Prośba do dobrej wróżki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-27, 13:32   #1
Sanria
Raczkowanie

Prośba do dobrej wróżki

Cześć

Od jakiegoś czasu przeglądam dział Metamorfoz i jestem pod wrażeniem zmian, jakie zaproponowałyście dziewczynom. Przyznam szczerze, że bycie Kopciuszkiem nieco mi już zbrzydło i ja też chciałabym zostać księżniczką

Najbardziej byłabym Wam wdzięczna za wszelkie rady dotyczące włosów i sposobu ubierania się (szczególnie to drugie mi doskwiera, bo kompletnie nie potrafię dobrać ciuchów, co oczywiście kończy się imidżem jak ten na zdjęciach - mam go już serdecznie dosyć, bo ubieram się tak pewnie ze trzydzieści lat ).

Makijażu na co dzień prawie nie używam (maskara i korektor na okazjonalne wypadki), bo odkąd wyleczyłam trądzik pomniejsze zaczerwienienia i niewielkie doskonałości olewam równo i dobrze się czuję w wersji minimalistycznej. Jeśli jednak macie propozycje czegoś na specjalne okazje, walcie śmiało Nie jestem wirtuozem cieni, maluję się zwykle jednym kolorem i to przy samej linii rzęs, bo reszta i tak znika pod opadającą powieką.

Jeśli pominęłam jakieś istotne informacje, które by Wam się przydały, dajcie znać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0056.jpg (100,2 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0060.jpg (62,6 KB, 183 załadowań)
Sanria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:02   #2
xTync
Wtajemniczenie

Dot.: Prośba do dobrej wróżki

Po 1- rurki. Masz ladne nogi i mozna je podkreslic. Co do gory- mozesz nosic co chcesz z rurkami wszystko pasuje

Wlosy- ja bym zrobila przedzialek na bok!
Stary 2012-06-27, 17:13   #3
kaska222
Moderator

Niewiem jakie masz wlosy...nic nie pisalas czy sa proste,dlugie krecone ...
Jak cie zobaczylam to odrazu pomyslalam o blondzie,mysle ze jak najbradziej bedzie wspolgrala z Twoja karnacja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sanria03.jpg (38,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sanria04.jpg (36,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sanria05.jpg (38,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sanria06.jpg (39,6 KB, 41 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:33   #4
Sanria
Raczkowanie

xTync: Podobają mi się rurki, ale czy nie będzie w nich bardzo wyraźnie widać dysproporcji (na zdjęciu nie widać, ale mam mega chude łydki, a przynajmniej tak mi się wydaje jak patrzę z góry ). Kurcze, jadę jutro do sklepu wypróbować.

kaska222: WOW! Nigdy, przenigdy nie pomyślałabym, że blond może być dla mnie, a na Twojej wizualizacji to jak strzał w dziesiątkę. Zawsze rękami i nogami broniłam się przed tym kolorem, bo zdawało mi się, że będę w nim wyglądać trochę głupio (mój naturalny kolor to popielaty brąz, taka standardowa polska "myszka") - a przelazłam już chyba całe spektrum kolorów, od czerni do czerwieni
Fryzura też mi się bardzo podoba, ale tu masz rację - nie napisałam jakie mam włosy. Same z siebie mi się kręcą. Nie za mocno, ale jak użyję pianki to mam takie jak na focie niżej - obawiam się że w moim przypadku fryzurka, którą zaproponowałaś będzie wymagała ciągłego prostowania, a tego chciałabym uniknąć ze względu na fakt, że staram się jakoś zreanimować ostatnio mocno zniszczone i na potęgę wypadające kłaki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 197754_3373605793409_485726460_n.jpg (11,5 KB, 89 załadowań)
Stary 2012-06-27, 17:41   #5
kaska222
Moderator

Nie musisz prostowac Masz bardzo ladne loki,wiec szkoda niszczyc je rozjasniaczem,tym bardziej ze masz zniszczone i wypadaja.
Jak bede miala wiecej czasu to poprobuje przerobic w innych kolorach.
Narazie powinnas wlosy regenerowac.
Zapraszam na forum

Dla Zakręconych

Pielęgnacja włosów

Edit;na szybko zrobialm w kreconych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sanria001.jpg (49,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sanria003.jpg (45,7 KB, 58 załadowań)

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-27 o 17:48
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:03   #6
Sanria
Raczkowanie

O ja Muszę spróbować, niech no tylko je doprowadzę do jako takiego porządku i zejdę ze starej farby
Stary 2012-06-28, 11:24   #7
malamenda2009
Zakorzenienie

W blondzie wyglądałabyś fanatastycznie! świetna porada! rzeczywiście wg mnie to strzał w dziesiątkę
Podreśl też brwi cieniem, masz ładny ich kształt, rzęsy podkreć i mozno wytuszuj pogrubiającym czarnym tuszem, masz śliczny kolor ust - będą Ci pasuwały błyszczyki bezbarwne jak i w odcieniach różu zbliżonych do Twojego naturalnego koloru ust wg mnie, na jakieś wyjścia też mocno malinowa szminka Trochę różu dla ożywienia cery.
Co do ubioru to świetnie wyglądałabyś w zestawach rurki + top + dopasowana krótka marynarka + buty na wysokim obcasie ew. balerinki oraz w sukienkach z paskiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s1_51440.jpg (80,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rhoda-1.jpg (80,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka-z-paskiem-hm-i24971.jpg (110,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GCD869-2.jpg (58,2 KB, 3 załadowań)
Stary 2012-06-28, 12:38   #8
Rajni
Zadomowienie

Mi się w blondzie zupełnie nie podobasz. Widziałabym cię w ciemnym brązie, długość do ramion, z grzywką na bok (coś jak na zdjęciu). Skoro się nie malujesz to powinnaś sobie zrobić hennę brwi i rzęs. Polecam korektor pod oczy, żeby zakryć zaczerwienienia i jakiś delikatny błyszczyk.
Jeśli chodzi o ubrania to postaw na prostotę: ciemne dżinsy o klasycznym kroju, do tego koszulki bez nadruków, bluzki, marynarki.

Ps. bardzo przypominasz mi dziewczynę z okładki książki "biała jak mleko czerwona jak krew"

Doczytałam że ci się włosy kręcą. Więc załączam wersje fryzury z kręconymi włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012012113271476821271404236.jpg (39,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gemma Arterton-SPX-028606.jpg (40,1 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-29 o 15:08 Powód: post pod postem
Rajni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:45   #9
Sanria
Raczkowanie

Bardzo Wam dziękuję za rady W ramach urlopowego dopieszczania poleciałam od razu na zakupy i wróciłam z rurkami (bo spodnie o klasycznym kroju już mam, materiałowe i dżinsowe również) oraz czarną, koszulową bluzką bez ramion. Wyjątkowo podkreśliłam też brwi, czego zwykle nie robię i w pierwszej chwili byłam przerażona - w lustrze wyglądało jak królewna Śnieżka z "Mirror, Mirror". Z drugiej strony jak sobie próbnie zrobiłam zdjęcie to już wcale tak mocno nie wyglądało, więc ja nie wiem, czemu wierzyć

Mam też trochę problem z włosami, bo zaraz po umyciu mają super objętość, a dwie godziny potem leżą jak na wszystkich fotach z tego wątku. Czytam sobie wątek o pielęgnacji, ale pewnie bez dobrego cięcia się nie obejdzie?
Stary 2012-06-29, 00:09   #10
Holly85
Zadomowienie

Niestety lepiej będzie jak zejdziesz z tego rudego koloru.
W ogóle nie farbuj się na ciepłe kolory, nie wybieraj farb z czerwonym pigmentem, rdzawym nie rób też czarnych ani ciemnobrązowych bo Cię przytłoczą. Masz ledwo widoczne brwi i bardzo jasne oczy.

Jesteś chłodnym typem urody najlepiej będzie Ci w chłodnych odcieniach blondu i brązu (jasnego). lekko ozłocone ale jasne włosy też mogą wyglądać ciekawie, byle nie żółte.

na pewno wprowadź trochę żywszych kolorów do garderoby..

co do makijażu to nie maluj się ostro. delikatny roztarty makijaż (kreska) na górnej powiece to najlepsza opcja. raczej nie maluj dolnej powieki ze względu na kształt oka.
delikatne podkreślenie brwi to też dobra opcja.
podaję przykłady:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0056aa.jpg (101,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0056aabb.jpg (91,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0056.jpg (98,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0056aacc.jpg (101,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0056aaccddd.jpg (101,3 KB, 29 załadowań)
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:46   #11
weronisiek88
Rozeznanie

Od kaska222 dostałaś najcenniejsze rady mogłabym nic nie dodawać Ale napiszę tylko, że z tych blondów najładniej byłoby ci w takim jak na ostatnich zdjęciach od kaski222 (takie lekko rudawe blondy, w każdym razie cieplejsze). Masz przepiękne oczy Wystarczy Ci dobrze podkręcający, wydłużający tusz do rzęs i róż na policzki i wg mnie będziesz wyglądała zjawiskowo. Co do ubrań to rurki jak najbardziej, a do nich każdy t-shirt (np. z jakimś fajnym nadrukiem), a bardziej na elegancko to własnie jakaś koszula, czy zwiewna bluzeczka i będzie git

http://wyznaniakosmetoholiczki.blogspot.com/

Olcia 30.06.2010

Michaś 17.11.2013

weronisiek88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości