Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-28, 16:04   #4591
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ja jestem za wellatonem 8/0
Stary 2012-09-28, 16:06   #4592
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
exlusivee smaruj mu sudokremem te okolice , u mnie pomagalo , nawet jak nic nie mial , to pod pieluszke zapobiegawczo
Teraz najlepszym rozwiazaniem byloby wywietrzyc pupke i nie nakladac nic

Ja juz swojego wlasnie przyprowadzilam ze szkoly i biore sie za obiado-kolacje

bunny doczekasz sie ja tez nie mialam bo byly inne rzeczy potrzebne w domu i zyciu niz moja osobista szafa , az teraz wkoncu mam trzymam w niej rowniez buty i kurtki , pomiescila wszystko co moje.

kitka granat .
w mojej szafie to sie raczej z butami nie pomieszcze prawie 100 par w tym ze 20 to kozaki i botki...
nawet jak wyrzuce z 10 par to i tak nie wejdzie wiem mam szajbe...
tz mowi ze on ma hobby swoje auto i w nie pakuje kase a ja mam hobby nowe buty czyli co miesiac minimum 2 pary nowych
musze zaczac pracowac nad soba
Stary 2012-09-28, 16:07   #4593
kitkulka
Zakorzenienie

zrobiłam swój pierwszy w życiu gulasz i teraz boję się go zjeść poczekam na Mamę, niech spróbuje
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:12   #4594
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w mojej szafie to sie raczej z butami nie pomieszcze prawie 100 par w tym ze 20 to kozaki i botki...
nawet jak wyrzuce z 10 par to i tak nie wejdzie wiem mam szajbe...
tz mowi ze on ma hobby swoje auto i w nie pakuje kase a ja mam hobby nowe buty czyli co miesiac minimum 2 pary nowych
musze zaczac pracowac nad soba
powiem ci tak , odkad zaczelam pracowac sama na siebie komfort mojego zycia psychicznego sie poprawil wiem ,ze jesli cos kupie to za moje zapracowane pieniadze i tyle i moze to byc wlasnie kolejna para butow w miesiacu i nic nikomu do tego
Ja znowu troche grosza wydaje na synka i dodatki do domu

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zrobiłam swój pierwszy w życiu gulasz i teraz boję się go zjeść poczekam na Mamę, niech spróbuje
oo gulasz
ja robie rybe , warzywa i ryz + micha salaty(niektorzy czekaja kiedy w krolika sie przemienie )
Stary 2012-09-28, 16:13   #4595
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
oo gulasz
ja robie rybe , warzywa i ryz + micha salaty(niektorzy czekaja kiedy w krolika sie przemienie )
to na jutro, nie jem mięsa w piątki ()
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:15   #4596
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
to na jutro, nie jem mięsa w piątki ()
a no tak dzis piatek to dobrze mi sie zlozylo
Stary 2012-09-28, 16:19   #4597
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
powiem ci tak , odkad zaczelam pracowac sama na siebie komfort mojego zycia psychicznego sie poprawil wiem ,ze jesli cos kupie to za moje zapracowane pieniadze i tyle i moze to byc wlasnie kolejna para butow w miesiacu i nic nikomu do tego
Ja znowu troche grosza wydaje na synka i dodatki do domu

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

oo gulasz
tzn wiesz... tz mi tez na te buty nie daje- to sa moje pieniadze zarobione tym czym sie pasjonuje, zeby nie zabrzmialo jak reklama no i te ktore dostane np na prezenty od bliskich...
wiec mysle ze moge je wydawac na co chce tz tego troche nie rozumie, a ja uwazam, ze skoro nie wydaje wszystkiego co mam- tylko odkladam wieksza czesc do skarpety a za "drobne" robie sobie przyjemnosc typu buty czy ciuszek to chyba mam prawo? czy nie? dla niego to niepojete jak mozna miec tyle butow i po co? powinnam miec 2 pary na zmiane plus domowe kapcie
ale skoro on topi w auto, ja nie jezdze i nie mam auta to moge wydawac na pierdutki pazurkowe, kosmetyki czy ciuszki, buciki itp. zawsze dbam o nasze biezace wydatki- nie uznaje dlugow i pozyczek- to ostatecznosc, o rzeczy potrzebne natychmiast jak np kurtka na zime dla tz a dopiero za reszte moge sie uszczesliwic
nie mam dzieci, nie mam domu- wiec na takie wydatki jeszcze przyjdzie czas dla mnie.
chyba postepuje ok?
Stary 2012-09-28, 16:27   #4598
Agatau88
Zakorzenienie

hej

EXCLUSIVE
cascada dobrze radzi wez sudocrem. i niech polata bez pieluchy.

BUNNY od Ciebie jak zawsze bije rozsadek jasne ze dobrze robisz jesli chodzi o kase, i tak odkladasz, ba, dbasz o wydatki najpotrzebniejsze, robisz zakupy spozywcze. Przeciez nie trwonisz na buty zamiast jedzenia czy rachunków. Korzystaj poki nie masz dzieci, potem zamiast butow kupisz pieluchy
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:33   #4599
Carolajn
Rozeznanie

Kitka walnij sobie odwrócony french czarno-złoty

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:36   #4600
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
a no tak dzis piatek to dobrze mi sie zlozylo
moi rodzice jedzą w piątki, tylko ja taki dziwoląg
Cytat:
pachnie ładnie, więc może się udał

Bunny dobrze robisz, dobrze rozumujesz też musisz coś mieć dla siebie

posmakowałam trochę bez smaku ale Mama uratuje ;D

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Kitka walnij sobie odwrócony french czarno-złoty
że złote końcówki? myślałam o tym ale ze złota mam tylko brokat holo z inglota no i mam migdały a nie proste, a ciężko mi wtedy zrobić ładny french bo jak mam spiłowane na prosto to kreskę robię od naklejki a na migdale jak?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:41   #4601
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
hej

EXCLUSIVE

BUNNY od Ciebie jak zawsze bije rozsadek jasne ze dobrze robisz jesli chodzi o kase, i tak odkladasz, ba, dbasz o wydatki najpotrzebniejsze, robisz zakupy spozywcze. Przeciez nie trwonisz na buty zamiast jedzenia czy rachunków. Korzystaj poki nie masz dzieci, potem zamiast butow kupisz pieluchy
albo ubranka i buty dziecku ja do dzis wole malemu cos kupic i szybciej mi to idzie niz mi samej
ubranka dla dzieci sa takie slodkie nasze nie robia juz na mnie takiego wrazenia a u synka stoje w sklepie i zastanawiam sie , kupic z ta bajka czy moze z tym rysunkiem bluzke , a moze w tym pieknym kolorze o poscieli nie wspomne , bo musi miec zawsze z ulubionym bohaterem bajkowym.
Dziecko zmienia .., w tym tez wiele pogladow na zycie

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-09-28 o 16:42
caskada jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:44   #4602
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:

że złote końcówki? myślałam o tym ale ze złota mam tylko brokat holo z inglota no i mam migdały a nie proste, a ciężko mi wtedy zrobić ładny french bo jak mam spiłowane na prosto to kreskę robię od naklejki a na migdale jak?

nie nie chodzi mi o to Reverse french co teraz strasznie modne się zrobiło na wizażu nawet tutek był o tu

http://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-makijazu/Video-reverse-french

a jest jeszcze wersja taka zwykła okrągła http://sexyfab.files.wordpress.com/2...cure.jpg?w=490

mnie się bardzo podoba przyznam szczerze

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:45   #4603
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
exlusivee smaruj mu sudokremem te okolice , u mnie pomagalo , nawet jak nic nie mial , to pod pieluszke zapobiegawczo
Teraz najlepszym rozwiazaniem byloby wywietrzyc pupke i nie nakladac nic
Cytat:
hej

EXCLUSIVE
Sudocremem smarowałam zawsze jak tylko pojawiało się jakieś zaczerwienienie, ale tym razem nic mi to nie daje i z dnia na dzień jest coraz gorzej

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-09-28, 16:47   #4604
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Sudocremem smarowałam zawsze jak tylko pojawiało się jakieś zaczerwienienie, ale tym razem nic mi to nie daje i z dnia na dzień jest coraz gorzej
musisz powietrzyc pupke w takim razie
Stary 2012-09-28, 17:00   #4605
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
hej

EXCLUSIVE

spozywcze, chemiczne, wszelkie kosmetyczne- w tym rowniez tz- on sam sobie nie kupuje nic procz zarcia na miescie w pracy, albo fajek czy piwa cala reszte robie ja. no dobra jeszcze auto zalewa paliwem
to nie tak malo przeciez... o ciuchy jego tez ja dbam bo on chodzilby w jednym az by dziury wydarl
teraz jeszcze dziadkowi ocieplamy mieszkanie styropianem- tz robi ale na material daje ja
ja wiem ze z jego punktu widzenia to najlepiej byloby trzymac te pieniadze na sto lat do przodu niz kupic kolejne buciki ale on nie rozumie mody i wszystkiego co z nia zwiazane
zreszta i tak zawsze jego zlosc obracam w zart mowiac ze jego kumple wiecej wydaja na zony czy dziewczyny niz on na mnie no i oni za nie placa np za to ze sie u mnie upiekszaja, a ja zwykle place za siebie- juz nie pamietam kiedy on za cos za mnie placil nie ma zle...

Cytat:
moi rodzice jedzą w piątki, tylko ja taki dziwoląg

pachnie ładnie, więc może się udał

Bunny dobrze robisz, dobrze rozumujesz też musisz coś mieć dla siebie

posmakowałam trochę bez smaku ale Mama uratuje ;D

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

ale to taki warzywny gulasz czy typowo miesny? czym doprawialas?
pieknei wyglada zloty brokat na podkladzie granatu czy czerni tak elegancko
na migdalach tak samo sie naklejki nalepia jak przy kwadratach

Cytat:
albo ubranka i buty dziecku ja do dzis wole malemu cos kupic i szybciej mi to idzie niz mi samej
ubranka dla dzieci sa takie slodkie nasze nie robia juz na mnie takiego wrazenia a u synka stoje w sklepie i zastanawiam sie , kupic z ta bajka czy moze z tym rysunkiem bluzke , a moze w tym pieknym kolorze o poscieli nie wspomne , bo musi miec zawsze z ulubionym bohaterem bajkowym.
Dziecko zmienia .., w tym tez wiele pogladow na zycie
pewnie jak bede miec dzieci to tez bede kochac je obkupywac bo i tz lubie obciuchac potem jest taki sexowny w nowych ciuszkach i to ja zawsze wybieram

Cytat:
nie nie chodzi mi o to Reverse french co teraz strasznie modne się zrobiło na wizażu nawet tutek był o tu

a jest jeszcze wersja taka zwykła okrągła http://sexyfab.files.wordpress.com/2...cure.jpg?w=490

to jest zdobienie na moon'ie.
te pol okragle jasniejsze (pookregi) na dole pazurkow to tzw. moon'y. to bylo najmodniejsze rok temu, ale dosc ciezko sie to robi zeby bylo rowne...

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

tu macie wiele takich zdobien:

https://www.google.pl/search?q=zdobi...w=1280&bih=881
Stary 2012-09-28, 17:04   #4606
Agatau88
Zakorzenienie

Bunny Ty jestes racjonalna babka, za to Cie kocham i serce masz zlote no i dziadkowi ocieplasz za swoje a taka para butow to ile Cie wynosi, z ciekawosci pytam? 100zl?

Cascada jestem pewna ze i ja dziecku bede kupowac ale pod tym wzgledem lepiej miec coreczke a co do rozu z cliniqua kupilas? pokaz w srodku, jaki to numer, nazwa?

Exclusive to moze krem na odparzenia jakis inny? no ale jak nic nie pomaga to wietrzyc pupe i tyle.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-28, 17:18   #4607
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny Ty jestes racjonalna babka, za to Cie kocham i serce masz zlote no i dziadkowi ocieplasz za swoje a taka para butow to ile Cie wynosi, z ciekawosci pytam? 100zl?

Cascada jestem pewna ze i ja dziecku bede kupowac ale pod tym wzgledem lepiej miec coreczke a co do rozu z cliniqua kupilas? pokaz w srodku, jaki to numer, nazwa?

Exclusive to moze krem na odparzenia jakis inny? no ale jak nic nie pomaga to wietrzyc pupe i tyle.
ze zorganizowana tak?
dopoki robilismy z tz zakupy kazde osobno czy na zmiane to byla kicha... wiecznie czegos bylo kupowane za duzo, albo cos niepotrzebne i szlo w kosz, albo czegos nie bylo albo kasy zabraklo tz strasznie roztrwania kase i nie mysli co w domu tak naprawde jest potrzebne ja na zakupy dla domu chodze zawsze z lista
a odkad ogarnelam dom mozna powiedziec i nas, wszystko jest super! nie ma tak zeby czegos potrzebnego nie bylo... no i kasa zostaje a nie ciagle na zero jestesmy jak dawniej.
takze sadze ze lepiej jak dom ogarnia jedna osoba niepracujaca- tzn ja a tz ma dzieki temu spokojna glowe do pracy, niz mamy sie szarpac i klocic bo ktores czegos nie dopelnilo takie moje zdanie...
tak, dziadkowi za swoje, bo wiem ze nie ma, poza tym tyle nam pomaga i pomagal... glupio od niego brac....
juz ma okno zamurowane, teraz tylko podlac do konca fundament bo sie pokruszyl , pomalowac w ganku, ocieplic jeszcze jedna sciane, zarzucic siatke, tynk i gotowe na zime bedzie mial cieplutko- bo dotad to mu drzwi potrafily zamarznac no i wiadomo- kiedys to dla nas zostanie, przeciez on tego nie zje.
i wilgoci mniej bedzie w domu...tylko szkoda mi tz bo procz pracy to teraz po godzinach musi mi na dzialce zaiwaniac jakos mu wynagrodze....

buty z reguly kupuje tanie i takie jak mi wpadna w oko- najdrozsze jakie mialam kosztowaly chyba ze 150zl a przecietna cena to 80zl. (choc czasem kupuje na wyprzedazach to wtedy np trafily mi sie botki po 45zl).
szkoda mi na drogie buty- bo raz- skory nie uznaje, biedne zwierzatka i do tego ja sie szybko nudze butami...
a dwa- mam mniejsze wyrzuty jak kupie tansze i tak wiem, ze niedlugo stale zamieszkaja w pudelku a nigdy mi sie nie zdarzylo zebym kupila tanie buty i sie rozlecialy to smieszne ale w swoim zyciu od 10 lat powiedzmy zachodzilam tylko z 2 pary butow- jedne adidasy po prostu pekly tu gdzie stopa sie zgina ze starosci, a drugie to kapcie i nie przezyly ktoregos tam prania
Stary 2012-09-28, 17:24   #4608
Agatau88
Zakorzenienie

Tak wlasnie taka zorganizowana. Ja chodze tez z lista ale potrafie roztrwaniac kase. I masz dobre serceno ale to juz pisalam buty rzeczywiscie nie jakies przesadnie drogie. Ja niszcze buty i raz w roku rozwalam notorycznie po kilka par. chyba krzywo chodzę
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-28, 17:30   #4609
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Tak wlasnie taka zorganizowana. Ja chodze tez z lista ale potrafie roztrwaniac kase. I masz dobre serceno ale to juz pisalam buty rzeczywiscie nie jakies przesadnie drogie. Ja niszcze buty i raz w roku rozwalam notorycznie po kilka par. chyba krzywo chodzę
ja to tylko fleki wymieniam
ale rozpadaja ci sie czy co?
Stary 2012-09-28, 17:32   #4610
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja to tylko fleki wymieniam
ale rozpadaja ci sie czy co?
Fleki to zawsze musze, w tym roku cale obcasy musialam.
rozpadaja sie przy noskach, woda sie nalewa do nich, dziurawia sie. Masakra. bede lepiej dbac o buty. W tym roku wlasnie dzis reanimowalam zeszłoroczne kozaki, to cale obcasy do wymiany...
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-28, 18:03   #4611
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Fleki to zawsze musze, w tym roku cale obcasy musialam.
rozpadaja sie przy noskach, woda sie nalewa do nich, dziurawia sie. Masakra. bede lepiej dbac o buty. W tym roku wlasnie dzis reanimowalam zeszłoroczne kozaki, to cale obcasy do wymiany...
i ile placisz za wymiane obcasow? buty sa potem stabilne jak na poczatku? bo slyszalam ze po takim zabiegu to juz nie to samo...
tylko ty chodzisz w drogich butach to rozumiem ze ratujesz....
zeby woda sie nie nalewala to dobrze jest na grubo je zapastowac na laczeniu no chyba ze to zamsz to lipa
Stary 2012-09-28, 18:10   #4612
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
i ile placisz za wymiane obcasow? buty sa potem stabilne jak na poczatku? bo slyszalam ze po takim zabiegu to juz nie to samo...
tylko ty chodzisz w drogich butach to rozumiem ze ratujesz....
zeby woda sie nie nalewala to dobrze jest na grubo je zapastowac na laczeniu no chyba ze to zamsz to lipa

pierwszy raz dzis wymienialam cale obcasy 35 zl. Fleki zawsze wymienialam do tej pory. A czy drogie to niekoniecznie, mam baletki za 30 zl. No ale to kozaki takie skorzane wiec po roku nie wywale. Zobacze jak sie bedzie chodzilo. A z pastowaniem mowisz na zime miejsc zlaczen? to jest mysl
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-09-28, 18:24   #4613
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
pierwszy raz dzis wymienialam cale obcasy 35 zl. Fleki zawsze wymienialam do tej pory. A czy drogie to niekoniecznie, mam baletki za 30 zl. No ale to kozaki takie skorzane wiec po roku nie wywale. Zobacze jak sie bedzie chodzilo. A z pastowaniem mowisz na zime miejsc zlaczen? to jest mysl
to nie tak drogo w sumie...
teraz w ccc mozna kupic tluszcz do butow (na zime). to jest jak bardzo tlusty krem ktorym sie pastuje buty- ma taki smieszny aplikatorek. kolor dobierasz do butow badz bezbarwny.
na zime lepsze od pasty i na jesien, bo gwarantuje ze zaden deszcz czy snieg ci nie straszny- woda sie wcale na butach tym pokrytych nie osadza
kolezanka pracujaca w ccc ostatnio mnie szkolila i 9zl kosztowal sloiczek tego cuda- naprawde sie sprawdza! tylko wazne- mozna pastowac tym naturalne skory i mala czesc tworzyw sztucznych- bo niektore moze niszczyc- po prostu obleza jakby platami ale jak masz skorzane buty to spoko no i to wsiaka tak fajnie jak krem w te buciki- w moje wsiakalo kolo 2 dni, ale warto. i pastujesz tym tluszczem max kilka razy w sezonie(dopiero jak zauwazysz ze sie wytarlo) i przed sezonem. pachnie owocami.
Stary 2012-09-28, 18:28   #4614
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
oo tak wyglada , jak nizej , rozowy
nr 110 Precious Posy
nie widzialam nigdzie tego co mam na stronce , byc moze nie wszeddzie jeszcze jest , sa starsze(?) wersje , takie w kwadratowym opakowaniu , to praktycznie to samo

jestem sama chlopaki poszli na dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz.jpg (31,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz 1.jpg (35,2 KB, 6 załadowań)
Stary 2012-09-28, 18:28   #4615
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Bunny mam ten tluszcz i przynaje racje- jest bardzo dobry ja mam bezbarwny, bo nadaje się do każdych butów

jutro chyba farbowanko

buahhot jest offline  
Stary 2012-09-28, 18:34   #4616
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

aaa takie
mnie się to nie podoba w ogóle
kupiłam granatowy lakier, coś tam wymodzę a jak nie to zostawię sam granat i tyle
Cytat:
ale to taki warzywny gulasz czy typowo miesny? czym doprawialas?
pieknei wyglada zloty brokat na podkladzie granatu czy czerni tak elegancko
na migdalach tak samo sie naklejki nalepia jak przy kwadratach
mięsny gulasz
mięsko w mące wyciapałam (Mama tak mówiła, że mam zrobić ) później jakaś marchewka, trochę przypraw, podsmażone mięcho i do gara. Mój Brat przyjechał i powiedział, że nikt tego mojego betonu nie zje
ale zjedli Rodzice i im smakowało

Buahhot czekam na Twoje farbowanie
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-28, 18:39   #4617
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Bunny mam ten tluszcz i przynaje racje- jest bardzo dobry ja mam bezbarwny, bo nadaje się do każdych butów

jutro chyba farbowanko
ja mam czarny bo nosze z reguly buty czarne, chyba ze to lakierki czy zamszaki a na takie wiadomo nie naloze
czym farbujesz?
Cytat:
aaa takie
mnie się to nie podoba w ogóle
kupiłam granatowy lakier, coś tam wymodzę a jak nie to zostawię sam granat i tyle

mięsny gulasz
mięsko w mące wyciapałam (Mama tak mówiła, że mam zrobić ) później jakaś marchewka, trochę przypraw, podsmażone mięcho i do gara. Mój Brat przyjechał i powiedział, że nikt tego mojego betonu nie zje
ale zjedli Rodzice i im smakowało

moze za krotko gotowalas? ja np nigdy nie daje do maki- wole gestosc nadrobic warzywami w srodku tak jak i macznych zup nie robie jak czuje maczna zasmazke to od razu mi niedobrze....
ale kazda kuchnia inna, jak zjedli znaczy nie bylo tak zle oby ich brzuchy nie bolaly
Stary 2012-09-28, 18:44   #4618
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
moze za krotko gotowalas? ja np nigdy nie daje do maki- wole gestosc nadrobic warzywami w srodku tak jak i macznych zup nie robie jak czuje maczna zasmazke to od razu mi niedobrze....
ale kazda kuchnia inna, jak zjedli znaczy nie bylo tak zle oby ich brzuchy nie bolaly
tak chcieli to tak zrobiłam ja takiego czegoś nie jadam w ogóle
tylko kurczaka, parówki i karkówkę z grilla
kitkulka jest offline  
Stary 2012-09-28, 18:49   #4619
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

Cytat:
ja mam czarny bo nosze z reguly buty czarne, chyba ze to lakierki czy zamszaki a na takie wiadomo nie naloze
czym farbujesz?
oczywiscie 8,2

buahhot jest offline  
Stary 2012-09-28, 18:53   #4620
kitkulka
Zakorzenienie

jakie macie plany na wieczór?
bo ja oprócz peelingowania się, maseczkowania i pomalowania paznokci chyba żadnych
do Rodziców przyszli znajomi, TŻ chyba poszedł na imprezę poinauguracyjną, a ja tak siedzę

miałam mu przyszyć te guziki, ale zabrać się za to nie mogę
kitkulka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, blond :d, blond rozjaśnianie farba, casting, chłodny blond, ciemny blond, farbowane włosy, farbowanie, farbowanie włosów, jasny blond, londa, loreal, loreal casting, malowanie włosów, miodowy blond, odrosty, pianka koloryzująca, pomocy, rozjaśnianie, schwarzkopf, włosy rude rozjaśnianie, wpadki z farbowaniem, żółty blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości