szukam idealnego podkładu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-28, 11:38   #1
thezuzer
Przyczajenie

szukam idealnego podkładu

Mam skłonności do przesuszania skóry, szukam podkładu, który nie będzie wyglądał na twarzy jak maska, a jednocześnie krył wystarczająco. Mam cerę śniadą i każdy podkład którego dotychczas używałam na mojej skórze wyglądał żółto. Chcę również aby mój podkład nie zatykał porów i nie powodował że stan mojej skóry się pogorszy
thezuzer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:03   #2
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Dot.: szukam idealnego podkładu

polecam kremy bb i podkłady mineralne
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 22:28   #3
InkaNovinka
Raczkowanie

Ja mam L'Oreal true match, jest leciutki, bardzo dobrze się rozprowadza, dobrze kryje i ma dosyć szeroką gamę odcieni. Myślę jednak, że lepiej sprawdzą się podkłady mineralne, najlepiej sypkie
Stary 2012-06-29, 15:41   #4
201607280909
Konto usunięte

sama mam mieszaną skórę ze skłonnością do przesuszeń i u mnie świetnie sprawdziły się te produkty:
- krem BB, Skinfood Goodafternoon Honey Black Tea. Ma właściwości nawilżające, ładnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski, ma całkiem przyzwoite krycie jak na krem BB, dopasowuje się do koloru skóry. No i jest bardzo tani, bo na ebayu można go kupić już za 26 zł (z darmową przesyłką).
- podkład Clinique, Moisture Surge - poczytaj sobie opinie na KWC- to jeden z najlepiej ocenianych podkładów. jest leciutki, dobrze nawilża, wygląda bardzo naturalnie. niestety, krycie nie należy do największych, no ale coś za coś - albo mocne krycie, albo brak efektu maski. kosztuje 130 zł.

bardzo lubię też BB cream Skin79 Hot Pink, ale obawiam się, że dla Twojej śniadej cery może być za jasny.
201607280909 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 15:53   #5
cocossino
Przyczajenie

Ja moge polecic z reka na sercu Podklad Guerlain Aqua. Jest drogi ale bardzo wydajny moim zdaniem. Swietnie nawilza i nie daje efektu maski. To z gorne polki. Tanszy, ale moim zdaniem rownie dobry to True Match Loreala. Ogromny wybor kolorow, swietnie laczy sie ze skora, nawilza i ma dosyc przystepna cene.
cocossino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 22:33   #6
nieksiezniczka
Przyczajenie

Mam dość suchą skórę (głównie dzięki mojej pani dermatolog ) i skłonności do trądziku. Kosmetolog na wizycie dała mi w słoiczku próbkę podkładu La Roche Posay Toleriane i od wypróbowania nie rozstaję się z tym podkładem. Bardzo dobrze kryje, a o tym ile wytrzymuje, to mogę opowiedzieć na przykładzie. Kilka dni temu wstałam rano, a że od jakiegoś czasu codziennie biegam, to malowanie zwykle odkładam na potem. Po przebiegnięciu 5 km wchodzę do łazienki i oczom nie wierzę - na nosie i policzkach mam cerę idealną! Wtedy przyszło olśnienie, przypomniałam sobie, że musiałam przed wyjściem na chwilę nałożyć trochę podkładu, żeby się ludziom pokazać (zdaje się, poszłam przestawić samochód) i oczywiście w pośpiechu o tym zapomniałam. Tak na marginesie na całe La Roche Posay jest teraz zniżka w superpharmie chyba 25%.

Oczywiście pod spód warto dać dobry krem nawilżający!
nieksiezniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 23:10   #7
Sawana25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez thezuzer Pokaż wiadomość
Mam skłonności do przesuszania skóry, szukam podkładu, który nie będzie wyglądał na twarzy jak maska, a jednocześnie krył wystarczająco. Mam cerę śniadą i każdy podkład którego dotychczas używałam na mojej skórze wyglądał żółto. Chcę również aby mój podkład nie zatykał porów i nie powodował że stan mojej skóry się pogorszy
Koniecznie spróbuj Revlon Color Stay. Używam od 7 lat i lepszego ani dorównującego nie znalazłam do dziś. Mam cerę mieszaną, z grudkami podskórnymi i skłonną do przesuszania.
Sawana25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:08   #8
choocoolate1
Raczkowanie

Podkład z Clinique Supermoisture Makeup

Blog kosmetoholiczki czyli mnie
choocoolate1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości