Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-05, 12:34   #1891
AniaAga
Zadomowienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurde moja dalej nie dziala
Hm..... . Ja byłam w salonie, zapomniałam telefonu zabrać z domu, dostałam tą mikro, wróciłam do domu gdzieś po godzinie, zwykła już nie działała, włożyłam mikro i normalnie wszystko było.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-05, 12:49   #1892
blond bunny
Zakorzenienie

no jestem coraz b wsciekla,bo dalej dziala moja stara simka,a mikro nie.
Jak wpadne jutro do plusa to zrobie afere ze mnie popamietaja!
Bo najpierw mydlili mi oczy ze za 15minut i zebym szybko przekopiowala kontakty do telefonu,potem na infolini ze 24h sie czeka,a dzis mojemu tz powiedzieli ze 48h!
Przy czym jemu przyszly dzis rano sms o zmianie taryfy,pakietach i zasileniach,czyli mix mu aktywowali, a moje micro dalej nie dźiala. Dla mnie chamstwo,tak sie klienta oszukiwac nie powinno...
Stary 2012-08-05, 13:17   #1893
AniaAga
Zadomowienie

Tym bardziej chamstwo, że to nie jest jakaś wielka sprawa, żeby mikro zaczęła działać, to muszą najpierw starą zdezaktywować a to przecież jest chwila moment, a nie 48h! Jak się zgłasza kradzież telefonu to trwa sekundy!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-05, 13:49   #1894
kitkulka
Zakorzenienie

a to nie ma znaczenia, że jest weekend? może podczas weekendu idzie im to dłużej
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-05, 14:17   #1895
blond bunny
Zakorzenienie

kitka watpie,mogli przeciez pow ze karta zostanie aktywowana w pon,bo w weekendy bywaja opoznienia itp. Kazdy mnie zapewnial ze to wlasnie chwila moment,a jak widac jest inaczej.
Poza tym skoro mozna podpisac umowe w weekend to jaki to problem uruchomic karte?
Czuje sie olana,jak umowe to chetnie podpisza, a jak karte uruchomic to nielaska.
Stary 2012-08-05, 15:06   #1896
xLADYx
Zakorzenienie

hej dziewczyny
wróciłam z woodstocku
zaraz nadrobię

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Kitka nowy kolor i za odwagę
xLADYx jest offline  
Stary 2012-08-05, 15:19   #1897
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kitka nowy kolor i za odwagę
dzięki

Dziewczyny farbujące Majirelem czyli głównie Buahhot
masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na Allegro?

a Bunny jak ten kolor mi się spłucze to wyrównać kolor i tego glona, będę mogła Excellencami czy lepiej abym kupiła już Majirela? bo tak przeglądam i Excellence mają 8,13 http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...ansowanie.aspx

tyle że nie mają 8 ale pomyślałam, że może wtedy zmieszam z 7? http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...e/7-blond.aspx

chyba nie będzie za dużej różnicy, a jak wyjdzie ciemniej to ja się wcale nie pogniewam

tylko właśnie nie wiem czy lepiej już pozostać przy Majirelach bo jak kolor już wyrównam to na kolejne farbowanie na pewno kupić 8,2 z profesjonalnych, bo kolor jest piękny

no i jeszcze jedno pytanie... jak to mieszać?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-05, 15:27   #1898
blond bunny
Zakorzenienie

kitka mozesz uzyc tych excellencow. Bedzie gora ton ciemniej. I potem mozesz normalnie dac majirela.
Mieszasz je pol na pol i siup na glowe. Na 20-30 minut.
Stary 2012-08-05, 15:41   #1899
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitka mozesz uzyc tych excellencow. Bedzie gora ton ciemniej. I potem mozesz normalnie dac majirela.
Mieszasz je pol na pol i siup na glowe. Na 20-30 minut.
no to super dziękuję
z wodą oryginalną, nie rozcieńczaną, tak? one chyba mają 6%
hmm to jak pół na pół to kupię jedno opakowanie 8,13 i jedno 7 i powinno starczyć, bo to tak jakbym miała dwie farby?

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

po drugim myciu glon wyszedł, wiedziałam nie jest jeszcze źle ale ja go widzę więc jutro idę po farby a jak będzie już źle to pofarbuję
zaraz się ogarnę, zrobię fotki i podeślę Ci na pocztę
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-05, 15:52   #1900
blond bunny
Zakorzenienie

tak ja bym radzila na oryginalnej oksy bo 7 moze dosc mocno chwycic na ciemno.
Tak,po jednej powinno ci wystarczyc.
Stary 2012-08-05, 16:31   #1901
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
tak ja bym radzila na oryginalnej oksy bo 7 moze dosc mocno chwycic na ciemno.
Tak,po jednej powinno ci wystarczyc.
ok, tak zrobię

wysłałam fotki, zobaczysz glona
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-05, 16:46   #1902
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

czesc dziewczyny.

Mnie dzisiaj z pracy wyrzucili, tzn kazali mi isc do domu bo jestem tak chora, ze zal na mnie patrzec
Bede to musiala jakos odrobic

a i zamowilam prostownice:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...50.html&next=1

Bunny kurde naprawde nie fajnie z ta Twoja karta
a w necie szukalas cos na ten temat?

Lady jak bylo na Woodctocku?
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-08-05, 17:35   #1903
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
kurde moja dalej nie dziala
Cytat:
no jestem coraz b wsciekla,bo dalej dziala moja stara simka,a mikro nie.
Jak wpadne jutro do plusa to zrobie afere ze mnie popamietaja!
Bo najpierw mydlili mi oczy ze za 15minut i zebym szybko przekopiowala kontakty do telefonu,potem na infolini ze 24h sie czeka,a dzis mojemu tz powiedzieli ze 48h!
Przy czym jemu przyszly dzis rano sms o zmianie taryfy,pakietach i zasileniach,czyli mix mu aktywowali, a moje micro dalej nie dźiala. Dla mnie chamstwo,tak sie klienta oszukiwac nie powinno...
Bunny napisze ci zaraz na PW informace które ja posiadam na ten temat, na wątku nie moge

Ale ogólnie to widze że tylko sie potwierdza moja opinia o bardzo nieprofesjonalnym i nieodpowiedzialnym postępowaniu tej sieci

Ociepliłam sobie kolor Timotei do blondu i wiecie co wam powiem? Od razu lepiej sie czuje. Nie czepiam sie tak koloru itd Szarość sie wymyła, został taki mieszany kolor, troche beżu, troche taki budyń waniliowy. Czyli kolor który lubie najbardziej Jednak widze że bez sensu dąrze na siłe do super chłodnego koloru bo zauważyłam ze wcale sie w nim tak nie czuje dobrze

I Bunny wiesz co ci powiem jeszcze? Pamiętasz jak nie wierzyłam, że moge być wiosną jak mi babka na zajęciach powiedziała? Tak teraz coś mi mówi że albo jestem mieszanką i łatwo o pomyłce albo nawet miała racje.
Tak mnie wczoraj coś tknęło, opaliłam sie odrobinke i to jest ewidentnie ciepły kolor - pieprzyki które mi wyszły - ewidentnie ciepły... Oczy mam wiadomo - mieszane zielono-żółte. No i ten kolor włosów. Dobrze sie czuje albo w czyściutkim, jaśniutkim blondzie jak kiedyś po c10. Albo beż, budyń waniliowy. Generalnie natura, albo leciutko słoneczny.
I tak sobie myśle że może mój kolor skóry na twarzy zmyla przez to że mam skóre wrażliwą i skłonną do niedoskonałości? Więc z automatu sie czerwieni...
Nie wiem sama ale jakoś chwilowo zwątpiłam że jestem takim typowym chłodnym typem Jakaś uniwersalna może jestem hahaha
Ale nawet TŻ mówi że w końcu mam ładne włosy Że nie są szare i mi o wiele lepiej tak teraz.

I tak teraz sie nastawiam na taki kolor na głowie. Naturalny czysty blond, ewentualnie lekki budyń waniliowy Coś takiego miałam po Wellatonie - ale Wellaton odpada bo przy kolejnych farbowaniach odrost wychodził rudo-żółty - no i niszczyła mi włosy... c10 odpada bo mam po niej siano. Zostaje a10. Na początku wychodzi troche chłodna, ale potem sie właśnie do takiego czystego zmywa Chociaz myślałam jeszcze nad jakąś inną farba, żeby spróbować coś innego niż Palette co da mi taki kolor, ale boje sie ryzykowac Bo odrost u mnie ciężko sie rozjaśnia

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.

Mnie dzisiaj z pracy wyrzucili, tzn kazali mi isc do domu bo jestem tak chora, ze zal na mnie patrzec

Kuruj sie bidulko
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-08-05, 17:46   #1904
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny napisze ci zaraz na PW informace które ja posiadam na ten temat, na wątku nie moge

Ale ogólnie to widze że tylko sie potwierdza moja opinia o bardzo nieprofesjonalnym i nieodpowiedzialnym postępowaniu tej sieci

Ociepliłam sobie kolor Timotei do blondu i wiecie co wam powiem? Od razu lepiej sie czuje. Nie czepiam sie tak koloru itd Szarość sie wymyła, został taki mieszany kolor, troche beżu, troche taki budyń waniliowy. Czyli kolor który lubie najbardziej Jednak widze że bez sensu dąrze na siłe do super chłodnego koloru bo zauważyłam ze wcale sie w nim tak nie czuje dobrze

I Bunny wiesz co ci powiem jeszcze? Pamiętasz jak nie wierzyłam, że moge być wiosną jak mi babka na zajęciach powiedziała? Tak teraz coś mi mówi że albo jestem mieszanką i łatwo o pomyłce albo nawet miała racje.
Tak mnie wczoraj coś tknęło, opaliłam sie odrobinke i to jest ewidentnie ciepły kolor - pieprzyki które mi wyszły - ewidentnie ciepły... Oczy mam wiadomo - mieszane zielono-żółte. No i ten kolor włosów. Dobrze sie czuje albo w czyściutkim, jaśniutkim blondzie jak kiedyś po c10. Albo beż, budyń waniliowy. Generalnie natura, albo leciutko słoneczny.
I tak sobie myśle że może mój kolor skóry na twarzy zmyla przez to że mam skóre wrażliwą i skłonną do niedoskonałości? Więc z automatu sie czerwieni...
Nie wiem sama ale jakoś chwilowo zwątpiłam że jestem takim typowym chłodnym typem Jakaś uniwersalna może jestem hahaha
Ale nawet TŻ mówi że w końcu mam ładne włosy Że nie są szare i mi o wiele lepiej tak teraz.

I tak teraz sie nastawiam na taki kolor na głowie. Naturalny czysty blond, ewentualnie lekki budyń waniliowy Coś takiego miałam po Wellatonie - ale Wellaton odpada bo przy kolejnych farbowaniach odrost wychodził rudo-żółty - no i niszczyła mi włosy... c10 odpada bo mam po niej siano. Zostaje a10. Na początku wychodzi troche chłodna, ale potem sie właśnie do takiego czystego zmywa Chociaz myślałam jeszcze nad jakąś inną farba, żeby spróbować coś innego niż Palette co da mi taki kolor, ale boje sie ryzykowac Bo odrost u mnie ciężko sie rozjaśnia

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Kuruj sie bidulko
ja tam jestem wiosna
tez mam zielono-zólte oczka
czuje sie troszke lepiej bo sie prochow nałykałam
budyń waniliowy...ale mi smaka na budyń zrobiłas
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-08-05, 18:19   #1905
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.

w necie sie naczytalam ze leb peka i mi sie juz odechcialo

Cytat:

Kuruj sie bidulko
odpisalam.
mozesz byc mieszanym typem oczywiscie.
wiem ze w orange jednego faceta tak miesiac zwodzili az im walna telefonem i umowa i nagle sie wszystko zalatwilo w kilka dni
ale nie sadzilam nigdy ze mnie cos takiego spotka
Stary 2012-08-05, 18:21   #1906
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
w necie sie naczytalam ze leb peka i mi sie juz odechcialo

odpisalam.
mozesz byc mieszanym typem oczywiscie.
wiem ze w orange jednego faceta tak miesiac zwodzili az im walna telefonem i umowa i nagle sie wszystko zalatwilo w kilka dni
ale nie sadzilam nigdy ze mnie cos takiego spotka
Na to by chyba wychodziło... Bo takim typowo ciepłym chyba nie jestem, znowu zimnym też na pewno nie bo teraz widać że skóre mam ciepłą, znowu naturalki włosy,brwi - chłodne

Ale to jest norma...oni zawsze cwani, zwlekają,dopiero jak sie ich opieprzy ipowie ze nie bedzie się więcej z ich usług korzystać to zaczynaja cos robic
Stary 2012-08-05, 18:58   #1907
xLADYx
Zakorzenienie

Kylie inaczej, brudno
byłam 1 raz chciałam spróbować czegoś innego bawiłam się świetnie, ludzie są super, wszyscy przyjaźnie nastawieni, taka wolność tam panuje, nikt nie zwraca uwagi na to kto jak wygląda, nie komentuje nawet potańczyłam pogo
xLADYx jest offline  
Stary 2012-08-05, 19:44   #1908
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a to nie ma znaczenia, że jest weekend? może podczas weekendu idzie im to dłużej
Nie, to nie musi przechodzić przez centralę, ani nic, facet w salonie wklepał to w komputer, karta zablokowana, numery mikro wklepał i tyle, nawet dziesięciu minut nie trwały te czynności.
Po to są w niedzielę otwarte i salony i infolinie, ale mnie zastanawia cały czas to, że działa Ci stara karta, ona powinna być nieaktywna OD RAZU. Jeżeli masz aktywną to znaczy, że coś poszło mu nie tak. I teraz pytanie- jakbyś zgłosiła kradzież telefonu i poprosiła o dezaktywację to też złodziej miałby 48h na nabicie Ci rachunku ?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-05, 20:19   #1909
blond bunny
Zakorzenienie

nie wiem.
Stara dalej dziala,pisze wam z niej,nowa nie. Wklepala w komp w plusie babeczka,a na infolini mi potwierdzili ze dobrze podane sa numery seryjne kart,i ze mam czekac.
No to czekam...do jutra,moja cierpliwosc sie wyczerpala.
Stary 2012-08-05, 20:38   #1910
AniaAga
Zadomowienie

Wyobrażam sobie . Przecież mieć nowy telefon i nie móc się nim pobawić- to jest znęcanie się nad klientką !
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-05, 21:13   #1911
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Kituś jeśli chodzi o sprzedawcę z all, to mogę polecić goras007 -jak kupuję fryzjerskie farby/szampony to tylko u nich, głownie ze względu na to, że dość blisko mają siedzibę (zwykle jadę odebrać osobiście)

buahhot jest offline  
Stary 2012-08-06, 08:19   #1912
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wyobrażam sobie . Przecież mieć nowy telefon i nie móc się nim pobawić- to jest znęcanie się nad klientką !
to juz nawet nie o tel chodzi, bo na niesprawnej tez sie pobawilam i poustawiam procz kontaktow i neta.
ale chodzi o ta niepewnosc ze ciagle czekam i boje sie ze np dzis jestem z mama na tel umowiona i mamy sie spotkac na miescie a tu bach, np tel przestana mi dzialac na godzinke i dupa
czekam na tel od ojca z usa- tez moze mu odpowiadac gdzies na centrali ze abonent nieosiagalny
i tak czekaj do usranej smierci
ale maja juz przewalone
dzis kolo 16 wpadam do plusa i robie sajgon, niech drza
a jak mnie w☠☠☠☠ia ze nie wiedza co jest to im rzuce te karty pod nogi i powiem ze sie przenosze z numerem do innej sieci o!
Stary 2012-08-06, 09:32   #1913
zuzanna90
Raczkowanie

Farba blond, proszę o pomoc!

Bardzo proszę, aby pomogły mi dziewczyny, które znają się choć odrobinę w branży fryzjerskiej.
Moje naturalne włosy to ciemny blond. Niecały rok temu potraktowałam je ciemną czekoladą (u fryzjera) jednak ciemny kolor jak wiadomo bardzo szybko mi się zmywa więc chciałam przejść do blondu. Udało się to za pomocą 2 krotnie zrobionych blond pasemek - za pierwszym razem farbą, a za drugim razem rozjaśniaczem (u fryzjerek) Byłam na prawdę jasną blondynką
Miałam już spory odrost 3-4cm i postanowiłam sama coś z tym zrobić. Niestety na odroście wyszedł blond wpadający w rudy.

Czy mogłybyście polecić mi jakaś farbę w odcieniu BLONDU (obojętnie czy jasny czy ciemniejszy) ale BARDZO DOBRZE kryjącą aby wyrównać koloryt włosów, zniwelować odrost i resztki pasemek?

I proszę nie piszcie o wizycie u fryzjera, jestem przed wyjazdem na wakacje, więc najpierw chcę spróbować po najmniejszych kosztach.
Stary 2012-08-06, 09:44   #1914
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kituś jeśli chodzi o sprzedawcę z all, to mogę polecić goras007 -jak kupuję fryzjerskie farby/szampony to tylko u nich, głownie ze względu na to, że dość blisko mają siedzibę (zwykle jadę odebrać osobiście)
dziękuję
ooo to może ja też bym odebrała osobiście jeszcze zajadę do hurtowni fryzjerskiej tu na miejscu, może nie będę musiała zamawiać
Cytat:
to juz nawet nie o tel chodzi, bo na niesprawnej tez sie pobawilam i poustawiam procz kontaktow i neta.
ale chodzi o ta niepewnosc ze ciagle czekam i boje sie ze np dzis jestem z mama na tel umowiona i mamy sie spotkac na miescie a tu bach, np tel przestana mi dzialac na godzinke i dupa
czekam na tel od ojca z usa- tez moze mu odpowiadac gdzies na centrali ze abonent nieosiagalny
i tak czekaj do usranej smierci
ale maja juz przewalone
dzis kolo 16 wpadam do plusa i robie sajgon, niech drza
a jak mnie w☠☠☠☠ia ze nie wiedza co jest to im rzuce te karty pod nogi i powiem ze sie przenosze z numerem do innej sieci o!
chodź do play
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-06, 10:06   #1915
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
ooo to może ja też bym odebrała osobiście jeszcze zajadę do hurtowni fryzjerskiej tu na miejscu, może nie będę musiała zamawiać

chodź do play
a w play tak dobrze?
tylko teraz lipa bo moja nokia ma simlocka do plusa
i wszyscy w mojej rodzinie sa w plusie
Stary 2012-08-06, 10:15   #1916
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
a w play tak dobrze?
ale jak przenosisz numer to robią wszystko za Ciebie, myślę, że simlocki w telefonach też usuwają? musiałabyś się dowiedzieć

Bunny
edytowałam post, bo zabrzmiało to jakbym reklamowała Play napiszę na PW

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-08-06 o 10:16
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-06, 10:49   #1917
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
a w play tak dobrze?
Ja do t-mobile chyba przechodze. Tzn drugi numer sobie wezme. Bo TŻ do t-mobile przelazł i tak mi wygodniej będzie. A tak to heyah mam

A w telefonie nie powinnaś mieć simlocka, teraz juz nie daja wogóle ;>
Stary 2012-08-06, 10:50   #1918
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ja do t-mobile chyba przechodze. Tzn drugi numer sobie wezme. Bo TŻ do t-mobile przelazł i tak mi wygodniej będzie. A tak to heyah mam

A w telefonie nie powinnaś mieć simlocka, teraz juz nie daja wogóle ;>
ale tak czy inaczej znow musze oplacic wyrobienie micro sim...
Stary 2012-08-06, 11:00   #1919
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
ale tak czy inaczej znow musze oplacic wyrobienie micro sim...
Normalnie za starter byś płaciła chyba, bo teraz te karty co dają to z tego co widziałam dają tak że masz niby normalną, ale masz takie przerywane miejsce w którym mozesz wyciąć karte i masz micro TŻ tak miał że dostał niby zwykłą ale można z niej micro zrobić.

Jade cv roznosić, musiałam sie wbic w białą koszule do spodenek bo nic innego nie miałam
Stary 2012-08-06, 11:51   #1920
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Normalnie za starter byś płaciła chyba, bo teraz te karty co dają to z tego co widziałam dają tak że masz niby normalną, ale masz takie przerywane miejsce w którym mozesz wyciąć karte i masz micro TŻ tak miał że dostał niby zwykłą ale można z niej micro zrobić.

Jade cv roznosić, musiałam sie wbic w białą koszule do spodenek bo nic innego nie miałam
tz dzwonil do par....okazuje sie ze chyba babka namotala i wniosek wcale nie poszedl tz ma dzwonic za kilka minut bo teraz tamten nie moze rozmawiac i wyjasniac cala sytuacje
ta micro mialam taka jakby wydzieranke normalna ale z miejscami ponacinanymi i sie latwo ja oderwalo

to powodzenia ale ja bym dzis nie dala rady... u mnie 35 na termometrze... a musze jechac z mama do banku po 14

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

juz mi dziala telefonik!
tz dzwonil uparcie do kierownika i okazalo sie ze wniosek byl dobrze wypelniony ale to system odrzucil moja wymiane kart nie umial pow dlaczego kliknal znow powtorz operacje i od razu w ciagu moze 5 minut stara przestala mi dzialac a nowa sie zalaczyla
czyli oplaca sie im katowac dupska do skutku
a to juz w sobote bylo wiadomo ze odrzucono mnie przez system i moglam sobie czekac do usranej smierci
grunt ze dziala, dobra ide szykowac sie na spotkanie z mama

Tagi
balejaż, blond, blond :d, blond rozjaśnianie farba, casting, chłodny blond, ciemny blond, farbowane włosy, farbowanie, farbowanie włosów, jasny blond, londa, loreal, loreal casting, malowanie włosów, miodowy blond, odrosty, pianka koloryzująca, pomocy, rozjaśnianie, schwarzkopf, włosy rude rozjaśnianie, wpadki z farbowaniem, żółty blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości