą.
A tam mają też odżywki do włosów. I ceny takie jak w tk maxx były.

http://www.biggreensmile.com/brands/...ian%20Organics

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
skad zamawiacie produkty Madara ?
proszę o namiary
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...54-MADARA.html

edit.
niestety moja radość trwała krótko z tym sklepiem z uk. za wysyłką kilku szamponów do polski chcą 160 zł

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-08-10 o 10:04
beeets jest offline  
Stary 2012-08-10, 10:18   #2853
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no way nie oddamy
Ciekawi mnie ta sesa egzotyczna, ja mam zwykla i czasem mam migreny od tego mocnego zapachu. Takze jak uda mi sie zuzyc moje zapasy olejowe to kupie sobie te egoztyczna a co
Ja kupilam sobie pipete i nia aplikuje oleje na wlosy, po kropelce na skalp a pozniej kilka kropel na dlonie i wcieram we wlosy
Ktos wczoraj pytal o madare na naturice jest http://www.naturnika.pl/pl/producer/Madara/16
tylko kropelkę na skalp? muszę spróbować co to wyjdzie.
Włosy mam już w połowie suche, póki co są bardzo gładkie, żadne kosmyki nie odstają. Zobaczymy później A i polałam dzisiaj sobie więcej octu na twarz niż na włosy

jp91 jest offline  
Stary 2012-08-10, 10:22   #2854
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

niestety moja radość trwała krótko z tym sklepiem z uk. za wysyłką kilku szamponów do polski chcą 160 zł
ło boże szkoda że nie więcej

no właśnie po ciąży wszystko się zmienia , włosy zamiast przetłuszczających są suche, skóra zresztą też - oszaleć można

dziewczyny które używały samoopalacz alverde powiedzcie proszę czy on jest taki tłusty bardziej czy nawilżający? np w porównaniu do Lavery??

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-08-10, 11:04   #2855
grazkako
Zadomowienie

Pragnę uprzejmie donieść , że ten krem na dzień JMO jest fantastyczny . Bardzo lekka formuła , pięknie się wchłania a moja buzia przez cały dzień pozostaje matowa pod mineralami nie mam też żadnych podrażnień krostek . Zużywam próbkę i chyba się pokuszę o kilka kolejnych.

Jeśli ktoś chce jakieś drobiazgi z ALVERDE proszę o pw. Wybieram się dziś na zakupy.
grazkako jest offline  
Stary 2012-08-10, 11:04   #2856
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
effa no właśnie mogli by w mario zrobić promocje a próbeczke pomady z bc z chęcią przyjmę pisz na PW co chcesz w zamian

beets piękne zakupy i jakie gratisy hoho

mlodziudka iherb jest fajny i ma bardzo bogatą ofertę, ale mi niestety jedna paczka nie doszła i trochę się zniechęciłam

ja się pewnie skuszę na tan spray z solą bo jednak JMO, w większości przypadków, mi służy, a w tego typu produktach o mega prostym składzie liczą się proporcje.
Moje włosy po ciąży w ogóle się nie kręcą, ale kosmetyki dla kręconowłosych nadal im służą
Ta paczuszka z iherba była tą pow 80 dolarów, czy to był ten taki list za opłatą 4 lub 6 dolców? Ten list jest ponoć nieśledzony. Sama tak dużego zamówienia (na tą gratisową przesyłkę) nie będę w stanie zrobić, ale może kiedyś się zgadamy z wizażnkami

Z tymi włosami to spokojnie. Po tym okresie wypadania dochodzą do siebie i skręt jest podobny

Sądzę, że ten link niektórych zainteresuje
http://johnmasters.pl/product/index/.../149/preview/1

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-08-10 o 11:18
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2012-08-10, 11:07   #2857
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
tylko kropelkę na skalp? muszę spróbować co to wyjdzie.
Włosy mam już w połowie suche, póki co są bardzo gładkie, żadne kosmyki nie odstają. Zobaczymy później A i polałam dzisiaj sobie więcej octu na twarz niż na włosy
mialo byc po kropelce w kazde miejsce
Tez mi czasem plukanka octowa poleci na twarz

Cytat:

no właśnie po ciąży wszystko się zmienia , włosy zamiast przetłuszczających są suche, skóra zresztą też - oszaleć można

dziewczyny które używały samoopalacz alverde powiedzcie proszę czy on jest taki tłusty bardziej czy nawilżający? np w porównaniu do Lavery??
ja nie uzyalam innych eko samoopalaczy wiec nie mam porownania, ale alverde tluste nie jest czyatalam jeszcze gdzies na blogach pochlebne opinie o tym samoopalaczu http://www.naturnika.pl/pl/p/Organix...acz-250-ml/967 i o dziwo DHA ma koncu skladu
effa_j jest offline  
Stary 2012-08-10, 12:33   #2858
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
akurat,akurat,ja to tak otworzyć nie mogłam,że w ogole jej nie użyłam+paluchy obklejone taśmą miałam

z nożyczkami pózniej powalczę
Cytat:
paznokiec przy okazji sobie rozwalilam, palce tasma upackane a ta tasma jakby sie z pojemnikiem scalila
jasne jasne juz sie teraz nie msciij na nas
Laska widze, ze znowu Ci maslo nie podpasowalo tys wybredna istota
A co z maska qrganique nie tak, ze chcesz sie jej pozbyc??
no widziałyście, jakie delikatne i wymagające

Masło mango jednak nie, bo o ile konsystencja super-gęsta maślana jak lubię, zapach w opakowaniu jednak niezły, to jednak jak już się posmaruję, to coś mi nie gra. Chyba w kontakcie z moją skórą jakoś nie do końca mi się podoba.
Wiesz-ja francuski nosek , w tej kwestii mi ciężko okrutnie dogodzić, jak sama wiesz . Zawsze tak miałam, a po ciąży jeszcze gorzej...
A perfumy to też lipa...na dłuższą metę większość mnie męczy i od lat mam tylko dwa zapachy.
Chciałabym wymienić na coś innego, ale nikt go nie chce jak widać

A maska organique, (i ta i winogronowa) mi trochę obciążają włosy, no i ona ma termin do końca listopada, więc mogę mieć problemy ze zużyciem, bo jeszcze inne dwie maski które lubię mam otwarte. Dlatego się bym chciała z kimś wymienić odlewką, ale też nie ma chętnych. Ogólnie ją używam i daje radę.
Cytat:
zaraz Ewa powie, że jak nie można otworzyć to oddajcie

Spałam dziś z sesą egzotyczną na włosach, fajna, pachnie dość mocno ale przyjemnie, nie przeszkadza mi ten zapach. Poduszka mocno przesiąkła jej zapachem. Idę zmywać Zapytam tylko, ile Wy nakładacie sesy na włosy? Wylałam na talerzyk dwie łyżeczki do herbaty i było za dużo, na skalp tylko trochę wsmarowałam, bo u mnie za dużo włosów na głowie i bardzo ciężko dotrzeć tam z olejem smarując palcami, musiałabym chyba prosto z butelki lać.
Co to to nie, ale mam nadzieję, ze starczy im cierpliwości i nie wyrzucą w złości do kosza

Sesę zwykłą też wydałam, bo nie podobał mi się zapach i się utrzymywał na włosach długo do tego...kiedyś się zamierzam na egzotyczną skusić

Ja przy olejowaniu daję ok łyżki stołowej do mikro miseczki, maczam paluchy i heja.
Cytat:
no way nie oddamy
no, za mocny zapach, za intensywny.

Cytat:
A i polałam dzisiaj sobie więcej octu na twarz niż na włosy
I masz 2 w 1-od razu tonik octowy
a w ogóle to mnie na zaś te kremidła NS kuszą bardzo:
http://kalina-sklep.pl/odmladzajacy-...0ml-p-122.html
http://kalina-sklep.pl/organiczny-kr...0ml-p-121.html
http://kalina-sklep.pl/organiczny-kr...0ml-p-118.html
i jeszcze sera z agafii, tylko tu bym musiała najpierw przyjrzeć się dokładnie składom...
i jaki ładny skład ten tonik ma http://kalina-sklep.pl/odmladzajacy-...0ml-p-108.html, jak pozżywam hydrolaty, to może się skuszę

Mel, SW, (tudzież inne wrocławianki) jak będziecie zamawiać coś z kaliny, to dajcie znać
tak na już to bym tą piankę wzięła do mycia buzi http://kalina-sklep.pl/organiczna-de...aca-p-151.html

No i jeszcze w najnowszej gazetce SP jest -30% na AA eco i wybrane kosmetyki z sanoflore -40% (m.in. też wasz krem na niedoskonałości czy jakoś tak, maseczka i żel do buzi z tej zielonej serii i olejek jedwabisty czy jakoś tak)

a do mnie przybył dziś pyndzel eco tools (ten co go brakło w magazynie ostatnio). Mięciuteńki bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,2 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:37
evitka21 jest offline  
Stary 2012-08-10, 12:52   #2859
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

Masło mango jednak nie, bo o ile konsystencja super-gęsta maślana jak lubię, zapach w opakowaniu jednak niezły, to jednak jak już się posmaruję, to coś mi nie gra. Chyba w kontakcie z moją skórą jakoś nie do końca mi się podoba.
Wiesz-ja francuski nosek , w tej kwestii mi ciężko okrutnie dogodzić, jak sama wiesz . Zawsze tak miałam, a po ciąży jeszcze gorzej...
A perfumy to też lipa...na dłuższą metę większość mnie męczy i od lat mam tylko dwa zapachy.

A maska organique, (i ta i winogronowa) mi trochę obciążają włosy, no i ona ma termin do końca listopada, więc mogę mieć problemy ze zużyciem, bo jeszcze inne dwie maski które lubię mam otwarte. Dlatego się bym chciała z kimś wymienić odlewką, ale też nie ma chętnych. Ogólnie ją używam i daje radę.

Co to to nie, ale mam nadzieję, ze starczy im cierpliwości i nie wyrzucą w złości do kosza

Sesę zwykłą też wydałam, bo nie podobał mi się zapach i się utrzymywał na włosach długo do tego...kiedyś się zamierzam na egzotyczną skusić

Ja przy olejowaniu daję ok łyżki stołowej do mikro miseczki, maczam paluchy i heja.

i jeszcze sera z agafii, tylko tu bym musiała najpierw przyjrzeć się dokładnie składom...
i jaki ładny skład ten tonik ma http://kalina-sklep.pl/odmladzajacy-...0ml-p-108.html, jak pozżywam hydrolaty, to może się skuszę

Mel, SW, (tudzież inne wrocławianki) jak będziecie zamawiać coś z kaliny, to dajcie znać
tak na już to bym tą piankę wzięła do mycia buzi http://kalina-sklep.pl/organiczna-de...aca-p-151.html

No i jeszcze w najnowszej gazetce SP jest -30% na AA eco i wybrane kosmetyki z sanoflore -40% (m.in. też wasz krem na niedoskonałości czy jakoś tak, maseczka i żel do buzi z tej zielonej serii i olejek jedwabisty czy jakoś tak)

a do mnie przybył dziś pyndzel eco tools (ten co go brakło w magazynie ostatnio). Mięciuteńki bardzo
oj tam oj tam i kto to mowi
jak nie bedziesz miala chetnych to wiesz ja wszystko co do wlosow przygarne. W takie kompleksy mnie wpedzilas ta swoja czupryna,ze teraz musze szukac zlotego srodka co by z moich takie cuda uczynil
Ja po wakacjach bede zamawiac na kalinie w razie czego
A pedzel jest bardzo fajny, jestem bardzo zadowlona. Balam sie ze bedzie robil palmy ale nie ma z nim problemu. Szkoda, ze zostawilam go w domku na wsi do ktorego nie wiem kiedy pojedziemy
effa_j jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:05   #2860
Kretka666
Zakorzenienie

Umyłam się dziś rano wyjątkowo mleczkiem do demakijażu, a nie micelem i... skóra miękka, gładka, bez wysuszenia Lepiej niż po micelu! Mogłam nawet mniej kremu nałożyć Zobaczymy czy będzie dobrze w połowie dnia i wieczorem. Ciekawi mnie tylko czy mleczko tak samo dobrze myje co micel?
Stary 2012-08-10, 13:09   #2861
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Promolcia, znalazłam na blogu Anwen fragment artykułu. Całość na stronie apteki dbam o zdrowie. "Ze względu na oddziaływanie na gospodarkę hormonalną kobiety w ciąży nie powinny stosować olejków: cyprysowego, hyzopowego, jałowcowego, kopru włoskiego, lawendowego, majerankowego, melisowego, mięty pieprzowej, rozmarynowego, różanego, rumiankowego, szałwiowego, tymiankowego. "

jp91 jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:10   #2862
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Umyłam się dziś rano wyjątkowo mleczkiem do demakijażu, a nie micelem i... skóra miękka, gładka, bez wysuszenia Lepiej niż po micelu! Mogłam nawet mniej kremu nałożyć Zobaczymy czy będzie dobrze w połowie dnia i wieczorem. Ciekawi mnie tylko czy mleczko tak samo dobrze myje co micel?
ja w ogóle nie używam micel, bo mnie wysuszał

czy ktoś ma peeling z migdałami Coslys?
jest z 66,90 zł na 15 zł i kusi
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...MIGDALAMI.html

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:25   #2863
evitka21
Zakorzenienie

a tu ile rzeczy mnie kusi , kremy do rąk i stóp z organic shopa:
http://kalina-sklep.pl/seria-organic-shop-c-57.html
a co gorsza swoje mam na wykończeniu.....

i promo kosmetykimineralne.com
Cytat:
W dniach 09-12.08.2012 dla wszystkich miłośników marki Everyday Minerals mamy super PROMOCJĘ! Otrzymujecie od nas -10% na wszystkie kosmetyki i akcesoria tej firmy dostępne w naszym sklepie. Wystarczy, że na końcu zamówienia wpiszecie kod rabatowy: EVEMI10
Cytat:
Zapraszamy Was do sklepu oficjalnego dystrybutora Everyday Minerals www.EverydayMinerals.com. pl, gdzie jeszcze tylko do niedzieli 12.08.2012 czeka na Was promocja, w której dla każdego zamówienia powyżej 50 zł pokrywamy za Was koszty wysyłki*! Ponad to wszystkim osobom posiadającym działalność gospodarczą proponujemy zakupy hurtowe – wystarczy wysłać do nas zapytanie o ofertę oraz dokumenty świadczące o posiadaniu działalności.

evitka21 jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:27   #2864
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
ja w ogóle nie używam micel, bo mnie wysuszał

czy ktoś ma peeling z migdałami Coslys?
jest z 66,90 zł na 15 zł i kusi
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...MIGDALAMI.html
Ja kupiłam jakiś tani micel w aptece, Oeparol się zwie. Bo przy kasie nie byłam na moje LRP czy Avene - niewysuszające, delikatne, sprawdzone i dobre. I do jest.
Stary 2012-08-10, 13:38   #2865
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
a tu ile rzeczy mnie kusi , kremy do rąk i stóp z organic shopa:
http://kalina-sklep.pl/seria-organic-shop-c-57.html
a co gorsza swoje mam na wykończeniu.....

i promo kosmetykimineralne.com
mnie tez kusza i tez powoli wykanczam swoje zapsy
effa_j jest offline  
Stary 2012-08-10, 13:43   #2866
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Pragnę uprzejmie donieść , że ten krem na dzień JMO jest fantastyczny . Bardzo lekka formuła , pięknie się wchłania a moja buzia przez cały dzień pozostaje matowa pod mineralami nie mam też żadnych podrażnień krostek . Zużywam próbkę i chyba się pokuszę o kilka kolejnych.

Jeśli ktoś chce jakieś drobiazgi z ALVERDE proszę o pw. Wybieram się dziś na zakupy.
Ja zużyłam 6 próbek tego kremu i potwierdzam jest fantastyczny, na zimę planuję jego zakup. Do mojej mieszanej cery rewelacja, bo fajny macik zostawia i doskonale nawilżał moją cerę.
Stary 2012-08-10, 14:05   #2867
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
cholerny świat, a ja akurat tej próbki nie zamówiłam, a szukam czegoś na mojego mieszanego zaskórnikowego pyska...
Fryne jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:13   #2868
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Potwierdzam, też mam nawroty tego świństwa na ramionach i po moczniku jest lepiej. Do tej pory stosowałam apteczne, ale chyba odważę się teraz z półproduktami Ciekawi mnie jak się oblicza te procenty mocznikowe
Kiedyś znalazłam taką instrukcję: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...5&postcount=69. Trzeba tylko odpowiednio wyliczyć sobie nowe proporcje w zależności od gęstości mocznika (na stronie sklepu zwykle jest podana).

Cytat:
Ja jestem chętna. Już mam parę rzeczy na oku. Poczekajmy tylko na odpowiedź Wachlarzyka.
Melya jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:25   #2869
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zużyłam 6 próbek tego kremu i potwierdzam jest fantastyczny, na zimę planuję jego zakup. Do mojej mieszanej cery rewelacja, bo fajny macik zostawia i doskonale nawilżał moją cerę.
mi też się on podobał,kupię go,ale nie wiem kiedy.Myślałam jak Ty o zimie,ale na tę porę roku czeka różana hauschka

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:37   #2870
cloche
Zakorzenienie

Cytat:

dzisiaj wlasnie kolezanka mowila, ze wlosy maja duzo wspolnego z tarczyca. przyjaciolka jej mamy cale lata chodzila do niej na prostowanie, potem w ciazy jej sie wlosy wyprostowaly, to ona zazyczyla sobie trwala i wez tu dogodz kobiecie

ja porownania do lavery nie mam, ale samoopalacz alverde pieknie sie wchlania i fajnie pielegnuje mnie sie wcale tlusty nie wydaje, chociaz baze ma dosc konkretna. ale bardzo dobrze nawilza
Cytat:
no ladnie, kuscie mnie... ja tu staram sie ograniczyc wish-liste JMO, moj portwel kwiczy!!!
cloche jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:44   #2871
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:

Wklej może dokładny link tej maski z organique winogronowej to zastanowie się czy części nie odkupić.
Stary 2012-08-10, 14:48   #2872
evitka21
Zakorzenienie

młodziudka, ja mam nie winogronową, ale magnoliową tą http://www.organiquecosmetics.pl/pl/...rgic_hair_mask

evitka21 jest offline  
Stary 2012-08-10, 14:55   #2873
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
młodziudka, ja mam nie winogronową, ale magnoliową tą http://www.organiquecosmetics.pl/pl/...rgic_hair_mask
Mówisz, że jest na tyle odżywcza, że lekko obciąża włosy?
Stary 2012-08-10, 15:09   #2874
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Możesz spróbować jak chcesz. Teraz używam mydeł rano i wieczorem i jest ok, ale jesienią i zimą rano tylko micel. Takie pryszczyki to od hormonów, każda kobieta ma i się nie pozbędzie. |Chyba, że Ana nei ma, bo ona ponoć ma boską buzie. Chciałabym zobaczyć...
Ana cała jest cudna ino pyskata z lekka
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
skad zamawiacie produkty Madara ?
proszę o namiary
Ja zamawiałam na matique, a ostatnio okazyjnie na all i tez spoko
Cytat:
A janie lubiłam samymi micelami buzi myć, bo mnie podrażniało to wielokrotne tarcie wacikami

niezły z ciebie obdarowywacz, nie ma co

mel ma rację-rózga jak malowana będzie
oj tam, oj tam..... coś tam dla koleżanki jeszcze zostało
Ja też nie lubie micelami ani mleczkami zmywac twarzy - zresztą mleczka dla mnie nie istnieją, strasznie nie lubię Oczy płynem zmywam, a ryjka mydełkiem, pianką albo glinką
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką ruską maskę do włosów polecacie? ^^ Głównie Anuli się pytam z wiadomych przyczyn.
Coś mocno odzywczego by sie przydało nie?
Drożdży bym nie brała pod uwagę, bo akurat ta maska fajne rzeczy robi, ale z włosami w dobrej kondycji i niewymagającymi mocniejszego dopieszczenia. Jajeczna to lepszy pomysł
A jak chcesz zaszaleć to weź avocado z organic shop.
A nie masz odżywki do włosów NS? Jeśli masz to dokup sobie jakis olej włosowy, mieszaj go z odzywką i używaj w formie maski. Ta odżywka jest tak duża, że starczy na obie formy używania Ja zamówiłam z bioarpu olejek regenracyjny do włosów - zobaczymy jaki bedzie.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ullala...ależ tego masa
i cio? zostawiasz sobie piling czy scrub?

czy na posiadanych przez Was olejach z alepii (róża, wspaniały) były daty ważności?
na alepii dat brak - tylko kody.
Zostawiam sobie peeling napewno, bo juz go używałam scrub chyba jednak oddam, chociaz łatwo nie będzie
Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie. Podczytuję was regularnie i też staram się przestawić na naturalną pielęgnację. Regularnie używam olejku myjącego, hydrolatu z kocanki, toników kwasowych, żelu hialuronowego i olejku arganowego do twarzy. Ze względu na rozliczne uczulenia ( nawet na glicerynę!!!) mam ograniczone pole manewru z kosmetykami. Próbuję też z proszkami minerlnymi (róży używam nałogowo, niestety ze względu na wieczne paskudztwa na twarzy podkładów raz na rus ki rok)
jp 91 mam do Ciebie pytanko z tym mocznikiem związane, też mam paskudne rogowacenie okołomieszkowe na ramionach, używałam aptecznych specyfików z mocznikiem, ale ze względu na dodatki robiły mi więcej krzywdy niż dobrego. Masz może jakąś aprwdzoną gotową recepturkę (najlepiej prostą bo mieszam tylko gotowe zestawy z BU), albo produkt z mocznikiem?
witaj
Cytat:
Promolcia na moim oleju nie ma żadnej daty ważności.

Chciałam dzisiaj wypróbować odżywkę NS nawilżanie,ale niestety łatwiej byłoby mi rozpracować bombe niż próbkę od Evitkipo paru minutach zrezygnowałam,bo mało mnie szlag nie trafił
Cytat:
tez mam od Ewci taka probke balsamu, ktora 3 razy probowalam otworzyc i odpuscilam chyba musialabym ja mlotkiem potraktowac

pancerne próbki
Cytat:
kocham ten tekst
Justynka ja zawsze nakładam 7,5 ml na łepala i włosy.
Mam buteleczke 15 ml z zsk (tą białą, plastikową z dzióbkiem), nalewam połowę a dzięki temu dzióbkowi nakładanie na skalp trwa jakieś 1,5 min - po prostu jeżdże po głowie raz przy razie i błyskawicznie mam olej na głowie. Potem tylko lekko wcieram a resztę oleju wmasowuje w długość włosów. Polecam, bo naprawde szybka, łatwa, przyjemna i dokładna metoda Jak sobie przypomne męczarnie z nakładaniem oleju na głowe paluchami to az sie dziwie, że mi się chciało
I jak po zmyciu oleju?????
Cytat:
kochane, właśnie znalazłam sklep z uk z dostawą do Polski z moimi ukochanymi szamponami i innymi produktami marki Australian Organics
Nie muszę już tak często chodzić do tk maxx, bo liczyłam że te szampony jeszcze się pokazą.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

edit.
wow! No to tylko hurt wchodzi w grę z taką przesyłką!

Umyłam dzisiaj włosy szamponem love2mix z efektem laminowania od Beets i podoba mi się bardzo
Nie jest tak ciężki jak myslałam, że będzie - włosy są sypkie i bardzo ładnie oczyszczone, miękkie, sprężyste zobaczymy czy jutro będa zdatne do wyjścia do ludzi ale tak czy inaczej spodziewałam się efektu przeciążenia od razu, a nic takiego nie ma miejsca
Stary 2012-08-10, 16:00   #2875
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
potwierdzam też używałam i jest b. fajny - choć ja i tak kocham serum z vit C, a mam teraz porównanie z koncentratem AMB i zdecydowanie wole JMO

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ta paczuszka z iherba była tą pow 80 dolarów, czy to był ten taki list za opłatą 4 lub 6 dolców? Ten list jest ponoć nieśledzony. Sama tak dużego zamówienia (na tą gratisową przesyłkę) nie będę w stanie zrobić, ale może kiedyś się zgadamy z wizażnkami

Z tymi włosami to spokojnie. Po tym okresie wypadania dochodzą do siebie i skręt jest podobny
Ja wybieram zawsze ten list niestety, a co powyżej 80$ jest jakaś inna przesyłka?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja porownania do lavery nie mam, ale samoopalacz alverde pieknie sie wchlania i fajnie pielegnuje mnie sie wcale tlusty nie wydaje, chociaz baze ma dosc konkretna. ale bardzo dobrze nawilza
no to chyba się skusze, a używałaś może kremu koloryzującego z alverde, ja kupiłam sobie logony i jakoś mi nie leży

zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-08-10, 16:18   #2876
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
cholerny świat, a ja akurat tej próbki nie zamówiłam, a szukam czegoś na mojego mieszanego zaskórnikowego pyska...
Donoszę uprzejmie, że mnie nie zapchał, a skłonna jestem dość, dlatego wzięłam tyle próbek co by w czasie testy rozciągnąć i zobaczyć efekt.
Stary 2012-08-10, 16:27   #2877
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
no to chyba się skusze, a używałaś może kremu koloryzującego z alverde, ja kupiłam sobie logony i jakoś mi nie leży
mi ten z logony do konca nie "lezal" na rece, wiec go nie kupilam. a alverde wydawal sie bardziej kremowy. i dlugo nad nim myslalam, ale stwierdzilam, ze i tak bym musiala uzyc podkladu, coby brzydale wszystkie poukrywac, wiec zrezygnowalam.
ale kilka dziewczyn mialo ten krem... Anula, nie ty przypadkiem miedzy innymi???

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Donoszę uprzejmie, że mnie nie zapchał, a skłonna jestem dość, dlatego wzięłam tyle próbek co by w czasie testy rozciągnąć i zobaczyć efekt.
a moze byscie w koncu napisaly cos, zeby mnie zniechecic???
cloche jest offline  
Stary 2012-08-10, 16:40   #2878
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mi ten z logony do konca nie "lezal" na rece, wiec go nie kupilam. a alverde wydawal sie bardziej kremowy. i dlugo nad nim myslalam, ale stwierdzilam, ze i tak bym musiala uzyc podkladu, coby brzydale wszystkie poukrywac, wiec zrezygnowalam.
ale kilka dziewczyn mialo ten krem... Anula, nie ty przypadkiem miedzy innymi???
tak, ja mam i lubię.
wystawiałam mu recenzje, ale widzę, że komus nie spodobała się na tyle, że ją usunęli.....
Jak na krem tonujący nieźle kryje - oczywiscie jak na krem tonujący
Sciri - chcesz próbkę?
Stary 2012-08-10, 18:39   #2879
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, ja mam i lubię.
wystawiałam mu recenzje, ale widzę, że komus nie spodobała się na tyle, że ją usunęli.....
Jak na krem tonujący nieźle kryje - oczywiscie jak na krem tonujący
Sciri - chcesz próbkę?
no pewnie -dziś mm dobry dzień już druga próbeczka mi się trafiła
pisz na PW co chcesz w zamian - choć tobie dogodzić pewnie będzie trudno
wydaje mi się że kiedyś pisałaś że cię interesuje odżywka bez spłukiwania z AO http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...118-ml/9575???

zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-08-10, 20:11   #2880
promolcia
Zadomowienie

Dziewczyny wysłałam dzisiaj wszystkie paczuszki poleconym ekonomicznym, powinny do wtorku dojść

Witaj Zielony Kalcyt

jestem po pierwszym użyciu próbek miessence do trądzikowej i powiem Wam, że beznadzieja
nawet mnie dobrze nie nawilżyło
na szczęście wystarczy jeszcze na kilka użyć więc zobaczymy co to z tego będzie...

Cytat:
tak

Promolcia Ty mówisz o tej piance z lawendą?

ja już miałam krem pod oczy 100& pure i bardzo sobie chwaliłam go

Cytat:

Promolciu, jeszcze nie znalazłam opakowań Coś te apteki w mojej mieścince jakieś nie wyposażone...
spoko loko...poczekam

Cytat:

edit.
a może zapisz się do ich newsletera i wyczekasz jakąś okazję z darmową wysyłką...jak mnie coś mocno interesuje to właśnie tak robię

Cytat:
Promolcia, znalazłam na blogu Anwen fragment artykułu. Całość na stronie apteki dbam o zdrowie. "Ze względu na oddziaływanie na gospodarkę hormonalną kobiety w ciąży nie powinny stosować olejków: cyprysowego, hyzopowego, jałowcowego, kopru włoskiego, lawendowego, majerankowego, melisowego, mięty pieprzowej, rozmarynowego, różanego, rumiankowego, szałwiowego, tymiankowego. "
bardzo dziękuję
ciekawe, wynika z tego, że herbacianego mogę używać
wolę jednak nie ryzykować....

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

na alepii dat brak - tylko kody.
Zostawiam sobie peeling napewno, bo juz go używałam scrub chyba jednak oddam, chociaz łatwo nie będzie
Cytat:
Promolcia na moim oleju nie ma żadnej daty ważności.
przeczytałam Anulkowe kwc o oleju z róży i tak sobie pomyślałam, że kupię na rozstępy bo mam do nich bardzo dużą skłonność
nie wiem tylko czy ryzykować z tym brakiem daty...ale chyba bubla mi nie sprzedadzą, co?
cholera ich wie
promolcia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości