Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-05, 15:51   #3571
kitkulka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko fajnie wyszlo ale wydaje mi sie ze po a10 kolor byl zywszy i bardzie blyszczal

laseczki widzialam dzis w rossmannie te nowe farby palette salon colors maja 3 piekne jasne blondy- platynowo srebrzysty, srebrzysty i popielaty blond ale co z tego jak oksy 9%...
cena kolo 18zl, buteleczka z aplikatorem.

u mnie nedza z dziadkiem coraz gorzej a najgorsze jest to ze nie mam ochoty nawet do niego jezdzic...
przykro mi

farb nie widziałam, ale w sumie nie rozglądałam się

łeb mnie znowu boli, ta pogoda mnie wykończy, było 15 stopni, chmury, mżawka, a teraz 21 i słońce zwariować mozna
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-05, 15:53   #3572
Agatau88
Zakorzenienie

Wizyta u fryzjera uswiadomiła mi jedno-ze LUO którym mialam robione to nie szampon koloryzujacy a normalna farba! A ja ciagle myslalam inaczej. I to zrobi się ja z woda 7,5%! Jak mi nakładał dopytałam. Tym sie rozni od Majirela ze kolor ponoc wychodzi wielotonowy, jak pasemka i nie kazdemu sie podoba efekt po Luo. I ponioc jak sie nie zna tej farby a nałozy na włosy mozna sobie biedy narobic bo moga wyjść cuda.
I jeszcze jedno-teraz przegladam palete Luo, znaczy nie palete a nazwy...i 10,23 które mam na głowie widnieje pod nazwą BEŻ...czyli to chyba ja jestem głupia...bo fryzjer mało zawinił. Fakt ze wymieszał z 9,0 i czyms tam jeszcze, no ale nazywa sie bez. Mogłam tylko powiedziec ze chcę ten bez ciemny a nie na poziomie 10

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przykro mi

farb nie widziałam, ale w sumie nie rozglądałam się

łeb mnie znowu boli, ta pogoda mnie wykończy, było 15 stopni, chmury, mżawka, a teraz 21 i słońce zwariować mozna
Mnie od kilkunastu dni boli codziennie głowa:/
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-05, 16:51   #3573
exclusivee
Zakorzenienie

Cześć

Będąc dziś na zakupach spontanicznie chwyciłam jakąś nową farbę marion bo spodobał mi się kolor palona kawa, po powrocie do domu pofarbowałam włosy- są ciemne, prawie czarne, ale za to jakie piękne!! Stwierdzam, że takie odcienie mi pasują Do tego od dziś zaczynam kurację skrzypokrzywą

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-09-05, 17:06   #3574
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

czesc
Ja juz przeprowadzona i nawet praca zmienilam w miedzy czasie na lepsza
Buahhot
ciesze sie ze prostownica sie spisuje
na ilu stopniach prostujesz?
Kolorek masz piekny, az mnie nosi na zmiane

Bunny

Nadrobilam Was ale jak pozaznaczalam do cytowania i chcialam odpisac to wszystko wcielo
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-09-05, 17:43   #3575
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć

Będąc dziś na zakupach spontanicznie chwyciłam jakąś nową farbę marion bo spodobał mi się kolor palona kawa, po powrocie do domu pofarbowałam włosy- są ciemne, prawie czarne, ale za to jakie piękne!! Stwierdzam, że takie odcienie mi pasują Do tego od dziś zaczynam kurację skrzypokrzywą
a gdzie mozna zobaczyc twoj boski kolor

u mnie na blogu prawdziwe debaty trwaja szkoda ze nie odezwa sie te , co to zapoczatkowaly
Stary 2012-09-05, 18:04   #3576
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a gdzie mozna zobaczyc twoj boski kolor

u mnie na blogu prawdziwe debaty trwaja szkoda ze nie odezwa sie te , co to zapoczatkowaly
wiadomo bylo ze tak bedzie toc strach dupska oblecial
Stary 2012-09-05, 18:17   #3577
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
czeko fajnie wyszlo ale wydaje mi sie ze po a10 kolor byl zywszy i bardzie blyszczal

laseczki widzialam dzis w rossmannie te nowe farby palette salon colors maja 3 piekne jasne blondy- platynowo srebrzysty, srebrzysty i popielaty blond ale co z tego jak oksy 9%...
cena kolo 18zl, buteleczka z aplikatorem.

u mnie nedza z dziadkiem coraz gorzej a najgorsze jest to ze nie mam ochoty nawet do niego jezdzic...
Bo tak było I kolor był perłowo-beżowy, a tutaj to jest typowy popiel z refleksami beżu. Nie mniej nie jest źle, i podoba mi sie nawet Dla mnie najważniejsze było to żeby znaleźć farbe która dobrze mi odrost chwyta i jest łagodniejsza dla włosów.

Zaraz wstawie jeszcze fotki na dworzu robione Tylko troche pochmurnie jest, słońca nie ma. Jeszcze z buzią sie postaram zaraz coś wstawić bo robiłyśmy zdjecia z koleżanką

U mne tych palette nie było wogóle jeszcze

Przykro mi z powodu dziadka Ja to samo miałam... wogóle już nie miałam ochoty jeździć, za bardzo mnie to dobijało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA080036.jpg (154,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA080037.jpg (142,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA080038.jpg (115,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA080039.jpg (144,9 KB, 30 załadowań)
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-09-05, 18:43   #3578
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cześć dziewczyny

Czeko bardzo ładny kolor

dziękuję Wam dziewczyny za miłe komentarze muszę sobie zamówić kolejne tubki farb

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Kylie, tak jestem bardzo zadowolona, dziękuję za opinię, choć nie ukrywam, że najpierw to właśnie tą koleżanka mi poleciła (sama ma jakąś starszą Remingtona, ale pożyczyła mi, żebym wypróbowała i się zakochałam w efektach )

buahhot jest offline  
Stary 2012-09-05, 18:54   #3579
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
musialam sie wyzyc
very good, czekam na więcej
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wizyta u fryzjera uswiadomiła mi jedno-ze LUO którym mialam robione to nie szampon koloryzujacy a normalna farba! A ja ciagle myslalam inaczej. I to zrobi się ja z woda 7,5%! Jak mi nakładał dopytałam. Tym sie rozni od Majirela ze kolor ponoc wychodzi wielotonowy, jak pasemka i nie kazdemu sie podoba efekt po Luo. I ponioc jak sie nie zna tej farby a nałozy na włosy mozna sobie biedy narobic bo moga wyjść cuda.
I jeszcze jedno-teraz przegladam palete Luo, znaczy nie palete a nazwy...i 10,23 które mam na głowie widnieje pod nazwą BEŻ...czyli to chyba ja jestem głupia...bo fryzjer mało zawinił. Fakt ze wymieszał z 9,0 i czyms tam jeszcze, no ale nazywa sie bez. Mogłam tylko powiedziec ze chcę ten bez ciemny a nie na poziomie 10
o masz Ci los, nie doczytałaś no ale kto to mógł przewidzieć kurczę
Cytat:
Cześć

poka poka
Cytat:
Cytat:
wiadomo bylo ze tak bedzie toc strach dupska oblecial
taaa, jak zwykle, u Bunny raz była wojna na oleje
ale nieee... to mi mówiły, że jestem głupia i się nie znam spoko
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Zaraz wstawie jeszcze fotki na dworzu robione Tylko troche pochmurnie jest, słońca nie ma. Jeszcze z buzią sie postaram zaraz coś wstawić bo robiłyśmy zdjecia z koleżanką
jest bardzo ładnie!

Buahhot
zamawiaj farbę, zamawiaj, jak zmienisz to pojadę do Ciebie i sama Ci pofarbuję z powrotem włosy tym 8,2 pięknie Ci naprawdę

a do mnie kurier już jedzie, zadzwonił
kurczę, Buahhot miałaś taką sytuację u Gorasa? Zamówiłam od nich, chciałam paczkę, przez pocztę normalnie, priorytet polecony, a tutaj niespodzianka i jest kurier

kupiłam ładną bieliznę w Atlanticu tzn. taka delikatna, ładna, bardzo mi się podoba
i tapetę, w końcu remontują takie pomieszczenie wolne w domu i będę miała garderobę swoją w końcu tyle, że u Rodziców, ale nie zapowiada się póki co, żebym miała znowu wrócić na stałe do TŻ do Gd więc może się przydać
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-05, 19:06   #3580
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

Buahhot
zamawiaj farbę, zamawiaj, jak zmienisz to pojadę do Ciebie i sama Ci pofarbuję z powrotem włosy tym 8,2 pięknie Ci naprawdę

a do mnie kurier już jedzie, zadzwonił
kurczę, Buahhot miałaś taką sytuację u Gorasa? Zamówiłam od nich, chciałam paczkę, przez pocztę normalnie, priorytet polecony, a tutaj niespodzianka i jest kurier

kupiłam ładną bieliznę w Atlanticu tzn. taka delikatna, ładna, bardzo mi się podoba
i tapetę, w końcu remontują takie pomieszczenie wolne w domu i będę miała garderobę swoją w końcu tyle, że u Rodziców, ale nie zapowiada się póki co, żebym miała znowu wrócić na stałe do TŻ do Gd więc może się przydać
nie, takiej nie miałam, raz zdarzyło mi się, że zamówiłam jakieś kosmetyki do pielęgnacji, a dostałam zestaw dużych szamponów fryzjerskich- gość przyjechał swoim autem i odebrał ode mnie te czyjeś kosmetyki, a dał mi te "moje"
haha na 100% zrobię następnym majirelem 8,2 dziękuję Ci

zazdroszczę garderoby kiedyś, w swoim mieszkaniu/domu też będę miała!

buahhot jest offline  
Stary 2012-09-05, 19:45   #3581
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie, takiej nie miałam, raz zdarzyło mi się, że zamówiłam jakieś kosmetyki do pielęgnacji, a dostałam zestaw dużych szamponów fryzjerskich- gość przyjechał swoim autem i odebrał ode mnie te czyjeś kosmetyki, a dał mi te "moje"
haha na 100% zrobię następnym majirelem 8,2 dziękuję Ci

zazdroszczę garderoby kiedyś, w swoim mieszkaniu/domu też będę miała!
mam już paczkę
nie przysłał mi utleniacza w słoiczkach na mocz tylko w takich normalnych buteleczkach ale nie wiem, uzyć ich? bo mam cały litr oxy Scandica
kupiłam, niech jest

u nas te pomieszczenie na garderobę stało nieuzywane od 7 lat? graciarnia tam była, nigdy nie mogliśmy się za to zabrać, a też właściwie nie było pomysłu. Teraz stwierdziliśmy, że będzie garderoba, jutro już będą kłaść tapetę, a w przyszłym tygodniu ma przyjść projektant zabudowy
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-05, 20:44   #3582
adrenalineshot
Raczkowanie

Dziewczyny pomocy! Mam rozjaśniane włosy na bardzo jasny chłodny blond z farbowanego czekoladowego brązu dość drastycznymi sposobami (głupota) więc okropnie zniszczone, jednym słowem makabra na głowie. Od ok. 2 miesięcy staram się o nie dbać najlepiej jak potrafię, czytałam dużo wątków o pielęgnacji na wizażu itd. Mam już spory odrost jakieś 3cm i ostatnio umówiłam się na wizytę do fryzjerki, ale ona odmówiła mi zrobienia odrostu bo powiedziała że włosy dosłownie urwą mi się na łączeniu pomiędzy włosami już rozjaśnionymi a odrostem Nie wiem co ja mam robić Ogólnie myślałam że aż tak źle nie jest bo włosy może trochę mi się kruszą ale nie wypadają, przy myciu dosłownie kilka włosów czyli norma no chyba że myję włosy rzadziej bo np. siedzę w domu i mam po kilka dni np. 4 związane włosy to trochę ich wypada. Nie zauważyłam urwanych włosów , ale widzę że mam "baby hair" więc to dobrze. Mogę próbować zrobić te odrosty sama w domu (tzn. siostra mi zrobi) i czym, czy jednak posłuchać fryzjerki i zrezygnować z blondu zapuszczając naturalsy i chodząc w ohydnych odrostach na pół głowy?

swój kolor włosów mam jasny brąz.
Stary 2012-09-05, 20:47   #3583
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Mam rozjaśniane włosy na bardzo jasny chłodny blond z farbowanego czekoladowego brązu dość drastycznymi sposobami (głupota) więc okropnie zniszczone, jednym słowem makabra na głowie. Od ok. 2 miesięcy staram się o nie dbać najlepiej jak potrafię, czytałam dużo wątków o pielęgnacji na wizażu itd. Mam już spory odrost jakieś 3cm i ostatnio umówiłam się na wizytę do fryzjerki, ale ona odmówiła mi zrobienia odrostu bo powiedziała że włosy dosłownie urwą mi się na łączeniu pomiędzy włosami już rozjaśnionymi a odrostem Nie wiem co ja mam robić Ogólnie myślałam że aż tak źle nie jest bo włosy może trochę mi się kruszą ale nie wypadają, przy myciu dosłownie kilka włosów czyli norma no chyba że myję włosy rzadziej bo np. siedzę w domu i mam po kilka dni np. 4 związane włosy to trochę ich wypada. Nie zauważyłam urwanych włosów , ale widzę że mam "baby hair" więc to dobrze. Mogę próbować zrobić te odrosty sama w domu (tzn. siostra mi zrobi) i czym, czy jednak posłuchać fryzjerki i zrezygnować z blondu zapuszczając naturalsy i chodząc w ohydnych odrostach na pół głowy?

ja bym posłuchała fryzjerki, wiem, że chodzenie z odrostem to nic przyjemnego, ale raczej bym nie ryzykowała
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-05, 21:30   #3584
fryz5
Zakorzenienie

no bez przesady ze przez farbowanie odrostów "urwą" sie tamte...
adrenalineshot- obecnie jakie masz? chodzi mi o kolor, możesz wkleić zdjęcie?
moze wystarczy samą farbą robić odrosty tak jak robi Bunny, przy farbowaniu odrostów nie powiedziane ze musisz ruszać resztę włosów..
Stary 2012-09-05, 21:31   #3585
Agatau88
Zakorzenienie

kitka a kto mogl wiedziec ze bez jest zloto opalizujacy...i ze to normalna farba... a garderoby zazdroszcze, chyba dobrze Ci tam u rodzicow Laseczki napisalam w klubie
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-05, 22:04   #3586
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitka a kto mogl wiedziec ze bez jest zloto opalizujacy...i ze to normalna farba... a garderoby zazdroszcze, chyba dobrze Ci tam u rodzicow Laseczki napisalam w klubie
Jest nieźle, dobrze, ale i tak wolałabym być gdzie indziej, wiesz przecież

Fryz jak ja robiłam włosy kiedyś samym rozjaśniaczem to też już miałam takie popalone, że fryzjerka odmówiła mi kolejnego rozjaśniania i chyba tylko to uratowało mi włosy
nie wnikam jak to wygląda teraz, ale ja bym dała i tak trochę włosom odpocząć, po co tak szarpać
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-05, 22:06   #3587
Agatau88
Zakorzenienie

wiem kochana ale ja wiem ze wszystko sie ulozy, i jakby nie bylo, bedzie dobrze
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-05, 22:07   #3588
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:

Widzę jednak że się nie zdecydowałaś na tą alfę? bo chyba z Tobą rozmawiałam na jakimś innym wątku czy na priv (już nie pamiętam wybacz ) co do babyhair to nie muszą to być koniecznie one.. możesz mieć zwyczajnie pokruszone włosy skoro mówisz że takie zmaltretowane ja nie chodziłabym raczej z wielkim odrostem bo czuję się wtedy "brudna" ale staram się zawsze przetrzymać odrost tak długo jak tylko mogę najczęściej z nim chodzę ok 2. mcy skoro AŻ tak mi nie przeszkadza to nie mam potrzeby ich częściej męczyć.

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2012-09-05, 22:52   #3589
exclusivee
Zakorzenienie

Nie mam na razie jak dać zdjęcia, muszę ogarnąć skądś adapter do karty pamięci i wtedy dopiero mogę porobić i zgrać. Postaram się to zrobić jak najszybciej Dziwi mnie tylko jedno- po farbowaniu włosy były mega suche i splątane, dałam na całość tą odżywkę dove nutrive therapy i zrobiły się miękkie i błyszczące, wcześniej nawet tak nie błyszczały pomimo używania odżywki

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-09-05, 23:09   #3590
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Odpisałam w klubie

I wklejam jako takie foty po Garnierze, jedna jest przy oknie ale w półmroku, reszta z lampą w sztucznym świetle.
Jutro wstawie jakieś lepsze zdjecia
ładnie wyszło
Cytat:
Bo tak było I kolor był perłowo-beżowy, a tutaj to jest typowy popiel z refleksami beżu. Nie mniej nie jest źle, i podoba mi sie nawet Dla mnie najważniejsze było to żeby znaleźć farbe która dobrze mi odrost chwyta i jest łagodniejsza dla włosów.

U mne tych palette nie było wogóle jeszcze

Przykro mi z powodu dziadka Ja to samo miałam... wogóle już nie miałam ochoty jeździć, za bardzo mnie to dobijało
odrost wyszedł super

ja się nie mogę doczekać mojego farbowania ale to jeszcze ze dwa tygodnie
i zakupiłam sobie coś takiego http://allegro.pl/marion-ocet-z-mali...580001059.html

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-09-05, 23:16   #3591
Agatau88
Zakorzenienie

Ja jeszcze byłam w klubie i dalam do albumu zdjecia jak mi sie wypral ten ciemny kolor bo K. dał mi dzis zdjecia na pena wiec przegladam.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-06, 08:24   #3592
caskada
Zakorzenienie

czesc
U mnie zawsze cos dzis idziemy do dentysty na lecznie zabka malemu wiec znow mma stresa , jak on to zniesie , co prawda to specjalny gabinet dla dzieci no ale wiadomo ...

Cytat:
Nie mam na razie jak dać zdjęcia, muszę ogarnąć skądś adapter do karty pamięci i wtedy dopiero mogę porobić i zgrać. Postaram się to zrobić jak najszybciej Dziwi mnie tylko jedno- po farbowaniu włosy były mega suche i splątane, dałam na całość tą odżywkę dove nutrive therapy i zrobiły się miękkie i błyszczące, wcześniej nawet tak nie błyszczały pomimo używania odżywki
bo sa ciemne
Cytat:

ja bym zafarbowala czyms delikatnym np martixem colorsynckiem ,na kolor zblizony do natury wlosy jak sie krusza to czasami tego nie widac ..
Stary 2012-09-06, 09:27   #3593
kitkulka
Zakorzenienie

cześć

Agata
byłam w albumie i napisałam komentarz pod zdjęciem

ja się chyba jednak farbnę jutro albo w sobotę dopiero, nie dam rady dzisiaj, remont mnie pochłonął, a na później się umówiłam
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-06, 09:34   #3594
Agatau88
Zakorzenienie

cascada nie martw sie, dentyste kazdy dzieciak musi przejsc, Ty sie bardziej niz synek stresujesz u mnie dzis pada...a mialam isc na spacer, chyba ze parasolke wezme... lece do klubu.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

kitka widzialam i rozpaczam ale coz nie cofne czasu, wlosy to wlosy, kusi mnie zeby jeszcze obciac
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-06, 09:56   #3595
infatuated
Zakorzenienie

Hej
u mnie dziś pochmurno i nowy kolor też jakiś taki smutny... mega chłodny jak dla mnie, oby się trochę sprał

mnie też kusi żeby obciąć..
infatuated jest offline  
Stary 2012-09-06, 10:03   #3596
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej
u mnie dziś pochmurno i nowy kolor też jakiś taki smutny... mega chłodny jak dla mnie, oby się trochę sprał

u mnie póki co świeci słońce, ale idą ciężkie chmury

mnie też kusi aby obciąć czyli co, znowu zbiorówka?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-06, 10:16   #3597
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie póki co świeci słońce, ale idą ciężkie chmury

mnie też kusi aby obciąć czyli co, znowu zbiorówka?
mnie to tak kusi z przerwami od jakiegoś czasu niby chciałabym mieć w koncu to talii i potem najwyżej z czystym sumieniem ciachnąć
ale takie długie kudły już mi się średnio układają..musiałabym prostować żeby je ogarnąć :/

a Ciebie kusi ponownie bob Urlike?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

w jednym pokoju widzę przebłyski zieleni, yeaaaah
infatuated jest offline  
Stary 2012-09-06, 10:19   #3598
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
mnie to tak kusi z przerwami od jakiegoś czasu niby chciałabym mieć w koncu to talii i potem najwyżej z czystym sumieniem ciachnąć
ale takie długie kudły już mi się średnio układają..musiałabym prostować żeby je ogarnąć :/

a Ciebie kusi ponownie bob Urlike?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

tak, kusi mnie ta fryzurka Ulrikke
coś takiego, może w końcu też by mi się zaczęły układać, bo teraz to takie po prostu smęty wiszące
i schną długo, ciężko mi się suszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg web.jpg (49,8 KB, 63 załadowań)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-06, 10:25   #3599
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Hej

za to moj bardzo "wesoly" pod rudy podchodzi

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
coś takiego, może w końcu też by mi się zaczęły układać, bo teraz to takie po prostu smęty wiszące
Podobna dlugosc mam teraz, ale jeszcze chyba obetne. I tak wiaze

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:

nam to sie juuz chyba ta zieleń zdaje kazda ją widzi, ja tez
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-06, 10:29   #3600
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
mi też właśnie takie smęty wiszą jak są proste
a za falami..no nie przepadam u siebie;/
jak były krótsze i na szczotkę suszyłam to się ładnie podwijały i takie 'z życiem' były a teraz..

Cytat:
za to moj bardzo "wesoly" pod rudy podchodzi

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Podobna dlugosc mam teraz, ale jeszcze chyba obetne. I tak wiaze

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

nam to sie juuz chyba ta zieleń zdaje kazda ją widzi, ja tez
haha
a zobacz to : http://www.hairfans.com/images/data/...1608_72255.jpg
jej chyba nie przeszkadza nic a nic
infatuated jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, blond :d, blond rozjaśnianie farba, casting, chłodny blond, ciemny blond, farbowane włosy, farbowanie, farbowanie włosów, jasny blond, londa, loreal, loreal casting, malowanie włosów, miodowy blond, odrosty, pianka koloryzująca, pomocy, rozjaśnianie, schwarzkopf, włosy rude rozjaśnianie, wpadki z farbowaniem, żółty blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości