Bobbobbob ;) ratunku ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-27, 22:25   #1
maliorettka
Raczkowanie

Bobbobbob ;) ratunku !

Cześć
Pisałam już na wątku zbiorowym w dziale fryzjerskim, ale tam jakoś niechętnie doradzają, dziękuję bardzo Kamila_Blondi która wyraziła swoje zdanie ale taka "sprawa życia" :P potrzebuje większej aprobaty także dziewczyny bardzo proszę o poradę, więc tak ... odkąd pamiętam mam długie włosy i pomyślałam, że może czas coś z tym zrobić. U fryzjera zawsze porada kończyła się na wycieniowaniu ;p może Wasze dobre oko mogłoby dostrzec jakąś opcje zmiany na lepsze i jeszcze gdyby ktoś umiał określić jaki mam kształt twarzy również byłabym wdzięczna z góry dzięki i wrzucam zdjęcia
ps. odkąd kolezanka obcięła się na boba i jest jej w nim poprostu cudnie nie może mnie to przestać kusić, myślicie że taka opcja by pasowała? coś w stylu Alby jak na zdjęciu ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia.jpg (35,1 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asss.jpg (28,0 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjjjjj.jpg (38,5 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjjj.jpg (32,4 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg assss.jpg (17,7 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg albo.jpg (37,6 KB, 109 załadowań)
maliorettka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:31   #2
LadyMaddie
Raczkowanie

Dot.: Bobbobbob ;) ratunku !

Myślę, że ślicznie by Ci było w takim bobie
a i sliczna jestes

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

[QUOTE=LadyMaddie;34977985]Myślę, że ślicznie by Ci było w takim bobie
a i ladna jestes
LadyMaddie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:51   #3
kaska222
Moderator

Wydaje mi sie masz okragla twarz ktora charakteryzuje sie pelnymi policzkami u Ciebie.Fryzure co wybralas raczej pogrubi Twoja twarz.
Napewno chcesz z dlugich wlosow sciac tak do ramion....
Moze wybierz opcje wlosow poldlugich z grzywka dluzsza ukosna :przedzialek zmien na bok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia1.jpg (36,4 KB, 238 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:57   #4
maliorettka
Raczkowanie

o jak ładnie robisz w programie dziękuję
tak właśnie i chce i nie chce ściąć, ale ostatnio tak mnie kusi zmiana i tak koleżanka która tak ładnie wygląda w bobie, wiem że to nie powinien być wyznacznik dla mnie no ale po prostu nie mogę, a myślisz że przedziałek na środku też pogrubia ?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

dziękuję LadyMaddie mamy jeden głos za jeden przeciw dalej jestem w kropce
Stary 2012-06-27, 23:33   #5
xcandykillerx
Raczkowanie

a mi sie wydaje ze masz owalna twarz... masz troszke wysokie czolo i wydaje mi sie ze jest nieco szersze niz reszta twarzy(tak wyglada na jednym zdjeciu), masz duuuzo slicznych wlosow, szkoda obcinac na tak krotko.. moze zamiast boba zrobilabys sobie taka grubasna grzywke na czole i zostawila reszte wlosow swojej dlugosci albo tez troszke skrocila do wysokosci biustu(albo krocej)?? szkoda ze nie moge cie wesprzec w twoim pomysle na boba, jesli tak bardzo chcesz to obetnij ,ale ja nie doradzam bo strasznie mi sie podobaja twoje dlugie wlosy i mysle ze ciezka prosta grzywka zrobila by to wow i podkreslila twoj styl i piekne wlosy!
nie wiem czy moge kopiowac linki ale wkleje:
http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/o...ura1261296.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1448778.htm
xcandykillerx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 00:28   #6
Malgos_12
Zakorzenienie

Nie jestem jakimś specjalistą, ale jak całe życie masz długie włosy to obetnij! czemu nie? teraz jest bardzo duża moda i prawie każda dziewczyna zapuszcza... przyznam się, że ja też, ale to przez to, że dopiero miałam ślub, a poza wcześniej długo krótkie włoski i dla odmiany... zobaczę na jak długo bo krótkie są bardzo wygodne, ale przejdę do rzeczy...
Jak dla mnie na twój wizerunek niekorzystnie działa ten przedziałek na środku, na początek może zrób grzywkę na bok, taką asymetryczną... w bobie tez bym cie widziała, tylko dużo krótszym, bo taki jak podałaś na zdjęciu to jakoś nie bob dla mnie
Poza tym ładnie ci w kucyku...(bardzo cie odmładza)... a uważam że zdecydowanej części dziewczyn takie uczesanie, gdzie odsłania się całą twarz nie pasuje, a tobie bardzo.
Pewnie ciężko będzie ci się pogodzić ze ścięciem, ale ja nigdy nie żałowalam takich decyzji... włosy zawsze odrastają
Malgos_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 00:31   #7
maliorettka
Raczkowanie

czemu tak drastycznie chce? hmm...bo od dawien dawna pamiętam jak moje wizyty u fryzjera kończyły się "tak, poproszę wycieniować" albo"tylko podciąć końcówki" i chciałabym takiej zmiany żeby wszyscy zrobili wielkie oczy, fajnie też gdyby nie zrobili ich ze zdziwienia tylko z zachwytu :P dlatego bardzo cenie Wasze rady i za wszystkie dziękuje a co do grzywki to mama zawsze mi mówiła, że grzywka nie jest dla mnie i tak mi to wbijała, że nie wiem czy jestem w stanie zmienić zdanie :P
Stary 2012-06-28, 00:34   #8
mama zosi
Zakorzenienie

Hm... porównując Twoje zdjęcia we włosach spiętych w kucyk z tymi w rozpuszczonych, stwierdzam, że o wiele lepiej wyglądasz jednak w spiętych, także fryzura "bob" może Cię po prostu rozczarować. Niektórym (w tym i mnie) korzystniej jest w spiętych włosach i choć wiele razy mnie podkusiło coś i obcinałam, to każda zmiana fryzury raczej kończyła się rozczarowaniem i wielomiesięcznym zapuszczaniem włosów od nowa. Tyle ode mnie w temacie, bo decyzję podejmiesz już sama.
mama zosi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 00:40   #9
maliorettka
Raczkowanie

Malgos_12 dziękuję za poradę i hmm wiem, że włosy odrastają tylko żę chciałabym mieć uzasadnioną przyczynę i troche pewności, że będzie dobrze jak je obetnę :P a co do przedziałka to kurcze wygodny jest taki na środku ale posłucham porady i jutro przed lustrem coś poprobuje, a w głowie dalej siedzi mi bob ..:P

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

mama zosi może to też kwestia światła, bo ogólnie nie wyglądam tak dużo gorzej w rozpuszczonych, ale faktycznie w kucyku i czuje się lepiej i wygodniej i w ogóle dobrze powoli zaczynam dostrzegać inne opcje niż bob,a jakbyście miały dobrać ze wszystkich możliwych fryzur to czy byłoby coś odpowiedniego ?
Stary 2012-06-28, 00:44   #10
mama zosi
Zakorzenienie

Myślę, że można zostać przy tej długości włosów które masz aktualnie, a kombinować z samym uczesaniem - ja się lubuję we wszelkich warkoczach, francuzach, koronach i tym podobnych. W dzieciństwie robiła mi je mama, dziś sama doszłam do perfekcji. Kwestia wprawy. Spróbuj może jutro po prostu uczesać się inaczej niż zwykle.
Stary 2012-06-28, 00:48   #11
maliorettka
Raczkowanie

taaak we francuzach też mi jest dobrze, tylko że ostatnio miałam takiego jakieś 5 lat temu kilka dni temu zaczełam sobie robić to powiem że.. niezłą chyba trzeba mieć w tym wprawę bo ręce już po chwili mnie bolały, ale zmotywowałaś mnie jutro rano będę bardziej wytrwała, dziękuje
Stary 2012-06-28, 00:56   #12
mama zosi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maliorettka Pokaż wiadomość
taaak we francuzach też mi jest dobrze, tylko że ostatnio miałam takiego jakieś 5 lat temu kilka dni temu zaczełam sobie robić to powiem że.. niezłą chyba trzeba mieć w tym wprawę bo ręce już po chwili mnie bolały, ale zmotywowałaś mnie jutro rano będę bardziej wytrwała, dziękuje
bo mamy podobny typ urody
Stary 2012-06-28, 13:03   #13
Rajni
Zadomowienie

Na twoim miejscu nie obcinałabym włosów z długości tylko zrobiła prostą grzywkę (bo masz duże czoło).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka3.jpg (24,2 KB, 58 załadowań)
Rajni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:53   #14
kubus puchatek
Rozeznanie

miałam taki sam dylemat 2 tyg temu i z włosów do pasa ściełam na troszkę dłuższe niż do ramion,nadal mogę je spiąć lub rozpuszczone wystylizowac na takiego wlasnie dluzszego boba, nie zaluje! i sadze ze Ty tez bys sie w czyms takim odnalazla ja mam grzywke za bok,zawsze miałam,ale nie cieniowana,prosto na bok i jest super. zetnij się,nie bedziesz zalowac,a wlosy i tak odrosna
kubus puchatek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:06   #15
SummerGlow
Rozeznanie

Masz śliczne długie włosy, Rajni ma rację tez jestem za grzyweczką, ale może bardziej na skos. Prosta mimo wszystko jest dość ryzykowna. Wiadomo włosy zawsze odrasną, ale pamietaj, że potem może być ciężko z zapuszczeniem ich do takiej długośći jak masz obecnie.
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 17:15   #16
LadyMaddie
Raczkowanie

nie,tylko zadnych grzywek! ja dalej jestem za bobem, moze byc przedzialek na boku, ale bob
Stary 2012-06-28, 17:20   #17
LadyMaddie
Raczkowanie

a jak juz grzywka to jakas na bok, na prosto bym nie ryzykowala. a jak boisz sie tak drastycznej zmaiany to zafunduj sobie takie dluzszego boba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,6 KB, 89 załadowań)
Stary 2012-06-28, 17:51   #18
maliorettka
Raczkowanie

oj dziewczyny dziewczyny jak się patrzy na te panie w bobach, które przesłała LadyMaddie to aż serce rwie do fryzjera ściąć na takie wczoraj po radzie mama zosi zaczełam pleść francuzy i jest całkiem całkiem, ale w sercu nadal boooob ;P a co do grzywki to się trochę boję bo mam cere mieszaną żeby nie pogorszyć i stanu cery i jak przy tym by się odnalazła grzywka a jakby się właśnie na takiego dłuższego boba, tylko myślicie że na prosto czy cieniować ?
Stary 2012-06-28, 17:58   #19
mama zosi
Zakorzenienie

dłuższy bob to kompromis, bo i włosy zepniesz i francuza zapleciesz i rozpuszczone możesz nosić. co do cieniowania, to pytanie jak gęste masz włosy, bo by fryzura była ładna i się układała, to przy bardzo gęstych i ciężkich włosach samo cięcie nie da upragnionego efektu.
Stary 2012-06-28, 18:13   #20
weronisiek88
Rozeznanie

jestem za bobem będzie pięknie, ale tak jak już ktoś tutaj pisał- nie taki z przedziałkiem na środku, tylko z lekką skośną grzywką, albo przedziałkiem na doku i cieniowaniem tak by tworzyła się taka niby grzywka. Będzie na pewno przepięknie!

http://wyznaniakosmetoholiczki.blogspot.com/

Olcia 30.06.2010

Michaś 17.11.2013

weronisiek88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:16   #21
maliorettka
Raczkowanie

no właśnie nie mam ich jakoś grubych ani przesadnie dużo kurczaczek jakie by to życie było prostsze gdyby można było zawsze po błędnej zmianie nacisnąć ctrl+z, a tak się człowiek musi głowić i głowić a i tak nie wiadomo a jak już się zdecyduję to fryzjera wybrać zwykłego osiedlowego czy raczej kogoś kto zna się na rzeczy :P
Stary 2012-06-28, 18:18   #22
mama zosi
Zakorzenienie

zalecam wybrać jakiegoś sprawdzonego z renomą, nawet gdyby miało się to wiązać z dłuższym czekaniem, bo osiedlowy to loteria.
Stary 2012-06-28, 18:22   #23
maliorettka
Raczkowanie

przewaga boba rośnie jestem coraz bardziej za...

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

no tak tylko znowu do tego lepszego trzeba czekać a jak już sie zdecyduję to będzie mnie nosić chociaż faktycznie taki może mi nawet lepiej doradzi aaaaa bobobob;d
Stary 2012-06-28, 18:22   #24
MissChievousTess
Zakorzenienie

Polecam ci grzywkę bo masz bardzo wysokie czoło i ładne oczy.
Grzywka przykryje czoło i podkreśli oczy.
MissChievousTess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:45   #25
maliorettka
Raczkowanie

grzywka grzywka hmm taka na skos byłaby dobra ?

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

a skoro już mowa o fryzjerze zna ktoś jakiegoś godnego polecenia okolice Gliwic albo Katowic ?
Stary 2012-06-29, 00:24   #26
maliorettka
Raczkowanie

ok wybrałam już gdzie pójde do Stelli w Gliwicach jutro zadzwonię i się zapytam o termin, ostatecznie bob taki dłuugi ?
Stary 2012-06-29, 02:21   #27
kubus puchatek
Rozeznanie

tak,dlugi bob! i wrzuc foty po wizycie
kubus puchatek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:46   #28
Xaneka
Przyczajenie

Mnie bardziej pasuje do Ciebie ta opcja z grzywką i nie rezygnowanie z długości niż bob.
Xaneka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:13   #29
maliorettka
Raczkowanie

stałam dzisiaj całe rano przed lustrem i faktycznie zaczełam się poważnie zastnawiać nad grzywką, tylko grzywka to chyba wyzwanie trzebą ją podcinać i układać, cholerken.. a pozatym grzywke miałam jak byłam mała i od tego czasu mama uparcie twierdzi, że najlepiej mi jak mam włosy spiete do gory <myśli>

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

dobra dziewczyny nie będę Was już zanudzać, powiem tylko że się zapisałąm do fryzjera w środe jak będzie łądnie to sie pochwale zdjęciem, a jak brzydko to mam 3 mięsiące wakacji więc zaszyje się w domu :P
Stary 2012-06-30, 21:48   #30
makingmilkmiracle
Przyczajenie

Zdecydowanie powinnaś unikać króciutkich fryzurek. Zdecydowane cięcie, mocno pocieniowane, bez grzywki.

"Najlepsze są dłuższe włosy, które możesz lekko zakręcić na lokówce, dodając im sprężystości. Loki odwrócą wzrok od buzi, a długie, proste włosy ją optycznie wyszczuplą."

Ja miałam boba parę lat temu i byłam bardzo zadowolona, jednak wolę swoje długie włosy i póki co nie zamierzam ich ścinać

Wg. mnie dłuższy bob bardzo by ci pasował, no i zaskoczysz znajomych bo w końcu nagłe pozbycie się niepotrzebnych kłaczków tak działa

Wrzuć zdjęcia w nowej fryzurce! Pozdrawiam.
Don't let me down, Philander
makingmilkmiracle jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości