ujędrnienie skóry po dużej utracie wagi przed trzydziestką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-27, 12:37   #1
irena447
Przyczajenie

Exclamation

ujędrnienie skóry po dużej utracie wagi przed trzydziestką

Witam,
mam niespełna trzydzieści lat, w ostatnim czasie dość dużo schudłam, prawie 20 kg, stosując dietę, na początku dukana, później jedząc wszystko ale w niewielkich ilościach i trenując co dzień po godzinie mięśnie brzucha, ud, pośladków, rąk. Niestety moja skóra nie jest zbyt ładna i to nie tylko na udach. Już nie wspominam o celulicie, na którego poza jazdą na rowerze zapewne nie wynaleziono nic skutecznego, ale chodzi mi o wygląd tej skóry - jest wiotka! Bardzo chętnie kupiłabym coś co poprawi gęstość i kondycję mojej skóry, ale nie wiem co.... Mam suchą i wrażliwą skórę, skłonną do ujawniania się na niej alergii pokarmowych, na które cierpię. Chętnie wydam trochę pieniędzy, ale nie wiem na co. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
irena447
irena447 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:28   #2
donqsia
Zadomowienie

Dot.: ujędrnienie skóry po dużej utracie wagi przed trzydziestką

Jeśli mam być szczera, to nie polecam kupowania drogich kremów i balsamów ponieważ nawilżą skórę ale jej nie ujędrnią.

Jeśli chcesz mieć dobry efekt musisz wydać troszkę pieniędzy na zabiegi - najbardziej polecam serię zabiegów Endermologii - świetnie wspomaga walkę z cellulitem, ujędrnia skórę , efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Niestety jest to dość kosztowne.

Troszkę tańsze zabiegi o podobnym efekcie to masaż bańką chińską i masaż bańką podciśnieniowy.

Przy wszystkich tych zabiegach bardzo ważne jest uzupełnianie diety dużą ilością wody i ruch.

Wtedy dodatkowo możesz sobie kupić kremy ujędrniające, a jeśli chcesz mieć dobre efekty domowe to polecam zakup GUAMu ( błotnista papka o silnym działaniu antycellulitowym i ujędrniającym), można go znaleźć na allegro.
Kosztuje ok.200zł ale starcza na nawet 20 zabiegów w zależności od tego na jakie partie będziesz go nakładać. Wtedy dobrze jest zrobić sobie peeling tych okolic (np.ud), nałożyć GUAM, owinąć wszystko dokładnie folią i położyć się pod kocykiem aby działało na niego ciepło. Po ok 30 minutach zmywasz i nakładasz krem lub balsam (może być z tej samej serii ). Po całej serii zabiegów również widać dobre efekty
donqsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 23:52   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie

Idź na siłownię, na basen.
Nic nie ujędrni skóry tak jak poprawa kondycji mięśni.
Krem tego nie załatwi. Za to wysiłek fizyczny tak.
Możesz dodać do tego jakieś zabiegi kosmetyczne.
Na kremy szkoda kasy.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

A tu masz o zabiegach:
http://uroda.wieszjak.pl/piekne-cial...metycznym.html
MissChievousTess jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:23   #4
89Beatka
Wtajemniczenie

Masaż bańka chińska, fitness, siłownia, oczywiście warto wspomagać się jakimś kremem, zawsze coś nawilży, polecam także piling kawowy.
89Beatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 17:03   #5
irena447
Przyczajenie

Dziękuję za rady. Co do rady o siłowni i ćwiczeniach, to tak jak napisałam, uprawiam sporty, a poza tym trenuję co dziennie. A skóra po prostu traci elastyczność, więc dziękuję za rady osób, które się doczytały.
Pozdrawiam
irena447 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości