Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-28, 22:19   #1471
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko spokojnie,mysle ze niedlugo dostaniesz @,moze tak byc po odstawieniu,ze jest b nieregularna,choc przyznam ze ja tak nie mialam...
Stary 2012-07-28, 22:22   #1472
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko spokojnie,mysle ze niedlugo dostaniesz @,moze tak byc po odstawieniu,ze jest b nieregularna,choc przyznam ze ja tak nie mialam...
Juz jestem po progesteronie teraz powinnam dostac lada dzień...co organizm inaczej reaguje, ja jeszcze ta dieta i wiesz-wszystko sie skumulowalo. chyba za duzo dla mnie
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-28, 22:29   #1473
blond bunny
Zakorzenienie

mozliwe ze to przez to ze schudlas...kiedys zatrzymal mi sie @ a potem byl nieregularny bo duzo schudlam,trwalo to z pol roku.
Odkad waze te 50kg mam rowniutko co 28 dni,wíec szybka utrata wagi na pewno ma znaczenie.
Stary 2012-07-28, 22:31   #1474
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
mozliwe ze to przez to ze schudlas...kiedys zatrzymal mi sie @ a potem byl nieregularny bo duzo schudlam,trwalo to z pol roku.
Odkad waze te 50kg mam rowniutko co 28 dni,wíec szybka utrata wagi na pewno ma znaczenie.
Ach...u mnie ostatnio to pod gorke wciaz...
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-28, 22:45   #1475
smoothly
Zakorzenienie

dziewczyny, mam do Was pytanie, odnośnie farb blond.
włosy mam rozjaśnione przez pasemka i chciałabym nałożyć na to farbę, mniej więcej w podobnym odcieniu. na pewno będą widoczne refleksy co totalnie mi nie przeszkadza. nie chcę jednak naciąć się na farbę że nałożę sobie jakiś tam ładny blond na opakowaniu, a wyjdą dużo ciemniejsze.
wstawiam zdjęcie moich włosów, odrost rozjasniałam wczoraj więc pewnie w sierpniu będę chciała nałożyć na to farbę.
doradźcie jakąś konkretną firmę, która nie spali za bardzo włosów, i da ładny kolor.
myślałam o castingach, ale z tego co się oczytałam kolory wychodzą duuuużo ciemniejsze niż na opakowaniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2071.jpg (59,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2076.jpg (69,5 KB, 35 załadowań)

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-07-28, 22:57   #1476
exclusivee
Zakorzenienie

Dzisiaj cały dzień nad tym myślałam i podjęłam drastyczną decyzję- zamiast blondu w sierpniu przyciemniam włosy do jasnego brązu, ewentualnie średniego. Szkoda mi, naprawdę, bo byłam już tak blisko, ale niestety moje włosy odmawiają posłuszeństwa, nie będę ich tak katować Muszę najpierw porządnie je odbudować, i ściąć (3 razy rozjaśnianie, 1 raz kąpiel rozjaśniająca i 1 raz farba rozjaśniająca + kilka farbowań farbami), a za parę miesięcy będę myśleć co dalej. Blond musi poczekać, bo co mi z tego blondu skoro będę miała całe włosy przesuszone i nie układające się

Bunny, kochana, znasz może jakieś godną polecenia firmę farb z ładnymi brązami? Co byś mi teraz radziła zrobić, pigmentację i potem farbę?

I jeszcze takie pytanko do Was.. mogłabym dalej z Wami pisać mimo że będę na razie brązowa? Zrozumiem jeśli nie zaakceptujecie szatynki w swoim blond-gronie

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-07-28, 23:19   #1477
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dzisiaj cały dzień nad tym myślałam i podjęłam drastyczną decyzję- zamiast blondu w sierpniu przyciemniam włosy do jasnego brązu, ewentualnie średniego. Szkoda mi, naprawdę, bo byłam już tak blisko, ale niestety moje włosy odmawiają posłuszeństwa, nie będę ich tak katować Muszę najpierw porządnie je odbudować, i ściąć (3 razy rozjaśnianie, 1 raz kąpiel rozjaśniająca i 1 raz farba rozjaśniająca + kilka farbowań farbami), a za parę miesięcy będę myśleć co dalej. Blond musi poczekać, bo co mi z tego blondu skoro będę miała całe włosy przesuszone i nie układające się

Bunny, kochana, znasz może jakieś godną polecenia firmę farb z ładnymi brązami? Co byś mi teraz radziła zrobić, pigmentację i potem farbę?

I jeszcze takie pytanko do Was.. mogłabym dalej z Wami pisać mimo że będę na razie brązowa? Zrozumiem jeśli nie zaakceptujecie szatynki w swoim blond-gronie
No wiesz co! jasne ze MASZ pisac ja jestem ruda i piszę, Ty bedziesz jasny braz to jak ciemny blond

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
włosy mam rozjaśnione przez pasemka i chciałabym nałożyć na to farbę, mniej więcej w podobnym odcieniu. na pewno będą widoczne refleksy co totalnie mi nie przeszkadza. nie chcę jednak naciąć się na farbę że nałożę sobie jakiś tam ładny blond na opakowaniu, a wyjdą dużo ciemniejsze.
wstawiam zdjęcie moich włosów, odrost rozjasniałam wczoraj więc pewnie w sierpniu będę chciała nałożyć na to farbę.
doradźcie jakąś konkretną firmę, która nie spali za bardzo włosów, i da ładny kolor.
myślałam o castingach, ale z tego co się oczytałam kolory wychodzą duuuużo ciemniejsze niż na opakowaniach.
Niech BUNNY radzi, ja nie wiem.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-28, 23:38   #1478
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wiesz co! jasne ze MASZ pisac ja jestem ruda i piszę, Ty bedziesz jasny braz to jak ciemny blond

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-07-28, 23:42   #1479
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Niech BUNNY radzi, ja nie wiem.
więc zwracam się z pytaniem i prośbą o radę do Bunny

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-07-29, 08:52   #1480
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

jesli wlosy masz naprawde w zlym stanie i zle wygladaja to faktycznie nie ma co na sile robic jasnego blondu daj im odpoczac a jasny brazik tez jest seksi i ladnie blyszcza wlosy
Cytat:
podoba mi sie twoj kolorek
Cytat:
Ehh ja czekam na zdjecia
beda wiem ze to glupio wyglada ale nie umiem u niej tego znalezc jak wyslac foty wiec poczekam do wieczora kiedy siorka wroci z mazur i wrzuce wtedy te obiecane fotki prosze o cierpliwosc ------------------------------------------------------- A tak wogole to witam o poranku jutro przyjezdza tz juz i jedziemy poza miasto odpoczywac prosze was o cierpliwosc z moimi zdjeciami wlosow do dzis wieczorem Kupilam sobie te cudenko do ciala , pachnie i fajnie nawilza cialo i ma calkiem fajny sklad do tego lekko podkresla opalenizne http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53...nny-touch.html

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-07-29 o 08:54
caskada jest offline  
Stary 2012-07-29, 09:14   #1481
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli wlosy masz naprawde w zlym stanie i zle wygladaja to faktycznie nie ma co na sile robic jasnego blondu daj im odpoczac a jasny brazik tez jest seksi i ladnie blyszcza wlosy
Tak chciałam ten blond, że jakieś klapki mi przesłoniły oczy, a w rzeczywistości mam suche, plączące się i strasznie szorstkie włosy Nie warto narazie kombinować.

Cytat:
beda wiem ze to glupio wyglada ale nie umiem u niej tego znalezc jak wyslac foty wiec poczekam do wieczora kiedy siorka wroci z mazur i wrzuce wtedy te obiecane fotki prosze o cierpliwosc ------------------------------------------------------- A tak wogole to witam o poranku jutro przyjezdza tz juz i jedziemy poza miasto odpoczywac prosze was o cierpliwosc z moimi zdjeciami wlosow do dzis wieczorem Kupilam sobie te cudenko do ciala , pachnie i fajnie nawilza cialo i ma calkiem fajny sklad do tego lekko podkresla opalenizne http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53...nny-touch.html
Ja teeeż czekam na zdjęcia

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-07-29, 09:45   #1482
Agatau88
Zakorzenienie

casckada
mam tez ten balsam ale ja mam jakis nawilzajac rozswietlajacy
sluchaj, bylam u cioci na imieninach wczoraj, fajna równa babka wiec mozna pogadac i zaczelo sie coś o szamponach i pokazała mi jakich uzywa. Firma BEAVER jakieś argan oil, szmapon i odzywka. 500 ml kosztuje 160zł skladu nigdzie nie ma w necie
był na opakowaniu ale do głowy mi nie przyszło spisać, teraz zaluje.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Tak chciałam ten blond, że jakieś klapki mi przesłoniły oczy, a w rzeczywistości mam suche, plączące się i strasznie szorstkie włosy Nie warto narazie kombinować.

Ja uwazam jak caskada. Co jest sexy w brzydkim blondzie, no noe wiem spalonym, zoltym, przetrawionym...to osoba jest sexi nie kolor wlosow
szkoda ze dopiero teraz do tego doszłam

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

zobacz caskada te beavery moze gdzies znajdziesz, ale masakra cena zaporowa.
co to za kosmetyki?

a ja jak jestem coraz blizej rudego to mam przeczucie ze w ciagu kilku tygodni jednak jakaś miedź zagości na mojej głowie;D może mango loreala na razie takie gadanie, ale kto wie, już chyba nie bede blizej rudego jak teraz więc do takiego koloru jak mam wrócić będzie nieciezko.
Zaskoczę Was we wrzesniu moze
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-29, 09:45   #1483
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

Ja teeeż czekam na zdjęcia
wlosy suche nie sa seksi ja na kilometr widze ladne wlosy i te nieladne zaniedbane wlosy odbieraja wiele uroku dziewczynieja z moimi mialam taki problem ze loki mi sie puszyly przez co sprawialy wrazenie suchych a w rzeczywistosci byly miekkie jak u noworodka dlatego nie moglam ich zdyscyplinowac , teraz ciemna farba je troche obciazyla a colorsynk ma to do siebie ze nie tylko barwi ale tez odzywia wlosy , cos jak balsam koloryzujacy
Cytat:
casckada
mam tez ten balsam ale ja mam jakis nawilzajac rozswietlajacy
sluchaj, bylam u cioci na imieninach wczoraj, fajna równa babka wiec mozna pogadac i zaczelo sie coś o szamponach i pokazała mi jakich uzywa. Firma BEAVER jakieś argan oil, szmapon i odzywka. 500 ml kosztuje 160zł skladu nigdzie nie ma w necie
był na opakowaniu ale do głowy mi nie przyszło spisać, teraz zaluje.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Ja uwazam jak caskada. Co jest sexy w brzydkim blondzie, no noe wiem spalonym, zoltym, przetrawionym...to osoba jest sexi nie kolor wlosow
szkoda ze dopiero teraz do tego doszłam
fajna seria tych balsamow z soraya zaniedbany blond i zle dobrany kolor nie jest seksi i odbiera wiele uroku danej osobie
Stary 2012-07-29, 09:55   #1484
Agatau88
Zakorzenienie

SIANO

caskada znasz te beaver, moze u Ciebie jest to znana firma?
ciekawie sie, bo nie znam a tyle kasy, no kurde! drozsze niz kerastase (a juz wiem ze to szajs)

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

OJ NIE zwracam honor mam ten olejek tę nową wersję 4 olejki

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...-complexe.html

jest rewelacyjny, naprawde, nie wiem jaki ma skłąd ale REWELACJA. daje na mokro na konce i sa miekkie, błyszczace, zabezpiecza je na pewno.I pachnie cudnie
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-29, 10:01   #1485
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
SIANO

caskada znasz te beaver, moze u Ciebie jest to znana firma?
ciekawie sie, bo nie znam a tyle kasy, no kurde! drozsze niz kerastase (a juz wiem ze to szajs)

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

OJ NIE zwracam honor mam ten olejek tę nową wersję 4 olejki

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...-complexe.html

jest rewelacyjny, naprawde, nie wiem jaki ma skłąd ale REWELACJA. daje na mokro na konce i sa miekkie, błyszczace, zabezpiecza je na pewno.I pachnie cudnie
nie znam olejki sklepowe i fryzjerskie zazwyczaj wszystkie dzialaja podobnie o ile alkoholu nie walneli w sklad. ide na godzine opalac sie
Stary 2012-07-29, 11:02   #1486
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
podoba mi sie twoj kolorek
dziękuję
ale nie chcę już ich palić rozjaśniaczami, nawet jeśli to tylko odrost

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-07-29, 12:34   #1487
blond bunny
Zakorzenienie

smoothly klopot w tym,ze co bys nie nalozyla to te ciemniejsze pasma beda ciut ciemniejsze,a te jasne zrobia sie siwe czy fioletowe. Od siebie polecam najjasniejsze odcienie palette í niech ci ktos pomoźe wybrac ciemniejsze pasma i odrost,najpierw na to nalozy farbe,a po ok.40minutach lekko rozcienczona reszte farby dolozy na te jasne pasemka na 10-15 minut. Dzieki temu uzyskasz najrowniejszy mozliwy jasny kolor.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

exclusive pewnie ze mozesz z namí dalej klikac!
Mamy juz jedna brazowa-princeske to ty bedziesz druga.
Od siebie polece ci palette intensiv co dereszowska promuje brazy,na pewno szybko sie nie splucze,obejdzie bez pigmentacji,a pozniej mozesz robic np lorealem jak wolisz,teraz nie polecam bo sie zmyje.
I nie bierz ciemniej jak ciemny blond,bo na twoje zniszczone wloski wyjdzie ci czern inaczej.
Stary 2012-07-29, 12:45   #1488
basiao84
Wtajemniczenie

Uhhh.
Właśnie skończyłam pierwsze w życiu samodzielne (wg instrukcji na blogu bunny) farbowanie.
Się namęczyłam strasznie. Dotąd zawsze matka mi pomagała, ja działałam na przodzie, a ona nakładała na tył. Wniosek z dzisiejszego eksperymentu mam taki: im bardziej patrzę w lustro, tym bardziej się mylę
Teraz się zastanawiam, czy jest równo. Jak wysuszę, to się okaże. No i farbowałam zmienionym alfaparfem 9.21, więc ciekawam, czy będzie bardziej siwo w stosunku do starej wersji ;-)
basiao84 jest offline  
Stary 2012-07-29, 12:52   #1489
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
smoothly klopot w tym,ze co bys nie nalozyla to te ciemniejsze pasma beda ciut ciemniejsze,a te jasne zrobia sie siwe czy fioletowe. Od siebie polecam najjasniejsze odcienie palette í niech ci ktos pomoźe wybrac ciemniejsze pasma i odrost,najpierw na to nalozy farbe,a po ok.40minutach lekko rozcienczona reszte farby dolozy na te jasne pasemka na 10-15 minut. Dzieki temu uzyskasz najrowniejszy mozliwy jasny kolor.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

exclusive pewnie ze mozesz z namí dalej klikac!
Mamy juz jedna brazowa-princeske to ty bedziesz druga.
Od siebie polece ci palette intensiv co dereszowska promuje brazy,na pewno szybko sie nie splucze,obejdzie bez pigmentacji,a pozniej mozesz robic np lorealem jak wolisz,teraz nie polecam bo sie zmyje.
I nie bierz ciemniej jak ciemny blond,bo na twoje zniszczone wloski wyjdzie ci czern inaczej.
Dziękuję Ci kochana Tak myślałam właśnie nad lorealem, ale tym inoa. Duży wybór brązów mają, sama nie wiem na jaki miałabym się w ogóle zdecydować Zaciekawił mnie 5.12 – jasny brąz popielato-opalizujący - jak taki odcień by wyglądał? Byłabyś w stanie pokazać mi na włosach jakiejś osoby z googli?

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-07-29, 13:23   #1490
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
refleksy mi nie przeszkadzają, że będą ciemniejsze pasemka też
tylko kwestia tego, ze jak pomaluję teraz na zrobione pasemka i później kolejny raz to odrost i farbowane wcześniej będzie chyba widoczna różnica, prawda?

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-07-29, 13:35   #1491
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Uhhh.
Właśnie skończyłam pierwsze w życiu samodzielne (wg instrukcji na blogu bunny) farbowanie.
Się namęczyłam strasznie. Dotąd zawsze matka mi pomagała, ja działałam na przodzie, a ona nakładała na tył. Wniosek z dzisiejszego eksperymentu mam taki: im bardziej patrzę w lustro, tym bardziej się mylę
Teraz się zastanawiam, czy jest równo. Jak wysuszę, to się okaże. No i farbowałam zmienionym alfaparfem 9.21, więc ciekawam, czy będzie bardziej siwo w stosunku do starej wersji ;-)
jak masz mozliwosc to pokaz nam efekty

Cytat:
Dziękuję Ci kochana Tak myślałam właśnie nad lorealem, ale tym inoa. Duży wybór brązów mają, sama nie wiem na jaki miałabym się w ogóle zdecydować Zaciekawił mnie 5.12 – jasny brąz popielato-opalizujący - jak taki odcień by wyglądał? Byłabyś w stanie pokazać mi na włosach jakiejś osoby z googli?
cos takiego:

http://foto0.m.onet.pl/_m/e31682f013...21c,8,19,0.jpg

http://z5.kowbojki.pl/7de4b3913f2d61...60_500x640.jpg

Cytat:
refleksy mi nie przeszkadzają, że będą ciemniejsze pasemka też
tylko kwestia tego, ze jak pomaluję teraz na zrobione pasemka i później kolejny raz to odrost i farbowane wcześniej będzie chyba widoczna różnica, prawda?
troszke roznicy bedzie to nieuniknione.
Stary 2012-07-29, 13:43   #1492
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
troszke roznicy bedzie to nieuniknione.
no nic, rozglądnę się za farbami, wolę chyba to niż męczenie ich rozjaśniaczem

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-07-29, 13:51   #1493
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny zrobilam fotke ze skypa bo narazie nie mam jak inaczej przeslac fotek na lapka kolor jest narazie popielaty ale pomalu widze ze sie wyplukuje na lepsze foty trzeba poczekac do wieczora aha no i wlosy dzis wyprostowalam dla odmiany>>>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 2.jpg (23,9 KB, 129 załadowań)
Stary 2012-07-29, 13:57   #1494
Agatau88
Zakorzenienie

BUNNY
co sie stanie z moi kolorem jak naloze MANGO loreala? pytam z ciekawosci gdyz moze po wakacjach zaszaleje.
czy bedzie wiele ciemniej?
a moze jasniej?
Hmm

caskada
proste wlosy o jaaaa
ja widze popiel, masz racje. ale dla mnie takie zdjecia to nie oddają za chiny koloru nawet w 1%
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-29, 13:57   #1495
evak1988
Zadomowienie

GG do evak1988

Hej dziewczyny
Zawsze robiłam sobie drobne pasemka na głowie ( rozjaśniane i ciemniejsze ciemne blondy) robiłam to u fryzjera, włosy mam długie i bardzo dużo mnie to kosztowało ( za wizytę 170 zł)
Postanowiłam sobie pofarbowac na jeden kolor, nie pasują mi ciemny brąz czy też czarny dlatego pomyślałam o ciemnym blondzie.
Kupiłam farbę z loreala- orzechowy blond i mi nie złapało wyszedł dziwny kolor, jakby rudy blond u nasady a końce mają właśnie orzechowy blond, tak lekko (bardzo słaba ta farba jak nawet na rozjaśnionych pasemkach ładnie nie złapała)
Chcę troche poczekac i nałożyc na to farbę która to równomiernie pokryje, tylko jaką?
Dodam że ciemniejsze kolory niz ciemny blond odpadają, macie jakieś sprawdzone, dobre farby?
Stary 2012-07-29, 13:59   #1496
basiao84
Wtajemniczenie

Wyszedł piękny zimny beżyk. Na szczęście bez łatek
Fotka skalpu chyba wiernie oddaje kolor. A fotka reszty całkiem nieźle pokazuje odcień wierzchnich warstw, które potraktowałam farbą na wodzie 6%, emulgując na 10 minut. Widać chłód, i faktycznie jasne pasma są popielate. Ale, broń boże, nie szarobure.

Generalne wrażenia : jestem zadowolona! W kwestii pieczenia - nie widzę różnicy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alf1.jpg (87,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alf3.jpg (75,8 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-07-29 o 14:00
basiao84 jest offline  
Stary 2012-07-29, 14:06   #1497
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny zrobilam fotke ze skypa bo narazie nie mam jak inaczej przeslac fotek na lapka kolor jest narazie popielaty ale pomalu widze ze sie wyplukuje na lepsze foty trzeba poczekac do wieczora aha no i wlosy dzis wyprostowalam dla odmiany>>>
mam nadzieje ze ta kamerka bardzo przeklamuje....
bo u mnie masz szaro-zielone wlosy i wygladasz jakbys leciala juz pod 50-tke... matko, przerazona jestem
ja cie widzialam z zlotym blondzie poziom 8/9 a tutaj wyszedl koszmar na tym foto.
ale pisze szczerze, nie miej za zle.
Cytat:
BUNNY
co sie stanie z moi kolorem jak naloze MANGO loreala? pytam z ciekawosci gdyz moze po wakacjach zaszaleje.
czy bedzie wiele ciemniej?
a moze jasniej?
Hmm

caskada
proste wlosy o jaaaa
ja widze popiel, masz racje. ale dla mnie takie zdjecia to nie oddają za chiny koloru nawet w 1%
bedziesz ruda na tym poziomie mniej wiecej co masz.
Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Zawsze robiłam sobie drobne pasemka na głowie ( rozjaśniane i ciemniejsze ciemne blondy) robiłam to u fryzjera, włosy mam długie i bardzo dużo mnie to kosztowało ( za wizytę 170 zł)
Postanowiłam sobie pofarbowac na jeden kolor, nie pasują mi ciemny brąz czy też czarny dlatego pomyślałam o ciemnym blondzie.
Kupiłam farbę z loreala- orzechowy blond i mi nie złapało wyszedł dziwny kolor, jakby rudy blond u nasady a końce mają właśnie orzechowy blond, tak lekko (bardzo słaba ta farba jak nawet na rozjaśnionych pasemkach ładnie nie złapała)
Chcę troche poczekac i nałożyc na to farbę która to równomiernie pokryje, tylko jaką?
Dodam że ciemniejsze kolory niz ciemny blond odpadają, macie jakieś sprawdzone, dobre farby?
nie bede oryginalna- palette a po niej juz mozesz szalec lorealami.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Wyszedł piękny zimny beżyk. Na szczęście bez łatek
Fotka skalpu chyba wiernie oddaje kolor. A fotka reszty całkiem nieźle pokazuje odcień wierzchnich warstw, które potraktowałam farbą na wodzie 6%, emulgując na 10 minut. Widać chłód, i faktycznie jasne pasma są popielate. Ale, broń boże, nie szarobure.

Generalne wrażenia : jestem zadowolona! W kwestii pieczenia - nie widzę różnicy.
super jest tylko jakos jasno jak na 9 poziom...
Stary 2012-07-29, 14:07   #1498
exclusivee
Zakorzenienie

Dzięki

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-07-29, 14:14   #1499
Agatau88
Zakorzenienie

BUNNY
no ja dlatego w foto nie wierze bo tez widze szaro buro zielen
ja tak mialam jak kiedys na rozjasnione nalozylam popiel...

kusi mnie mango, Ty wiesz ale radzisz nie robic?
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-07-29, 14:33   #1500
caskada
Zakorzenienie

bunny moze tak byc jak mowisz bo fryz mowila ze sie kolor ma wyplukac ja poczekam jeszcze tydzien i lece do niej na poprawke bo brakuje mi wlasnie tej zlocistosci i chce jasniej powiem tak jak ty mi radzisz zloty blond 8-9 poziom Wiec za tydzien robie poprawke bywa U mnie przeszla niezla burza .Lece cos zjesc.
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, blond :d, blond rozjaśnianie farba, casting, chłodny blond, ciemny blond, farbowane włosy, farbowanie, farbowanie włosów, jasny blond, londa, loreal, loreal casting, malowanie włosów, miodowy blond, odrosty, pianka koloryzująca, pomocy, rozjaśnianie, schwarzkopf, włosy rude rozjaśnianie, wpadki z farbowaniem, żółty blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości