Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-06, 12:04   #1921
kitkulka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

juz mi dziala telefonik!
tz dzwonil uparcie do kierownika i okazalo sie ze wniosek byl dobrze wypelniony ale to system odrzucil moja wymiane kart nie umial pow dlaczego kliknal znow powtorz operacje i od razu w ciagu moze 5 minut stara przestala mi dzialac a nowa sie zalaczyla
czyli oplaca sie im katowac dupska do skutku
a to juz w sobote bylo wiadomo ze odrzucono mnie przez system i moglam sobie czekac do usranej smierci
grunt ze dziala, dobra ide szykowac sie na spotkanie z mama
cieszę się teraz możesz w pełni użytkować swój telefonik

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

i wiecie co Wam powiem spierdzielili mi tą odżywkę Nivea moje włosy już jej nie lubią wiedziałam, że to przez tę keratynę i inne olejki mam od niej włosy zawsze takie, jakby były brudne, sklejają się, plączą
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-06, 12:06   #1922
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
ale tak czy inaczej znow musze oplacic wyrobienie micro sim...
????? Ja nic nie płaciłam!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-06, 12:29   #1923
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cieszę się teraz możesz w pełni użytkować swój telefonik

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

i wiecie co Wam powiem spierdzielili mi tą odżywkę Nivea moje włosy już jej nie lubią wiedziałam, że to przez tę keratynę i inne olejki mam od niej włosy zawsze takie, jakby były brudne, sklejają się, plączą
szczesliwa
moje w ogole nie lubia latem nivea po wyschnieciu sa wlasnie jak opisujesz- jak posklejane, klapniete i to nie kwestia plukania czy przesadzania z iloscia.
po prostu latem musze miec mega lekka pielegnacje wrecz ocierajaca sie o puch na glowie
ale to niedobrze, jak mowisz ze ja zrypali... ciekawe czy wszystkie czy tylko ta repair

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
????? Ja nic nie płaciłam!
ale za pierwsza? a wymienialas czy po prostu bralas umowe w mixie czy abonamencie i mieli ci dac micro z numerem telefonu?
bo ja zostalam na tym samym numerze, od 10 lat ponad w simplusie i musialam wymienic na wlasne zadanie na micro bo mi do tel nie wchodzila. a nie chcialam zmieniac nr tel.
Stary 2012-08-06, 13:06   #1924
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
szczesliwa
moje w ogole nie lubia latem nivea po wyschnieciu sa wlasnie jak opisujesz- jak posklejane, klapniete i to nie kwestia plukania czy przesadzania z iloscia.
po prostu latem musze miec mega lekka pielegnacje wrecz ocierajaca sie o puch na glowie
ale to niedobrze, jak mowisz ze ja zrypali... ciekawe czy wszystkie czy tylko ta repair
wszystkie pewnie, we wszystkich nowa formuła
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-06, 13:14   #1925
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
wszystkie pewnie, we wszystkich nowa formuła
kiteczko idz na swojego bloga
Stary 2012-08-06, 13:17   #1926
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kiteczko idz na swojego bloga
byłam Bunny dziękuję, aż się wzruszyłam
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-06, 13:39   #1927
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma za co, pisalam szczerze chcialam abys wiedziala
Stary 2012-08-06, 13:49   #1928
ewelinka01
Raczkowanie

Czesc dziewczyny,

Chcialam prosic Was o porade . Jestem naturalna szatynka. Wlosy mam rozjasnione pasemkami (2 x u fryzjera za pomoca rozjasniacza ). Nadal mam sporo ciemno-brazowych pasm. Chcialabym na tym zakonczyc przygode z rozjasniaczem i ujednolicic kolor za pomoca jakiejs dobrej farby profesjonalnej - np. Matrix Wiem, ze moze to byc trudne bez rozjasniacza.. ale moze jest jakis cien nadziei , ze uda mi sie uzyskac pozadany efekt. Zalaczam fotki moich wlosow (1 i 2) oraz efekt jaki chcialabym uzyskac ( zdjecie nr 3)

Czy matrix poradzilby sobie z tak ciemnymi wlosami ? jesli tak to jakie odcienie wybrac. I jaka metode farbowania wybrac, czy farbe klasc na cala glowe, czy moze zrobic pasemka aby te jasne nie zrobily sie siwe czy fioletowe ?

Z gory dziekuje za wszelkie porady !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (120,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (88,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,6 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-06 o 14:37 Powód: post pod postem
ewelinka01 jest offline  
Stary 2012-08-06, 14:50   #1929
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Bunny ma racje to przez zazdrosc niektore osoby sa takie podle...Lecza sobie w ten sposob kompleksy i tyle. Innego wytlumaczenia nie ma...
I mam nadzieje ze powrocisz do blogowania bo zawsze milo mi sie tam wchodzilo
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-08-06, 17:17   #1930
1994natalia
Przyczajenie

Unhappy Przyciemnienie włosów

Dwa miesiace temu poszlam do fryzjerki rozjasnic wlosy ktora mi zniszczyla bardzo kolor i mialam zolte tlenione wlosy wiec odczekalam 2 tyg i pomalowalam wlosy farba loreala sublime mousse 700 ciemny blond ale to tylko zmienilo mi kolor na jasny blond nie zolty i bardziej naturalniejszy. Teraz mam odrosty i chce je przyciemnić więc kupilam farbe sublime mousse 83 sloneczny zlocisty blond. Ale wyczytalam gdzies ze ona i tak nie przyciemni mi wlosow wiec czy jak rozciencze z woda pianke utleniajaca to mi cos pomoze? jaka inna farbe moglabym kupic? czy najlepiej udac sie do fryzjera ? pomocy
1994natalia jest offline  
Stary 2012-08-06, 18:52   #1931
Agatau88
Zakorzenienie

Hej

Dziewczyny ja nic nie pisze bo jestem na wakacjach i mam tu internet od czasu do czasu wiec nie czytam a ponadrabiam jak wroce.
Planuje tu byc az do konca sierpnia takze bede miala duzo czytania

Powiem Wam ze bardzo dobrze czuje sie w tym kolorku co mam, mialyscie racje pasuje mi i jestem na 99% zdecydowana ze jak wracam ide na wella touch (albo koleston jak ten calkiem sie wyplucze) 44/07. To piekny kolor, znajoma farbuje.
Chyba ze mi sie jeszcze na rudy odmieni ale ten jest tak fajny, a i blyszczy sie na zloto rudo wiec wszystko w jednym.

No chyba ze potem bede sama robic castingiem. Teraz i tak jestem zapisana do fryz na 4 wrzesnia i tez mi obetnie konce i zafarbuje.

Tu myje na zmiane wella professional sun i elseve czerwony do farbowanych to i ten kolor tak szybko sie nie zmyje.
Nie bralam zadnych masek, mam tylko wella sun odzywke, dove nutritive i nivea jakas tam long czy intense repair.
Suszarki tez nie bralam.

Takze wypoczywajcie Dziewczynki a ja za kilka dni znowu napisze pare slow a jak wroce bede miala czytania

Buziaki dla Was i mysle o Was caly czas

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

BUNNY
Ja doczytam w miedzy czasie, ale napisz mi w wolnej chwili czy na moje wlosy naturalne wystarczy malowanie touchem albo castingiem? To szapony ale czy jak przyciemniam to starczy? Casting ma 4,5% wodę, touch nie wiem. Czy musze to robic farba?
Bo ten mój blond jest na poziomie jakos tak chyba 7, to o 3 tony przyciemniam. To powinnam uzywac farby?
Czy touch starczy?
Albo casting?
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-08-06, 20:28   #1932
AniaAga
Zadomowienie

Cytat:
ale za pierwsza? a wymienialas czy po prostu bralas umowe w mixie czy abonamencie i mieli ci dac micro z numerem telefonu?
bo ja zostalam na tym samym numerze, od 10 lat ponad w simplusie i musialam wymienic na wlasne zadanie na micro bo mi do tel nie wchodzila. a nie chcialam zmieniac nr tel.
Numer zostawiałam, mam go już jakieś 6 lat. Wymieniałam telefon, poprzedni iphone jest na zwykłą a nowy na mikro. I zapytałam czy coś płacę, ale powiedzieli, że nie, absolutnie.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-06, 21:22   #1933
ajam89
Raczkowanie

dziewczyny POMOCY, co robić?

pofarbowałam dziś włosy Londą 18. miałam wlosy jasny blond, raczej w chłodnej tonacji, ale że miałam już 1,5 cm odrostu, to jakoś kupiłam ta londę, gdyż wyczytałam duzo pozytywnych opini. Włosy po farbowaniu sino siwe. Chryste Panie, przed chwilą przejrzałam sie w lusterku - wlosy w sztucznym swietle: ciemno szaro-zielone. Chyba umre na zawał zaraz.
ajam89 jest offline  
Stary 2012-08-07, 10:05   #1934
AniaAga
Zadomowienie

Cześć dziewczyny

Używacie może szamponów albo odżywek z Syossa? Ja jakoś nigdy nie miałam okazji, nie wiem dlaczego, ale nie zachęcały mnie do kupna, raz miałam próbkę odżywki repair ale zachwycona nie byłam. A w zeszłym tygodniu dostałam próbkę szamponu Color&Volume, bez silikonu, parabenów i parafiny. Umyłam nim dwa razy włosy i muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona! Nie podrażnił mi skóry głowy (mam wrażliwą), włosy rzeczywiście zyskują volume, są takie odbite od nasady, z życiem. Bunny, rzuciłabyś okiem na skład , co ma złego a co dobrego??

Aqua (tylko to znam )
Sodium Laureth
Sulfate
Disodium Cocoaamphodiacetate
Laureth2
Niacinamide
Panthenol
Sodium Chloride
PEG-7 Glyceryl Cocoate
Sodium Benzoate
Parfum
Polyquaternium-10
Citric Acid
Propylene Glicol
Linalool
Salicylic Acid
Hexyl Salicylate
Benzyl Salicylate
Hexyl Cinnamal
Limonene
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-07, 10:20   #1935
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny POMOCY, co robić?

pofarbowałam dziś włosy Londą 18. miałam wlosy jasny blond, raczej w chłodnej tonacji, ale że miałam już 1,5 cm odrostu, to jakoś kupiłam ta londę, gdyż wyczytałam duzo pozytywnych opini. Włosy po farbowaniu sino siwe. Chryste Panie, przed chwilą przejrzałam sie w lusterku - wlosy w sztucznym swietle: ciemno szaro-zielone. Chyba umre na zawał zaraz.
kładłaś farbę na całe włosy czy tylko na odrost?? jak na całe to trochę bez sensu, bo by wystarczył malaks skoro już miałaś jasny blond, w dodatku chłodny..
ten popiel powinien się trochę sprać, robiłam Londą 18 kilka razy i wiem jak wychodzi
pokaż fotkę najlepiej
infatuated jest offline  
Stary 2012-08-07, 10:39   #1936
exclusivee
Zakorzenienie

Hej Trochę mnie tu nie było, bo wspólnie z tż postanowiliśmy odciąć się od wszystkiego i spędzić parę dni razem. Wczoraj wróciłam do świata żywych (czyt. miałam dostęp do komputera ) i chciałam Was trochę ponadrabiać, ale najpierw nie miałam neta, a potem jak już go miałam nie działał wizaż Niedługo idę do fryzjera, więc teraz już raczej nie będę podczytywać zaległych stron, ale po powrocie na pewno zobaczę co zapisałyście jak mnie nie było

P.S 1: Jeśli chodzi o moje włosy to palette jest nie do zdarcia, i jak narazie zmyła się minimalnie, kolor zrobił się bardziej jak na opakowaniu

P.S 2: Żelki-misie które robiłam na urodziny tż roztopiły się przez 30-stopniowy upał i dziwne smakowały więc nie za bardzo ich popróbowałam

P.S 3: Bunny kupiłam ostatnio jedną z tych odżywek dove których linki dawałaś (mam tą: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,48...nditioner.html ), oraz odżywkę z lnem i rumiankiem z joanny do mycia włosów i powiem jedno- jestem zachwycona! Obydwa produkty są świetne.

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-08-07 o 10:46
exclusivee jest offline  
Stary 2012-08-07, 10:49   #1937
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny ja nic nie pisze bo jestem na wakacjach i mam tu internet od czasu do czasu wiec nie czytam a ponadrabiam jak wroce.
Planuje tu byc az do konca sierpnia takze bede miala duzo czytania

Powiem Wam ze bardzo dobrze czuje sie w tym kolorku co mam, mialyscie racje pasuje mi i jestem na 99% zdecydowana ze jak wracam ide na wella touch (albo koleston jak ten calkiem sie wyplucze) 44/07. To piekny kolor, znajoma farbuje.
Chyba ze mi sie jeszcze na rudy odmieni ale ten jest tak fajny, a i blyszczy sie na zloto rudo wiec wszystko w jednym.

No chyba ze potem bede sama robic castingiem. Teraz i tak jestem zapisana do fryz na 4 wrzesnia i tez mi obetnie konce i zafarbuje.

Tu myje na zmiane wella professional sun i elseve czerwony do farbowanych to i ten kolor tak szybko sie nie zmyje.
Nie bralam zadnych masek, mam tylko wella sun odzywke, dove nutritive i nivea jakas tam long czy intense repair.
Suszarki tez nie bralam.

Takze wypoczywajcie Dziewczynki a ja za kilka dni znowu napisze pare slow a jak wroce bede miala czytania

Buziaki dla Was i mysle o Was caly czas

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

BUNNY
Ja doczytam w miedzy czasie, ale napisz mi w wolnej chwili czy na moje wlosy naturalne wystarczy malowanie touchem albo castingiem? To szapony ale czy jak przyciemniam to starczy? Casting ma 4,5% wodę, touch nie wiem. Czy musze to robic farba?
Bo ten mój blond jest na poziomie jakos tak chyba 7, to o 3 tony przyciemniam. To powinnam uzywac farby?
Czy touch starczy?
Albo casting?
mozesz spokojnie robic juz touchami, tzn castingami tez, a sa piekne wszelkimi do 20paru myc.
tylko jedna zasada jak chcesz nimi robic a nie farbami trwalymi- nie zaluj!
lepiej wiecej nawalic podczas koloryzacji niz gdzies ma zabraknac bo moga byc znowu laty- one slabiej biora ze wzgledu na specyfike produktu.
na gesto tej farby i niech az ci splywa, pokrywajcie male partie po 1cm szerokosci pasma i na pewno bedzie rowno i bedziesz zadowolona. mozecie czasowo przetrzymac nawet.

Cytat:
Numer zostawiałam, mam go już jakieś 6 lat. Wymieniałam telefon, poprzedni iphone jest na zwykłą a nowy na mikro. I zapytałam czy coś płacę, ale powiedzieli, że nie, absolutnie.
kuzwa to czego ja zaplacilam niewazne, dobrze ze malo...
Cytat:
Cześć dziewczyny

Używacie może szamponów albo odżywek z Syossa? Ja jakoś nigdy nie miałam okazji, nie wiem dlaczego, ale nie zachęcały mnie do kupna, raz miałam próbkę odżywki repair ale zachwycona nie byłam. A w zeszłym tygodniu dostałam próbkę szamponu Color&Volume, bez silikonu, parabenów i parafiny. Umyłam nim dwa razy włosy i muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona! Nie podrażnił mi skóry głowy (mam wrażliwą), włosy rzeczywiście zyskują volume, są takie odbite od nasady, z życiem. Bunny, rzuciłabyś okiem na skład , co ma złego a co dobrego??

Aqua (tylko to znam )
Sodium Laureth
Sulfate
Disodium Cocoaamphodiacetate
Laureth2
Niacinamide
Panthenol
Sodium Chloride
PEG-7 Glyceryl Cocoate
Sodium Benzoate
Parfum
Polyquaternium-10
Citric Acid
Propylene Glicol
Linalool
Salicylic Acid
Hexyl Salicylate
Benzyl Salicylate
Hexyl Cinnamal
Limonene
wyglada ok, nawet ma pantenol....dobry, mocny myjacz.
ale mnie niepokoi to co zwykle przy szampo bez silikonow- sporo pochodnej alkoholu wiec moze przesuszac koncowki- ale to wlasnie daje najczesciej efekt push po myciu, i perfum-zapach dosyc wysoko- mnie by zapewne swedziala skora....
z tego co pamietam to chyba lavia nie byla zadowolona bo dostala uczulenia a i mnie po zwyklych syossach swedziala glowa...
ale to juz indywidualnie- jak nie jestes wrazliwa to bedzie ci sluzylo.

laleczki wrocilam wczoraj spedzilam cudny dzien z mama pomijajac wedrowke w bankach i konto ktorego jej nie zamkneli i przyszlo pismo windykacyjne za odsetki od odsetek a najlepsze, ze konto zamknela w czerwcu wiec spedzilysmy ponad godzine z malo kumatym pracownikiem banku, wykonal chyba ze 100 tel az mu ktos z centrali pomogl
no i jakos zalatwilysmy...
potem wspolne zakupy, obiad i sie zeszlo.

w nocy znow przezylam szczyt w☠☠☠☠ienia bo te glaby z plusa wylaczyly mi gprs/mms o czym nie wiedzialam- tak przy okacji zmiany karty sim i nagle chce was w nocy poczytac w lozku, a tu bach- net mi nie dziala!
to tz wsciekly dzwoni na infolinie plusa i uwaga!
babka mu pow ze pewnie tel jest uszkodzony! zeby go reklamowac bo nie ma innego wyjscia
bo ona nic nie widzi zeby bylo zle
nic to- polozylam sie spac mysle, zrobie ten sajgon w plusie jednak tyle ze ns dnia....
a dzis rano- patrze- mms nie moge odebrac se mysle wtf?!
dzwonie do tz- a on mi mowi czy mam gprs/mms wlaczone?
mowie ze nie wiem, wczoraj mialam jeszcze na nowym telku...
szukam w necie po tych cholernych krotkich kodach, wysylam i bach!
wylaczone!!!!
mysle a tu was mam... wlaczylam kodem, czekam.
net smiga.
nie mam pytan.
co za barany pracuja w tej sieci!

wnioski na przyszlosc- juz nigdy nie bede zmieniac karty bo mnie to o zawal przyprawi i nikomu nie polecam chyba ze macie anielska cierpliwosc.
i jeszcze te zapewnienia- alez nic pani nie wylaczymy, wszystko zostaje po staremu

tymczasem ide do biedro na zakupy z lolka, wroce za jakas godzinke jak cos

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej Trochę mnie tu nie było, bo wspólnie z tż postanowiliśmy odciąć się od wszystkiego i spędzić parę dni razem. Wczoraj wróciłam do świata żywych (czyt. miałam dostęp do komputera ) i chciałam Was trochę ponadrabiać, ale najpierw nie miałam neta, a potem jak już go miałam nie działał wizaż Niedługo idę do fryzjera, więc teraz już raczej nie będę podczytywać zaległych stron, ale po powrocie na pewno zobaczę co zapisałyście jak mnie nie było

P.S 1: Jeśli chodzi o moje włosy to palette jest nie do zdarcia, i jak narazie zmyła się minimalnie, kolor zrobił się bardziej jak na opakowaniu

P.S 2: Żelki-misie które robiłam na urodziny tż roztopiły się przez 30-stopniowy upał i dziwne smakowały więc nie za bardzo ich popróbowałam

P.S 3: Bunny kupiłam ostatnio jedną z tych odżywek dove których linki dawałaś (mam tą: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,48...nditioner.html ), oraz odżywkę z lnem i rumiankiem z joanny do mycia włosów i powiem jedno- jestem zachwycona! Obydwa produkty są świetne.
a mowilam ze palette do dobry start w przyciemnianie?
to ja tez kupie ta dove, po tej sleek jak wykoncze, juz na bank dzieki za polecenie

dobra ide na te zakupy...
Stary 2012-08-07, 11:01   #1938
asiala1990
Raczkowanie

Hej dziewczyny wiecie jak uzyskać taki efekt baleyażu?Oczywiście u fryzjera. Są to dwa kolory?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-dlugie-11.jpg (40,2 KB, 58 załadowań)
asiala1990 jest offline  
Stary 2012-08-07, 11:13   #1939
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
laleczki wrocilam wczoraj spedzilam cudny dzien z mama pomijajac wedrowke w bankach i konto ktorego jej nie zamkneli i przyszlo pismo windykacyjne za odsetki od odsetek a najlepsze, ze konto zamknela w czerwcu wiec spedzilysmy ponad godzine z malo kumatym pracownikiem banku, wykonal chyba ze 100 tel az mu ktos z centrali pomogl
no i jakos zalatwilysmy...
potem wspolne zakupy, obiad i sie zeszlo.

w nocy znow przezylam szczyt w☠☠☠☠ienia bo te glaby z plusa wylaczyly mi gprs/mms o czym nie wiedzialam- tak przy okacji zmiany karty sim i nagle chce was w nocy poczytac w lozku, a tu bach- net mi nie dziala!
to tz wsciekly dzwoni na infolinie plusa i uwaga!
babka mu pow ze pewnie tel jest uszkodzony! zeby go reklamowac bo nie ma innego wyjscia
bo ona nic nie widzi zeby bylo zle
nic to- polozylam sie spac mysle, zrobie ten sajgon w plusie jednak tyle ze ns dnia....
a dzis rano- patrze- mms nie moge odebrac se mysle wtf?!
dzwonie do tz- a on mi mowi czy mam gprs/mms wlaczone?
mowie ze nie wiem, wczoraj mialam jeszcze na nowym telku...
szukam w necie po tych cholernych krotkich kodach, wysylam i bach!
wylaczone!!!!
mysle a tu was mam... wlaczylam kodem, czekam.
net smiga.
nie mam pytan.
co za barany pracuja w tej sieci!

wnioski na przyszlosc- juz nigdy nie bede zmieniac karty bo mnie to o zawal przyprawi i nikomu nie polecam chyba ze macie anielska cierpliwosc.
i jeszcze te zapewnienia- alez nic pani nie wylaczymy, wszystko zostaje po staremu

tymczasem ide do biedro na zakupy z lolka, wroce za jakas godzinke jak cos

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

a mowilam ze palette do dobry start w przyciemnianie?
to ja tez kupie ta dove, po tej sleek jak wykoncze, juz na bank dzieki za polecenie

dobra ide na te zakupy...
O matko ale miałaś przeżycia Ja też mam wiecznie problem z netem, mms, masakra. I nigdy nie zrozumiem czym się kierują przy zatrudnianiu ludzi na niektóre stanowiska bo nieraz już się spotkałam z nieogarniętymi osobami na niewłaściwym miejscu

Yhym kup, kup, ma fajne opinie na kwc, a mi w końcu włosy się tak nie plączą, łatwiej rozczesują, są miększe. Nawilżenie zauważyłam minimalne, no ale dopiero zaczęłam jej używać, także myślę że z czasem będzie coraz lepiej. W przeciwieństwie do long repair i intense repair widzę że coś z moimi włosami robi a kupiłam ją za 12zł w naturze, więc kosztuje 3 zł więcej niż te odżywek z nivei A efekt jednak lepszy. Z minusów jakie zauważyłam to lekko obciąża mi włosy, tylko że ja lubię dawać odżywki nawet na skalp i trzymać je dłużej to się nie ma co dziwić Zastanawia mnie tylko jak dokładnie jej używać, bo na opakowaniu producent nic o tym nie napisał, postępuję więc po swojemu.

Ok ja lece do tego fryzjera, a potem do alergologa, pa

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-08-07, 11:23   #1940
AniaAga
Zadomowienie

Bunny, jestem tak średnio wrażliwa, na większość szamponów skóra mi dobrze reaguje, ale nie mogę używać Pantene (łupież jak............ ), a kilka miesięcy temu miałam horror po Fructisie, tym 48h Volume, skóra mnie tak bolała, że szok, strupy..........

Twój operator jest "genialny" , jak czytam o Twoich przygodach to przypomina mi się dlaczego od nich odeszłam
AniaAga jest offline  
Stary 2012-08-07, 12:18   #1941
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiala1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie jak uzyskać taki efekt baleyażu?Oczywiście u fryzjera. Są to dwa kolory?
tak 2- baza to popielaty jasny blond poziom 8.1 i na to rozjasniacz platinum.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O matko ale miałaś przeżycia Ja też mam wiecznie problem z netem, mms, masakra. I nigdy nie zrozumiem czym się kierują przy zatrudnianiu ludzi na niektóre stanowiska bo nieraz już się spotkałam z nieogarniętymi osobami na niewłaściwym miejscu

Yhym kup, kup, ma fajne opinie na kwc, a mi w końcu włosy się tak nie plączą, łatwiej rozczesują, są miększe. Nawilżenie zauważyłam minimalne, no ale dopiero zaczęłam jej używać, także myślę że z czasem będzie coraz lepiej. W przeciwieństwie do long repair i intense repair widzę że coś z moimi włosami robi a kupiłam ją za 12zł w naturze, więc kosztuje 3 zł więcej niż te odżywek z nivei A efekt jednak lepszy. Z minusów jakie zauważyłam to lekko obciąża mi włosy, tylko że ja lubię dawać odżywki nawet na skalp i trzymać je dłużej to się nie ma co dziwić Zastanawia mnie tylko jak dokładnie jej używać, bo na opakowaniu producent nic o tym nie napisał, postępuję więc po swojemu.

Ok ja lece do tego fryzjera, a potem do alergologa, pa
ja nigdy nie mialam klopotu z netem w komorce tyle ze na hazelu nie wczytywalo mi polowy stron albo wygasaly, no ale to nie byl tel do internetu tylko do sporadycznego skorzystania...
dlatego chcialam w ogole zmienic tel, bo ja sie bardzo przywiazuje i uzywam poki dziala najczesciej poprzednia nokie maialm chyba 6 czy 7 lat...teraz tego hazela z rok...
ale mi nie pasowal od poczatku, jednak ja kocham nokie za ich prostote co by nie mowic...
ja tez nie wiem po co kogos ledwo przeszkolonego sadzaja w plusie na infolinii jak takie bzdury gadaja i strach ich sluchac w ogole...
a dove normalnie jak kazda odzywke... od polowy wlosow powinno sie dawac, mozna przetrzymac kilkanascie minut... i zmywamy obficie.
ja kocham dove za zapach, nie wiem czemu ale od malego go uwielbialam
nivea mi obciaza wiec na razie z nia zbastowalam az do zimy
pochwal sie po frycku

Cytat:
Bunny, jestem tak średnio wrażliwa, na większość szamponów skóra mi dobrze reaguje, ale nie mogę używać Pantene (łupież jak............ ), a kilka miesięcy temu miałam horror po Fructisie, tym 48h Volume, skóra mnie tak bolała, że szok, strupy..........

Twój operator jest "genialny" , jak czytam o Twoich przygodach to przypomina mi się dlaczego od nich odeszłam
o po pantene to i ja mialam na glowie cuda...skora platami zlazila
probuj uzywac tego syossa, jak bedzie ok no to super, jak cos nie tak- to pomyjesz nim lazienke jak ja z nieudanymi szamponami
ja dalej musze zostac w plusie bo wczoraj tz i mamuska mi awanture zrobili ze nie ma mowy o zmianie bo oni nie beda do mnie bulic a tz dzwoni do mnie za free i mama tez- bo tylko im puszczam strzalki jak mam interes jakis... oni to maja jako swojaki czy sami swoi jakos tak...
nie wiem, mame mam w plusie od prawie 20 lat, sama jestem ponad 10... i zawsze pelna profeska, najlepsze umowy, ustawianie pakietow i tel pod nas- nieraz to z wawy kurier do domu z umowami tel przywozil bo w lbn na stanie nie bylo
zadnych problemow- teraz przeszlam pieklo jak z jakiejs czarnej komedii i zastanawiam sie czy naprawde warto im tak tracic renome zatrudniajac nie wiem czy nieodpowiednich ludzi, czy ich niedoszkolili czy co???
ich sprawa, ale ja czuje niesmak po calej akcji kilku dniowej...
mam nadzieje ze juz koniec mojej meki...
Stary 2012-08-07, 12:57   #1942
Agatau88
Zakorzenienie

BUNNY
i tak powiem fryz jak pojde, zeby nalozyla toucha na cale wlosy i nie zalowala. Chyba ze ten casting tak sie splucze ze damy koleston. Ale nie sadze, zobaczymy. A potem juz bede touch lub casting, ten casting brazowy jest super, taki wielowymiarowy. Chyba tylko te blondy maja takie nieudane, ze cuda wychodzą na glowie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-08-07, 13:53   #1943
kitkulka
Zakorzenienie

hej
mam straszliwe problemy z netem od niedzieli podczytuję Was głównie z telefonu, a jak net w kompie się włącza to piszę

idę dzisiaj kupić farby do likwidowania glona umyłam dzisiaj włosy po raz trzeci, ale mam jeszcze mokre więc nie wiem co zastanę na głowie po wysuszeniu

w czwartek albo w piątek będę farbować

Bunny przy farbowaniu daję pół tubki 7 i pół tubki 8,13 + cała buteleczka oksy z jednej farby? a później kolejne pół na pół i znowu buteleczka oksy? tak się tylko upewniam, bo chyba nie będę od razu rozrabiać całej tubki 7 i 8,13 + dwie butelki oksy?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-07, 14:16   #1944
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
hej
mam straszliwe problemy z netem od niedzieli podczytuję Was głównie z telefonu, a jak net w kompie się włącza to piszę

idę dzisiaj kupić farby do likwidowania glona umyłam dzisiaj włosy po raz trzeci, ale mam jeszcze mokre więc nie wiem co zastanę na głowie po wysuszeniu

w czwartek albo w piątek będę farbować

Bunny przy farbowaniu daję pół tubki 7 i pół tubki 8,13 + cała buteleczka oksy z jednej farby? a później kolejne pół na pół i znowu buteleczka oksy? tak się tylko upewniam, bo chyba nie będę od razu rozrabiać całej tubki 7 i 8,13 + dwie butelki oksy?
tak, dokladnie tak, one maja po 6%.
Stary 2012-08-07, 14:22   #1945
ewelinka01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Chcialam prosic Was o porade . Jestem naturalna szatynka. Wlosy mam rozjasnione pasemkami (2 x u fryzjera za pomoca rozjasniacza ). Nadal mam sporo ciemno-brazowych pasm. Chcialabym na tym zakonczyc przygode z rozjasniaczem i ujednolicic kolor za pomoca jakiejs dobrej farby profesjonalnej - np. Matrix Wiem, ze moze to byc trudne bez rozjasniacza.. ale moze jest jakis cien nadziei , ze uda mi sie uzyskac pozadany efekt. Zalaczam fotki moich wlosow (1 i 2) oraz efekt jaki chcialabym uzyskac ( zdjecie nr 3)

Czy matrix poradzilby sobie z tak ciemnymi wlosami ? jesli tak to jakie odcienie wybrac. I jaka metode farbowania wybrac, czy farbe klasc na cala glowe, czy moze zrobic pasemka aby te jasne nie zrobily sie siwe czy fioletowe ?

Z gory dziekuje za wszelkie porady !

Jak pozbyc sie tylu kolorów i wyrównać to co mam na włosach ??? Pomozecie ?
ewelinka01 jest offline  
Stary 2012-08-07, 14:29   #1946
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
Jak pozbyc sie tylu kolorów i wyrównać to co mam na włosach ??? Pomozecie ?
te ciemne pasemka musi ci ktos powybierac i rozjasnic rozjasniaczem. dopiero wtedy mozesz nalozyc farbe popielaty blond na cale wlosy a kolor i tak bedzie wygladac jak balejaz ale z blondow.
celuj w alfaparf 10.1 na pol z 10 i oksydant 6% na dlugosci i 9%na odrost.
matrix sobie nie poradzi...
Stary 2012-08-07, 15:32   #1947
kitkulka
Zakorzenienie

Bunny a te castingi też można mieszać jak normalne farby? może ja bym castingami też machnęła czy dla mnie lepiej excellence?
bo z castingów są 713 i 613 no i 600 - ciemny blond więc nie wiem co teraz dla mnie lepsze

w sumie... excellence sprawdzona farba, więc może na gładzenie glona farbnę excellencem a później castingi... bo nigdy nimi nie robiłam i nie wiem nawet jakby włosy zareagowały

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-08-07 o 16:37
kitkulka jest offline  
Stary 2012-08-07, 15:50   #1948
exclusivee
Zakorzenienie

Ja już jestem PO fryzjerze Poszłam do koleżanki i akurat nie miała klientów, więc jakoś w pół godzinki, może trochę więcej ostrzygła mnie i wyprostowała włosiska Jestem mega zadowolona. Długość z tyłu nie ucierpiała za bardzo (czego się obawiałam), całość jest lekko wycieniowana, i mam grzywkę taką jaką zawsze chciałam A do tego za całość zapłaciłam tyle co nic, więc jestem w lekkim szoku Koleżanka oczywiście zdziwiona że ja znowu inny kolor włosów i coś mówiła żeby próbować narazie farbować się szamponetkami o ile ładnie mi będą łapać włosy, bo szkoda niszczyć farbą. W sumie dobry pomysł, tylko że kusi mnie, oj kusi ta INOA

Załączam zdjęcia robione telefonem (aparat, uwaga: 1,3megapixeli ), wybaczcie jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo-0107x.jpg (32,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo-0108x.jpg (33,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo-0119.jpg (48,1 KB, 36 załadowań)

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-08-07, 16:30   #1949
ewelinka01
Raczkowanie

blond bunny dziekuje za odpowiedz!

a po jakim czasie nakladac farbe od uzycia rozjasniacza?

kurcze, rozjasniacz po raz kolejny to dla mnie ostatecznosc , ale jesli nie ma innego wyjscia ..
ewelinka01 jest offline  
Stary 2012-08-07, 17:28   #1950
infatuated
Zakorzenienie

ja za chwilę robię odrosty mieszanką lond 17 i 18, jednak miałam co prawda spróbować migdałka ale w dwóch rosskach go nie było i nie chciało mi się już jezdzić do kolejnych i szukać
kupiłam jeszcze spray z solą morską toni&guy, niby ma dać efekt plażowych fal na wakacje będzie jak znalazł, bo i tak nie zamierzam brać suszarki ani prostownicy..włosom wakacje tez się należą, także może zaprzyjaźnie się dzięki temu sprayowi z moimi naturalnymi falkami..
dorwałam jeszcze turkusowe płaskie sandałki i białe przecierane spodenki z bershki no i chyba już jestem gotowa
infatuated jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, blond :d, blond rozjaśnianie farba, casting, chłodny blond, ciemny blond, farbowane włosy, farbowanie, farbowanie włosów, jasny blond, londa, loreal, loreal casting, malowanie włosów, miodowy blond, odrosty, pianka koloryzująca, pomocy, rozjaśnianie, schwarzkopf, włosy rude rozjaśnianie, wpadki z farbowaniem, żółty blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości